понедельник, 27 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 29 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 29 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 29 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Баришівський

Березань: Волошкова, Медична, Зенітний

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Баришівський

Березань: Шевченків шлях

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Черкас: Поповича, Калинова, Мисливська, Садовий, Дружби, Зої Космодем'янської, Миру, Заріччя

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Черкас: Дружби, Павлова, Зої Космодем'янської, Шевченка, Ю. Гагаріна, Квітуча, Польовий

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Черкас: Млинова, Зої Космодем'янської, Дружби, Затишна, Лісова, Набережна, Ферма

Хутір Черкас: Набережна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Фурси: Княгині Ольги, Янтарна, Янтарний пров., Геологічна, Ярослава Мудрого, Космічна, Шевченка, Нова

Реконструкція

з 8 по 17 год

Білоцерківський

Іванівка: Шевченка, Молодіжна, Зоряна

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Узин: Нєкрасова, Висока, Незалежності

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Фурси: Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Фурси: Європейська, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Лугова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Іванівка: Шевченка, Молодіжна, Зоряна

Чистка траси

з 8 по 18 год

Богуславський

Богуслав: Ярова, 1 Гаражна, Пшенична, Фруктова, Васильченка, 3 Гаражна, Гоголя, Тургенєва, Самуся, 6 Гаражна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Богуславський

Медвин: Косяківка, Богуславська, Соборна, Зосимівка, Хрещатик, Київська, Зарічок

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Бориспільський

Іванків: Харківська, Кагатська, Невизначена, Польова, Грушевського, Грушевського пров., Квітнева, Дачна, Любарецька, О.Пчілки

Любарцi: 53 км траси Київ-Харків, Польова, Центральна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Іванків: Харківська

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Іванків: Жовтнева, Кутузова, Комарова, Остапа Вишні, Народна, Народний, Амосова, Зоряна, Амосова пров., Партизанська, Шевченка, Івана Суліми, Кільцева, Калинова, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Суворова, Федора Петруся, Садова, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова, Бориспільський, Бориспільська, Любарецька, Грушевського, О.Пчілки, Весняний пров., Весняна, Незалежності пров., Бродівська, Вереснева, Миру, Гагаріна, Гагаріна пров., Піщана, Молодіжна, Чубинського, Городищенська, Кучаківська, Вишнева, П.Сагайдачного, Петруся, Джерельна, Федора Петруся пров., Пінська Флотилія, Джерельний пров.

Іванівка: Квітнева

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях, Бежівка, Дружби народів, Коцюбинського, Князя Володимира, Мистецька, Мечникова, Яблунева, Зелена, Харківська, Левадна, 8 Березня, Софіївська, Липова, Наталії Ужвій, Левадний, Незалежності, Академіка Заболотного, Квітки-Основ'яненка

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Іванків: Польова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Процiв: Веселкова, Пролісок, Жовтнева

Щасливе: Фестивальний

Воронькiв: Першотравнева

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Процiв: Жовтнева, Травнева, Веселковий, Дружби, Пролісок

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Мирне: Садова

Кийлiв: Набережна

Капітальний ремонт

з 9 по 18 год

Бориспільський

Гнідин: Урочище Млиново, Дачна

Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ "Вега"

Технічне обслуговування

з 9 по 19 год

Бородянський

Клавдiєво-Тарасове: Шкільна, Привокзальна, Генерала Небогатова, Франка, Коцюбинського, Коцюбинського пров., Квіткова, Привокзальний, Шкільний пров., Амосова, Вербна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бородянський

Бородянка: Леніна, Індустріальна

Бабинці: Заводська

Реконструкція

з 8 по 19 год

Бородянський

Бородянка: Семашка, Леніна, Паркова, Центральна

Реконструкція

з 8 по 19 год

Бородянський

Бородянка: Лісна, Європейська, Пушкінська, Садова, Весела, Робітнича, Ботанічна, Київська, Польова, Центральна

Реконструкція

з 8 по 19 год

Бородянський

Бородянка: Семашка, Польова

Реконструкція

з 8 по 19 год

Бородянський

Клавдiєво-Тарасове: Гагаріна, Чайковського, Гагаріна пров., Веселий, Садова, Тарасівська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бородянський

