четверг, 22 апреля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 31 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 31 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 31 січня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Білоцерківському, Бориспільському, Броварському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському та Тетіївському районах. 

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Білоцерківський Іванівка: Миру, Центральна, Васильківська Чистка траси з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Мальовнича, Урожайна, Гостинна, Набережна, Чорнобильська, Марії Приймаченко, Павла Тичини, Прип’ятська, Павла Тичини пров., Бориспільська, Євгена Гребінки, Каштанова, Кленова, Прип'ятський пров., Райдужна

Лозівка: Ленінського Комсомола, Прип'ятська, Урожайна, Набережний, М.Рильського, Райдужна, Тичини, Прип'ятський, Лозова

Сеньківка: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Котляревського, Гоголя, Дем`яна Кошмана пров., Лермонтова, Дем`яна Кошмана, Гоголя пров., Братуся, Івана Миколайчука, Глибоцька, Сонячна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Білоозерська, Пушкіна, Павлівська, Ціолковського, Коцюбинського пров., П.Верни, Челюскінців, Челюскінців пров., Коцюбинського, Розумовського, Сосюра, Князя Святослава, Ентузіастів, Незалежності, Грушевського пров., Грушевського, Косогона, Пушкіна пров., Сірова, Перемоги, Ю.Максюти, Яновського пров. Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Петропавлівське: Малинова, Березова, Малинна, Бориспільська, Травнева Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Заводська, Шкільна, Шкільний, І.Франка

Велика Олександрiвка: Кочнєва

Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Гагаріна, Миру, Кийлівський, Слобідська, Парковий, М. Карпенка, Паркова, Слобідський, Молодіжна, Українська, Зарічна, Центральна, Горова, Першотравнева, Кийлівська, Ясна, Миру пров., Вишнева, Народна, Кільцева, Гагаріна пров., Бориса Мамайсура, Дніпровська, Мамайсура, Польова, Нова

Жереб`ятин: Центральна

Процiв: Шевченка

Велика Олександрiвка: Матросова, Гагаріна

Дударкiв: Щорса пров.

Бориспіль: Завокзальна

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Броварський Бровари: Київська, Корольова пров., Шолом-Алейхема Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Бровари: Мейса Джеймса, Павлова, Лісова

Калинівка: Ігорева, Чернігівська

Пухівка:

Рожівка: Слави, Стуса, Залізнична, О.Довженка, Г.Чорнобиля, І. Франка, Я. Мудрого, Щаслива, Княгині Ольги, Каштанова, Київська, Шевченка, Б.Хмельницького, Прорізний, Броварська, Грушевського, Польова

Велика Димерка:

Перемога: Березнева, Яблуневий, Яблунева, Зелена, Грушевського, Зелений, Франка, Садова, Корольова, Гайдамацька, Броварський, Травнева

Зазим'є: Богуна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Зазим'є: Лісова, Деснянська, Деснянський, Залізнична

Погреби: Лугова, Гагаріна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Броварський Зазим'є: Осинки, Каштанова, Грушевського, Деснянська, Квітнева, Богуна, Незалежності, Озерна, Райдужна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Вишгородський Хотянівка: Садова, Деснянська, Лугова, Лісова, Жовтнева Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Вища Дубечня: Леніна, Соборна, Визволителів Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Матвіїха: Центральна, Щорса, Добровольських, Кірова, Побережних, Гагаріна

Пархомівка: Свято – Покровська

Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Городище-Пустоварівське: Жовтнева, Франка, Ювілейна, Гагаріна, Леніна, Центральна, Миру Чистка траси з 9 по 18 год
Згурівський Згурівка: Слов`янський пров., Братів Бригинських, Петровського, Московська, Толстого, Сонячна, Чернігівська

Черевки: Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Соснівка: Хутірська, Клеківська, Центральна, Шевченка, Лісна

Феневичі: Поліська, Миру, Київська, Затишний пров., Шевченка, Ланова, Соборна, Молодіжна, Набережна, Семененка, В.Кібенка, Дружби народів, Будівельників

Жміївка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Кільцева, О.Стовби, Озерна, Київська, Ярова, Стовби Олександра пров. Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Лука: Леніна, Пушкіна, К.Маркса, Шевченка, Лесі Українки, Стуса

