вівторок, 28 червня 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 30 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 30 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 30 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Міронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському,  Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться й частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Маяковського

Садове: Фабрична

Чистка траси з 8 по 17 год
Білоцерківський Узин: Московська Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Білоцерківський Узин: Нєкрасова, Висока, Незалежності Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Таращанська

Шкарівка: Козацька, Дружби, Лесі Українки, Таращанська, Коцюбинського, І.Франка, Незалежності, Росьова, Яблунева, Шевченка Тараса, Конденсаторний, Індустріальна, Мазепи Івана, Княгині Ольги, Соборна, Грушевського, Єдності, Хмельницького Богдана, Відродження, Набережна, 2 Таращанська, Гайова, Бердова, Юріївська, СКЗ, Світанкова, Миру, Росьовий пров., Замкова

Чистка траси з 8 по 19 год
Білоцерківський Озерна: Водопійна Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Матюші: Шевченка, Левицького Капітальний ремонт з 6 по 20 год
Білоцерківський Матюші: Шевченка, Левицького Капітальний ремонт з 6 по 20 год
Богуславський Богуслав: Святогірська, Шевченка, Громадянська, Я.Мудрого, Святотроїцький узвіз, Орлика Пилипа, Шолом-Алейхема, Трудова, Корсунський, Ковалів пров., Лісна, Тиха, Лісовий, Коцюбинського, Корольова пров., Корольова, Мисайлівська, Ярова, Польова, Приринкова площа, Шевченка пров., Вулиця невизначена, Острів Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Київський Шлях, Митрополита Шептицького, Нижній Вал, Верхній Вал, Шевченка, Радянська, Франка, Європейська, М.Карпенка, Нижній Вал пров., Тараса Трясила, Котляревського

Гнідин: Вишнева

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Садова, Нова, Юності, Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Леніна, Садова, Шевченка, Урожайна, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Тараса Трясила, Європейська, Шевченка, Нова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Левадна, Мілютенка, Сім'ї Сосніних пров., Академіка Вернадського, Коцюбинського пров., С.Сосніних, Менделєєва, Сім'ї Сосніних Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Головурiв: Калинова, Щавльова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Процiв: Дружби

Рогозiв: Лісова, Довженка

Реконструкція з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Суворова, Яблунева, Центральна, Братуся, Старинська, Ломоносова, Зоряна, Старинський, Братів Шкандурів, Гагаріна, Тракторна, Малишевського, Довженка, Дачна, Зоряний пров., Тарасівська Реконструкція з 8 по 17 год
Бородянський Пилиповичі: Незалежності, Шевченка, Гагаріна, Воровського, Петровського, Дружби, Вишнева, Молодіжна, Макійчукова, Привокзальна, Сонячна, Дачна, Миру, Польова, Світанкова, Лісова, Весела, пров. Сонячний-1, пров. Сонячний-2

Пороскотень: Лісова, Миру, Пороскотень, Перемоги, Нова, Лісна, Дачна, СТ “Дружба-2” вул. Центральна

Шибене: Кооперативна

Бородянка: Київська

Галинка: Центральна

Клавдiєво-Тарасове: Вулиця невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Глинки, Київська, Гончаренка Аверкія, Гагаріна, Панаса Мирного, Сушка Романа, Сушка Романа пров. Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Глинки, Київська, Гончаренка Аверкія, Гагаріна, Панаса Мирного, Сушка Романа, Сушка Романа пров. Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Рожівка: Піщана, Лесі Українки, Ватутіна, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Франка, Макаренка, Лесі Українки, Горького, Євтушенка, Макаренка пров. Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Зелений Бір: Освіти, Сонячна, Молодіжна, Тараса Шевченка, Садова, Садовий, Миру, Озерна, Л.Українки, Зоряна, Виноградна, Пшеничний, Центральна, Глевахівська

Липовий Скиток: Бобрицька

Реконструкція з 10 по 15 год
Васильківський Яцьки: Калініна пров., Калініна, Декабристів, Шевченка, Б.Хмельницького, Леніна, Фрунзе Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Кожухівка: Шкільна, Валентина Загороднього, Б.Хмельницького, Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Франка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Путрівка: Сонячна, Польовий, Нова, Будівельна, Путрівська

