суббота, 24 июля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 22 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 22 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 22 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Бородянському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Миронівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Паришків: Центральна, Нова, Вишнева, Польова, Київська, Молодіжна, Заболотний, Заболотня

Корніївка: Лесі Українки

Капітальний ремонт з 22 по 7 год
Баришівський Паришків: Нова, Київська, Гагаріна, Голосіівська, Першотравнева, Паркова, Шкільна, Молодіжна, Центральна, Вулиця невизначена, Лісовий, Вишнева, Воровського, Гайова

Корніївка: Щаслива, Тихий, Лугова, Шевченка, Болотна, Болотний, Березанська, Набережна, Бовищанська, Бузкова, Свободи, Українська, Франка, Лубянська, Гагаріна, Вербна, Козацька, Гайовий пров., Ватутіна

Бакумівка: Червоноармійська, Лісова

Капітальний ремонт з 22 по 7 год
Тетіївський Тетіїв: Зарічна, Садова, Герцена, Ломоносова, Панченка пров., Садовий

Черепин: Петрівського

Технічне обслуговування з 14 по 20 год
Тетіївський Галайки: Перемоги, Шкільна, Леніна, Шевченка Технічне обслуговування з 11 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ярмаркова, Києвобрамська, Чкалова, Межирічна, Нестерова пров., Ломоносова, Іващенка Олега, Ломана, Шкільна, Соборна, Гімназійна Реконструкція з 10 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Семінарський пров., Рози Люксембург пров., Мала Підвальна, Малопідвальний, Фабрична, Велика Підвальна, Києвобрамський, Києвобрамська, Ломана, Ломаний, Анучина Реконструкція з 10 по 17 год
Таращанський Ківшовата: Свободи, Набережна, Космонавтів Реконструкція з 9 по 19 год
Фастівський Фастів: Райдужна, Ювілейна, Папаніна, Папаніна пров., Сонячна, Журавлина Реконструкція з 9 по 18 год
Фастівський Фастів: Грушевського, Коржаневського, Сковороди, Коржанівського пров., Сонячна, Житомирська, Козацька, Європейський пров., Савченка, Силенка Реконструкція з 9 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Узький, Гористий, Героїв Дніпра, Небесної Сотні, Маяковського, Шкільна, Барвиста, Дніпровська, Можайська, Оболонна, Лагерна, Героїв Крут, Лозова, Литвиненка Михайла, Миру, Дніпровський, 2 Можайський, Гімназійна, Героїв Вітчизняної Війни, Береговий пров., Ціолковського, Козинська, 1 Можайський, Золотоніське Шосе, Об'їзна, 1 Лагерний, Кооперативна, Орлова, Орлова пров., Соснова, Суворова пров., Новокиївське Шосе, Суворова, Жданова, Якубовського Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Ірпінський Буча: Богдана Хмельницького, Нове шосе, Шевченка, Вишнева, Бориса Гмирі, Депутатська, Леоніда Глібова Реконструкція з 9 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Б.Хмельницького Реконструкція з 9 по 19 год
Білоцерківський Храпачі: Ферма, Молодіжна, Кооперативна, Кооперативний, Шкільна, Ярова, Колгоспна, Млин

Глушки: Центральна, Січнева, Ставок, Садова, Тихий, Молодіжна, Весняна, пров. Поштовий, 1-го Травня, Надрічна

Скребиші: Миру, Молодіжний, Калинова, Кільцева, Тихий, Шкільний, Набережна, Садова, Літній табір, Ферма, Нова

Біла Церква: Траса Київ-Одеса, Київська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Скребиші: Миру, Молодіжний, Калинова, Кільцева, Тихий, Шкільний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Баришівський Перемога: Старокиївська, Забайкальська, Братів Ковалів, Ядлівська, Нова, Партизанська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Пасічна: Зарічна, Пузикова, Шосткінська, Степовий, Сумська, Поліська

Борщів: Грушевського

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Фастівський Кожанка: Шевченка пров., Шевченка, Кооперативна, Кооперативний, Квітнева, Триліська, Набережна, Ніколаєнка, Кірова пров., Зубарська, Комісарова, Лісний, Комісарова пров., Шкільна, Комарова

