понедельник, 20 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 24 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у:планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Богуславський Богуслав: Святогірська, Нагірна, Лісна, Лісовий, Лісовий – 2, Нагірний, Тиха, Мальовнича, Крутий Узвіз, Яблунева, Яблуневий, Вишнева Технічне обслуговування з 13 по 18 год
Ставищанський Іванівка: Тараканівського, Валентини Білорус, Петрівських, Рибіна Технічне обслуговування з 13 по 19 год
Броварський Гоголів: Леніна пров., Європейська, Жердовська, Київська, Кожедуба, Яшника, Требухівська, М. Заньковецької, Красилівська, Русановича, Вербицького, Кошового, Київський, Вербицького пров., Русановича пров., Абрикосова, Яблунева, Ковпака, Пісчана, Мороза, М.Лагунової, Зелена, Б.Хмельницького, Войтівська, Чубинського, Богуна, Бориспольця, Ватутіна, Преображенська, Сотницька, Ватутіна пров., Чкалова, Каштанова, Винарського, Винарського пров., Малинова, В. Кордуна, Каштановий

Калита: Шевченка

Требухів: Чкалова

Княжичі: Гузара, Слави

Погреби: Яблунева

Реконструкція з 12 по 16 год
Обухівський Обухів: Трипільська, Осипенка, Чумацький шлях, Київська, Незалежності, П.М.Невгада, Пасічний, Партизанський, Першотравнева, Пасічна, Козацький шлях, Панаса Мирного, Волошкова, Гоголя, Миру, Каштанова Реконструкція з 10 по 16 год
Обухівський Обухів: Трипільська, Осипенка, Чумацький шлях, Київська, Незалежності, П.М.Невгада, Пасічний, Партизанський, Першотравнева, Пасічна, Козацький шлях, Панаса Мирного, Волошкова, Гоголя, Миру, Каштанова Реконструкція з 10 по 16 год
Кагарлицький Жовтневе: Червоноармійська, Лісова Реконструкція з 10 по 20 год
Кагарлицький Жовтневе: Червоноармійська, Лісова Реконструкція з 10 по 20 год
Макарівський Ніжиловичі: Підсухи, Забуянська Реконструкція з 10 по 18 год
Тетіївський Попружна: Зарічна

Тетіїв: Березна, Героїв Бреста, Віктора Гуменюка

Реконструкція з 9 по 20 год
Тетіївський Попружна: Зарічна

Тетіїв: Березна, Героїв Бреста, Віктора Гуменюка

Реконструкція з 9 по 20 год
Білоцерківський Шкарівка: Курсантська, Ватутіна, Вишнева, Вулиця невизначена, Чапаєва пров., Молодіжна, Дачна, Чкалова, Дачний, Олександра Довженка, Олександра Довженка 2 пров., 2-га Чапаєва, Весняна, Миру, Квітнева, Шкільна, Шкільний, Весняний пров., Їдальня, Лугова, Миколи Вінграновського, Луговий 1 пров., Луговий 2 пров., Гагаріна, Гагаріна пров., Лісова, Ватутіна пров., Ніконенка, Надрічний, Миру пров., Надрічна, СТ, Олександра Довженка 1 пров., 1 Нова, Джерельний пров., 1 Таращанська, Нова, Скважина, Полігони сховищ хімвідходів

Біла Церква: Траса Київ-Одеса

Озерна: Верхова

Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Здвижівка: Центральна, Нова, Новоселів, 40 років Перемоги Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Берестянка: Джерельна, Центральна, Заводський

Нове Залісся: Кримська

Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Шибене: Шевченка, Піонерська Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Шибене: Кооперативна, Франка Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Демидів: Фастова, Б.Хмельницького, Київська, Садова, Кільцева, Радянська, Гурєєва, Шкільний, Варвари Довженко, Річна, Васильєва

Вишгород: Мазепи, Шкільна, Шолуденка, Глібова

Лютіж: Приморська, Цвілія, Урочище “Поле”, Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського, Трофімова, Вітряного, Сердитого, Чапаєва, Б.Хмельницького, урочище "Лісове-1", Нефьодова, 50 років СРСР, Комарова, Пушкіна, Шевченка, М.Рильського, Ватутіна, Урочище “Туровча”, Сваромська, Квіткова, Полянського, Поповича, Лесі Українки, І. Франка, Малькова, Київська, Чернинська, Прилісна, Вишнева, Польова, Панченко, Вишгородська, Дніпровська, Масив Північний, Молодіжна, Бірківська, Новий масив

