воскресенье, 26 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 25 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у:планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
К.-Святошинський Гатне: Грушева, Чумацька, Шляхова, Петрівського, Прикордонна, Археологічна Реконструкція з 8 по 20 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Гоголя, Дорошенка Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: Інститутська, Валовня

Чабани: автомобільна дорога М-05 Київ – Одеса км 14+300

Реконструкція з 8 по 20 год
Макарівський Бишів: Гагаріна, Захисників України, Мічуріна, Нова, Підгаївська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
К.-Святошинський Музичі: Харченка Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: Доброго Дуба, Щасливий пров., Прикордонна, Парковий, В. Швеця Реконструкція з 8 по 20 год
Богуславський Мисайлівка: Г. Бондаренка, Кірова, Гагаріна, Лісова, П’ятихатки, Лесі Українки, Центральна, Набережна, Леніна пров., Ярі, Польова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Богуславський Івки: Ставкова, Богуславська, Польова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Богуславський Хохітва: Польова, Поштова, Стадіонна, Леніна пров., Польовий, Лесі Українки, Зарічна, Шевченка, Яблунева, Набережна, Росьова, Молодіжна, Садова, Соснова, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Богуславський Хохітва: Садова, Росьова, Набережна, Молодіжна, Садовий, Соснова, Вулиця невизначена, Лісова, Н. Левицького Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Бориспільський Процiв: Берегова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Ківшовата: Свободи, Набережна, Космонавтів Реконструкція з 8 по 19 год
Володарський Косівка: 30 років Перемоги, Зоренка, Чижика Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Острійки: Героїв України, ГРС Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Старе: Сріблянська, Герасименка, Перемоги, Левадна, Дніпрова, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Старе: Заповідна, Берегова, Заводська, Загатка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Старе: Дніпрова, Заводська, Садова, Лісова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Старе: Садова, Перемоги, Польова, Заводський, Шевченка пров., Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Баришівський Баришівка: Ватутіна, Толстого, Перемоги, Фестивальна, Нагорянський пров., Нагорянська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Фастів: Андрія Шептицького, Комарова, Робітнича, Трудова, Кулібіна, О. Зінченка, Прораб. містечко Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Комарова, С. Васильченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Баришівський Березань: Промислова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Березань: ім. В`ячеслава Чорновола, Кудрявського пров., Київська, Незалежності Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ставищанський Ставище: Нагаївського Георгія, Сумська, Вишнева, Ювілейна, Пушкіна, Берегова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Молодіжна, Таращанська, Озерний, Виногірська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Плоске: Центральна, Садова, Кузенного, Молодіжна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Богуславський Половецьке: Корсунська, Росьова, Ланок, Половецький Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Бурківці: Козуба, Старинці, Леніна, Надводського, Дромарецького пров.

Кошів: Жовтнева, Шкільна, Механізаторів, Шевченка, Космонавтів, Братів Красіїв, Садова, Кочубея

Тетіїв: Лисенка пров., Заводська, Бульвар Північний, Борщагівська, Автомобілістів, Центральна, Лісова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Джерельна, Паризької Комуни, Січових стрільців Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Мирівка: Польова, Берегова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Святогірська, Нагірна, Лісна, Лісовий, Лісовий – 2, Нагірний, Тиха, Мальовнича, Крутий Узвіз, Яблунева, Яблуневий, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Декабристів, Хрещатик Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Ріжки: Лугова, Центральна, Шкільна, Яровий, Польова

Плоске: Садова, Кузенного, Центральна, Молодіжна, Шевченка, Берегова

Дубівка: Набережна

Капітальний ремонт з 8 по 15 год
Обухівський Нещерів: Лісова, Садова, Зелена, Косіора Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Нещерів: Лісова, Садова, Зелена, Косіора Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Комсомольська, Чкалова, Берегова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Порадівка: Пархоменка, Польова, Радгоспна, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
Іванківський Блідча: В.Кібенка, Шевченка, Миру, Шкільна

Коленці: Миру

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Димер: Соборна, Набережна, Шевченка, Володимирська, Горького, Незалежності, Злагоди, Дніпровська, Пашкова, В. Сухомлинського Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Варівськ: Власенка, Центральна, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка, Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Старі Петрівці: Польова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Броварський Бровари: Олімпійська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бородянський Микуличі: Широка, Садова, Миру, Варшавська, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Леніна, Індустріальна, Жовтневий, Поштова, Польова, Полтавська, Михайлівська, Центральна, Нова, Семашка, Паркова, Перемоги, Ігнатова, Набережна, Лугова, Ковельська, Пушкінська, Чернігівська, Черкаська, Авіаторів, Лесі Українки, Гагаріна, В.Чорновола, Чорновола

Бабинці: Заводська, Травнева

Немішаєве: Заводська

Блиставиця:

