вторник, 3 августа 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 30 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 30 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 30 грудня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський смт.Баришівка с.Пасічна: смт.Баришівка Селищанська, Новоселів, Черняховського, Сосюри, Медова, Соборна, Красилівка, Красилівська, Одеська, Ватутіна, Героїв Чорнобиля Пасічна: Поліська, Щастя, Тичини, Нектарна, Чкалова, Мальовнича, Світанкова, Сосюра, Механізаторів, Бузковий пров., Благодатна, Квітуча, Пузикова, Лісна, Суворова, Черняхівська, Зарічна, Шосткінська, Степовий, Сумська, Масив Новоселів, Сонячна, Лебединська, Селищанська, Зарічний Реконструкція з 8-30 по 16-30 год
Білоцерківський Мазепинці: вул:Івана Мазепи, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Щербини, Шкільна, Новоселів організації:Дроздівська сільська рада Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Красне: вул:Центральна, Слобода організації:ПАТ Укрпошта Київська міська дирекція, Комунальне некомерційне підприємство, Білоцерківське районне, ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Дрозди: вул:Польова, Миру, Кільцева Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Біла Церква: вул.:Карбишева, Сухий яр, Сухоярська, пров.:Карбишева, СК Ветеран, СК Первомаєць, СК Держустанови, СК Дружба, СК Держустанови Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год
Білоцерківський Біла Церква: вул.:Василя Стуса, Чкалова, Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год
Білоцерківський Острійки: вул. Героїв України Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Мала Антонівка: вул. В. Козака Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Мала Антонівка: Юридичні Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Біла Церква: пров.Карбишева, вул.Карбишева, Сухоярська, Сухий яр, ГБК, садові кооперативи, Технічне обслуговування з 6 по 20 год
Білоцерківський Біла Церква: Славіна, Чкалова Технічне обслуговування з 6 по 20 год
Білоцерківський Красне: вул.Центральна чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Дрозди: вул.Миру чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Мазепинці: вул.Гагаріна, Шкільна, Захара Щербини чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Богуславський Вiльховець, Семигори: вул:Степова, Шкільна, Виноградна, Виноградний пров. вул:Шевченка, Берегова, Кайдашівська, Лесі Українки, Котляревського, Стадіонна, Лозова, Горького, Соснова, Макаренка, Котки, Семигори (1), Молодіжна, Польова, Набережна, Нечуя-Левицького, Садова, Польовий, Лісова організації:Богуславське районне споживче, ФОП МОРОЗ ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ, АТУКРТРАНСГАЗ, Відділ освіти Богуславської РДА, ФО Шупик Станіслав Петрович, ФО Хутько Михайло Васильович, ФО СЕРГІЙ АНДРІЙОВИЧ, Відділ культури Богуславської, ФО СОРОКУН ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Богуславський Дибинці: Жукова Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Бориспільський Гнідин, Велика, Вишеньки, Петропавлівське, Щасливе, Гора: вул:Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна, Урочище Притаївщина, Мостова, Ватутіна пров., Щаслива, Польова, Прорізна, Прорізний, Юності, Набережна, Калинова, Юрія Вербицького, Закарпатська, Героїв, Берегова, Сагайдачного, Жукова, Загадка, Український, Зарічна, Л.Українки, Озерна, Шевченка пров., Миру, Соборна, Лугова-Мешкова, Українська, Буркута, Кравченка, Салютна, Бортницька, Кравченка пров., Учительська, Юності пров., Шевченка, Мєшкова, Вчительська, Мішкова пров., Лугова, Центральний, Окопського, Заводська, Автозаводська, Урочище Пасічна, Онищенка, Механізаторів, УрочищеМлиново, Сонячна, Шкільний, Вишеньківська, І.