суббота, 27 ноября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 26 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 26 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 26 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Лук’янiвка: Садове товариство, Гагаріна, Бутаєву, Садова, Лісний, Шевченка, пров. Космонавтів, Миру, Корольова, Віктора Бондаря, Кирпоноса, Кошівська, Чернігівська, Будівельна, Паришева, Суворова, Кірова, пров. Парковий

Рудницьке: Дружби народів, Рудницька, Жукова, Черняхівська, Церковна, Гагаріна, Гайова, Тарасенківка, Кірова, Миру, Щорса, Шевченка, Київська

Перемога: СТ

Лук'янівка: Вулиця невизначена

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Баришівський Власівка: СТ

Кучаків: Чубинського

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Березань: Зарічна, Богатирський, Київська, Трубізька, Шевченків шлях, Ювілейна, Парникова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Власівка: Миру, Космонавтів, Шевченка, Вереснева, Лугова, "СТ ""Калина""", Шевченка пров., Жовтнева, СТ, Енергетиків, СТ “Енергоконструкція”, "СТ ""Берізка-2""", Світанок, Роднічок, Троянда, Ветеранів, СТ "Берізка-2", Берізка, Гагаріна, "СТ ""Бетонник""", СТ “ Берізка Київська”

Сезенків: Садова, Центральна, "СТ""Калина""", "СТ ""Роднічок""", СТ “Ветеран”, СТ “Світанок”, "СТ""Берізка"""

Сулимівка: СТ

Морозівка: СТ

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Селичівка: Лісова, Возз'єднання, Некрасова, Загребельна, Миру, Лугова, Зарічна, Прип`ятська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Михайлівка: Хоздвір, Поповича, Московська, Надрічна, Миру, Набережна

Узин: Панаса Мирного, Івана Котляревського, Гаражний кооператив, Московська, Шевченка пров., Шевченка, Гагаріна

Вербова: Волі, Центральна, Перемоги

Воровського: Комсомольська, Жовтнева, Миру

Тарасівка: Шкільна, Молодіжна, Польова, Шевченка, Хрещатик, Московська, Першотравнева, Поповича, Соборна

Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Білоцерківський Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності

Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська

Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова

Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір

Біла Церква: Ленінське

Терезине: Дружби, Ленінське

Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена

Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова

Сухоліси: Польовий, Польова

Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича

Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна

Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода

Степок: Миру

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Фастівка: Кільцева, Центральна, Нагірна, Шевченка, пров. Весняний, Жовтнева, Жовтневий, Нова, Пасіка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Гоголя, Ярмаркова, Івана Кожедуба, 8 Березня, Гоголя пров., Ярослава Мудрого, Миколи Лозовика Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Богуславський Богуслав: Островського, Калініна Костянтина, Калініна пров., Нечуй-Левицького, Інтернаціональна, Грушевського, Джерельна, Миколаївська, Сагайдачна, Франка пров., Франка, Площа Я.Мудрого Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Богуславський Богуслав: Островського, Калініна Костянтина, Калініна пров., Нечуй-Левицького, Інтернаціональна, Грушевського, Джерельна, Миколаївська, Сагайдачна, Франка пров., Франка, Площа Я.Мудрого Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Богуславський Богуслав: Мисайлівська, Андрія Зозулі, 50 років Перемоги, Богуславка, М.Гризун, Малишко, М.Гризун пров., Богуславка-2, 50 років Перемоги пров. Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Воронькiв: Київська, Красна, Київський пров., Вишнева, Миру, Миру пров., Першотравнева, Українська, Дніпровська, Дружби, Слобідська, Центральна, М. Карпенка, Ватутіна, Слобідський

Процiв: Центральний, Моцака, Центральна, Савонівська, Гагаріна пров., Світанкова, Світанковий пров., Савонівський пров., Івана Кудрі, Хутірська, Кодіївська, Дружби, Шевченка, Садова, Шевченка пров., Вишнева, Кудрі пров., Панська, Софіївська, Веселкова, Пролісок, Жовтнева, Травнева, Веселковий, Галицький майдан, Гагаріна, Пасічна, Кана, Б.Хмельницького, Висока дамба, Богдана Хмельницького пров., Сагайдачного, Солов'їна, Сонячна, Городницька, Яблунева, Березова

