воскресенье, 26 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 4 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 4 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 4 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Броварському, Вишгородському, Згурівському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському та Яготинському районах. 

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Яблуневий, Затишна, Стадіонний, Коцюбинського пров., Автопарковий, Софіївська, Коцюбинського, Незалежності пров. Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Баришівка: Соборна, Шахтарський, Добра, Коцюбинського, Соборний, Шахтарська, Ватутіна

Пасічна: Черняхівська

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Узин: Соборна, Поповича, Московська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Медвин: Гірчаків, Червінська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Медвин: Прокопенкова, Олександра Бочарова, 2 Першотравневий Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Залісся: Резиденція

Пухівка: Шевченка

Семиполки: Київське шосе

Богданівка: Чернігівська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Погреби: Соборна, Центральна, Яблунева, Шевченка, Малишка, Некрасова, Ватутіна, Лесі Українки, Єдності, Гончара, Молодіжна, Грушевського, Тополина, Солов'їна, Зарічна, Франка, Берегова, Європейська, Весняна, Гоголя, Лугова, Масив "Кругла", Городецького, Чкалова, Суворова, Тепличний пров., Майданівська, Кутузова, Гайдара, Горького, Каштанова, Теплична, Різдвяна, Горького пров., Дубрівський шлях, Масив "Діброва", Погребський шлях, Незалежності, Завбірська, Нова, Світанкова, Мічуріна, Вишнева, Суворова пров., Покровська, Софіївська, Терникова, Польова, Київська, Столична, Пухівська, Озерна, Рибальська, Старосільська, Висока, Старосільський, Масив "Залющина", Гайова, Осіння, Промислова, Райдужна, Прорізна, Садова, Лідіївська, Ратушного, Пасіченка, А. Пасіченка, Гагаріна, Кодацька, Стародеснянська, Деснянська, Чижика О.

Зазим'є: Промислова, Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський, Польова

Пухівка: Деснянська

Рудня: Лебідська, Шкільна

Семиполки: Київське шосе

Бровари: Ступака

Гоголів: Шевченка

Рожни: Молодіжна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Литвинівка: Червона Слобода Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Аркадіївка: Шевченка, Леніна, Першотравнева, Миру, Л. Українки Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Аркадіївка: Першотравнева, Українська, Червоноармійська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Кагарлицький Кагарлик: Серпнева, Серпневий, 1-го Травня, Каштанова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Жовтневе: Леніна, Центральна, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Бурти: Білика, Жовтнева Реконструкція з 8 по 8 год
Кагарлицький Бурти: Шевченка, Молодіжна, Спеціалістів Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Росавська, Незалежності, Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: 1-го Травня, Каштанова, Сергієнко пров., Сергієнко, Перспективна, Демиденка, Одеська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Антонівка: Першотравнева, Каштанова, Садова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Бобриця: Шкільна, Садова, Шевченка, Фабрична, Набережна, Молодіжна, Козацька, Соснова, Янтарна

Боярка: Б.Хмельницького

Петропавлівська Борщагівка: Шкільна

Ходосівка: Польова

Гатне: Петрівського

Шпитьки: Лугова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Нова Миронівка: Василівка

П'ятихатка: Тімірязєва, Північна, Тімірязєва пров.

Центральне: Центральне

Чистка траси з 9 по 18 год
Обухівський Нещерів: Трьохджерельна, Гагаріна, Горіхова, Васильківська, Преображенська, Зелена

Копачів: Дачний

Реконструкція з 9 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Борисоглібська, Леонтовича Михайла, Святилівська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Ташань: Шевченка, Польова, Переяславська, Перемоги, Житника Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Дениси: Незалежності, Центральна, Миру пров., Свободи пров., Чапаєва, Городищенський, Б.Хмельницького пров., Молодіжна, Ватутіна, Золотогірська, Соборна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ставищанський Винарівка: Ювілейна, Світанкова, Вишнева, Садова, Миру, Лісова, М. Грушевського, Юності, Надрічний, Незалежності, Молодіжна, Хутір Парня, Берегова, Зоряна, Кулаківського, Лесі Українки

Ставище: Траса Київ-Одеса, Вереснева

Технічне обслуговування з 9 по 15 год
Таращанський Бовкун: Кобзаря, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Калинове: Шевченка пров.

Веселий Кут: Загребельська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Дубівка: Польова, Шевченка, Набережна, Космонавтів, Шкільна, Фізкультурна Чистка траси з 8 по 19 год
Таращанський Дубівка: Польова, Шевченка, Набережна, Космонавтів, Шкільна, Фізкультурна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Шевченка, Аграрний пров., Степова, Світанкова, Лісова, Київська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Заводська, Стадіонна, Лучанська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Клюки: Центральна Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Тетіївський Бурківці: Леніна, Дромарецького пров., Козуба Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Яготинський Засупоївка: Сидоренка, Набережна, Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 3 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

воскресенье, 26 сентября 2021 г.
10:06
Двойной праздник: Усик стал объединенным чемпионом мира в супертяжелом весе в 12-ю годовщину своего успешного сватовства (фото, видео)
09:04
Под Броварами подросток на мотоцикле сбил насмерть женщину на велосипеде
07:15
Сегодня, 26 сентября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 26 сентября 2021 года
суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:40
В Киеве ограничена работа Центрального и Южного железнодорожных вокзалов из-за сообщения о минировании
17:05
В Гостомеле на Киевщине взяли под охрану 400-летний дуб (фото)
16:04
Жители Святошинского района обеспокоены скоплением наркозависимых у аптек сети “Фармация"
15:05
80% тепловых сетей требуют ремонта - “Киевтеплоэнерго” (видео)
14:04
Сегодня, 25 сентября, возможно ограничение работы трех центральных станций метро из-за футбола
13:03
“Киевзеленстрой” пригласил жителей столицы присоединиться к осенней высадке деревьев
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 290 жителів Київщини
11:01
Сегодня, 25 сентября, в столице работают мобильные пункты приема старой бытовой техники (адреса)
10:04
Столичные фискалы ликвидировали межрегиональный “конвертцентр” с оборотом более 1,5 млрд гривен (фото)
09:01
В Украине за сутки вакцинировано от COVID-19 около 160 тысяч человек
07:15
Сегодня, 25 сентября, ярмарки пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
Календарь событий
Защитники культурного наследия Киева не смогут повлиять на реконструкцию усадьбы на Антоновича
24 сентября 2021 г. 12:00
Защитники культурного наследия Киева не смогут повлиять на реконструкцию усадьбы на Антоновича
ООО “Контур Девелопмент” из орбиты небезызвестных братьев Дмитрия и Леонида Крючковых (на коллаже слева и справа) смогло через суд добиться разрешения на реконструкцию здания конца XIX столетия по ул. Антоновича, 7-А без согласования с органами охраны культурного наследия. Недавно Окружной административный суд Киева (ОАСК) отменил пять соответствующих положений градостроительных условий и ограничений (ГУО). Также эта компания смогла убедить служителей Фемиды в том, что она имеет право не придерживаться требований высотности, которые ограничивают высоту объекта после реконструкции 9 этажами. Ситуацию, вероятно, все еще может изменить Департамент градостроительства и архитектуры Киевской горгосадминистрации (КГГА), обжаловав судебный вердикт в апелляционной инстанции.