среда, 28 июля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 23 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Баришівський

Садове: 50 років Перемоги, Вишнева, Садова, Південна, Центральна, Українська, Господарська

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Поправка: Зелена, Клубний, Садова

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Матюші: Мічуріна, Лесі Українки, Ярослава Мудрого, Миру

Реконструкція

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Матюші: Шевченка, Левицького

Реконструкція

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Матюші: Гоголя, Лесі Українки

Реконструкція

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Матюші: Гоголя, Лесі Українки

Реконструкція

з 8 по 19 год

Богуславський

Вiльховець: Степова, Шкільна, Виноградна, Виноградний пров.

Семигори: Шевченка, Берегова, Кайдашівська, Лесі Українки, Котляревського, Стадіонна, Лозова, Горького, Соснова, Макаренка, Котки, Семигори (1), Молодіжна, Польова, Набережна, Нечуя-Левицького, Садова, Польовий, Лісова

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Богуславський

Біївці: Шкільна, Загребельна, Покровська, Богуславська, Вербова, Автотракторна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Богуславський

Москаленки: Шевченка, Шелестуха, Хрещатик, Кутовий

Богуслав: Мисайлівська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Бориспільський

Велика Олександрiвка: Матросова, Миру, Героїв України, Котляревського, Шевченка, Гагаріна, Луговий, Лесі Українки, Чкалова, Маяковського, Б.Хмельницького, Соборна, Європейська, Авдеєва, Київський Шлях, Ватутіна, Бориспільська, Зоряна, Петлицького, Господарська, Озерна, Тополева, Фізкультури, Квіткова, Броварська, Грушевського

Олександрівка: Берегова

Гора: Яблунева, Щаслива, Покровська, Мічуріна, Толстого, Франка, Тиха, Калинова, Жовтнева, Лісова, Лермонтова, Квітнева, Комуністична, Вереснева, Ошитковський, Бориспільська, Грушевського, Аеропортовська, Басюли, Гагаріна, Мирний, Кооперативний, Мостова, Шкільна, Центральна, Інститутська, Шевченка, Західна, Пушкіна, Науки, Проектна, Польова, Степова, Київська, Молодіжна, Сонячна, Східна, Басейна, 8 Березня, Вишнева, Горіхова, Гоголя, Чубинського, Зоряна, Польова II, Л.Українки, Локаторна, 2 Польова, Гірський пров., ІІ Польовий пров., П.Морозова, Лютневий, Прорізний, Лісний, Чубинського пров., Івана Мазепи, Тургенєва, В`ячеслава Чорновола, Верни, Івана Котляревського пров., Європейський, Зелена, Садова

Бориспіль: Маяковського, Лугова, Декабристів

Мала Олександрівка: Лісова, Гагаріна, Окружна

Чубинське: Погребняка, Дачна, Бориспільська, Блізниченка, Київська

Петропавлівське: Горіхова, Малинова, Молодіжна

Мартусівка: Бориспільська, Заводська

Вишеньки: Шевченка

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Глибоке: Виноградна, Центральна, Калинова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Бориспіль: Бежівка

Іванків: Бориспільський

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Бориспіль: Степана Криворученка, Братуся, Пречистенська, Польова, Симона Петлюри, Глибоцька, Шкіля

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Бориспіль: Броварська, Панаса Мирного, Київський Шлях, Головатого, Маяковського, Запорізька

Кийлiв: Дачі Дніпра, Набережна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бориспільський

Бориспіль: Київський Шлях, Бабкіна, Бабкіна пров., Військове містечко

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бородянський

Бородянка: Ломоносова, Вокзальна

Реконструкція

з 8 по 19 год

Бородянський

Микуличі: Ніни Сосніної, Щастя, Польова, Варшавська, Садова, Центральний

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бородянський

Микуличі: Івана Багряного, Архітектора Рикова, Івана Франка, Генерала Корнієнка, М.Коцюбинського

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бородянський

Луб'янка: 1-го Травня

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бородянський

Пісківка: Шкільна, Тетерівська, Центральна

Капітальний ремонт

з 9 по 17 год

Бородянський

Пісківка: Ніни Сосніної

Реконструкція

з 9 по 17 год

Броварський

Требухів: Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова

Красилівка: Гагаріна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Зазим'є: Яблунева, Будівельників, Н.Барбон, Нова, Щорса, Липнева, Вишнева, Новий

