четверг, 23 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 30 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 30 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 30 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Березань: ЖМ "Садовий", Садовий, Яблуневий, Дородніцина, Героїв Небесної Сотні, Садова, Польова, Кийка, Святкова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Яблунівка: Надрічна, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Яблунівка: Садова, Колгоспна, Надрічна, Центральна, Окружна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Яблунівка: Центральна, Червона, Окружна, Колгоспна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Узин: Нєкрасова, Висока, Незалежності Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Острійки: Шевченка, Миру, Гагаріна, Комора, Героїв України, Садова, Ферма

Узин: Володимира Симиренка, Нєкрасова, Висока, Незалежності, Озерна

Блощенці: Героїв України, Білоцерківська

Сухоліси: Гагаріна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Фурси: Європейська, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Лугова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Острійки: Шевченка, Миру, Гагаріна, Комора, Героїв України, Садова, Ферма

Узин: Володимира Симиренка, Нєкрасова, Висока, Незалежності, Озерна

Блощенці: Героїв України, Білоцерківська

Сухоліси: Гагаріна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Шевченка, СК "Т.Шевченка", Свердлова пров., Корсунський, Ковалів пров., Квіткова, Корсуньська, Річний, Набережна, Зоряна, Мисайлівська, Крутий Узвіз, Святогірська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Богуславський Медвин: Косяківка, Богуславська, Соборна, Зосимівка, Хрещатик, Київська, Зарічок Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бориспільський Іванків: Харківська, Кагатська, Невизначена, Польова, Грушевського, Грушевського пров., Квітнева, Дачна, Любарецька, О.Пчілки

Любарцi: 53 км траси Київ-Харків, Польова, Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Іванків: Харківська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Іванків: Жовтнева, Кутузова, Комарова, Остапа Вишні, Народна, Народний, Амосова, Зоряна, Амосова пров., Партизанська, Шевченка, Івана Суліми, Кільцева, Калинова, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Суворова, Федора Петруся, Садова, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова, Бориспільський, Бориспільська, Любарецька, Грушевського, О.Пчілки, Весняний пров., Весняна, Незалежності пров., Бродівська, Вереснева, Миру, Гагаріна, Гагаріна пров., Піщана, Молодіжна, Чубинського, Городищенська, Кучаківська, Вишнева, П.Сагайдачного, Петруся, Джерельна, Федора Петруся пров., Пінська Флотилія, Джерельний пров.

Іванівка: Квітнева

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях, Бежівка, Дружби народів, Коцюбинського, Князя Володимира, Мистецька, Мечникова, Яблунева, Зелена, Харківська, Левадна, 8 Березня, Софіївська, Липова, Наталії Ужвій, Левадний, Незалежності, Академіка Заболотного, Квітки-Основ'яненка

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Іванків: Польова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Іванків: Жовтнева, Народна, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Кутузова, Суворова, Федора Петруся, Садова, Івана Суліми, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Тарасівка: Мирнинська, Нова, Дімітрова, Шевченка, Авіаторів

Мирне: Рудяківська

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Бородянський Бородянка: Джерельна, Велика

Пісківка: Шкільна

Реконструкція з 8 по 19 год
Бородянський Бородянка: Леніна, Ветеранів, Центральна Реконструкція з 8 по 19 год
Бородянський Бородянка: Леніна, Жиліна пров. Реконструкція з 8 по 19 год
Бородянський Бородянка: Леніна, Жиліна пров. Реконструкція з 8 по 19 год
Бородянський Бородянка: Привокзальна, Вокзальна Реконструкція з 8 по 19 год
Бородянський Шибене: Шевченка, Піонерська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Красилівка: Дружби, Конєва, Травнева, Лугова, Травневий, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Требухів: Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова

Красилівка: Гагаріна

Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Зазим'є: Яблунева, Будівельників, Н.Барбон, Нова, Щорса, Липнева, Вишнева, Новий Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Гоголів: Київська, Гоголя, Панфілова, Винарського Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Зазим'є: Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Літки: Шевченка, Травнева, Миру, Північна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Броварський Княжичі: Ялинкова, Абрикосова Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова

Бровари: Гордієнка Костя

Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Літочки: 50 років Жовтня, Лугова, Ватутіна, Островського, Молодіжна

Соболівка: Ватутіна

Літки: Зелений

Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Калита: Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Бредака, Миру

Рудня: Козацька

Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Скибин: Озерна, Деснянська, Миру, Польова, Шкільний, Теплична, Шевченка, Вавілова пров., Калинівська

Калинівка:

Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Погреби: Погребський шлях Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Літки: Гагаріна, Костенка, Тиха, Некрасова, Сонячна, Калинова, Рибальський Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Димер: Шевченка, Покровська, Гоголя Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Володарський Ожегівка: Лесі Українки, 1-го Травня Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Рачки: Суворова, Польова, Леніна, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Ожегівка: Лесі Українки, Шевченка, Луговий, Польовий Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Згурівський Стара Оржиця: Центральна, Незалежності, Миру Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Поліська, Івана Проскури, Зоряна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Рахвалівка: Лісова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Коцюбинське: Будівельна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Тургенівська

Буча: Енергетиків, Героїв Майдану пров., Санаторний, Польова, Комсомольська, Києво-Мироцька, Нове шосе, Чкалова, Шевченка

Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Шевченка, Фестивальна, Агрономічна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Крюківщина: Світанкова, Бузкова

Гатне: Бузкова

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: СТ “Арсеналець-5”, Дамбова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: Салютна, Юності, Абрикосова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Незалежності, Садова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Шевченкове: Княгині Ольги Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Малютянка: Молодіжна, О.Пересвіта, Липовий пров., Одеська Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Красний Пахар, Промислова, Я.Мудрого, Янтарна, Вишнева, Індустріальна, Лесі Українки, Героїв Дніпра, Польова, Володимирська, Шевченка, Шкільна, Петрівського, Теплична, 40 років Перемоги, Молодіжна, Шкільний Масив, Космонавтів, Амосова, Ф.Г. Світанок ІІІ, Святомихайлівська, Північна, Зоряна, Б.Хмельницького, Райдужний, Окружна, Грушевського, Незалежності, Господарська, Назарія Яремчука, Боярська, Енергетиків, Соборний пров, Прорізна, Приміський, Козацький, Одеська, Приміська, Святоюріївська, Лісний пров., Київська, Об'їзна, В.Чорновола, пров. Затишний

Дмитрівка: Травнева

Юрівка: Горохівська

Вишневе: Київська, Промислова, Ломоносова, Залізнична, Вітянська

Білогородка: Леніна

Шпитьки: Гагаріна

Петропавлівське: Молодіжна, Польова

Крюківщина: Лісна

Боярка: Магістральна

Личанка: Польова

Музичі: Ватутіна

Тарасівка: Зелена, С. Лов'ягіна, Вітянська

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Крюківщина: Дружби, Франка, Ленінградська площа, Я.Мудрого, Польова, Шкільна, Перемоги, Київська, Жовтнева, Мічуріна, Балукова, Ярова, Ужгородська, Львівська, Шевченка, Чумацька, Червоноармійська, Кірова пров., Археологічна, Пошта, до вимоги, Одеська, Ленінградська, Парникова, Північна, Бузкова, П.Полуботка, Вишнева, Світанкова, Кленова, Соборна, Сахравська, Богуславська

Стоянка: Тичини

Малютянка: Ботанічна

Гатне: Шляхова, В. Швеця, Б.Хмельницького, Трояндова, Салютна, Грушева, Сірка, Чумацька, Кленова, Симоненко, Я.Мудрого, Зоряна, Яблунева, Юності, Каштанова, Бузкова, Шевченка, Барвінкова, Ягідна, Абрикосовий, Археологічна, Абрикосова, Петрівського, Весняна, Соборна, Зелена, Швеця, Прикордонна

