среда, 1 декабря 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 25 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Лехнівка: Братів Петренків, Ювілейний, Польова, Роговця, Центральний, Енергетиків, Шевченка, Копачевська, Донецька, Будівельників, Машинобудівельна, Труда, Транспортна, Паркова, Механізаторів

Ярешки: Луговий, Набережна, Т.Г.Шевченка, Космонавтів, Чкалова, Героїв Небесної Сотні, Центральний пров., Набережний, Садовий, Гагаріна, Козацька, Овочевий, Дружби, Чорнобильська, Новочистогалівська, Криворізька, Нікопольська, Дніпровська

Баришівка: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Веселинівка: Б.Хмельницького, Горького, Київська, Квіткова, Гагаріна, пров. В.Дарди, Чехова, Пушкіна, Корольова, Гоголя Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Веселинівка: Гагаріна, Полтавська, Переселенська, Нова, Генерала Буряка, Прорізна, Б.Хмельницького Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Михайлівка: Хоздвір, Поповича, Московська, Надрічна, Миру, Набережна

Узин: Панаса Мирного, Івана Котляревського, Гаражний кооператив, Московська, Шевченка пров., Шевченка, Гагаріна

Вербова: Волі, Центральна, Перемоги

Воровського: Комсомольська, Жовтнева, Миру

Тарасівка: Шкільна, Молодіжна, Польова, Шевченка, Хрещатик, Московська, Першотравнева, Поповича, Соборна

Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Білоцерківський Біла Церква: Тімірязєва, Січових стрільців, Лугова, Січових стрільців перший, Січових стрільців другий, Січових стрільців третій, Росьовий, Росьова, Вернадського, Таращанська

Шкарівка: Росьова, Росьовий пров.

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Тімірязєва, Січових стрільців, Лугова, Січових стрільців перший, Січових стрільців другий, Січових стрільців третій Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Лугова, Січових стрільців, Січових стрільців третій Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності

Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська

Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова

Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір

Біла Церква: Ленінське

Терезине: Дружби, Ленінське

Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена

Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова

Сухоліси: Польовий, Польова

Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича

Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна

Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода

Степок: Миру

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Фастівка: Кільцева, Центральна, Нагірна, Шевченка, пров. Весняний, Жовтнева, Жовтневий, Нова, Пасіка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Чумацький шлях, Святотроїцький узвіз, Богуславка, Чайковського, Бородіна, Молодіжний, П.Запорожця пров., Лесі Українки, Українки Лесі пров., Молодіжна Усунення дефекту з 9 по 20 год
Богуславський Богуслав: Мисайлівська, Андрія Зозулі, 50 років Перемоги, Богуславка, М.Гризун, Малишко, М.Гризун пров., Богуславка-2, 50 років Перемоги пров. Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Бориспільський Іванків: Жовтнева, Народна, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Кутузова, Суворова, Федора Петруся, Садова, Івана Суліми, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Гора: Мирний

Велика Стариця: Стасюка, Заплавна, Будівельників, Козацька, Квіткова, Щаслива

Сеньківка: Миру

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Велика Стариця: Жовтнева, Козацька, Заплавна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна, Урочище Притаївщина, Мостова, Ватутіна пров., Щаслива, Польова, Прорізна, Прорізний, Юності, Набережна, Калинова, Юрія Вербицького, Закарпатська, Героїв, Берегова, Сагайдачного, Жукова, Загадка, Український, Зарічна, Л.Українки, Озерна, Шевченка пров., Миру, Соборна, Лугова-Мешкова, Українська, Буркута, Кравченка, Салютна, Бортницька, Кравченка пров., Учительська, Юності пров., Шевченка, Мєшкова, Вчительська, Мішкова пров., Лугова, Центральний, Окопського, Заводська, Автозаводська, Урочище Пасічна, Онищенка, Механізаторів, Урочище Млиново, Сонячна, Шкільний, Вишеньківська, І.Франка пров., Анни Хаткіної, Кузбасова, Озорянська, Чубинського, Шкільна, Луговий пров.

