среда, 28 июля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 25 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Бородянському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників Технічне обслуговування з 8 по 15 год
Баришівський Недра: Шевченка, Механізаторів, Недрянська, Мирний, Березанська, Центральний, Парковий, Тихий

Садове: Миру, Шевченка, Лугова

Пристроми: Першотравнева

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Недра: СТ, Набережна, Парковий, Садовий, Березанська, Травневий, Першотравневий, Центральний

Садове: СТ

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Поправка: Зарічна, СТ Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Мазепинці: Івана Мазепи, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Щербини, Шкільна, Новоселів Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Поправка: Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Сорокотяги: Вишнева, 2 Вишневий, Чкалова, Центральна, 2 Центральний пров., Берегова, 1Центральний пров., 3 Центральний пров., Травнева, 1 Вишневий, Миру Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Сорокотяги: Вишнева, Берегова, Шевченка, Шевченка пров., Чкалова Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Мала Вільшанка: Миру, Миру 5 пров., Шкільна, Миру 4 пров., Радянська

Бакали: Ступича

Реконструкція з 8 по 19 год
Богуславський Москаленки: Шевченка, Шелестуха, Хрещатик, Кутовий

Богуслав: Мисайлівська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Дружби пров., Дружби, Богдана Хмельницького, Толстого, Скіфська, Сорочинська, Будівельний пров., Мануільського, Сергія Камінського, Богдана Хмельницького пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Сосюра, Герцена, Покровська, Франка, Ціолковського пров., Академіка Шульги пров., Чернишевського, Василя Лукашевича, Каховська, Герцена пров., Академіка Шульги, Князя Бориса Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бориспільський Кийлiв: Дачі Дніпра

Бориспіль: Ватутіна, Старокиївська, Гоголя, Котляревського, Бежівка, Володимира Момота, Євгена Коновальця, Київський Шлях, Кошового, Ленінградська, Соборна, Сергія Камінського, Бабкіна, Бабкіна пров., Військове містечко

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бородянський Озера: Маяковського, 1-го Травня, Першотравнева, Нова Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Озера: Шевченка, Михайлівська Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Озера: Михайлівська, Молодіжна, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Озера: Партизанська, 1-го Травня, Першотравнева, Шевченка, Михайлівська Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Ніколаєва, Гоголівська, Поповича, Зеленого, Пугачова, Озерна, Богданівська, Городня, Котляревського, Пушкіна, Парникова, Соборна, Промислова, Паркова, Щорса, Шевченка, Польова, Південний, Південна, Вокзальна, Покровська, Котовського, Степана Разіна, Морозова, Некрасова, Берегова, Калинова, Курчатова, Є.Безсмертної, Вереснева, Пархоменка, Заліська, Мічуріна, Освітня, Літківська, Гагаріна, Докучаєва, Березнева, Січнева, Ситюкова, Щорса пров., Леніна пров., Броварська, Лесі Українки, Євтушенка, Поштова, Горького

Богданівка: Горького

Пухівка: Лугова

Літки: Гагаріна

Семиполки: Лесі Українки

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Требухів: Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова

Красилівка: Гагаріна

Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Зазим'є: Яблунева, Будівельників, Н.Барбон, Нова, Щорса, Липнева, Вишнева, Новий Реконструкція з 8 по 8 год
Броварський Гоголів: Київська, Гоголя, Панфілова, Винарського Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Броварський Зоря Войково: Гагаріна, Гагаріна пров., Леніна, пров. Перемоги, Щорса, Перемоги, Миру

Зоря: Сонячна, Димерська, Перемоги

Велика Димерка: Вокзальна, Садова, Комунальна, Бобрицька, Вереснева, М.Миронець, Тарасівська, Степана Разіна, Пушкіна, Богданівський, Квітнева, Заліська, Лісова, Квітневий, Богданівська, Відродження, Січнева, Пушкіна пров., Городня, Північна, Вишнева, Докучаєва, Покровська, Чернігівська, Сковороди, Окружна, Молодіжна, Котовського, Бобрицький, Волошкова, Тополина, Грушевського

Гоголів: Жовтнева, Миру

Семиполки: Миру

Богданівка:

Рожни: Старе село

Требухів: Парникова

Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Зазим'є: Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Літки: Шевченка, Травнева, Миру, Північна Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Княжичі: Ялинкова, Абрикосова Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова

Бровари: Гордієнка Костя

Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Літочки: 50 років Жовтня, Лугова, Ватутіна, Островського, Молодіжна

Соболівка: Ватутіна

Літки: Зелений

Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Калита: Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Бредака, Миру

Рудня: Козацька

Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Скибин: Озерна, Деснянська, Миру, Польова, Шкільний, Теплична, Шевченка, Вавілова пров., Калинівська

Калинівка:

Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Погреби: Погребський шлях Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Княжичі: Ялинкова, Абрикосова Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Красилівка: Дружби, Конєва, Травнева, Лугова, Травневий, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Калинівка: Васильківська, Гагаріна, Сонячний, Калинова, Квіткова, Квітковий, Зоряний, Зоряна, Центральна, Київська, Промисловий, Проектна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Калинівка: Центральна, Васильківська, Лисенка, Ватутіна, Матросова, Садова, Лесі Українки, Вишнева, Гагаріна, Промисловий, Індустріальна, Короленка, Київська, Сонячний, Вишневий, Зоряна, Калинова, Квіткова, Квітковий, Зоряний, Проектна, Вулиця невизначена, Виноградна, Лісова, Сунична, Кленовий, Центральний, Спортивна

Здорівка: Одеський Шлях

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Порадівка: Щорса, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Весняна

Руликів: Космонавтів

Варовичі: Нова

Мала Солтанівка: Південна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Велика Солтанівка: Кармелюка, Поліська, Дачна, Піщаний, Жовтнева, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Барахти: Леніна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Васильків: Івана Мазепи, Декабристів, Першотравневий, Гетьмана Сагайдачного, Сільбудівський, Зої Космодем'янської, Фрунзе, Михайлівська, Івана Мазепи пров., Поштова, Березанський, Метальова, Лесі Українки, Березанська, Лесі Українки пров., Метальова пров., В/М 11, ДОС, Околичний, Околична, Миру Технічне обслуговування з 8 по 15 год
Вишгородський Старі Петрівці: Горіховий, Леніна, Петрівські кручі, Князя Святослава, Заводська, Приморський Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Старі Петрівці: Горіховий, Леніна, Петрівські кручі, Князя Святослава, Заводська, Приморський Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: Леніна, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Межигірська, Свято-Покровська

Вишгород:

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Литвинівка: Лесі Українки, Тараса Шевченка, Полянського Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Володарський Капустинці: Набережна, Леніна, Миру, Шевченка, Сквирська, Першотравнева, Ворошилова, Куйбишева

Коржиха: Володарська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Згурівський Нова Оржиця: Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: Залізнична

Любомирівка: Тракторний стан

Володимирське: Володимирівка, Молодіжна, Володимирська

Червоний відділок: Червоний відділок, Вулиця невизначена, Урожайна, Яблунева

Шевченкове: Шевченка, Українська, Лісова, Пушкіна, Гагаріна, Корольова, Травнева

Майське: Майський відділок, Пятихацька, Залізнична

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Феневичі: Соборна, Семененка

Жміївка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Жміївка: Мічуріна, Лісова, Шевченка, Набережна, Садова, Дорожна, Молодіжна, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Жміївка: Шляхова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Гостомель: Чумацький шлях, Окружна, Кулішова, Дачна, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Свободи просп., Курортна, Миру Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Горенка: Раменська, Леніна, Нова, Раменський, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Молодіжна, Лесі Українки, Квіткова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Слобідська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Забуччя: Технічна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Львівська, 9 Лінія Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Полтавська, Котляревського, Гостомельське Шосе, 9 Лінія, Дзержинського, Покровська Чистка траси з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Новооскольська, Мечнікова Реконструкція з 8 по 19 год
К.-Святошинський Бобриця: Козацька, Шевченка, Леніна-Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Бобриця: Козацька, Шевченка, Леніна-Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Бузова: Леніна, Семиренка, Космонавтів, Центральна, Дніпровська, Кільцева, Гагаріна, Шевченка, Маковська, Дзвонова, Озерна, Зоряна, Комарова, Освітня, Садова