Щасливе: Фестивальний

Нестерівка: Комінтерна

Петропавлівське: Малинова

Вишеньки: Садова

Ревне: Бориспільська

Бориспіль: Сагайдачного

Головурiв: Вишнева

Горобіївка: Дружби

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Бориспільський Любарцi: Польова, Франка, Марини Копач, Братів Жалдаків, Центральний, Європейська, Шовковична, Центральна, Шевченка пров., Шевченка, Сонячна, Ново-Петровська

Вишеньки: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Любарцi: Центральна, Лермонтова, Пушкіна, Пушкіна пров., Волошковий, Волошкова, Туполева

Лебедин: Сулими Івана

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Козинці: Шевченка, Франка, Шкільна Усунення дефекту з 8 по 18 год
Бородянський Здвижівка: Центральна, Нова, Новоселів, 40 років Перемоги Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Здвижівка: Польова, Нова, Молодіжна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Здвижівка: Шевченка, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Нова Буда: 1-го Травня, Нова, Миру Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Пухівка: Каштановий, Комсомольська, Центральна, Молодіжна, Нова, Оксамитова, Радгоспна, Садова, Липова, Педагогічна, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Лугова, Піщана, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Котовського, Лісовий, Журавлина, Леніна, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Єдності, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Піонерів, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, -, Сонячна, Радянська, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька, Соборна, Армійська, Пасічанський, " ур. ""Дубрівка"""

Рожни: Коцюбинського, Вербинна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Науки, Пролетарська, Паркова, Офіцерська, Будівельників, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька, Щорса, Загребельного Павла, Тичини Павла

Літки: Сонячна

Велика Димерка: Шевченка

Бровари: Київська, Батуринська

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка, Центральна

Жердова: Лугова

Підключення/відключення споживачів з 10 по 16 год
Броварський Бровари: Мельника Михайла Усунення дефекту з 9 по 11 год
Броварський Погреби: Каштанова, Різдвяна, Теплична, Майданівська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Залісся: Резиденція, Центральна

Пухівка: Шевченка

Велика Димерка:

Богданівка: СТ "Заліське", Горького, Чернігівська, Осіння, Різдвяна, Чумацький шлях, Райдужна, Прорізна, Південна, Літня, Сонячна

UA/Не присвоєно: UA/Не присвоєно

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Пархоменка, Соборна, Броварська, Лесі Українки, Євтушенка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Броварський Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Іванковичі: Вишнева, Ягідна, Захисників Вітчизни, Березова, Лесі Українки, Зоряна, Місячна Технічне переоснащення з 10 по 12 год
Васильківський Іванковичі: Садова, Захисників Вітчизни, Польова, Березова, Вишнева, Підгайна, Лесі Українки, Котовського, Озірна, Д.Бідного пров., Загородній пров., Комсомольська, Нова, Південна, Радянська, Івана Кудрі, Ворошилова, Квіткова, Селянська, Автомобілістів, Окружна, Жовтнева, М.Цвєтаєвої, Козача, Південний, Радянський, Прорізна, Мисливський, СТ "Луч", СТ "Механізатор", СТ "Скіф-1", СТ "Еколог", Круглицька, Колгоспний, Д.Бідного, Сонячна, Травнева, Вербицького, Б.Хмельницького, Ягідна, Осіння, Зоряна, Гоголя, Степова, Грушевського, Місячна, Північна, Зодчих, 1 Травня

Васильків: В/М 11

Велика Бугаївка: Шевченка

Дзвінкове: Південна

Мархалівка: Поле

Ремонтні роботи з 10 по 12 год
Васильківський Ксаверівка: Червоноармійська, Червоногвардійська, Жовтнева, Київська, Зоологічна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Мар'янівка: Фастівська, Гончарова, Калініна, Водоп'янова, Фастівський, Миру, Лугова Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Ксаверівка: Київська, Я.Барабася, Шевченка, Шкільний, Радянська Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Ксаверівка: Комсомольська, Садова, Радянська, Київська, Я.Барабася Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука Технічне переоснащення з 8 по 12 год
Вишгородський Старі Петрівці: Б.Хмельницького пров. Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Вишгородський Демидів: Стовпова, Свято-Михайлівська, Варвари Довженко, Київська, Молодіжна, Васильєва, Вербова, Фастова, Шевченка, Б.Хмельницького, Маяковського, Річна, Французький бульвар, Казкова

