понедельник, 26 июля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 23 грудня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Назва районного підрозділу

Населений пункт

Назва вулиць на яких буде відсутнє постачання електроенергії

Роботи

Години проведення робіт

Баришівський

с. Рудницьке

вул. Церковна

Капітальний ремонт

з 8-30 по 16-30 год

Баришівський

Рудницьке, Лук’янiвка

вул:Жукова, Гагаріна, Лесі Українки, Кірова, Леніна, Рудницька, Щорса, Тичини, Гайова, Тарасенківка, Черняхівський, Шевченка, Лісова, Церковна, Зарічанська вул:Гагаріна організації:СТОВ РУДНИЦЬКЕ, Рудницька сільська Рада, ПАТ Київоблгаз, ФОП Воробйов Микола Миколайович, ТОВАРИСТВОЗ ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Капітальний ремонт

з 8-30 по 16-30 год

Білоцерківський

Біла Церква

вул.Некрасова, Комсомольський б-р+пров.

Капітальний ремонт

з 6 по 20 год

Білоцерківський

Біла Церква

вул.Лозового. 1 Кузнечна

чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Білоцерківський

Фастівка

вул. Першотравнева

чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Білоцерківський

Чепеліївка

Жовтнева

чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Білоцерківський

Томилівка

Новоселівська

Технічне обслуговування

з 8-15 по 18-30 год

Білоцерківський

Томилівка

вул:Новоселів

Технічне обслуговування

з 8-15 по 18-30 год

Білоцерківський

Фастівка

вул:Кільцева, Центральна, Нагірна, Шевченка, пров. Весняний, Жовтнева, Жовтневий, Нова, Пасіка організації:Фастівська, Відділ освіти Білоцерківської районної, ФОП Гулюватий, ПАТ Укрпошта Київська міська дирекція, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕТОВАРИСТВО, Комунальне некомерційне підприємство, ТОВ Фастівка, ТОВ Теплобуд БЦ, РГ УПЦ Київського Патріархату

Чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Білоцерківський

Чепеліївка

вул:Жовтнева

Чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Білоцерківський

Біла Церква

вул.:Ярослава Мудрого, 8 Березня

Чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Білоцерківський

Біла Церква

вул.:Княгині Ольги, Нєкрасова, Героїв Крут перший

Капітальний ремонт

з 8-00 по 18-00 год

Богуславський

Богуслав

Садова, Б. Хмельницького

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Богуславський

Богуслав

вул:3 Гаражна, 1 Гаражна, Польова, Миколаївська, Миру, Садова, Маяковського, Дачна, Озерна, 40 років Перемоги, Ярова, Садовий, Липнева, Соборна, Б. Хмельницького організації:ФОП СТЕЛЬМАШЕНКО ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ, ФОП Пузатко ЄвгенВячеславович, Відділ освіти Богуславської РДА, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО, ФОП Андросенко Лідія Василівна, ФОП Сергій Филимонович, ФОП Верхолаз Наталія Петрівна, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ФОП Огородник Олександр Миколайович, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ФОП Даценко Руслан Миколайович, ФОП ТАБАЧКОВ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ, ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Богуславський

Синиця

вул:Центральна організації:Синицька сільська рада

Технічне обслуговування

з 9-00 по 17-00 год

Бориспільський

с. Щасливе

весь населений пункт

Капітальний ремонт

з 09-00 по 17-00 год

Бориспільський

Петропавлівське, Гора

вул:Малинова, Молодіжна вул:Науки, Івана Мазепи, Яблунева, Тургенєва, Горіхова, Квітнева, 8 Березня, Л.Українки, Щаслива, Мічуріна організації:Фізична особа-підприємець, Товариство з обмеженою відповідальністю

Капітальний ремонт

з 8-30 по 17-00 год

Бориспільський

Затишне

вул:Центральна, Польова, Молодіжна, Шевченка, Травнева, Н.Тютюна, О.Бердник, Садова, Г. Бідненко організації:ПАТ КИЇВОБЛГАЗ