Триліси: Житловий масив, Миру, Кожанське Шоссе, Ж/м "Лісний", Корчіївка, Набережна, Незалежна, Нова, Лесі Українки, Котляревського, Соборна, Декабристів, Котовського пров., Гірська, Больничний, Котляревського пров., Горького, Зарічна, Б.Хмельницького, Островського, Дружби, Олександренка, Вишнева, Жовтнева, Олександренка пров., Околонська, Б.Хмельницького пров., Шевченка, Ж/м відгодувального пункту, Пушкіна, Шкільна, Шляхова, Франка, Короленка, Зарічний пров., Шляховий пров., Берегова, Горького пров., Шляховий, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Польова, Гончара, Богуна, Дачна, Молодіжна, Марка Вовчка, Степова, Шкільний, Довженка, Ланова, Козацька, Механізаторів, Червоноармійська, Садова, Степовий, Заводська, Заводський пров., Територія спиртзаводу

Королівка: Леніна, Триліська, Степова, Лісний, Березнева, Цегельний, Зелений

Бортники: Набережна, Південна, Буйка, Незалежності, Каштанова, Річний, Гайова, Польовий, Польова, Пушкіна, Незалежності пров., Шевченка, Лісова, Шевченка пров., Дачний масив "Весна", Господарство

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Буйка, Пожежний, Якубовського, Галафеєва, Прорізна, Прорізний, Возз'єднання Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Володарський Біліївка: Садова, Лесі Українки, Миру, Шевченка, Травнева, Пересічна, Коцюбинського

Пархомівка: Шкільний, Свято – Покровська

Петрашівка: Шевченка, Радянська, Польова, Зарічна, Річна, Надрічна

Гайворон: Шкільна, Загребельна, Цегельна, Шевченка, Сліпенчука, Круглий, Набережна, Садова, Селищанська, Огородній пров., Нагірна, Кооперативна, Колгоспна, Молодіжна

Володарка: Кооперативна

Рогізна: Кірова, Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Володарський Гайворон: Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Володимира Момота Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: 74 Cтрілкової Дивізії, Спартака, Северинівська, Варшавська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Новооскольська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Новооскольська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Рокитнянський Насташка: Польова, Польовий, Жовтнева Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: 10 Лінія, Гостомельське Шосе Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Толстого, Лермонтова, Новооскольська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Згурівський Згурівка: Українська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Ірпінський Ірпінь: Соборна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Соборна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Коцюбинське: Меблева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Мечнікова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Дівички: Гагаріна, Молодіжна, Горького, Дружби, Жовтневої Революції, Перемоги, Леніна, Космонавтів

Переяслав-Хмельницький: Самутіної Ганни

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Дівички: Гагаріна, Леніна, Дружби, Миру, Жовтневої Революції, Горького, Трубіжська, Перемоги, Молодіжна, Садова

Єрківці: Безіменний

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Дулицьке: Миру, Будівельна, Набережний, Набережна, Наумівка Чистка траси з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Осіння, Хмельницького Богдана, Комунарська, Літня, Озерна, Бабачиха, Західна, Комарова, Гетьмана Івана Сулими, Волинська, Весела, Сонячна, Алєксєєва, Ювілейна, Космонавтів, Паркова, Лаврова, Каштанна, Канівська, Перемоги, Дружби, Петухова, Комарівська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров., Рибальська, Морська, Набережна, Зимова, Костюка Петра, Костюка Петра пров., Філатова, Чайкіної Лізи, Андрушівська, Тарасівська, Героїв Дніпра, Трубайлівська, Цвіточна, Пшенична, Панфілова, Монастирська, Лісова

Стовп'яги: Молодіжна, Київська, Польова, Шевченка, Шкільний, Підгірна, Кавказька, Лесі Українки, Шкільна, Комунарська, Луговий, Ярова, Соснівська, Миру, Нова, Підгірний, Вузький, Перемоги, Садова, Бориспільська, Буда-Варовицька, Дніпровська, Миронівська, Поліська, Білоцерківська, Лісова, Зарічна, Дружби, Мирна, Прорізна