Катюжанка: Заводська

Козаровичі: Київська, Соборна, Б.Хмельницького, Незалежності, Лесі Українки, Комсомольський, Мирний, Ірпінська, 1-го Травня, Першотравнева, Бірківська, Приморська, Білаша, Поштова, Гостєва, Нова, Шевченка, Грушевського, Спортивна, Володимирська, Буслівська, Лукашенка

Димер: Вишнева, Соборна, Космонавтів, СТ "Травневий гай", Пашкова

Вороньківка: Кудрявцева

Нові Петрівці: Леніна, Ворошилова пров., Ватутіна, Нова, Жовтнева, Комсомольська, Лермонтова, Ново – Київська, Гагаріна, Ворошилова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Воропаїв: CТ“Авіатор”, Воропаїв, СТ "Букет", СТ “Букет-3”, Київська

Жукин: Дружби, Українська, Радянська, Перемоги, Київська, Дачна, СТ "Букет тп 285", Шевченка, Гетьманська, Новосільна, Дубовий, Миру, Піонерська, Коцюбинського, Обірок, Придеснянська, СТ "Букет ТП-777", Жукин, Вулиця невизначена

Нижча Дубечня: Лугова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Катюжанка: Леніна, Радянська, Заводська, Прорізна, Шевченка, Кичигіна, Біла

Нові Петрівці: Леніна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Демидів: Стовпова, Свято-Михайлівська, Варвари Довженко, Київська, Молодіжна, Васильєва, Вербова, Фастова, Шевченка, Б.Хмельницького, Маяковського, Річна, Французький бульвар, Казкова

Катюжанка: Заводська

Козаровичі: Київська, Соборна, Б.Хмельницького, Незалежності, Лесі Українки, Комсомольський, Мирний, Ірпінська, 1-го Травня, Першотравнева, Бірківська, Приморська, Білаша, Поштова, Гостєва, Нова, Шевченка, Грушевського, Спортивна, Володимирська, Буслівська, Лукашенка

Димер: Вишнева, Соборна, Космонавтів, СТ "Травневий гай", Пашкова

Вороньківка: Кудрявцева

Нові Петрівці: Леніна, Ворошилова пров., Ватутіна, Нова, Жовтнева, Комсомольська, Лермонтова, Ново – Київська, Гагаріна, Ворошилова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Володарський Зрайки: Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Набережна, Леніна, Вулиця невизначена

Рачки: Суворова

Шевченкове: Миру

Брідок: Лесі Українки, Франка

Хмельницьке: Славутська, Лісовий, Алмаатинська, Польовий, Дружби народів

Матвіїха: Чапаєва

Лобачів: Лісова, Набережна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Згурівський Аркадіївка: Першотравнева, Українська, Червоноармійська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Буча: Чкалова, Вокзальна, Воїнів Інтернаціоналістів Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Буча: Кірова, Романа Шухевича, Суворова, Вокзальна, Вокзальний, Гагаріна, Грушевського, Яблунська

Гостомель: Кірова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Ворзель: Тюльпанова, Курортна, Шевченка, 1-го Травня, Яблунська, Ворошилова, Соснова, Лісова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Лісники: Ватутіна, Вітряна, Центральна, Вітряні Гори, Ігорева, Садова, Кулажина, Поміркова, Південна, Чапаєва, Панська, Урочище Вітряки, Обсерваторна, Лісна, Підлісна, Куцьова, Стежки, Кільцева, Нова, Колгоспна, Кирикова, Козинська

Софіївська Борщагівка: Ярошівська

Гатне: Ягідний

Мила: Шевченка

Хотів: Вітянська, Героїв Чорнобиля, Вишнева, Польова, Кошового, Липовий Яр, Чирки, Франка, Ветеринарний пров., Лісниківська, Гагаріна, Промислова, Мальовнича, Мальовничий, Затишна, Молодіжний, Сонячна, Незалежності, Дружби, Калинова, Юності, Миру, Козацька, Червоноармійська, СТ “Лісова казка”, вул. Мальовнича, СТ “Лісова казка”, вул.Лісова

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
К.-Святошинський Тарасівка: Мирославська

Нове: Дружби Народів, Л.Курбаса

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
К.-Святошинський Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна

Дмитрівка: Молодіжна

Хотів: Паширова

Мила: Комарова

Боярка: Хрещатик

Гореничі: Леніна

Гнатівка: Заводська

Гатне: Озерна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Неграші: Садова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Вишневе: Освіти, Південна, Святоюрівська

Крюківщина: Балукова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Вишневе: Освіти, Південна, Святоюрівська

Крюківщина: Балукова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Леніна, Миру, Покровська Технічне переоснащення з 8 по 20 год
К.-Святошинський Горбовичі: Вишнева, Київська, Некрасова Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Кагарлицький Шубівка: Щорса, Дидикало, Фалкова, Воробчук Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Уляники: Джерельна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Бишів: Гагаріна, Гайдуківська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Лишня: Набережна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Мостище: Озерна, Леніна, Соснова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Мостище: Озерна, Леніна, Соснова, Польова, Постишева, Шевченка, Кірова

Новосілки: КТП в полі, Лісова, Карпилівська, Сиченка, Лугова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Фасова: Колгоспна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Пашківка: Жовтнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Новосілки: Каховська, Будівельна, Поліська, Київська, Підлісна, Калиновий Кут, Нова, Озерна, КТП в полі, Прорізна, Миру

Лишня: Київська

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Соснівка: Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Яхни: Лісова, Яхни, Першотравнева, Перемоги, Спортивна, Ярова, Корсунська, Кооперативна, Міжгірна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Козин: Бесарабівка, Самарка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Коритище: Коритище, Стрільця Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Росава: Підгірний, Центральна, Польова

Миронівка: Миронівка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Миронівка: Бузницького, Леваневського, Чкалова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Шандра: Шандра, Сімферопольська, Севастопольська, Вишнева Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Олександрівка: Центральна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Обухівський Обухів: Волошкова, Малишка, Яблуневий м-р, Київська

Підгірці: Озерна, Садова, Лісова, Київська, Піщана, Жорновки, Лугова, Боровкова, Васильківська, Нагірна, Гагаріна, Ж/м "Луч", Лісна, Межигірська, СТ "Берізка", В/Ч, Столичне шосе, Польова, Дубова

Романків: Лісова, Соснова, Розкішна

Мала Вільшанка: Садова

Козин: Конча-Озерна

Нещерів: Садова

Витачів: Нагірна

Семенівка: Грушевського

Українка: Соснова

Перегонівка: Хуторна

Виконання приєднання клієнтів з 10 по 20 год
Обухівський Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Обухівський Перегонівка: Гержана, Механізаторів

Нові Безрадичі:

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 16 год
Обухівський Степок: Корольова, Ватутіна, Яблунева, Горбахи, Польова

Обухів: Малишка, Київська

Романків: Лісова

Мала Вільшанка: Шевченка, Садова, Вишнева, Польова, Васильківська, Миру, Горького, Джерельна

Перше Травня: П. Гудима

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Альтицька, Святого Єфрема, Приальтицька, Альтицький пров., Андрієвича Якова, Миру

Помоклі: Щорса

Мазінки: Альтицька

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Стовп'яги: Кавказька, Миру Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Святилівська, Борисоглібська, Громова, Богомольця, Куреди Гаврила, Остапа Вишні, Соборна, Борисовське поле, Можайська, Металургів, Заповітна, Наливайка, Тітовського, Привітна, Ранкова, Криворізька, Костомарова Миколи, Свободи, Героїв Дніпра, Волошкова, Леонтовича Михайла, Нахімова адмірала, Весняна, Літня, Житня, Вечірня, Володимира Мономаха, В. Глібовича, Грушевського Михайла, Кожум'яки, Пєсклова, Гончара, Хмельницького Богдана

Гребля: Шевченка, Миру, Нова

Гайшин: Гайова, Шевченка

Дем'янці: Партизанська, Кучеренка, Озерна, Шкільна, Центральна, Молодіжна, Кучеренка пров., Володі Ганзі

Козлів: Піщана

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Чирське: Київська, Покровська, Підгірна, Набережна

Гайшин: Шевченка, Сонячна, Лугова, Польова, Святкова, Мічуріна, Космонавтів, Набережна, Покровська, Миру, Гайова, Садова, Завірська, Переяслівська, Вишнева, Стаднійчука