Святопетрівське: Травневий

Бобриця: Набережна

Тарасівка: Горького

Петрушки: Дачна

Боярка: Васильківська

Віта-Поштова: Боярська

Вишневе: Зелена

Забір'я: Залізняка

Гурівщина: Київська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Бузова: Садова, Інститут Газу, Леніна, Садовського, Центральна, Шевченка, Зоряна, Бенчука, 36 км Житомирського шоссе, Григорія Бенчука, СТ "Бузок-2", СТ "Мрія", 35+200 км автошляху Київ-Чоп, СТ “Надія”

Гурівщина: Київська, Польова, Липова, Садова

Любимівка: Київська, Польова, Садова

Забір'я: Вітянська

Гореничі: Петрівського

Шпитьки: Гагаріна

Софіївська Борщагівка: Соборна, Дачна

Гатне: Інститутська, Валовня, Лісова, Підлісна

Чабани: автомобільна дорога М-05 Київ – Одеса км 14+300

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Мрія: Сонячна, Тополина, Горіхова, Західна, Кругликова, Калинова, Нова, Рокитнянська Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Бузова: Освітня Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Княжичі: Леніна, Газопровідна, Грушевського

Софіївська Борщагівка: Оксамитова

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Петрушки: Лісна

Вишневе: Промислова

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Неграші: Шевченка, Гагаріна, Шляхова, Садова

Музичі: Леніна

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гурівщина: Київська Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Мила: Шевченківський пров., Шевченка, Комарова, Шевченка пров. Реконструкція з 8 по 20 год
Кагарлицький Уляники: Джерельна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Кагарлицький Стрітівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Шевченка, Кільцева, Молодіжна, Перемоги, Лесі Українки, Воропаївська, Героїв Трипілля, Берегова, Підгірна, Богуна, Нова, Польова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Стави: Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Стави: Леніна, Шевченка, Нова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Стави: Сергієнко, Першотравнева Реконструкція з 8 по 18 год
Макарівський Макарів: Заводський

Бишів: Брусилівська

Реконструкція з 10 по 18 год
Макарівський Бишів: Брусилівська, Степова, Новоселицька, 1 Травня, Гайок, Жданова, Римаря, Київська Реконструкція з 10 по 18 год
Макарівський Комарівка: Садова, Шкільний, Дружби народів Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Макарівський Людвинівка: Мотижинська, Кагатна, Центральна, Механізаторів, Польова

Фасова: Довга, Франка, Жовтнева, Хуторна, Шевченка, Набережна, Грузецька

Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна, Зарічна, І. Франка, Вишнева, Центральна, Вінницька, Чкалова, Шевченка, Нова, Колгоспна

Весела Слобода: Комсомольська

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Макарівський Людвинівка: Мотижинська, Кагатна, Центральна, Механізаторів, Польова

Фасова: Довга, Франка, Жовтнева, Хуторна, Шевченка, Набережна, Грузецька

Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна, Зарічна, І. Франка, Вишнева, Центральна, Вінницька, Чкалова, Шевченка, Нова, Колгоспна

Весела Слобода: Комсомольська

Чистка траси з 9 по 19 год
Миронівський Карапиші: Героїв України, Бобокалівка Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Миронівський Козин: Бесарабівка, Самарка, Козин, Зарічна, Моргунівка, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Красилівська, Миронівка

Центральне: Центральне

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Миронівка: Чкалова, Леваневського Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Миронівка: Леваневського, Чкалова, Яблунева, Бузницького, Кондратовича, Батури Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Юхни: Центральна, Юхни, Першотравнева, Мічуріна, Садова, Миру, Шкільний, Пушкіна, Лермонтова, Тракторна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Волошкова, Затишний пров., Пушкіна, Лукавиця ж/м, Молодіжна, Мічуріна, Радянська, Вільний, Квітнева, Ковалевського, 9 Травня, Травневий, Лесі Українки, Малишка, 7 Листопада, Кринична, Незалежності, Васильківська, Піщана, Козацький шлях, Київська, Виноградна, Совхозна, Чумацький шлях, Чаплинського, Соборна, Зоряна, 8 листопада, 7 Листопада пров., Загреблі, Парковий, Панаса Мирного, Буканова, Володимира Чаплінського, Шевченка, Драна Гора, Польовий, Яблуневий м-р, Садова, Малишковський, Лугова, Партизанський, Яровівська, пров. Листопадовий, Каштанова, Промислова, Гоголя, 8 Березня, Дзюбівка, Полянський 2 ж/м, Зелений Гай, Пасічний, Франка, А/С, Ковалевської, Тельмана

