вторник, 22 июня 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 26 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 26 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 26 квітня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Києво-Святошинському, Миронівський, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Білоцерківський Шкарівка: Весняна, Миру, Квітнева, Шкільна, Шкільний, Весняний пров., Їдальня, Лугова, Ферма, Садова, 60 років Перемоги Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Шкарівка: Садова, 60 років Перемоги Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Олiйникова Слобода: Радянська, 8 Березня, Жовтнева Чистка траси з 8 по 19 год
Білоцерківський Селекція: Центральна

Мала Вільшанка: Хоздвір, Миру, Миру 1 пров., Перемоги, СТ, Птахоферма, Миру 2 пров., Шкільна, Перемоги пров., Миру 3 пров.

Реконструкція з 9 по 20 год
Богуславський Калинівка: Гагаріна, Лісова, Росьова, Корсунська, Росьовий, Лугова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Гнідин: Заводська, Шкільна, Шкільний, І.Франка

Велика Олександрiвка: Кочнєва

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Грушевського, Л.Курбаса, Л.Курбаса пров., Лісова, Либідська, Івана Некрашевича, 2 Лісний, Ботанічна, Мічуріна, Яновського пров., Павла Полуботка, Юрія Яновського, Котляревського, Яновського, Карпенка Карого, Дем`яна Кошмана, Василя Симиренка, Лісовий, Городецького, Гоголя пров., Івана Миколайчука, Остапа Вишні, Головатого, Сергія Оврашка, Польова, Валентина Лисиці, Польовий, Весняний, Гришинський пров., Солов’їна, 2 Польовий, Гришинська, Репіна, Південна, Плеханова, Багряного, Данила Амеліна, Київський Шлях, Галицька, Глибоцька, Степова, Паркова, Тиха, Спаська, Південний, Дубичанська, Дубичанський, Г.Успенського, Крапивницького, Глінки, Свободи, Пилипа Орлика, Північна, Котовського, Олексія Потапенка, Збанацького, Пречистенська, Севастьяна пров., В.Стуса, Кутузова пров., Івана Мазепи, Кошового, Чайковського, Дачна, Володимира Момота, Ботанічний, Євгена Коновальця, Переяслівський, Переяславська, Короленка, Нижній Вал, Володимирський, Кравченка, Симона Петлюри, Кутузова, Ясна, Теплична, Кравченка пров., Левадний, Свободи пров., Короленка пров., Гончара, Гончара пров., Гоголя, Степана Криворученка, Братуся, Шкіля, О.Пчілки, Зарічна, Сонячна, Котляревського пров., Сагайдачного пров., Сагайдачного, Пушкіна пров., Петра Сагайдачного пров., П.Грабовського, Верхній Вал, 3 Лісний, Ватутіна, Старокиївська, Січнева, Григора Тютюнника, Молодіжна, Б.Іванова, Севастьяна, В.Стуса пров., Князя Бориса, Сулими, Квітневий, Тополева, Павла Тичини пров., Гаражний, Березовського, Либідський, Військове містечко, Черняховського, Данила Галицького

Рогозiв: Калинова, Степана Разіна

Кийлiв: Набережна

Велика Олександрiвка: Петлицького

Вишеньки: Чубинського, Вербова, Жертв Революції, Патона, Л.Українки

Глибоке: Черняховського пров., Глибоцька, 2 Гаражний пров., Либідська, Березовського, 2-га О. Курбаса, Гаражний пров., Шовковичний, 3 Степова, 2-га Данила Галицького, Калинова, Лісна

Гнідин: Лугова

Старе: Загатка

Мала Олександрівка: Мічуріна, Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Аеропорт Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Кийлiв: Дачі Дніпра

Бориспіль: Ватутіна, Старокиївська, Гоголя, Котляревського, Бежівка, Володимира Момота, Євгена Коновальця, Київський Шлях, Кошового, Ленінградська, Соборна, Сергія Камінського, Бабкіна, Бабкіна пров., Військове містечко

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Затишне: Нова, Н.Тютюна, Центральна, Паркова, Травнева, Молодіжна, Польова, Садова, Пасічна, Весняна