Васильків: Юрія Скляра

Березанщина: Київська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Рославичі: Дачна, Скіфський, Кірова, Андріївська, Долинова, Сонячна, Лазурний пров. Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Іванковичі: Садова, Захисників Вітчизни, Польова, Березова, Вишнева, Підгайна, Лесі Українки, Котовського, Озірна, Д.Бідного пров., Загородній пров., Комсомольська, Нова, Південна, Радянська, Івана Кудрі, Ворошилова, Квіткова, Селянська, Автомобілістів, Окружна, Жовтнева, М.Цвєтаєвої, Козача, Південний, Радянський, Прорізна, Мисливський, СТ "Луч", СТ "Механізатор", СТ "Скіф-1", СТ "Еколог", Круглицька, Колгоспний, Д.Бідного, Сонячна, Травнева, Вербицького, Б.Хмельницького, Ягідна, Осіння, Зоряна, Гоголя, Степова, Грушевського, Місячна, Північна, Зодчих, 1 Травня

Васильків: В/М 11

Велика Бугаївка: Шевченка

Дзвінкове: Південна

Мархалівка: Поле

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лебедівка: ДВК інв.ВВВ Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Леніна, Пушкіна, Жовтнева, Ворошилова, Ворошилова пров., 50 років Жовтня, Петровського, Соборна, Постишева, Бузкова, Аптечна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Вишгород: Грушевського, Шкільна, Київська, Квітковий Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Вишгород: Новопромислова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Катюжанка: Шевченка, Слобідська, Лугова, Комуністична, Переселення, Леніна, Садова, Заводська, Жовтнева, Перемоги, Святомихайлівська

Димер: Ватутіна

Нові Петрівці: Леніна

Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Брідок: Лесі Українки, Франка

Зрайки: Лесі Українки

Реконструкція з 9 по 19 год
Володарський Володарка: Жовтневий, Армійська, Калинова, Коцюбинського Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Рогізна: Гагаріна, Ковпака, Радянська, Червоноармійська, Будьоного, Комарова

Рубченки: Центральна, Клубний, Дружби, Лесі Українки, Жовтнева, 8 Березня, Польова, Весняна, Коцюбинського, Миру, Комарова, Гагаріна, Плугатаря, 1-го Травня, Квітнева, Шевченка, Степова, Садова

Кленове: Квітнева, Жовтнева, Травнева

Чепіжинці: Шкільна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Красне: Жовтнева, Шевченка, Кошового, Лісова Чистка траси з 8 по 17 год
Іванківський Іванків: Мотрича, М.Рильського, Черненко Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Іванківський Іванків: Ярова, Біляєва, Толочина, Сім`ї Печковських Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Іванківський Кухарі: Піщана, Лесі Українки, Польова, Ворзельська Реконструкція з 8 по 18 год
Іванківський Радинка: Космонавтів, Центральна, Миру, Космонавтів пров., 8 Березня, Професійна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Обуховичі: Шляхова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Забуччя: Технічна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Радянська, 3 Лінія, Хутірська

Забуччя: Рідна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Хутірська, Квіткова, Світла Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Хутірська, Зелена, Радянська, Сонячна, Я.Мудрого, пров. Хутірський Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Шкільна

Михайлівка-Рубежівка: Шкільна, Зарічна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Роговенка, Травнева, Житомирська, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Київська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Хутірська, Зелена, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Підприємців, Хутірська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Хутірська, Зелена, Сонячна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Шкільна

Буча: Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Вишнева, Європейська, Садова, Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Зарічна, Зелена Долина Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Житомирська, Янтарна, Слобідська, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Роговенка, Травнева, Житомирська, Садова, Янтарна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Гірська, Церковна, Радянська, Роговенка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Шкільна, Церковна

Буча: Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Франка, Свято-Покровська, Коцюбинського, Кобзаря, Шевченка Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Центральна Реконструкція з 8 по 17 год
К.-Святошинський Ходосівка: Соборна, Островського, Степова, Південна, Шевченка, Леніна, Мазепи, Травнева, Квітнева Реконструкція з 9 по 18 год
К.-Святошинський Тарасівка: Шевченка, Комарова, Б.Хмельницького, І.Вентова, Вентова Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Тарасівка: Гончара, П.Воронька, Володимирська Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Тарасівка: Бондарчука, Черешнева Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Великі Пріцьки: Центральна, Шевченка, Підлісна, Зарічна, Дружби, Садова, Солов'їна, Леніна, Польова, Гагаріна, Булиги, Виселка, З-к Торговий, Жовтнева, Радянська, Освіти, Молодіжна, Калинова, Харківська

Зікрачі: Б. Хмельницького пров.

