понедельник, 27 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 23 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Березанський шлях, Маяковського, ім. Адама Міцкевича Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Березань: Недрянська, Механізаторів, ім. Іллі Турчиновського, Трубізька, Недрянський, Мирна, ім. Василя Стуса, Чаленка, Енергетиків, Миру пров., Незалежності, Затишна, Березанський шлях, Чкалова, СТ Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Баришівський Березань: Маяковського, Березанський шлях, ім. Адама Міцкевича, Софроніївська

Баришівка: Коцюбинського

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Білоцерківський Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена

Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Ставок, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова

Біла Церква: Толстого

Сухоліси: Польовий, Польова

Узин: Озерна, Незалежності, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності пров., Поповича

Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна

Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода

Степок: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Іванівка: Миру Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Михайлівка: Московська, Набережна, Миру, Поповича Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Щербашенцi: Коротченко, Шкільна, Хутірська, Садова, Щербака пров., Корнійчука, Ярова, Крутоярська, Шевченка, Чапаєва Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Розкопанці: Вузький, Піщана, Польова, Кільцева, Крутий Спуск, Росьова, Росьовий пров., Садовий, Першотравнева Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Андрія Зозулі, П.Запорожця, Богуславка, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Мисайлівська, Стадіонна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Перегуди: Центральна, Лесі Українки, Вишнева, Мічуріна

Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна, Польова-Лугова

Сулимівка: Леніна

Сеньківка: Миру, Польова, Невизначена, Масив Ягідний

Займище: Горького, 5 Проектна, Гоголя, 2-га Проектна, Лугова, Лісова, 4 Проектна, Дачна, І.Франка, Нова, Шевченка, Проектна, Польова

Дударкiв: Лугова, 8 Березня, Довженка

Бориспіль: Гоголя, Л.Курбаса пров., Ботанічна, Л.Курбаса, Гончара, Мічуріна

Велика Олександрiвка: Молодіжна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Старе: Лісова, Сріблянська

Вишеньки: Короленка

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Старе: Партизанська

Васильки: Садова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Перемога: Садова, Заводська, Франка, Зазимська, Яблуневий

Калинівка:

Пухівка: Пасічанська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Перемога: Садова, Заводська, Франка, Зазимська, Яблуневий

Калинівка:

Пухівка: Пасічанська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Погреби: Шевченка, Франка, 40 років Перемоги, Центральна, Щорса, Польова, Світанкова, Франка пров., Озерна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Демидів: Васильєва

Лютіж: Миру, Вітряного, Сердитого, Чапаєва, Б.Хмельницького

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Димер: Соборна, Набережна, Шевченка, Володимирська, Горького, Незалежності, Злагоди, Дніпровська, Пашкова, В. Сухомлинського Чистка траси з 8 по 20 год
Вишгородський Лісовичі: 40 років Перемоги, Набережна, Садова

Литвинівка: Лесі Українки

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Литвинівка: Тараса Шевченка Реконструкція з 8 по 19 год
Володарський Надросівка: Набережна, Квітнева, Лесі Українки, Дружби

Матвіїха: Кооперативна, Центральна, Щорса, Добровольських, Кірова, Побережних, Гагаріна, Новосільна, Посьолок, Лісова, Молодіжна

Пархомівка: Свято – Покровська

Володарка: Шевченка, Коцюбинського

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Володарський Ожегівка: Лесі Українки, 1-го Травня, Шевченка, Луговий, 9 Травня, Соборний, Польовий

Тарган: Армійська, Шевченка, Зарічна, Миру, Молодіжна, Кооперативна, Берегова, Свято-Миколаївська

Пархомівка: Шевченка, Свято – Покровська, Польова, Польовий, Молодіжна, Морозівська, Шкільний, Перемоги

Тадіївка: Шевченка, Миру, Свободи

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Володарський Ратуш: Набережна, Дружби, Лісництво

Рачки: Гагаріна, Леніна, Польова, Суворова, Шевченка, Молодіжна

Матвіїха: Кооперативна, Чапаєва, Рибченків

Рогізна: Котовського

Володарка: Лісова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Володарський Матвіїха: Кооперативна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Іванківський Коленці: Миру, Тетерівський, Гагаріна, Шевченка, Шевченка пров., Толочина Павла, Пролетарський Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Олізарівка: Шевченка, Стара садова, Миру Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Коленці: Миру, Будівельний, Толочина Павла, Гагаріна

Блідча: Молодіжна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Забуччя: Технічна Реконструкція з 8 по 19 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Берегова, Дачна, Набережна, Ярошівська, Береговий, Асканія, Вишнева, Соборна

Хотів: Вітянська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Іванівка: Покровська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Макарівський Забуяння: Незалежності, Молодіжна, Франка, 1 Травня, Шевченка, Перемоги, Новошепелицька, Лесі Українки

Кодра: Шевченка

Мотижин: В.Довгича, Шевченка

Макарівська Буда: 1 Травня

Соболівка: Лісна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Лишня: Кар'єрна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Буки: Слобідська, Роставична, Береговий, Першотравнева Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ставищанський Красилівка: Олександра Бачинського, Голощапова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Красилівка: Олександра Бачинського, Голощапова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Спортивна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса пров., Франка, Гагаріна, Праці Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Степове: Б.Хмельницького, Червоний кут, Набережна, Шевченка, Ватутіна, Чапаєва, Зарічна, Будьоного, Жовтнева, Площа Слави

Тайниця: Леніна, Нова, Садова, Жовтнева, Радянська, Молодіжна, Шевченка, Зарічна, Левадна

Горошків: Центральна, Лантушенко, Шевченка

П'ятигори: Ватутіна, Космонавтів, Левадна, Затишна, Мічуріна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Тетіївський П'ятигори: Ватутіна, Сікорського, Київська, Польова, Горького, Світанковий, Макаренка, Учительський, Набережна, Тихий Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Яготинський Капустинці: Першотравнева, Онищенка, Шевченка, Перемоги пров., 9 Травня, Набережний Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 22 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

понедельник, 27 сентября 2021 г.
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 27 сентября 2021 года
воскресенье, 26 сентября 2021 г.
19:53
Офис президента мог запретить транслировать бой Усика из-за его сотрудничества с компанией братьев Кличко, — журналист
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:33
Украинский народ лишили права болеть за украинца. Артур Палатный раскритиковал госорганы за не показ боя Усик-Джошуа по ТВ
17:03
В Киеве прошел Климатический марш (фото, видео)
16:06
В Святошинском районе высадили еще 13 “слоновых деревьев”
15:01
За останню добу на коронавірус захворіли 132 жителя Київщини
14:04
В столичном хостеле в результате пожара погиб мужчина
13:05
Ректор НМУ им. Богомольца отрицает принуждение студентов к вакцинации под страхом исключения из вуза
12:02
Коммунальщиков просят восстановить благоустройство после реконструкции коллектора по ул. Литвинского, 52/16
11:03
За сутки в Украине выявили 4 647 новых носителей коронавируса
10:06
Двойной праздник: Усик стал объединенным чемпионом мира в супертяжелом весе в 12-ю годовщину своего успешного сватовства (фото, видео)
09:04
Под Броварами подросток на мотоцикле сбил насмерть женщину на велосипеде
07:15
Сегодня, 26 сентября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 26 сентября 2021 года
суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
Календарь событий