суббота, 24 июля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 24 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Бородянському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Ірпінський Ірпінь: Соборна Реконструкція з 8 по 19 год
Фастівський Мала Офірна: Пушкінська, Перемоги, Лісна, Лісний, Першотравнева, Комсомольська, Стеценка

Велика Офірна: Дачний масив "Унава", Дачний, Без назви, 8 Березня, Кірова, Дачна, Озерна, Дачний масив "Світанок", Вишнева, Річна, Леніна, СТ "Іскра", вул. Вишнева, СТ "Іскра", вул. Садова, Тихий пров., Чумацький Шлях

Кощіївка: Дачна, Набережна, Савченка, Лісова, Берегова, Савченка пров., Лугова, Руденка, Хутір Тюри, Хутір Страшуки, Хутір Руденки, Садова, Ковальського, Шкільний, Шкільна

Дорогинка: Фастівська, Офірянська, Офірянський, Без назви, Садова, Польова, Вінницький, Вінницька, Нечипоренка, Тереховська, Набережна, Лісна

Мала Снітинка: Гагаріна

Тарасенки: Лісова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Погреби: Погребський шлях Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Княжичі: Ялинкова, Абрикосова Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Вокзальна, Польова Технічне обслуговування з 8 по 15 год
Вишгородський Димер: Народна, Лугова, Садова, Ярослава Мудрого, Революції, Глибочицька Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Рови: Леніна, Шевченка, Дніпровська, Рови, Шевченка пров., Лісна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Миронівський Македони: Македони, Шахтобудівників, Садова, Центральна, Торезька, Джерельна

Малі Прицьки: Яблунева

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Красилівка: Дружби, Конєва, Травнева, Лугова, Травневий, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
Миронівський Миронівка: Данила Галицького, Благовіщенська, Гетьманська, Кібенка, Володимира Великого Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Олени Теліги, Винниченка, Малишко, Лесі Українки, Грушевського, Марка Вовчка, Франка, Стельмаха, Котляревського, П. Мирного, Борщагівська, Дачна, Катерини Білокур, Вишнева, Сковороди, Білаша, Леонтовича, Зоряна, Старицького, Ярова, Сливова, Князя Володимира, Коцюбинського, Нечуй-Левицького, Пушкіна, Ярослава Мудрого, Щорса, Озерна, Жовтнева, Леніна, Шкільна, Сонячна, Урочище Чайка, Шевченка

Білогородка: Калініна, Щорса, Виноградна, Ранкова, Жовтневий, Громова, Миколаївська, Сонячна, Героя Печеного, Бочальська, Семашка, Франка, Святкова, Урицького, Нова, Щорса пров., Озерна, Шевченка, Леніна, Франка пров., Будьоного, Київська, Джерельна, Леніна пров., Жовтнева, Лісна, Калинова, Михайлівська, Свердлова, Мнішенко, Проліскова, Боженка, Дачна, Гречка, Гагаріна, Вишнева, Ушакова, Мересьєва, Молодіжна, Полунична, Чорнобильська, Підвальна, Хмельницька, Ширма, 40 років Перемоги, Прип'ятьська, Волошкова, Церковна, Вулиця невизначена, Левадна, Рівненська, Південно Українська, Князя Володимира, Аличова, Запорізька, Каштанова, Соколова, Шудрівська, Рябінова, Громова пров., Зоряна, Володимирська, Зелена, Георгіївська

Чайки: Коцюбинського, Остапа Вишні, Олени Теліги, Стельмаха, Старицького, Марії Заньковецької, Г. Сковороди, Малишка, Панаса Мирного, Катерини Білокур, Марка Вовчка, Лесі Українки, Франка, Дачна, Грушевського, Лобановського, Вінніченко, Валентини Чайки, Нечуя – Левицького, Леонтовича, Білаша

Новосілки: Паркова

Віта-Поштова: Васильківська

Шевченкове: Виноградна, Джерельна, Щорса, Київська, Мисливська, Лікарська, Прорізна, Княгині Ольги, Запорізька, пров. Мальований, Героя Печеного, Шевченка, Всеславська, Столична, Святославська, Амосова, Ранкова, Рябінова, Сонячна

