вторник, 3 августа 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 4 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 4 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 4 січня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населённый пункт/Название улиц и номера домов Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Червона, Бажана, Гетьмана Дорошенка, Шевченка, Липняцька, Ентузіастів, Привокзальна, Шевченка пров., Будівельників, Калинова, Богдана Хмельницького, Софіївська, Червоний, Маяковського, Соборна, Суворова, Центральна, Київський шлях, Коцюбинського, Лугова, Паркова, Некрасова, Луговий, Молодіжний, Штанька, Парковий, Болотна, Новоселів, Воздвиженська, Банний пров., Радужний, Софіївський пров., Чехова, Цвілія, Миру пров., Новий, Гагаріна, Шахтарський, Добра, Добра пров., Вишневий, Мирний, Центральний, Березанська, Зерова, Військовий, Котляревського, Чайковського, Космонавтів, Лесі Українки, Набережна, Садова, Затишна, Ватутіна, Коцюбинського пров., Філатова, Князя Володимира, Горького, Донецька, Соборний, Стадіонний, Клубний, Поповича, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцький, Бажана пров., Сагайдачного пров., Гоголя, Софіївська-34, Шахтарська, Одеська, Яблуневий, Зарічна, Черняховського, Незалежності, Трубіжська, Ярова, Шкільна, Торфяна

Пасічна: Черняхівська

Дернівка: Березанський шлях

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Червона, Бажана, Гетьмана Дорошенка, Шевченка, Липняцька, Ентузіастів, Привокзальна, Шевченка пров., Будівельників, Калинова, Богдана Хмельницького, Софіївська, Червоний, Маяковського, Соборна, Суворова, Центральна, Київський шлях, Коцюбинського, Лугова, Паркова, Некрасова, Луговий, Молодіжний, Штанька, Парковий, Болотна, Новоселів, Воздвиженська, Банний пров., Радужний, Софіївський пров., Чехова, Цвілія, Миру пров., Новий, Гагаріна, Шахтарський, Добра, Добра пров., Вишневий, Мирний, Центральний, Березанська, Зерова, Військовий, Котляревського, Чайковського, Космонавтів, Лесі Українки, Набережна, Садова, Затишна, Ватутіна, Коцюбинського пров., Філатова, Князя Володимира, Горького, Донецька, Соборний, Стадіонний, Клубний, Поповича, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцький, Бажана пров., Сагайдачного пров., Гоголя, Софіївська-34, Шахтарська, Одеська, Яблуневий, Зарічна, Черняховського, Незалежності, Трубіжська, Ярова, Шкільна, Торфяна

Пасічна: Черняхівська

Дернівка: Березанський шлях

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Білоцерківський Глушки: Центральна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Бикова Гребля: Садова, Водокачка Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Бакали: Лісова Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Біївці: Стеблівська, Микитчина

Медвин: Зосимівка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Глибоке: Окружна, Бориспільська, Грушевського, Ясенева, Недождія, Глибоцька, Польова

Воронькiв: Польова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Глибоке: Окружна, Бориспільська, Грушевського, Ясенева, Недождія, Глибоцька, Польова

Воронькiв: Польова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Артемівка: Богуна, Травнева

Бориспіль: Дружби

Кучаків: Сільрада Кіровська

Кiрове: Лугова, Пащенкових

Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Лебедин: Незалежності, Сулими Івана

Кiрове: Лисенка, Незалежності, Леніна пров., Чубинського, Леніна, Привокзальна

Кучаків: Незалежності, Леніна

Чистка траси з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Семашка, Польова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Дружня: Бондаревського Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Бобрик: Козацька, Заворицька, Шевченка, Садова, Голуба Технічне обслуговування з 8 по 8 год
Броварський Рожни: Свободи, Польовий, Кооперативна, Науки, Шляхова, Луговий, Науки пров., Сибірська, Хоменка, Шкільна, Тихий, Промислова

Пухівка: Ялинкова, Молодіжна

Літки: Незалежності

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Залісся: Резиденція Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Васильків: Тракторна, Береговий, Заводська

