воскресенье, 25 июля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 24 грудня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Чорнобильському районах. 

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Назва районного підрозділу Населений пункт Назва вулиць на яких буде відсутнє постачання електроенергії Роботи Години проведення робіт
Білоцерківський Фастівка вул:Кільцева, Центральна, Нагірна, Шевченка, пров. Весняний, Жовтнева, Жовтневий, Нова, Пасіка організації:Фастівська, Відділ освіти Білоцерківської районної, ФОП Гулюватий, ПАТ Укрпошта Київська міська дирекція, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕТОВАРИСТВО, Комунальне некомерційне підприємство, ТОВ Фастівка, ТОВ Теплобуд БЦ, РГ УПЦ Київського Патріархату Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Біла Церква вул.:Княгині Ольги, Нєкрасова, Героїв Крут перший Капітальний ремонт з 8-00 по 18-00 год
Білоцерківський Біла Церква вул.:Олени Теліги, Василя Симоненка, Залізнична, Сквирське Шосе Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Богуславський Синиця вул:Центральна організації:Синицька сільська рада Технічне обслуговування з 9-00 по 17-00 год
Богуславський Туники Гагаріна Мисайлівська Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Богуславський Шупики Самарка Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Богуславський Богуслав Ярова Пшенична Фруктова Гоголя Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Бориспільський с. Щасливе вул. Харківське шосе Капітальний ремонт з 09-00 по 17-00 год
Бориспільський Петропавлівське, Гнідин вул:Абрикосова, Сливова, Харківська, Полтавська, Будівельна вул:автодорога Київ-Ревне-Рогозів 9 км Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Бориспіль вул:Броварська, Київський Шлях організації:ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ, Товариство з обмеженою відповідальністю, ОСББ Фортуна-1, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Воронькiв вул:Українська, Дніпровська, Дружби, Слобідська, Центральна, М. Карпенка, Ватутіна, Слобідський організації:СІЛЬСЬКА РАДА С.Вороньків Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Петропавлівське вул:Центральна, Переселенців, Бориспільська, Гаражна, Травнева, Малинна, Переселенців пров., Міська, Чорнобильська, Малинова, Озерна, Вчительська, Левадна, Калинова, Березова, Польова організації:СІЛЬСЬКА РАДА С.ВИШЕНЬКИ, Приватний підприємець, Управління Гуманітарного Розвитку, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Фізична особа -підприємець, Товариство з обмеженою відповідальністю, ОСББ Новобудова, Релігійна організація Українська правосл, Комунальне підприємство Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бородянський с. Дружня всі вулиці Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бородянський Бородянка вул:Леніна організації:ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бородянський Лубянка,Блиставиця Лубянка-Шевченка, Озерна,Чкалова,Приозерна; Блиставиця – вул.Я. Мудрого,Незалежностві,СТ Полісся,СТ Мрія,ФОП Довженко Технічне обслуговування з 9-00 по 17-00 год
Броварський с. Зазім'є всі вулиці Капітальний ремонт з 8-00 по 18-30 год
Васильківський Здоріка, Путрівка Здорівка: Щорса, Луговий, Кірова, Ватутіна, Жовтневий, Лесі Українки пров., Шляховий, Шляхова,Дружби, Молодіжна, Пушкінська, Дружби, Молодіжна, Пушкінська, Соборна, Миру, СТ Сотка, СТ Лужайка, Польовий , ФО-П ТКАЧ ЮРІЙ БОРИСОВИЧ,ЗДОРІВСЬКА С/РАДА

УПЦ -парафія Успіння Святої Богородиці

ПП НАЗАРЕНКО Ігор Іванович Путрівка: Путрівська, ПП Дельта

Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Васильківський Мар'янівка Мар'янівка: Декабристів, Шевченка, Шкільна, Новоселів, Красікова, Гагаріна, Комсомольська, Чапаєва, Рильського, Новоселів

Організації:

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

ПП КОЗІК АНТОНІНА ЛЕОНІДІВНА

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ

КОДАКІВСЬКЕ СТ

КЗ КОР "МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ-САДИБА І.С.

