среда, 22 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 28 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 28 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 28 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бороднянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. 

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Космонавтів, Визволителів, Волошкова, Матросова, Івана Стогнійчука, Прорізна Технічне обслуговування з 17 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Шкільна, Суворова, Суворова пров., Центральна, Дачне селище, Сухомлинського пров., Толстого, Юрія Марценюка, Добровольського пров. Капітальний ремонт з 16 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Визволителів, Лермонтова, Волошкова, Космонавтів, Михайла Грушевського, Шкільна, Прорізна Капітальний ремонт з 14 по 16 год
Богуславський Щербашенцi: Коротченко, Шкільна, Хутірська, Садова, Щербака пров., Корнійчука, Ярова, Крутоярська, Шевченка, Чапаєва Капітальний ремонт з 13 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Михайла Грушевського, Нова, Суворова пров., Незалежності пров., Щиголя пров., Центральна Капітальний ремонт з 13 по 14 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Дачний, Кочубея, Журавлина, Толстого, Юрія Марценюка, Іскри Технічне обслуговування з 11 по 13 год
Іванківський Рудня-Тальська: Жовтнева, Шкільна, Тальська

Рокитна Слобода: Лісова, 8 Березня

Білий Берег: Дружби, З.Космодем'янської

Триліси: Незалежна

Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня

Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка, Зарічна, Шевченка пров., К.Фещенко

Р.Шпилівська: Зарічна, Дружби

Зимовище: Миру, 1-го Травня

Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка, В.Кібенка пров., В.Кібенка

Феневичі: Ланова

Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Іванківський Жміївка: Центральна, Перемоги, Молодіжна, Набережна, пров. Центральний, Дорожна, Піддубної, Шевченка, Мічуріна, Лісова, Садова, Шляхова

Верхолісся: Пашинських

Сидоровичі: Східно-Шевченківська, Гагаріна, Жовтнева, Франка, Лесі Українки

Олізарівка: Шевченка, Стара садова, Миру, Лесі Українки, Садова, Будівельників, Ровенська, Зарічна, Осницька, Шевченка пров.

Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Нова, Різдвяна, Незалежності пров., Центральна, Журавлина Технічне обслуговування з 10 по 11 год
Фастівський Кощіївка: Дачна, Набережна, Савченка, Лісова, Берегова, Савченка пров., Лугова Реконструкція з 10 по 16 год
Миронівський Миронівка: Миру, Кондратовича, Лесі Українки, Чкалова, Перемоги, Леваневського, Миронівка, Черненка, Яблунева, Бузницького, Батури, Соборності, Шевченка, Лісова, Деркача пров., Степова, Деркача, Красилівська, Гетьманська

Нова Олександрівка: Богдана Хмельницького, Макарова

Козин: Лугова

Центральне: Центральне

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Сквирський Великополовецьке: Новоселиця Реконструкція з 9 по 20 год
Білоцерківський Біла Церква: Толстого, Сухоярська Реконструкція з 9 по 20 год
Макарівський Завалівка: Шевченка, Олі Токар, Сонячна, 1 Травня, Солов'їна

Юрів: Шкільна, Садова, Грушевського, Вишнева, Зарічна, Механізаторів, Шевченка, Зарічанська

Копіївка: Радгоспна, Пилипа Орлика, Івана Франка, Лесі Українки, Шевченка, Лісова, Вишнева, Набережна, Зарічна, 70 років Жовтня, Леніна

Фасівочка: Володимирська, Полтавська

Червона Слобода: Лесі Українки, Лісовий, Заводська, Дружби, Садова, Лісова

Пашківка: Шевченка

Ситняки: Миру, Луговий, Київська

Чорногородка: Ірпінська

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Макарівський Забуяння: Лесі Українки, Садова, Польова, Незалежності, Короленка, Шевченка Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Макарівський Макарів: Першотравнева, Молодіжна Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Микуличі: Весела, Набережна, Незалежності, Дружби, Сонячна Реконструкція з 9 по 18 год
Бородянський Микуличі: Зелена, Залізнична, Яковенка Реконструкція з 9 по 18 год
Макарівський Колонщина: Воровського, Солов'іна, Відділ зв'язку, Садова, Шевченка, Соборна, Марянівка, 1 Травня, Таврійська, КТП в полі, Єрусалимська, Річкова, Набережна, Невизначена