Дерев'яна: Молодіжна

Нові Безрадичі: Піщана

Тарасівка: Пушкіна

Козин: Київська, Кожедуба

Трипілля: Суворова

Нещерів: Лісова

Українка: Приозерна, Будівельників

Долина: Миру

Реконструкція з 10 по 17 год
Обухівський Обухів: Трипільська, Будьонного, Осипенка, Чумацький шлях, Київська, Незалежності, П.М.Невгада, Пасічний, Партизанський, Першотравнева, Пасічна, Козацький шлях, Панаса Мирного, Волошкова, Гоголя, Миру, Каштанова, 8 Березня, Кузьми Краськова, Франка, Солов`їна, Робоча, Малишка, Володимира Чаплінського, Заводський, Радянська, Чаплинського, Буканова, Малишковський, 7 Листопада, Стрілецька, Козацька, Парковий, Жеваги, Яблуневий м-р, Будівельників, Будівельник м-р, СТ Будівельник, Черняхівська, Зелений Гай, А/С, Калинова, Калініна

Підгірці: Васильківська, В/Ч

Українка: Будівельників, Зв'язку, пров. Загребельний

Матяшівка: Коноша, Зелений Гай

Красне Перше: Нова, Жовтнева

Дерев'яна: Ярова

Григорівка: Шкільна, Заводська, Колгоспна

Нові Безрадичі: Піщана

Тарасівка: Пушкіна

Козин: Київська

Великі Дмитровичі: Садова, Підгірна

Реконструкція з 9 по 18 год
Обухівський Козин: СТ "Берег", ж/м "Краєвид", СТ "Міжріччя-1", Конча-Заспа, Старокиївська, Солов'яненка, пров. Рибальський, Вереснева, Дамба, Ханський, СТ "Берегиня", Садова, Столичне Шосе, Нова, ж/м “Козинський”, Лугова, СТ “Роздолля”, Київська

Мала Вільшанка: Садова

Обухів: Яблуневий м-р, Київська, Каштанова

Плюти: Лугова, Плютовська, Ж/м Лісовий, СТ “Світанок-2”, Малишка, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова

Григорівка: Леніна

Нові Безрадичі: Кооп. “Авгур”

Українка: Приозерна, Київська, СТ“Дружба”, СТ "Мрія", СТ "Ліра", СТ “Берізка”, СТ “Енран”

Реконструкція з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Святилівська, Борисоглібська, Громова, Богомольця, Куреди Гаврила, Остапа Вишні, Соборна, Борисовське поле, Можайська, Металургів, Заповітна, Наливайка, Тітовського, Привітна, Ранкова, Криворізька, Костомарова Миколи, Свободи, Героїв Дніпра, Волошкова, Леонтовича Михайла, Нахімова адмірала, Весняна, Літня, Житня, Вечірня, Володимира Мономаха, В. Глібовича, Грушевського Михайла, Кожум'яки, Пєсклова, Гончара, Хмельницького Богдана

Гребля: Шевченка, Миру, Нова

Гайшин: Гайова, Шевченка

Дем'янці: Партизанська, Кучеренка, Озерна, Шкільна, Центральна, Молодіжна, Кучеренка пров., Володі Ганзі

Козлів: Піщана

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Дем'янці: Кучеренка, Молодіжна, Центральна, Шкільна, Кучеренка пров. Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ярослава Мудрого, Короленка, Чайковського, Гоголя, Лермонтова, Тетері Павла, П. Мирного Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Новокиївське Шосе, Потапенка Ярослава, Мічуріна, 2 Петропавлівський, Самутіної Ганни, Суворова, Петропавлівська, Якубовського, Жданова, Бажана, Лазенка Сергія пров., Гагаріна, Сковороди, Підварський, Металургів, Чернишевського пров. Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Новокиївське Шосе, Потапенка Ярослава, Мічуріна, 2 Петропавлівський, Самутіної Ганни, Суворова, Петропавлівська, Якубовського, Жданова, Бажана, Лазенка Сергія пров., Гагаріна, Сковороди, Підварський, Металургів, Чернишевського пров. Реконструкція з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Святилівська, Борисоглібська, Громова, Богомольця, Куреди Гаврила, Остапа Вишні, Соборна, Борисовське поле, Можайська, Металургів, Заповітна, Наливайка, Тітовського, Привітна, Ранкова, Криворізька, Костомарова Миколи, Свободи, Героїв Дніпра, Волошкова, Леонтовича Михайла, Нахімова адмірала, Весняна, Літня, Житня, Вечірня, Володимира Мономаха, В. Глібовича, Грушевського Михайла, Кожум'яки, Пєсклова, Гончара, Хмельницького Богдана

