суббота, 8 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 29 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 29 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 29 грудня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Район Н/п вулиця Роботи Час робіт
Білоцерківський Трушки вул:Лесі Українки, Миру організації:ФОП Валентенко Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Василів вул:Олефіренка, Майданна Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Біла Церква вул.:Шевченка, Шолом-Алейхема Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год
Білоцерківський Біла Церква вул:Таращанська організації:ТОВ ЮЛІЯ Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год
Богуславський Богуслав вул:Озерна організації:ПП Рій, ТОВ Спецпромбудсервіс, ФОП Сірик Михайло Олексійович, Свято-Миколаївський чоловічий монастир, СПД ФО Заляшко ОльгаПетрівна, ФОП Шкварковський Сергій Анатолійович Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Богуславський Бране Поле вул:Подільська, Віталія Підлубного, Садова, 30 років Перемоги, Київська організації:Відділ освіти Богуславської РДА Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Богуславський Ісайки, Яцюки Ісайки-вул.Іdківці, Яцюки-'Залужжя,Кірова,Леніна,Набережна,Новоселівська,Ревуки,Сторчакова,Хохітвянська,Хутір,Хутірська,Центральна,Шкільна Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Бориспільський с.Старе вул.Партизанська вул Заповідна Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський с.Жеребятин вул.Центральна Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський с.Перегуди вул.Леніна Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Чубинське, Мала Олександрівка, Безуглівка, Велика вул:Виставкова, Дачна, Л.Шевцовой, Погребняка, Виноградна, Київська, Бориспільська, Наукова, Вербицького, Хаврука, Яблунева, Садово-Дачна, Садибна, СТ “МВС України”, Садова вул:Лісова, Соснова, Садово-Янтарна, Київська, Гагаріна, Пшенична, Малинова, Янтарна, Горіхова, Космічна вул:[]}, {"city":"Сошникiв вул:Іванова Олександрiвка вул:Вишнева, КиївськийШлях, Незалежності, Б.Хмельницького, Гагаріна, Сухомлинського, Молодіжна, Кочнєва, Європейська, Тиха, Чубинського, Лесі Українки, Озерна, Сонячна, Каштанова, Петлицького організації:ТОВ ПІІ Укрвторресурси, СІЛЬСЬКА РАДА С.В.ОЛЕКСАНДРІВКА, Приватне акціонерне товариство, ПІДПРИЄМСТВО З товариство НАФТОВИК, Державна організація Бортницьке МУВГ, Товариство з обмеженою відповідальністю, ДОІБСГ Олег, ФізичнаНива(сараї, гаражі), КП КУП Олександрівкажитлобудсервіс, Фізична особа-підприємець, Фізична особа підприємець Мойсеєнко, Фізична особа підприємець, Державна організація(установа, заклад), ОСББ Чубинське, Субєкт підприємницької діяльності, Фізична особа-підприємець Грива особа – підприємець, Корпорація Украгропромбіржа, Садове товариство Янтар, Приватний підприємець, ФОП Семенко Н.М., ОСББ Чубинська перлина, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Сеньківка, Бориспіль, Мартусівка, Григорівка, Дударкiв, Перегуди, Гнідин, Гора, Вишеньки, Мала, Кучаків вул:Миру, Гагаріна, Шевченка, М.Вербицького, Набережна, Нова, П. Чубинського, Садова, Польова, Лугова, Калинова, Лютнева вул:Завокзальна, Л.Курбаса вул:Бориспільська, Заводська, Дружби, Будівельна, Гагаріна, Каштанова, Виноградна, Мойсеєва вул:Стасюка, Красилівська, Лісова, Бориспільська вул:Незалежності вул:Центральна вул:Кравченка вул:Івана Котляревського пров. вул:Боженка Стариця вул:Польова організації:СЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Публічне акціонерне зтовариство, Іванківське споживче товариство, БОРИСПІЛЬСЬКА РАЙОННА, Товариство з обмеженою відповідальністю, КП Бориспільської районної ради ЖКК, СІЛЬСЬКА РАДА С Мартусівка, Управління Гуманітарного Розвитку, Товариство обмеженою відповідальністю, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, Фізична особа, ПАТ КИЇВОБЛГАЗ, Державне підприємство Чайка, Фізична особа-підприємець Петрик О.М., Фізична особа-підприємець, Фізична особа підприємець, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ФІЗИЧНА С.М.СТАРИЦЯ, СПД Шерстюк Галина Яківна, Сеньківська загальноосвітня школа І-ІІІ, Рядинська Юлія Миколаївна Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Старе, Васильки вул:Партизанська вул:Садова організації:Бориспільська центральна районна лікарня Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Броварський с. Зазім'є всі вулиці Капітальний ремонт з 8-00 по 18-30 год
