вторник, 7 декабря 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 26 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 26 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 26 листопада 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Рудницьке: Шевченка, Черняхівська, Гагаріна, Лесі Українки, Жукова, Церковна, Кірова, Леніна, Рудницька, Щорса, Тичини, Гайова, Тарасенківка, Черняхівський, Зарічанська, Дружби народів, Донецька, Шахтарська, Будівельників, Польова, Лісова, Миру

Баришівка: Центральна

Лук’янiвка: Гагаріна, Суворова, Садова, Миру, пров. Парковий, Шевченка, Чернігівська, Кирпоноса, Щастя, Вербова

Селище: Буковинська, Польовий, Ватутіна, Польова, Ужгородська, Закарпатська, Черновицька

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Баришівський

Морозівка: Маяковського пров., Героїв Небесної Сотні, Космічний, Садова, Новоселів пров., Гагаріна, Новоселів, Коцюбинського пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Баришівський

Недра: Краснодонська, Рубежанська, Северодонецька, Бичківська, 27-го З'їзду, Лопотюка, Польова, Чорнобильська, Краснолуцька, Каменобродська, Лесі Українки, Шахтарська, Стаханова, Стахановський, Тихий

Семенівка: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Баришівський

Недра: Молодогвардійська, Лелівська, Шахтарська, Лисичанська, Бичківська, Краснолуцька, Озерна, Чорнобильська, Михайла Пасинка, Перевальська, Лесі Українки, Стахановський, Вишнева, Брянківська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Шкарівка: Гетьманська

Біла Церква: Таращанська, Тімірязєва

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Білоцерківський

Шкарівка: 2 Таращанська, Соборна, Незалежності

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Білоцерківський

Біла Церква: Осипенка, Глиняна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Тарасівка: Московська, Першотравнева, Поповича

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Біла Церква: Івана Кожедуба

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Біла Церква: Івана Кожедуба, Луки Долинського

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Шкарівка: Траса Київ-Одеса, Миру

Томилівка: Новоселів, Молодіжна, Залізнична, Садова, Польова, Незалежності, Кринична, Слави, Дружби

Коженики: Учительська, Новосельська, Вишнева, Катодна, Набережна, 8 Березня, Росьовий, Козацька, Яровий пров., СТ, Радянський, Лісова, Лісовий, 2-й пров.Лісовий, Провальна, Нагірна, Садова, Комора, Ферма

Біла Церква: Траса Київ-Одеса

Хутір Черкас: Ставок

Клочки: Травнева, Піщана, Межова, Горова, Шкільна, Колгоспна, Нагірна1, Шевченка, Лугова

Ремонтні роботи

з 9 по 23 год

Богуславський

Шупики: Центр, Центральна, Самарка, Лісова, Кирилівська, Д.Онопрієнка, Першотравнева, М.Гризун, Лісовий, Шкільна, Стадіонна, Нова, пров. Жовтневий, Шупики, Молодіжна, Яр, Автодорога “ Миронівка-Богуслав” 9 км

Туники: Шевченка, Мисайлівська, Гагаріна пров., Гагаріна, Перемоги, Більмачі

Карандинці: Озерна, Центр

Богуслав: Богуславка, Мисайлівська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Бориспільський

Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Дударкiв: Ватутіна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна, Урочище Притаївщина, Мостова, Ватутіна пров., Щаслива, Польова, Прорізна, Прорізний, Юності, Набережна, Калинова, Юрія Вербицького, Закарпатська, Героїв, Берегова, Сагайдачного, Жукова, Загадка, Український, Зарічна, Л.Українки, Озерна, Шевченка пров., Миру, Соборна, Лугова-Мешкова, Українська, Буркута, Кравченка, Салютна, Бортницька, Кравченка пров., Учительська, Юності пров., Шевченка, Мєшкова, Вчительська, Мішкова пров., Лугова, Центральний, Окопського, Заводська, Автозаводська, Урочище Пасічна, Онищенка, Механізаторів, Урочище Млиново, Сонячна, Шкільний, Вишеньківська, І.Франка пров., Анни Хаткіної, Кузбасова, Озорянська, Чубинського, Шкільна, Луговий пров.