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Гоголів: Київська, Гоголя, Панфілова, Винарського

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Зазим'є: Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Літки: Шевченка, Травнева, Миру, Північна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Княжичі: Ялинкова, Абрикосова

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова

Бровари: Гордієнка Костя

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Літочки: 50 років Жовтня, Лугова, Ватутіна, Островського, Молодіжна

Соболівка: Ватутіна

Літки: Зелений

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Калита: Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Бредака, Миру

Рудня: Козацька

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня

Реконструкція

з 8 по 17 год

Броварський

Скибин: Озерна, Деснянська, Миру, Польова, Шкільний, Теплична, Шевченка, Вавілова пров., Калинівська

Калинівка:

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Погреби: Погребський шлях

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Красилівка: Дружби, Конєва, Травнева, Лугова, Травневий, Молодіжна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Погреби: Соборна, Центральна, Яблунева, Шевченка, Малишка, Некрасова, Ватутіна, Лесі Українки, Єдності, Гончара, Молодіжна, Грушевського, Тополина, Солов'їна, Зарічна, Франка, Берегова, Європейська, Весняна, Гоголя, Лугова, Масив "Кругла", Городецького, Чкалова, Суворова, Тепличний пров., Майданівська, Кутузова, Гайдара, Горького, Каштанова, Теплична, Різдвяна, Горького пров., Дубрівський шлях, Масив "Діброва", Погребський шлях, Незалежності, Завбірська, Нова, Світанкова, Мічуріна, Вишнева, Суворова пров., Покровська, Софіївська, Терникова, Польова, Київська, Столична, Пухівська, Озерна, Рибальська, Старосільська, Висока, Старосільський, Масив "Залющина", Гайова, Осіння, Промислова, Райдужна, Прорізна, Садова, Лідіївська, Ратушного, Пасіченка, А. Пасіченка, Гагаріна, Кодацька, Стародеснянська, Деснянська, Чижика О.

Зазим'є: Промислова, Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський, Польова

Пухівка: Деснянська

Рудня: Лебідська, Шкільна

Семиполки: Київське шосе

Бровари: Ступака

Гоголів: Шевченка

Рожни: Молодіжна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Велика Димерка: Пархоменка, Соборна, Броварська, Лесі Українки, Євтушенка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Васильківський

Мархалівка: 1 Травня, Западинська, Серпнева, Блакитна, Мархалівська, Г. Сковороди, Васильківська

Реконструкція

з 8 по 20 год

Васильківський

Глеваха: Вокзальна, Павлова

Технічне обслуговування

з 8 по 15 год

Васильківський

Пологи: Білоцерківська, Щорса, Шевченка, Леніна, Береговий

Гребінки: Карла Маркса, Устимівська, Космічна, Прорізна, Партизанська, Зоряна, Вишнева, Дімітрова, Перемоги, Київська, Ярова, Лугова, Чернишанська, Шевченка, Франка, Польова, Північна, Архітектурна, Вулиця невизначена, Ленінградська

Кодаки: Максима Рильського

Черниші: Лугова

Реконструкція

з 8 по 18 год

Васильківський

Васильків: 1 Мічуріна пров., 2 Мічуріна пров., Мічуріна, Заводська, Мічуріна пров., Кільцева, 1-го Травня, Небесної Сотні, Покровська, Квітки-Основ'яненка, Володимирська

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Васильківський

Порадівка: Щорса, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Весняна

Руликів: Космонавтів

Варовичі: Нова

Мала Солтанівка: Південна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Вишгород: Набережна, Шевченка, Шолуденка, Шкільна, Київська

Чистка траси

з 8 по 20 год

Вишгородський

Вишгород: Набережна, Шевченка, Шолуденка, Шкільна, Київська

Чистка траси

з 8 по 20 год

Вишгородський

Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Вишгородський

Нові Петрівці: 1-го Травня, В/Ч 2860, Масив "Польовий", В/Ч 3027, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунський, Мощунська, Оболонська

Вишгород: Новопромислова, ТІЗ "Дідовиця", Ромашкова, Проммайданчик “Карат”, СТ "Виноградар", МКМ "Телеком Лтд", Шолуденка, Проммайданчик ГАЕС, Дідовиця, Виноградна, Полунична, Малинова, Ягідна, Фруктова, Квітковий