Погреби: Першотравнева

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Мар'янівка: Гагаріна, Комсомольська, Профспілкова, Красікова, Рильського, Декабристів, Шевченка, Шкільна, Новоселів, Чапаєва Капітальний ремонт з 8 по 12 год
Васильківський Здорівка: Кірова, Ватутіна, Залізничний, Лесі Українки пров., Жовтневий, Щорса, Луговий, Шляховий, Шляхова, Дружби, Молодіжна, Пушкінська, Соборна, Миру, СТ "Сотка", СТ "Лужайка", Польовий

Путрівка: Путрівська, Траса Київ-Одеса

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Діброва: Центральна, Грушевського, Лісовий, Калинова, Мічуріна, Яровий, Нова, Горіховий, Вишнева, Шкільна

Здорівка: Ватутіна

Багрин: Київська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Димер: Глибочицька, Революції, Народна, Толстого, Садова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Демидів: Радянська, Доценка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Вища Дубечня: Київська, Леніна, Соборна, Прибережна, Шевченка, Шкільна, Набережна, Жовтнева, Лугова, Перемоги, Лісова, Лісовий, Визволителів, СТ "Дубечня"

Пірново: Пірново, Поштова, Леніна, Піонерська, Комсомольська, Радянська, Партизанська, Заповідна, Пірнівське лісництво, Калініна, Левадна, Прирічна, Червоноармійська, Чкалова, Деснянський, Київська, Кірова, Набережна, Урочище “Газосклад”, Л. Українки, Банкова, Лугова, Шолуденка, Миру, Горького, Червонофлотська, Деснянська, Дубовий гай, БВ "Полянка", Урочище ”Зайків пісок”, І.Франка

Воропаїв: Шевченка, Київська, Муравище, Лугова, Незалежності, Садова, Молодіжна, Садовий

Технічне обслуговування з 10 по 15 год
Володарський Біліївка: Садова Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Рогізна: Леніна

Біліївка: Коцюбинського, Травнева, Шевченка, Лесі Українки, Миру

Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Рубченки: Центральна, Клубний, Плугатаря, Гагаріна, 1-го Травня, Комарова, Квітнева, Шевченка

Чепіжинці: Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Згурівський Згурівка: Слов`янський пров., Братів Бригинських, Петровського, Московська, Толстого, Сонячна, Чернігівська

Черевки: Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Соснівка: Хутірська, Клеківська, Центральна, Шевченка, Лісна

Феневичі: Поліська, Миру, Київська, Затишний пров., Шевченка, Ланова, Соборна, Молодіжна, Набережна, Семененка, В.Кібенка, Дружби народів, Будівельників

Жміївка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Жміївка: Центральна, Перемоги, Молодіжна, Набережна, пров. Центральний, Дорожна, Піддубної, Шевченка, Мічуріна, Лісова, Садова, Шляхова

Верхолісся: Пашинських

Сидоровичі: Східно-Шевченківська, Гагаріна, Жовтнева, Франка, Лесі Українки

Олізарівка: Шевченка, Стара садова, Миру, Лесі Українки, Садова, Будівельників, Ровенська, Зарічна, Осницька, Шевченка пров.

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Буча: Пушкінська, Шевченка, Шевченка пров., Вокзальна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Буча: Тургенєва, Євгена Маланюка, Котляревського Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка:

Буча: Інститутська, Артема, Сонячна, Вокзальна, Чкалова, Антонія Михайловського

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Соборна, 1-го Травня, Федорова, Чехова, Лісова, Матросова, Київська, Щаслива, Виговського, Пушкінська, Мінеральна, Українська, Лермонтова, Пролетарська, М.Рильського, Максима Рильського пров., Свердлова, Піонерська, Лесі Українки, Університетська, Ватутіна, Молодіжна, Північна, Гагаріна, 2 Український, Київський, Лисенка, 1 Північний Тупик, Північний, 2 Північний Тупік, Капітана Зайцева, Садова, 1 Український, Квіткова, Шевченка, О.Кошового, Комінтерна, Достоєвського, Стоянка 2 Кошевого, Миколи Носова, Гостомельське Шосе, Карла Маркса

Буча: Ватутіна, Кірова

Стоянка: Садова, Свердлова

Ворзель: Лісова, Тюльпанова

Коцюбинське: Пономарьова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Козацька, Сагайдачного, Котляревського Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Воронівка: Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Бишів: Підгаївська, Підгаївський, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Шандра: Чкалова, Гагаріна, Т.Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Потік: Сторчеуса, Дружби, Потік Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Обухівський Обухів: Миру, Козацький шлях, Трипільська