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Макарівський Осиково: Ватутіна, Чапаєва, Київська, Садова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бориспільський Бориспіль: Лютнева, Головатого Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Макарівський Осиково: Чапаєва, Ватутіна, Ватутіна пров., Київська, Івана Мазепи, Горького Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Бориспільський Бориспіль: Головатого Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Вишгородський Жукин: Польова, Шевченка, Чубінідзе, Полярна, Шевченка пров., Жукин Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Жукин: Шевченка, Дружби, Радянська, Гетьманська, Київська, Новосільна, Дубовий, Миру, Піонерська, Коцюбинського Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Жукин: Набережна, Київська, Дружби, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Димер: Народна, Лугова, Садова, Ярослава Мудрого, Революції, Глибочицька Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бородянський Бородянка: Семашка, Леніна, Паркова, Центральна, Лісна, Європейська, Пушкінська, Садова, Весела, Робітнича, Ботанічна, Київська, Польова, Джерельна, Велика, Набережна, Лугова, Ковельська, Незалежності, Будівельників пров., Коцюбинського пров., Грушевського, Коцюбинського, Довженка, Грушевського пров., Будівельників, Машинобудівників, Індустріальна

Пісківка: Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Вишгородський Розтісне: Леніна, Ростісне, Лісна, Лісний Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Жукин: Перемоги, Дружби, Київська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Таращанський Антонівка: Антонівка, Центральна, Побережська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Прикордонна

Крюківщина: П. Орлика

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: Шляхова, Шевченка, Трояндова, Абрикосова, Юності, В. Швеця, Швеця Капітальний ремонт з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: СТ “Арсеналець-5”, Квіткова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: Північна, Святкова, Чумацька, Абрикосова Реконструкція з 8 по 20 год
Кагарлицький Жовтневе: Червоноармійська, Лісова Реконструкція з 10 по 20 год
Васильківський Хлепча: Косіора, Шевченка, Якіра, Батюка, Підгірна, Ватутіна, Лісова Поляна, Молодіжна, СТ "Сахенерго", СТ "Лісова поляна", СТ "Струмок", Верхній Вал, Степова, Гориста, Дачна, Змієвий вал

Велика Солтанівка: Набережна, Васильківська, Лісова, Жовтнева, Леніна

Діброва: Щастя, Центральна, Грушевського, Мічуріна, Садова, Жовтневий, Калинова, Шкільна, Лісовий, Шкільний, Яровий, Нова, Горіховий, Вишнева, СТ "Дуброва", СТ "Стугна", Васильківська, Васильківський, Благодатна, Лесі Українки, Калинівська

Багрин: Польова, Гагаріна, Горького, Лисенка, Островського, Залізнична, Пушкіна, Київська, Волошкова, Квіткова, Механізаторів, Шевченка, Молодіжна, Дружби, Озерна, Незалежності, Заводська, Залізничний, Лугова, Михайлівська, Соборна

Калинівка: Центральна, Сонячна, Леніна, Ватутіна, Степова, Олега Кошового

Кожухівка: Данилівська

Здорівка: Ватутіна

Данилівка: Зелений Бір, Д.Галицького, Травнева, Н.Верещак

Іванковичі: Садова

Глеваха: Фастівська

Реконструкція з 10 по 16 год
Макарівський Ніжиловичі: Підсухи, Забуянська Реконструкція з 10 по 18 год
Макарівський Ясногородка: Сонячна, Богушівська, Будівельна Реконструкція з 10 по 18 год
Макарівський Ясногородка: Хуторська, Богушівська Реконструкція з 10 по 18 год
Фастівський Фастів: Озерний, Комунальний, Суворова, Озерна, Олександра Цьопича, Молодіжна, Л.Чайкіной, Олександра Цьопича пров., Кутузова, Кутузова пров. Реконструкція з 9 по 18 год
Броварський Гоголів: Європейська, Винарського, Тургенєва, Фрунзе, Володимирська, Леніна пров., Топіхи, Винарського пров., Чубинського, Кошового, Богуна Реконструкція з 9 по 17 год
Броварський Гоголів: Європейська, Винарського, Тургенєва, Фрунзе, Володимирська, Леніна пров., Топіхи, Винарського пров., Чубинського, Кошового, Богуна Реконструкція з 9 по 17 год
Тетіївський Попружна: Зарічна

Тетіїв: Березна, Героїв Бреста, Віктора Гуменюка

Реконструкція з 9 по 20 год
Бориспільський Воронькiв: Українська, СТ “ Берізка-1”, Дачна, Невизначена

Процiв: Вишнева, Пролісок, Висока дамба, Берегова, СТ "Іскра"

Кийлiв: Дамба

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бориспільський Процiв: Берегова Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бориспільський Процiв: Дружби, Пролісок, Висока дамба, Берегова