Вишневе: Європейська, Промислова, Балукова

Тарасівка: Північний, Островського, Комарова

Новосілки: Нова

Святопетрівське: Петрівського

Боярка: Яблунева

Бобриця: Набережна

Музичі: Леніна

Забір'я: Перемоги

Софіївська Борщагівка: Кошова

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Кучанська, Ярова, Центральна, Лугова, Прорізна, Каштанова, Шевеля, Фермерська, Петропавлівська, Верховинна, Зоряна, Горького, Каштановий, Яровий, Болгарська, Соборна, Оксамитова, Лісова, Софіївська, Січова, Шевеля пров., Академіка Шалімова, Райдужна, Оксамитовий пров., Велика Кільцева, Щаслива

Хотів: Богомольця

Петропавлівська Борщагівка: Травнева, Прорізна, Петропавлівська

Тарасівка: Високовольтна

Вишневе: В.Чорновола

Данилівка: В/Ч А-2860

Святопетрівське: Пошта, до вимоги, Шевченка, Б.Хмельницького, бульв. Шевченка

Гатне: Я.Мудрого, Володимирська

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Соборна, Академіка Шалімова, Райдужна, Кошова, Січова, Пшенична, Ягідна, Курінна, Дорошенка, Оксамитовий пров., Оксамитова, Козацька, Янтарна, Зоряна

Чабани: Терасна

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Промислова, Я.Мудрого, Вишнева, Індустріальна, Героїв Дніпра, Шевченка, Шкільна, Молодіжна, Шкільний Масив, Космонавтів, Райдужний, Окружна, Зоряна, Незалежності

Дмитрівка: Травнева

Петропавлівське: Молодіжна

Крюківщина: Лісна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Тарасівка: Комарова, Шевченка, Садова, Довженка, Братів Щеглов пров., Кірова, Київська, Ватутіна, Північний, Ярова, Островського

Нове: Чкалова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Дежньова, 8 Березня, Чубаря, Івана Коваленка, Гоголя, Вербна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Шпитьки: Шевченка, Леніна, Лермонтова, Щорса, Механізаторів, Центральна, Лугова, Галицька

Круглик: Вітянська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Лісне: Кленова Реконструкція з 10 по 19 год
Кагарлицький Леонівка: Центральна, Польова

Антонівка: Загребельна

Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Горохове: Центральна, Миру, Загоруйка Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Новосілки: Шевченка, Залізнична, Гагаріна, Радянська, Нова, Журавлівка Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Слобода: Польова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Уляники: М.Рильського, Уляники Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Кагарлицький Мирівка: Першотравнева, Вишнева, Гагаріна, Молодіжна, Миру, Масляннікова, Шовкова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Макарівський Комарівка: Леніна, Комсомольська, Калініна, Зелений хутір, Молодіжна, Жовтнева, Лісова, Дружби народів, Ватутіна, Шевченка, Партизанська, Сарай, Шкільний, Садова

Ніжиловичі: Забуянська, Петровського

Лишня: КТП в полі

Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Миронівський Миронівка: Красилівська, Гетьманська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Миронівський Тулинці: Перемоги, 12 Липня, Зелена, Барвіночна, Польова, Чкалова, Садова, Канівська

Миронівка: Бузницького, Миронівка

Грушів: Грушів

Ходорів: Героїв Дніпра

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Витачів: Воздвиженська, Садова, П.Осоченка, Окіпська, Молодіжна, Першотравнева, Придніпровська, Нагірна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Каштанова, Київська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Нещерів: Трьохджерельна, Гагаріна, Горіхова, Васильківська, Преображенська, Зелена