Литвинівка: Червона Слобода

Воропаїв: Молодіжна

Глібівка: Соборна

Димер: Вулиця невизначена

Синяк: Жовтнева

Старі Петрівці: СТ “Міраж”

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Ставищанський Кривець: Шевченка, Садова, Клубна, Зарічна, Стадіонна Реконструкція з 9 по 20 год
Броварський Квітневе: Центральна, Польова, Залізничний, Старий, Польовий, Нова, Новий пров., Тихий, Радгоспна, Залізнична Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Свободи, Грушевського Михайла, Сисолятіна, Інтернаціональна, Шолом-Алейхема, Котляревського, Котляревського пров., В`юнищанська, Либідська, Рокосовського, Декабристів, Учительська, Соборна, Будівельників, Айвазовського, Пєсклова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Петропавлівська, 1 Петропавлівський, Гаяринська, Гаяринський, Авраменка Віктора, Новокиївське Шосе Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Космонавтів, Каштанна, Дружби, Алєксєєва, Петухова, Комарівська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров. Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Яготинський Яготин: Київська, Заводська, Островського, Сковороди, Комарова пров., Сковороди пров., Комарова, Пушкіна, Вокзальна, Чернишевського Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Сковороди, Перемоги, Чернишевського, Короленка, Короленка пров., Супійський, О.Олеся, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Володарський Лобачів: Садова, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Квітневе: Центральна, Польова, Залізничний, Старий, Польовий, Нова, Новий пров., Тихий, Радгоспна, Залізнична Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Рокитнянський Телешівка: Набережний, Набережна, Польова, Колгоспна, Колгоспний Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Білоцерківський Матюші: Івана Франка, Яблунева, Мічуріна, Лесі Українки, Ярослава Мудрого, Миру, Шевченка, Левицького, Гоголя, Церква, Садова, Молодіжна, Квітнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Бикова Гребля: Першотравнева, Кобзаря, Берегова, Набережна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Матюші: Лесі Українки, Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Матюші: Молодіжна, Ярослава Мудрого, Квітнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Малі Прицьки: Шевченка, Яблунева

Ємчиха: Миру

Македони: М.Пріцьки, Жовтнева

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Вікторівка: Незалежності, Гагаріна, Садова, Калинова

Фролівка: Гагаріна, Калинова, Набережна, Івана Франка, Садова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Микитяни: Микитяни, Лугова, Польова, Тракторна, Жовтнева, Колгоспна, Гайдара

Яхни: Яхни, Польова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Молодіжна, Перемоги пл., Лінійна, 50 років Жовтня, Гоголя, Заводска, Світлогорська, Лисенка, Леніна, 40 років Жовтня, Білогородська, Дежньова, Сєдова, Франка, Садова

Софіївська Борщагівка: Пушкіна

Нове: Польова

Білогородка: Леніна

Крюківщина: Б.Хмельницького

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Згурівський Вознесенське: Гагаріна, Українська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Буча: Набережна, Комарова, Максима Ридзанича, Радянська, І. Франка, Максима Ридзанича пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Сквирський Рибчинці: Горького, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Сквирський Пустоварівка: Ватутіна, Куліша Леоніда Пилиповича Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Шапіївка: Ювілейна, Ювілейний, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Яготинський Яготин: Толстого, Глібова, Толстого пров., Мисливський Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Острійки: Героїв України, ГРС Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Гора: Яблунева, Щаслива, Покровська, Мічуріна, Толстого, Франка, Тиха, Калинова, Жовтнева Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Гора: Лісова, Лермонтова, Квітнева, Комуністична, Покровська, Вереснева, Ошитковський, Бориспільська, Грушевського, Аеропортовська, Басюли, Гагаріна, Мирний, Мічуріна, Кооперативний, Мостова