Миколаївка: Миколаївська, Персикова, СТ "Лісова", СТ "Нарцис", КТП в полі, Головна, Вишнева, СТ “Мрія”

Березівка: Миколаївка, Житомирська, Петропавлівська, КТП

Макарів: Димитрія Ростовського

Северинівка: КТП в полі

Мотижин: В.Довгича

Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Бородянський Качали: Торфяне

Галинка: Центральна, 1-А Приозерна

Торф’яне:

Реконструкція з 9 по 18 год
Броварський Зазим'є: СТ "Десенка", СТ "Урочище Зазим'я", Шовковична, Садова, СТ "Зазим'я -18", Урочище Зазим’я СТ “Затишне”, Прирічна, Зимна, Троїцька, Бузкова, Бузковий, Мистецька, Волошкова, Степова, Поперечна, Гагаріна

Літки: Костенка

Пухівка: Лісова, Лісовий, Щорса, Ягідна, Леніна, На березі Десни, Окружна, СТ "Хвиля", СТ "Волна", СТ "Труд", Набережна, Вегінська, Пасічанська, Старонаводницька, Черкаська, Лесі Українки, Б.Хмельницького

Велика Димерка: Броварська, Морозова, Щорса, Чехова, Михайлівська

Рожівка: Берегова

Бровари: Бузкова

Чистка траси з 9 по 18 год
Бородянський Нова Буда: Миру, 1-го Травня, Лісова, Шкільна

Пісківка: Ніни Сосніної

Реконструкція з 9 по 18 год
Макарівський Ясногородка: Чкалова, Польова, Дружби, Шевченка, Калинова, Довгий Брід, Богушівська, Київська, Підлісна, Хуторська, Слобода, Петрівська, Сонячна, Будівельна, КТП в полі, Невизначена

Мотижин: В.Довгича, Топольова, Ватутіна, Шевченка, Горького, Слобода, Довга, Старий Шлях, Надія

Тернопільське: Лісна, Лановецька, Дружби, Гусятинська, Чапаєва, Київська, Молодіжна, Тернопільська

Мостище: Щорса

Людвинівка: Калинівський, Чапаєва, Польова, Дружби, Леніна

Новосілки: КТП в полі

Борівка: Центральна

Макарів: Б.Хмельницького

Яблунівка: Польова, Миру

Копилів: КТП в полі

Небелиця: Миру

Пашківка: Жовтнева

Реконструкція з 9 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Б.Хмельницького, Комарова Реконструкція з 9 по 20 год
Володарський Матвіїха: Кооперативна, Чапаєва, Рибченків Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Згурівський Стара Оржиця: Набережна, Миру, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Згурівський Вознесенське: Гагаріна, Українська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Авдеєва, Б.Хмельницького, Тополева, Фізкультури, Квіткова

Бориспіль: Декабристів

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Княжицька, Корольова, Щаслива, Промінська, Світлична, Космонавтів, Декабристів пров., Виноградна, Незалежна, Пантелеймона Куліша, Квіткова, Декабристів, Партизанів

Нестерівка: Космонавтів, Світлична

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Рокитнянський Запруддя: І. Франка, Лугова, Довженко Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Артемівка: Малишко, Київська, Богуна, Зарічна, Грушевського, Червоноармійська, Котляревського, Гоголя, Дорошенка, Лесі Українки, Щорса, Сагайдачного, І.Нечая пров., Травнева, Довженка, Гончара, Київський, Молодіжна, Чубинського, Сагайдачного пров., І.Нечая, Озерна, Дружби, Будьоного пров.

