вторник, 3 августа 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 5 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 5 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 5 січня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населённый пункт/Название улиц и номера домов Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Хлопків: Хлопківська, Хуторська, Лісова, Польова, Набережна

Швачиха: Зоряна, Братерська

Дернівка: Невизначена, Польова, Гайова, Лесі Українки, Молодіжна, Калинова, Лисенка пров., Довженка, Мічуріна, Ватутіна пров., Суворова, Шевченка пров., Затишний пров., Центральна, Лісна, Франка, Клубний, Перемоги, Лісова, Б.Хмельницького, Квітуча, Дружня, Березанський шлях

Баришівка: Красилівка, Красилівський пров., Красилівська, Березанський Шлях

Коржі: Шевченка, СТ

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Селичівка: Лісова, Возз'єднання, Некрасова, Загребельна, Миру, Лугова, Зарічна, Прип`ятська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Селичівка: Незалежності, Охотнічий, Миру, Стадіонний, Польова, СТ, Возз'єднання, Ранкова, Дубова, Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Хлопків: Хлопківська, Хуторська, Лісова, Польова, Набережна

Швачиха: Зоряна, Братерська

Дернівка: Невизначена, Польова, Гайова, Лесі Українки, Молодіжна, Калинова, Лисенка пров., Довженка, Мічуріна, Ватутіна пров., Суворова, Шевченка пров., Затишний пров., Центральна, Лісна, Франка, Клубний, Перемоги, Лісова, Б.Хмельницького, Квітуча, Дружня, Березанський шлях

Баришівка: Красилівка, Красилівський пров., Красилівська, Березанський Шлях

Коржі: Шевченка, СТ

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Селичівка: Лісова, Возз'єднання, Некрасова, Загребельна, Миру, Лугова, Зарічна, Прип`ятська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Селичівка: Незалежності, Охотнічий, Миру, Стадіонний, Польова, СТ, Возз'єднання, Ранкова, Дубова, Шкільна Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Білоцерківський Шкарівка: Курсантська, Ватутіна, Вишнева, Вулиця невизначена, Чапаєва пров., Молодіжна, Дачна, Чкалова, Дачний, Олександра Довженка, Олександра Довженка 2 пров., 2-га Чапаєва, Весняна, Миру, Квітнева, Шкільна, Шкільний, Весняний пров., Їдальня, Лугова, Миколи Вінграновського, Луговий 1 пров., Луговий 2 пров., Гагаріна, Гагаріна пров., Лісова, Ватутіна пров., Ніконенка, Надрічний, Миру пров., Надрічна, СТ, Олександра Довженка 1 пров., 1 Нова, Джерельний пров., 1 Таращанська, Нова, Скважина, Полігони сховищ хімвідходів

Біла Церква: Траса Київ-Одеса

Озерна: Верхова

Реконструкція з 9 по 18 год
Богуславський Семигори: Шевченка, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Богуслав: Святогірська, Шевченка, Громадянська, Я.Мудрого, Святотроїцький узвіз, Орлика Пилипа, Шолом-Алейхема, Трудова, Корсунський, Ковалів пров., Лісна, Тиха, Лісовий, Коцюбинського, Корольова пров., Корольова, Мисайлівська, Ярова, Польова, Приринкова площа, Шевченка пров., Вулиця невизначена, Острів Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Бориспільський Головурiв: Нова Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Ревне: Українська, Квартальна, Шкільна, Радгоспний, Солідарності, Садова, Виноградна, Вишнева, Шевченка, Будівельників, Гагаріна, Польова, Бориспільська, Жовтнева, Бригадна, Горького, Новонарізна, Новопрорізна, Радгоспна, Медова, Паркова, Центральна, Миру, Столична, Смарагдова, Ягідна, Волошкова, П.Зубаня, Молодіжна, Дружби, Новоселів, Яблунева, Київська, Полунична, Соснова, Малинова, Персикова, Смородинова

Щасливе: Фестивальний

Кийлiв: 1 Рудяківська

Процiв: Дружби, Хутірська, Пролісок

Петропавлівське: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Ревне: Українська, Квартальна, Шкільна, Радгоспний, Солідарності, Садова, Виноградна, Вишнева, Шевченка, Будівельників, Гагаріна, Польова, Бориспільська, Жовтнева, Бригадна, Горького, Новонарізна, Новопрорізна, Радгоспна, Медова, Паркова, Центральна, Миру, Столична, Смарагдова, Ягідна, Волошкова, П.Зубаня, Молодіжна, Дружби, Новоселів, Яблунева, Київська, Полунична, Соснова, Малинова, Персикова, Смородинова