Таценки: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Рокитнянський Рокитне: Набережна, Вокзальна, Червона Січ, Мирний, Прорізна, Криничний, Липневий, Виноградна, Вулиця невизначена Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Квітневе: Шевченка Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Красноліси: Будьоного, 1-го Травня, Горького, Лесі Українки, Шкільна Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Василиха: Наумова, Кооперативна, Веселий, Водопійна, Польова, Громадська, Шкільний Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Чкалова, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Довженка Олександра, Довженка Олександра пров., Перемоги, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Виговського Івана, Безіменна, Чкалова пров. Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Героїв Чорнобиля, Сікевича Володимира, Б.Хмельницького, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Велика Вовнянка: Соборна, Штельмаха, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Івана Сенька, Соборна, Володимирська, Сосюри пров., Кармелюка пров., Київська, Світанкова, Надії, Кооперативна, Першотравнева, Першотравневий, Тичини пров. Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Дородка: Чапаєва Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Кармелюка пров., Центральна, Гоголя, Тургенєва, Малинова, Пушкіна пров., Франка, Яблунева, Джерельна, Тиха, Нечуя-Левицького, Пам'яті Героїв, Севастопольська, Пушкіна, Януша Острозького, Соборна, П.Запорожця, Крючкова, Цвіткова, Польова, Робітнича, Княгині Ольги, Ріхарда Зорге пров., Лаврентія Похилевича, Рідна, Академіка Байраківського, Віктора Гуменюка, Марка Вовчка, Бурмоса, З.Космодем'янської, Дачний, Чехова, П.Мирного, Мисливський, Коцюбинського, Сікорського, Якова Орланда пров., Дачне селище, Плоханівська, Набережна, Срібний, Миру, Гетьманська, Шевченка, Нова

Теліжинці: Миру

Денихівка: Лесі Українки

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Фастівський Борова: Тітова, Поповича, Леоніда Барановського, Українська, Свободи, 8 Березня, Пушкіна

Фастів: Українська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Пушкіна

Борова: Небесної Сотні пров., Пушкіна, Польова, Сковороди, 1 Грудня, Залізнична, Сосюра, Червоних Троянд, Сковороди пров.

Мотовилівка: Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Федіра Черника, Федіра Черника пров., Новофастівська, Фастівська, Новофастівський, Червоних Троянд Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Борова: 1 Грудня, 8 Березня, Калабаліна Семена, 1 Грудня пров., Сковороди, Сковороди пров., Пушкіна, Залізнична Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Ничипорівка: Гагаріна, Виноградна, Кутузова пров., Козацька, Молодіжна, Нова, Гагаріна пров., Першотравневий, Козацький, Андрія Бобира Технічне обслуговування з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 3 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 3 августа 2021 г.
13:05
С улиц Киева планируют убрать 127 элементов благоустройства (адреса)
12:48
Без разработки нового Генплана Киев не справится с хаотичной застройкой, - депутат Трубицын
12:37
Девелопер Stolitsa Group очолив ТОП-24 столичних забудовників
12:25
МАУ запускает сезонные рейсы между Киевом и Ниццей
12:02
Обласний бюджет потрібно направити в русло ефективного використання, - Добрянський
11:40
1 января 2022 года в Украине должны быть созданы Силы территориальной обороны
11:24
Захворювання на коронавірус виявили в 20 жителів Київщини
11:05
Игорь Кушнир поднял флаг “Киевгорстроя” на пик Озоди
10:44
На столичном водоеме возле станции метро “Нивки” произошел замор рыбы (фото)
10:21
Курс валют в Киеве: 3 августа 2021 года
10:01
Сегодня, 3 августа, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
09:40
Юним українським бійцям ММА вдалося обійти в командному заліку Росію та США – Артур Палатний
09:21
В Киеве нашли повешенным главу “Белорусского дома в Украине” Виталия Шишова
09:01
В Украине за сутки вакцинировали против коронавируса 125 тысяч человек
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 3 августа 2021 года
понедельник, 2 августа 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 3 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)
Календарь событий