Переяслав-Хмельницький: Новокиївське Шосе

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Синява: Шевченка, Шевченка пров. Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Острів: Я. Мудрого, Шевченка, Незалежності, Росьова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Житні Гори: Поле, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Рокитне: Незалежності Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Ольшаниця: Рогозянська, Чоповського Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Насташка: Вишнева, Поправський, Степурівська Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне: Жовтнева Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Ольшаниця: Лісова, Центральна Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Савинці: Українська, Першотравнева, Шкільна Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Сквирський Селезенівка: Лесі Українки, Загадкова

Цапіївка: Березнева, Хліборобна, Прибережна, Новорічна

Кривошиїнці: Сквирська, Ковалівка 1, Петюра, Дружби, Ковалівка 2, Горіхова, Революційна, Миру, Комсомольська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Сквирський Рогізна: Центральна, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Ворошилова, Чапаєва, Косіора, Шкільний, Котовського, Радянська, Щорса, Кірова, Франка, Шевченка

Сквира: Незалежності

Краснянка: Жовтнева

Дунайка: Першотравнева, Космонавтів, Червоноармійська, Ковпака, Мічуріна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Сквирський Цапіївка: Хліборобна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Сквирський Буки: Леніна, Соборна, Маріі-Григорович, Шовковична, Космонавтів, Польова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Таборів: Святкова, Матросова, Мічуріна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ставищанський Ставище: Лугова, Річна, Лесі Українки, Весняна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Велика Березянка: Трохименка, Михайлівська, Крупської, Чкалова, Лесі Українки, Новоселиця, Затишна, Щастя, Перемоги, Стадіонний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Юшків Ріг: Травнева, Кооперативна, Шевченка, Лугова, Центральна, Червона, Народна, Інтернаціональна

Велика Березянка: Великоберезянська

Тараща: Мудрого Ярослава, Стуса

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Пролетарська, Б.Хмельницького Оперативні перемикання з 8 по 19 год
Таращанський Лісовичі: Грибенка, Стадіонна, Глухий Яр, Партизанська, Мічуріна Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 19 год
Таращанський Лісовичі: Берегова, Пролетарська, Калинова, Баляса, Глухий Яр, Гірська, Гайова Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Цвіткова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Злагоди, Чкалова, Лесі Українки, Лаврентія Похилевича, Шевченка, Лермонтова, Сковороди, Кленова, Мисливський Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Соборна, Калинова, Покровська Усунення дефекту з 9 по 12 год
Фастівський Фастів: Транспортна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Житомирська, Бишівська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Гусева Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Броварський пров., Івана Ступака, Тітова, Терешкової пров., Броварська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Яготинський Супоївка: Молодіжна, Яготинська, Агостроївська, Ковпака, Глухівська

Озерне: Першотравнева

Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 25 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

пятница, 26 ноября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Противоаварийные работы в сгоревшем костеле Святого Николая могут выполнить до конца года
20:03
В центре Киева к празднованию Хануки установят крупнейшую Менору
19:45
На выходных ярмарки изменят движение столичного общественного транспорта (схемы)
19:38
После пресс-марафона охрана Зеленского нанесла травмы журналистке “Прямого” (видео)
19:23
Столичные полицейские с начала года составили почти 7 тысяч протоколов в связи с домашним насилием (видео)
19:05
“Интергал-Буд” - номинант IX Всеукраинской строительной Премии IBUILD 2021
19:01
Украинцев проинформировали, что сертификат о вакцинации из “Дії” можно скачать на смартфон
18:45
За фактом булінгу в одній із шкіл Київщини складено адмістративні протоколи відносно викладача
18:30
Группа компаний DIM подарила инвесторам по случаю “черной пятницы” скидки до 5%
18:21
ОДА розробила збалансований проєкт обласного бюджету для розвитку Київщини, - Василь Володін
18:04
Автопарк КГГА пополнится 10 новыми автомобилями марки Toyota
17:42
У Броварському районі Київщини закладу позашкільної освіти повернуто приміщення площею майже 200 квадратних метрів
17:23
Ярослав Москаленко: Облрада допоможе відреставрувати центральну площу Володарки
17:05
За вчера, 25 ноября, в Киеве выявили 142 нарушения карантинных мер
16:45
Департамент внутреннего финконтроля и аудита КГГА определился с суммой трат на 2022 год
Календарь событий