Микуличі: Залізнична, Яковенка, Старосільська, Ясенева, Яблунева, Паркова, Гулака – Артемовського, Зелена, Будівельна, Шляховий, Шляхова, Ніни Сосніної, Щастя, Польова, Варшавська, Садова, Центральний

Немішаєве: Залізнична, Шевченка, Шкільна, Заводська, Лесі Українки, Богдана Хмельницького, Молодіжна, Садова, Технікумівська, Гулака-Артемовського

Реконструкція

з 9 по 17 год

Бородянський

Луб'янка: Шевченка, Квіткова, Жовтнева, Короленка, Кравця, 1-го Травня, Нова, Чкалова, Садова, Сонячна, Харківська, Дружби, Будівельників, Райдужна, Студентська, Інтернаціональна, Озерна, Зарічна, Лугова

Озера: Шевченка, Маяковського, Михайлівська, Партизанська, Бабушкіна, 1-го Травня, Квітнева, Бабушкіна пров., Першотравнева, Молодіжна, Нова, Садова

Мирча: Центральна

Загальці: Шевченка

Реконструкція

з 10 по 16 год

Броварський

Красилівка: Дружби, Конєва, Травнева, Лугова, Травневий, Молодіжна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Требухів: Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова

Красилівка: Гагаріна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Зазим'є: Яблунева, Будівельників, Н.Барбон, Нова, Щорса, Липнева, Вишнева, Новий

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Гоголів: Київська, Гоголя, Панфілова, Винарського

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Зазим'є: Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Літки: Шевченка, Травнева, Миру, Північна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Княжичі: Ялинкова, Абрикосова

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова

Бровари: Гордієнка Костя

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Літочки: 50 років Жовтня, Лугова, Ватутіна, Островського, Молодіжна

Соболівка: Ватутіна

Літки: Зелений

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Калита: Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Бредака, Миру

Рудня: Козацька

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Скибин: Озерна, Деснянська, Миру, Польова, Шкільний, Теплична, Шевченка, Вавілова пров., Калинівська

Калинівка:

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Погреби: Погребський шлях

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Літки: Гагаріна, Костенка, Тиха, Некрасова, Сонячна, Калинова, Рибальський

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Васильківський

Руликів: Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова

Порадівка: Центральна, Нова, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Лютіж: Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського

Литвинівка: Червона Слобода

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Вишгородський

Демидів: Васильєва

Лютіж: Миру, Вітряного, Сердитого, Чапаєва, Б.Хмельницького

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Вишгородський

Жукин: Першотравнева, Вулиця невизначена, Дружби, Набережна, Київська, Лісова, Урочище Поле

Боденьки: Качаненка, Громової, Молодіжна, Поліська, Шевченка, Лугова, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Луговий, Садова, Деснянська, Старе село

Сувид: Піщана, Студентська, Деснянська, Лесі Українки, Івана Мазепи

Реконструкція

з 9 по 15 год

Володарський

Логвин: Карташова, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Володарський

Логвин: Польова, Гагаріна, Карташова, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Володарський

Березна: Академіка А.П. Комара, Нова, Зарічна, Надрічна, Польова, Гагаріна, Загороднього, Лісова, Дачна

Логвин: Набережна, Шевченка, Карташова

Городище-Пустоварівське: Кармелюка

Володарка: Миру

Біліївка: Миру

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Згурівський

Згурівка: Толстого, Поліська, Перемоги, Котовського, Українська

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Згурівський

Згурівка: Франка, Озерна, Переяславська, Незалежності, Б.Хмельницького

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Іванківський

Варівськ: Гагаріна, Ніни Сосніної, Садова, Центральна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Іванків: Толочина, Івана Проскури

