суббота, 15 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 23 квітня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Таращанському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Шевченка пров., Шевченка, Калинова, Центральна, Липняцька, Князя Володимира, Богдана Хмельницького Капітальний ремонт з 8 по 15 год
Білоцерківський Узин: Незалежності, Незалежності пров., Поповича Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Дмитренки: Лесі Українки, Лісова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Переяслівський, Польова, Свободи, Переяславська, Сергія Оврашка, Короленка, Нижній Вал, Володимирський, Кравченка, Симона Петлюри, Кутузова, Ясна, Київський Шлях, Теплична, Кравченка пров., Левадний, Свободи пров., Короленка пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Черешнева, Шевченка, Лютнева, Академіка Глушка, Тарасовський, Робітнича, Лютневий, 2 Лютневий, Бориса Гмирі, Репіна, Головатого, Кошового, Володимира Івасюка, Михайлівська, Робітничий, Василя Симиренка, Коцюбинського пров., Л.Курбаса, Петра Волянюка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Процiв: Дружби

Рогозiв: Лісова, Довженка

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Озерна, Набережна, Гагаріна, Польова, Лугова, Галавурівська, Глибоцька, Головурівська, Зоряна

Гнідин: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Суворова, Яблунева, Центральна, Братуся, Старинська, Ломоносова, Зоряна, Старинський, Братів Шкандурів, Гагаріна, Тракторна, Малишевського, Довженка, Дачна, Зоряний пров., Тарасівська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Соборності, Вишнева, Тарасівська, Центральна, Соборності пров., Перемоги, Малишевського, Вітчизняна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Центральна, Братуся Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Городище: Центральна, Соборна, Волошкова, Степова, Привітна, Чубинського, Проліскова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Городище: Центральна, Степова, Соборна, Лугова, Кірова, Слави, Свободи, Травнева, Райдужна, Проліскова, Волошкова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Тургенєва, Стасюка, Чернігівська, Бориса Гмирі, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Михайла Врубеля, Котляревського Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Європейська, Незалежності, Черешневий пров., Нова, Матросова, Черешнева, Мирний, Ярославська, Остапа Вишні, Корольова, Свободи пров., Котляревського, Шевченка, Данила Галицького, Перемоги, Приозерна, Тургенєва, Шолом-Алейхема, Весняний, Л.Курбаса, Новий, Коцюбинського, Нова ІІ Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Бориса Дробинського, Київський Шлях, Шевченка, Лютнева, Головатого, Толстого, Коцюбинського, Ганни Берло, Шкільний, Лобановського Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бородянський Волиця: Волиця Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Загальці: Дружби, Шевченка, Гагаріна, Перемоги, Незалежності Чистка траси з 8 по 17 год
Бородянський Блиставиця: Польова, Поліська, Лісова, Грушевського, Ярослава Мудрого Реконструкція з 9 по 17 год
Броварський Пухівка: Червоноармійська, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Чапаєва, Поповича, Зеленого, Залізнична, Челюскінців, Франка, Лермонтова, Київська, Жовтнева, Польова, Броварська, Введенська, Вербна, Парникова, Чернігівська, Комсомольська, Б.Хмельницького, Григорія Миронця, Степова, Коцюбинського, Механізаторів, Бобрицька, Щорса пров., Прорізна, Щорса, Ситюкова, Зелена, Соборна, Першотравнева, Польовий, Незалежності, Сидоренків, Зоряна, Покровська, Макаренка, Лесі Українки, Горького, Євтушенка, Макаренка пров., Олімпійська, Яблунева, Миронця Григорія, Миру, Сонячна

Гоголів: Преображенська

Княжичі: Майська

Бровари: М.Лагунової, Мейса Джеймса

Пухівка: Піонерів

Рожни: Зелена, Піщана, Свободи

Красилівка: Козацька

Рожівка: Польова

Калинівка: Теплична

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Перемога: Березнева, Садова, Корольова, Гайдамацька, Травнева, Броварський Реконструкція з 9 по 18 год
Броварський Залісся:

Богданівка: Горького, Горького пров., Богдана Хмельницького, Молодіжна, Юнацька, Висока, Лісова

Княжичі: Шкільна

Реконструкція з 9 по 19 год
Васильківський Глеваха: Хвої, Боярська, Нова, Синельників, Одеська, Чекістів, Дніпропетровська, Дружби народів, Вокзальна Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Саливонки: 50 років Жовтня, Озерна, Калініна, Чкалова, Нова, Лугова, Кургани

Васильків: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Тракторна, Середи Валерія пров., Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука, Агрономічний, Саносвітній пров., Радянська, Робітничий, В.Середи, Лісова, 7 Тракторний, Софіївська, Тракторний, III Тракторний, Полководця Боженка, 2 Дніпрельстан пров., Лермонтова, Дніпрельстан пров., Польовий, Юрія Скляра, Вулиця невизначена, Кошмана, Соборна, Лісовий, Соснова, Артема, Кошмана пров.