Капітальний ремонт

з 8-30 по 17-00 год

Бориспільський

Мала Олександрівка

вул:Костенка, Польова

Капітальний ремонт

з 8-30 по 17-00 год

Бориспільський

Бориспіль, Іванків

вул:Бежівка вул:Бориспільський організації:Мале приватне підприємство ГБВ, В’ячеслав Володимирович, Валентина Аксентіївна

Капітальний ремонт

з 8-30 по 17-00 год

Бориспільський

М.Олександрівка

вул.Квітнева,Л.Костенко,Перемоги

Капітальний ремонт

з 8-30 по 17 год

Бориспільський

Бориспіль

Іванківська с/р масив"Бориспільський",вул.Бежівка

Капітальний ремонт

з 8-30 по 17 год

Бориспільський

Гора

вул.Островського,Мічуріна, 8-Березня,Чубинського, Тургенєва, Яблунева, Квітнева, Горіхова

Капітальний ремонт

з 8-30 по 17 год

Бориспільський

Ленінівка

вул.ТютюнаЄ,Бердника

Капітальний ремонт

з 8-30 по 17 год

Бородянський

с. Язвинка, с. Майданівка

с. Язвинка-Лісова ; с. Майданівка-частково, вул. Центральна, Шевченка, Малинова, Миру, Травня, Садоваб школа

Реконструкція

з 10-00 по 17-00 год

Бородянський

Бородянка

вул:Незалежності, Будівельників пров., Коцюбинського пров., Грушевського, Коцюбинського, Довженка, Польова, Грушевського пров., Будівельників, Машинобудівників організації:Бородянська

Капітальний ремонт

з 8-30 по 17-00 год

Бородянський

Пилиповичі

вул:Гагаріна, Молодіжна

Технічне обслуговування

з 8-30 по 17-00 год

Бородянський

Пилиповичі

Гагаріна

Технічне обслуговування

з 8-30 по 17 год

Бородянський

Бородянка

вул. Незалежності, вул. Довженка, вул. Будівельників

Капітальний ремонт

з 8-30 по 17 год

Броварський

с.Пухівка

вул.Хутірська, Гагаріна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Броварський

Рожівка, Пухівка

вул:Соборна, Паркова, Піщана, Лесі Українки, Незалежності, Слави, Шпильова, Броварська, Озерна, Ватутіна, Перемоги, Садова, Молодіжна вул:Лісовий організації:Реліг.гром.Правосл.церкви Св.Миколая, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД БРОВАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ, с\/р с.Рожівка, ГАВРИШ ВАЛЕНТИНА МИХАЙЛІВНА, СпоживчетовариствоГала, Публічне акціонерне товариство, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Товариство з обмеженою відповідальністю, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТИТЕЛЯ

Капітальний ремонт

з 8-00 по 18-30 год

Броварський

Рожівка

Броварська,Шпильова,дитсадок

Капітальний ремонт

з 08 по 20 год

Броварський

м. Бровари

Героїв УПА, Фонтане-су-Буа

Капітальний ремонт

з 08 по 20 год

Васильківський

с.Дерев'янки

Дерев'янки: Кармелюка

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Васильківський

с.Дерев'янки

Дерев'янки: Депутатська, Дерев'янка, Кооперативна, Коцюбинського, Озерна

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Васильківський

смт.Глеваха

Глеваха: Учительська, СТ "Промінь", СТ "Глеваха-1", СТ "Глеваха-3", СТ "Мрія", СТ "Овочівник", СТ "Наука", СТ "Дружба", СТ "Калиновий гай"

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Васильківський

м.Васильків

Васильків: Миру, Кітченка, Княгині Ольги пров., Князя Святослава пров., Софіївська, Черняхівського, Набережна, Нахімова, Ломоносова, Софіївський пров., Софіївська, Нова, Соборна, Чехова пров., Чехова, Володимирська, Пушкіна,Робкорівська, Сількорівська, Короленка,Нижня Лугова, Верхня Лугова, Небесної Сотні, Зарічна, Зарічний, Солов'їна, Джерельна, Джерельний пров., Пушкіна пров., Солов`їний, Вільний, Вільна, Лермонтова, Солов'їна, Зарічний, Князя Святослава пров., Нижня Лугова, Молодіжна, Козловського, Шевченка, Замковецький, Грушевського, Гетьмана Сагайдачного пров., Михайлівська, Гетьмана Сагайдачного пров., Гоголя, Озерна, Озірна, Романтична,

