среда, 22 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 27 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 27 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 27 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бороднянському, Бориспільському, Броварському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
П.-Хмельницький Гребля: Шевченка, Миру, Нова

Гайшин: Гайова

Реконструкція з14 по 20 год
Фастівський Кощіївка: Дачна, Набережна, Савченка, Лісова, Берегова, Савченка пров., Лугова Реконструкція з10 по 16 год
Яготинський Добраничівка: Музейна, Вишнева, Озерна, Поліська

Капустинці: Гагаріна

Плужники: Лозова, Юрія Ляпіна, Гордієнка

Яготин: Винниченка

Капітальний ремонт з10 по 16 год
Сквирський Великополовецьке: Новоселиця Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Макарівський Вільне: Тернопільська, Миру, Свободи, Кузнецова, Волинська, Ровенська, Дружби народів, Новошепелівська, Набережна, Будівельна, Вільшанська Нива, Куйбишева

Соснівка: Шевченка, Київська, Набережна, Анатолія Сніжка, Леніна, Шкільна, Пшенична, Лесі Українки, Волинська, Ковельська, Рокитнянська, Мічуріна, Дружби народів

Макарів: Б.Хмельницького

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Макарівський Королівка: Петровського, Шкільна, Клубна, Леніна

Макарів: Стуса Василя

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Вишгородський Нові Петрівці: Лермонтова, 50 років Жовтня, Пушкіна, Лермонтова-Новопрорізна, Пушкіна пров., Пушкіна-Новопрорізна, Лілейна, Преображенська, Затишна, Незалежності Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Макарів: Першотравнева, Молодіжна Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Мигалки: Героїв України, Короленка, Лугова Реконструкція з 9 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Б.Хмельницького Реконструкція з 9 по 20 год
Кагарлицький Ржищів: Б.Хмельницького Реконструкція з 9 по 20 год
Згурівський Згурівка: Українська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: Островського, Мічуріна, Свободи, І. Кирія, Прорізна, Польова, Заводська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Володарський Рачки: Гагаріна, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Рогозiв: Суворова, Яблунева, Центральна, Братуся, Старинська, Ломоносова, Зоряна, Старинський, Братів Шкандурів, Гагаріна, Тракторна, Малишевського, Довженка, Дачна, Зоряний пров., Тарасівська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Артемівка: Малишко, Київська, Богуна, Зарічна, Грушевського, Червоноармійська, Котляревського, Гоголя, Дорошенка, Лесі Українки, Щорса, Сагайдачного, І.Нечая пров., Травнева, Довженка, Гончара, Київський, Молодіжна, Чубинського, Сагайдачного пров., І.Нечая, Озерна, Дружби, Будьоного пров.

Щасливе: Фестивальний

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Толстого, Глібова, Толстого пров., Мисливський Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Сорокотяги: Вишнева, 2 Вишневий, Чкалова, Центральна, 2 Центральний пров., Берегова, 1Центральний пров., 3 Центральний пров., Травнева, 1 Вишневий, Миру Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Фастівський Веприк: Дачна, Гагаріна, Лісна, Лісний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Володарський Ожегівка: Лесі Українки, 1-го Травня, Шевченка, Луговий, 9 Травня, Соборний, Польовий

Тарган: Армійська, Шевченка, Зарічна, Миру, Молодіжна, Кооперативна, Берегова, Свято-Миколаївська

Пархомівка: Шевченка, Свято – Покровська, Польова, Польовий, Молодіжна, Морозівська, Шкільний, Перемоги

Тадіївка: Шевченка, Миру, Свободи

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Терезине: Шкільна, Космонавтів Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Терезине: Скважина, Польова, Бригада, Терезине Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Сухий яр, Верхня, Толстого, СТ “Флора-1”, Нижня, Київське Шосе, Біла Церква

Терезине: СТ Еліта, Терезинська селищна рада Автодорога Київ-Одеса, СТ "Флора"

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Броварська, Коцюбинського, Механізаторів, Комсомольська