Щасливе: Фестивальний, Харківське шосе, Липовий Гай

Ревне: Садова, Солідарності, Виноградна, Будівельників

Вишеньки: Кар'єрна, Пушкіна, Леніна

Мартусівка: Бориспільська, Мойсеєва, Шевченка, Калинова, Франка, Чубинського, Заводська, Травнева, Каштанова, Виноградна, Дружби, Садова, Перемоги, Шкільна, Широка, Гагаріна, Молодіжна, Дачна, Невизначена

Кiрове: Пащенкових

Бориспіль: Радянська

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Черешнева, Шевченка, Лютнева, Академіка Глушка, Тарасовський, Робітнича, Лютневий, 2 Лютневий, Бориса Гмирі, Репіна, Головатого, Кошового, Володимира Івасюка, Михайлівська, Робітничий, Василя Симиренка, Коцюбинського пров., Л.Курбаса, Петра Волянюка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Озерна, Заводський, Набережна, Польова, Щаслива, Шевченка пров., Козацька, Миру Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Сагайдачного, Соборна, Жукова, Українська, Нова, Берегова, Анни Хаткіної, Кузбасова, Буркута Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Калинова, Берегова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Центральна, Мєшкова, Прорізна, Л.Українки Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Польова, Чубинського, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Жукова, Кузбасова, Лугова, Луговий пров. Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Європейська, Незалежності, Черешневий пров., Нова, Матросова, Черешнева, Мирний, Ярославська, Остапа Вишні, Корольова, Свободи пров., Котляревського, Шевченка, Данила Галицького, Перемоги, Приозерна, Тургенєва, Шолом-Алейхема, Весняний, Л.Курбаса, Новий, Коцюбинського, Нова ІІ Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Чубинське: Л.Шевцовой, Погребняка, Виноградна, Виставкова

Мала Олександрівка: Київська

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бородянський Небрат: Михайлівська, Покровська, Гутніченко, Волошкова, Квітнева, Вересневий, Арсенальна

Берестянка: Центральна

Нове Залісся: Київська, Лугова, Молодіжна, Дніпровська, Шевченка пров., Львівська, Подільська, Леніна, Арсенальна, Залізнична, Садова, Будівельників, Студентська, Сімферопольська, Кримська, Чорноморська, Севастопольська

Бородянка: Леніна

Шибене: Кооперативна

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Броварський Жердова: Леніна, М.Онопрієнка, Вулиця невизначена, Тихий, Лугова, Озерна, Лисенка, М. Заньковецької, Лісова, Жовтнева

Світильня: Космонавтів, Озерна, Шевченка пров., Шевченка, Макаренка, Будівельників, Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Обіуха, Шматка пров., Квітнева, Михайлівська, Коцюбинського, Механізаторів, Механізаторів пров., Козачий

Погреби: Суворова

Гребельки: Гагаріна, Лісова, Набережна, Садова, Шевченка, Миру, Польова, Котовського

Пухівка: Космонавтів, Щорса, Сонячна

Богданівка: Ломоносова, Богдана Хмельницького

Велика Димерка: Окружна

Михайлівка: Леніна, Мисливська

Требухів: Броварська

Бровари: Вулиця невизначена

Красилівка: Будівельників

Бобрик:

Тарасівка: 9 Січня

Кулажинці: Степовий пров., Польова

Реконструкція з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Чапаєва, Поповича, Зеленого, Залізнична, Челюскінців, Франка, Лермонтова, Київська, Жовтнева, Польова, Броварська, Введенська, Вербна, Парникова, Чернігівська, Комсомольська, Б.Хмельницького, Григорія Миронця, Степова, Коцюбинського, Механізаторів, Бобрицька, Щорса пров., Прорізна, Щорса, Ситюкова, Зелена, Соборна, Першотравнева, Польовий, Незалежності, Сидоренків, Зоряна, Покровська, Макаренка, Лесі Українки, Горького, Євтушенка, Макаренка пров., Олімпійська, Яблунева, Миронця Григорія, Миру, Сонячна