Щасливе: Фестивальний

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Іванків: Жовтнева, Народна, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Кутузова, Суворова, Федора Петруся, Садова, Івана Суліми, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Шолом-Алейхема, Київська, Сверстюка Євгена, Ярослава Мудрого, Гоголя, Богомольця академіка, Орлика Пилипа, Есеніна, Ломоносова, Щасливий пров., Франка, Єсеніна пров., Єсеніна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Кагарлуцького пров., Залізничників пров. Капітальний ремонт з 8 по 10 год
Рокитнянський Запруддя: Гагаріна, Висоцького Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Зарічанська

Тужилів: Калитянська, Сонячна, Київський, Непорожнівська

Кулябівка: Сонячна, Зарічна, Київська, Миру, Шевченка

Шевченкове: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Острійки: Шевченка, Миру, Гагаріна, Комора, Героїв України, Садова, Ферма

Узин: Володимира Симиренка, Нєкрасова, Висока, Незалежності, Озерна

Блощенці: Героїв України, Білоцерківська

Сухоліси: Гагаріна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Гребінки: Кірова, Партизанська, Партизанський, Стаханівська, Блюхера, Київська

Васильків: Софіївська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Острійки: Шевченка, Миру Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Сорокотяги: Вишнева, 2 Вишневий, Чкалова, Центральна, 2 Центральний пров., Берегова, 1Центральний пров., 3 Центральний пров., Травнева, 1 Вишневий, Миру Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Володарський Ратуш: Набережна, Дружби, Лісництво

Рачки: Гагаріна, Леніна, Польова, Суворова, Шевченка, Молодіжна

Матвіїха: Кооперативна, Чапаєва, Рибченків

Рогізна: Котовського

Володарка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Володарський Ратуш: Набережна, Дружби, Лісництво

Рачки: Гагаріна, Леніна, Польова, Суворова, Шевченка, Молодіжна

Матвіїха: Кооперативна, Чапаєва, Рибченків

Рогізна: Котовського

Володарка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Веприк: Дачна, Гагаріна, Лісна, Лісний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Володарський Рачки: Гагаріна, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Тарасівка: Московська, Першотравнева, Поповича Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Василів: Центральна, М.С.Стадника, Майданна, Олефіренка, Механізаторська, Молодіжна, Молодіжний пров.

Перегонівка: Механізаторів

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Тарасівка: Польова, Молодіжна, Шевченка, Хрещатик Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Чапаєва, Поповича, Зеленого, Залізнична, Челюскінців, Франка, Лермонтова, Київська, Жовтнева, Польова, Броварська, Введенська, Вербна, Парникова, Чернігівська, Комсомольська, Б.Хмельницького, Григорія Миронця, Степова, Коцюбинського, Механізаторів, Бобрицька, Щорса пров., Прорізна, Щорса, Ситюкова, Зелена, Соборна, Першотравнева, Польовий, Незалежності, Сидоренків, Зоряна, Покровська, Макаренка, Лесі Українки, Горького, Євтушенка, Макаренка пров., Олімпійська, Яблунева, Миронця Григорія, Миру, Сонячна

Гоголів: Преображенська

Княжичі: Майська

Бровари: М.Лагунової, Мейса Джеймса

Пухівка: Піонерів

Рожни: Зелена, Піщана, Свободи

Красилівка: Козацька

Рожівка: Польова

Калинівка: Теплична

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Володарський Рачки: Суворова, Польова, Леніна, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Баришівський Власівка: Космонавтів, Шевченка, Вереснева, Лугова, СТ "Калина"

Сезенків: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Малі Єрчики: Центральна, Київська, Шевченка, Польова, Космонавтів Капітальний ремонт з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Дем'янці: Кучеренка, Центральна, Слави, Шкільна, Молодіжна, Кучеренка пров., Партизанська, Механізаторів, Лугова, Механізаторів пров., Широка, Губаря пров., Губаря, Озерна, Леніна пров., Шевченка

