суббота, 31 июля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 6 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 6 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 6 січня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населённый пункт/Название улиц и номера домов Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Поділля: Покровська, Козацька, Молодіжна, Пушкіна, Хуторська, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Київський шлях, Троїцька, Богдана Хмельницького, Охотнічий, Центральна, Військовий Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Шевченка пров., Шевченка, Калинова, Центральна, Липняцька, Князя Володимира, Богдана Хмельницького Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Софіївська, Софіївський пров., Коцюбинського, Цвілія, Новий, Мирний, Софіївська-34, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Поділля: Покровська, Козацька, Молодіжна, Пушкіна, Хуторська, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Київський шлях, Троїцька, Богдана Хмельницького, Охотнічий, Центральна, Військовий Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Шевченка пров., Шевченка, Калинова, Центральна, Липняцька, Князя Володимира, Богдана Хмельницького Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Софіївська, Софіївський пров., Коцюбинського, Цвілія, Новий, Мирний, Софіївська-34, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Білоцерківський Бикова Гребля: Вишнева, Т. Шевченка Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Блощенці: Комора, Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Мала Антонiвка: Олексія Цмокна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Черкас: СТ, Лісова, Заріччя, Набережна, Полігони сховищ хімвідходів

Хутір Черкас: Вишнева, Лісництво, Набережна, Штанева, Піонерська, Польовий, Ставок

Біла Церква: Траса Київ-Одеса

Поправка: Івана Франка, Зарічна, Млин, Нова, Прозорівська, Шевченка, Молодіжна, Зелена, Ярова, Яровий, Катодна, Клубний, Комора, Садова, Ферма, Промисловий

Хутір Одноріг: Чкалова, Шкільна, Шкільний, Лесі Українки

Скребиші: Нова

Шкарівка: І.Франка

Фурси: Кільцева

Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Богуславський Богуслав: Андрія Зозулі, П.Запорожця, Богуславка, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Мисайлівська, Стадіонна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Семигори: Шевченка, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Кийлiв: Дачі Дніпра

Бориспіль: Ватутіна, Старокиївська, Гоголя, Котляревського, Бежівка, Володимира Момота, Євгена Коновальця, Київський Шлях, Кошового, Ленінградська, Соборна, Сергія Камінського, Бабкіна, Бабкіна пров., Військове містечко

Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна

Сулимівка: Леніна

Сеньківка: Миру

Чистка траси з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Джерельна, Велика

Пісківка: Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Леніна, Ветеранів, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Щорса, Чехова, Михайлівська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Рожни: пров. Вербинний Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Катюжанка: Шевченка, Слобідська, Лугова, Комуністична, Переселення, Леніна, Садова, Заводська, Жовтнева, Перемоги, Святомихайлівська

Димер: Ватутіна

Нові Петрівці: Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Лебедівка: Сваромська, Соборна, Шевченка, Затишна, Кургузова, Чкалова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Гайворон: Загребельна, Цегельна, Шевченка

Петрашівка: Шевченка, Зарічна, Польова, Радянська

Біліївка: Шевченка

Володарка: Кооперативна

Чистка траси з 8 по 18 год
Згурівський Згурівка: Слов`янський пров., Братів Бригинських, Петровського, Московська, Толстого, Сонячна, Чернігівська

Черевки: Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Соборна, 1-го Травня, Федорова, Чехова, Лісова, Матросова, Київська, Щаслива, Виговського, Пушкінська, Мінеральна, Українська, Лермонтова, Пролетарська, М.Рильського, Максима Рильського пров., Свердлова, Піонерська, Лесі Українки, Університетська, Ватутіна, Молодіжна, Північна, Гагаріна, 2 Український, Київський, Лисенка, 1 Північний Тупик, Північний, 2 Північний Тупік, Капітана Зайцева, Садова, 1 Український, Квіткова, Шевченка, О.Кошового, Комінтерна, Достоєвського, Стоянка 2 Кошевого, Миколи Носова, Гостомельське Шосе, Карла Маркса