Гатне: Ботанічна, Кленова

Боярка: Сєдова, Київський

Вишневе: Європейська, Затишна

Неграші: Шевченка

Крюківщина: Франка

Святопетрівське: Польова, Б.Хмельницького

Юрівка: Лугова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Мічуріна, Академіка Байраківського, Франка, Пушкіна, Кармелюка пров., Степана Яремича пров., Богуна, Затишний пров., Декабристів Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ставищанський Іванівка: Тараканівського, Валентини Білорус, Петрівських, Рибіна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Біївці: Шкільна, Загребельна, Покровська, Богуславська, Вербова, Автотракторна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Миронівка: Благовіщенська, Красилівська, Канівська, Лисенка пров., Миронівка

Росава: Квітневий

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бородянський Дружня: Жовтнева, Петровського, Чубаря, Нова Реконструкція з 8 по 19 год
Миронівський Миронівка: Володимира Великого, Кільцева, Чайковського, Гетьманська, Данила Галицького Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Миронівка: Майданика пров., Красилівська, Канівська, Майданника Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Миронівка: Миронівка, Кільцева

Росава: Київська, Кондратовича, Бібліотечна, Квітневий, Вишневий, Трасовий, Аптечний, Тракторна, Новосілка, Зарічна, Миру, Зелений хутір, Лугова

Зеленьки: Шпака, Польова, Лугова, Росавська, Центральна, Ф.Чередника, Коцюбинського, Миру, Садова, Братів Морозових, Ветеранів пров., Зелена, Кобзаря

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Требухів: Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова

Красилівка: Гагаріна

Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Поташня: Поташня, Лісова

Бородянка: Заводська

Загальці:

Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Нова Гребля: Центральна, Гагаріна, Харківська Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Зазим'є: Яблунева, Будівельників, Н.Барбон, Нова, Щорса, Липнева, Вишнева, Новий Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Галинка: Центральна, Нова Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Сухоліси: Польова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гореничі: Стрілецька Реконструкція з 8 по 20 год
Броварський Гоголів: Київська, Гоголя, Панфілова, Винарського Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Хотів: Паширова, Травнева

Гореничі: Леніна

Боярка: Михайла Грушевського

Петрушки: Шевченка

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Личанка: Дамбова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Горбовичі: Вишнева, Садова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Шпитьки: Яблунева, Кришталева Реконструкція з 8 по 20 год
Білоцерківський Чепеліївка: Жовтнева, Набережна, Молодіжна, Надрічна, Червона, Вулиця невизначена, Ферма

Сухоліси: Гагаріна, Привокзальна, Вокзальна, 30 років Перемоги, Центральна, Садова, Перемоги, Польова, Ферма, Хоздвір, Набережна, Польовий, Тракторний стан

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гореничі: Молодіжна, Столична Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гореничі: Снайпера, Хоменка

Святопетрівське: Б.Хмельницького

Реконструкція з 8 по 20 год
Іванківський Жміївка: Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Кагарлицький Іванівка: Покровська Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гореничі: Щаслива Реконструкція з 8 по 20 год
Іванківський Феневичі: Шевченка, Поліська, Соборна, Молодіжна, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Кагарлицький Горохуватка: Гагаріна, Шевченка, Центральна, Південна Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Горохуватка: Центральна, Дмитрівська, Київська, Південна, В. Чехівського Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Горохуватка: Центральна

Іванівка: Покровська, Гагаріна, Перемоги

Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Зазим'є: Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський Реконструкція з 8 по 18 год
Рокитнянський Синява: Заросянська, Молодіжна, Совхозна

Рокитне: Жовтнева

Чистка траси з 8 по 17 год
Броварський Літки: Шевченка, Травнева, Миру, Північна Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Княжичі: Ялинкова, Абрикосова Реконструкція з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Северинівська, 9 Лінія, Гостомельське Шосе, 10 Лінія, Полтавська Чистка траси з 8 по 19 год
Броварський Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова

Бровари: Гордієнка Костя

Реконструкція з 8 по 18 год
Яготинський Ничипорівка: Горького Реконструкція з 8 по 20 год
Яготинський Ничипорівка: Гагаріна, Виноградна, Кутузова пров., Козацька, Молодіжна, Нова, Гагаріна пров., Першотравневий, Козацький, Андрія Бобира Реконструкція з 8 по 20 год
Яготинський Фарбоване: Піонерська, Лесі Українки, Вишнева Реконструкція з 8 по 20 год
Броварський Літочки: 50 років Жовтня, Лугова, Ватутіна, Островського, Молодіжна

