среда, 26 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 27 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 27 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 27 листопада 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Чорнобильському і Яготинському районах. 

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Швачиха: "СТ ""Електрод""", Швачиська, пров. Гайовий, Солов'їна, Старокиївська, Зоряна, Лісова, Морозівська

Баришівка: Морозівська

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Пасічна: Механізаторів, Мальовнича, Поліська

Селичівка: Лесі Українки

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Паришків: Центральна, Нова, Польова, Київська

Корніївка: Лесі Українки

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Паришків: Нова, Київська, Гагаріна, Голосіівська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Паришків: Першотравнева, Паркова, Шкільна, Голосіівська, Гагаріна, Молодіжна, Київська, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Недра: Івасенка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Чкалова, Колодязьна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Івана Кожедуба, Глиняна, Рибна, Героїв Крут Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Леваневського Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Декабристів, Івана Мазепи, Фастівська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Шкарівка: Травнева, Нова 2, Таращанська, Польова, Чкалова, Олександра Довженка, 1 Таращанська, 2-га Чапаєва, Нова, Миру, Весняна, Весняний пров.

Селекція: Хоздвір

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Івана Кожедуба, Луки Долинського Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Шевченка, Левка Симиренка, Павліченко, Павліченко пров., Князя Володимира Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Вернадського

Шкарівка: Гетьманська

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Ярослава Мудрого, 8 Березня, Шевченка Ремонтні роботи з 9 по 15 год
Богуславський Медвин: Зосимівка, Богуславська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Чумацький шлях, Святотроїцький узвіз, Богуславка, Чайковського, Бородіна, Молодіжний, П.Запорожця пров., Лесі Українки, Українки Лесі пров., Молодіжна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Чайки: Центральна, Набережна, Річна, Урожайна, Чайки, Вулиця невизначена Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Дударкiв: Ватутіна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Петропавлівське: Малинова, Молодіжна

Гора: Науки, Івана Мазепи, Яблунева, Тургенєва, Горіхова, Квітнева, 8 Березня, Л.Українки, Щаслива, Мічуріна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Гоголя, Л.Курбаса пров., Ботанічна, Л.Курбаса, Гончара, Мічуріна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Назарія Яремчука, Сергія Камінського, Толстого Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Володимира Момота, Євгена Коновальця, Старокиївська, Ватутіна, Військове містечко Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Семиполки: Остерське шосе, Остерський пров., Щорса, Київське шосе, Петровського, Красуцького Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Броварський Залісся: Центральна, Київська, Резиденція, -

Підсобне господарство: Центральна

Богданівка: Центральна, -, Лісова, Богдана Хмельницького

Літочки: Ватутіна

Бровари: Олімпійська, Шевченка

Велика Димерка: Промислова, 51 км Санкт-Петербурзького шоссе

Зазим'є: Пролетарська, Осіння

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Богданівка: Богдана Хмельницького, -, Церковна, "СТ ""Прилісся""", Центральна

Залісся: Резиденція, Центральна

Велика Димерка: Промислова

Бровари: Олімпійська, Шевченка

Рожни: Свободи

Рожівка: Броварська, Слави, -

Зазим'є: Пролетарська, Осіння

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Тарасівка: Садова, Шевченка, Космонавтів, Зелений, Франка, 9 Січня, Привокзальна, Травнева, Патона, Польова, Лесі Українки, Новий, 9 Січня пров., Космонавтів пров., Шевченка пров., Лугова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Кулажинці: Київська, Центральна, Чернігівська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Зазим'є: Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Путрівка: Франка, Богуна, Шевченка, Озерна, Сонячна, Путрівська, Богуна пров., Софіївська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Данилівка: Молодіжна, Шляхова, Квітнева, Благовіщенська

Кожухівка: Незалежності

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Крячки: Центральна, Енергетиків, Матросова, Авіаторів, Кривова, Сосновий, Народна, Прорізна, Межова, Центральний, Святкова, Кленова, Паркова, Верхня, Березанська

Глеваха: Південна

Васильків: Декабристів, Радянська, Маяковського, Миколи Бурки пров., Космонавтів, Волошковий пров., Волошкова, Польова, Маяковського пров., Пилипа Орлика, Комарова пров., Миколи Бурки, Комарова, В/М 11, Бурки, Тракторна

Березанщина: Народна, Щаслива, Радгоспна, Кривова, Ковшевацького, Лісова, Київська, Сонячна, Бузкова, Миру, Озерний пров., Трипільська, Набережна, Пархоменка, Львівський, Львівська, Весняна, Науки, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров.