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Васильківський

Ксаверівка, Мар'янівка

Мар'янівка: Фастівська, Гончарова, Калініна, Водоп'янова, Фастівський, Миру, Лугова, Комсомольська, Зарічна, Фастівський, Красікова, Лугова, Чапаєва,Воровського, Жовтнева, Воровського, Жовтнева,Козловського 5 Собова Л.Ф. Ксаверівка:Гончарова, Водоп'янова, Фастівська. Миру ,Фастівський ,Лугова, Шевченка, Шкільний

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Васильківський

м.Васильків

вул.Соборна, Зарічний

Капітальний ремонт

з 8-30 по 18-00 год

Васильківський

Глеваха, Дзвінкове, Данилівка, Кожухівка

вул:СТ Промінь, СТ Глеваха-1, СТ Глеваха-3, Учительська, СТ Глеваха-4 вул:Запорізька вул:СТ Наука вул:СТМрія, СТ Овочівник, СТ Дружба, СТ Калиновий гай організації:СТ ПРОМІНЬ, САДІВНИЧИЙ МАСИВ ГЛЕВАХА-1, СТ ГЛЕВАХА 3, Приватне акціонерне товариство, СТ НАУКА, СТ МРІЯ, СТ ГЛЕВАХА-4, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, СТ ДРУЖБА, СТ КАЛИНОВИЙ ГАЙ

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Васильківський

Дерев'янки, Мала, Залізне

вул:Кармелюка, Депутатська, Дерев'янка, Кооперативна, Коцюбинського, Озерна Бугаївка вул:Мальовнича вул:СТ Статистик організації:СТ СТАТИСТИК-1

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Вишгородський

Рови

вул:Леніна, Шевченка, Дніпровська, Рови, Шевченка пров., Лісна , Відділ освіти Вишгородської районної, РОВІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, Вишгородське районне, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Вишгородський

Федорівка

вул:Леніна, Леніна пров., Лісна, Нова , РОВІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, Вишгородське районне, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Мезінова Олександра Вікторівна, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕПІДПРИЄМСТВО

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Вишгородський

Любидва, Сичівка

вул:Любидва, Вахівська вул:Грощенків організації:ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Вишгородський

Рови

Дніпровська

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Вишгородський

Рови

Шевченка, Леніна

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Вишгородський

Любидва

Вахівська

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Володарський

Брідок

Лесі Укріїнки

чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Володарський

Зрайки

Шевченка

чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Володарський

Тадіївка

вул.Свободи

Чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Володарський

Брідок, Зрайки

вул:Лесі Українки, Франка вул:Лесі Українки організації:Зрайківська сільська Рада, ВОЛОДАРСЬКЕ РАЙОННЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО, ФОП ТагізадаМірлатіф Мірбаба-Огли

Чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Володарський

Зрайки Матвіїха

вул:Шевченка, Набережна, Леніна вул: Чапаєва

Чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Згурівський

Згурівка, Черевки

вул:Маяковського, Українська, Тракторний стан, Московська, Слов`янський пров., Братів Бригинських, Петровського, Толстого, Сонячна, Чернігівська, Поліська, Перемоги, Котовського, Південна, Большака, Молодіжна, Дружби, Островського, Прилуцька, Сумська, Лесі Українки, Нова, Полтавська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний, Вулиця невизначена, Молодіжний, Хорольська, Лохвицька, Гагаріна, Миргородська, Лубенська, Будівельників, Миру, Корольова, Котляревського вул:Шкільна , ФОП ХИЖНА О.П., Добровольський, ТОВВП ЦЕНТР, ФГ Чайка-2, СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО, ФОП Руденко О.М., ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА, Згурівське районне товариство, ФОП Казмірчук Володимир Іванович, ФОП Шуста М.В., ФОП ГРИППА, ТОВ “Згурівкаводоексплуатація”, ФОП ДИБАНЬ П.М., ФОП САМІЙЛЕНКО І.М., ФОП ПІНЧУК Р.О., Акціонерне товариство Укртрансгаз, ТОВ Прушиньскі, ДОБРОВОЛЬСЬКА, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19-00 год