Вишеньки: Садова, Шевченка

Петропавлівське: Центральна

Щасливе: Демидівська, Абрикосова, Аріпей, Львівська, Виноградна, Молодіжна, Фермерська, Мисливська, Соснова, Яблунева, Урожайна, Волошкова, Незалежності, Сонячна, Місячна, Бориспільська, Радянська, Миру, Героїв Майдану, Леніна, Костянтинівська, Чарівна, Вишнева, Лисенка, П.Загребельного, Л. Костенко, Коцюбинського, Шевченка, О.Вишні, Тичини П., Чорновола В'ячеслава

Гора: Молодіжна

Велика Олександрiвка: Кочнєва

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бородянський Здвижівка: Центральна, Нова, Новоселів, 40 років Перемоги Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Здвижівка: Польова, Нова, Молодіжна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Здвижівка: Шевченка, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Леніна, Центральна, Млинова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Дружня: Радянська, Бондаревського, Чубаря, Жовтнева, Леніна, Петровського, Нова, Молодіжна, Привокзальна

Дмитрівка: Центральна, Вишнева, Дмитрівський

Бородянка: Індустріальна, Дружнянський, Вокзальна, Молодіжна, Тернопільська, Чорнобильська, Правика, Дорожна, Сумська, Ковельська, Привокзальна, Хутірська, Леніна, Героїв Чорнобиля

Озірщина: Шевченка, Гагаріна, Садова, Садовий пров., Шевченка пров., СО "Озірщина"

Новий Корогод: Харківська, Металургів, Заводська, 23 Серпня, Корогодська, Нова, Студентська, Садова, Дзержинського, Промбудівська, Леніна, Молодіжна, Дружби

Нова Гребля: Шевченка, Садова, Лісова, Берегова, Центральна, Гагаріна, Польова, Вабля, Молодіжна, Фрунзенська, Харківська

Вабля: Вабля, Вишнева, Харківська, Молодіжна, Каштанова

Блиставиця: Нова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Петлюри Симона, Воїнів-афганців, Черняховського, Бандери Степана, Кармелюка, Чернишевського, Сєдова, О.Довженка, Костири Софронія, Кобзарська, Лідіце, Глинки, Старченка Усунення дефекту з 9 по 11 год
Броварський Княжичі: Осинкова, Лесі Українки, Гагаріна, Слави, Гороб'я, Ясна, Поповича, Ясний, Райдужна, Лісна, Корольова, М.Логунова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Семиполки: Остерське шосе, Остерський пров., Щорса, Київське шосе, Петровського, Красуцького Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Васильківський Плесецьке: 1-го Травня, І. Франка, Лисенка пров., 1 Травня пров., Дімітрова Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Безп'ятне: Грушевського, Васильківська, Загородня, Центральна

Застугна: Грушевського, Кар'єрна

Порадівка: Запорізька

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Плесецьке: Гагаріна, Островського, Мотовилівська, Лісна, Пушкіна пров., 1-го Травня, Островського пров., Лисенка, Лисенка пров., Хоменка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Вишгородський Новосілки: БВ "Арсеналець на Десні", СТ "Наука", БВ "Зелений бір", Центральна, Лучиста, СТ “Зелений самшит”, БВ "Транссигнал", СТ "Електрик", СТ "Ветеран", Урочище “Резерв” №3, СТ "Урожай-2", Ост-Вест-Експрес, Київська, Оболонська, Польова, Урочище “Плитила”, Урочище "Плитила-10", Урочище “Чаплище”, Деснянська, Лісова, Урочище “Селище”, Райдужна

Старі Петрівці: Леніна, Польова

Хотянівка: Садова, Валова, Леніна, Котовського, Молодіжна, Валовий, Лісова, Київська, СТ "Росинка", Вишгородська, Деснянська, Деснянський, Чехова пров., Гагаріна, Лугова, Луговий, Котовського пров., Павлова, Чехова, Павлова пров., Жовтнева, СТ "Глядин", Чапаєва, Костянтина Непопа, Вишнева, Піщана, СТ "Енергетик – 04", Лісовий, Шевченка, Урочище Чаплище, Урочище Біля Десни, Баштанна, Урочище Баштан, СТ “ПОЛЕ”, Троїцька, ТОВ "Міжріччя"

Осещина: Лугова, Дворовий, Київська, Шевченка, Космонавтів, Леніна, Урочище Дубовиця, Набережна, Прорізна, Вишгородська, Садова, Нова, СТ "Побутовик", Озерна, Луговий, Урочище Гирло річки Десна, Масив “Дубовиця”, Урочище Гряда, СТ "Десна", Українська, Молодіжна, Квітнева, Прирічна, Урочище Плесо