Толокунь: Лісна

Рови: Шевченка

Синяк: Депутатська

Реконструкція

з 9 по 18 год

Володарський

Завадівка: Шевченка

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Згурівський

Усівка: Молодіжна, Центральна, Центральний пров., Шевченка, Українська

Технічне обслуговування

з 8 по 13 год

Іванківський

Феневичі: Ланова, Шевченка, Миру

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Жміївка: Набережна, Піддубної, Дорожна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Ірпінський

Михайлівка-Рубежівка: Підприємців, Хутірська

Реконструкція

з 8 по 19 год

Ірпінський

Михайлівка-Рубежівка: пров. Чирвин, Чирвин Яр, Василькова

Реконструкція

з 8 по 19 год

Ірпінський

Гостомель: Озерна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

Гостомель: Лугова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

Гостомель: Черняхівська, Черняхівського

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

Ірпінь: Річний пров., Лугова, 9 Лінія

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

Буча: Полтавська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Музичі: Підлісна, Прорізна, Зоряний, Долиногірська, Вишнева

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Білогородка: Волошкова

Крюківщина: Боярська

Шевченкове: Малиновського, Волошкова, Малинова

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Білогородка: Калинова, Князя Володимира

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Білогородка: Нова, Свердлова, Київська, Левадна, Франка

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Крюківщина: Археологічна, Нова, Новосільська, Мічуріна

Малютянка: Перемоги

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Бобриця: Польова, Білогородська, Польовий пров.

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Білогородка: Степова

Шевченкове: Шевченка, Шудрівська, Степова

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Музичі: Ярова, Шевченка, Чорноморська, Севастопольська

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Білогородка: Теплична, Київська, Жовтнева, Свердлова, Левадна, Слав'янська, Шевченка, Весняна, Чайковського, 40 років Перемоги, Чайки, Нова, Миколаївська, Дзержинського, Ставкова, Князя Володимира, Озерна, Жовтневий, Слов'янська, К.Маркса, Ірпінський Спуск, Шудрівська, Джерельна, Калініна, Поляна, Гагаріна, Комарова, Якіра, Будьоного, Семашка, Хмельницька, Вулиця невизначена, Волошкова, Каштанова, Санаторна, Героя Печеного, Південно Українська, Запорізька, Вишнева, Ковальська, Степова, Рибацька, Михайлівська, Андріївська, Лікарська, Георгіївська, Річна, М.Величка, Виноградна, Круча, Стародубівська

Софіївська Борщагівка: Ярова

Гнатівка: Шевченка, ст. Житомирська, Київська

Хотів: Богомольця, Промислова

Шевченкове: Андріївська, Ковальська, Мисливська, Святославська, Березова, Княгині Ольги, Шудрівська, Санаторна, Прорізна, Лікарська, Чайка, Джерельна, Миколаївська, Освітянська, Липнева, Степова, Героя Печеного, Амосова, Малиновського, Церковна, Шевченка, Волошкова, Малинова, Ранкова, Виноградна, Сонячна

Жорнівка: Першотравнева

Чайки: Панаса Мирного

Крюківщина: Боярська

Петропавлівська Борщагівка: Островського

Нове: Дружби Народів

Київ: 15+900 км автошляху Київ-Чоп, 14+900 км автошляху Київ-Чоп, 20+950 км автошляху Київ-Чоп, 18 км автошляху Київ-Чоп

Чабани: Квіткова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Білогородка: Теплична, Київська, Жовтнева, Свердлова, Левадна, Слав'янська, Шевченка, Весняна, Чайковського, 40 років Перемоги, Чайки, Нова, Миколаївська, Дзержинського, Ставкова, Князя Володимира, Озерна, Жовтневий, Слов'янська, К.Маркса, Ірпінський Спуск, Шудрівська, Джерельна, Калініна, Поляна, Гагаріна, Комарова, Якіра, Будьоного, Семашка, Хмельницька, Вулиця невизначена, Волошкова, Каштанова, Санаторна, Героя Печеного, Південно Українська, Запорізька, Вишнева, Ковальська, Степова, Рибацька, Михайлівська, Андріївська, Лікарська, Георгіївська, Річна, М.Величка, Виноградна, Круча, Стародубівська