Кавказ: Комунарів, Молодіжна, Вишнева, Польова, Незалежності, Низинна, Історична, Весняна, Набережна

Веселе: Миру

Дівички: Жовтневої Революції

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Оріховець: Центральна, Шкільна, Зарічна, Шкільний

Сквира: Калинова

Чистка траси з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Можайська, Хмельницького Богдана, Мала Київська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Білоцерківський Озерна: Перковського, Степовий, Кагатна, Злагоди, Новоселівська, КНС Реконструкція з 8 по 19 год
Сквирський Оріховець: Зарічна, 8 Березня Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Озерна: Садова, Богдана Хмельницького, 5 відділення, Вишнева, Щаслива, Житловий будинок, Ферма

Чупира: Скважина

Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Озерна: Чумацька, Богдана Хмельницького, Виноградна Реконструкція з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Сковороди, Перемоги, Чернишевського, Короленка, Короленка пров., Супійський, О.Олеся, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Калита: Малинова, Садова, Гоголя, Турчиновського, Слуківська, Пінчука, Бредака, Квітнева, Кленова, Набережна, Кругова, Коцюбинського, Озерна, Шевченка, Сонячна, Кобзаря, Миру, Молодіжний, Піщана, Піонерський, Спортивна, Першотравнева, Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Окружна, Урочище Млин, Чкалова, Шкільний, Піонерська, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, 1-го Травня, Левицького, Кооператив “Дружба”, Польова, Лесі Українки

Опанасів: Калинова, Петрівська, Радгоспна, Слуковський, Лісова, 1-го Травня, Першотравневий

Рудня: Козацька

Красилівка: Павла Тичини

Гоголів: Чернишевського

Заворичі: Вокзальна, Залізнична, Радгоспна, Пляжний, Лугова, Молодіжний, Шкільний пров., Польовий, Тепличний, Сонячна, Травнева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Мотовилівка: Соборна, Шкільна, Квітнева, Фастівська, Садова, Озерна, Лесі Українки, Польова, Озерний, Польовий, Вулиця невизначена, Без назви

Велика Снітинка: Трудова, 1-го Травня, Шкільна

Велика Мотовилівка: Васильківська, Хмельницького, Шкільна, Урожайна, Комарова, Гоголя, 1-го Травня, Толстого, Я.Мудрого, Шевченка, Миру, Оленівська, Короленка, Колгоспна, Руліковського, Пушкіна, Васильківський, Котовського пров., Господарство

Оленівка: Шевченка, Соборна, Бойцова, Шкільна, Незалежна, Варвари Ханенко

Борова: Олександра Свірського, Залізнична, 1-го Травня, Січових Стрільців, Абрикосний, Табірний, Мічуріна, Сергія Гуріча пров., Миру, Вокзальна

Фастів: Броварський пров.

Реконструкція з 8 по 19 год
Васильківський Безп'ятне: Грушевського, Васильківська, Квітнева, Садова, Садовий, Центральна, Загородня, Польова

Кулибаба: Першотравнева, Київська, СТ "Будівельник-2", СТ "Кіно", Травнева, Першотравневий

Руликів: Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова

Митниця: Шулявка, Польова, Леніна, Київська, 1 Травня, Фастівська, Молодіжна, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Поле, Траса Київ-Одеса, Сонячна

Червоне: Васильківська, Садова, Садовий, Миру, Шкільна, Польова, Сонячна

Порадівка: Центральна, Нова, Шевченка, Запорізька

Застугна: Грушевського, Кар'єрна

Кодаки: Першотравнева, СТ "Вчитель"

Васильків: Донбасівський

Барахти: СТ "Прип'ять"

Червоне (Застугнянська с/р): Васильківська

Глеваха: траса Київ-Одеса

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Згурівський Згурівка: Українська, Набережний, Коцюбинського, Чкалова, Незалежності, Київська, Український, Пушкіна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Шевченка, Шевеля, Кучанська, Пушкіна, Заводська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Миронівський Карапиші: Карапиші, В.Пастушенка, Гагаріна, Поштова, Лугова, Незалежності, Богуславська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Миронівський Македони: Македони, Шахтобудівників, Садова, Центральна, Торезька, Джерельна