Бориспіль: Маяковського

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Баришівський Березань: Некрасова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Березань: Героїв Небесної Сотні, Короленка, Каштановий, Озеряний Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Фастівський Великі Гуляки: Шевченка, Шевченка пров., Шкільна, Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Баришівський Баришівка: Бажана, Червона, Паркова, Болотна, Гетьмана Дорошенка, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцька, Гагаріна, Бажана пров., Привокзальна, Одеська, Зерова, Трубіжська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Фастівський Триліси: Миру, Незалежна, Гончара Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська, Кірова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Северинівка: Садова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Гребінки: 8 Березня, Радянська, 8 Березня пров., Комінтерна, Радянський, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Київська, Кооперативна, Історична, Столична, Росавська, Відродження, Пушкіна, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Стайки: Ранкова, Колгоспна, Молодіжна, 40 років Перемоги, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ставищанський Іванівка: Сім'ї Клименків, Григорія Березницького, Хортицька Реконструкція з 8 по 14 год
Ставищанський Іванівка: Хортицька, Нагірна, Івана Мазепи, Поштова, Сім'ї Клименків, Сім'ї Демуцьких, Набережна, Валентини Білорус, Тараканівського, Петрівських, Рибіна, Григорія Березницького, Матросова

Богатирка: Шевченка, Любчанська, Кільцева, Юзефа-Богдана Залєського, Сім'ї Похилевичів, Водопійна, Садова, Короленка

Реконструкція з 8 по 14 год
Тетіївський Степове: Молодіжна, Будьоного, Перемоги, Площа Слави, Жовтнева, Людвіга Свободи, Дружби, Ватутіна, Набережна

Денихівка: Колгоспна, Набережна, Космонавтів, Молодіжна, Садова, Лиса Гора, Радянська

Високе: Бевзюка, Леніна, Прорізна, Шевченка, Жовтнева, Садова

Горошків: Центральна, Молодіжна, Шкільна, Польова, Жовтнева, Кругла, Заводська, Ярова, Лантушенко, Нагірна, Надії пров., Поповича, Шевченка, Садова, Франка, Нова

Ріденьке: Польова

Одайпіль: Миру

Кашперівка: Чумацький шлях, Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Березова, Соборна, Донбасівська, Донбасівський, Цегельний Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Українка: Придніпровська, Юності, Горького-Ігнатевська, просп. Дніпровський, Промислова, ---

Обухів: Каштанова, Миру, Київська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Малютянка: Танкістів, Ботанічна, Гоголя, Лісна, Ювілейна, Матросова, Перемоги, Пимоненко, Молодіжна, Виноградова, Травнева, Декоративна, Воровського, Оленівська, Амосова, Кобзарська, О.Пересвіта, Зелена

Бобриця: Козацька

Гореничі: Бородавки, Леніна

Боярка: Б.Хмельницького

Білогородка: Левадна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Порадівка: Пархоменка, Польова, Радгоспна, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
Тетіївський Попружна: Зарічна

Тетіїв: Березна, Героїв Бреста, Віктора Гуменюка

Реконструкція з 8 по 20 год
Іванківський Термахівка: Поліська, Колгоспна, Жовтнева, Садова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Коленці: Миру, Будівельний, Толочина Павла, Гагаріна

Блідча: Молодіжна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Коленці: Миру, Тетерівський, Гагаріна, Шевченка, Шевченка пров., Толочина Павла, Пролетарський Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Старі Петрівці: Леніна

Нові Петрівці: Ново – Київська, Леніна, Польова, Свято-Покровська, Масив "Лазарів сад", Садова, Корольова пров.

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Броварський Бровари: Олімпійська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бородянський Шибене: Шевченка, Піонерська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Микуличі: Привітна, Гагаріна, Шевченка, Кооперативна, Центральна, Варшавська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Макарівський Королівка: Профспілкова, Львівська, Торгова, Червоноградська, Петровського, Херсонська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Макарівський Ясногородка: Дружби, Калинова, Київська, Шевченка, Підлісна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Вороньківка: Кудрявцева, Лесі Українки, Чапаєва Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Раківка: Гагаріна, Котовського Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Деремезна: Перемоги, Шкільна, Центральна, Гагаріна, імені М.Кулика, Пенькових, Приозерна, Журбіних, Лесі Українки, Шевченка

Германівка: Уварова, Б.Хмельницького, 30 років Перемоги, Войтенка, Гагаріна, Олени Ковальчук, Шевченка, Комсомольська, Замостянська, Михайлюка, Набережна

Обухів: Каштанова, Польовий

Нові Безрадичі: Тиханська

Перегонівка: Лісова

Реконструкція з 8 по 17 год
К.-Святошинський Гатне: Абрикосова Реконструкція з 8 по 20 год
Вишгородський Рови: Леніна, Шевченка, Дніпровська, Рови, Шевченка пров., Лісна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: Б.Хмельницького, Археологічна, Курганна, Чумацька, Сірка