Путрівка: Вулиця невизначена, Траса Київ-Одеса, Софіївська, Польова, Ковшевацького, Путрівська, Підлісний, Бульварний

Кобці: Злагоди, Лісова, Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Сонячний

Калинівка: Залізнична

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Вишгородський Боденьки: Качаненка, Громової, Молодіжна, Поліська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Вишгород: Шевченка, Шкільна, Шевченка просп., Симоненка, Б.Хмельницького Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Ясногородка: Яржина, Садова, Польова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна

Пилява: Лісова

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Володарський Завадівка: Квітнева, Радянська, Середня, Гагаріна, Леніна, ім. Тараса Ковальського, Шкільна, Комсомольська, Піонерська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Володарський Рогізна: Кірова, Кошового, Якіра, Калініна, Фрунзе, 1-го Травня, Шевченка, Жовтневий, Радянська, Червоноармійська, Ворошилова, Леніна, Котовського, Постишева

Дружба: Франка, Коцюбинського

Володарка: Будівельна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Володарський Рубченки: Миру, Центральна, Комарова, Гагаріна, Дружби Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Згурівський Стара Оржиця: Набережна, Гоголя, Центральна, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Згурівський Лизогубова Слобода: Дружби, Шкільна, Українська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Новосілки: Васильківська, Лісна, Сонячна, Богуславська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Лікарська

Шевченкове: Лікарська, Амосова, Княгині Ольги, Прорізна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Б.Хмельницького Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Вишневе: Святошинська, Київська

Софіївська Борщагівка: Київський проспект, Київська

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Кагарлицький Гребені: Героїв Дніпра, Київська, І.Зими, Вишнева, Польова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Зурівка: Дачна, Горького

Завалівка: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Юрів: Шкільна, Садова, Грушевського, Вишнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Пашківка: Нова

Нові Опачичі: Луцька, Волинська, Миру, 1 Травня, Лісний, Лесі Українки, Кібенка, Карцевої, Опачицька

Макарів: Дорожна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Ситняки: Київська, Миру

Чорногородка: Ірпінська

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Миронівський Македони: Джерельна Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Обухівський Підгірці: Садова, Київська, Межигірська, Васильківська

Нещерів: Садова

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Креничі: Центральна, Лісова, Межигірська, Садова

Копачів: Горького

Обухів: Київська

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Лесі Українки, Київська, Бідношеї, Васильківська, Невизначена

Малі Дмитровичі: Васильківська, Володимирська

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Підгірці: Лугова, Гагаріна, Жорновки Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Підгірна

Нові Безрадичі: СТ "Медик"

Підгірці: Піщана

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Креничі: Межигірська, СТ "Родник", Зелений Гай, Межигірський пров. Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Підгірці: Боровкова Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Григорівка: Колгоспна

Українка: Промислова

Матяшівка: Садова

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Гусачівка: Слави, Слави пров., Перемоги Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Трипілля: Підгірна Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Макарів: Польова, Радянська

Макарівка: Радянська, Шевченка

Тарасівка: Пушкіна

Долина: Космонавтів

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Халеп'я: Вознесенська Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Витачів: П.Осоченка Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Матяшівка: Польова, Зелений Гай Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Жуківці: Київська Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Долина: 8 Березня, Шевченка Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Красне Перше: Нова, Підгірна, Андрія Малишка, Садова Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Гусачівка: Лесі Українки

Григорівка:

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Долина: Миру, Франка, Солов`їна, Лісова Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Жуківці: Київська, Когута Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Польова

Долина: Шевченка, Миру

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Українка: Загребельна, пров. Загребельний Технічне переоснащення з 9 по 18 год
П.-Хмельницький Жовтневе: Урожайна, Кравченка, Молодіжна, Переяславська, Миру, Шевченка, Корзуна, Польова

Студеники: Пономаренка, 1 Пономаренка пров., Переяславське Шосе пров., Садова, Переяславське Шосе, Кільцева, Лісова, Лісовий, Мохорівка