Демівщина: Леніна, Комсомольська, Гагаріна, Космонавтів, Молодіжна, Горького, Шевченка, Воровського

Кузьминці: Василя Путаненка, Гагаріна, Свободи, Садова, Нагірна, Кузьминці, Нова, Кірова, Придорожня, Кооперативна

Ржищів: Соборна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Паркова, Каштанова, Незалежності, Став`янка, Мічуріна, Свято-Троїцька, Миру

Ржищів: Соборна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Стави: Зарічна Реконструкція з 8 по 18 год
Макарівський Колонщина: Таврійська, Марянівка, 1 Травня, Шевченка, Каховська, Херсонська, Гагаріна, Росохівська, Набережна, Тишури, Київська, Слобідська, Комарова, Тішурі пров., КТП в полі, Молодіжна, Садова, Архітектора Доценка, Антрацитівська, Софіївська, Новомар`янівська, Вишеградська, Спасівська, Надії, Райдужна, Святителя Димитрія, Троїцька, Воскресенська, Святителя Димітрія

Маковище: Польова, Шевченка, 40 років Перемоги, Центральна, Корабельна, Набережна, Жовтнева, Гагаріна, Ватутіна, Виноградна

Макарів: Ватутіна

Вишеград: Київська

Мотижин: Слобода

Копилів: Миру

Людвинівка: Калинівський

Липівка: Шевченка

Мар'янівка: Мар’янівка, Пальтонівка

Гавронщина: Польова

Березівка: КТП

Плахтянка: Коцюбинського

Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Макарів: Димитрія Ростовського, Проектна, Банківська, Туптала, Ярослава Мудрого, Шляхетська Чистка траси з 8 по 18 год
Макарівський Гавронщина: Миколаївська, Товстолеская, 1 Травня

Бишів: Садова

Чистка траси з 8 по 18 год
Миронівський Македони: Шахтобудівників, Горловська, Донецька, Торезька, Шахтарів Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Кондратовича, Соборності, Шевченка, Миру, Лісова, Деркача пров., Чкалова, Батури Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Григорівка: Леніна, Лесі Українки, Радянська, Колгоспна, Лермонтова, Заводська, Віті Коробка, Гагаріна, Біла Вежа, Щаслива, Молодіжна, Героїв Майдану, Соборна, Садова

Козин: Огородній, Лугова, Козацька

Гусачівка: Лесі Українки, Радянська, Добрий шлях, Слави, Слави пров., Перемоги, Шевченка, Лермонтова, Лісова Пісня, Миру, Космонавтів, пров. Космонавтів

Нові Безрадичі: Набережна

Плюти: Невизначена

Підгірці: Київська

Обухів: Чумацький шлях, Київська

Чистка траси з 8 по 19 год
Обухівський Витачів: Окіпська, Воздвиженська, Садова, Нагірна, Комсомольська Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Циблі: Першотравнева, Шевченка, Зарубинська, Радянська, Молодіжна, Польова, Гагаріна, Абдришина, Юнатів пров., Городищанська, Дніпровська, Лепехи, Леніна

Віненці: Ветеранів, Набережна, Жовтневої Революції, Жовтневої Революції пров., Набережна пров., Колгоспна, Молодіжна, Загребельна, Комунарська, Молодіжний, Вербова

Лецьки: Першотравнева, Шевченка, Мостового, Польова, Ветеранів, Добрикова, Шевченка пров., Молодіжна, Радянська, Леніна, Набережна, Вишнева, Річна, Уманська, Черкаська, Перемоги