Музичі: Ватутіна

Любимівка: Молодіжна, Київська

Стоянка: Київська

Личанка: Центральна

Гурівщина: Київська

Гореничі: Леніна

Гнатівка: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Б.Хмельницького, Ярова, Незалежності, Київська, Звенигородська, Зелена, Миру, Грушевського, Франка, Васильківська, Одеська, Вишнева, Лисенка, Гоголя, Соснова, Горіхова, Матросова, Боярська, Кільцева, Кар'єрна, О.Стовби, Відродження, Янтарна, Довженко, Озерна, Стовби Олександра пров., К.Маркса, Шляхова

Боярка: Сонячна, Вишнева, Кібенка, Ягідна, Деснянська, Будаївського, Нова, Лисенка, Лінійна, Зоряна, Ясна, Проектована, Б.Хмельницького, Романа Шухевича, Територія технікума, Сільгосптехнікум, Білогородська, Волинський, Шевченка, Леніна, 50 років Жовтня, Франка, Фестивальна, Агрономічна, СТ “Мотоцикліст”, вул. Лінія 8

Гатне: Петрівського, Каштанова, Березнева, Яблунева

Стоянка: Польова, Тичини

Забір'я: Грушевського

Нове: Польова, Боярська, Незалежності, Сагайдачного, Грушевського, Боярський, Соборна, Богуна, Івана Мазепи, Правика, Козацька, Гулак-Артемовського, Садова, Святошинська, Сільгосптехнікум, Яблунева, Промислова

Софіївська Борщагівка: Пушкіна, Фермерська

Новосілки: Єрмоленко

Кременище: 50 років Перемоги

Капітанівка: СТ "Берізка-2"

Тарасівка: Київська, Сільгосптехнікум, Весняна, Садова, Княгині Ольги, Братів Погребних, Садова-2, Павлюченка Станіслава, Васильківська

Петропавлівська Борщагівка: Вишнева

Бобриця: Лісна

Хотів: Енергетиків

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Великі Пріцьки: Центральна, Шевченка, Підлісна, Зарічна, Дружби, Садова, Солов'їна, Леніна, Польова, Гагаріна, Булиги, Виселка, З-к Торговий, Жовтнева, Радянська, Освіти, Молодіжна, Калинова, Харківська

Зікрачі: Б. Хмельницького пров.

Демівщина: Леніна, Комсомольська, Гагаріна, Космонавтів, Молодіжна, Горького, Шевченка, Воровського

Кузьминці: Василя Путаненка, Гагаріна, Свободи, Садова, Нагірна, Кузьминці, Нова, Кірова, Придорожня, Кооперативна

Ржищів: Соборна

Чистка траси з 8 по 19 год
Макарівський Березівка: Чорнобильська, Лесі Українки, Польова, Житомирська, Калинова, Архітектурна, Дорожна, Соснова, Лісова, 36 км траси Київ-Чоп, Ярова, Лісовий, Б.Хмельницького, А.Ахматової, КТП, Сунична

Северинівка: Шевченка, Нова, Цвіточна, Перемоги, Гагаріна, Ватутіна, Грушевського, Соснова, КТП в полі

Калинівка: Київська

Ніжиловичі: Першотравнева, Петровського, Підсухи

Копилів: Польова, Миру, Заводська, КТП в полі

Андріївка: О.Меля

Ясногородка: СТ “Березка”, Богушівська, Приозерна

Грузьке: Червоноармійська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Липівка: Дружби, Шевченка, Прогресовський, Київська, Миру, Коцюбинського, Садова, Кримська

Лозовик: Лозовик

Андріївка: Незалежності, Петриченка

Макарів: Голуба Андрія, Проектна, Ватутіна, Димитрія Ростовського, Довга, Грушевського, Житня, Свободи, Собка Вадима, Озерна, Малика, Волощенка, Черешньових, Кулаковського, Ю.Яновського

Червона Слобода: Лесі Українки

Гавронщина: 1 Травня, Київська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Нові Безрадичі: Садова