Соболівка: Ватутіна

Літки: Зелений

Реконструкція з 8 по 18 год
Яготинський Ничипорівка: Козацька, Андрія Бобира, Лесі Українки пров., Лесі Українки, Кутузова пров., Горького, Б.Хмельницького, Набережна Реконструкція з 8 по 20 год
Яготинський Фарбоване: Польовий стан, Паризької Комуни Реконструкція з 8 по 20 год
Яготинський Фарбоване: Молодіжна, Піонерська, Першотравнева, Лесі Українки Реконструкція з 8 по 20 год
Яготинський Фарбоване: Вишнева, Піонерська, Радіозаводська Реконструкція з 8 по 20 год
Яготинський Трубівщина: Козацька, Денисовицька, Озерна

Яготин: Київська, Лисенка, Черняховського

Реконструкція з 8 по 20 год
Броварський Калита: Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Бредака, Миру

Рудня: Козацька

Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Реконструкція з 8 по 17 год
Вишгородський Катюжанка: Поштова, Київська, Гагаріна, Слобідська, Прорізна, Радянська, Садова, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Броварський Скибин: Озерна, Деснянська, Миру, Польова, Шкільний, Теплична, Шевченка, Вавілова пров., Калинівська

Калинівка:

Реконструкція з 8 по 18 год
Баришівський Паришків: Центральна, Нова, Вишнева, Польова, Київська, Молодіжна, Заболотний, Заболотня

Корніївка: Лесі Українки

Капітальний ремонт з 22 по 7 год
Баришівський Паришків: Нова, Київська, Гагаріна, Голосіівська, Першотравнева, Паркова, Шкільна, Молодіжна, Центральна, Вулиця невизначена, Лісовий, Вишнева, Воровського, Гайова

Корніївка: Щаслива, Тихий, Лугова, Шевченка, Болотна, Болотний, Березанська, Набережна, Бовищанська, Бузкова, Свободи, Українська, Франка, Лубянська, Гагаріна, Вербна, Козацька, Гайовий пров., Ватутіна

Бакумівка: Червоноармійська, Лісова

Капітальний ремонт з 22 по 7 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Дачна

Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ "Вега"

Капітальний ремонт з 10 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Перша Лінія, 1 Лінія, СТ“Флора”, Садова, Шевченка, Вітряного, Приморська

Старі Петрівці: Леніна, Князя Святослава, Заярська, Героїв, Заводська, Миру, Першотравнева, Жовтнева, Вулиця невизначена, Петрівська, Петрівський пров., Урочище Кагати, Нагірна, Старий Сад, Букаєвиця, Дачна, Радянська, Петрівські кручі, Межигірська, Приморський, Лазурна, Гагаріна, Поповича, Польова, Тітова, Шевченка, Сагайдачного, Горіховий, Дубровська

Воропаїв: Лугова

Нові Петрівці: Леніна, Кірова, Свято-Покровська, Горького, Комарова, Щорса, Набережно – Дніпровська, Межигірська, Святослава Князя, Гречка, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Ворошилова, Урочище “Княжне”, Жовтнева, Ворошилова пров., 50 років Жовтня, Петровського, Соборна, Постишева, Бузкова, Аптечна, Блюхера, Шкільна, Куйбишева, Ватутіна, Лермонтова-Новопрорізна, Лермонтова, Пушкіна пров., Пушкіна-Новопрорізна, Лілейна, Преображенська, Затишна, Незалежності, Горького пров., 1-го Травня, 1-го Травня пров., Ново – Київська, Н.Прорізна, Ягідна, Польова, Масив "Ягоди", Богдана Хмельницького

Вишгород: Шолуденка

Технічне обслуговування з 9 по 11 год
К.-Святошинський Лісники: Ватутіна, Вітряна, Центральна, Вітряні Гори, Ігорева, Садова, Кулажина, Поміркова, Південна, Чапаєва, Панська, Урочище Вітряки, Обсерваторна, Лісна, Підлісна, Куцьова, Стежки, Кільцева, Нова, Колгоспна, Кирикова, Козинська