Копачів: Дачний

Реконструкція з 9 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Можайська, Оболонна, Лагерна, Героїв Крут, Лозова, Литвиненка Михайла, Миру, Дніпровська, Дніпровський, 2 Можайський, Героїв Дніпра Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ярослава Мудрого, Короленка, Чайковського, Гоголя, Лермонтова, Тетері Павла, П. Мирного Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Можайська, Оболонна, Лагерна, Героїв Крут, Лозова, Литвиненка Михайла, Миру, Дніпровська, Дніпровський, 2 Можайський, Героїв Дніпра Реконструкція з 9 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Осіння, Хмельницького Богдана, Комунарська, Літня, Озерна, Бабачиха, Західна, Комарова, Гетьмана Івана Сулими, Волинська, Весела, Сонячна, Алєксєєва, Ювілейна, Космонавтів, Паркова, Лаврова, Каштанна, Канівська, Перемоги, Дружби, Петухова, Комарівська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров., Рибальська, Морська, Набережна, Зимова, Костюка Петра, Костюка Петра пров., Філатова, Чайкіної Лізи, Андрушівська, Тарасівська, Героїв Дніпра, Трубайлівська, Цвіточна, Пшенична, Панфілова, Монастирська, Лісова

Стовп'яги: Молодіжна, Київська, Польова, Шевченка, Шкільний, Підгірна, Кавказька, Лесі Українки, Шкільна, Комунарська, Луговий, Ярова, Соснівська, Миру, Нова, Підгірний, Вузький, Перемоги, Садова, Бориспільська, Буда-Варовицька, Дніпровська, Миронівська, Поліська, Білоцерківська, Лісова, Зарічна, Дружби, Мирна, Прорізна

Кавказ: Комунарів, Молодіжна, Вишнева, Польова, Незалежності, Низинна, Історична, Весняна, Набережна

Веселе: Миру

Дівички: Жовтневої Революції

Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Рокитнянський Острів: Я. Мудрого, Шевченка, Незалежності, Росьова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Синява: Шевченка, Першотравнева, Таращанська, Щорса, Набережна, Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Телешівка: Зарічна, Шкільна, Шкільний, Зелений

Шарки: Господарство

Рокитне: Заводська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Дулицьке: Миру, Луговий, Хліборобів, Голосіівський пров., Флотська, Флотський, Садовий, Партизанська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Сквирський Горобіївка: Сквирський бульвар, Квітнева, Сквирська, Молодіжна, Аптечний, Травневий, Сквирський, Вишневий, Лісова, Колгоспна, Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Шевченка, Жовтневий, Зв'язку, Олександра Сілецького, Польова, Польовий, Набережна, Рибацький, Шевченка пров.

Антонів: Перемоги, Старосілля, Леніна

Шамраївка: Волоти

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Сквирський Малі Єрчики: Шевченка, Центральна, Лісова, Польова, Київська, Космонавтів

Буки: Роставична, Слобідська, Береговий, Першотравнева, Леніна, Соборна, Маріі-Григорович, Шовковична, Космонавтів, Польова, Бакожин, Космонавтів пров., Млинова, Шевченка, Набережна, Мийка, Лісова, Волинська, Жовтнева

Технічне обслуговування з 8 по 8 год
Сквирський Дулицьке: Миру, Луговий, Хліборобів, Голосіівський пров., Флотська, Флотський, Садовий, Партизанська Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Шаліївка: Миру, Жовтнева, Першотравнева, Космонавтів пров., Пушкіна, Шевченка, Набережна, Польова

Сквира: Селекційна, Кононівська, Липовецька

Горобіївка: Польова, Сквирський бульвар

Токарівка: Жовтнева, Франка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Незалежності, Маслова, Білякова пров., Октябрський, Лермонтова, Ольшевського, Маслова пров., Плугатаря, Вишнева Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Якушкіна пров., Слобідська, Богачевського, Максима Рильського, Максима Рильського пров. Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Горобіївка: Сквирський бульвар, Квітнева, Сквирська, Молодіжна, Аптечний, Травневий, Сквирський, Вишневий, Лісова, Колгоспна, Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Шевченка, Жовтневий, Зв'язку, Олександра Сілецького, Польова, Польовий, Набережна, Рибацький, Шевченка пров.