Щасливе: Фестивальний

Кийлiв: 1 Рудяківська

Процiв: Дружби, Хутірська, Пролісок

Петропавлівське: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Семашка, Польова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Леніна, Ветеранів, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Богданівка: Богдана Хмельницького, Церковна, СТ "Прилісся", Центральна

Залісся: Резиденція, Центральна

Велика Димерка: Промислова

Рожни: Свободи

Рожівка: Броварська, Слави

Зазим'є: Пролетарська, Осіння

Бровари: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Літки: Площа Перемоги, Харченка, Незалежності, Житній пров., Кузнечний, Шевченка, Франка, Набережна, Базарний Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Діброва: Центральна, Грушевського, Лісовий, Калинова, Мічуріна, Яровий, Нова, Горіховий, Вишнева, Шкільна

Здорівка: Ватутіна

Багрин: Київська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Димер: Глибочицька, Революції, Народна, Толстого, Садова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Вища Дубечня: Молодіжна, Комсомольська, Софіївська, Круглівська, Затишна, Покровська, Тарасівська

Вахівка: Леніна

Круги: Ватутіна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Дружба: Франка, Коцюбинського

Володарка: Будівельна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Володарський Рогізна: Леніна

Біліївка: Коцюбинського, Травнева, Шевченка, Лесі Українки, Миру

Чистка траси з 8 по 18 год
Згурівський Згурівка: Незалежності, Київська, Вишнева, Українська, Першотравнева, Залізнична, Заводська, Героїв Майдану, Шевченка, Чкалова, Юності, Коцюбинського, Шевченка пров., Грушевського, Набережний, Тракторна, Набережна, І. Кирія, Заліснянська, Лесі Українки, Український, Пушкіна, Шкільна, Берегова, І.Кирія площа Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Соснівка: Хутірська, Клеківська, Центральна, Шевченка, Лісна

Феневичі: Поліська, Миру, Київська, Затишний пров., Шевченка, Ланова, Соборна, Молодіжна, Набережна, Семененка, В.Кібенка, Дружби народів, Будівельників

Жміївка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Жміївка: Центральна, Перемоги, Молодіжна, Набережна, пров. Центральний, Дорожна, Піддубної, Шевченка, Мічуріна, Лісова, Садова, Шляхова

Верхолісся: Пашинських

Сидоровичі: Східно-Шевченківська, Гагаріна, Жовтнева, Франка, Лесі Українки

Олізарівка: Шевченка, Стара садова, Миру, Лесі Українки, Садова, Будівельників, Ровенська, Зарічна, Осницька, Шевченка пров.

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Буча: Учительський, Миру, Лугова, Південна, Садовий, Учительська, Садова, Волгоградський, Січових Стрільців пров., Січових Стрільців, Заводська

Ірпінь: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Буча: Кірова, Романа Шухевича, Суворова, Вокзальна, Вокзальний, Гагаріна, Грушевського, Яблунська

Гостомель: Кірова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Буча: Трудова, Новолермонтова, Горького, Чапаєва, Лермонтова, Заводська, Переїзна, Устима Кармелюка, Нагорна, Ворзельська, Заводський, Депутатська, Островського, Л.Ревуцького Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Буча: Нове шосе, Енергетиків, Польова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: 1-го Травня, Каштанова, Сергієнко пров., Сергієнко, Перспективна, Демиденка, Одеська, Польова, 1-го Травня пров., Озерна, Степана Разіна, Став`янка, Загородня, Городецька, Лісова, Гагаріна пров., Надзаводська, Гагаріна, Кагатна, Степова, Єдності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Кадомка: Олексіїнка

Шубівка: Фалкова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Артеківський, Віталія Королюка, Василя Стуса, Дніпровська, Громова, Соборності, Вербна, Миру, Леніна, Родини Кістяківських, Романа Шухевича, Свободи, Покровська, Героїв Крут

Юрівка: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: 50 років Жовтня, Магістральна, Білогородська, СТ "Вугільник" Лінія 25 Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Вишневе: Європейська, Машинобудівників, Святошинська, Остапа Вишні, Південна