Вишеньки: Садова, Шевченка

Петропавлівське: Центральна

Щасливе: Демидівська, Абрикосова, Аріпей, Львівська, Виноградна, Молодіжна, Фермерська, Мисливська, Соснова, Яблунева, Урожайна, Волошкова, Незалежності, Сонячна, Місячна, Бориспільська, Радянська, Миру, Героїв Майдану, Леніна, Костянтинівська, Чарівна, Вишнева, Лисенка, П.Загребельного, Л. Костенко, Коцюбинського, Шевченка, О.Вишні, Тичини П., Чорновола В'ячеслава

Гора: Молодіжна

Велика Олександрiвка: Кочнєва

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Бориспільський

Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна, Урочище Притаївщина, Мостова, Ватутіна пров., Щаслива, Польова, Прорізна, Прорізний, Юності, Набережна, Калинова, Юрія Вербицького, Закарпатська, Героїв, Берегова, Сагайдачного, Жукова, Загадка, Український, Зарічна, Л.Українки, Озерна, Шевченка пров., Миру, Соборна, Лугова-Мешкова, Українська, Буркута, Кравченка, Салютна, Бортницька, Кравченка пров., Учительська, Юності пров., Шевченка, Мєшкова, Вчительська, Мішкова пров., Лугова, Центральний, Окопського, Заводська, Автозаводська, Урочище Пасічна, Онищенка, Механізаторів, Урочище Млиново, Сонячна, Шкільний, Вишеньківська, І.Франка пров., Анни Хаткіної, Кузбасова, Озорянська, Чубинського, Шкільна, Луговий пров.

Вишеньки: Садова, Шевченка

Петропавлівське: Центральна

Щасливе: Демидівська, Абрикосова, Аріпей, Львівська, Виноградна, Молодіжна, Фермерська, Мисливська, Соснова, Яблунева, Урожайна, Волошкова, Незалежності, Сонячна, Місячна, Бориспільська, Радянська, Миру, Героїв Майдану, Леніна, Костянтинівська, Чарівна, Вишнева, Лисенка, П.Загребельного, Л. Костенко, Коцюбинського, Шевченка, О.Вишні, Тичини П., Чорновола В'ячеслава

Гора: Молодіжна

Велика Олександрiвка: Кочнєва

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Бориспільський

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська

Головурiв: Гарфункіна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Затишне: Г. Бідненко, Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бородянський

Озера: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бородянський

Качали: Кооперативна, Лесі Українки, Торфяне

Ремонтні роботи

з 9 по 16 год

Броварський

Семиполки: Остерське шосе, Остерський пров., Щорса, Київське шосе, Петровського, Красуцького

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Броварський

Требухів: Суворова, Квітнева, Горького пров., Корольова, Горького, Суворова пров., Польовий, Польова, Котовського, Котовського пров., Чкалова

Бровари: Болбочана Петра пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Требухів: Гоголівська, Шевченка, Котовського, Котовського пров., Щорса, Горького, Парникова, Броварська, Ватутіна, Паркова, Чапаєва, Матросова, Чапаєва пров., Пролетарська, Пролетарський, Амбулаторний, Ватутіна пров., Амбулаторна, Садова, Кутузова, Свердлова, Вокзальна, Старий шлях, Покровська

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Бровари: Княгині Ольги, Коновальця Євгена, Приймаченко Марії, Молодіжна, Вербна, Озерний, Оболонська

Технічне переоснащення

з 9 по 12 год

Васильківський

Плесецьке: 1-го Травня, Калинова, Щаслива, Єсеніна, Васильківська, Новосільска, Дімітрова, Покровська, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Васильківський

Плесецьке: Васильківська, І. Франка, Жовтнева, Нова, Центральна, Садова, Чкалова, Кожухівська, Польова, Лісна, Лисенка, 1-го Травня, Калинова, Щаслива, Єсеніна, Новосільска, Дімітрова, Покровська, Гагаріна, Островського, Мотовилівська, Пушкіна пров., Островського пров., Лисенка пров., Хоменка, Соборна, Замкова, 1 Травня пров., Соборний пров., Володимирська, Зарічна, Соснова, Зелена, Вишнева, Шолохова, Кошового, Комарова, Барвінкова, Озерна, Береговий, Озерний пров., Васильківський, Пушкіна, Градова, Гоголя пров., Чехова пров., Чехова, Сосновий пров., Молодіжна