Крюківщина: Каштанова

Реконструкція з 8 по 20 год
Вишгородський Любидва: Любидва, Вахівська

Сичівка: Грощенків

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: Кленова, Я.Мудрого, Симоненко, Солов'їна, Володимирська

Петропавлівська Борщагівка: Оксамитова

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: Жовтнева, Лісна, Лісова, Підлісна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: Калинова, Незалежна, Солов'їна, Курганна, Трояндова, Котовського, Симоненко, Грушева, Травнева, Виноградна, Кленова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: Каштанова, Березнева, Яблунева, Озерна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: Зоряна, Курганна, Симоненко

Лісники: Куцьова

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: Південна, Лугова, Ботанічна, Андріївська Реконструкція з 8 по 20 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Ходосівка: Молодіжна, Набережна, Київська, Валі Котика, Соборна, Островського, Лугова, Феодосія Печерського, Квітнева, Леніна, Степова, Лісна, Лісний, Шкільна, Краснознаменна, Жовтнева, Лесі Українки, Гагаріна, Поштовий, П. Мирного, Тугай, Суворова, Валі Котика пров., Південна, Шевченка, Гоголя, Вишнева, Садова, Польова, Володимирська, Мазепи, Озерна, Чернеча Гора, Травнева, Кобзаря, Богдана Хмельницького, Оксамитова, Щаслива, Грушева, Ягідна, Невизначена, Обухівське шосе, Незалежності, Освітянська, Софіївська, Калинова, Франка, Світлогірська, СТ “Секвоя”, Квітки Полонини, Квіткова, Кринична, Катерини Білокур, Тарасівська, Піонерська, Єдності, Спортивна

Кременище: 50 років Перемоги, Сонячна, Максимова, Грушевського, Перемоги, Сонячний пров., Якуніна, Лісова, Сіверська

Віта-Поштова: Ярова, Франка

Вишневе: Затишна, Святошинська

Дмитрівка: Молодіжна

Гвоздів: Садова-Алоє, СТ "Оздоблювач", СТ "Пуховик", Леніна, Ботанічна, Поле

Круглик: Лісна

Нове: Правика, Богуна

Тарасівка: Космонавтів

Хотів: Набережна

Святопетрівське: Б.Хмельницького

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Космонавтів, Каштанна, Дружби, Алєксєєва, Петухова, Комарівська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров. Реконструкція з 8 по 19 год
Таращанський Ківшовата: Свободи, Набережна, Космонавтів Реконструкція з 8 по 19 год
Баришівський Баришівка: Некрасова, Новоселів, Центральна, Центральний, Березанська, Набережна, Садова, Богдана Хмельницького

Дернівка: Березанський шлях

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Литвинівка: Тараса Шевченка, Лесі Українки

Лісовичі: 40 років Перемоги

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Нижча Дубечня: Миру, Леніна, Шевченка, Корольова, Григорія Савченка, Клименка, Садова

Лебедівка: Виноградна

Реконструкція з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 23 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

воскресенье, 19 сентября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 20 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:11
Центр альтернативного озеленения приглашает киевлян высадить деревья в столице
16:03
Еще в одном столичном ТРЦ открылся центр вакцинации
15:04
Марш равенства прошел без нарушений правопорядка, - полиция Киева (фото)
14:07
Киевлян предупредили об ухудшении погодных условий до конца суток 19 сентября
13:04
За останню добу коронавірус діагностували в 103 мешанців Київщини
12:06
Киевская таможня предотвратила вывоз из Украины запчастей к армейской технике
11:07
Столичное ГУ статистики зафиксировало в прошлом месяце в Киеве дефляцию
10:03
В субботу, 18 сентября, от коронавируса в Украине привились менее 60 тысяч человек
09:04
В смертельном ДТП на Киевщине погибли три человека
07:15
Сегодня, 19 сентября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 19 сентября 2021 года
суббота, 18 сентября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 19 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Киевляне во время акции “World Cleanup Day” собрали с улиц города около 500 кубометров мусора (фото)
16:06
В Киеве с молотка продают Научно-технический центр “Плазмотрон” (фото)
15:02
Житель Фастовского района обустроил в арендованной квартире нарколабораторию (фото)
Календарь событий