Чайки: Стельмаха

Забір'я: Шевченка

Софіївська Борщагівка: Житня, Толстого, Лесі Українки

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Лісники: Обсерваторна, Погрібного, Сонячний, Сонячна, Чапаєва, Козача, Виноградна, Громової, Ватутіна, Лісна, Ватутіна пров., Перепічки, Виноградний, Суворова, Лісний, Гайова, Клубна, Тельмана, Колгоспна, Вітряні Гори, Вітряна, Свердлова, Колгоспний, Кутузова, Ігнатенків, Високий Замок, Припечки пров., Куцьова, Південна, Кільцева, Панська, Кутузова пров., Захрестова, Стежки, Козинська, Пошта, до вимоги, Підлісна, Кирикова, Пухнаста, Ковбин Яр, Ігорева, Яровий, Леніна, Шевченка, Центральна, пров. Кроків, Молодіжна, Сагачівська, Прорізний пров., Глинище, Квіткова, Монастирська, пров. Семенків, Висока, Невизначена

Петропавлівська Борщагівка: Котляревського, Сковороди

Гатне: Курганна

Хотів: Шевченка

Вишневе: Південна

Ходосівка: Лесі Українки, Озерна, П. Мирного, Софіївська, Археологічна, Феодосія Печерського, Старокиївська, Обухівське шосе, Поштова, Франка, Володимирський, Володимирська, Благодатна, Приозерна, Чорновола, Стуса

Кременище: 50 років Перемоги

Київ: Бродівська, Дніпровське шосе, О. Жуків, Ліснича

Крюківщина: Київська

Гореничі: Леніна

Тарасівка: Шкільна, Кірова

Чабани: Одеське Шосе

Чапаївка: СТ "Городник"

Лісне: Лісна

Стоянка: Житомирське Шосе

Забір'я: Вітянська

Нове: Святошинська

Боярка: Сади,28 лінія

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Ходосівка: Молодіжна, Набережна, Київська, Валі Котика, Соборна, Островського, Лугова, Феодосія Печерського, Квітнева, Леніна, Степова, Лісна, Лісний, Шкільна, Краснознаменна, Жовтнева, Лесі Українки, Гагаріна, Поштовий, П. Мирного, Тугай, Суворова, Валі Котика пров., Південна, Шевченка, Гоголя, Вишнева, Садова, Польова, Володимирська, Мазепи, Озерна, Чернеча Гора, Травнева, Кобзаря, Богдана Хмельницького, Оксамитова, Щаслива, Грушева, Ягідна, Невизначена, Обухівське шосе, Незалежності, Освітянська, Софіївська, Калинова, Франка, Світлогірська, СТ “Секвоя”, Квітки Полонини, Квіткова, Кринична, Катерини Білокур, Тарасівська, Піонерська, Єдності, Спортивна

Кременище: 50 років Перемоги, Сонячна, Максимова, Грушевського, Перемоги, Сонячний пров., Якуніна, Лісова, Сіверська

Віта-Поштова: Ярова, Франка

Вишневе: Затишна, Святошинська

Дмитрівка: Молодіжна

Гвоздів: Садова-Алоє, СТ "Оздоблювач", СТ "Пуховик", Леніна, Ботанічна, Поле

Круглик: Лісна

Нове: Правика, Богуна

Тарасівка: Космонавтів

Хотів: Набережна

Святопетрівське: Б.Хмельницького

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Вишневе: Вітянська, Лесі Українки, Європейська, Залізнична, Поштовий, Лісний, Зелена, Остапа Вишні, Квітнева, Тихий, Святошинська, Гоголя, Промислова, Київська, Машинобудівників, Першотравнева, Затишна, Ломоносова, Святоюрівська, В.Чорновола

Гурівщина: Молодіжна

Гатне: Амбулаторна

Крюківщина: Я.Мудрого

Святопетрівське: Теплична, Білогородська, Київська

Гореничі: Леніна

Боярка: Михайла Грушевського

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Вишневе: Південна, Освіти, Святоюрівська, Святошинська, Європейська, Лесі Українки, Червоноармійська

Софіївська Борщагівка: Фермерська, Соборна, Святошинська, І.Франка, Боголюбова, Лесі Українки, Амосова, Миру, Сагайдачного, Житня, Райдужна, Гетьманська, Кошова, Леніна, Братська, Толстого, Чорновола

Крюківщина: Балукова, Відродження, Київська

Чабани: Машинобудівників, Одеське Шосе, Невизначена

Петропавлівська Борщагівка: Жовтнева

Нове: Залізнична

Віта-Поштова: Незалежності

Гатне: Інститутська

Ходосівка: Старокиївська, Володимирський, Володимирська, Благодатна, СТ “Гідротехнік”, вул. Ярова

Новосілки: Академічна

Боярка: Сосновий

Шевченкове: Березова, Всеславська, Святославська, Лікарська, Освітянська, Княгині Ольги, Санаторна