Пологи-Чобітьки: Радянська

Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана

Реконструкція з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Гайшин: Покровська, Польова Чистка траси з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Весела, Сонячна, Озерна, Алєксєєва, Дружби, Цвіточна Капітальний ремонт з 8 по 16 год
П.-Хмельницький Пристроми: Козацька, Сонячна, Черняховського, Польова, Покровська Чистка траси з 8 по 17 год
Рокитнянський Телешівка: Шевченка, Запорізька, Широка, Птахофабрика

Запруддя: І. Мазепи, Постишева, Гагаріна, Висоцького, Жовтнева, Степова, Садова, Корольова, Запруддя, Богдана Хмельницького, Пятихатська

Ольшаниця: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 14 год
Рокитнянський Шарки: Перемоги, Миру, Молодіжна, Надрічний, Набережна, 8 Березня, Господарство

Любка: Жовтнева

Ольшаниця: Рокитнянська, Чоповського, Чоповського пров., Миронівська, Господарство, Кривенка, Горянська, Молодіжна, Грушевського, Жовтнева, Польова, Червоноармійська, Центральна, Бучацького, Богдана Хмельницького

Бакумівка: Господарство

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Запруддя: І. Франка, Поповича, Лугова, Довженко, 8 Березня, 1-го Травня, Вишнева Капітальний ремонт з 8 по 14 год
Рокитнянський Запруддя: Я. Мудрого, Корольова, Лесі Українки, Шевченка, І. Франка, Нижня, Верхній пров., Набережна, Запруддя, Колгоспний

Телешівка: Київська

Капітальний ремонт з 8 по 14 год
Рокитнянський Запруддя: Набережна, Шевченка

Телешівка: Київська

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Чкалова, Ватутіна, Маслова, Маслова пров., Плугатаря, Папаніна, Медовий, Франка, Співоча, Ольшевського Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Великі Єрчики: Молодіжна, Баландіна Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Великі Єрчики: Молодіжна, Баландіна Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Юрківка: Центральна, Шевченка, Набережна Реконструкція з 9 по 19 год
Ставищанський Сніжки: Ставищенська, Польова, Шкільна, Кравченка, 40 років Перемоги, Цимбала, Садова, Лисогірська, 1334 км траси Санкт-Петербург-Одеса

Юрківка: Шевченка, Перемоги, Зарічна, Польова, Набережна, Центральна, 40 років Перемоги, Шкільна, Молодіжна, Садова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Лісовичі: Космонавтів, Стадіонна, Юнатів, Лугова, Литвинівка, Молодіжна, Дачна, Баляса, Першотравнева

Тараща: Озерна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Ріжки: Лугова, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Бовкун: Лісова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Лісовичі: Космонавтів, Стадіонна, Юнатів, Лугова, Литвинівка, Молодіжна, Дачна, Баляса, Першотравнева

Тараща: Озерна

Чистка траси з 8 по 19 год
Таращанський Ріжки: Лугова, Центральна Чистка траси з 8 по 19 год
Тетіївський Степове: Молодіжна, Будьоного, Перемоги, Площа Слави, Жовтнева, Людвіга Свободи, Дружби, Ватутіна, Набережна

Денихівка: Колгоспна, Набережна, Космонавтів, Молодіжна, Садова, Лиса Гора, Радянська

Високе: Бевзюка, Леніна, Прорізна, Шевченка, Жовтнева, Садова

Горошків: Центральна, Молодіжна, Шкільна, Польова, Жовтнева, Кругла, Заводська, Ярова, Лантушенко, Нагірна, Надії пров., Поповича, Шевченка, Садова, Франка, Нова

Ріденьке: Польова

Одайпіль: Миру

Кашперівка: Чумацький шлях, Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Мотовилівка: Шевченка, Франка, Рокотянська, Залізнична, Миронівська, Нова, Молодіжна, Миру, Привокзальна, Поповича, Прорізна, Дачна, Стельмащука, Західна, Володимирська, Перехресна, Чехова, Пархоменка, Тельмана, Матросова, Українська, Набережна, Вінницька, Світла, Будівельна, Колгоспна, Коцюбинського, Собківська, Страшуківська, Вишняківська, Вулиця невизначена, Червона, Садова, Кірова пров., Сорочинська, Польовий

Мотовилівська Слобідка: Павлова, Жовтнева, Шевченка, Чехова, Квітнева, Прилипко, Кірова, Леніна, Молодіжна

Велика Мотовилівка: Фастівська, Садова

Фастів: Незалежності пров.