Паращина: Садова

Українка: ---

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Сковороди, Хмельницького Богдана, Покровська, Сікорського Михайла, Фабрична Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Можайська, Хмельницького Богдана, Мала Київська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Помоклі: Перемоги, Щорса, Б.Хмельницького, Лісна, Піщана, Павленка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Красноліси: Будьоного, 1-го Травня, Горького, Лесі Українки, Шкільна Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Сквирський Безпечна: Лисенка, Коцюбинського, Шевченка, Квітнева, Садова Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Ставищанський Ставище: Паркова, Парковий пров., Набережна, Цимбала Сергія, Поштова, Дачна, Набережний, Промислова, Ярослава Мудрого, Лісова, Водопійна, Героїв Чорнобиля, Ярова, Нагаївського Георгія, Тракторна, Межигірська, Ладика Олександра, Енергетична, Старикова, Петра Шила, Санаторна

Розкішна: Завгороднього, Клубна, Шкільна, Клубний, Лесі Українки, Галянта Віталія, Шевченка, Гагаріна, Франка, Незалежності, Садова, Паланської Надії, Ярова, Вишнева, Дружби, Незалежності пров.

Технічне обслуговування з 8 по 12 год
Ставищанський Попружна: Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 15 год
Ставищанський Попружна: Зарічна, Пасічна Технічне обслуговування з 12 по 17 год
Ставищанський Розкішна: Першотравнева, Козацька, Миколаївська, Галянта Віталія, Залізнична, Залізничний Технічне обслуговування з 15 по 17 год
Таращанський Лісовичі: Грибенка, Стадіонна, Глухий Яр, Партизанська, Мічуріна Реконструкція з 8 по 17 год
Таращанський Лук'янівка: Центральна, Колгоспна, Набережна, Шевченка пров., Шевченка, Садова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Черепин: Петрівського, Макаренка, Кузнецька, Молодіжна, Бобровського, Леніна

Тетіїв: Райдужна

Черепинка: Польова, Жовтнева, Франка, Піонерська, Пирогова пров., Ватутіна, Шкільна, Партизанська, Кузнецова, Першотравнева

Стадниця: Заводська, Кулагіна

Софіпіль: Жовтнева, Шевченка, Петрівського

Галайки: Леніна, Шкільна, Шевченка, Перемоги, Механізаторів, Садова, Петрівського, Миру, Петровського пров., Радянська, Зарічна, 60-річчя Жовтня, Жовтнева

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Бурківці: Леніна, Надводського Технічне обслуговування з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 30 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

среда, 21 апреля 2021 г.
14:02
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В ночь на завтра, 22 апреля, два столичных трамвая будут работать в сокращенном режиме (расписание)
20:35
Голова Великодимерської ОТГ Анатолій Бочкарьов в 2020 році заробив більш ніж півмільйона гривень
20:23
Во всех районах Киева продолжаются интерактивные выставки под открытым небом “35 лет Чернобыльской катастрофы” (фото)
20:05
Днепровский райсуд Киева приговорил “брачного” афериста из Молдовы к шести годам лишения свободы
19:50
Семья главы Бучанской общины Федорука приумножила свои доходы и сбережения
19:34
В Киеве будут выявлять “больные” и аварийные деревья с помощью арботома - импульсного томографа (фото)
19:26
В Киеве сформируют маршрут для людей с нарушением зрения
19:05
25 апреля в центре столицы запретят движение транспорта по маршруту проведения V Международного Евро Марафона
18:45
Нардеп Арьев просит объяснить, почему в Киеве на месте ЖК строится церковь
18:23
Голова Баришівської ОТГ Олександр Вареніченко в 2020 році заробив менше, ніж в 2019 році
18:13
Валентин Мондриевский: в Киеве провакцинировано более тысячи учителей
18:04
В ночь на пятницу, 23 апреля, в Дарницком районе Киева проведут промывку сетей водоснабжения
17:45
Полицейские задержали мужчину, который стрелял по дорожным рабочим в Киеве (фото, видео)
17:33
Виталий Кличко: за последнюю неделю в столице проверили почти 6 тысяч ресторанов, ночных клубов и магазинов. 7 заведений закрыли
17:23
У Київській області виставлено на приватизацію 24 будівлі
Календарь событий