Франка пров., Анни Хаткіної, Кузбасова, Озорянська, Чубинського, Шкільна, Луговий пров. вул:Садова, Шевченка вул:Центральна вул:Демидівська, Абрикосова, Аріпей, Львівська, Виноградна, Молодіжна, Фермерська, Мисливська, Соснова, Яблунева, Урожайна, Волошкова, Незалежності, Сонячна, Місячна, Бориспільська, Радянська, Миру, Героїв Костенко, Коцюбинського, Шевченка, О.Вишні, Тичини П., Чорновола В'ячеслава вул:Молодіжна Олександрiвка вул:Кочнєва товаривство, ППорганізації:СІЛЬСЬКА РАДА С.ГНІДИН, Приватне акціонерне товариство, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, Фізична особа – підприємець, Товариство з обмеженою, ФО-підприємець Бондаренко Л.В., Фізична особа-підприємець, В\/Ч А-0351, Приватне акціонерне Галатенко Л.М., КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ФОП Поляков С.Б., Товариство з обмеженою відповідальністю, Дочірнє підприємство Агробуд, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, Фізична Особа, СЕЛЯНСЬКЕ ФГ МЕДИНСЬКОГО В.Ф., ПРИВАТНЕ ТОВАРИСТВО, Державна організація Бортницьке МУВГ, ТОВ БПБМ, Комунальне підприємство, Церква С.Гнідин, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Публічне акціонерне товариство, ТІЗ Озеряни, Фізична особа, ФОП Богацький Олександр Володирович Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Бориспіль: вул:Тургенєва, Стасюка, Чернігівська, Бориса Гмирі, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Михайла Врубеля, Котляревського організації:ПАТ КИЇВОБЛГАЗ Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський м.Бориспіль: вул.Гоголя, Яновського, Лісна, Корнійчука, Котляревького, І.Миколайчука, Урицького, Кошмана, Некрашевича, Б.Іванова, Гончара, Воровського, Польова, Панфілова, Красіна, Котовського, Солов'їна, Причинська, О.Топаленко, Глибоцька, Петлюри, Городецького, Либідська, Березовського, Курбаса; пр.Лісовий, Гончара, Гаражний Технічне обслуговування з 08-00 по 17-00 год
Бориспільський Щасливе,Гнідин: Соснова, Заводська, Озерна, Гагаріна, Лісова, Юності, Щорса, Нова, Вербицького, Калинова, Берегова, Зарічна, Закарпатська, Центральна, Мостова, Вишнева, Щаслива, Соборна Технічне обслуговування з 8-30 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: вул.Тургенєва,Стасюка Технічне обслуговування з 8-30 по 17 год
Бориспільський с.Бориспіль: вул.Демяна Кошмана вул Лісова Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Броварський с.Пухівка: вул.Деснянська, Шевченка, Мирного,Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Броварський Пухівка: вул:Леніна, Шевченка, П. Мирного, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Лісова, Шевченка пров., Пархоменка, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська організації:Сільська рада с.Пухівка, СПД Щинова Олена Сергіївна Капітальний ремонт з 8-00 по 18-30 год
Броварський Рожівка, Пухівка: вул:Соборна, Паркова, Піщана, Лесі Українки, Незалежності, Слави, Шпильова, Броварська, Озерна, Ватутіна, Перемоги, Садова, Молодіжна вул:Лісовий організації:Реліг.гром.Правосл.церкви Св.Миколая, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД БРОВАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ, с\/р с.Рожівка, ГАВРИШ ВАЛЕНТИНА МИХАЙЛІВНА, СпоживчетовариствоГала, Публічне акціонерне товариство, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Товариство з обмеженою відповідальністю, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТИТЕЛЯ Капітальний ремонт з 8-00 по 18-30 год
Броварський Рожівка: Шпильова,Ватутіна,Жовтневої революції,Слави,Перемоги Капітальний ремонт з 08 по 20 год
Броварський Капітальний ремонт з 8-30 по 17 год