Мазінки: Пушкіна, Шевченка

Стовп'яги: Шкільна

Харківці: Чапаєва, Героя, Альтицька, Садова, Польова, Леніна, Сонячна, Слави

Гланишів: Старо-Рудня

Гребля: Польова, Нова

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Космонавтів, Каштанна, Дружби, Алєксєєва, Петухова, Комарівська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров. Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Богуславський Побережка: І.Франка, Ярослава Мудрого, Лесі Українки Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Леніна, Миру, Покровська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ставищанський Гейсиха: Центральна, Чумацька, 1-го Травня Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Велика Березянка: Перемоги, Михайлівська, Стадіонний, Щастя, Затишна, Польова, Свободи Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Закутенці: Травнева, Берегова, Заріччя, Марка Вовчка

Софійка: Першотравнева

Богуслав: Миколаївська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Дубівка: Польова, Шевченка, Набережна, Космонавтів, Шкільна, Фізкультурна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Лесі Українки, Гнатова, Світанкова, Гоголя, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Білогородська, 50 років Жовтня, Білогородський Тупик, Гоголя, Кібенка, Лисенка, Короленка, Б.Хмельницького, Магістральна, М.Пимоненка, СТ "Вугільник" Лінія 29, СТ "Вугільник" Лінія 25

Бобриця: Шкільна, Польова, Південна, Молодіжна, Садова, Янтарна, Набережна, Польовий пров., Шевченка, Козацька, Ірпінська, Фабрична, Білогородська, Леніна-Садова, Нова, Новий, Соснова, Озерна, Лісна, СТ "Стимул", Петра Короля, Вишнева, Квітнева, Мічуріна, Грушева, Сонячна, Райдужна, Ярова, Заозерна, Берегова, Тиха, Щаслива, Медова, Затишна, Полунична, Виноградна, Тупик Тіністий, Калинова, Козацький пров., Косогірна, Лугова, Липова, СТ "Леополіс", вул Косогірна, Центральна, Сонячний пров.

Шпитьки: Паркова, Лугова

Вишневе: Південна

Тарасівка: Зоряна, Абрикосова

Музичі: Урожайна, Харченка

Софіївська Борщагівка: Шкільний

Петропавлівська Борщагівка: Шкільна, Кришталева, Каштанова, Сонячна

Білогородка: Урицького

Ходосівка: Польова, Набережна

Малютянка: Молодіжна, Васильківська

Гатне: Петрівського

Нове: Сагайдачного

Бузова: Зоряна

Мрія: Калинова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Козин: Київська, Солов'яненка, Миру, Шевченка, Садова, Нова, Придорожна, Пайова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Стадниця: Петра Савеги, Кулагіна, Нагірна, Гуркіна, Польова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Балико-Щучинка: Героїв Дніпра, Придніпровська, Ватутіна

Кагарлик: Комунарська

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Македони: Македони, Шахтобудівників, Садова, Центральна, Торезька, Джерельна

Малі Прицьки: Яблунева

Чистка траси з 8 по 17 год
Іванківський Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Сидоровичі: Жовтнева, Гагаріна, Східно-Шевченківська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Сидоровичі: Франка, Лесі Українки, Гагаріна, Східно-Шевченківська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Васильківський Васильків: Тракторна, Середи Валерія пров., Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука, Агрономічний, Саносвітній пров., Радянська, Робітничий, В.Середи, Лісова, 7 Тракторний, Софіївська, Тракторний, III Тракторний, Полководця Боженка, 2 Дніпрельстан пров., Лермонтова, Дніпрельстан пров., Польовий, Юрія Скляра, Вулиця невизначена, Кошмана, Соборна, Лісовий, Соснова, Артема, Кошмана пров.