Софіївська Борщагівка: Ярошівська

Гатне: Ягідний

Мила: Шевченка

Хотів: Вітянська, Героїв Чорнобиля, Вишнева, Польова, Кошового, Липовий Яр, Чирки, Франка, Ветеринарний пров., Лісниківська, Гагаріна, Промислова, Мальовнича, Мальовничий, Затишна, Молодіжний, Сонячна, Незалежності, Дружби, Калинова, Юності, Миру, Козацька, Червоноармійська, СТ “Лісова казка”, вул. Мальовнича, СТ “Лісова казка”, вул.Лісова

Реконструкція з 9 по 18 год
Миронівський Карапиші: Героїв України, Бобокалівка Реконструкція з 9 по 19 год
Сквирський Горобіївка: Сквирський бульвар, Квітнева, Сквирська, Молодіжна, Аптечний, Травневий, Сквирський, Вишневий, Лісова, Колгоспна, Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Шевченка, Жовтневий, Зв'язку, Олександра Сілецького, Польова, Польовий, Набережна, Рибацький, Шевченка пров.

Антонів: Перемоги, Старосілля, Леніна

Шамраївка: Волоти

Технічне обслуговування з 9 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Білогородська, 50 років Жовтня, Білогородський Тупик, Гоголя, Кібенка, Лисенка, Короленка, Б.Хмельницького, Магістральна, М.Пимоненка, СТ "Вугільник" Лінія 29, СТ "Вугільник" Лінія 25

Бобриця: Шкільна, Польова, Південна, Молодіжна, Садова, Янтарна, Набережна, Польовий пров., Шевченка, Козацька, Ірпінська, Фабрична, Білогородська, Леніна-Садова, Нова, Новий, Соснова, Озерна, Лісна, СТ "Стимул", Петра Короля, Вишнева, Квітнева, Мічуріна, Грушева, Сонячна, Райдужна, Ярова, Заозерна, Берегова, Тиха, Щаслива, Медова, Затишна, Полунична, Виноградна, Тупик Тіністий, Калинова, Козацький пров., Косогірна, Лугова, Липова, СТ "Леополіс", вул Косогірна, Центральна, Сонячний пров.

Шпитьки: Паркова, Лугова

Вишневе: Південна

Тарасівка: Зоряна, Абрикосова

Музичі: Урожайна, Харченка

Софіївська Борщагівка: Шкільний

Петропавлівська Борщагівка: Шкільна, Кришталева, Каштанова, Сонячна

Білогородка: Урицького

Ходосівка: Польова, Набережна

Малютянка: Молодіжна, Васильківська

Гатне: Петрівського

Нове: Сагайдачного

Бузова: Зоряна

Мрія: Калинова

Реконструкція з 9 по 19 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Обухівський Козин: СТ "Берег", ж/м "Краєвид", СТ "Міжріччя-1", Конча-Заспа, Старокиївська, Солов'яненка, пров. Рибальський, Вереснева, Дамба, Ханський, СТ "Берегиня", Садова, Столичне Шосе, Нова, ж/м “Козинський”, Лугова, СТ “Роздолля”, Київська

Мала Вільшанка: Садова

Обухів: Яблуневий м-р, Київська, Каштанова

Плюти: Лугова, Плютовська, Ж/м Лісовий, СТ “Світанок-2”, Малишка, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова

Григорівка: Леніна

Нові Безрадичі: Кооп. “Авгур”

Українка: Приозерна, Київська, СТ“Дружба”, СТ "Мрія", СТ "Ліра", СТ “Берізка”, СТ “Енран”

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Миронівський Карапиші: Героїв України, Бобокалівка Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Миронівський Вікторівка: Незалежності, Гагаріна, Садова, Калинова

Фролівка: Гагаріна, Калинова, Набережна, Івана Франка, Садова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Поправка: Зелена, Клубний, Садова Чистка траси з 8 по 18 год
Баришівський Баришівка: Лугова, Луговий, Штанька, Паркова, Болотна, Воздвиженська, Радужний, Чайковського, Космонавтів, Бажана Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Перемога: Старокиївська, Забайкальська, Братів Ковалів, Ядлівська, Нова, Партизанська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Горобіївка: Сквирський бульвар, Квітнева, Сквирська, Молодіжна, Аптечний, Травневий, Сквирський, Вишневий, Лісова, Колгоспна, Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Шевченка, Жовтневий, Зв'язку, Олександра Сілецького, Польова, Польовий, Набережна, Рибацький, Шевченка пров.