Згурівський

смт. Згурівка

вул.Кооперативна, магазини, Нова пошта, пров. Незалежності, вул. Незалежності (частково), магазин "Вектор", "Джерело", вул. Пушкіна

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19 год

Іванківський

Підгайне

господарство,Сергієнко

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Іванківський

Яхнівка

котеджи,С/ТСонячне

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Іванківський

Кухарі

Заводська, Л. Українкиб С/Т Байкал

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Іванківський

Кухарі, Підгайне, Рудня-Левківська, Жеревпілля, Розважів, Жерева, Тетерівське, Зимовище, Яхнівка

вул:Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська вул:Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова вул:Дружби вул:Заводська, Запорізька вул:Заводська вул:Жеревська вул:Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби вул:Миру вул:Яхнівська, Річна культури, національностей, , СГВК Перемога, Фізична особа-підприємець, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, КАЛЕНИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ, ФО ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, КОМУНАЛЬНЕБратасюк, Товариство з обмеженою, Розважівська сільська рада, ІВАНКІВСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ, Хоменко Наталія Федорівна, ТОВ Елеріан, ТОВ СМГ Полісся, Тетерівська сільська рада, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ФІЗИЧНА НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМТВО, Державне підприємство, Садівницьке товариство БАЙКАЛ, Садове товариство Сонячне, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Іванківський

с. Жиривпілля,

Запоріжська, суш. Завод, хліб завод

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Іванківський

Жерева

Жеревська

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Іванківський

Тетіївське

Шевченка, Соборна, центральна

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Ірпінський

Гостомель

Гостомель Вишнева, Свято-Покровська, Ярова, Черняхівська, Леонтовича, Леонтовича пров., Дніпровська, Надажинська

Капітальний ремонт

з 8-30 по 19 год

Ірпінський

Коцюбинське

Коцюбинське Бакала, Бакала пров., Артема пров., Червоноармійська, Вокзальна, Коцюбинського, Фрунзе, Шевченка, Лісова

Капітальний ремонт

з 8-30 по 19 год

Ірпінський

Коцюбинське

Коцюбинське Бакала пров., Бакала, Паризької Комуни пров., 2 провулок Шевченка, I провулок Шевченка, Лісова, Червоноармійська, Островського, Вокзальна, Шевченка, Жовтнева, Будівельна, Меблева, Жовтневий

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19 год

Ірпінський

Гостомель, Мощун

вул:Вишнева, Свято-Покровська, Ярова, Черняхівська, Леонтовича, Леонтовича пров., Дніпровська, Надажинська вул:Франка організації:Сільськогосподарське товариство з, Гостомельське споживче товариство, ФОП Мішина Антоніна Францівна, ППГемпель І.А., Комунально-побутове підприємство, СПД Каурковський О.В., ТОВ.Вікна-стиль, ФІРМА СКЛОВАРНІ ПЕЧІ ЛТД У ФОРМІ, Товариство обмеженою відповідальністю, Комунальне підприємство Управління, ФО Блонська, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ТОВ Житлоком- Сервіс

Капітальний ремонт

з 8-30 по 19-00 год

Ірпінський

Коцюбинське

вул:Бакала, Бакала пров., Артема пров., Червоноармійська, Вокзальна, Коцюбинського, Фрунзе, Шевченка, Лісова організації:ТОВ Діоніс, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО, ФОП Мельник О.М., ПП Семеній В.В., Незалежнапомісна церква христян, ФОП Гаман Дмитро Сергійович, ФОП Хвостенко Олександр Вікторович