Вишеньки: Млиново

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Соснова: Леніна, Поліська, Г. Ошкала пров., Космонавтів, Жовтневої Революції, Радянська, Перемоги, Берегова

Студеники: Якушева, Якушева пров., Студениківська, Кільцева

Сомкова Долина: Якима Сомка, Пугачова, Христини Цуприк, Перемоги, Садова, Шевченка, Перемоги пров., Лісова, Поліська

Соснівка: Миру, Польова, Набережна, Пухівська, Поліська

Технічне обслуговування з 9 по 16 год
П.-Хмельницький Соснова: Леніна, Космонавтів, Берегова, Гагаріна, Жовтневої Революції, Поліська, Садова, Перемоги, Перемоги пров., Радянська, Новомарківська

Дениси: Незалежності, Центральна, Миру пров., Свободи пров., Чапаєва, Городищенський, Б.Хмельницького пров., Молодіжна, Ватутіна, Золотогірська, Соборна, Набережна, Таращанський, Павлюченка пров., Шевченка, Вишневий Яр, Береговий, Заболотнього, Форостовського

Жовтневе: Польова

Строкова: Лісова, Лугова

Сомкова Долина: Якима Сомка

Технічне обслуговування з 9 по 16 год
Бородянський Небрат: Михайлівська Реконструкція з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Жовтневе: Урожайна, Кравченка, Молодіжна, Переяславська, Миру, Шевченка, Корзуна, Польова

Студеники: Пономаренка, 1 Пономаренка пров., Переяславське Шосе пров., Садова, Переяславське Шосе, Кільцева, Лісова, Лісовий, Мохорівка

Технічне обслуговування з 9 по 16 год
Бородянський Шибене: Кооперативна, Петровського, Шевченка Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Небрат: Покровська, Михайлівська, Гутніченко, Волошкова, Квітнева, Вересневий Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Шибене: Петровського, Кооперативна, Шевченка Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Димер: Шевченка Реконструкція з 9 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Мічуріна, Академіка Байраківського, Франка, Пушкіна, Кармелюка пров., Степана Яремича пров., Богуна, Затишний пров., Декабристів Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Баришівський Баришівка: Некрасова, Новоселів, Центральна, Центральний, Березанська, Набережна, Садова, Богдана Хмельницького

Дернівка: Березанський шлях

Реконструкція з 9 по 18 год
Ставищанський Кривець: Шевченка, Садова, Клубна, Зарічна, Стадіонна Реконструкція з 9 по 20 год
Броварський Велика Димерка: Соборна, Бобрицька, Ситюкова, Щорса пров., Щорса, Шевченка, Леніна пров., Пархоменка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Олімпійська, Яблунева, Вербна, Ситюкова

Рожни: Зелена, Піщана, Свободи

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Пархоменка, Промислова, Паркова, Заліська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Старе: Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Старе: Молодіжна, Польовий, Молодіжний, Миру Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Помоклі: Гагаріна, Кірова, Садова, Польова, Молодіжна, Шевченка, Щорса, Радянська, Берегова, Павленка, Травнева Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Рибчинці: Горького, Лугова Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Мармуліївка: Леніна, Шкільна, Травнева, Гагаріна, Жовтнева, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Соборна, Бобрицька, Ситюкова, Щорса пров., Щорса, Шевченка, Леніна пров., Пархоменка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Олімпійська, Яблунева, Вербна, Ситюкова

Рожни: Зелена, Піщана, Свободи

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Пархоменка, Промислова, Паркова, Заліська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Семінарський пров., Рози Люксембург пров., Мала Підвальна, Малопідвальний, Фабрична, Велика Підвальна, Києвобрамський, Києвобрамська, Ломана, Ломаний, Анучина Реконструкція з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ярмаркова, Києвобрамська, Чкалова, Межирічна, Нестерова пров., Ломоносова, Іващенка Олега, Ломана, Шкільна, Соборна, Гімназійна Реконструкція з 8 по 20 год
Рокитнянський Запруддя: Гагаріна, Висоцького Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Білоцерківський Бикова Гребля: Першотравнева, Кобзаря, Берегова, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Матюші: Лесі Українки, Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Вікторівка: Незалежності, Гагаріна, Садова, Калинова

Фролівка: Гагаріна, Калинова, Набережна, Івана Франка, Садова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Великий Букрин: Героїв Дніпра, Шевченка, Запорізька

Малий Букрин: Михайлівська, Прорізна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Захарченка, Соборності, Захарченка пров., Стрілецька, Аверіна, Трансформаторна, Старченка, Енергетиків, Миронівка, Стрільця

Росава: Шкільний, Центральна, Київська, Шевченка, Нова, Острівний, Шкільна, Тракторна, Новосілка, Юрія Яценка, Травневий, Молодіжний, Польова, Підгірний, Берегова, Набережна