ПП ЗУБЧЕНКО НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА

Українська Православна Церква

ФО-П Балабанова Олена Миколаївна

ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ,Свиноферма, ПП Форум Метал

Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Васильківський Глеваха вул..Богдана Хмельницького, Гоголя, Зоряна ,Карла Маркса, Котляревського ,Миру, Постишева, Садова, Сонячна, СТ “Олімп”, Чернишевського, Гулака-Артемовського, Академічна, Галицька, Саксаганського, Кирилівська , провулок Миру Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Васильківський Велика Солтанівка, Зозулі, Червоне, Калинівка, Крячки, Застугна, Васильків, Безп'ятне, Червоне, Здорівка нас.пункт:Велика Солтанівка вул:Леніна, Котовського, Лісова, Кармелюка, Щорса, Гагаріна, Піщаний, Лугова, Піщана, Річний, Поліська, Дачна, Васильківська, Мічуріна, Жовтнева, Першотравнева, СТ Расcвет, Набережна, Луговий, Солов'їна, Вишнева, Шкільна, Поле, пров. Гагаріна, СТ Чисті стави, пров. Котовського нас.пункт:Застугна вул:Гагаріна, Лесі Українки, Лермонтова пров., Кар'єрна, Лесі Українки пров., Шкільна, Нова, Васильківська нас.пункт:Васильків вул:1-го Травня, Квітки-Основ'яненка, Робкорівська, Верхня Лугова, Нижня Лугова, Небесної Сотні, Пушкіна, Березова, Соборна, Донбасівська, Покровська, Донбасівський, Козловського, Солов'їна, Цегельний, Пушкіна пров., Лермонтова, Юнкорівський, Джерельний пров., Романтична, Заводська, Вільна нас.пункт:Безп'ятне вул:Шкільна, Шевченка, Молодіжна, Миру, Васильківська, Польова нас.пункт:Червоне вул:Васильківська, Миру, Шкільна, Шевченка, СТ Дубки, Польова, Молодіжна, СТ Джерело нас.пункт:Здорівка вул:Ватутіна, Щорса, Кірова, Піщаний, Чапаєва, Ватутіна пров., СТ Чисті Стави-2, СТ Лужайка, СТ Чисті Стави-1, СТ Світанок, Незалежності, 2-й Яровий пров., СТ Вазівець, Івана Франка нас.пункт:Зозулі вул:Гагаріна нас.пункт:Червоне (Застугнянська с\/р) вул:Васильківська нас.пункт:Калинівка вул:Залізнична нас.пункт:Крячки вул:Енергетиків організації:ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ, МОСТИПАН ЄВГЕНІЙ ЄВГЕНІЙОВИЧ, СТ ЧИСТІ СТАВКИ, ПП БІОФАРМ, ТОВ СІЛЬКОМУНГОСП, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ, Комунальне підприємство, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, СТ ЛУЖАЙКА, Товариство з обмеженою, СТ ЧИСТІ СТАВИ І, Васильківська районна державна, ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЧАЙКА, ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ МВО, ВАСИЛЬКІВСЬКА ЦРЛ, ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ, В.САЛТАНІВСЬКА С/РАДА, ЗДОРІВСЬКА С/РАДА, ЗАСТУГНЯНСЬКА С/РАДА, КОДАКІВСЬКЕ СТ, ПП СТОЛЯРОВ Денис Леонідович, ВАСИЛЬКІВСЬКЕ МІСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ, ПП КУЛІШОВА ВАЛЕНТИНА ПЕТРІВНА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МПП ФЕНІКС, СТ РАССВЕТ, СТ Співдружність, ФО-П Тарахкалюк Тетяна Петрівна, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОМБІНАТ, Фізична особа-Підприємець, СТ ВАЗОВЕЦЬ , Комунальне підприємство Комбінат, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ДЕРЖАВНА УСТАНОВА КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ЧАЙКА, КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський с. Раківка всі вулиці Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Раківка вул:Гагаріна, Котовського організації:Синяківська с\\Р, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, Релігійна громада Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Рудня-Димерська вул:Леніна , ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Відділ освіти Вишгородської районної, Руднє-Димерська с\\Р, Вишгородське районне, РО УПЦ на Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Осещина вул:Набережна, Прорізна, Вишгородська, Садова організації:ТОВ Автогаз Чистка траси з 8-30 по 17-00 год
Вишгородський Лютіж вул:Шевченка, М.Рильського організації:Державне підприємство Київська лісова Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Раківка Чайки Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Володарський Тадіївка вул.Свободи Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Володарський Зрайки Матвіїха вул:Шевченка, Набережна, Леніна вул:Чапаєва Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Згурівський Вознесенське вул:Гагаріна, Українська організації:СП ТОВ Нива Переяславщини, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Вознесенська сільська рада Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Згурівський Вознесенське, Гречана, Пайки, Горбачівка вул:Гагаріна, Українська, Жовтнева, Запоріжська, Мелітопольська Гребля вул:Гр.Гребля, Незалежності вул:Пайки вул:Горбачівка організації:СП ТОВ Нива Переяславщини, ПУБЛІЧНЕАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Вознесенська сільська рада, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ, Відділ освіти Згурівської акціонерне товариство, Згурівське районне споживче товариство, ФОП ГОСПОД А.І., ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Технічне обслуговування з 8-30 по 16-00 год