Буча: Ватутіна, Кірова

Стоянка: Садова, Свердлова

Ворзель: Лісова, Тюльпанова

Коцюбинське: Пономарьова

Капітальний ремонт з 8 по 10 год
Ірпінський Гостомель: Свято-Покровська, Бучанське Шосе, Рекунова, Новозаводська, Нова, Дніпровська, Вербицького, площа Рекунова, Сонячний, Сонячна, Леніна, Некрасова, Дачна

Михайлівка-Рубежівка: Європейська

Горенка: Леніна

Буча: Котляревського, О.Олеся, Патріотів, М.Вербицького, І.Багряного, Антонія Михайловського, Гоголя, Інститутська

Ірпінь: Піонерська

Хмільна: Кучерова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ворзель: Яблунська, Мічуріна, Пшеничного Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Козацька, Сагайдачного, Котляревського Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Кадомка: Олексіїнка

Шубівка: Фалкова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Родини Матушевських, Сади,10 лінія, Волгоградська, Гоголя, Світлогорська, Зеленогірська, Дачна, Полярна, Іркутська, Газова, Уральська, Молодіжна, Сєдова, Коротка, Соборності, Віталія Королюка, Шевченка, Сади,8,9 лінія, СТ "Більшовик 2", лінія11, СТ "Приладобудівник" , Лінія 8

Вишневе: Залізнична

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Макарівський Мотижин: Топольова, В.Довгича, Довга, Старий Шлях Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Нові Безрадичі: Сонячна, Церковний пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Рокитнянський Синява: Лісова, Жовтнева, Зелена Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Рокитне: Ентузіастів

Ольшаниця: Військова

Телешівка: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Телешівка: Колгоспний, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Троїцьке: Дворянська, Лісова, Загребля, Бандурівка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Красноліси: Будьоного, 1-го Травня, Горького, Лесі Українки, Шкільна Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Оріховець: Польова, Миру Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Василиха: Наумова, Вишнева, Лугова, Банна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Лісовичі: Берегова, Пролетарська, Калинова, Баляса, Глухий Яр, Гірська, Гайова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Велика Вовнянка: Соборна, Вишнева, Шевченка, Лугова, Зелена Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Віктора Гуменюка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Денихівка: Набережна, Космонавтів, Молодіжна

Одайпіль: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Борова: Фастівська, Сонячна, Сонячний, Набережна, Ватутіна, Тітова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Залізнична, 1-го Травня, Вокзальна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Ольги Косовської пров., Пушкіна, Сковороди пров., Круковської, Залізнична, Польова

Фастів: Залізнична

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Вокзальна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Ничипорівка: Горького Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Ничипорівка: Гагаріна, Виноградна, Кутузова пров., Козацька, Молодіжна, Нова, Гагаріна пров., Першотравневий, Козацький, Андрія Бобира Технічне обслуговування з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 5 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 31 июля 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 1 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Оленич рассказал Ермаку, почему не может оформить землю музею “Пирогово”
16:05
В Венецианской протоке утонул человек
15:01
Фонд госимущества определился со стартовой ценой “Большевика”
14:04
За сутки в Киеве от последствий коронавируса умер 1 человек
13:03
Патрульная полиция ограничила въезд грузовиков в Киев из-за жары
12:01
За останню добу на Київщині виявили 39 носіїв коронавірусу
11:03
Голосеевская РГА утвердила общественный совет (список)
10:06
Более двух миллионов украинцев уже полностью привиты от COVID-19
09:11
Сопредседатель “УДАРа” в Киевсовете и бывший замгенпрокурора спасли главу набсовета “Укроборонпрома" от избиения экс-секретарем СНБО (фото)
09:00
Кличко медлит с принятием Генплана, потому что, возможно, не все проекты Комарницкого успели вставить в документ, - Беловол
07:15
Сегодня, 31 июля, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 31 июля 2021 года
пятница, 30 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 31 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
На выходных, 31 июля - 1 августа, в Киеве ожидается чрезвычайный уровень пожарной опасности
20:04
Столичную власть просят предусмотреть финансирование строительства новых учебных заведений в одном из микрорайонов Соломенки
Календарь событий