Владиславка: Набережна

Пустовіти: Пустовіти

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Фастів: Комарова, С. Васильченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Бородянка: Паркова

Боярка: Білогородська, Героїв Небесної Сотні, Гоголя, Пушкіна, Молодіжна, Родини Матушевських, Саксаганського, Печерська, Сади,27 лінія, Високовольтна, Сади,26 лінія, Лінійна, Соборності, І. Мазепи, СТ "Схід", 23 лінія, Коцюбинського, Сади,28 лінія, Тургенєва, Дежньова, Калинова, Сади,10 лінія, Волгоградська, Сахалінська, Академіка Єфремова, Яблунева, Чернишевського, Сади,25 лінія, 50 років Жовтня, Квіткова, Герцена, Лермонтова, Короленка, Мічуріна, Сади,19 лінія, Патріотичний пров., Лесі Українки, Злагоди, Пастернака, Газова, Репіна, Бульварна, 8 Березня, Заводска, Чубаря, Івана Коваленка, Світлогорська, Зеленогірська, Дачна, Полярна, Сади,2 лінія, Будівельна, Сєдова, Індустріальна, Капітальна, Сади,18 лінія, Кооп.сади "Рассвет", Іркутська, Уральська, Коротка, Тимирязєва проїзд, Сади,1лінія, Сади,8,9 лінія, Сади,23 лінія, Радист, Банний, Сади,4 лінія, СТ "Схід" проїзд Тімірязєва, Незалежності, Зелений Тупик, Франка, Партизанська, Хрещатик, Садова, Віталія Королюка, Шевченка, Магістральна, СТ "Природа", 32 Лінія, Б.Хмельницького, Сади, 16 лінія, Сади, 29 лінія, Сади,20 лінія, Вербна, СТ "Приладобудівник" , лінія 5, Лінія 3, 22 Лінія, Лінія 23, СТ “Школа-73” лінія 23, СТ "Більшовик 2", лінія11, СТ "Приладобудівник" , Лінія 8, Лінія 5, Лінія 4, 21 Лінія, СТ "Дружба", лінія 3

Крюківщина: Ужгородська, Зоряна, Кільцева, Андріївська, Львівська, Б.Хмельницького

Нове: Мічуріна, Польова

Вишневе: Київська, Промислова, Залізнична

Забір'я: Лісна

Білогородка: Леніна, Зоряна, Чехова

Музичі: Ентузіастів

Петропавлівська Борщагівка: Кошового

Дмитрівка: Гагаріна

Кременище: Якуніна

Ходосівка: Леніна

Гореничі: Петрівського

Бузова: Дзвонова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Згурівський Вознесенське: Гагаріна, Українська, Жовтнева, Запоріжська, Мелітопольська

Гречана Гребля: Гр.Гребля, Незалежності

Пайки: Пайки

Горбачівка: Горбачівка

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Рибчинці: Горького, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Сквирський Пустоварівка: Ватутіна, Куліша Леоніда Пилиповича Чистка траси з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Українська Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Стельмаха, Підгірна

Гостомель: Рекунова

Реконструкція з 8 по 19 год
Володарський Завадівка: Шевченка

Косівка: Ужвенка, Корінчука, Полосичів, 30 років Перемоги, Зоренка, Чижика, Молодіжна

Зрайки: Лісова

Городище-Косівське: Демченка, Мельника, Червоноармійська, Нечипоренка

Капітальний ремонт з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 24 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:40
В Киеве ограничена работа Центрального и Южного железнодорожных вокзалов из-за сообщения о минировании
17:05
В Гостомеле на Киевщине взяли под охрану 400-летний дуб (фото)
16:04
Жители Святошинского района обеспокоены скоплением наркозависимых у аптек сети “Фармация"
15:05
80% тепловых сетей требуют ремонта - “Киевтеплоэнерго” (видео)
14:04
Сегодня, 25 сентября, возможно ограничение работы трех центральных станций метро из-за футбола
13:03
“Киевзеленстрой” пригласил жителей столицы присоединиться к осенней высадке деревьев
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 290 жителів Київщини
11:01
Сегодня, 25 сентября, в столице работают мобильные пункты приема старой бытовой техники (адреса)
10:04
Столичные фискалы ликвидировали межрегиональный “конвертцентр” с оборотом более 1,5 млрд гривен (фото)
09:01
В Украине за сутки вакцинировано от COVID-19 около 160 тысяч человек
07:15
Сегодня, 25 сентября, ярмарки пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 сентября 2021 года
пятница, 24 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Завтра, 25 сентября, ярмарки изменят движение ряда маршрутов столичного общественного транспорта (схемы)
20:05
С территории около столичного рынка “Юность” за день вывезли более 20 грузовиков с демонтированными МАФами
Календарь событий