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Страхолісся: Цвіткова

Реконструкція

з 9 по 20 год

Іванківський

Страхолісся: Набережна, Цвіткова, Бикова

Капітальний ремонт

з 9 по 20 год

Ірпінський

Ірпінь: Тургенівський, Лисенка, Мечнікова, Чехова, Висока, Виговського, Бучанський, Київська, Глінки пров., Пушкінська, Лермонтова, Глінки, Садова, Комінтерна, Комінтерна пров., Надсонова пров., Новооскольська, Університетська, Тургенівська, Гоголя, Лермонтова пров., Толстого, Квіткова, Соборна, Лесі Українки, Некрасова, Українська, Тищенка, Гостомельське Шосе, Мінеральна, Героїв

Ворзель: Лісова

Гостомель: Дніпровська

Горенка: Приозерна

Реконструкція

з 8 по 15 год

Ірпінський

Коцюбинське: Будівельна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

Ірпінь: Тургенівська

Буча: Енергетиків, Героїв Майдану пров., Санаторний, Польова, Комсомольська, Києво-Мироцька, Нове шосе, Чкалова, Шевченка

Реконструкція

з 9 по 17 год

К.-Святошинський

Петропавлівська Борщагівка: Садова, Весняна

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Святопетрівське: Індустріальна

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Січова

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Святопетрівське: Лесі Українки, Героїв Дніпра, Шевченка, Індустріальна, Я.Мудрого

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Петропавлівська Борщагівка: Островського, Матросова

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Чайки: Марка Вовчка, Катерини Білокур, Лесі Українки, Грушевського

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Зоряна, Шевеля, Оксамитова, Кучанська

Вишневе: В.Чорновола

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Парникова, Зарічна, Толстого

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Петропавлівська Борщагівка: Княгині Ольги

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Музичі: Кооперативна, К.Маркса, Урожайна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Малютянка: Танкістів, Ботанічна, Гоголя, Лісна, Ювілейна, Матросова, Перемоги, Пимоненко, Молодіжна, Виноградова, Травнева, Декоративна, Воровського, Оленівська, Амосова, Кобзарська, О.Пересвіта, Зелена

Бобриця: Козацька

Гореничі: Бородавки, Леніна

Боярка: Б.Хмельницького

Білогородка: Левадна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Глеваха: Миру пров.

Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська, ОК "Рябинки", вул. Успішна

Хотів: Ветеринарний пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Гореничі: Малиновського, Садова, Глібова, Гоголя, Академічна, Б.Хмельницького, Висоцького, Леніна, Теплична, Висоцького пров., Петрівського, Підгірна, Київська, Черешнева, Травнева, Депутатська, Сологуба, Військова, Березова, Верхній Вал, М.Рильського, Дружби, Снайпера, Спортивна, Піщана, Соснова, Танковий, Лісна, Підлісна, Щаслива, Петрушківська, Західний пров., Хоменка, Барвінкова, Травневий, Малишка, Черешневий пров., Матросова, Літня, Західна, Вавілова, Яблуневий провул., Вишневий, Гореницька, Шевченка, Північна, Центральна, Симоненка, Столична, І.Кочерги, Жукова, Салютна, Лесі Українки, Бородавки

Капітанівка: Лісна

Петрушки: Петрушківська, Дзвінкова, Грушевського, Молодіжна, Яблунева, Р.Шамич, Шкільна, Індустріальна, Пирогова, Яремчука

Реконструкція

з 9 по 19 год

К.-Святошинський

Гореничі: Академічна, Підгірна, Черешнева, Військова, Березова, Снайпера, Хоменка, Підлісна, Малишка, Травнева, І.Кочерги, В.Симоненко, Центральна, Симоненка, Вільна, Дружби, Вільхова, Вавілова, Спортивна, М.Рильського, Марка Вовчка, Матросова, Гореницька, П.Тичини, Зоряна, Б.Хмельницького, Балістична, Яблуневий провул., Вишневий, Каштановий, Жукова, Київська, Петрушківська, Садовий, Грушевий, Сонячний, Незалежності, Північна, Щаслива

Петрушки: Шевченка, Пирогова, Молодіжний, Молодіжна, Дзвінкова, Петрушківська, Спортивний