Гребля: Шевченка, Миру, Нова

Гайшин: Гайова, Шевченка

Дем'янці: Партизанська, Кучеренка, Озерна, Шкільна, Центральна, Молодіжна, Кучеренка пров., Володі Ганзі

Козлів: Піщана

Реконструкція з 8 по 13 год
Рокитнянський Савинці: Грубого, 8 Березня Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Телешівка: Зарічна, Шкільна, Шкільний, Зелений

Шарки: Господарство

Рокитне: Заводська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Запруддя: Гагаріна, Висоцького Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Горобіївка: Сквирський бульвар, Квітнева, Сквирська, Молодіжна, Аптечний, Травневий, Сквирський, Вишневий, Лісова, Колгоспна, Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Шевченка, Жовтневий, Зв'язку, Олександра Сілецького, Польова, Польовий, Набережна, Рибацький, Шевченка пров.

Антонів: Перемоги, Старосілля, Леніна

Шамраївка: Волоти

Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Сквирський Горобіївка: Сквирський бульвар, Квітнева, Сквирська, Молодіжна, Аптечний, Травневий, Сквирський, Вишневий, Лісова, Колгоспна, Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Шевченка, Жовтневий, Зв'язку, Олександра Сілецького, Польова, Польовий, Набережна, Рибацький, Шевченка пров.

Антонів: Перемоги, Старосілля, Леніна

Шамраївка: Волоти

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Сквирський Шаліївка: Миру, Жовтнева, Першотравнева, Космонавтів пров., Пушкіна, Шевченка, Набережна, Польова

Сквира: Селекційна, Кононівська, Липовецька

Горобіївка: Польова, Сквирський бульвар

Токарівка: Жовтнева, Франка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Дулицьке: Миру, Будівельна, Набережний, Набережна, Наумівка Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Оріховець: Зарічна, Центральна, Гагаріна, Польова, Лісова, 1 Травня Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Розкішна: Завгороднього, Бащенка, Жовтнева Реконструкція з 9 по 14 год
Ставищанський Ясенівка: Гагаріна

Стрижавка: Лісова, Лугова, Набережна, Ярова, Київська, Садова, Польова, Квітнева

Сухий Яр: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ставищанський Ясенівка: Гагаріна

Стрижавка: Лісова, Лугова, Набережна, Ярова, Київська, Садова, Польова, Квітнева

Сухий Яр: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Шкільна, Набережна, Перемоги, Шевченка, Молодіжна, Заводська

Тараща: Перемоги

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Кашперівка: Богдана Хмельницького, Толстого, Яблуневий, Лесі Українки, Боємського, Зоряний, Базарна Технічне обслуговування з 14 по 20 год
Тетіївський П'ятигори: Центральна, Нова, Радгоспна Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Плоханівська, Севастопольська, Земляка пров., Пам'яті Героїв, Пушкіна пров., Робітнича, Пилипа Орлика пров., Адмірала Нахімова пров., Патона пров., Молодіжна, Грінчука, Дружна, Рідна, Праці, Академіка Байраківського, Тургенєва Технічне обслуговування з 8 по 13 год
Фастівський Велика Снітинка: Центральна, Гончарна, Покровська, Ковпака, Шкільна

Клехівка:

Паляниченці: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Велика Мотовилівка: Фастівська, Садова

Фастів: Незалежності пров.

