понеділок, 23 травня 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 24 січня 2022 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Поліському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Білоцерківський Біла Церква: Шкільна, Таращанська, Ставищанська, Таращанський, Дружби Виконання приєднання клієнтів з 10 по 16 год
Богуславський Дибинці: Кирієнка, Росьовий пров., Лесі Українки, Молодіжна, Ланок, Макаренка, Польова, Олексія Вовченка, Промисловий, Нова Виконання приєднання клієнтів з 9 по 16 год
Богуславський Богуслав: Чумацький шлях, Святотроїцький узвіз, Богуславка, Чайковського, Бородіна, Молодіжний, П.Запорожця пров., Лесі Українки, Українки Лесі пров., Молодіжна Усунення дефекту з 9 по 14 год
Бориспільський Старе: Польова, Перемоги, Садова, Заводська, Партизанська, Герасименка, Загатка, Дніпрова, Откормочний, Заводський, Польовий, Шкільний, Прорізний Виконання приєднання клієнтів з 10 по 15 год
Бориспільський Рогозiв: Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Тарасівська, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Березняки, Калинова Виконання приєднання клієнтів з 10 по 16 год
Бориспільський Бориспіль: Київський Шлях, Головатого, Френкеля, Лютнева, Соборний пров., Глібова, Авіаторів, Соборна, Б.Іванова, Броварська, Аеропорт, Військове містечко, Бабкіна, Володимира Момота, Чумацька Виконання приєднання клієнтів з 11 по 16 год
Бориспільський Іванків: Жовтнева, Народна, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Кутузова, Суворова, Федора Петруся, Садова, Івана Суліми, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 15 год
Бориспільський Вишеньки: Героїв Космосу, Берегова, Урожайна, Франка, Петровського, Грушевського, Леніна, Боженка, Тороківська, Ковпака, Лозова, Лозовий, Багринівська Усунення дефекту з 10 по 14 год
Бородянський Луб'янка: Шевченка, Квіткова, Жовтнева, Короленка, Кравця, 1-го Травня, Нова, Чкалова, Садова, Сонячна, Харківська, Дружби, Будівельників, Райдужна, Студентська, Інтернаціональна, Озерна, Зарічна, Лугова

Озера: Шевченка, Маяковського, Михайлівська, Партизанська, Бабушкіна, 1-го Травня, Квітнева, Бабушкіна пров., Першотравнева, Молодіжна, Нова, Садова

Мирча: Центральна

Загальці: Шевченка

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Броварський Залісся: Центральна, Київська, Резиденція, -

Підсобне господарство: Центральна

Богданівка: Центральна, -, Лісова, Богдана Хмельницького

Літочки: Ватутіна

Бровари: Олімпійська, Шевченка

Велика Димерка: Промислова, 51 км Санкт-Петербурзького шоссе

Зазим'є: Пролетарська, Осіння

Усунення дефекту з 10 по 14 год
Васильківський Васильків: 1 Мічуріна пров., 2 Мічуріна пров., Мічуріна, Заводська, Мічуріна пров., Кільцева, 1-го Травня, Небесної Сотні, Покровська, Квітки-Основ'яненка, Володимирська Виконання приєднання клієнтів з 10 по 15 год
Васильківський Глеваха: Київська, Комсомольська, 1 Травня, Механізаторів, Шкільний, Шевченка, Лугова Виконання приєднання клієнтів з 10 по 15 год
Васильківський Глеваха: Комсомольська, Пимоненка, Коцюбинського, Польова, Матросова, Ковальова, Марка Шляхового, Лугова Виконання приєднання клієнтів з 10 по 15 год
Васильківський Васильків: Матросова, Північний, Гастелло, Олександра Лістрового, Преображенська, Козацька, Матросова пров., Гастело пров., 4 Петровського пров., Овражний, Вугільний Виконання приєднання клієнтів з 10 по 16 год
Васильківський Ковалівка: Леніна, Колгоспна Усунення дефекту з 10 по 14 год
Васильківський Ковалівка: Кільцева, Леніна Усунення дефекту з 13 по 17 год
Васильківський Гребінки: Ярова Усунення дефекту з 13 по 17 год
Васильківський Саливонки: Леніна, Радянський, Щорса Усунення дефекту з 10 по 14 год
Васильківський Ковалівка: Леніна Усунення дефекту з 9 по 13 год
Васильківський Гребінки: Партизанська Усунення дефекту з 9 по 13 год
Васильківський Гребінки: Польова, Північна, Архітектурна, Ярова Усунення дефекту з 11 по 15 год
Васильківський Устимівка: Горького, Прорізний, Білоцерківська Усунення дефекту з 11 по 15 год
Вишгородський Вишгород: Піщана, Глібова Виконання приєднання клієнтів з 10 по 15 год
Вишгородський Лютіж: Перша Лінія, 1 Лінія, СТ“Флора”, Садова, Шевченка, Вітряного, Приморська