Іванківський Кухарі, Підгайне, Рудня-Левківська, Жеревпілля, Розважів, Жерева, Тетерівське, Зимовище, Яхнівка вул:Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська вул:Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова вул:Дружби вул:Заводська, Запорізька вул:Заводська вул:Жеревська вул:Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби вул:Миру вул:Яхнівська, Річна культури, національностей, , СГВК Перемога, Фізична особа-підприємець, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, КАЛЕНИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ, ФО ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, КОМУНАЛЬНЕБратасюк, Товариство з обмеженою, Розважівська сільська рада, ІВАНКІВСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ, Хоменко Наталія Федорівна, ТОВ Елеріан, ТОВ СМГ Полісся, Тетерівська сільська рада, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ФІЗИЧНА НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМТВО, Державне підприємство, Садівницьке товариство БАЙКАЛ, Садове товариство Сонячне, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Кагарлицький Демівщина вул:Ворошилова, Леніна, Воровського, Лесі Українки Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Кагарлицький Кагарлик, Шубівка вул:Незалежності, Чапаєва, Шевченка пров., Горького, Коцюбинського вул:Дидикало організації:ПП Вовк О.І., Публічне акціонерне товариство Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Києво-Святошинський Вишневе Європейська Реконструкція з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Вишневе Машинобудівників Реконструкція з 8-30 по 19-00 год
Макарівський Макарів вул:Свободи, Собка Вадима, Озерна, Малика, Волощенка, Черешньових, Кулаковського Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Переяслав-Хмельницький Циблі, Переяслав-Хмельницький вул:Леніна, Котляревського, Радянська, Юнатів, Рибальська, Садова, Бойко-Павлова вул:Оболонна організації:Переяслав-Хмельницьке районне споживче Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Переяслав-Хмельницький Строкова вул:Молодіжна, Колгоспна, Центральна, Перемоги, Польова, Перемоги пров., Садова, Лісова, Шкільна організації:Приватне підприємство Строкова-Агро, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО, Українська православна церква, Строківська сільська рада Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Рокитнянський Рокитне Вул.Заводська ,Вокзальна Ігоря зінича. Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Рокитнянський Житні Гори, Савинці, Рокитне, Ольшаниця, Першотравневе вул:Висока, Центральна, Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова, Вишнева, Гагаріна вул:Грубого, Вишневий, Садова, Набережна, О.Кобильченко пров., Шкільна, Поповича, Сухецького, 8 Березня, Жовтнева, Українська, Першотравнева, Південна, Київська, Глиняної пров., Жовтневий, Польова вул:Польова, Вокзальна, Залізнодорожна, Телешівська, Петра Запорожця, Волі вул:Горянська вул:Господарство по, ФОП Чусов С.В., Житньогірська сільська рада, ФОП Кухарський Федір Тріфонович, ФОП Василь Віталійович, Савинецька сільська рада, ПАФ Савинці, ФОП Саєнко В.В., КНП Рокитнянської Олеграйонної ради, Приватне акціонерне товариство, ФОП Ярошевський Володимир Полікарпович, ФОП Глухов Ю.М., ФОП Корякін Василь Анатолійович, ФО Ковтун Петро Степанович, ФО Козел Петрович, 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН, Рокитнянська селищна рада, ТОВ Інпромгруп, Товариство з обмеженою, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО СІМС, Савинська Святомихайлівська церква, ФОП Пономаренко Валентина УКРТЕЛЕКОМ, Відділ освіти Рокитнянської РДА, Cпоживче товариство Любава, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО, Рокитнянська районна державна лікарня, ФОП Петренко П.М., Товариство з обмеженою відповідальністю, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Товариство з додатковою, Приватне Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Сквирський м.Сквира в.Комарова№2-50 Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Сквирський с.Шамраїва в.Ювілейна,лікарня,Медична Капітальний ремонт з 8-15 по 18-30 год