Велика Бугаївка: Поле, Незалежності

Погреби: Польова

Реконструкція з 8 по 20 год
Вишгородський Катюжанка: Леніна, Радянська, Заводська, Прорізна, Шевченка, Кичигіна, Біла

Нові Петрівці: Леніна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Волі, Набережна, Срібний Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Фастівський Малополовецьке: Молодіжна, Механізаторів, Садова, Каштанова, Центральна, Дакалівська, Лесі Українки, Шевченка, Горького, Паркова, Коцюбинського, Партизанська, Сонячна, Щастя, Степова, Комарова, Лісна, Задніпровських, Луговий пров., Задніпровських пров., Шкільна, Франка, Польова, Черняховського пров., Новоселицька, Шляхова, Господарство, Гагаріна, М.Рильського, Ярова, Калинова, Квіткова, Корольова, Пушкіна, Кільцева, Набережна, Корнійчука пров.

Софіївка: Яхнянська

Тарасівка: Зелена, Вишнева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Катюжанка: Святомихайлівська, Шевченка, Комуністична, Лісна, Леніна, Заводська, Зінченко, Ранкова, Вишнева, Південна, Сім'ї Дяківських, 60-річчя Жовтня

Литвинівка: Лесі Українки

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Литвинівка: Вишнева, Нова, Полянського Технічне обслуговування з 8 по 20 год
К.-Святошинський Лісники: Погрібного, Куцьова, Кутузова пров., Шевченка, Ковбин Яр, Чапаєва, Глинище

Хотів: Шевченка

Реконструкція з 8 по 20 год
Обухівський Германівка: Братів Пономарьових, Коваленка

Обухів: Київська

Нові Безрадичі: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Ходосівка: П. Мирного, Поштова Реконструкція з 8 по 20 год
Обухівський Германівка: Дніпровської Чайки, Невідомих Партизанів, Виговського, Олени Ковальчук, Б.Хмельницького Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Хотів: Незалежності, Героїв Чорнобиля, Червоноармійська Реконструкція з 8 по 20 год
Обухівський Германівка: Коваленка, Прирічкова, Виговського, 30 років Перемоги, Перемоги

Семенівка: Прирічкова

Обухів: Васильківська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Германівка: Михайлюка, Гагаріна, Б.Хмельницького, Набережна, 30 років Перемоги, Войтенка

Обухів: Каштанова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Хотів: Софіївська Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Ходосівка: Софіївська, Приозерна, Археологічна, Франка Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Ходосівка: Спортивна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Хотів: Голосіївська Реконструкція з 8 по 20 год
Броварський Бровари: Прилуцька, Покровська, Будівельників, Зелена, Мазепи, Авіаційна Реконструкція з 8 по 20 год
Васильківський Пологи: Білоцерківська, Щорса, Шевченка, Леніна, Береговий

Гребінки: Карла Маркса, Устимівська, Космічна, Прорізна, Партизанська, Зоряна, Вишнева, Дімітрова, Перемоги, Київська, Ярова, Лугова, Чернишанська, Шевченка, Франка, Польова, Північна, Архітектурна, Вулиця невизначена, Ленінградська

Кодаки: Максима Рильського

Черниші: Лугова

Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Стовп'яги: Шевченка, Луговий, Соснівська, Київська, Перемоги, Дружби, Польова Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Микуличі: Грушевського, Б.Хмельницького, Аграрна, Довженка, Я.Мудрого Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Дівички: Гагаріна, Леніна, Дружби, Миру, Жовтневої Революції, Горького, Трубіжська, Перемоги, Молодіжна, Садова

Єрківці: Безіменний

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Дівички: Перемоги, Садова, Дружби, Леніна, Жовтневої Революції, Космонавтів Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Освіти, Соборна, Монастирська, Фестивальна, Спасо-Преображенська, Мальовнича Реконструкція з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Бабачиха

Єрківці: Банна, Ферапонтова, Пасічна, Механізаторів пров., Миру, Вербний, Садова, Місячна, Культури, Південна, Широка, Сонячна