Бровари: М.Лагунової

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Миронівка: Чкалова, Бузницького, Чкалова пров., Миронівка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Баришівський Баришівка: Соборна, Шахтарський, Добра, Коцюбинського, Соборний, Шахтарська, Ватутіна

Пасічна: Черняхівська

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Баришівка: Новоселів, Київський шлях, Яблуневий, Київський, Ломоносова, Нагорянська, Комарова, Пушкіна, Пасічний, Соборна, Незалежності пров., Пасічанський, Добра, Добра пров., Франка, Кошового, Троїцька, Богдана Хмельницького, Охотнічий, Центральна, Військовий, Заводський, Вишневий, Поштовий, Котляревського, Набережна, Миру пров., Трубіжська, Зерова, Гетьмана Дорошенка

Пасічна: Щастя

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Баришівський Баришівка: Молодіжний, Штанька, Богдана Хмельницького, Цвілія, Парковий, Київський шлях Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Малі Єрчики: Центральна, Київська, Шевченка, Польова, Космонавтів Капітальний ремонт з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Святилівська, Борисоглібська, Громова, Богомольця, Куреди Гаврила, Остапа Вишні, Соборна, Борисовське поле, Можайська, Металургів, Заповітна, Наливайка, Тітовського, Привітна, Ранкова, Криворізька, Костомарова Миколи, Свободи, Героїв Дніпра, Волошкова, Леонтовича Михайла, Нахімова адмірала, Весняна, Літня, Житня, Вечірня, Володимира Мономаха, В. Глібовича, Грушевського Михайла, Кожум'яки, Пєсклова, Гончара, Хмельницького Богдана

Гребля: Шевченка, Миру, Нова

Гайшин: Гайова, Шевченка

Дем'янці: Партизанська, Кучеренка, Озерна, Шкільна, Центральна, Молодіжна, Кучеренка пров., Володі Ганзі

Козлів: Піщана

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Богуславський Богуслав: Чумацький шлях, Петровського пров., Стадіонна, Стадіонний Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ставищанський Станіславчик: Шевченка, Садова, Набережна

Красилівка: Центральна, Сергія Альмужного, Голощапова, Олександра Бачинського, Кравців, Тернового

Розкішна: Першотравнева

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Лука: Лучанська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Соборна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: 74 Cтрілкової Дивізії, Спартака, Северинівська, Варшавська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Новооскольська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: 10 Лінія, Гостомельське Шосе Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Толстого, Лермонтова, Новооскольська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Толстого, Микільська, Волошкова, Дачна, Дімітрова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Соборна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Мечнікова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Польовий, Маяковського, 8 Березня, Шкільний, Вишнева, Будівельна, Богуна, 4 Гаражна, Липнева, Шевченка, Святогірська, Берегова, Пушкіна, Корсуньська, Гагаріна, А. Галика, Коцюбинського, 1 Гаражна, Стадіонна, Шевченка пров., СК "Т.Шевченка", Громадянська, Я.Мудрого, Чумацький шлях, Святотроїцький узвіз, Орлика Пилипа, Андрія Зозулі, Шкільна, Шолом-Алейхема, Трудова, Любові, Богуславка, Чайковського, Бородіна, Молодіжний, П.Запорожця пров., Робоча, Поштовий, Лесі Українки, Українки Лесі пров., Молодіжна, Нагірна, Глухий Яр, Свердлова пров., Корсунський, Журавлина, Ковалів пров., Лісна, Лісовий, Лісовий – 2, Нагірний, Тиха, Мальовнича, Квіткова, Крутий Узвіз, Яблунева, Яблуневий, Корольова пров., Корольова, Пушкіна пров., Лермонтова, Лермонтова пров., Зразкова, Ручейна, Нова, Виноградна, Зелена, Весняна, Річний, Набережна, Зоряна, Виноградний, Росьова, Мисайлівська, Вишневий, Соборна, 2 Гаражна, І.Середи, Ярова, Польова, Південна, Липневий, Окружна, Озерна, Приринкова площа, Франка, Толстого, Вулиця невизначена, Миколаївська, Галика, Училищна, Острів