Велика Снітинка: Трудова

Триліси: Горького

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Мотовилівка: Шевченка, Франка, Рокотянська, Залізнична, Миронівська, Нова, Молодіжна, Миру, Привокзальна, Поповича, Прорізна, Дачна, Стельмащука, Західна, Володимирська, Перехресна, Чехова, Пархоменка, Тельмана, Матросова, Українська, Набережна, Вінницька, Світла, Будівельна, Колгоспна, Коцюбинського, Собківська, Страшуківська, Вишняківська, Вулиця невизначена, Червона, Садова, Кірова пров., Сорочинська, Польовий

Мотовилівська Слобідка: Павлова, Жовтнева, Шевченка, Чехова, Квітнева, Прилипко, Кірова, Леніна, Молодіжна

Велика Мотовилівка: Фастівська, Садова

Фастів: Незалежності пров.

Велика Снітинка: Трудова

Триліси: Горького

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Кожанка: Шевченка пров., Шевченка, Кооперативна, Кооперативний, Квітнева, Триліська, Набережна, Ніколаєнка, Кірова пров., Зубарська, Комісарова, Лісний, Комісарова пров., Шкільна, Комарова

Триліси: Житловий масив, Миру, Кожанське Шоссе, Ж/м "Лісний", Корчіївка, Набережна, Незалежна, Нова, Лесі Українки, Котляревського, Соборна, Декабристів, Котовського пров., Гірська, Больничний, Котляревського пров., Горького, Зарічна, Б.Хмельницького, Островського, Дружби, Олександренка, Вишнева, Жовтнева, Олександренка пров., Околонська, Б.Хмельницького пров., Шевченка, Ж/м відгодувального пункту, Пушкіна, Шкільна, Шляхова, Франка, Короленка, Зарічний пров., Шляховий пров., Берегова, Горького пров., Шляховий, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Польова, Гончара, Богуна, Дачна, Молодіжна, Марка Вовчка, Степова, Шкільний, Довженка, Ланова, Козацька, Механізаторів, Червоноармійська, Садова, Степовий, Заводська, Заводський пров., Територія спиртзаводу

Королівка: Леніна, Триліська, Степова, Лісний, Березнева, Цегельний, Зелений

Бортники: Набережна, Південна, Буйка, Незалежності, Каштанова, Річний, Гайова, Польовий, Польова, Пушкіна, Незалежності пров., Шевченка, Лісова, Шевченка пров., Дачний масив "Весна", Господарство

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Веприк: Калинова, Дружби, Гагаріна, Жукова, Стеценка, Садова, Некрасова, Миру, СТ "Приозерний", Боженка, Шевченка, Соборна, Покровська, Дачна, Лісна, Лісний, 12 Грудня

Ставки: Пожежний, Шкільна, Миру, Будівельна, Заводська, Тиха, Дачний, Чернишевського, Л.Українки, Молодіжна, Шевченка, Шевчука, Озерна, Озерний пров., Пушкіна, Курчатова, Садова, Дубкова, Фастівська, Герцена пров., Герцена

Скригалівка: Леніна, Пащенка, Лазо пров., Боженка пров., Набережна, Чехова пров., Весняна, Межова, Дружби, Фастівецька, П.Тичини, Фастівська, Герцена пров., Курчатова, Горяна, Зарічна, 8 Березня, М.Рильського, Коцюбинського, Чехова, Коцюбинського пров., Щорса

Вишня: Вишнева

Дмитрівка: Некрасова

Велика Офірна:

Чистка траси з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Яготинський Яготин: Сікорського Ігоря, Шевченка, Боженка, Аптечний, Розумовського, Озерний, Озерна, Гайдамацький, Мисливський, Танкістів, Незалежності Реконструкція з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 29 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, путін, Київобленерго, дтек