Васильківський Глеваха, Дзвінкове, Данилівка, Кожухівка: вул:СТ Промінь, СТ Глеваха-1, СТ Глеваха-3, Учительська, СТ Глеваха-4 вул:Запорізька вул:СТ Наука вул:СТМрія, СТ Овочівник, СТ Дружба, СТ Калиновий гай організації:СТ ПРОМІНЬ, САДІВНИЧИЙ МАСИВ ГЛЕВАХА-1, СТ ГЛЕВАХА 3, Приватне акціонерне товариство, СТ НАУКА, СТ МРІЯ, СТ ГЛЕВАХА-4, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, СТ ДРУЖБА, СТ КАЛИНОВИЙ ГАЙ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Васильківський смт.Глеваха: Глеваха: Учительська, СТ "Промінь", СТ "Глеваха-1", СТ "Глеваха-3", СТ "Глеваха-4", СТ "Мрія", СТ "Овочівник", СТ "Наука", СТ "Дружба", СТ "Калиновий гай" Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Вишгородський Хотянівка, Осещина: вул:СТ Глядин вул:Лугова, Дворовий, Київська, Шевченка, Космонавтів, Леніна, Урочище Дубовиця організації:ХОТЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Осещина: Лугова Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Вишгородський Осещина: Лугова, Шевченка Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Вишгородський Осещина: Лугова, Шевченка Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Володарський Володарка: вул:Польова, Польовий пров., Поліська, Підгірна, Вишневий Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Володарський Володарка: пров Вишневий Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Володарський Володарка: Поліська Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: вул. Зелена, Сонячна Реконструкція з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Хмільна: вул:Кучерова Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Хмільна: Хмільна Кучерова Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Кагарлицький Стави: вул:Сергієнко, Польова організації:ПП Хомчук Н.С., Ставівська сільська Рада Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Кагарлицький Стави: вул:Шевченка Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Кагарлицький с.Стави: вул.Шевченка Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Кагарлицький с.Стави: вул.Шевченка Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Кагарлицький с.Стави: вул.Польова Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Києво-Святошинський Малютянка: вул:Пимоненко, Молодіжна, Декоративна, Ботанічна Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Чабани: вул:Машинобудівників, Юності організації:Селищна рада Чабани, КП КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ ЧАБАНИ, ОСББ ЮНІСТЬ-3 Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Нове, Тарасівка: вул:Козацька, С.Крушельницької, Івана Мазепи, Незалежності, Соловяненка, Богуна, Боярська, І.Миколайчука, Вербицького, Є.Гуцала, Грушевського, Правика, Соборна вул:Зелений Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Нове: вул:Івасюка, Білозіра, Правика, Боярська, П. Вірського, Сагайдачного, Софіївський Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Новосілки: вул:Інститутська Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський МАЛЮТЯНКА: Малютянка Пимоненко, Молодіжна, Декоративна, Ботанічна Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Києво-Святошинський МАЛЮТЯНКА: Малютянка Пимоненко, Молодіжна, Декоративна, Ботанічна Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Києво-Святошинський смт.Чабани: Чабани Машинобудівників, Юності Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Києво-Святошинський Нове: Нове Козацька, С.Крушельницької, Івана Мазепи, Незалежності, Соловяненка, Богуна, Боярська, І.Миколайчука, Вербицького, Є.Гуцала, Грушевського, Правика, Соборна Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Києво-Святошинський Нове: Нове Івасюка, Білозіра, Правика, Боярська, П. Вірського, Сагайдачного, Софіївський Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Києво-Святошинський смт.Чабани: Новосілки Інститутська Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Макарівський с.Колонщина: в.Новомарянівська Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Макарівський Колонщина: вул:КТП в полі, Вишеградська Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Макарівський Новосілки: Крупської, Шевченка,Жовтнева,Каховська,Калиновий кут, Підгірна,Нова,Садова, Поліська,Киівська, Леніна,крупська, Озерна,Старосільська Реконструкція з 9-00 по 17-00 год