Сквирський Сквира вул:Київська, Мічуріна, Мічуріна пров. організації:ФОП ЛУПУЛ ВОЛОДИМИР ІЛЛІЧ, Асламович Зінаїда Григорівна, ФОП Сташевський О.С. Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Сквирський Селезенівка вул:Соборна, Лесі Українки, Гагаріна, Грушевського організації:Комунальний заклад Сквирської районної, Селезенівська сільська рада, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ФОП Задворна О.І., ТОВАГРОФІРМА ГАРАНТ Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Ставищенський Ставище вул:Цимбала Сергія, Незалежності, Сумська, Перехідна, Перемоги, Першотравнева, Захисників України організації:УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ, СТАВИЩЕНСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ, СПД ВАСИЛІЦЬКИЙ ОЛЕГ БОРИСОВИЧ, Відділ культури, молодіта спорту, СТАВИЩЕНСЬКА РАЙОННА РАДА, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО НАДІЯ, ФОП СКРИПКА КРІСТІНА БОРИСІВНА, РК ПРОФСПІЛКИ АПК, СПД БАЛО ІРИНА ЮРІЇВНА, СПД СЛИЗЧЕНКО Ніна Аркадіївна, СТ КАШТАН, ФІЗИЧНА Олександрович, САМОФАЛОСОБА підприємець КОБЗАР, СТАВИЩЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА, СТАВИЩЕНСЬКА РАЙОННА, ФОП КРАВЕЦЬ С.Я., СТ АСТРА, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КУЧИНСЬКА, Орлівський Сергій ВЛАДИСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Таращанський Тараща, Тетіїв вул:Сікевича Володимира, Видна, Б.Хмельницького, Заводський, Бурляя Миколи, Б.Хмельницького пров., Героїв Небесної Сотні вул:Коцюбинського організації:СТ Мальва, Комунальне підприємство, СПД КоновВолодимир Іванович, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Фізична особа-підприємець, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, Фізична особа підприємець Чистка траси з 8-30 по 18-00 год
Тетіївський Тетіїв вул:Зоряний, Пам'яті Запорожців, Калинова, Дібрівська, Новаторів пров. організації:Комунальне підприємство Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Тетіївський Ненадиха вул:Миру, Сліпанчука, Шевченка Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Тетіївський Денихівка вул:Нова, Центральна організації:Денихівська сільська рада, Публічне акціонерне товариство Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Тетіївський Тетіїв вул:Поліська, Одеська, Дібрівська, Івана Сенька організації:ФОП Сусiк Анатолiй Васильович, Комунальне підприємство, Публічне акціонерне товариство, ФОП Пінчук Ірина Миколаївна Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Фастівський Кощіївка організації:Сад.тов.Лісове Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Фастівський Ярошівка вул:Кар'єр організації:ТОВ АЛАС ФАСТІВ Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Фастівський Мала Офірна, Велика Офірна, Тарасенки, Кощіївка, Дорогинка, Мала вул:Пушкінська, Перемоги, Лісна, Лісний, Першотравнева, Комсомольська, Стеценка вул:Дачний масив Унава, Дачний, Без назви, 8 Березня, Кірова, Дачна, Озерна, Дачний масив Світанок, Вишнева, Річна, Леніна, СТ Іскра, вул.Вишнева, СТ Іскра, вул. Садова, Тихий пров., Чумацький Шлях вул:Дачна, Набережна, Савченка, Лісова, Берегова, Савченка пров., Лугова, Руденка, Хутір Тюри, Хутір Руденки, Садова, Ковальського, Шкільний, Шкільна вул:Фастівська, Офірянська, Офірянський, Без назви, Садова, Польова, Вінницький, Вінницька, Нечипоренка, Тереховська, Набережна, Лісна Снітинка вул:Гагаріна МідаC, Відділвул:Лісова організації:Фізична особа Марчук Григорій Михайлович, Малоснітинська сільська рада, ПАТ КИЇВОБЛГАЗ, ФОП Грисюк Олена Миколаївна, Попов Сергій Вікторович, Сад.тов. Унава, Приватне підприємство культури, молоді та спорту, Підприємство споживчої кооперації, Селянське (фермерське) господарство, Дорогинська сільська рада, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Сад.тов. УНАВА-1, Устименко Олександр Олександрович, ФОП Шуляк Андрій Яременко Віктор Євгенійович, Сад.тов.Лісове, Сад.тов. Антоновець Чистка траси з 8-30 по 19-00 год
Чорнобильський с.Паришів,с. Куповате вул:Без назви організації:ДСП Екоцентр ,ДСП Північна Пуща Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 23 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

воскресенье, 25 июля 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:02
В столице планируют установить мемориальную доску в честь историка-киевоведа Виталию Ковалинского
16:06
Кличко попросили учесть в градостроительной документации сквер на улице Красноткацкой
15:01
Еще трое киевлян умерли от последствий COVID-19
14:05
“Укрзализныця” с понедельника, 26 июля, запустит на Киевщине дополнительные пригородные поезда
13:02
На время Олимпийских игр в столичном Сырецком парке и Городе спорта в Гидропарке развернули фан-зоны (фото)
12:09
В июле сразу три заместителя Кличко получили материальную помощь для решения своих социально-бытовых вопросов
11:04
За останню добу на коронавірус захворіли 11 жителів Київщини
10:06
Спортивные состязания изменили маршруты столичного общественного транспорта (схемы)
09:03
В минувшую субботу в Украине более 71,5 тысяч человек вакцинировались против COVID-19
07:15
Воскресные ярмарки 25 июля пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 июля 2021 года
суббота, 24 июля 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Полицию просят проверить законность размещения автомобильной стоянки по улице Драгоманова, 6
16:06
На проспекте Бандеры произошел пожар на СТО
15:01
За сутки в Киеве от последствий COVID-19 умер один человек
Календарь событий