Святопетрівське: Кооперативна

Хотів: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Макарівський Бишів: Підгаївська, Підгаївський, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Шандра: Чкалова, Гагаріна, Т.Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Козацька, Соборності, Слободяника, Паризької Комуни, Привокзальна пров., Коцюбинського, Конституції, Вишнева, Попова, Тракторний, Перемоги Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Обухів: Миру, Козацький шлях, Трипільська

Таценки: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Рокитнянський Рокитне: Набережна, Вокзальна, Червона Січ, Мирний, Прорізна, Криничний, Липневий, Виноградна, Вулиця невизначена Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Ковельмана, Липовецька, П.Осипенко Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Красноліси: Будьоного, 1-го Травня, Горького, Лесі Українки, Шкільна Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Гостра Могила: Центральна, Миру, Вербова, Січневий, Березневий, Соборна, Жовтнева, Липовий, Шкільна, Молодіжна, Клубний, Нова, Вітряний, Мирний, Зелений

Кривець: 1 Травня, 8 Березня

Розкішна: Шевченка

Любча: Поштова, Берегова, Береговий, Райдужна, Нова, Польова

Журавлиха: Ватутіна

Ставище: Траса Київ-Одеса

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Лук'янівка: Центральна, Колгоспна, Набережна, Шевченка пров., Шевченка, Садова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Лука: Гоголя, Просвіти, Лучанська, Київська, Стадіонний, Заводська, Світанкова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Тетіївський Дубина: Щорса, Шевченка, Вулиця невизначена

Дородка: Чапаєва, Центральна

Стадниця: Жовтнева, Лесі Українки, Радянська, Колгоспна, Гагаріна, Березова Гатка, Польова, Зарічна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Віктора Гуменюка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Яхни: Центральна, Гагаріна, Братів Клешня, Лесі Українки, Східна, Польова, Шевченка, Вінницька, Франка

Степове: Шевченка, Новоселицька, Береговий, Пастернака

Софіївка: Яхнянська, Остапенко

Мотовилівка: Стельмащука

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Федіра Черника, Федіра Черника пров., Новофастівська, Фастівська, Новофастівський, Червоних Троянд Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Бойка, Поповича, Польова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Триліси: Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Степний, Косяченка, Олімпійська, Пирятинська, Промзона, 24 Серпня, Чубинського, К.Білокур, Євгена Патона, Ярослава Мудрого, Данила Галицького пров., Олени Пчілки пров., Ковпака, Васнецова, Розумівська, Петлюри, Східний, Мічуріна, Незалежності, Зоряна, Ясногорська, Рокитнянська, Шевченка пров., Богуна, В`ячеслава Чорновола, Гагаріна, Кільцева, Мініна, Мінська, Інтернаціоналістів, Незалежності пров., Філатова, Нечуя-Левицького, Степова, Дарвіна, Пасічна, Пасічний, Стрілецький, Д.Гордієнка, Шляховиків, Мічуріна пров., О.Олеся

Черняхівка: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Червоне: Набережна, Шевченка, Шкільна, Вулиця невизначена, Молодіжна, Полтавська, Челюскінців Технічне обслуговування з 10 по 14 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 4 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Алексей Алтынов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 3 августа 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 4 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:07
Сегодня ночью в Деснянском районе Киева будут промывать сети водоснабжения
19:44
Подозреваемому в покушении на убийство таксиста на Киевщине грозит пожизненное заключение
19:26
Голосеевская РГА начала расхлебывать последствия мора рыбы и птицы на Ореховатских прудах
19:17
У Макарівській громаді стартував збір ідей громадських проєктів
19:01
На проспекте Науки подростки забросали камнями и залили газом прохожего (видео, фото)
18:44
Семенова просить КОДА розібратися з недобросовісними перевізниками
18:35
Рабинович: Правительство до сих пор не приняло действенных мер для сдерживания инфляции
18:26
Еврейские организации Украины выступили за строительство Мемориала памяти в Бабьем Яру
18:03
На должность директора БЭБ претендует 48 кандидатов - список
17:52
В Іванківській ОТГ відкрилася громадська приймальня депутатів від “Європейської Солідарності”
17:41
Киевляне против платных парковок возле жилых домов, - депутат Трубицын
17:27
ТРЦ Gulliver разыгрывает билеты на White Nights Festival
17:04
Really Building объявила о завершении одного из старейших долгостроев Киева (видео)
16:45
В Киеве проведут учения по территориальной обороне
16:22
Стартовали продажи квартир 2-го дома жилого комплекса CITY HUB
Календарь событий