Гатне: Зелена

Білогородка: Фізкультурна

Тарасівка: Київська

Реконструкція

з 9 по 19 год

К.-Святошинський

Лісники: Суворова

Вишневе: Південна, Освіти, Балукова, В.Чорновола, Київська, Європейська, Святошинська, Першотравнева, Святоюрівська

Софіївська Борщагівка: Весняна

Гатне: Київська

Боярка: Молодіжна

Реконструкція

з 10 по 19 год

Кагарлицький

Уляники: Джерельна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Шубівка: Пушкіна, Фалкова

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Степова, Єдності, Перспективна, Одеська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Шубівка: Червоноармійська

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Миронівська, Павлова, Шевченка, Попова

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Расавка Слобідська: Загоруйка, Тичини, Гончара, Шевченка, Берегова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Уляники: М.Рильського, Уляники

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Макарівський

Гавронщина: Київська, Польова

Макарів: Абрикосова

Чистка траси

з 9 по 19 год

Макарівський

Ясногородка: Дружби, Калинова, Київська, Шевченка, Підлісна

Технічне обслуговування

з 9 по 19 год

Макарівський

Гавронщина: Київська, Миколаївська, Жовтнева, Товстолеская, Шевченка, 1 Травня, Польова

Плахтянка: Жовтнева, Ватутіна, Коцюбинського, Чапаєва, Кавказька, Лугова, КТП в полі

Червона Гірка: 1 Травня, Франка, Шевченка, КТП в полі, Ковпака, Соснова

Маковище: Садова, Набережна, Жовтнева, Корабельна

Андріївка: Шевченка, 1 Травня, О.Меля, КТП в полі

Макарів: Садова, Абрикосова, Житня

Бишів: Садова

Реконструкція

з 10 по 18 год

Макарівський

Червона Гірка: 1 Травня, Франка, Шевченка, КТП в полі, Ковпака, Соснова

Андріївка: Шевченка, О.Меля

Реконструкція

з 10 по 18 год

Миронівський

Пії: Пиі, Центральна, Молодецька, Левадна, Тракторна, Березова, Франка, Південна, Молодіжна, Річна, Пушкіна, Дачна, 1-го Травня, Заводська, Бузкова, Канівська, Шевченка, Лугова, Підгірна, Західна, Марії Душки, Садова

Росава: Набережна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Обухівський

Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Обухівський

Обухів: Волошкова, Київська, Зарічна, Підгірний ж/м, Гайдамацька, Петрусенко, Промислова, Піщана, Гоголя, Промислова зона, Шевченка

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Обухівський

Витачів: Воздвиженська, Садова, П.Осоченка, Окіпська, Молодіжна, Першотравнева, Придніпровська, Нагірна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Каштанова, Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Нещерів: Трьохджерельна, Гагаріна, Горіхова, Васильківська, Преображенська, Зелена

Копачів: Дачний

Реконструкція

з 9 по 20 год

П.-Хмельницький

Гребля: Шевченка, Миру, Нова

Гайшин: Гайова

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Новокиївське Шосе, Потапенка Ярослава, Мічуріна, 2 Петропавлівський, Самутіної Ганни, Суворова, Петропавлівська, Якубовського, Жданова, Бажана, Лазенка Сергія пров., Гагаріна, Сковороди, Підварський, Металургів, Чернишевського пров.

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Ніколенка Анатолія, Золотоніське Шосе, Музейна, Ромашкова, Черняховського, Петропавлівська, Потапенка Ярослава, Самутіної Ганни

Реконструкція

з 8 по 19 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Суворова, Толстого, Глінки, Кутузова, П. Мирного, Пасічна, Гагаріна, Петропавлівська, Потапенка Ярослава, Тичини, Толстого пров., Разіна Степана, Чайковського, Лермонтова, Невського Олескандра, Міщанська, Міцкевича Адама, Лермонтова пров., Ярослава Мудрого, Героїв Чорнобиля, Тетері Павла, Корнійчука, Лесика, Короленка, Новокиївське Шосе, Шевченка, Музейний, Поліська, Делегацька, Гостинна, Авраменка Віктора, Зустрічна, Краєвидний, Краєвидна, 1 Петропавлівський, Гаяринська, Гаяринський, Гоголя, Ніколенка Анатолія, Золотоніське Шосе, Музейна, Ромашкова, Черняховського, Самутіної Ганни, Підварський, Квітки Основ'яненка, Городищенська, Козацька, Леонтовича Михайла, Гайдамацька, Крайня, Магістральна, Східна, Привітна, Індустріальна, Ватутіна, Лазенка Сергія, пров. Гагаріна