Хохітва: Марка Вовчка, Польова, Садова, Поштова, Стадіонна, Польовий, Шевченка, Шкільна, Росьова, Лісова, Лісовий, Нагірний, Нагірна, Леніна пров., Лесі Українки, Зарічна, Яблунева, Набережна, Молодіжна, Садовий, Соснова, Шкільний, Вулиця невизначена, Н. Левицького

Дешки: Росьова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Гайдамаківська, Набережний, Нестерівка пров., Гончара пров., Калиновий, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Степове: Шевченка, Зарічна, Жовтнева, Чапаєва, Площа Слави Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Крива: Розенкова, Молодіжна, Пилипчука, Заводська, Набережна, Лісова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Річний пров., Лугова, 9 Лінія Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Київська, Зоряна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Київська, Зоряна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Київська, Зоряна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Степове: Ватутіна, Чапаєва, Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Стрітівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Шевченка, Кільцева, Молодіжна, Перемоги, Лесі Українки, Воропаївська, Героїв Трипілля, Берегова, Підгірна, Богуна, Нова, Польова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Рудня-Тальська: Тальська, Жовтнева Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Івана Сенька, Соборна, Володимирська, Сосюри пров., Кармелюка пров., Київська, Світанкова, Надії, Кооперативна, Першотравнева, Першотравневий, Тичини пров. Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Ірпінський Ірпінь: Соборна, 1-го Травня, Федорова, Чехова, Лісова, Матросова, Київська, Щаслива, Виговського, Пушкінська, Мінеральна, Українська, Лермонтова, Пролетарська, М.Рильського, Максима Рильського пров., Свердлова, Піонерська, Лесі Українки, Університетська, Ватутіна, Молодіжна, Північна, Гагаріна, 2 Український, Київський, Лисенка, 1 Північний Тупик, Північний, 2 Північний Тупік, Капітана Зайцева, Садова, 1 Український, Квіткова, Шевченка, О.Кошового, Комінтерна, Достоєвського, Стоянка 2 Кошевого, Миколи Носова, Гостомельське Шосе, Карла Маркса

Буча: Ватутіна, Кірова

Стоянка: Садова, Свердлова

Ворзель: Лісова, Тюльпанова

Коцюбинське: Пономарьова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Ревне: Українська, Квартальна, Шкільна, Радгоспний, Солідарності, Садова, Виноградна, Вишнева, Шевченка, Будівельників, Гагаріна, Польова, Бориспільська, Жовтнева, Бригадна, Горького, Новонарізна, Новопрорізна, Радгоспна, Медова, Паркова, Центральна, Миру, Столична, Смарагдова, Ягідна, Волошкова, П.Зубаня, Молодіжна, Дружби, Новоселів, Яблунева, Київська, Полунична, Соснова, Малинова, Персикова, Смородинова

Щасливе: Фестивальний

Кийлiв: 1 Рудяківська

Процiв: Дружби, Хутірська, Пролісок

Петропавлівське: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Бовкун: Кобзаря, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Бовкун: Кобзаря, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Фастівський Малополовецьке: Молодіжна, Механізаторів, Садова, Каштанова, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Богдани: Богдани, Набережна, Підгірна, Київська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Старі Петрівці: Князя Святослава, Леніна, Гагаріна, Кремінського, Поповича, Кремінського пров.