Вишгород: Шолуденка, ОЗЖМ "ГАЕС Межигір'я", Мазепи

Нижча Дубечня: Київська, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Клименка

Лебедівка:

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Вишгородський Нові Петрівці: Преображенська, Лілейна, Затишна, Богдана Хмельницького, Лісова, Черкаська, Ягідна, Луцька, Масив "Музейний", Драгоманова Михайла, Василя Сухомлинського, Музейна, Довженка, Соборна, Павла Тичини, Львівська, Виноградна, Колоскова

Старі Петрівці: Сагайдачного, Молодіжна, Короткевича, Промислова

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Вишгородський Старі Петрівці: Горіховий, Леніна, Петрівські кручі, Князя Святослава, Заводська, Приморський Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Воропаїв: CТ“Авіатор”, Воропаїв, СТ "Букет", СТ “Букет-3”, Київська

Жукин: Дружби, Українська, Радянська, Перемоги, Київська, Дачна, СТ "Букет тп 285", Шевченка, Гетьманська, Новосільна, Дубовий, Миру, Піонерська, Коцюбинського, Обірок, Придеснянська, СТ "Букет ТП-777", Жукин, Вулиця невизначена

Нижча Дубечня: Лугова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Вахівка: Леніна, Шпака пров., Шевченка, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Володарський Лобачів: Соснова, Піщана, Молодіжна, Нове Життя, Перемоги, Садова, Зарічна, Камінна, Шевченка, Набережна, Будівельна, Миру, Б.Хмельницького, Лісова

Рачки: Леніна

Володарка: Зарічна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Згурівський Аркадіївка: Гагаріна, Польова, Миру, Гагаріна пров., Полтавська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Розважів: Шкільна, Сидоровицька, Миру, Підгірна, Іванківська, Лісова, Озерна, Нова, Лугова, Новий

Ставрівка: Ставрівська

Шевченкове хутір: Шевченківська

Жеревпілля: Весела, Зелений Гай

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Блідча: Миру, Шевченка, В.Кібенка, Лугова, Лісова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Садова, Сосновий, Кулішова, Шкільна, Річна, Шкільний, Лісництво, Чумацький шлях, Окружна, Річний

Горенка: Садова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Мироцьке: Радгоспна, Леніна, Радянська, Червоноармійська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Буча: Києво-Мироцька, Жовтнева, Нова, Дімітрова, Миколи Гамалія, Яснополянська, Лермонтова, Шевченка, Пушкінська, Санаторний Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Горбовичі: Вишнева, Садова, Сонячна, Мельника, Київська, Некрасова, Озерна, Заповідна

Личанка: Центральна

Шпитьки: Невизначена, Центральна

Петрушки: 40 років Перемоги

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
К.-Святошинський Данилівка: В/Ч А-2860

Софіївська Борщагівка: Соборна, Кучанська, Ярова, Центральна, Лугова, Прорізна, Каштанова, Шевеля, Фермерська, Петропавлівська, Верховинна, Зоряна, Горького, Каштановий, Яровий, Болгарська, Райдужна, Оксамитова, Софіївська, Січова, Лісова, Шевеля пров., Академіка Шалімова, Щаслива, Велика Кільцева, Оксамитовий пров.

Хотів: Богомольця

Петропавлівська Борщагівка: Травнева, Прорізна, Петропавлівська

Тарасівка: Високовольтна

Вишневе: В.Чорновола

Гатне: Я.Мудрого, Володимирська

Святопетрівське: Б.Хмельницького, Шевченка, бульв. Шевченка, Пошта, до вимоги

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
К.-Святошинський Лісники: Ватутіна, Вітряна, Центральна, Вітряні Гори, Ігорева, Садова, Кулажина

Софіївська Борщагівка: Ярошівська

Гатне: Ягідний

Мила: Шевченка

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
К.-Святошинський Вишневе: Машинобудівників, Європейська, Святошинська, Квітнева, Поштовий, Лесі Українки, Вітянська, В.Чорновола, Зелена, Кутузова, Остапа Вишні, Освіти, Південна, Лісний, Київська, П.Дорошенка

Софіївська Борщагівка: Квітнева, Волошкова, Травнева, Ярошівська, Болгарська, Київська, Хутір Фермерський вул. Вишнева, Садова, Щаслива, Миру, Мала Кільцева, Лесі Українки, Толстого, Яблунева, Житня, Володимировська