Гоголів: Преображенська

Княжичі: Майська

Бровари: М.Лагунової, Мейса Джеймса

Пухівка: Піонерів

Рожни: Зелена, Піщана, Свободи

Красилівка: Козацька

Рожівка: Польова

Калинівка: Теплична

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Велика Солтанівка: Жовтнева, Першотравнева, Колективна, Польова, Вишнева, Ягідний, Набережна, Незалежності, Леніна, Поле, СТ "Руслан", Лісова, Радужна

Мала Солтанівка: Осінній, Осіння, Київська, Садова, Леніна пров., Дачна, Володимирська, Борівський, Борівська, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Шевченка, Поповича, Південна, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Зарічна, Лісова, Сонячна, Польова, СТ "Фіалка", СТ "Родіна", СТ "Генетик", СТ "Будівельник -2", Титова, Лугова, Вишнева, Б. Хмельницького, СТ "Тепловик"

Порадівка: Щорса, Жукова, Запорізька, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Молодіжна, Весняна

Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів, Радгоспна

Васильків: Володимирська, Софіївська, Покровська

Варовичі: Нова

Кодаки: Київська, Лесі Українки, Ювілейна

Скрипки: Набережна

Реконструкція з 8 по 17 год
Васильківський Іванковичі: Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Хвої, Боярська, Нова, Синельників, Одеська, Чекістів, Дніпропетровська, Дружби народів, Вокзальна Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Гребінки: Дімітрова, Перемоги, Київська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Хотянівка: СТ "Глядин"

Осещина: Лугова, Дворовий, Київська, Шевченка, Космонавтів, Леніна, Урочище Дубовиця

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Осещина: Леніна, Вишгородська, СТ "Десна", Українська, Космонавтів, Луговий, Київська, Шевченка, Молодіжна, Квітнева, Масив “Дубовиця”, Прирічна

Хотянівка: Леніна, Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Осещина: Набережна, Прорізна, Вишгородська, Садова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Ватутіна Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Нові Петрівці: Масив "Польовий", Каневська, Івана Кудрі, Польова, Філімонівська, Козацька Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Згурівський Нова Оржиця: Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Садова, Першотравнева, Вулиця невизначена, Тракторний стан

Сотниківка:

Любомирівка: Садова, Набережна, Миру, Шевченка, Поштова, Студентська, Запоріжська, Київська, Дружби

Лизогубова Слобода: Шевченка, Українська, Шкільна, Дружби, Молодіжна

Зелене: Зелена

Вишневе: Вишневе

Реконструкція з 10 по 15 год
Іванківський Зорин: Шляхова, Польова, Садова, Лугова, Ударна, Чорнобильська

Горностайпіль: Чорнобильська, Миру

Чистка траси з 8 по 20 год
Іванківський Страхолісся: Мостового, Бикова, Калачова, Булгакова, Франка, Польова, Пушкіна, Лісова, Першотравнева, Жовтнева, Сніжна, Колгоспна, Цвіткова, Кудрявцева Чистка траси з 8 по 20 год
Іванківський Кропивня: Поліська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Розважів: Шкільна, Сидоровицька, Миру, Підгірна, Іванківська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Розважів: Іванківська, Лісова, Підгірна, Миру Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Розважів: Озерна, Нова, Іванківська, Лугова, Шкільна, Новий Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Обуховичі: 60 Років СРСР, Шляхова, Агрономічна, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Жміївка: Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Варівськ: Власенка, Центральна, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Ірпінський Ірпінь: Квіткова, Стельмаха, Пісочна, Воїнів Інтернаціоналістів, Пролетарська, Зелена Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Гостомельське Шосе, Котляревського

Гостомель: Бучанське Шосе

Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Горенка: Лісова, Раменська, Раменський, Лісний

Мощун: Лісова, Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Горенка: Лісова, Раменська, Раменський, Лісний

Мощун: Лісова, Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Горенка: Леніна, Раменська

Кременище: Сонячна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Горенка: Леніна, Раменська