Малі Прицьки: Яблунева

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Кагарлицький Стрітівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Шевченка, Кільцева, Молодіжна, Перемоги, Лесі Українки, Воропаївська, Героїв Трипілля, Берегова, Підгірна, Богуна, Нова, Польова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Полковниче: Незалежності, Садова, Христюка, Поповича, Партизанська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Озерна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Лісники: Підлісна, Нова, Ватутіна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Липнева, Партизанська, Ломоносова, Стуса, Гаражний Технічне обслуговування з 8 по 12 год
Тетіївський Тетіїв: Стефаника, Василя Стуса пров., Мічуріна, Юрія Марценюка Технічне обслуговування з 8 по 11 год
Ставищанський Полковниче: Незалежності, Садова, Христюка, Поповича, Партизанська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: 8 Березня, 1 Гаражна, Любові, Зоряна, Виноградний, Святогірська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Москаленки: Шевченка, Шелестуха, Хрещатик, Кутовий

Богуслав: Мисайлівська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бородянський Новий Корогод: Харківська, Металургів, Заводська, Нова, Студентська, Садова, Дзержинського, Промбудівська, Леніна, Молодіжна, 23 Серпня, Дружби Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Требухів: Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова

Красилівка: Гагаріна

Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Новий Корогод: Харківська, 23 Серпня, Корогодська, Студентська, Садова, Леніна

Нова Гребля: Лісова

Реконструкція з 8 по 18 год
Миронівський Македони: Авраменка, Центральна, Лісова, Садова, Джерельна, Македони, Донецька, Шахтобудівників, Копилова, Лугова, Горловська, Торезька, Шахтарів

Пії: Південна, Франка

Малі Прицьки: Яблунева

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Нова Гребля: Садова, Берегова, Лісова, Центральна, Польова, Молодіжна

Вабля: Молодіжна

Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Озірщина: Шевченка, Садова, Гагаріна Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Східна, Ягідна

Шевченкове: Східна

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Лисенка, Садова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Лісна, Леніна, 40 років Перемоги, Проліскова, Калініна, Володимирська

Боярка: Сєдова, Київський

Петропавлівська Борщагівка: Котляревського

Юрівка: Лугова

Реконструкція з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Красилівська, Заслонова, Аверіна, Залізнична, Набережна, Толстого, Франка

Владиславка: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Садова, Лисенка, Грушева, Полунична Реконструкція з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Перемоги, Коцюбинського, Гоголя, Чехова

Росава: Гагаріна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Кутова, Урицького, Зелена, Журавлина, Бочальська Реконструкція з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Перемоги, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Новоселиця Реконструкція з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Перемоги, Бузницького, Красилівська, Степова, Соборності

Зеленьки: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Жовтнева, Георгіївська Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Будьоного, Семашка, Вишнева Реконструкція з 8 по 20 год
Броварський Гоголів: Київська, Гоголя, Панфілова, Винарського Реконструкція з 8 по 18 год
Іванківський Запрудка: Шевченка, Малашенка, Крайова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Тетерівське: Центральна, Соборна, Лугова, Набережна, Дружби Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Сковороди, Новохатька Григорія пров., 1 Трубіжний, 2 Трубіжний, 3 Трубіжний, Мала Підвальна, Велика Підвальна, Ярмаркова, Челюскіна, Пушкіна, Гайдука Юрія, 1 Ярмарковий, Верхня Поляна, Нова Поляна пров., Луговий, Нова Поляна, Піскова, Ломоносова, Тургенєва пров., Тургенєва, Мазепи Івана, Соборна Реконструкція з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Липнева, Партизанська, Ломоносова, Стуса, Гаражний Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Берегова, Корсуньська, Любові, Ручейна, Нова, Виноградна, Виноградний, Росьова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Бориспільський Щасливе: Леніна, Бориспільська, Садова, Лесі Українки, Перспективна, Квіткова, Спортивна, Озерна, Мальовнича, Урожайна, Шкільна, Каштанова, Райдужна, Лисенка, Фестивальна, Героїв Майдану, Світанкова, Соснова, Святкова, Фестивальний, Молодіжна, Олімпійська, Фермерська, Польова, Зарічна