Софіївська Борщагівка: Ярова

Гнатівка: Шевченка, ст. Житомирська, Київська

Хотів: Богомольця, Промислова

Шевченкове: Андріївська, Ковальська, Мисливська, Святославська, Березова, Княгині Ольги, Шудрівська, Санаторна, Прорізна, Лікарська, Чайка, Джерельна, Миколаївська, Освітянська, Липнева, Степова, Героя Печеного, Амосова, Малиновського, Церковна, Шевченка, Волошкова, Малинова, Ранкова, Виноградна, Сонячна

Жорнівка: Першотравнева

Чайки: Панаса Мирного

Крюківщина: Боярська

Петропавлівська Борщагівка: Островського

Нове: Дружби Народів

Київ: 15+900 км автошляху Київ-Чоп, 14+900 км автошляху Київ-Чоп, 20+950 км автошляху Київ-Чоп, 18 км автошляху Київ-Чоп

Чабани: Квіткова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Крюківщина: Ленінградська площа, Польова, Мічуріна, Ужгородська, Балукова, Франка, Археологічна, Ленінградська

Тарасівка: Північний

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Музичі: Набережна

Реконструкція

з 9 по 19 год

Кагарлицький

Бурти: Комсомольська

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Героїв Крут, Котовського пров., Архітекторів пров., Пікуля, Архітекторів, Трохименка Карпа, Січових Стрільців, Журавлина

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Тургенєва, Ватутіна, Кошового, Чайковського, З.Космодем'янської, Толстого

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Миронівська, Павлова, Шевченка, Попова

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Стрітівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Шевченка, Кільцева, Молодіжна, Перемоги, Лесі Українки, Воропаївська, Героїв Трипілля, Берегова, Підгірна, Богуна, Нова, Польова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Макарівський

Колонщина: Таврійська, Марянівка, 1 Травня, Шевченка, Каховська, Херсонська, Гагаріна, Росохівська, Набережна, Тишури, Київська, Слобідська, Комарова, Тішурі пров., КТП в полі, Молодіжна, Садова, Архітектора Доценка, Антрацитівська, Софіївська, Новомар`янівська, Вишеградська, Спасівська, Надії, Райдужна, Святителя Димитрія, Троїцька, Воскресенська, Святителя Димітрія

Маковище: Польова, Шевченка, 40 років Перемоги, Центральна, Корабельна, Набережна, Жовтнева, Гагаріна, Ватутіна, Виноградна

Макарів: Ватутіна

Вишеград: Київська

Мотижин: Слобода

Копилів: Миру

Людвинівка: Калинівський

Липівка: Шевченка

Мар'янівка: Мар’янівка, Пальтонівка

Гавронщина: Польова

Березівка: КТП

Плахтянка: Коцюбинського

Технічне обслуговування

з 9 по 17 год

Макарівський

Людвинівка: Мотижинська, Кагатна, Центральна, Механізаторів, Польова

Фасова: Довга, Франка, Жовтнева, Хуторна, Шевченка, Набережна, Грузецька

Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна, Зарічна, І. Франка, Вишнева, Центральна, Вінницька, Чкалова, Шевченка, Нова, Колгоспна

Весела Слобода: Комсомольська

Чистка траси

з 9 по 19 год

Миронівський

Миронівка: Кооперативна, Соборності, Бібліотечний пров., Кооперативний, Вершути, Вершути пров.

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Миронівський

Миронівка: Пироженка

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Миронівський

Миронівка: Соборності, Захарченка, Стрільця

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Миронівський

Миронівка: Соборності, Захарченка

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Миронівський

Вікторівка: Незалежності, Шевченка, Молодіжна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Миронівський

Карапиші: Героїв України, Бобокалівка

Капітальний ремонт

з 9 по 20 год

Обухівський

Козин: СТ "Берег", ж/м "Краєвид", СТ "Міжріччя-1", Конча-Заспа, Старокиївська, Солов'яненка, пров. Рибальський, Вереснева, Дамба, Ханський, СТ "Берегиня", Садова, Столичне Шосе, Нова, ж/м “Козинський”, Лугова, СТ “Роздолля”, Київська

Мала Вільшанка: Садова

Обухів: Яблуневий м-р, Київська, Каштанова

Плюти: Лугова, Плютовська, Ж/м Лісовий, СТ “Світанок-2”, Малишка, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова

Григорівка: Леніна

Нові Безрадичі: Кооп. “Авгур”

Українка: Приозерна, Київська, СТ“Дружба”, СТ "Мрія", СТ "Ліра", СТ “Берізка”, СТ “Енран”

Реконструкція

з 9 по 17 год

П.-Хмельницький

Гланишів: Жовтнева, Садова, Набережна, Молодіжна, Першотравнева, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 12 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: 40-річчя визволення Переяславщини, Ярмаркова, Соборна, Коцюбинського пров., Солонці, Коцюбинського, Дорошенка Петра, Дорошенка Петра пров., Федора Лободи, Белінського, Чехова, Чехова пров., Курченко Надії, Дощова, Вулиця невизначена

Капітальний ремонт

з 12 по 20 год

П.-Хмельницький

Помоклі: Б.Хмельницького, Радянська, Жовтнева, Лісна, Перемоги, Піщана, Травнева

Капітальний ремонт

з 12 по 20 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: 40-річчя визволення Переяславщини, Ярмаркова, Соборна, Коцюбинського пров., Солонці, Коцюбинського, Дорошенка Петра, Дорошенка Петра пров., Федора Лободи, Белінського, Чехова, Чехова пров., Курченко Надії, Дощова, Вулиця невизначена

Реконструкція

з 12 по 19 год

Рокитнянський

Рокитне: Пісчана, Гайова, Мовчанівська, Поповича

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Савинці: Садова, Набережна, О.Кобильченко пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Сквирський

Дулицьке: Миру, Луговий, Хліборобів, Голосіівський пров., Флотська, Флотський, Садовий, Партизанська

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Сквирський

Пищики: Миру

Руда: Франка, Грудневий Прорив, Залізнична, Лисака Імріха, Урожайна, Заводська, Першотравнева

Красноліси: Гагаріна, Чапаєва, Горького, Шкільна, Шевченка, 1-го Травня, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Воздвиженська, Лесі Українки

Рогізна: Центральна

Шамраївка: Паркова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський

Дулицьке: Миру, Луговий, Хліборобів, Голосіівський пров., Флотська, Флотський, Садовий, Партизанська

Чистка траси

з 8 по 18 год

Сквирський

Самгородок: Замкова, Молодіжна, Берегова, Н.Фастівська

Чистка траси

з 8 по 18 год

Сквирський

Дулицьке: Миру, Загородній пров., Загородня

Чистка траси

з 8 по 18 год

Сквирський

Шаліївка: Миру, Жовтнева, Першотравнева, Космонавтів пров., Пушкіна, Шевченка, Набережна, Польова

Сквира: Селекційна, Кононівська, Липовецька

Горобіївка: Польова, Сквирський бульвар

Токарівка: Жовтнева, Франка

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Сквирський

Пищики: Миру

Руда: Франка, Грудневий Прорив, Залізнична, Лисака Імріха, Урожайна, Заводська, Першотравнева

Красноліси: Гагаріна, Чапаєва, Горького, Шкільна, Шевченка, 1-го Травня, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Воздвиженська, Лесі Українки

Рогізна: Центральна

Шамраївка: Паркова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ставищанський

Стрижавка: Лісова, Лугова, Шкільна, Набережна, Молодіжна, Вишневий, Ювілейна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Таращанський

Тараща: Липнева, Партизанська, Ломоносова, Стуса, Гаражний

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Таращанський

Лука: Шкільна, Набережна, Перемоги, Шевченка, Молодіжна, Заводська

Тараща: Перемоги

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Фастівський

Малополовецьке: Молодіжна, Механізаторів, Садова, Каштанова, Центральна, Дакалівська, Лесі Українки, Шевченка, Горького, Паркова, Коцюбинського, Партизанська, Сонячна, Щастя, Степова, Комарова, Лісна, Задніпровських, Луговий пров., Задніпровських пров., Шкільна, Франка, Польова, Черняховського пров., Новоселицька, Шляхова, Господарство, Гагаріна, М.Рильського, Ярова, Калинова, Квіткова, Корольова, Пушкіна, Кільцева, Набережна, Корнійчука пров.