Кременище: Сонячна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Остромирська, Мирна, Богдана Хмельницького, Молодіжна, Некрасова, Степова, Ярова, Дніпровська, Ярослава Мудрого, Південна, Садова, Вишнева, Вереснева, Правика, Військ.містечко №4, Весняна, Сонячна, Лугова, Автошляхова, Покровська, в/ч-0565, Українська, Південний пров., В. Радченка, Озерна, Радченка пров., пров. Л. Бикова, Червоноармійський, Свято-Покровська, Кірова, Балабуєва, Героїв України, Проскурівська

Буча: Зої Гайдай, Миколи Носова, Мельниківська, Тургенєва, Сілезька, Пушкінська, Кірова, Лісова, Максима Ридзанича, Євгена Гребінки, Євгена Маланюка, Вокзальна, Котляревського, Інститутська, Л. Симиренка, Івана Котляревського

Ірпінь: Натана Рибака

Реконструкція з 9 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Сірка, Чумацька, Курганна, Грушева, Зоряна, Симоненко, Каштанова, Б.Хмельницького Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Шевченка

Шевченкове: Шевченка

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Зоряна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Шевченка, Джерельна

Шевченкове: Джерельна, Волошкова

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Механізаторів, Ярова Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Ярова, Вереснева, Фізкультурна Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Бочальська, Щорса, Урицького, Боженка, Ушакова, Мересьєва

Шевченкове: Щорса, Київська, Ранкова

Петропавлівська Борщагівка: Шевченка

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Михайлівська, Ярославська, Барвінкова, Веселкова, Князя Володимира, Дивовижна, Зарічна Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: М.Величка Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: З.Космодем'янської, Леніна пров., Райдужна, Молодіжна, Чехова, Леніна, Озерна, Травнева, Жукова, Єдина, Першотравнева, Володимирська, Сорочинська, Матросова, Академіка Михайлівського Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Білогородка: Святкова, Лісна, Мнішенко, Проліскова

Святопетрівське: Б.Хмельницького

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Білогородська, 50 років Жовтня, Білогородський Тупик, Гоголя, Кібенка, Лисенка, Короленка, Б.Хмельницького, Магістральна, М.Пимоненка, СТ "Вугільник" Лінія 29, СТ "Вугільник" Лінія 25

Бобриця: Шкільна, Польова, Південна, Молодіжна, Садова, Янтарна, Набережна, Польовий пров., Шевченка, Козацька, Ірпінська, Фабрична, Білогородська, Леніна-Садова, Нова, Новий, Соснова, Озерна, Лісна, СТ "Стимул", Петра Короля, Вишнева, Квітнева, Мічуріна, Грушева, Сонячна, Райдужна, Ярова, Заозерна, Берегова, Тиха, Щаслива, Медова, Затишна, Полунична, Виноградна, Тупик Тіністий, Калинова, Козацький пров., Косогірна, Лугова, Липова, СТ "Леополіс", вул Косогірна, Центральна, Сонячний пров.

Шпитьки: Паркова, Лугова

Вишневе: Південна

Тарасівка: Зоряна, Абрикосова

Музичі: Урожайна, Харченка

Софіївська Борщагівка: Шкільний

Петропавлівська Борщагівка: Шкільна, Кришталева, Каштанова, Сонячна

Білогородка: Урицького

Ходосівка: Польова, Набережна

Малютянка: Молодіжна, Васильківська

Гатне: Петрівського

Нове: Сагайдачного

Бузова: Зоряна

Мрія: Калинова

Реконструкція з 10 по 17 год
Миронівський Кип'ячка: Кип'ячка

Горобіївка: Горобіївка, Рябоконя, Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Карапиші: Б.Хмельницького, Вишневського, Незалежності Капітальний ремонт з 17 по 17 год
Рокитнянський Запруддя: Набережна, Шевченка

Телешівка: Київська

Реконструкція з 8 по 18 год
Рокитнянський Рокитне: Волі, Садова, Коцюбинського, Лесі Українки, Базарний, Танкістів, Колгоспна Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Сквирський Горобіївка: Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Сквирський бульвар

Шамраївка: Волоти

Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Ставищанський Полковниче: Поповича, Христюка, Партизанська, Незалежності, Садова, Карташова

Ясенівка: Молодіжна, Миру, Першотравнева, Польова, Незалежності, Набережна, Шевченка, Шкільна, Гагаріна