Обухівський Дерев'яна, Макарів: вул:Садова, Гончарна, Шкільна, Глинищанська, Ярова, Сонячна, Підгірний, Молодіжна вул:Радянська , ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Споживче товариство Дніпро, Деревянська сільська рада, МПП Персей, Фізичнаособа-підприємець, ВІДДІЛ ОСВІТИ ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ, Українська Православна Церква, Комунальне некомерційне підприємство, Приватне акціонерне товариство Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Обухівський Долина: вул:Миру, Першотравнева, Космонавтів, Франка Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Обухівський c.Дерев'яна: вул.Комінтерна Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Обухівський с.Долина: вул.Миру.Першотравнева Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
П.Хмельницький Ковалин: Новомирстка. чистка траси з 8-30 по 16-30 год
П.Хмельницький Ковалин: Садова.Молодіжна.Шевченка. чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Сквирський Сквира: Шевченко чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Сквирський Сквира, Шамраївка, Великополовецьке: вул:В Дубініна, Шевченка, Шевченка пров., Рябоконя, Перемоги, Шкільний вул:Центральна вул:Стадіонна організації:ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ, Відділ освіти СквирськоїРДА, ФОП Дашкевич Любов Олександрівна, Публічне акціонерне товариство по, Рубленко Вікторія Олександрівна Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Ставищенський Ставище: вул:Цимбала Сергія організації:ФОП БРАТЧИК НЕЛЯ МИКОЛАЇВНА, СТАВИЩЕНСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ, ПАТ Київоблгаз, СТАВНИСТИЙ СЕРГІЙ ФІЛІМОНОВИЧ, ФОП ЗаболотнійРоман Назарович, П-ЦЬ САМОФАЛ А.А., ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Таращанський Ківшовата, Лук'янівка: вул:Свободи, Б.Хмельницького, Ярослава Мудрого, пров. Богдана Хмельницького, Ярослава Мудрого пров. вул:Центральна організації:СТ Злагода, Ківшоватська сільська рада Чистка траси з 8-00 по 17-00 год
Таращанський Калинове: вул:Вишнева, Шевченка пров., Литвинівська організації:Калиновецька сільська рада Чистка траси з 8-00 по 17-00 год
Таращанський Тараща: Я.Мудрого,Софіївська Капітальний ремонт з 8-00 по 17-00 год
Тетіївський с. Тайниця: вул. Левадна Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Тетіївський Скибинці, Високе: вул:Перемоги, Зарічна вул:Леніна організації:ПП Смарагд, Свято-покровська церква БЦ єпархії, Комунальне Підприємство Дібрівка-Обрій Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Тетіївський Тайниця: вул:Леніна, Левадна Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Чорнобильський с.Чистогалівка: вул:Без назви організації:ДСП Екоцентр Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 29 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 3 августа 2021 г.
15:05
В июле коммунальщики заказали ремонты лифтов в 66 домах Киева (адреса)
14:45
На Київщини до 30-річчя Незалежності відкриють “Академію спорту”
14:24
Евгения Кулеба может стать номинальной главой КГГА
14:04
Вишгородська райрада передала “Вишгородтепломережу” Вишгороду
13:45
Базу для збірних команд України з футболу готуються будувати на Київщині, - Василь Володін
13:31
СНБО инициирует кадровые чистки в “Укрзализныце”
13:25
Старостенко уполномочили подписать меморандум по борьбе со СПИДом и туберкулезом
13:05
С улиц Киева планируют убрать 127 элементов благоустройства (адреса)
12:48
Без разработки нового Генплана Киев не справится с хаотичной застройкой, - депутат Трубицын
12:37
Девелопер Stolitsa Group очолив ТОП-24 столичних забудовників
12:25
МАУ запускает сезонные рейсы между Киевом и Ниццей
12:02
Обласний бюджет потрібно направити в русло ефективного використання, - Добрянський
11:40
1 января 2022 года в Украине должны быть созданы Силы территориальной обороны
11:24
Захворювання на коронавірус виявили в 20 жителів Київщини
11:05
Игорь Кушнир поднял флаг “Киевгорстроя” на пик Озоди
10:44
На столичном водоеме возле станции метро “Нивки” произошел замор рыбы (фото)
Календарь событий