Новосілки: Паркова, Сонячна

Стоянка: Дачна

Гореничі: Леніна

Крюківщина: Мічуріна

Чайки: Стельмаха

Забір'я: Шевченка

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
К.-Святошинський Вишневе: Європейська, Машинобудівників, Святошинська, Остапа Вишні, Південна

Чайки: Стельмаха

Забір'я: Шевченка

Софіївська Борщагівка: Житня, Толстого, Лесі Українки

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Крюківщина: Балукова, Новосільська, Археологічна, Шкільна, Ярова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська

Хотів: Ветеринарний пров.

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Південно Українська Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Кагарлицький Ржищів: Джерельна, Паризької Комуни, Січових стрільців Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Балико-Щучинка: Придніпровська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Осиково: Івана Мазепи, Чапаєва, Горького, Київська, Лугова, Ватутіна, Садова, Ватутіна пров., КТП в полі, Лісна, Абрикосова, Травнева, Квітнева

Лишня: Київська, Київський, Шевченка, 40 років Жовтня, Запорізька, Кар'єрна, Польова, КТП в полі, Садова

Мостище: Шевченка, Осиківська, Щорса, Лісова, Кірова, КТП в полі, Рибчин Яр

Технічне переоснащення з 10 по 18 год
Макарівський Андріївка: Шевченка, Молодіжна

Липівка: Шевченка

Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Мотижин: Горького Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Борівка: Невизначена

Небелиця: Миру, Шевченка, Молодіжна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Макарівський Липівка: Дружби, Кримська

Червона Слобода: Лесі Українки

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Кодра-торф: Нова, Шевченка, Кооперативна, Кірова, Молодіжна, Механізаторів, 1 Травня, Партизанська

Кодра: Шевченка, Молодіжний пров.

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Соснівка: Волинська, Ковельська, Рокитнянська, Пшенична, Анатолія Сніжка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Ясногородка: Чкалова, Польова, Дружби, Шевченка, Калинова, Довгий Брід, Богушівська, Київська, Підлісна, Хуторська, Слобода, Петрівська, Сонячна, Будівельна, КТП в полі, Невизначена

Мотижин: В.Довгича, Топольова, Ватутіна, Шевченка, Горького, Слобода, Довга, Старий Шлях, Надія

Тернопільське: Лісна, Лановецька, Дружби, Гусятинська, Чапаєва, Київська, Молодіжна, Тернопільська

Мостище: Щорса

Людвинівка: Калинівський, Чапаєва, Польова, Дружби, Леніна

Новосілки: КТП в полі

Борівка: Центральна

Макарів: Б.Хмельницького

Яблунівка: Польова, Миру

Копилів: КТП в полі

Небелиця: Миру

Пашківка: Жовтнева

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Буян: Вокзальна, Нова, 60-річчя Жовтня, 1 Травня, Заводська, Пролетарська

Кодра-торф: Кірова

Колонщина: Марянівка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Кодра: Ключова, Лесі Українки, Ковпака, Центральна, Кооперативний, Ковпака пров. Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Миронівський Гулі: Набережна, Гулі Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Андріївка: Осипенка, Тараса Шевченка, Гризодубова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Козин: Козин, Зарічна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Карапиші: Кривошеї, Перемоги Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Пустовіти: Терешківка, Пустовіти, Терешківський узвіз Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Олександрівка: Центральна, Садова, Синявського Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Олександрівка: Центральна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Обухівський Підгірці: Лугова, Гагаріна, Жорновки Виконання приєднання клієнтів з 10 по 20 год
Обухівський Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Обухівський Семенівка: Гоголя, Макаренка

Обухів: Промислова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Перегонівка: Гержана, Механізаторів

Нові Безрадичі:

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Старі Безрадичі: Тиханська, Київська, СТ "Підгірне" , вул Вишнева, Березова, Набережна, Свободи, СТ “Березове”, СТ “Медик-3”, Капустяна, Конюша

Польок: Революції

Великі Дмитровичі: Молодіжна, Комсомольська, Польова

Плюти: Сосновий, Плютовська, СТ “Світанок-2”, СТ “Луговий”