Броварський с. Требухів Требухів пів села:Ярослава Мудрого(Леніна),Городня,пр.Городній,Покровська(Пролетарська),Тиха,пр.Тихий,Зелена,Амбулаторна,Шевченка,пр.Шевченка,Щаслива(Карла Маркса),1-го Травня,Броварська,Вишнева, Старий Шлях(Котовського), Липнева(Крупської),Вокзальна,пр.Польовий, ,Требухів школа,дитсадок Технічне обслуговування з 08-00 по 20-00 год
Васильківський Залізне, Борисів вул:Горовий, Польовий, Вишнева, Народна, Мічуріна, Садова, Кошового, Комарова, Подільська вул:Клименка організації:КРУШИНСЬКА С\/РАДА Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Васильківський Глеваха вул:Київська, Гагаріна, Островського, Боженка, Щорса, Жовтневої Революції, Кожарова, Михайлівський, Набережна, Вокзальна організації:ГЛЕВАХІВСЬКА С\/РАДА, ПП ЧЕМЕР Юлія Миколаївна Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Гаврилівка вул:40 років Перемоги, ГБК Полісся, Шевченка організації:Гаврилівська с\\р, ГК Полісся, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Нові Петрівці вул:Пушкіна, Леніна, Свято-Покровська , ФОП Кушніренко Валентина Володимирівна, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Володарський Володарка вул:Будівельна, Лесі Українки, Івана Франка організації:Комунальне підприємство Володарської, Бережний Олександр Олексійович Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Ірпінський Коцюбинське вул. Лісова Реконструкція з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Коцюбинське вул. Лісова Реконструкція з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Ірпінь вул:Гуцала, Кочура, Пролетарська, Громадянська, Громадянський, Озерна, Соборна, Щорса, Жовтнева, Озерний організації:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО УПРАВЛІННЯ, Ніколаєв С.А., Комунально-побутове підприємство, ФОП Фоменко Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Ірпінь вул:Лісова, Матросова, Українська, Соборна, Федорова, Достоєвського організації:МП Спектр, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО УПРАВЛІННЯ, Комунальне підприємство, ФОП Тивонюк Ольга Яківна, ФОП Гуріна О.С., УПЦ Свято-Миколаївськапарафія, ФОП Мілевська Г.В., ФОП Коваленко Р.О., ФОП Яковенко Сергій Якович, ТОВ ДЕНТА ВІП, ФОП Корнієнко Любов Анатоліївна, ДЕРЖАВНА МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ОСББ Матросова 15Д, ФО КОРОЛЬ ЮЛІАН ПЕТРОВИЧ, ФО Скиба В.П., ФО Василенко І.М. Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Мироцьке вул:Щорса, Чапаєва організації:Мироцька сільська рада Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Кагарлицький Стави вул:Донецька, Пушкіна організації:ДПЗД Укрінтеренерго Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Києво-Святошинський Лісники вул:Виноградна, Лісна, Виноградний, Лісний, Ватутіна пров., Колгоспна організації:Лісниківська сільська рада, ФО-П Остапенко Світлана Іванівна Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Лісники вул:Тельмана, Клубна, Вітряні Гори, Вітряна, Панська, Центральна Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Макарівський Грузьке вул:Червоноармійська, Франка, Івано Франківська Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Миронівський Центральне, Нова, П'ятихатка вул:Центральне Миронівка вул:Василівка вул:Садова, Миру пров., Миру, Новоселів пров., Тімірязєва, Новоселів організації:МИРОНІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПШЕНИЦІ ІМЕНІ, Державнепідприємство Дослідне Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Миронівський Пустовіти вул:Шевченка Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Обухівський Трипілля вул:Підгірна Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Обухівський Жуківці вул:Садова, Гладуша, Овдієнка, Когута, Київська організації:Фізична особа-підприємець Рихтік, ОБУХІВСЬКЕ ВОДОПРОВІДНО- Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Переяслав-Хмельницький Стовп'яги Польова.,Комунарська.Садова.Молодіжна.Комунарська.Нова.Ярова.Польова.Підгірна.Миру.п-к.Підгірний.п-к.Вузький.Шевченка.Л.Укрїнки.Шкільна.Перемоги.КиївськаДружби.Сосківська.п-к.Шкільний.Лісова.Польова.Поліська.БориспольськаДніпровська.Будо-Варовська.Миронівська.Садова.Білоцерківська. Технічне обслуговування з 10-00 по 15-00 год
Переяслав-Хмельницький Дем'янці вул:Кучеренка, Центральна, Слави, Шкільна, Молодіжна, Кучеренка пров., Партизанська ПО, СЕЛЯНСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Публічне акціонерне товариство, Дем`янецька сільська рада, РАЙОННИЙ ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, СПДПастернак Р.М., ФОП Миколаєнко Володимир Вікторович, ФОП Лоха О.С., Споживче товариство Регіна-М, ФОП Кузьменко Олексійович Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Переяслав-Хмельницький Виповзки вул:Свята-Троїцька Технічне обслуговування з 11-00 по 15-00 год