Данилівка: Ярослава Мудрого

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Васильківський

Велика Солтанівка: Жовтнева, Першотравнева, Колективна, Польова, Вишнева, Ягідний, Набережна, Незалежності, Леніна, Поле, СТ "Руслан", Лісова, Радужна

Мала Солтанівка: Осінній, Осіння, Київська, Садова, Леніна пров., Дачна, Володимирська, Борівський, Борівська, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Шевченка, Поповича, Південна, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Зарічна, Лісова, Сонячна, Польова, СТ "Фіалка", СТ "Родіна", СТ "Генетик", СТ "Будівельник -2", Титова, Лугова, Вишнева, Б. Хмельницького, СТ "Тепловик"

Порадівка: Щорса, Жукова, Запорізька, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Молодіжна, Весняна

Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів, Радгоспна

Васильків: Володимирська, Софіївська, Покровська

Варовичі: Нова

Кодаки: Київська, Лесі Українки, Ювілейна

Скрипки: Набережна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Васильків: Княжа

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Барахти: Садова, Хліборобська, Васильківська, Терасна, Леніна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Погреби: Центральна, Чорноморська

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Погреби: Центральна, Гагаріна, Озерна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Барахти: Леніна, Вишнева, Леніна пров., Жукова, Михайлівська

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Барахти: Шевченка, Леніна, Ворошилова, Шевченка пров., Жукова

Глеваха: Аеродром "Васильків"

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Барахти: Гоголя, Леніна, Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Велика Бугаївка: Незалежності, Тиха, Шевченка пров., Лісна, Медова, Зарічна, Одеська

Здорівка: Ватутіна

Погреби: Ватутіна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Барахти: Леніна, Шевченка, Вишнева, Жукова

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Барахти: Горького, Хліборобська

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Погреби: Франка пров., Франка, Центральна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Васильків: Тракторна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Вишгородський

Жукин: Українська, Радянська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Вишгородський

Жукин: Шевченка, Чубінідзе, Дружби, Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Вишгородський

Хотянівка: Жовтнева, Садова, Валовий, Чапаєва, Леніна, Гагаріна, Костянтина Непопа, Деснянська, Валова, Деснянський, Вишнева

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Вишгородський

Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна

Пилява: Лісова

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Володарський

Рубченки: Центральна, Клубний, Плугатаря, Гагаріна, 1-го Травня, Комарова, Квітнева, Шевченка

Чепіжинці: Шкільна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Володарський

Рубченки: Центральна, Клубний, Плугатаря, Гагаріна, 1-го Травня, Комарова, Квітнева, Шевченка

Чепіжинці: Шкільна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Згурівський

Згурівка: Українська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Іванківський

Лісове: Вишневий, Чапаєва, Сосновий

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Гостомель: Садова, Сосновий, Кулішова, Шкільна, Річна, Шкільний, Лісництво, Чумацький шлях, Окружна, Річний

Горенка: Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Буча: Чкалова, Вокзальна, Воїнів Інтернаціоналістів

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ірпінський

Гостомель: Франка, Свято-Покровська, Коцюбинського, Кобзаря, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ірпінський

Гостомель: Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Гостомель: Богдана Хмельницького, Південна, Правика, Степова, Радченка пров., Кірова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Новосілки: Васильківська, Лісна, Сонячна, Богуславська

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Крюківщина: Дружби, Франка, Ленінградська площа, Я.Мудрого, Польова, Шкільна, Перемоги, Київська, Жовтнева, Мічуріна, Балукова, Ярова, Ужгородська, Львівська, Шевченка, Чумацька, Червоноармійська, Кірова пров., Археологічна, Пошта, до вимоги, Одеська, Ленінградська, Парникова, Північна, Бузкова, П.Полуботка, Вишнева, Світанкова, Кленова, Соборна, Сахравська, Богуславська