Софіївка: Яхнянська

Тарасівка: Зелена, Вишнева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Курчатова, Фафанова, Берегова, Щастя

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Райдужна, Ювілейна, Папаніна, Папаніна пров., Сонячна, Журавлина

Капітальний ремонт

з 9 по 18 год

Фастівський

Фастів: Грушевського, Коржаневського, Сковороди, Коржанівського пров., Сонячна, Житомирська, Козацька, Європейський пров., Савченка, Силенка

Реконструкція

з 9 по 18 год

Яготинський

Райківщина: Освіти, Шевченка, Червоноармійська, Першотравнева, Студентська, Перемоги, Садове товариство “Супій”

Реконструкція

з 8 по 20 год

Яготинський

Сотниківка: Шевченка, Гагаріна, Козацька, Ворошилова, Миру, Кооперативна, Голобородька

Реконструкція

з 8 по 20 год

Яготинський

Насташка: Жовтнева

Супоївка: Вітовецька, Кільцева, Молодіжна, Польова, Більшовицька, Супоївська, Набережна

Засупоївка: Молодіжна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Яготинський

Озерне: Першотравнева, Озернянська, Островського

Реконструкція

з 8 по 20 год

Яготинський

Супоївка: Вітовецька, Яготинська, Сумська, Глухівська

Реконструкція

з 8 по 20 год

Яготинський

Супоївка: Молодіжна, Яготинська, Агостроївська, Ковпака, Глухівська

Озерне: Першотравнева

Реконструкція

з 8 по 20 год

Яготинський

Сотниківка: Садова, Миру, Пролетарська, Шкільна, Генерала Марченка пров.

Реконструкція

з 8 по 20 год

Яготинський

Мала Березанка: Космонавтів

Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Яготин: Каштанова Алея, Незалежності, Дарницька, Футбольна, Мономаха, Винниченка, Кравченка, Паркова, Мирська, Філатова, Шевченка, Шкільна площа, В.Стуса, Суворова, Маяковського, Набережна, Заводський, Заводська, Перемоги, Набережний, Посітька, Садова, Молодіжний, Клубна, Радіщева, О.Олеся, Польова, Лісняківський, Репіна, Котляревського, Грабовського, Добролюбова, М.Кривоноса, Будівельна, Миру, Коцюбинського, Котляревського пров., Філатова пров., Гастелло, Грінченка, Ломоносова, Пирятинська, Чкалова, Симоненка пров., Чкалова пров., Лермонтова, Олександра Непорожнього, Червоного Христа, Ліхачова, Косяченка, Студентська, Тесленка, Бондаренка, Большака, Ліхачова пров., Козацька, Ломоносова пров., Павла Бабія, Річна, Футбольний, Згурівська

Засупоївка: СТ "Алгоритм"

Чистка траси

з 8 по 19 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 22 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

вторник, 27 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
“Киевводоканал” рассказал, почему вода из-под крана лучше бутилированной
20:05
Киевлян предупреждают о возможных в среду грозах и шквалах ветра
19:45
Столичные коммунальщики собираются реставрировать сгоревший дом на улице Китаевской
19:25
“Киевтеплоэнерго” через суд требует от “Укргаздобычи” продавать газ украинской добычи без посредничества “Нафтогаза”
19:05
У рамках “Великого будівництва” на Київщині відремонтували ще одну сільську дорогу
18:45
В приложении “Киев Цифровой” появится возможность голосования за проекты Общественного бюджета
18:23
Жители Украинской общины требуют отмены решения о повышении налоговых ставок
18:03
KAN обнародовал видеодайджест о ходе строительства ЖК “Республика” за июль
17:45
В КГГА заявляют, что победившие в конкурсе перевозчики подписывают договора на новых условиях
17:23
В мероприятиях, посвященных 1033-летию Крещения Киевской Руси, приняли участие около 55 тысяч жителей и гостей столицы (видео)
17:16
Руководству АРМА сообщено о подозрении в присвоении “воровского общака”
17:02
В Київоблраді розглянуть можливість будівництва спортивного майданчику в Літках
16:45
На Київській митниці ДБР ліквідувало канал контрабанди товарів на десятки мільйонів гривень (фото)
16:23
Разделение должностей главы КГГА и мэра Киева наладит процесс управления городом, – эксперт
16:01
В “Киевспецтрансе” заявили о возможном срыве графика вывоза мусора из-за действий СБУ на полигоне бытовых отходов №5
Календарь событий