Мотовилівка: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Веприк: Калинова, Дружби, Гагаріна, Жукова, Стеценка, Садова, Некрасова, Миру, СТ "Приозерний", Боженка, Шевченка, Соборна, Покровська, Дачна, Лісна, Лісний, 12 Грудня

Ставки: Пожежний, Шкільна, Миру, Будівельна, Заводська, Тиха, Дачний, Чернишевського, Л.Українки, Молодіжна, Шевченка, Шевчука, Озерна, Озерний пров., Пушкіна, Курчатова, Садова, Дубкова, Фастівська, Герцена пров., Герцена

Скригалівка: Леніна, Пащенка, Лазо пров., Боженка пров., Набережна, Чехова пров., Весняна, Межова, Дружби, Фастівецька, П.Тичини, Фастівська, Герцена пров., Курчатова, Горяна, Зарічна, 8 Березня, М.Рильського, Коцюбинського, Чехова, Коцюбинського пров., Щорса

Вишня: Вишнева

Дмитрівка: Некрасова

Велика Офірна:

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Незалежності, Переяславська, Гоголя, Гоголя пров., Крилова, Чехова, Некрасова, Зв'язківців, Лесі Українки, Макаренка пров., Гирича, Першотравнева, Бранця, Некрасова пров., Макаренка, Декабристів, Дмитрівська, М.Рильського, Роговця пров., СТ "Супій", Зарічанська, Переяславський, Пирогова, Драгоманова, Яблуневий, Ювілейна, Ніни Алексєєвої пров., Сагайдачного пров., Глінки пров., Вороного пров., Тургенєва, Піонерська

Черкасівка: Чапаєва, Шевченка

Райківщина: Садове товариство “Супій”

Реконструкція з 10 по 16 год
Яготинський Яготин: Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Богданівка: Стадіонна, Бондаренка, Першотравнева, П.Мирного, К.Білокур, Коцюбинського, Лесі Українки

Коптевичівка: Коцюбинського

Реконструкція з 8 по 20 год
Яготинський Черняхівка: Садова

Богданівка: Миколи Кагарлицького, Бондаренка пров., Гагаріна, Бондаренка, К.Білокур

Реконструкція з 8 по 20 год
Яготинський Богданівка: Миколи Кагарлицького, Бондаренка Реконструкція з 8 по 20 год
Яготинський Капустинці: Першотравнева, Онищенка, Шевченка, Перемоги пров., 9 Травня, Набережний Реконструкція з 8 по 20 год
Яготинський Капустинці: Набережний, Шевченка, Онищенка, Кривошеї, Миру, Кооперативний, Гагаріна, Столбова

Фарбоване: Кутова

Добраничівка: Музейна

Реконструкція з 8 по 20 год
Яготинський Капустинці: Столбова, Хоменка, Горова, Онищенка Реконструкція з 8 по 20 год
Яготинський Добраничівка: Вишнева, Музейна, Озерна Реконструкція з 8 по 20 год
Яготинський Богданівка: Бондаренка, Луначарського, Польова

Коптевичівка: Київська

Реконструкція з 8 по 20 год
Яготинський Черняхівка: Гагаріна, Шевченка, Зарічна, Першотравнева Реконструкція з 8 по 20 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 24 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 27 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
“Киевводоканал” рассказал, почему вода из-под крана лучше бутилированной
20:05
Киевлян предупреждают о возможных в среду грозах и шквалах ветра
19:45
Столичные коммунальщики собираются реставрировать сгоревший дом на улице Китаевской
19:25
“Киевтеплоэнерго” через суд требует от “Укргаздобычи” продавать газ украинской добычи без посредничества “Нафтогаза”
19:05
У рамках “Великого будівництва” на Київщині відремонтували ще одну сільську дорогу
18:45
В приложении “Киев Цифровой” появится возможность голосования за проекты Общественного бюджета
18:23
Жители Украинской общины требуют отмены решения о повышении налоговых ставок
18:03
KAN обнародовал видеодайджест о ходе строительства ЖК “Республика” за июль
17:45
В КГГА заявляют, что победившие в конкурсе перевозчики подписывают договора на новых условиях
17:23
В мероприятиях, посвященных 1033-летию Крещения Киевской Руси, приняли участие около 55 тысяч жителей и гостей столицы (видео)
17:16
Руководству АРМА сообщено о подозрении в присвоении “воровского общака”
17:02
В Київоблраді розглянуть можливість будівництва спортивного майданчику в Літках
16:45
На Київській митниці ДБР ліквідувало канал контрабанди товарів на десятки мільйонів гривень (фото)
16:23
Разделение должностей главы КГГА и мэра Киева наладит процесс управления городом, – эксперт
16:01
В “Киевспецтрансе” заявили о возможном срыве графика вывоза мусора из-за действий СБУ на полигоне бытовых отходов №5
Календарь событий