Капітальний ремонт

з 8-30 по 19-00 год

Ірпінський

Коцюбинське

вул:Бакала пров., Бакала, Паризької Комуни пров., 2 провулок Шевченка, I провулок Шевченка, Лісова, Червоноармійська, Островського, Вокзальна, Шевченка, Жовтнева, Будівельна, Меблева, Жовтневий організації:ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ, ФОП Циганенко О.В., Управлінняжитлово-комунального, Коцюбинська селищна рада, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО, ТОВ Акцент, ФО Суханов Василь Олексійович, РРЕЛІГІЙНА УКРАЇНСЬКОЇ, ТОВ Перший столичний хлібозавод, ФО Власюк Антоніна Сергіївна

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19-00 год

Кагарлицький

м.Кагарлик

м.Кагарлик, вул. Франка

Капітальний ремонт

з 8-30 по 18 год

Кагарлицький

с.Демівщина

вул.Молодіжна, свердловина

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Кагарлицький

с.В.Пріцьки с.Демівщина

с.В.Пріцьки вул.Шевченка, Заріччя, Лісова,Підлісна, Садова, овечник, Дружби, Леніна, Освіти, школа,Молодіжна, Калинова, Харківська, Булиги, ;с.Демівщина, вул. Космонавтів,Центральна, Берегова, господарство,Шевченка,Лісова, Горького,Молодіжна, свердловина

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик

вул:Ватутіна, Франка, Полтавська, Поповича, Олеся Бердника, Франка пров., Ватутіна пров. організації:ПП Олексієнко С.А., Фізична особа-підприємець Тесленко С.М.

Капітальний ремонт

з 8-30 по 18-00 год

Києво-Святошинський

ГОРБОВИЧИ

Горбовичі Сонячна, Мельника, Вишнева, Київська, Некрасова

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19 год

Києво-Святошинський

ГОРЕНИЧИ

Гореничі Садова, Глібова, Гайдая, Столична, Петрівського, Малиновського

Капітальний ремонт

з 8-30 по 19 год

Києво-Святошинський

Малютянка

с. Малютянка повністю.

Реконструкція

з 8-30 по 19-00 год

Києво-Святошинський

Горбовичі

Озерна, Польова, Київська, Щаслива, Пролетарська, Некрасова, СТ"Струмок", військова частина

Реконструкція

з 8-30 по 19-00 год

Києво-Святошинський

Вишневе

Машинобудівників

Реконструкція

з 8-30 по 19-00 год

Києво-Святошинський

Горбовичі, Личанка, Петрушки

вул:Сонячна, Мельника, Вишнева, Київська, Некрасова вул:Центральна вул:40 років Перемоги організації: ФО-П Волошина С.О., Шпитьківська сільськарада, ПП Меркурій

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19-00 год

Києво-Святошинський

Гореничі

вул:Польова, Леніна, Щорса, Соборна, Космонавтів, Нова, Молодіжна організації:ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОЛДІМА

Капітальний ремонт

з 8-30 по 19-00 год

Києво-Святошинський

Гореничі

вул:Садова, Глібова, Гайдая, Столична, Петрівського, Малиновського організації:Гореницька сільська рада, ФО Пасацький Тарас Вікторович

Капітальний ремонт

з 8-30 по 19-00 год

Макарівський

Людвинівка

Центральна, Мотижинська, Макарівська,Польова, Механізаторів,Калинівська, Чапаєва, Дружби, Леніна

Реконструкція

з 8-30 по 17-00 год

Макарівський

Колонщина

вул:Софіївська

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Миронівський

Потік, Світле, Зеленьки

вул:Преображенська, Потік вул:Стрільця вул:Шпака організації:Відділ культури, молоді та спорту, Потіцька с\/рада, Миронівська районнадержавна, Селянське (фермерське) господарство, ПАТ Укрпошта, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Церква с. Потоки, СФГ Мальованого Василя Вербиченька, ФОП Малород Оксана Григорівна, ФОП Овчаренко Валентина Миколаївна