Чистка траси

з 9 по 15 год

Рокитнянський

Синява: Шевченка, Першотравнева, Таращанська, Щорса, Набережна, Шкільна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Запруддя: Гагаріна, Висоцького

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Житні Гори: Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Сквирський

Дулицьке: Миру, Луговий, Хліборобів, Голосіівський пров., Флотська, Флотський, Садовий, Партизанська

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Сквирський

Малі Єрчики: Шевченка, Центральна, Лісова, Польова, Київська, Космонавтів

Буки: Роставична, Слобідська, Береговий, Першотравнева, Леніна, Соборна, Маріі-Григорович, Шовковична, Космонавтів, Польова, Бакожин, Космонавтів пров., Млинова, Шевченка, Набережна, Мийка, Лісова, Волинська, Жовтнева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський

Шаліївка: Миру, Жовтнева, Першотравнева, Космонавтів пров., Пушкіна, Шевченка, Набережна, Польова

Сквира: Селекційна, Кононівська, Липовецька

Горобіївка: Польова, Сквирський бульвар

Токарівка: Жовтнева, Франка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський

Сквира: Якушкіна пров., Слобідська, Богачевського, Максима Рильського, Максима Рильського пров.

Чистка траси

з 8 по 18 год

Сквирський

Сквира: Громова, Максима Рильського, Горького

Чистка траси

з 8 по 18 год

Сквирський

Горобіївка: Сквирський бульвар, Квітнева, Сквирська, Молодіжна, Аптечний, Травневий, Сквирський, Вишневий, Лісова, Колгоспна, Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Шевченка, Жовтневий, Зв'язку, Олександра Сілецького, Польова, Польовий, Набережна, Рибацький, Шевченка пров.

Антонів: Перемоги, Старосілля, Леніна

Шамраївка: Волоти

Технічне обслуговування

з 9 по 17 год

Таращанський

Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Таращанський

Лука: Шкільна, Набережна, Перемоги, Шевченка, Молодіжна, Заводська

Тараща: Перемоги

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Таращанський

Степок: Шевченка, Вишнева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Тетіївський

Тетіїв: Мічуріна, Академіка Байраківського, Франка, Пушкіна, Кармелюка пров., Степана Яремича пров., Богуна, Затишний пров., Декабристів

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Тетіївський

П'ятигори: Гагаріна, Київська, Сікорського, Поштова, Зарічна

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Тетіївський

Росішки: 60-річчя Жовтня, Центральна, Перемоги, Гагаріна, Миру

Технічне обслуговування

з 9 по 20 год

Фастівський

Веприк: Калинова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Івана Мазепи, Галафеєва, Володимира Великого, Садова, Толстого, Садовий, Брандта пров., Брандта, Соборна, Нова, Білоцерківська, Соборна площа, Івана Ступака, Шевченка, Шевченка пров., Перемоги площа, Заводська, Заводський, Небесної Сотні, Костельна, С. Петлюри, Зигмунда Козара, Ковпака, Пожежний, Буйка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Галафеєва, Матросова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Комарова, С. Васильченка, Челюскінців, Соборна, Родини Онищенків, Героїв Танкістів пров., пров. Соборний, Родини Онищенків пров., Ярослава Мудрого, Миру, Чернишевського, Великопокровський пров., Великопокровська, Будівельник, Ветеран, Зелена, Стадіонний пров., Шмідта пров., Проліскова, Стадіонна, Струмок, Мирний, Слабинюка, Набережний, Незалежності, Гетьманська, Героїв України, Білоцерківська, Брандта, Івана Мазепи, Толстого, Садова, Дачний, Прораб. містечко, Миколи Глухенького, Миколи Глухенького пров., Гайдамаків, Володимира Великого, Брандта пров., Героїв Танкістів, Лугова, Луговий, Європейський пров., Калинова