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Сомкова Долина: Лісова, Шевченка, Якима Сомка Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Ставищанський Торчиця: Польова, Хліборобська, Шкільна, Садова, Хуторянська, Вишнева, Дачна, Набережна, Першотравнева, Михайлівська, Озерна, Лугова, Кооперативна, Лісова, Кузнечна

Василиха: Наумова, Вишнева, Лугова, Банна, Партизанська, Польова, Садова, Степова, Лісова, Набережна, Пустовітна, Хутірська

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Ставище: Водопійна, Цимбала Сергія, Лісова, Героїв Чорнобиля, Ярослава Мудрого, Ярова Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Таращанський Калинове: Новоселівська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Тетіївський Денихівка: Садова, Колгоспна, Лиса Гора, Радянська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Яготинський Насташка: Жовтнева

Супоївка: Вітовецька, Кільцева, Молодіжна, Польова, Більшовицька, Супоївська, Набережна

Засупоївка: Молодіжна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 26 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

среда, 26 января 2022 г.
07:15
Сегодня, 26 января, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 26 января 2022 года
вторник, 25 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:28
В Киеве за полгода электронным билетом в транспорте воспользовались почти 140 млн раз
20:04
Профсоюз КП “Муниципальная охрана” требует от Кличко разорвать трудовой договор с директором предприятия Чернышевым
19:46
У “Бориспольтеплосеть” отсутствует разрешение на выполнение работ повышенной опасности - Гоструда
19:31
На Киевщине чиновника подозревают в организации незаконной свалки опасных промышленных отходов (фото)
19:15
В КГГА заявили, что в прошлом году обустроили около 107 километров сетей наружного освещения
19:04
В феврале в Киеве будут тестировать оплату банковской картой в наземном транспорте
18:49
В Киеве проведут внеплановый аудит КП “Спецжилфонд”
18:33
В Чернобыльской зоне задержан турист-экстремал
18:27
На дороги Украины выехали патрули-“фантомы” (видео, фото)
18:14
В центре Киева мужчина устроил стрельбу под зданием СБУ (видео)
18:02
Тимошенко: Задача власти остановить рост цен
17:52
В Киеве проверят финансовую и хоздеятельность Больницы скорой помощи
17:42
Правительство Национального единства - путь к спасению Украины,- Тимошенко
Календарь событий
Киевские короли песка
25 января 2022 г. 15:00
Киевские короли песка
Из пяти существующих в Киеве месторождений песка на сегодня легально разрабатываются только два – “Бортничи” и “Осокоры”. Спецразрешения на это выданы коммерческим структурам на внушительный срок – 18 и 20 лет. Добычу песка на “Бортничах” восьмой год ведет скандально известное АО “Гидромеханизация”, одним из собственником которого числится экс-министр юстиции и экс-глава Верховного суда Украины Василий Онопенко (на коллаже слева). Эту фирму активисты и депутаты Киевсовета не раз обвиняли в неконтролируемой добыче недр, а правоохранители даже завели по данному факту уголовное производство. На месторождении “Осокоры” с 2019 года не без нарушений добывает песок ООО “Сенд Контракт”, связанное с нынешним зампредом Киевской горгосадминистрации (КГГА) Вячеславом Непопом (на коллаже справа).
Ветераны-ракетчики жалуются на Шевченковскую РГА из-за угрозы выселения из арендованного помещения
25 января 2022 г. 12:00
Ветераны-ракетчики жалуются на Шевченковскую РГА из-за угрозы выселения из арендованного помещения
Общественная организация “Союз ветеранов ракетных войск стратегического назначения” борется за возможность пользоваться помещением в Киеве по просп. Победы, 60, которое арендует с 2015 года. Общественники полагают, что чиновники Шевченковской РГА специально при помощи бюрократической волокиты затянули с продлением им договора аренды, а теперь вообще хотят найти арендатора этого помещения через аукцион. Сложившаяся у ветеранов ракетных войск ситуация  вызывает беспокойство еще и потому, что ставит под угрозу исчезновения собранную членами союза и размещенную в указанном помещении уникальную в своем роде историческую экспозицию о ракетных войсках Украины. Но пока обращения в разные инстанции ничего не дают.