Технічне обслуговування

з 8-30 по 17-00 год

Миронівський

Потік

Леніна

Технічне обслуговування

з 8-30 по 17 год

Обухівський

Степок, Обухів, Романків, Мала, Перше

вул:Корольова, Ватутіна, Яблунева, Горбахи, Польова вул:Малишка, Київська вул:Лісова Вільшанка вул:Шевченка, Садова, Вишнева, Польова, Васильківська, Миру, Горького, Джерельна Травня вул:П. Гудимаорганізації:ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Православне сестринство Святої Княжни, Фізична особа-підприємець, С\/р некомерційне підприємство, Товариство з обмеженою відповідальністю, ТОВ Вільшанські продукти, ПУБЛІЧНЕ СвітАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Комунальне підприємство, Фізична особа – підприємець, Обухівське районне споживче товариство, ФОП Літовченко Віктор Васильович, ВІДДІЛ ОСВІТИ ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ, Приватна фірма

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Обухівський

Обухів

вул:Гайдамацька

Капітальний ремонт

з 8-30 по 18-00 год

Обухівський

с.М.Вільшанка с.Копачів

с.М.Вільшанка вул. Польова, Гагаріна, Вишнева, Гайдара, Жовтнева, Джерельна, Миру, Васильківська, Садовас.Копачів вул.Комінтерна, Центральна, Гагарінв, Південні, Горького, хуторянська, Вишнева

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Обухівський

м.Обухів

вул.Гайдамацька

Капітальний ремонт

з 8-30 по 18 год

П.Хмельницький

Строкова

Ценральна.

чистка траси

з 8-30 по 16-30 год

П.Хмельницький

Переяслав

Глібова.Пугачова.Набережна.п-к.Набережний.Молодіжна.

чистка траси

з 8-30 по 16-30 год

П.Хмельницький

Переяслав

Кооперативна,Соснова,Лісова.

чистка траси

з 8-30 по 16-30 год

П.Хмельницький

Переяслав

Лісова,Кооперативна

чистка траси

з 8-30 по 16-30 год

Переяслав-Хмельницький

Строкова

вул:Молодіжна, Колгоспна, Центральна, Перемоги, Польова, Перемоги пров., Садова, Лісова, Шкільна організації:Приватне підприємство Строкова-Агро, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО, Українська православна церква, Строківська сільська рада

Чистка траси

з 8-30 по 16-30 год

Переяслав-Хмельницький

Переяслав- Хмельницький

вул:Набережна, Грушевського Михайла, Глібова, Пугачова, Молодіжна, Інтернаціональна, Примака, Шолом-Алейхема, Зорге, Тумакшина, Карбишева, Грушевського, Набережний організації:ФОП Сизоненко Ніна Іванівна, Гаражно будівельний кооператив Прогрес-2, ФОП Ткаченко Валентина Григорівна, КОМУНАЛЬНЕПІДПРИЄМСТВО ПЕРЕЯСЛАВ-, ФОП Щербина Сергій Федорович, ФОП Пагер Руслан Петрович

Чистка траси

з 8-30 по 16-30 год

Переяслав-Хмельницький

Переяслав- Хмельницький

вул:Лозова, Соснова, Лісова, Кооперативна, 1 Лагерний організації:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПЕРЕЯСЛАВ-

Чистка траси

з 8-30 по 16-30 год

Рокитнянський

Савинці

вул:Грубого, Вишневий

Технічне обслуговування

з 8-30 по 17-00 год

Рокитнянський

Рокитне

вул:Лагерна, Червона Січ, Береговий організації:Рокитнянська селищна рада, ФОП Димитриу Л.Б.

Технічне обслуговування

з 8-30 по 17-00 год

Рокитнянський

Рокитне

Червона Січ

Технічне обслуговування

з 8-30 по 17 год

Сквирський

с.Шамраїва

в.Ювілейна,лікарня,Медична

Капітальний ремонт

з 8-15 по 18-30 год

Сквирський

Селезенівка

вул:Соборна, Лесі Українки, Гагаріна, Грушевського організації:Комунальний заклад Сквирської районної, Селезенівська сільська рада, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ФОП Задворна О.І., ТОВАГРОФІРМА ГАРАНТ

Чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Сквирський

Великополовецьке

вул:Центральна, Шкільна, Макаренка, Гагаріна, Вишнева по, ФОП Дубина Ольга Станіславівна, Великополовецька сільська рада