Стоянка: Тичини

Малютянка: Ботанічна

Гатне: Шляхова, В. Швеця, Б.Хмельницького, Трояндова, Салютна, Грушева, Сірка, Чумацька, Кленова, Симоненко, Я.Мудрого, Зоряна, Яблунева, Юності, Каштанова, Бузкова, Шевченка, Барвінкова, Ягідна, Абрикосовий, Археологічна, Абрикосова, Петрівського, Весняна, Соборна, Зелена, Швеця, Прикордонна

Вишневе: Європейська, Промислова, Балукова

Тарасівка: Північний, Островського, Комарова

Новосілки: Нова

Святопетрівське: Петрівського

Боярка: Яблунева

Бобриця: Набережна

Музичі: Леніна

Забір'я: Перемоги

Софіївська Борщагівка: Кошова

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Толстого, Микільська, Волошкова, Дачна, Дімітрова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Зарічна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Шевченка, Лісова, Промислова, Шупіка пров., Щаслива

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Юрівка: Шевченка, Нова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Гатне: Сірка, Симоненко, Яблунева, Каштанова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Ентузіастів, Став`янка, Фрунзе, Народна, Ватутіна, Франка, Полтавська, Поповича, Олеся Бердника, Франка пров., Ватутіна пров., Паркова, Надзаводський, Миру, Саксаганського, Європейська, Полтавський, Ставкова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Ржищів: Шевченка, Райдужна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Макарівський

Королівка: Освіти, Леніна, Олександра Кравченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Макарівський

Калинівка: Київська, Калинівська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Макарівський

Бишів: Новоселицька, Гайок, Римаря, Жданова, Захисників України, Шевченка, Польова, Київська, Сонячна, Набережна, Степова

Лишня: Набережна, 40 років Перемоги, Кар'єрна, 40 років Перемоги пров., Київська, КТП в полі, Шевченка, Лісна

Забуяння: пров. Гната Майстренка

Калинівка: Спортивна

Пашківка: Колгоспна, Київська, Центральна, Польова, Жовтневий, Жовтнева, Щастя, Шевченка, Зелена, Зарічна, Поліська, Вінницька, Зоряна, Північна, Південна, Молодіжна, Вишнева

Грузьке: Червоноармійська, Фрунзе

Горобіївка: Калинова, Зарічна

Андріївка: О.Меля

Осиково: Чапаєва

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Макарівський

Ясногородка: Польова, Будівельна

Ремонтні роботи

з 9 по 18 год

Макарівський

Осиково: Івана Мазепи, Чапаєва, Горького, Київська, Лугова, Ватутіна, Садова, Ватутіна пров., КТП в полі, Лісна, Абрикосова, Травнева, Квітнева

Лишня: Київська, Київський, Шевченка, 40 років Жовтня, Запорізька, Кар'єрна, Польова, КТП в полі, Садова

Мостище: Шевченка, Осиківська, Щорса, Лісова, Кірова, КТП в полі, Рибчин Яр

Ремонтні роботи

з 9 по 18 год

Макарівський

Пашківка: Колгоспна, Зелена, Зарічна

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Макарівський

Небелиця: Миру, Шевченка, Молодіжна, Старий Шлях, Дружби, 1 Травня, Невизначена

Борівка: Невизначена, 1 Травня, Центральна, Зоряна, Я.Клименко, Лісова, Закарпатська, Молодіжна

Садки-Строївка: Строївка, Петровського

Макарів: Димитрія Ростовського

Кодра: Варшавська

Ситняки: Миру

Рожів: Леніна, Молодіжна

Ніжиловичі: Першотравнева

Технічне переоснащення

з 10 по 18 год

Обухівський

Козин: Київська, Партизанська, Чиженко, Шевченка, Кожедуба, Садова, Нова, Озерна, Лісова, Лісна

Обухів: Каштанова, Малишка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Капустяна: Капустяна

Нові Безрадичі: Капустяна, Березова, Київська

Обухів: Гоголя

Щербанівка: Шевченка

Старі Безрадичі: Капустяна, Конюша

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Великі Дмитровичі: Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Нові Безрадичі: Підгірна, СТ "Медик"

Старі Безрадичі: СТ “Медик-3”