Старі Петрівці: Леніна, Князя Святослава, Заярська, Героїв, Заводська, Миру, Першотравнева, Жовтнева, Вулиця невизначена, Петрівська, Петрівський пров., Урочище Кагати, Нагірна, Старий Сад, Букаєвиця, Дачна, Радянська, Петрівські кручі, Межигірська, Приморський, Лазурна, Гагаріна, Поповича, Польова, Тітова, Шевченка, Сагайдачного, Горіховий, Дубровська

Воропаїв: Лугова

Нові Петрівці: Леніна, Кірова, Свято-Покровська, Горького, Комарова, Щорса, Набережно – Дніпровська, Межигірська, Святослава Князя, Гречка, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Ворошилова, Урочище “Княжне”, Жовтнева, Ворошилова пров., 50 років Жовтня, Петровського, Соборна, Постишева, Бузкова, Аптечна, Блюхера, Шкільна, Куйбишева, Ватутіна, Лермонтова-Новопрорізна, Лермонтова, Пушкіна пров., Пушкіна-Новопрорізна, Лілейна, Преображенська, Затишна, Незалежності, Горького пров., 1-го Травня, 1-го Травня пров., Ново – Київська, Н.Прорізна, Ягідна, Польова, Масив "Ягоди", Богдана Хмельницького

Вишгород: Шолуденка

Усунення дефекту з 10 по 14 год
Ірпінський Гостомель: Пушкіна, Рекунова, Свято-Покровська, Гагаріна, Лугова, Новозаводська, Чкалова, Ярослава Мудрого, Молодіжна

Ірпінь: Підгірна

Виконання приєднання клієнтів з 16 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Весняна, Молодіжна, Остромирська Виконання приєднання клієнтів з 14 по 15 год
Ірпінський Буча: Вокзальний, Вокзальна Виконання приєднання клієнтів з 15 по 16 год
Ірпінський Гостомель: Незалежності, Дачна, Проїзд 9, Садова, Ірпінська, Сосновий, Окружна, 12-й пров., 11-й пров., Чумацький шлях, 10-й пров., Кулішова, Шкільна, Річна, Шкільний, Лісництво, 14-й пров., 13-й пров., Українська, Річний, Яснополянська, Київська, Щорса, 3-й провулок, Степова, 4-й пров., Л.Українки, 2-й провулок, траса Київ-Ковель

Горенка: Мічуріна, Садова, Пушкіна, Лісова, Польова, Папулова, Папулова пров., Мічуріна пров., Дачна, Радгоспна, Раменська

Буча: Героїв Крут

Ірпінь: Ділянка автодороги Київ-Ковель-Ягодин км 22+900-24+100

Виконання приєднання клієнтів з 10 по 16 год
Ірпінський Буча: Грибоєдова, Тургенєва, Некрасова, Інститутська, Тургенєва пров., Сілезька

Ірпінь: Українська

Усунення дефекту з 11 по 16 год
Ірпінський Ворзель: Кленова, Декабристів, Лісова, Курортна, Городецького пров., Стражеска, Великого Жовтня, Пролетарська Усунення дефекту з 10 по 15 год
К.-Святошинський Бузова: Маковська, Леніна, Дзвонова, Гагаріна, Озерна, Зоряна, Комарова, Центральна

Святопетрівське: Травневий

Бобриця: Набережна

Тарасівка: Горького

Петрушки: Дачна

Виконання приєднання клієнтів з 10 по 15 год
К.-Святошинський Тарасівка: Маяковського, Набережна, Чапаєва, Київська, Радянська, Гагаріна, Жовтневий, Щорса, Пушкіна