Іванівка: Хортицька, Валентини Білорус, Сім'ї Клименків

Стрижавка: Польова, Київська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Велика Вовнянка: Соборна, Штельмаха, Молодіжна Чистка траси з 8 по 20 год
Таращанський Лука: Київська, Набережна, Б.Хмельницького, Миру, Заводська, Вільхівець, Шевченка, Лучанська, Аграрний пров., Степова, Світанкова, Лісова, Гоголя, Просвіти, Стадіонний, Видний пров., Гнатова, Шкільна, Перемоги, Молодіжна, Дружби, Стадіонна, Козацька

Ківшовата: Набережна

Велика Березянка: Шевченка

Тараща: Перемоги

Капітальний ремонт з 8 по 14 год
Таращанський Ківшовата: Свободи, Вишнева, Вишневий пров.

Кислівка: Шевченка

Реконструкція з 9 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Панченка пров.

Дзвеняче: Степова, Польова, Гагаріна, Вишнева, Набережна, Зарічна, Центральна

Михайлівка: Центральна, Жовтнева, Перемоги, 8 Березня, Миру, Квітнева, Шевченка, 1-го Травня, Лісова, Садова

Тарасівка: Залізнична

Теліжинці: Першотравнева, Чепури, Набережна, Гориста, Вишнева, Лісова, Перемоги, Зарічна, Гагаріна, Нова, Шевченка, Миру, Молодіжний, Молодіжна, 60-річчя Жовтня

Технічне обслуговування з 16 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна Капітальний ремонт з 16 по 20 год
Фастівський Фастів: О.Невського, Вишнева, Гайдамаків, Каштанова, Гайдамаків пров., Гетьманська, Набережний, Зірковий, Будівельна, Будівельний, Соборна площа Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Малополовецьке: Калинова, Квіткова, Корольова, Пушкіна, Кільцева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Малополовецьке: Кільцева, Набережна, Корнійчука пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Поштова, Траса Київ-Харків

Воронівщина: Шевченка, Гайдара, Лесі Українки, Лесі Українки пров.

Двірківщина: Яготинська, Центральна, Двірківська, Двірківський, Гагаріна

Черняхівський відділок: Черняхівський відділок, Центральна, Польовий стан

Черняхівка: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Яготинський Яготин: Шевченка, Пирятинський, Незалежності, Пирятинська, Шмідта, Довженка пров. Капітальний ремонт з 10 по 13 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 25 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 22 июня 2021 г.
13:00
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:24
На Киевском водохранилище наблюдается массовый мор рыбы - соцсети
20:07
Зеленский уволил Петрука с должности главы Васильковской РГА
19:54
Кличко так пафосно, но так цинично, поздравляет медиков, но вместо медицины финансирует фирму Комарницкого, - Шнайдер
19:43
До конца 2021 года в Киеве собираются установить 5 новых и отремонтировать 2 общественные уборные
19:29
Стартовало голосование за участников конкурса “Топ-50 бизнес-идей 2020–2021 годов”, - “Интергал-Буд”
19:14
Верховный суд Украины принял сторону коммуниста Калетника в споре вокруг земли в Буче
19:02
Кличко назначил Петровскую уполномоченной Киевсовета по правам людей с инвалидностью
18:45
Столичные коммунальщики и активисты демонтируют забор вокруг строительства в Пуще-Водице (видео)
18:25
Людям, пострадавшим в результате трагедии в Белогородке, должна быть оказана помощь, - “За Майбутнє”
18:04
Семь медучреждений Киева получили вакцину “Коронавак”
17:41
Полиция задержала подозреваемого в убийстве мужчины, тело которого обнаружили после взрыва в Белогородке на Киевщине (фото, видео)
17:25
Жителі Бишівської громади зможуть отримувати медпослуги в новій амбулаторії, - Семенова
17:14
Рабинович рассказал Сенату Франции о вооруженных “добровольцах” Кличко из “Муниципальной варты”
17:02
В столичных Центрах обслуживания плательщиков будут принимать от посетителей паспортные данные из приложения “Дія”
Календарь событий