Лісне: Лісна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Великоснітинська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

Трубівщина: Центральна, Островського, Садова, Озерна, Заярська, Мисливська

Яготин: Ярослава Мудрого

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 28 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

понедельник, 27 сентября 2021 г.
20:05
В Киеве продолжает расти заболеваемость гриппом и ОРВИ
19:50
Фирма, связанная с замглавы ОП Тимошенко, заработала на форуме “Украина 30” миллионы - СМИ
19:44
На Білоцерківщині капітально ремонтують дорогу між двома селами
19:26
За капремонт коммунального стадиона на ул. Тростянецкой доплатят 15 млн гривен
19:01
Августовский индекс промышленного производства на Киевщине повысился по сравнению с предыдущим месяцем
18:42
За неделю столичные коммунальщики отремонтировали “лежачих полицейских” по 12 адресам
18:27
Восьмой День Рождения Gulliver отметит масштабным шоу на Спортивной площади
18:06
Вблизи полигона в Старых Петровцах на Киевщине обнаружили незаконную свалку на территории в 15 га (фото)
17:41
170 млн доларів американська компанія планує проінвестувати в Київську область
17:21
КГГА и КОГА могут получить около 3 млрд гривен на реализацию госпрограммы “Питьевая вода Украины"
17:05
Прокуратура Киева предлагает установить в школах столицы металлодетекторы
16:44
До конца сентября в Белой Церкви будут проводиться учения (фото)
16:26
Земля стоимостью более 600 млн гривен на столичных Совских прудах возвращена общине Киева
16:05
На выходных, 2 - 3 октября, полумарафон ограничит движение транспорта в центре столицы (схема)
15:44
Крупная украинская сеть кинотеатров начала запрашивать у посетителей “ковидные” сертификаты
15:26
В Киеве в ходе конфликта между прохожими один из них застрелил оппонента из травматического оружия (фото, видео)
Календарь событий
Вопрос достройки ЖК по ул. Соломенской, 17-А повис в воздухе
27 сентября 2021 г. 16:00
Вопрос достройки ЖК по ул. Соломенской, 17-А повис в воздухе
Киевсовет не стал согласовывать передачу  0,4647 га земли по ул. Соломенской, 17-А в аренду ООО “Марго”. Эта земля нужна компании, чтобы достроить 25-этажный дом – скандально известный ЖК “Aston Park” (строительство было начато в 2007 году и заморожено в 2008 году). Ключевым фактором в таком решении городских властей стала позиция инвесторов комплекса. Они убедили депутатский корпус в том, что потенциальный арендатор де-юре не имеет никаких обязательств перед людьми, которые заплатили за квартиры в этом доме, в связи с чем около трех десятков семей могут “остаться у разбитого корыта”. При этом, в ближайшее время в столичном горсовете планируют создать рабочую группу с целью изучения и решения указанной проблемы. Будет ли работа такого органа иметь смысл – большой вопрос.
Партнеру Негрича разрешили возводить высотку возле Наводницкой башни Киевской крепости
27 сентября 2021 г. 13:00
Партнеру Негрича разрешили возводить высотку возле Наводницкой башни Киевской крепости
Государственная архитектурно-строительная инспекция (ГАСИ) в последние дни своей деятельности выдала фирме партнера экс-депутата Киевсовета Николая Негрича (фракции “Солидарность”, на коллаже) – ООО “ЖК “Старонаводницкий” – разрешение на строительство 24-этажного жилого дома с подземным паркингом по ул. Старонаводницкая, 2-а. Эту высотку собираются возвести рядом с Наводницкой башней Киевской крепости, что грозит уничтожением старинного сооружения. Генподрядчиком такого строительства должно выступить ООО “ДСК “Фундамент” из бизнес-группы депутата Верховной Рады Андрея Пузийчука (фракция ВО "Батькивщина). При этом обе фирмы связывают с именем экс-начальника Департамента строительства и жилищного обеспечения Киевской горгосадминистрации (КГГА) Михаила Голицы.