Капітальний ремонт

з 8-15 по 18-30 год

Сквирський

Селезенівка

Богачевського,Л.Українки

чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Сквирський

Великополовецьке

Гагаріна

Капітальний ремонт

з 8-15 по 18-30 год

Ставищенський

Богатирка

вул:Шевченка, Любчанська, Кільцева, Юзефа-Богдана Залєського організації:Іванівська сільська рада, СТАВИЩЕНСЬКЕ РАЙОННЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УПЦ с.Богатирка, Комунальне некомерційнепідприємство, ПАТ Київоблгаз

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Ставищенський

с.Богатирка

вул. Шевченка

Чистка траси

з 8-30 по 19 год

Ставищенський

Богатирка

Кільцева,'Шевченка

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Таращанський

Ріжки, Плоске, Дубівка

вул:Лугова, Центральна, Шкільна, Яровий, Польова вул:Садова, Кузенного, Центральна, Молодіжна, Шевченка, Берегова вул:Набережна організації:ПУБЛЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Ріжківська сільська рада, Виробничий сільськогосподарський, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВОЗ, ПП Кривенко Г.В., ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Відділ культури, молоді та спорту, КНПТРР Таращанський первинної, Плосківська с.р., ПП Гетьманенко В.В., ВІДДІЛ ОСВІТИ І НАУКИ, СТ Софія, Фізична особа-підприємець

Чистка траси

з 8-30 по 18-00 год

Таращанський

Лісовичі Тараща

вул:Космонавтів, Стадіонна, Юнатів, Лугова, Литвинівка, Молодіжна, Дачна, Баляса, Першотравнева вул:Озерна

Чистка траси

з 8-00 по 17-00 год

Таращанський

Велика Березянка

вул:Свободи, Гагаріна, Великоберезянська, Рибачий організації:КНПТРР Таращанський центр первинної, ПУБЛЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

Реконструкція

з 8-00 по 18-00 год

Тетіївський

Теліжинці, Михайлівка, Хмелівка, Тетіїв

вул:60-річчя Жовтня, Вишнева, Зарічна, Вінницька, Першотравнева, Вишневий, Перемоги, Шевченка, Набережна вул:1-го Травня, Першотравнева вул:Василівська вул:8 Березня, Сонячногірська, Михайла Шляхтиченка організації:ППКРИСТАЛОН – ПЛЮС, ФОП Писаренко Сергій Петрович, ФОП Гелбутівський Олег Васильович, Гобатюк Григорій Надросся, ПП Моторний Павло Петрович, ПП Шамрай Сергій Григорович, Тетіївське споживче церкватовариство, КП ЦПМСД Тетіївської міської ради, Теліженецька сільська рада, Відділ освіти Райдержадміністрації, ПАТ Укртелеком, ФОП Шобей Лідія Юріївна, ПСП Слобода, Комунальне підприємство, Українська православна с.

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Тетіївський

Тетіїв

вул:Зоряний, Пам'яті Запорожців, Калинова, Дібрівська, Новаторів пров. організації:Комунальне підприємство

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Тетіївський

м. Тетіїв

вул. Сонячногірська, 8-го Березня, Михайла Шляхтиченка,ПСП "Слобода" скважина

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Тетіївський

с.Денихівка, Високе, Клюки

с.Денихівка- радгосп,вул. Франка, Лермонтова,с. Денихівка, Л. Українки, Шевченка, стадіон, пошта, АТС, базар,,Демяна Бідного, школа, с.Денихівка,вул.Лісова,Д.Бідного, вул.Шевченка, Бевзюка., Лиса Гора, Садова, Колгоспна, с.Високе- колгосп,.Жовтнева., с. Клюки- вул. Миру,Пархоменка, Чкалова, пров.. Садовий, Шевченка,ферма,. Горького, Гагаріна, Пархоменка

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18 год

Фастівський

М.Снітинка

Молодіжна Терешкової, Сеповська

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19 год

Фастівський

Кищинці

Набережна

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19 год

Фастівський

Фастів

Калініна; пр. Горького; 9 Січня; Червоноармійська; Куйбишева; Чкалова; Васильківська; пр. Червоноармійський; Червоноармійська