Антонів: Перемоги, Старосілля, Леніна

Шамраївка: Волоти

Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Таращанський Ківшовата: Космонавтів, 40 років Перемоги, Калинова, Омельченко, Миру Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Ківшовата: Свободи, Набережна, Космонавтів Реконструкція з 9 по 19 год
Таращанський Косяківка: Польова, Перемоги, Шкільна, Гончарова, Молодіжна

Веселий Кут: Рибалко, Тракторна, Янківська, Садова, Любого

Антонівка: Антонівка, Центральна, Побережська, Контушівська

Технічне обслуговування з 12 по 20 год
Таращанський Станишівка: Колгоспна, Короленка, Польова, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги, Лесі Українки, Набережна, Безіменна, Б.Хмельницького, Калиновий пров., Молодіжна, Космонавтів пров., Революції, Вишневий пров.

Велика Березянка: Лесі Українки, Набережна, Гоголя, Рибачий, Комарова, імені Віктора Цимбала, Дубинська, Перемоги, Новоселиця, Колгоспна, Зарічна

Тараща: Володимира Великого

Кислівка: Левадна

Технічне обслуговування з 12 по 20 год
Таращанський Велика Березянка: Шпилівська, Свободи, Миру, Дружний пров., Дружна, Соборний пров., Соборна, Михайлівська, Шевченка, Садова, Перемоги, Зарічна, Ушакова, Піщаний, Кошового, Трохименка, Крупської, Чкалова, Лесі Українки, Новоселиця, Затишна, Щастя, Стадіонний, Польова, Гагаріна, Великоберезянська, Рибачий

Лука: Б.Хмельницького, Козацька

Тараща: Софіївська

Круті Горби: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Сергія Циганка, Гагаріна, Козаченка, Б.Хмельницького, Набережна, Польова, Молодіжна

Станишівка: Набережна

Технічне обслуговування з 12 по 20 год
Тетіївський Дубина: Щорса, Шевченка, Вулиця невизначена

Дородка: Чапаєва, Центральна

Стадниця: Жовтнева, Лесі Українки, Радянська, Колгоспна, Гагаріна, Березова Гатка, Польова, Зарічна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Спортивна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса пров., Франка, Гагаріна, Праці Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Попружна: Зарічна

Тетіїв: Березна, Героїв Бреста, Віктора Гуменюка

Реконструкція з 9 по 20 год
Фастівський Кожанка: Андрія Галущенка, Заводська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Галафеєва, Матросова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Івана Мазепи, Галафеєва Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Галафеєва, Матросова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Івана Мазепи, Галафеєва Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Галафеєва, Ковпака, Пожежний, Буйка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Толбухіна, Ціолковського, Фурманова, Ціолковського пров., Карпенка Карого пров., П.Орлика Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 29 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

среда, 22 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:22
Руководство Соломенского района Киева просят наладить работу школьных столовых
20:05
В Подольском районе Киева заложили аллею дружбы между Украиной и Германией (фото)
19:44
Еще в двух ТРЦ Киева открылись центры массовой вакцинации
19:26
Кличко распорядился распределить 4 млн гривен на финансирование 35 общественных инициатив
19:05
Кличко переутвердил список ответственных лиц за развитие Труханова острова
18:45
В столичном вузе непривитых студентов будут выселять из общежития, - СМИ
18:30
Стартовали работы по озеленению “Файна Таун”, - KAN
18:22
Кабмин решил увеличить уставный капитал “Укрфинжитла”
18:07
Фастівщина – ще один район на Київщині, де оновлюється дорожня інфраструктура в рамках “Великого будівництва”
17:52
Рада призвала мир осудить выборы в Госдуму, устроенные РФ в Крыму и частично на Донбассе
17:46
С 23 сентября в Ирпене на Киевщине продолжат работать три школы и два детсада
17:35
Кадры Кабмина: свежие правительственные назначения 22 сентября 2021 года
17:22
Местные власти могут обязать выбрать управителей для всех многоэтажек, которыми никто не управляет
17:05
Часть школ и детсадов Фастовской общины прекращает работу из-за провальных показателей по вакцинации
16:42
Кабмин поручил Минэкономики выпустить и разместить первые акции Нацинвестфонда
Календарь событий