Антонів: Перемоги, Старосілля, Леніна

Шамраївка: Волоти

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Жоравка: Польовий стан, Першотравнева, Шкільна, Шевченка, Полтавська

Годунівка: Кравченка, Борщика, Перемоги, Поліська

Богданівка: К.Білокур

Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Чистка траси з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Чехова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Польова, Котляревського, О.Пчілки, Пилипа Орлика, Зарічна, Василя Симиренка, Сонячна, Котляревського пров., Сагайдачного пров., Сагайдачного, Крапивницького, Репіна, Пушкіна пров., Петра Сагайдачного пров., Л.Курбаса, Володимирський, Багряного, Дем`яна Кошмана

Старе: Загатка

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Європейська, Незалежності, Черешневий пров., Нова, Матросова, Черешнева, Мирний, Ярославська, Остапа Вишні, Корольова, Свободи пров., Котляревського, Шевченка, Данила Галицького, Перемоги, Приозерна, Тургенєва, Шолом-Алейхема, Весняний, Л.Курбаса, Новий, Коцюбинського, Нова ІІ Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Аркадіївка: Шевченка, Леніна, Першотравнева, Миру, Л. Українки Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Бориспільський Вишеньки: Гоголя, Боженка, Братів Ганжів, Кошового, Патона, Вулиця невизначена, Б.Хмельницького, Жертв Революції, Франка, Леніна, Тороківська, Горького, Щорса, Ожинна, Героїв Космосу, Урожайна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Володарський Рубченки: Клубний, Дружби, Лесі Українки, Жовтнева, 8 Березня, Польова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Рокитнянський Насташка: Польова, Польовий, Жовтнева Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Білоцерківський Чепеліївка: Жовтнева, Набережна, Молодіжна, Надрічна, Червона, Вулиця невизначена, Ферма

Сухоліси: Гагаріна, Привокзальна, Вокзальна, 30 років Перемоги, Центральна, Садова, Перемоги, Польова, Ферма, Хоздвір, Набережна, Польовий, Тракторний стан

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Заворичі: Каштанова, Жовтнева, Зарічна, Широка, Прорізна, Шевченка, Шевченка пров., Калиновий Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Пищики: Миру

Руда: Франка, Грудневий Прорив, Залізнична, Лисака Імріха, Урожайна, Заводська, Першотравнева

Красноліси: Гагаріна, Чапаєва, Горького, Шкільна, Шевченка, 1-го Травня, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Воздвиженська, Лесі Українки

Рогізна: Центральна

Шамраївка: Паркова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Березова, Котляревського, Чкалова, Березовий пров., Ворзельська, Кичеївська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Шаліївка: Миру, Жовтнева, Першотравнева, Космонавтів пров., Пушкіна, Шевченка, Набережна, Польова

Сквира: Селекційна, Кононівська, Липовецька

Горобіївка: Польова, Сквирський бульвар

Токарівка: Жовтнева, Франка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Сквирський Дулицьке: Миру, Будівельна, Набережний, Набережна, Наумівка Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Токарівка: Жовтнева, Франка Чистка траси з 8 по 18 год
Фастівський Фастів: Правди, Лянгасова, Українська, Дружби, Залізнична, Південний, Південна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Фастівка: Центральна Реконструкція з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: І. Виговського, Тітова, Лермонтова, Лермонтова пров.

Мала Снітинка: Тітова

Велика Офірна: Чумацький Шлях

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Андрія Шептицького, Андрія Саєнка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Щербаки: Центральна, Польова, Жовтнева, Колгоспна, Тараса Шевченка, Надрічна, Ювілейна, Шкільна, Росьова Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Мала Сквирка: Ферма Реконструкція з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Пархоменка, Соборна, Броварська, Лесі Українки, Євтушенка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Гребля: Шевченка, Миру, Нова

Гайшин: Гайова

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
К.-Святошинський Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна

Дмитрівка: Молодіжна

Хотів: Паширова

Мила: Комарова

Боярка: Хрещатик

Гореничі: Леніна

Гнатівка: Заводська

Гатне: Озерна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Неграші: Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Стрітівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Шевченка, Кільцева, Молодіжна, Перемоги, Лесі Українки, Воропаївська, Героїв Трипілля, Берегова, Підгірна, Богуна, Нова, Польова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Іванівка: Тараканівського, Валентини Білорус, Петрівських, Рибіна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Ківшовата: Космонавтів, 40 років Перемоги, Калинова, Омельченко, Миру Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Олени Теліги, Винниченка, Малишко, Лесі Українки, Грушевського, Марка Вовчка, Франка, Стельмаха, Котляревського, П. Мирного, Борщагівська, Дачна, Катерини Білокур, Вишнева, Сковороди, Білаша, Леонтовича, Зоряна, Старицького, Ярова, Сливова, Князя Володимира, Коцюбинського, Нечуй-Левицького, Пушкіна, Ярослава Мудрого, Щорса, Озерна, Жовтнева, Леніна, Шкільна, Сонячна, Урочище Чайка, Шевченка

Білогородка: Калініна, Щорса, Виноградна, Ранкова, Жовтневий, Громова, Миколаївська, Сонячна, Героя Печеного, Бочальська, Семашка, Франка, Святкова, Урицького, Нова, Щорса пров., Озерна, Шевченка, Леніна, Франка пров., Будьоного, Київська, Джерельна, Леніна пров., Жовтнева, Лісна, Калинова, Михайлівська, Свердлова, Мнішенко, Проліскова, Боженка, Дачна, Гречка, Гагаріна, Вишнева, Ушакова, Мересьєва, Молодіжна, Полунична, Чорнобильська, Підвальна, Хмельницька, Ширма, 40 років Перемоги, Прип'ятьська, Волошкова, Церковна, Вулиця невизначена, Левадна, Рівненська, Південно Українська, Князя Володимира, Аличова, Запорізька, Каштанова, Соколова, Шудрівська, Рябінова, Громова пров., Зоряна, Володимирська, Зелена, Георгіївська

Чайки: Коцюбинського, Остапа Вишні, Олени Теліги, Стельмаха, Старицького, Марії Заньковецької, Г. Сковороди, Малишка, Панаса Мирного, Катерини Білокур, Марка Вовчка, Лесі Українки, Франка, Дачна, Грушевського, Лобановського, Вінніченко, Валентини Чайки, Нечуя – Левицького, Леонтовича, Білаша

Новосілки: Паркова

Віта-Поштова: Васильківська

Шевченкове: Виноградна, Джерельна, Щорса, Київська, Мисливська, Лікарська, Прорізна, Княгині Ольги, Запорізька, пров. Мальований, Героя Печеного, Шевченка, Всеславська, Столична, Святославська, Амосова, Ранкова, Рябінова, Сонячна

Гатне: Ботанічна, Кленова

Боярка: Сєдова, Київський

Вишневе: Європейська, Затишна

Неграші: Шевченка

Крюківщина: Франка

Святопетрівське: Польова, Б.Хмельницького

Юрівка: Лугова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Дубівка: Фізкультурна, Шкільна, Яблунева, Шевченка, Космонавтів, Вишнева, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 23 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 24 июля 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Полицию просят проверить законность размещения автомобильной стоянки по улице Драгоманова, 6
16:06
На проспекте Бандеры произошел пожар на СТО
15:01
За сутки в Киеве от последствий COVID-19 умер один человек
14:55
Осенью в Киеве и ряде городов Украины вырастут тарифы на горячую воду и отопление
14:04
В Киеве отметили 31-ю годовщину поднятия украинского флага над столицей (фото)
13:06
Сегодня вечером, 24 июля, на трех станциях метро возможны ограничения из-за футбола
12:13
Олексій Чернишов: Проєкт “DNISTER CANYON” — чудовий приклад переваг децентралізації
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 30 жителів Київщини
11:03
В Броварах капітально відремонтують освітлення на 23 вулицях та шляхопроводі
10:04
За сутки в Украине привились от коронавируса почти 153 тысячи человек
09:01
В Украине отменили штрафы за нарушение правил въезда-выезда из ОРДЛО
08:06
В Украине увеличился налог на доход по страховым договорам для аграриев
07:15
Субботние ярмарки 24 июля пройдут в восьми районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 24 июля 2021 года
пятница, 23 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
Календарь событий