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Стовп'яги: Лесі Українки, Лісова, Зарічна, Дружби, Шевченка, Буда-Варовицька, Поліська Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Стовп'яги: Бориспільська, Поліська, Лесі Українки, Польова, Київська Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Стовп'яги: Шевченка, Шкільний, Дружби Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Єрківці: Миру, Західна, Мисливська, Польова Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Дружня: Чубаря, Петровського Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Дружня: Радянська, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Дружня: Петровського, Чубаря, Леніна Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Дружня: Леніна, Бондаревського Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Новосілки: Васильківська, Бузкова, Боженка, Фіалкова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Новосілки: Теремська, Деметра Реконструкція з 8 по 20 год
Бородянський Пісківка: Руднянська, Дачна, 1-го Травня, Тетерівська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Новосілки: Інститутська Реконструкція з 8 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: 8 Березня, Сонячногірська, Михайла Шляхтиченка Технічне обслуговування з 7 по 8 год
Білоцерківський Біла Церква: Шевченка, Князя Володимира Капітальний ремонт з 6 по 18 год
Фастівський Фастів: Лебедина, Європейська, Житомирська, Європейський пров., Годованцева, Солов`їна, Бишівська, Дорогинська, Дорогинський, Сагайдачного, Дорошенка, Журавлина, Грушевського, Коржаневського, Сковороди, Коржанівського пров., Сонячна, Козацька, Савченка, Силенка, Савченка пров., І. Виговського, Тітова, Лермонтова, Лермонтова пров., Григоренка Дмитра, Героїв Мінометників, Бояринцева, Драгоманова

Мала Снітинка: Польова, СТ “Чайка” вул. Калинова, Терешкової, Молодіжна, Матросова, Шкільна, Сеповська, Тітова

Велика Офірна: Чумацький Шлях

Реконструкція з 5 по 16 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 27 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

среда, 22 сентября 2021 г.
09:15
Апеляційний суд підтвердив незаконність обрання попереднього керівництва Київоблради
09:01
За прошедшие сутки в Украине от коронавируса умерли больше ста человек
07:15
Сегодня, 22 сентября, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 22 сентября 2021 года
вторник, 21 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:34
Киевлян пригласили на прогулки по Днепру на “Ракете” (видео)
20:19
Сессия Броварской общины закончилась потасовкой из-за земли для участников АТО
20:04
Депутатка Бардина повторно просит Кличко отремонтировать стадион лицея №303
19:43
Украинский лоукостер в октябре начнет полеты из Киева в ОАЭ
19:23
В Госспецсвязи заявляют о попытках Броварского горсовета отобрать у них земельный участок
19:04
Антимонопольный комитет открыл дело по факту начисления пени “Киевтеплоэнерго”
18:42
МИД за 3,5 млн гривен обзавелось четырьмя электромобилями
18:26
Київщина з четверга у “жовтій” зоні: понад 600 закладів освіти можуть зачинити
18:06
С начала года владельцы элитных автомобилей Киевщины оплатили 7,6 млн гривен транспортного налога
17:46
Судья Колегаева, которая в нетрезвом виде устроила ДТП в Киеве, полтора месяца скрывалась от полиции
17:22
В Обухівському районі “зшивають” якісною дорогою три села
Календарь событий
Карантинный спецпропуск. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (13-19 сентября 2021 года)
21 сентября 2021 г. 19:00
Карантинный спецпропуск. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (13-19 сентября 2021 года)
Руководители предприятий критической инфраструктуры не уверены, что смогут оперативно получить спецпропуски на общественный транспорт для своих работников в случае ужесточения карантина. Два фонтана в столичном Соцгороде многие годы остаются в запущенном состоянии. Жители одной из новостроек на Подоле сетуют на то, что ООО "Домостроительная компания "Фундамент" некачественно проложило водопроводные сети. КП “Дирекция строительства дорожно-транспортных сооружений Киева” так и не восстановило благоустройство после ремонта дождевой канализации на части территории Дарницкого района. Индивидуальные теплопункты в столице устанавливают, а кто их должен обслуживать – пока вопрос. Об этом и многом другом — в очередном обзоре запросов и обращений депутатов Киевсовета от КиевVласть.