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Нові Безрадичі: Київська, пров. Підгірний

Старі Безрадичі: СТ "Підгірне" , вул Вишнева, Тиханська, Київська

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Нові Безрадичі: Підгірна

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Обухів: Чумацький шлях, Солов`їна, Шпаківська, Садова, Незалежності

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Обухів: Яровівська

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Великі Дмитровичі: Польова

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Дерев'яна: Ярова, СТ "Овражек", Сонячна, Польова, Гончарна

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Перше Травня: Поповича, Чорноморська

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Нові Безрадичі: Березова

Старі Безрадичі: Березова

Березове: Березова

Германівка: 30 років Перемоги

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Обухів: Каштанова, Київська

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Таценки: Озерний, Абрикосова

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Нові Безрадичі: Підгірна

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Обухів: Каштанова, Київська, Загреблі

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Нещерів: Лугова, СТ "Роднічок"

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Перше Травня: Маяковського, Поповича, М. Васильківського, Першотравнева, Центральна

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Нові Безрадичі: Садова

Паращина: Садова

Українка: ---

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Обухів: Зелений Гай, Черняхівська, 8 Березня

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Великі Дмитровичі: Польова

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Обухівський

Перегонівка: Лісова

Козин: Зарічна, Нова, Лугова, Дамба, Вереснева, Старокиївська, Іржавська, Конча-Озерна, ж/м “Козинський”, Солов'яненка, Набережна, СТ "Берегиня", Урочище Козин, Зоряний, ж/м "Краєвид", Пайова, Берегова, СТ "Міжріччя-1", ж/м "Козинський 2", Березова

Обухів: Малишка

Германівка: Б.Хмельницького, Комсомольська

Романків: Березова

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Обухівський

Підгірці: Київська, Васильківська, Нагірна, Польова, Боровкова

Креничі: Центральна, Лісова, Межигірська, Садова, Польова, СТ "Родник", Зелений Гай, Межигірський пров.

Копачів: Горького

Обухів: Київська

Великі Дмитровичі: Лесі Українки, Київська, Бідношеї, Васильківська, Невизначена

Малі Дмитровичі: Васильківська, Володимирська

Українка: Зв'язку

Григорівка: Садова

Мала Вільшанка: Садова

Паращина: Садова

Рославичі: Поле

Гвоздів: СТ "Смерічка – 2"

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

П.-Хмельницький

Гланишів: Старо-Рудня, Жовтнева

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Гланишів: Жовтнева, Першотравнева, Польова, Берегова, Будівельна, Перемоги, Набережна, Леніна, Весняна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Альтицька, Святого Єфрема, Приальтицька, Альтицький пров., Андрієвича Якова, Миру

Помоклі: Щорса

Мазінки: Альтицька

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Положаї: Польовий, Садова, Польова, Космонавтів, 8 Березня

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Положаї: Космонавтів, 8 Березня

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Положаї: 8 Березня

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Рокитнянський

Острів: Білоцерківська, Вербова, 1 Травня, Лугова, Садова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Острів: Господарство

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Рокитне: Заводська, 9 Січня, Визволення, Пісчана, Миколаєва

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Сквирський

Красноліси: Шевченка, Воздвиженська, Гагаріна, Будьоного, 1-го Травня, Шкільна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Сквирський

Шамраївка: Городище

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Сквирський

Сквира: Залізнична, Польова

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Ставищанський

Винарівка: Ювілейна, Світанкова, Вишнева, Садова, Миру, Лісова, М. Грушевського, Юності, Надрічний, Незалежності, Молодіжна, Хутір Парня, Берегова, Зоряна, Кулаківського, Лесі Українки

Ставище: Траса Київ-Одеса, Вереснева

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищанський

Ставище: Водопійна, Цимбала Сергія, Лісова, Героїв Чорнобиля, Ярослава Мудрого, Ярова

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Ставищанський

Гостра Могила: Центральна, Клубний

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Таращанський

Тараща: Липнева, Білоцерківська, Сагайдачного Петра, Набережна, Гаражний, Глибічок

