воскресенье, 26 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 30 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 30 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 30 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Богатирський, Чехова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Березань: Перемоги Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Бикова Гребля: Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Половецьке: Корсунська, Росьова, Ланок, Половецький Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Богуславський Дешки: Зарічна, Росьова, Шевченка, Лесі Українки, Вишнева, Тихий пров., Зоряний пров., Берегова, Франка, Нагірна, Польова, Шевченка пров.

Тептіївка: Радьки, Польова, Яр, П.Запорожця, Лісний, Молодіжна, Корсунська, Росьовий

Вiльховець: Яблуневий, Шкільна, Виноградна, Гагаріна, Поштова, Світанок, Річний, Степова, Виноградний пров., Польова, Нагірний, Центральна, Ставкова, Поштовий, Садова, Чернишова, Фонарний, Фонарна, Степовий, Лісовий, Шкільний, Лесі Українки, Лісова, Зарічана, Зарічний пров.

Калинівка: Гагаріна, Лісова, Росьова, Корсунська, Росьовий, Лугова

Половецьке: Корсунська, Росьова, Ланок, Половецький

Москаленки: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Требухів: Мічуріна, Постишева, Садова, Горочанський, Горобинова, Лугова, М.Буяло, Кутузова, Зоряна, Південна, Ковпака, Дударківська

Бровари: Мічуріна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Красилівка: Будівельників, Механізаторів, Урочище Виямка, В. Гутора

Гоголів: Європейська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Гребінки: Карла Маркса, Леніна, Лесі Українки, Горького, Ворошилова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Васильківський Гребінки: Пушкіна, Корольова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Гребінки: Робітнича, Свердлова, Київська, Ворошилова, Гагаріна, Комсомольська, Лермонтова, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Васильківський Васильків: Березова, Соборна, Донбасівська, Донбасівський, Цегельний Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Демидів: Фастова, Свято-Михайлівська, Київська Чистка траси з 8 по 20 год
Вишгородський Димер: Зоряна, Благовісна, Шевченка Чистка траси з 8 по 20 год
Володарський Гайворон: Загребельна, Цегельна, Шевченка

Петрашівка: Шевченка, Зарічна, Польова, Радянська

Біліївка: Шевченка

Володарка: Кооперативна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Вознесенське: Українська, Гагаріна, Жовтнева Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Згурівський Вознесенське: Гагаріна, Українська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Страхолісся: Мостового, Бикова, Калачова, Булгакова, Франка, Польова, Пушкіна, Лісова, Першотравнева, Жовтнева, Сніжна, Колгоспна, Цвіткова, Кудрявцева Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Термахівка: Лугова, 1-го Травня, Садова, Поліська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Жеревпілля: Запорізька Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Буча: Києво-Мироцька, Революції, Революції пров., Пушкінська, Миколи Гамалія

Ірпінь: Миру, Северинівська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Грибоєдова, Тургенєва, Некрасова, Інститутська, Тургенєва пров., Сілезька

Ірпінь: Українська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Криворізький, Кібенка, Вокзальний, Криворізький Тупик, О. Ткаченко пров., Кримський, Січових Стрільців, Самійленка, Пролетарська

Дмитрівка: Молодіжна

Гореничі: Леніна

Хотів: Паширова, Лікарняний

Вишневе: Європейська

Нове: Тарасівська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Шевченка, Лісова, Промислова, Шупіка пров., Щаслива Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Зарічна, Святошинська, Парникова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Соснівка: Шкільна, Пшенична, Леніна, Шевченка, Лесі Українки Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Макарівський Кодра: Миру, Лісова, Садова, Миру пров., Садовий пров. Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Обухівський Креничі: Центральна, Лісова, Межигірська, Садова

Копачів: Горького

Обухів: Київська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Прибережна, Героїв Дніпра, Правика, Святкова, Степова, Хуторянська, Привітна, Об'їзна, Борисовське поле Чистка траси з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Стовп'яги: Шевченка, Соснівська Чистка траси з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Пристроми: Черняховського, Черняховського пров., Діброва, Першотравнева

Переяславське: Польова

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ставищанський Полковниче: Христюка, Карташова, Партизанська, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Полковниче: Христюка, Карташова, Партизанська, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Ріжки: Шкільна, Центральна, Молодіжна, Набережна, Лісовий пров., Нагірна

Тараща: Повітрофлотська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Кирдани: Набережна, Іскрівська, Козача, Перемоги, Іскрівський пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Степове: Б.Хмельницького, Червоний кут, Набережна, Шевченка, Ватутіна, Чапаєва, Зарічна, Будьоного, Жовтнева, Площа Слави

Тайниця: Леніна, Нова, Садова, Жовтнева, Радянська, Молодіжна, Шевченка, Зарічна, Левадна

Горошків: Центральна, Лантушенко, Шевченка

П'ятигори: Ватутіна, Космонавтів, Левадна, Затишна, Мічуріна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Тетіївський П'ятигори: Ватутіна, Сікорського, Київська, Польова, Горького, Світанковий, Макаренка, Учительський, Набережна, Тихий Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Тетіївський Тайниця: Леніна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Без назви Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Яготинський Лемешівка: Центральна, Ватутіна, Гагаріна, Трудова Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 29 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

воскресенье, 26 сентября 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:33
Украинский народ лишили права болеть за украинца. Артур Палатный раскритиковал госорганы за не показ боя Усик-Джошуа по ТВ
17:03
В Киеве прошел Климатический марш (фото, видео)
16:06
В Святошинском районе высадили еще 13 “слоновых деревьев”
15:01
За останню добу на коронавірус захворіли 132 жителя Київщини
14:04
В столичном хостеле в результате пожара погиб мужчина
13:05
Ректор НМУ им. Богомольца отрицает принуждение студентов к вакцинации под страхом исключения из вуза
12:02
Коммунальщиков просят восстановить благоустройство после реконструкции коллектора по ул. Литвинского, 52/16
11:03
За сутки в Украине выявили 4 647 новых носителей коронавируса
10:06
Двойной праздник: Усик стал объединенным чемпионом мира в супертяжелом весе в 12-ю годовщину своего успешного сватовства (фото, видео)
09:04
Под Броварами подросток на мотоцикле сбил насмерть женщину на велосипеде
07:15
Сегодня, 26 сентября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 26 сентября 2021 года
суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:40
В Киеве ограничена работа Центрального и Южного железнодорожных вокзалов из-за сообщения о минировании
17:05
В Гостомеле на Киевщине взяли под охрану 400-летний дуб (фото)
Календарь событий