Нові Безрадичі: Березова, Шевченка, Підгірна, Набережна, Тиханська, Сонячна, Київська, Садова, Пушкіна, Церковний пров., Першотравнева, Комсомольська, Молодіжна, Капустяна, Левада, пров. Підгірний

Капустяна: Капустяна

Нещерів: Трьохджерельна, Садова, Чехова, Лугова, Молодіжна, Лісова, Гагаріна, Васильківська, СТ "Роднічок", Зелена, Горіхова, Горького, Преображенська, Косіора, СТ “Стугна”, Івушка

Обухів: Дзюбівка, Зінченка, Жеваги, Польок, Лугова, Каштанова, Чумацький шлях, Київська, Промислова, Лукавиця ж/м, Гоголя, Волошкова, Миру, Пушкіна, Ковалевський ж/м

Тарасівка: Шевченка, Пушкіна

Підгірці: Польова

Степок: Корольова

Березове: Березова

Малі Дмитровичі: Вишнева

Креничі: СТ "Лесная Поляна-2"

Козин: Рудики, Нова

Мала Вільшанка: Садова

Ленди: Сонячна

Трипілля: Суворова

Романків: Лісова

Витачів: Нагірна

Копачів: Дачний

Перше Травня: П. Гудима

Перегонівка: Гержана

Щербанівка: Шевченка

Паращина: Садова

Германівка: 30 років Перемоги

Українка: ---

Технічне переоснащення з 6 по 19 год
Обухівський Нові Безрадичі: Тиханська Технічне переоснащення з 6 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Крут, Гімназійна, Героїв Вітчизняної Війни, Дніпровський, Небесної Сотні, Береговий пров., Ціолковського, Козинська, 1 Можайський Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Сомкова Долина: Лісова, Шевченка, Якима Сомка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Рокитнянський Телешівка: Набережний, Набережна, Польова, Колгоспна, Колгоспний Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Житні Гори: Господарство, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Житні Гори: Молодіжна, Танкістів, Садова, Луговий

Ольшаниця: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Телешівка: Молодіжна Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Маківка: Шкільна, Пролетарська, Білоцерківська

Нова Маківка: Садова

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Насташка: Вишнева, Поправський, Степурівська Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Телешівка: Слобідська, Лісний пров. Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Телешівка: Колгоспний, Шевченка Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Запруддя: І. Франка, Лугова, Довженко Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Чумацька, Лівобережна, Соборна, Незалежності, Шевченка, Київська, Незалежності пров., Гоголя, Червона, Абрикосова, Лісова, Весняна, Весняний, Стаханова, Пушкіна, Січова, Чижика, Озерний пров., Чорновола, Фруктових садів, Миру, Польова, Комарова, Лівобережний пров., 8 Березня, Дюканова пров., Дюканова, Шевченка пров., В Дубініна, Відродження, П.Мирного, Квітнева, Польовий, Грушевського, Озерна

Фурси: Урочище "Товста", квартал

Самгородок: Шевченка

Руда: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Сквирський Рогізна: Центральна, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Ворошилова, Чапаєва, Косіора, Шкільний, Котовського, Радянська, Щорса, Кірова, Франка, Шевченка

Сквира: Незалежності

Краснянка: Жовтнева

Дунайка: Першотравнева, Космонавтів, Червоноармійська, Ковпака, Мічуріна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Липовецька, Самгородоцька, Слобідський, Яровий, Шовковичний, Шовковична Усунення дефекту з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Київська, Залізнична

Руда: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Лесі Українки, Максима Рильського, Короленка, Слободянський, Горького, пров. Горького Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Чкалова, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Довженка Олександра, Довженка Олександра пров., Перемоги, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Виговського Івана, Безіменна, Чкалова пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Мала Березянка: Колгоспна, Шкільна, Шевченка, Перемоги, Загребельна, Ярова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Шевченка, Софіївська, Героїв Чорнобиля Усунення дефекту з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Кармелюка пров., Центральна, Гоголя, Тургенєва, Малинова, Пушкіна пров., Франка, Яблунева, Джерельна, Тиха, Нечуя-Левицького, Пам'яті Героїв, Севастопольська, Пушкіна, Януша Острозького, Соборна, П.Запорожця, Крючкова, Цвіткова, Польова, Робітнича, Княгині Ольги, Ріхарда Зорге пров., Лаврентія Похилевича, Рідна, Академіка Байраківського, Віктора Гуменюка, Марка Вовчка, Бурмоса, З.Космодем'янської, Дачний, Чехова, П.Мирного, Мисливський, Коцюбинського, Сікорського, Якова Орланда пров., Дачне селище, Плоханівська, Набережна, Срібний, Миру, Гетьманська, Шевченка, Нова