Чайки: Катерини Білокур

Виконання приєднання клієнтів з 10 по 16 год
К.-Святошинський Петрушки: Поле, Гагаріна пров., Миру, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Лісна, Польова, Озерна, Озерний, Патріотів, Газовиків, СТ “Святошино”, СТ "Юрист", Петрушківська

Неграші: Шевченка

Шпитьки: Ватутіна, Леніна, Лермонтова, Щорса, Горького пров., Шмідта, Джерельна, Покровська, Фрунзе, Гоголя, Котовського пров., Садова, Смолянська, Шевченка, Механізаторів, Центральна, Лугова, Галицька, Гагаріна, Аеродромна, Волошкова, Незалежності, Північна, Паркова, Окружна, Весняна

Бобриця: Шевченка

Круглик: Вітянська

Капітанівка: Соборна

Вишневе: Промислова

Дмитрівка: Незалежності

Горбовичі: Боброва стежка

Усунення дефекту з 11 по 15 год
К.-Святошинський Лісники: Тельмана, Клубна, Вітряні Гори, Вітряна, Панська, Центральна Усунення дефекту з 11 по 17 год
К.-Святошинський Данилівка: В/Ч А-2860

Софіївська Борщагівка: Соборна, Кучанська, Ярова, Центральна, Лугова, Прорізна, Каштанова, Шевеля, Фермерська, Петропавлівська, Верховинна, Зоряна, Горького, Каштановий, Яровий, Болгарська, Райдужна, Оксамитова, Софіївська, Січова, Лісова, Шевеля пров., Академіка Шалімова, Щаслива, Велика Кільцева, Оксамитовий пров.

Хотів: Богомольця

Петропавлівська Борщагівка: Травнева, Прорізна, Петропавлівська

Тарасівка: Високовольтна

Вишневе: В.Чорновола

Гатне: Я.Мудрого, Володимирська

Святопетрівське: Б.Хмельницького, Шевченка, бульв. Шевченка, Пошта, до вимоги

Усунення дефекту з 11 по 17 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Соборна, СТ "Залізничник", Київський проспект, Київська

Вишневе: Лесі Українки, Пушкіна, Святошинська, Братів Гавришів, Ломоносова, Залізнична, Дальний, Широкий, Чапаєва, Кооперативна, Вітянська, Остапа Вишні, Вишнева, Миру, Свободи, Гоголя, Стуса, Київська

Боярка: Сєдова, Білогородська

Петропавлівська Борщагівка: Берегова

Малютянка: Чехова

Білогородка: Гетьманська

Святопетрівське: Польова, Енергетиків

Усунення дефекту з 11 по 17 год
Макарівський Пашківка: Нова

Нові Опачичі: Луцька, Волинська, Миру, 1 Травня, Лісний, Лесі Українки, Кібенка, Карцевої, Опачицька

Макарів: Дорожна

Усунення дефекту з 11 по 16 год
Макарівський Грузьке: Леніна

Великий Карашин: Набережна

Бишів: Гайдуківська, Підгаївська, Підгаївський, Гагаріна, Хутір Лупське, Хутір Ферма, Брусилівська, Свято-Покровська

Лубське: Лубська

Соснівка: Набережна

Горобіївка: Калинова

Колонщина: Набережна

Усунення дефекту з 11 по 17 год
Миронівський Миронівка: Захарченка, Стрілецька, Заслонова, Старченка, Енергетиків, Суботіна, Трансформаторна, Молодіжна Усунення дефекту з 10 по 14 год
Обухівський Витачів: Нагірна, Шевченка, Придніпровська, Першотравнева, Наддніпрянська, П.Осоченка, Воздвиженська, Окіпська, Садова, Комсомольська, Молодіжна, Городищенська, Старовитичська

Халеп'я: Беркутова, Бобрицька, Шевченка, Шкільний, Набережна, Окружна, Вознесенська, Яблунева, Тетяни Нещерет, Набережний, Окружний, Садовий, Садова, Молодіжна, Київська, Бельдія, Новий, Колгоспний, Лісова