Вишгород: Дніпровська

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Обухівський Нещерів: Садова

Германівка: Б.Хмельницького

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Германівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Войтенка

Обухів: Каштанова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Інститутська, Інститутський, Коцюбинського

Малютянка: Садовий

Реконструкція з 8 по 20 год
Таращанський Бовкун: Кобзаря, Шевченка Реконструкція з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Польова, Зелена, Гагаріна пров. Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Таращанський Бовкун: Кобзаря, Шевченка Реконструкція з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Амбулаторна, Свободи, Шевченка, Київська Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Миру, Незалежності Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: Райдужна, Райдужний, Чумацька Реконструкція з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Гланишів: Жовтнева, Садова, Берегова, Урицького, Трубіжська, Чапаєва, Леніна Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Київська, Шкільна Реконструкція з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Гайшин: Шевченка, Сонячна, Лугова, Польова, Святкова, Мічуріна, Космонавтів, Набережна, Покровська, Миру Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Озерна, Садова, Покровська Реконструкція з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Гланишів: Жовтнева, Садова, Набережна, Молодіжна, Першотравнева, Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Юності Реконструкція з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Гланишів: Жовтнева, Першотравнева, Польова, Берегова, Будівельна, Перемоги, Набережна, Леніна, Весняна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Гланишів: Хлібний пров., Весняна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Вовчків: Гагаріна, Лесі Українки, Садова, Польова, Героїв Небесної Сотні, Миру, Теплична, Шевченка, Невизначена Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Гайшин: Стаднійчука, Садова, Переяслівська, Покровська, Польова, Шевченка, Гайова Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Гайшин: Гайова, Садова, Завірська, Переяслівська, Покровська, Миру, Космонавтів, Вишнева, Стаднійчука Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова

Бровари: Гордієнка Костя

Реконструкція з 8 по 17 год
Бородянський Здвижівка: Центральна, Нова, Новоселів, 40 років Перемоги Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Яхни: Лісова, Яхни, Першотравнева, Перемоги, Спортивна, Ярова, Корсунська, Кооперативна, Міжгірна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Миронівський Шандра: Садова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бородянський Пісківка: Миру, Ковпака, Лугова Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Пісківка: Центральна, Шкільна Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Мигалки: Героїв України, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Пісківка: Тетерівська, Весняна, Лісна, Жовтнева Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна Реконструкція з 8 по 17 год
Кагарлицький Півці: 1-го Травня, Садова, 8 Березня, Дружби, Пивці Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Шевченка, Князя Володимира Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Фастівський Томашівка: Рибинка, Вулиця невизначена, Лесі Українки

Дорогинка: Гагаріна, Гаєва, Шевченка, Комарова, Молодіжна, Колгоспна, Грисюка, Центральна, Грисюка пров., Дачна, Вулиця невизначена, Колгоспний пров., Шкільна, Польова, Польовий, Морозова

Пришивальня: Набережна, Набережний, Буйка, Буйка пров., Щорса, Щорса пров., Леніна

Ярошівка: Садова, Вінницька, Василенка, Буйка, Войтенка, Кооператив "Веселка", Польова

Велика Мотовилівка: Васильківська

Реконструкція з 5 по 16 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 26 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

среда, 22 сентября 2021 г.
09:15
Апеляційний суд підтвердив незаконність обрання попереднього керівництва Київоблради
09:01
За прошедшие сутки в Украине от коронавируса умерли больше ста человек
07:15
Сегодня, 22 сентября, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 22 сентября 2021 года
вторник, 21 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:34
Киевлян пригласили на прогулки по Днепру на “Ракете” (видео)
20:19
Сессия Броварской общины закончилась потасовкой из-за земли для участников АТО
20:04
Депутатка Бардина повторно просит Кличко отремонтировать стадион лицея №303
19:43
Украинский лоукостер в октябре начнет полеты из Киева в ОАЭ
19:23
В Госспецсвязи заявляют о попытках Броварского горсовета отобрать у них земельный участок
19:04
Антимонопольный комитет открыл дело по факту начисления пени “Киевтеплоэнерго”
18:42
МИД за 3,5 млн гривен обзавелось четырьмя электромобилями
18:26
Київщина з четверга у “жовтій” зоні: понад 600 закладів освіти можуть зачинити
18:06
С начала года владельцы элитных автомобилей Киевщины оплатили 7,6 млн гривен транспортного налога
17:46
Судья Колегаева, которая в нетрезвом виде устроила ДТП в Киеве, полтора месяца скрывалась от полиции
17:22
В Обухівському районі “зшивають” якісною дорогою три села
Календарь событий