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19 год

Фастівський

с.М.Снітинка

вул.Молодіжна

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19-00 год

Фастівський

Фастів

вул:Андрія Саєнка пров., Ярослава Мудрого, Квітнева, Васильківська, Друкарська, Небесної Сотні, Небесної Сотні пров., Миру організації:ТОВ Валентина, ФОП Роздорожній Василь Анатолійович, ФОГорчинський Олександр Володимирович, ТОВ КАРАЛ, ОСББ ТЕМП 42 , ФОП Іщук Ігор Миколайович

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19-00 год

Фастівський

Мала Снітинка

вул:Терешкової, Молодіжна, Матросова, Шкільна, Сеповська організації:Малоснітинська сільська рада, ПАТ КИЇВОБЛГАЗ

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19-00 год

Фастівський

Кищинці Паляниченці

вул:Щорса, Набережна вул:Комарова

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19-00 год

Фастовський

Фастів

Калініна; пр. Горького; 9 Січня; Червоноармійська; Куйбишева; Чкалова; Васильківська; пр. Червоноармійський; Червоноармійська

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19 год

Яготинський

м. Яготин

вул. Шевченка

Технічне обслуговування

з 9 по 16 год

Яготинський

Яготин

вул:Паркова, Шевченка, Студентська, Козацька, Грінченка, Футбольна, Павла Бабія, Футбольний організації:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЯГОТИНСЬКОЇ, ФОП Литвиненко Наталія Григорівна

Технічне обслуговування

з 9-00 по 16-00 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 22 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

понедельник, 26 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
В Киеве выявили двух пьяных водителей маршруток (фото)
20:04
В ТРЦ Gulliver состоится фан-встреча с героями мульфильма “Гулливер возвращается”
19:45
Фінансування закладів охорони здоров’я Київщини потребує коригування, - Добрянський
19:42
Представители столичной власти поддержали иск прокуратуры о возвращении Усадьбы Терещенко в комсобственность
19:28
СБУ предотвратила вывоз из Украины комплектующих к зенитно-ракетным комплексам (фото)
19:05
Столичные налоговики вернули жителям столицы более 27 млн гривен скидок на доходы физлиц
18:47
В Броварах мужчину приговорили к 8 годам лишения свободы за убийство
18:20
“Киевтеплоэнерго” получит кредит в 140 млн евро от ЕБРР
18:04
На Оболони оперативники задержали уроженца Донбасса за кражу лифтового оборудования (фото)
17:45
На Киевщине в реках Красная и Рось произошел замор рыбы (фото)
17:21
Функции мэра Киева и главы КГГА нужно разделить, - эксперты
17:03
Возный победил в конкурсе на пост начальника управления экологии КГГА
16:45
В Белоцерковском районе Киевщины введен карантин из-за обнаружения бешенства у лисицы
16:23
Виталий Нестор: проезд столичных школьников в общественном транспорте остается бесплатным
16:01
Госгеонедра может получить право без суда отменять “спящие лицензии” на разработку недр
Календарь событий
Полгектара возле метро “Позняки” хотят отдать застройщику арестованного ТРЦ SkyMall
26 июля 2021 г. 13:00
Полгектара возле метро “Позняки” хотят отдать застройщику арестованного ТРЦ SkyMall
Киевсовет планирует на 10 лет возобновить  для ООО “Ново-Комерцбуд” право аренды земельного участка площадью 0,5311 га возле станции метро “Позняки” для строительства помещений офисно-торгово-развлекательного назначения и заведений общественного питания с гостевой автостоянкой. Основателем “Ново-Комерцбуд” значится ООО “Стрит Моллс Груп” бизнесмена Александра Адамовского, построившего один из крупнейших столичных ТРЦ SkyMall, на помещения которого в марте 2021 года был наложен арест. При мэре Леониде Черновецком “Ново-Комерцбуд” уже получал в долгосрочную аренду указанные полгектара, но пока эта территория пустует несмотря на полученное в 2020 году разрешение на строительство. В Киевсовете ни ранее, ни сейчас, “не обратили внимание” на то, что целевое назначение участка не совпадает с его функционалом: Генпланом эта земля отнесена к территории улиц и дорог.