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Таращанський

Лука: Шкільна, Набережна, Перемоги, Шевченка, Молодіжна, Заводська

Тараща: Перемоги

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Таращанський

Чернин: Ювілейна, Попівка, Лобківка

Северинівка: Шкільна

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Таращанський

Чернин: Ювілейна, Попівка, Лобківка

Северинівка: Шкільна

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Тетіївський

Тетіїв: Мічуріна, Академіка Байраківського, Франка, Пушкіна, Кармелюка пров., Степана Яремича пров., Богуна, Затишний пров., Декабристів

Усунення дефекту

з 8 по 17 год

Фастівський

Фастів: Лебедина, Європейська, Житомирська, Європейський пров., Годованцева, Солов`їна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Житомирська, Генерала Пількевича, Генерала Пількевича пров., Савченка, пров. Савченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Триліси: Жовтнева, Шевченка, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Корчіївка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Триліси: Миру, Незалежна, Гончара

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Кожанка: Шевченка пров., Шевченка, Кооперативна, Кооперативний, Квітнева, Триліська, Набережна, Ніколаєнка, Кірова пров., Зубарська, Комісарова, Лісний, Комісарова пров., Шкільна, Комарова

Триліси: Житловий масив, Миру, Кожанське Шоссе, Ж/м "Лісний", Корчіївка, Набережна, Незалежна, Нова, Лесі Українки, Котляревського, Соборна, Декабристів, Котовського пров., Гірська, Больничний, Котляревського пров., Горького, Зарічна, Б.Хмельницького, Островського, Дружби, Олександренка, Вишнева, Жовтнева, Олександренка пров., Околонська, Б.Хмельницького пров., Шевченка, Ж/м відгодувального пункту, Пушкіна, Шкільна, Шляхова, Франка, Короленка, Зарічний пров., Шляховий пров., Берегова, Горького пров., Шляховий, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Польова, Гончара, Богуна, Дачна, Молодіжна, Марка Вовчка, Степова, Шкільний, Довженка, Ланова, Козацька, Механізаторів, Червоноармійська, Садова, Степовий, Заводська, Заводський пров., Територія спиртзаводу

Королівка: Леніна, Триліська, Степова, Лісний, Березнева, Цегельний, Зелений

Бортники: Набережна, Південна, Буйка, Незалежності, Каштанова, Річний, Гайова, Польовий, Польова, Пушкіна, Незалежності пров., Шевченка, Лісова, Шевченка пров., Дачний масив "Весна", Господарство

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Яготинський

Супоївка: Молодіжна, Яготинська, Агостроївська, Ковпака, Глухівська

Озерне: Першотравнева

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Яготинський

Озерне: Першотравнева, Озернянська, Островського

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 25 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

понедельник, 6 декабря 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 7 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:35
Найближчі роки мають стати часом відбудови Київщини, - Ярослав Москаленко
20:26
Ко Дню Вооруженных Сил Украины “Укрпочта” выпустила новые почтовые марки
20:02
Столичные власти намерены обустроить в парке “Муромец” самое большое в Украине бейсбольное поле
19:45
В ноябре Киевский рыбоохранный патруль провел 152 рейда и зафиксировал 158 нарушений
19:23
“Киевводоканал” просит суд признать внеплановые проверки Госэкоинспекции противоправными
19:15
У Вишгороді на Київщині підприємця підозрюють у привласненні понад 300 тисяч гривень бюджетних коштів
19:01
Кличко поручил рекламировать вакцинацию от COVID-19
18:53
В Киеве пройдет благотворительная выставка беспризорных кошек “Подари мне дом”
18:46
“Велике будівництво” фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці на завершальній стадії
18:22
Ход строительства ЖК “Абрикосовый”
18:12
Ярослав Добрянський привітав Макарівський медичний коледж з 65-річчям, - “За Майбутнє”
18:05
Клиники Киева получили 93 тысячи доз вакцин от ковида (список)
17:47
Очередные габаритные ворота установили в Деснянском районе Киева
17:23
За неделю заболеваемость гриппом и ОРВИ в Киеве почти не снизилась
17:01
В ноябре столичные РГА заказали ремонты 19 придомовых территорий и внутриквартальных проездов (адреса)
Календарь событий