Переяслав-Хмельницький Виповзки вул:Свята-Троїцька Технічне обслуговування з 11-00 по 15-00 год
Переяслав-Хмельницький Циблі, Хоцьки вул:Юнатів, Дружби, Шевченка, Жовтнева, Миру пров., Спортивна, Лесі Українки, Польова, Молодіжна, Дачна, Дніпровська, Радянська вул:Травнева організації:Садовоогородній кооператив Медик Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Рокитнянський Шарки, Любка, Ольшаниця, Бакумівка вул:Перемоги, Миру, Молодіжна, Надрічний, Набережна, 8 Березня, Господарство вул:Жовтнева вул:Рокитнянська, Чоповського, Чоповського пров., Миронівська, Господарство, Кривенка, Горянська, Молодіжна, Грушевського, Жовтнева, Польова, Червоноармійська, Центральна, Бучацького, Богдана Хмельницького вул:Господарство організації:УПЦ Свято-Михайлівськапарафія, Споживче товариство Рось, ФОП Письменна Т.І., Ольшаницька сільська рада, Товариство з обмеженою відповідальністю, Товариство обмеженою відповідальністю, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Публічне акціонерне товариство по, Товариство з додатковою, ФОП Падалка Лариса Володимирівна, Селянське (фермерське) господарство Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Сквирський с.Горобіївка Господарство Капітальний ремонт з 8-15 по 18-30 год
Сквирський с.Горобіївка Господарство Капітальний ремонт з 8-15 по 18-30 год
Сквирський Сквира вул:Павленківський пров., Садова, Павленківська, Котляревського, Чернишевського Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Ставищенський Попружна вул:Незалежності організації:ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Таращанський Тараща Я.Мудрого,Сікевича,В.Великого,Шевченка Капітальний ремонт з 8-00 по 18-00 год
Таращанський Тараща Я.Мудрого,Софіївська Капітальний ремонт з 8-00 по 17-00 год
Таращанський Ківшовата вул:Молодіжна, Вишнева, Дворянська, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Незалежності, Вишневий пров. організації:ПУБЛЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Ківшоватська сільська рада Чистка траси з 8-00 по 17-00 год
Тетіївський Юрківка, Тетіїв вул:Шевченка вул:Польова, Першотравнева, Якова Краснєнкова пров. організації:Приватне акціонерне товариство, Товариство з обмеженою відповідальністю, Публічне акціонернетовариство, ВУВКГ Тетіївводоканал Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Тетіївський Денихівка, Високе с. Денихівка вул:Шевченка,Пєрмонтова,І.Франка,дит.садок,контора ДГ "Шевченківське", їдальня,майстерня біля дит.садка,Л.Українки,Шевченка,поліклініка,магазини,пошта,Нова,Шкільна,школа,Д.Бідного,Лісова,тракторна бригада, колгосп; с.Високе вул. Шевченка,Бевзюка Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Чорнобильський Чорнобиль вул:Без назви, Радянська організації:ДСП Екоцентр, Державне спеціалізоване підприємство, Головне управління Національної поліції Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 28 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

пятница, 7 мая 2021 г.
15:05
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:05
В субботу, 8 мая, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
17:28
Инфраструктура Киева становится доступнее
17:09
Арестованное здание гостиницы Военно-Никольского монастыря в Киеве продано на аукционе за 307 млн ​​грн
16:51
На Оболони более половины подземных переходов требуют ремонта
16:26
В ЖК Edelweiss House завершены кровельные работы стилобатной части комплекса (видео)
16:04
На выходных, 8 и 9 мая, ярмарки в Киеве изменят маршруты общественного транспорта
15:31
Stolitsa Group повідомила про початок продажів нового будинку у ЖК “Варшавський 2”
15:02
В Киеве подожгли приют для бездомных животных на Демеевской (фото, видео)
14:25
В Киеве за минувшие сутки коронавирус унес жизни 30 человек
14:07
Более 700 тысяч тюльпанов расцвели на Певческом поле в Киеве
13:26
На Букринском плацдарме состоится церемония памяти погибших во Второй мировой войне
13:01
Жилой комплекс “Голосеевский” аккредитован Глобус Банком в рамках ипотечного кредитования
12:04
Минулої доби захворювання на коронавірус виявили в 366 жителів Київщини
11:05
На Киевщине СБУ задержала при получении взятки главу Дымерской ОТО Владимира Подкурганного (фото)
10:06
На улице Львовской в Киеве до вечера будут ограничивать движение транспорта
Календарь событий