вівторок, 28 червня 2022 г.
11:00
Понад 90 дитячих садочків працюють в очному форматі на Київщині
10:50
КМ запустив експеримент з моніторингу пошкоджень і руйнувань, завданих нападом росії у різних куточках України
10:36
На Броварському проспекті та Гідропарку частково обмежено рух транспорту
10:15
У вівторок, 28 червня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
10:03
Ворог втратив понад 35,2 тисячі вояків та 1 567 танків, - Генштаб ЗСУ
09:28
На пошті у Гостомелі близько півсотні людей чекають старту продажу марки з “Мрією”
08:59
Зросла кількість загиблих від російських обстрілів у Лисичанську, - Гайдай
08:10
Наразі знайдено вже 18 загиблих від ракетного удару РФ по ТЦ у Кременчуці, 25 госпіталізовано, - ДСНС
07:40
ЗСУ відбили наступ на Довгалівку, тривають бої біля Лисичанського НПЗ, – Генштаб
понеділок, 27 червня 2022 г.
22:38
Російська держава стала найбільшою терористичною організацією світу, - Зеленський
22:23
У Лисичанську рашисти обстріляли з “Ураганів” чергу за водою: 8 людей загинуло, 21- госпіталізовано
22:07
Турецька Baykar передасть Україні три байкатара, на які волонтери збирали гроші, безкоштовно
21:41
США запровадило 35% митні тарифи на дозволену російську продукцію, - ОП
21:27
Через міжнародний пункт пропуску “Ягодин” вирішили пропускати лише вантажівки та автобуси, - Держприкордонслужба
21:06
В Україні арештували майно російських холдингових компаній на 4,5 млрд гривень
20:43
Внаслідок обстрілу рашистами Харкова загинуло щонайменше 4 людей, постраждали 19, - Синєгубов
Календар подій
Півгектара за “собачу будку”: Київрада погодила скандальний землевідвід на Райдужному масиві
28 червня 2022 г. 09:00
Півгектара за “собачу будку”: Київрада погодила скандальний землевідвід на Райдужному масиві
Столична міськрада вирішила передати ділянку на вул. Петра Вершигори 2А/2 (Райдужний масив, Дніпровський район) площею 0,46 га в оренду ТОВ “Еталон-2021”. Таким чином вказана компанія (входить до орбіти власника мережі автозаправок “БРСМ–Нафта” Андрія Біби, на колажі ліворуч) зможе побудувати на цій землі “об’єкти інженерної та транспортної інфраструктури”. Юристи і журналісти вважають даний землевідвід незаконним і припускають, що його було здійснено з корупційних мотивів вищого керівництва столиці. Вказану ділянку треба було передати в оренду лише через аукціон, а дивна споруда, яка знаходиться на ній і яка послугувала підставою для землевідводу, очевидно була побудована та легалізована без дозвільних документів. Цілком можливо, що законність таких дій Київради доведеться встановлювати правоохоронним органам та суддям.
Кримінальні провадження, суди та скандали: як “Столиця груп” будує ЖК “Варшавський Плюс”
27 червня 2022 г. 09:00
Кримінальні провадження, суди та скандали: як “Столиця груп” будує ЖК “Варшавський Плюс”
Компанії з орбіти забудовника "Stolitsa Group" продовжують реалізовувати на землях бувшого радгоспу “Пуща-Водиця” в Подільському районі Києва проєкт житлового комплексу (ЖК) “Варшавський Плюс”: на черзі – отримання сертифікатів про введення в експлуатацію трьох будинків. Заради цієї забудови столична влада, затвердивши ДПТ, суттєво “ущільнила” житловий масив Виноградар, але ДАБІ пішла ще далі – дозволила поселити в ЖК ще близько 12 тис. “наднормативних” мешканців, що створює дуже суттєвий дефіцит соціальної інфраструктури. Фонд держмайна України продовжує домагатися в суді розірвання інвестиційної угоди, згідно з якою землі радгоспу почали забудовувати житлом. Експерти натякають на корупцію та закликають відреагувати Посольство Литви, громадяни якої виступають засновниками "Stolitsa Group".