Теліжинці: Миру

Денихівка: Лесі Українки

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Тетіївський Горошків: Центральна, Шкільна, Ярова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський П'ятигори: Сікорського, Київська, Польова, Горького Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Тетіївський Голодьки: 8 Березня, Вишнева, Цвіткова, Лісова, Жовтнева, Шевченка, Леніна, Першотравнева, Миру, Шкільна, Крючкова, Польова, Набережна, Нова, Колгоспна, Колесніка, Садова

Росішки: 60-річчя Жовтня

Стадниця: Зарічна, Заводська

Ремонтні роботи з 8 по 13 год
Тетіївський Стадниця: Заводська Ремонтні роботи з 8 по 13 год
Фастівський Фастів: Андрія Саєнка, Андрія Саєнка пров., Івана Ступака, Соборна, Південний, Соборна площа, Володимира Великого Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Івана Ступака, Суворова пров., Київський пров., Київська, Суворова, Героїв Прикордонників, В. Шестопала пров., Соборна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Червоне: Набережна, Горького, Гагаріна, Фастівська, Набережний, Польова, Садова, Білоцерківська, Горького пров., Дачна, Шевченка, Молодіжна, Вулиця невизначена, Іподром

Кищинці: Леніна, Островського, 1-го Травня, Пролетарський, Лісна, Ватутіна, Островського пров., Березневий, Щорса, Молодіжна, Кошового, Набережна, Річний, Рядового Кохна

Пилипівка: Островського, Леніна, Лісна, Річний, Щорса, Річна, Молодіжна, Б.Хмельницького, Матросова, Чапаєва, Червоноармійський, Скакодуба, Декабристів, Червоноармійська, Набережна, Папаніна, Папаніна пров.

Пришивальня: Леніна пров., Набережна, Леніна, Лісний, Лісна

Єлизаветівка: Польова, Без назви, Вулиця невизначена, Вишнева, Шевченка

Королівка: Леніна, Франка, Прорізна, Осипенка, Декабристів, 1-го Травня, Жовтневий, Шкільна, 8 Березня, Шкільний, Жовтнева, Річна, Комарова, Першотравневий, Річний, Польовий пров.

Паляниченці: Шевченка, Польова, Набережна, Садова, Лесі Українки, Коцюбинського, Комарова, Ярослава Мудрого, Кільцева, Володимирська, Молодіжна, Толстого, Кооперативна, Гагаріна, 1-го Травня, Дачна, Ярослава Мудрого пров., Вулиця невизначена, Ковалівська

Фастів: Андрія Шептицького

Велика Снітинка:

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи з 8 по 18 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 24 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

среда, 1 декабря 2021 г.
15:44
В Киеве ищут место для разбивки “Канадского сквера”
15:21
На Печерске открыли обновленную музыкальную школу им. Д. Шостаковича, - Шлапак
15:01
На Київщині через коротке замикання евакуювали дитсадок
14:40
Власти Киева готовятся к борьбе с гриппом
14:26
Суд виніс вирок жителю Київщини за вчинення умисного вбивства
14:04
За сутки в Киеве от коронавируса умерли 29 человек
13:57
Рада предварительно поддержала передачу пожарных частей в коммунальную собственность
13:53
ЦИК “завернул” несколько инициатив по проведению референдума
13:44
Правоохранители задержали мужчину, который “заминировал” АЗС на Подоле
13:33
Кабмин увеличил доходы и расходы в проекте госбюджета-22 ко второму чтению
13:26
Возле Офиса президента в Киеве устанавливают каток
13:03
В Киеве правоохранители обезвредили ботоферму, которая работала на расшатывание протестный настроений
12:44
В Киеве предприниматели протестуют под Верховной Радой
12:36
Президент Зеленский хочет предоставить украинское гражданство иностранцам диаспоры
12:21
Зеленский внесет в Раду законопроект об экономическом паспорте украинца
12:18
Делегация Киевсовета обсудила с мэром финского города Турку сотрудничество в туристической и культурной сферах
Календарь событий