Українка: Будівельників

Мала Вільшанка: Садова

Нещерів: Косіора

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Каштанова, Київська

Старі Безрадичі: Тиханська

Усунення дефекту з 13 по 18 год
Обухівський Трипілля: Риболовецька, Дружби, Миру, Шевченка, Лесі Українки, Гагаріна, Козацька, Колгоспна, Садовий, Молодіжна, Садова, Героїв Трипілля, Корнійчука, Зої Космодем'янської, Берегова, Ворошилова, Жовтневий, Зелений Гай, Незалежності, Наддніпрянська, Ціолковського, Шкільний, Калініна, Суворова, Зарічна, Київська, Терешкової, Перемоги пров., Бобрицька, Довженка, Вишнева, Тюленіна, Б.Хмельницького, Кошового, Лермонтова, Юності

Обухів: Київська, Піщана

Халеп'я: Вознесенська, Беркутова, Шевченка

Козин: Старокиївська, Нова, Солов'яненка

Жуківці: Гагаріна

Усунення дефекту з 13 по 18 год
П.-Хмельницький Студеники: Лісова, Садова

Козлів: Гайова, Колгоспна, Майдан, Жулі, Гаманець, Шлях, Лої, Піщана, Польова, Касяни, Шкільна, Барабаші, Бойка, Загребля, Красоловки

Переяславське: Привокзальна, Лесі Українки, Польова, Горького, Переяслівська, Центральна, Молодіжна, Заводська, Гагаріна, Вишнева, Дружби, Прорізна, Бориса, Поліська, Серпнева, Вереснева, Ранкова

Жовтневе: Молодіжна, Переяславська, Кравченка, Миру, Діагональна, Шевченка, Корзуна, Шкільна, 1 Діагональний, 2 Діагональний, Леніна, Польова, 40 років Перемоги, Кравченка пров.

Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана

Усунення дефекту з 10 по 15 год
Рокитнянський Ольшаниця: Кривенка, Горянська, Миронівська, Молодіжна, Грушевського Усунення дефекту з 11 по 15 год
Рокитнянський Савинці: Шкільна, Першотравнева, Південна, Українська Усунення дефекту з 10 по 14 год
Сквирський Сквира: Гагаріна, Байдукова, Байдукова пров., Проектна Усунення дефекту з 10 по 15 год
Ставищанський Попружна: Незалежності Усунення дефекту з 10 по 14 год
Тетіївський Дородка: Чапаєва Виконання приєднання клієнтів з 10 по 16 год
Тетіївський Денихівка: Садова, Колгоспна, Лиса Гора, Радянська Усунення дефекту з 10 по 16 год
Яготинський Яготин: Залізничний, Привокзальна, Грушевського, Сірка, Узький, Толбухіна, Траса Київ-Харків, Дорошенка, Репніних, Інженерна, Соборна, Запоріжський, Київська, Ціолковського, Толбухіна пров., Фурманова, Ціолковського пров., Карпенка Карого пров., П.Орлика, Франка пров., П.Мирного, Відродження, Франка, Достоєвського, Вільний, О.Олеся Усунення дефекту з 10 по 14 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 23 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

неділя, 22 травня 2022 г.
19:48
Українці жорстко висміяли крадіжку бренду “Живчик” (18+)
18:20
Під Макаровом на Київщині розпочалося відновлення мосту через річку Здвиж
17:40
Змінені правила отримання водійського посвідчення
17:10
Київ надав гуманітарну допомогу персоналу підприємств та установ зони відчуження, - Кличко
16:20
З 22 травня на Броварщині комендантська година триватиме з 23.00 до 05.00
15:30
На Київщині виявили ще двох вбитих окупантами мирних жителів
15:08
Верховна Рада продовжила військовий стан до 23 серпня
14:16
Українські волонтери стикнулися з проблемою ввезення до країни гумдопомоги
14:05
У Київському ботанічному саду пік цвітіння бузку
13:15
У Бородянці вже монтують модульне містечко для постраждалих від війни
12:05
Рашисти вже втратили в Україні понад 29 тисяч вояків та 1285 танків, - Генштаб ЗСУ
11:45
Протягом 21 травня на Київщині знешкоджено 211 вибухонебезпечних предметів, - КОДА
11:16
Атмосферне повітря в Броварах за основними показниками відповідає нормі, - Сапожко
10:05
На Київщині під час польових робіт трактор наїхав на вибуховий пристрій
09:38
У ДТП загинув прокурор Андрій Степанчук
09:28
У Києві 22 травня ярмарки пройдуть у чотирьох районах міста (адреси)
Календар подій