Бориспіль: Першотравнева

Велика Олександрiвка: Незалежності

Проліски: Паркова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Зазим'є: Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський Реконструкція з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Мечнікова, Висока, Університетська, Виговського, Лермонтова пров., Тищенка Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Літки: Шевченка, Травнева, Миру, Північна Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Княжичі: Ялинкова, Абрикосова Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова

Бровари: Гордієнка Костя

Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Літочки: 50 років Жовтня, Лугова, Ватутіна, Островського, Молодіжна

Соболівка: Ватутіна

Літки: Зелений

Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Бовкун: Кобзаря, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Броварський Калита: Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Бредака, Миру

Рудня: Козацька

Реконструкція з 8 по 18 год
Вишгородський Козаровичі: Приморська, Б.Хмельницького Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Івана Проскури, Поліська, Базарна, Толочина, Зоряний пров., Зоряна, Заводська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Скибин: Озерна, Деснянська, Миру, Польова, Шкільний, Теплична, Шевченка, Вавілова пров., Калинівська

Калинівка:

Реконструкція з 8 по 18 год
Ірпінський Ворзель: Молодіжна, Лесі Українки, Квіткова Реконструкція з 8 по 19 год
Бородянський Пісківка: Руднянська, Дачна, 1-го Травня, Тетерівська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Погреби: Погребський шлях Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Аеропорт Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Грушевського Реконструкція з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Франка, Полтавська, Миру, Саксаганського, Європейська, Полтавський, Ставкова, Поповича, Франка пров., Ватутіна пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Слобода: Площа Слави, Поповича, Свободи Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Незалежності, Чапаєва, Шевченка пров., Горького, Коцюбинського

Шубівка: Дидикало

Реконструкція з 8 по 18 год
Іванківський Мусійки: Шкільна, Соборна, Шляхова, Центральна, Шевченка

Поталіївка: Жовтнева, Миру, Шевченка

Димарка: Миру, Кірова, Озерна, Шевченка, Молодіжна, Леніна

Рудня-Левківська: Дружби, Соборна, Молодіжна

Старий Міст: Лісова, Садова, Гагаріна, Недашківських

Іванків: Київська

Технічне обслуговування з 8 по 15 год
Васильківський Глеваха: Вокзальна Технічне обслуговування з 8 по 15 год
Васильківський Кодаки: Котовського, Щорса, Нечуй-Левицького, Барахтянська, Мічуріна, Панаса Мирного, Грабовського, Корнійчука, Райдужна, Високогірна, Леніна, Соборна, Садова, Кармелюка, Гоголя, Шевченка, Івана Франка, Першотравнева, Новоселицька, Озерна, Лесі Українки, Кірова Реконструкція з 8 по 18 год
Іванківський Іванків: Івана Проскури, Поліська, Базарна, Толочина, Зоряний пров., Зоряна, Заводська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Броварський Красилівка: Дружби, Конєва, Травнева, Лугова, Травневий, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 21 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 24 июля 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Полицию просят проверить законность размещения автомобильной стоянки по улице Драгоманова, 6
16:06
На проспекте Бандеры произошел пожар на СТО
15:01
За сутки в Киеве от последствий COVID-19 умер один человек
14:55
Осенью в Киеве и ряде городов Украины вырастут тарифы на горячую воду и отопление
14:04
В Киеве отметили 31-ю годовщину поднятия украинского флага над столицей (фото)
13:06
Сегодня вечером, 24 июля, на трех станциях метро возможны ограничения из-за футбола
12:13
Олексій Чернишов: Проєкт “DNISTER CANYON” — чудовий приклад переваг децентралізації
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 30 жителів Київщини
11:03
В Броварах капітально відремонтують освітлення на 23 вулицях та шляхопроводі
10:04
За сутки в Украине привились от коронавируса почти 153 тысячи человек
09:01
В Украине отменили штрафы за нарушение правил въезда-выезда из ОРДЛО
08:06
В Украине увеличился налог на доход по страховым договорам для аграриев
07:15
Субботние ярмарки 24 июля пройдут в восьми районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 24 июля 2021 года
пятница, 23 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
Календарь событий