воскресенье, 26 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 29 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 29 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 29 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Комарова, Березовий, Героїв АТО

Морозівка: Д. Поповича

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Березань: Поліська, Жовтнева, Будівельників, Сумська, Поліський, Сумський, Волошкова, Молодіжна, Білоглинна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Бикова Гребля: Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Хохітва: Лісова, Садовий, Садова, Соснова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Озерна, Заводський, Набережна, Польова, Щаслива, Шевченка пров., Козацька, Миру Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Сагайдачного, Соборна, Жукова, Українська, Нова, Берегова, Анни Хаткіної, Кузбасова, Буркута Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Калинова, Берегова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Центральна, Мєшкова, Прорізна, Л.Українки Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Польова, Чубинського, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Гатне Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Красилівка: Лесі Українки, Дяченка, Центральна, Героя, Чкалова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Гребінки: 8 Березня, Радянська, 8 Березня пров., Комінтерна, Радянський, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Васильківський Гребінки: 1 Травня, Котовського, Чапаєва, Чехова, Островського, Чехова пров., Фрунзе пров., Фрунзе Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Гребінки: Київська, Молодіжна, Кірова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Гребінки: Леніна, Науки Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Васильків: Березова, Соборна, Донбасівська, Донбасівський, Цегельний Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Гаврилівка: 40 років Перемоги, ГБК "Полісся", Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Димер: База стільникового зв'язку

Демидів: Вербова, Київська, Радянська, Фастова, Польова, 40 років Перемоги, Доценка, Лесі Українки, Козацька, Михайлівська, Яблунева

Литвинівка:

Чистка траси з 8 по 20 год
Володарський Городище-Косівське: Демченка, Мельника Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Вознесенське: Українська, Гагаріна, Жовтнева Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Страхолісся: Мостового, Бикова, Калачова, Булгакова, Франка, Польова, Пушкіна, Лісова, Першотравнева, Жовтнева, Сніжна, Колгоспна, Цвіткова, Кудрявцева Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Олізарівка: Осницька, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Ірпінь: Гуцала, Кочура, Пролетарська, Громадянська, Громадянський, Озерна, Соборна, Щорса, Жовтнева, Озерний Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Ворзель: Героїв Ворзеля, М-07 Київ-Ковель-Ягодин,ділянка км 34+350 – км 34+750

Мироцьке:

Буча: Києво-Мироцька

Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Захисників України, Медова, Яблунська, Чайковського, Чайковського пров., Жданова, Гвардійська Реконструкція з 8 по 19 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Щаслива, Волошкова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Слобода: Площа Слави, Молодіжна, Незалежності, Комсомольська, Народний Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Макарівський Вільне: Вільшанська Нива, Свободи, Куйбишева, Будівельна

Макарів: Б.Хмельницького

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Помоклі: Гагаріна, Кірова, Садова, Польова, Молодіжна, Шевченка, Щорса, Радянська, Берегова, Павленка, Травнева Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Великополовецьке: Центральна, Кошова, Садова, Першотравнева Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ставищанський Василиха: Наумова, Заріччя, Шевченка, Громадська, Кооперативна, Затишна, Пустовітна, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Винарівка: Ювілейна, Світанкова, Вишнева, Садова, Миру, Лісова, М. Грушевського, Юності, Надрічний, Незалежності, Молодіжна, Хутір Парня, Берегова, Зоряна, Кулаківського, Лесі Українки

Ставище: Траса Київ-Одеса, Вереснева

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Ріжки: Шкільна, Центральна, Молодіжна, Набережна, Лісовий пров., Нагірна

Тараща: Повітрофлотська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Озерна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Лук'янівка: Центральна, Набережна, Польова, Річкова, Перемоги, Колгоспна, Лісова, Зарічний пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Северинівка: Садова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Галайки: Жовтнева, Ватутіна, Шкільна, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Тетіївський Молочне: Лісова

Одайпіль: Ватутіна, Миру, Гагаріна, Космонавтів, Набережна, Перемоги, Польова

П'ятигори: Сікорського

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Тетіївський П'ятигори: Гагаріна, Київська, Сікорського, Поштова, Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Фастівський Триліси: Миру, Корчіївка, Котляревського, Котовського пров., Гончара, Богуна, Дачна, Молодіжна, Марка Вовчка, Заводський пров., Котляревського пров., Незалежна, Територія спиртзаводу Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Мала Снітинка: Гагаріна, Без назви, Гагаріна пров., Київська Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 28 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

воскресенье, 26 сентября 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:33
Украинский народ лишили права болеть за украинца. Артур Палатный раскритиковал госорганы за не показ боя Усик-Джошуа по ТВ
17:03
В Киеве прошел Климатический марш (фото, видео)
16:06
В Святошинском районе высадили еще 13 “слоновых деревьев”
15:01
За останню добу на коронавірус захворіли 132 жителя Київщини
14:04
В столичном хостеле в результате пожара погиб мужчина
13:05
Ректор НМУ им. Богомольца отрицает принуждение студентов к вакцинации под страхом исключения из вуза
12:02
Коммунальщиков просят восстановить благоустройство после реконструкции коллектора по ул. Литвинского, 52/16
11:03
За сутки в Украине выявили 4 647 новых носителей коронавируса
10:06
Двойной праздник: Усик стал объединенным чемпионом мира в супертяжелом весе в 12-ю годовщину своего успешного сватовства (фото, видео)
09:04
Под Броварами подросток на мотоцикле сбил насмерть женщину на велосипеде
07:15
Сегодня, 26 сентября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 26 сентября 2021 года
суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:40
В Киеве ограничена работа Центрального и Южного железнодорожных вокзалов из-за сообщения о минировании
17:05
В Гостомеле на Киевщине взяли под охрану 400-летний дуб (фото)
Календарь событий
Защитники культурного наследия Киева не смогут повлиять на реконструкцию усадьбы на Антоновича
24 сентября 2021 г. 12:00
Защитники культурного наследия Киева не смогут повлиять на реконструкцию усадьбы на Антоновича
ООО “Контур Девелопмент” из орбиты небезызвестных братьев Дмитрия и Леонида Крючковых (на коллаже слева и справа) смогло через суд добиться разрешения на реконструкцию здания конца XIX столетия по ул. Антоновича, 7-А без согласования с органами охраны культурного наследия. Недавно Окружной административный суд Киева (ОАСК) отменил пять соответствующих положений градостроительных условий и ограничений (ГУО). Также эта компания смогла убедить служителей Фемиды в том, что она имеет право не придерживаться требований высотности, которые ограничивают высоту объекта после реконструкции 9 этажами. Ситуацию, вероятно, все еще может изменить Департамент градостроительства и архитектуры Киевской горгосадминистрации (КГГА), обжаловав судебный вердикт в апелляционной инстанции.