Велика Бугаївка: Поле, Незалежності

Погреби: Польова

Реконструкція з 10 по 16 год
Вишгородський Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна

Пилява: Лісова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Богдани: Богдани, Набережна, Підгірна, Київська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Пилява: Набережна, Перемоги, Травнева, Пилява, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Згурівський Крупіль: Комарова, Щаслива, Мирна, Незалежності, Перемоги, Зоряна, Гагаріна, Голубівка, Жданова, Шкільна

Войтове: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Термахівка: Лугова, 1-го Травня, Садова, Поліська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Толочина, Київська, Ватутіна, Івана Проскури, Ярова, Розважівська, Біляєва, Сім`ї Печковських, З.Космодем'янської, Молодіжна

Підгайне: Сергієнко

Реконструкція з 8 по 20 год
Іванківський Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров.

Рудня-Левківська: Дружби

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Жеревпілля: Заводська, Запорізька

Розважів: Заводська

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Розважів: Шкільна, Сидоровицька, Миру, Підгірна, Іванківська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Розважів: Іванківська, Лісова, Підгірна, Миру Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Розважів: Озерна, Нова, Іванківська, Лугова, Шкільна, Новий Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Ірпінський Ворзель: Білостоцька, Бучанська, Композиторів Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Тургенівська, Орлика, Університетська, Кочура Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Коцюбинське: Островського, Паризької Комуни, Лісова, Артема, Бакала Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Коцюбинське: Островського, Паризької Комуни, Лісова, Артема, Бакала Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Коцюбинське: Островського, Паризької Комуни, Лісова, Артема, Бакала Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Коцюбинське: Шевченка, Бакала, I провулок Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Коцюбинське: Шевченка, Бакала, I провулок Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Коцюбинське: Шевченка, Бакала, I провулок Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Кленова, Декабристів, Лісова, Курортна, Городецького пров., Стражеска, Великого Жовтня, Пролетарська Реконструкція з 18 по 18 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Кринична, Дальний Яр

Білогородка: Кринична, Ярова, Фізкультурна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Волинська, Львівська, Волошкова Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Леніна, Володимирська, Гетьманська Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Михайлівська, Сергіївська, Різдвяна, Світанкова, Франка, Князя Володимира

Шевченкове: Андріївська

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Крюківщина: Гагаріна, Квіткова, Шевченка, Котляревського, Андріївська, Ужгородська, Каштанова, Поповича, Зоряна, Володимирська, Б.Хмельницького, Шкільна, Тарасівська, Археологічна, Зелена, Сахравська, Вітряна, Молодіжна, Парникова, Гайова, Львівська, Райдужна, Виноградна, Лісна, Перемоги, Ситниченко, Тургенєва, Кільцева, Жовтнева, Ситниченко пров., Механізаторів, Новосільська, Космонавтів, Сагайдачного, Вишнева, Балукова, Київська, Парковий, Теплична, Поштова, Лугова, Будьоного, Затишна, Приозерна, Гетьмана Сагайдачного, Садова

Петропавлівська Борщагівка: Південна

Святопетрівське: 40 років Перемоги, Лесі Українки, Святоюріївська

Музичі: Космічна, Щорса, Лісний

Тарасівка: Зелена, Зелений, Поле

Дмитрівка: Лісна, Дачна

Софіївська Борщагівка: Толстого, Велика Кільцева

Гатне: Київська, СТ “Арсеналець-5”, Дамбова, Квіткова

Хотів: Паширова

Гурівщина: Київська

Реконструкція з 8 по 17 год
К.-Святошинський Крюківщина: Гагаріна, Квіткова, Шевченка, Котляревського, Андріївська, Ужгородська, Каштанова, Поповича, Зоряна, Володимирська, Б.Хмельницького, Шкільна, Тарасівська, Археологічна, Зелена, Сахравська, Вітряна, Молодіжна, Парникова, Гайова, Львівська, Райдужна, Виноградна, Лісна, Перемоги, Ситниченко, Тургенєва, Кільцева, Жовтнева, Ситниченко пров., Механізаторів, Новосільська, Космонавтів, Сагайдачного, Вишнева, Балукова, Київська, Парковий, Теплична, Поштова, Лугова, Будьоного, Затишна, Приозерна, Гетьмана Сагайдачного, Садова

Петропавлівська Борщагівка: Південна

Святопетрівське: 40 років Перемоги, Лесі Українки, Святоюріївська

Музичі: Космічна, Щорса, Лісний

Тарасівка: Зелена, Зелений, Поле

Дмитрівка: Лісна, Дачна

Софіївська Борщагівка: Толстого, Велика Кільцева

Гатне: Київська, СТ “Арсеналець-5”, Дамбова, Квіткова

Хотів: Паширова

Гурівщина: Київська

Реконструкція з 8 по 17 год
К.-Святошинський Гатне: Б.Хмельницького, Археологічна, Курганна, Чумацька, Сірка

Крюківщина: Каштанова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Шкільна, Київська, Перемоги, Жулянська, Київський, Ярова, Музейна, Франка, Свободи, Космонавтів, Володимирська, Зелена, Доброго Дуба, Жовтнева Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Глеваха: Миру пров.

Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська, ОК "Рябинки", вул. Успішна

Хотів: Ветеринарний пров.

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
К.-Святошинський Чабани: Квіткова, Польова, Виноградна, Квітковий, Польовий, Нова, Проектована, Південна, Кірова, Аграрний, Одеське Шосе, Покровська, 17 км автошляху Київ-Одеса, Автодорога М-05 Київ-Одеса км 16+570

Боярка: Іркутська, Соборності, 33 лінія Геолог

Крюківщина: Лісна, Гайова

Петропавлівська Борщагівка: Щорса

Юрівка: 40 років Перемоги, Лісна, Північна, Південна, Кооперативна

Гатне: Лісна, СТ "Гевея", СТ "Машинобудівник-1", СТ "Взуттєвик", СТ "Верстатобудівник", Юності, СТ "Турист", Автодорога М-05 Київ-Одеса в межах земель Гатненської СР, Оболонська, Перспективна, поле

Віта-Поштова: Боярська, СТ "Дружба", Лісна, Кар'єрна, Вулиця невизначена, СТ "Лісне", Одеська

Чапаївка: Лєснічна

Гвоздів: Садова-Алоє

Святопетрівське: Грушевського

Мила: Європейська

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
К.-Святошинський Лісники: Обсерваторна, Погрібного, Сонячний, Сонячна, Чапаєва, Козача, Виноградна, Громової, Ватутіна, Лісна, Ватутіна пров., Перепічки, Виноградний, Суворова, Лісний, Гайова, Клубна, Тельмана, Колгоспна, Вітряні Гори, Вітряна, Свердлова, Колгоспний, Кутузова, Ігнатенків, Високий Замок, Припечки пров., Куцьова, Південна, Кільцева, Панська, Кутузова пров., Захрестова, Стежки, Козинська, Пошта, до вимоги, Підлісна, Кирикова, Пухнаста, Ковбин Яр, Ігорева, Яровий, Леніна, Шевченка, Центральна, пров. Кроків, Молодіжна, Сагачівська, Прорізний пров., Глинище, Квіткова, Монастирська, пров. Семенків, Висока, Невизначена

Петропавлівська Борщагівка: Котляревського, Сковороди

Гатне: Курганна

Хотів: Шевченка

Вишневе: Південна

Ходосівка: Лесі Українки, Озерна, П. Мирного, Софіївська, Археологічна, Феодосія Печерського, Старокиївська, Обухівське шосе, Поштова, Франка, Володимирський, Володимирська, Благодатна, Приозерна, Чорновола, Стуса

Кременище: 50 років Перемоги

Київ: Бродівська, Дніпровське шосе, О. Жуків, Ліснича

Крюківщина: Київська

Гореничі: Леніна

Тарасівка: Шкільна, Кірова

Чабани: Одеське Шосе

Чапаївка: СТ "Городник"

Лісне: Лісна

Стоянка: Житомирське Шосе

Забір'я: Вітянська

Нове: Святошинська

Боярка: Сади,28 лінія

Реконструкція з 10 по 17 год
Макарівський Червона Слобода: Лесі Українки, Жовтнева, Набережна, Шевченка, Польова, Крайова, Дачна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Колонщина: Шевченка, Київська, Таврійська, Каховська, 1 Травня, Молодіжна, Херсонська, Софіївська, Новомар`янівська, Тишури Реконструкція з 10 по 17 год
Обухівський Козин: СТ "Берег", ж/м "Краєвид", СТ "Міжріччя-1", Конча-Заспа, Старокиївська, Солов'яненка, пров. Рибальський, Вереснева, Дамба, Ханський, СТ "Берегиня", Садова, Столичне Шосе, Нова, ж/м “Козинський”, Лугова, СТ “Роздолля”, Київська

Мала Вільшанка: Садова

Обухів: Яблуневий м-р, Київська, Каштанова

Плюти: Лугова, Плютовська, Ж/м Лісовий, СТ “Світанок-2”, Малишка, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова

Григорівка: Леніна

Нові Безрадичі: Кооп. “Авгур”

Українка: Приозерна, Київська, СТ“Дружба”, СТ "Мрія", СТ "Ліра", СТ “Берізка”, СТ “Енран”

Реконструкція з 8 по 17 год
Обухівський Нові Безрадичі: Набережна, Березова

Березове: Березова

Старі Безрадичі: Березова

Реконструкція з 8 по 19 год
Обухівський Плюти: Малишка Технічне обслуговування з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Переяславське: Горького

Пологи-Вергуни: Одинця, Шевченка, Кам'янський, Щорса, Макаренка, Підгірна, Луки, Набережна, Миколаєнка, Черкаська, Боберська

Шевченкове: Переяславська, Шевченка, Центральна, Перемоги, Молодіжна, Польова, Космонавтів, Садова, Вулиця невизначена, Механізаторів

Улянівка: Шкільна, Левадня, Дружби, Середня, Підгірна

Ташань: Переяславська, Шевченка, Житника, Леніна пров., Лугова, Леніна, Молодіжна, 1 Молодіжний, 2 Молодіжний, Польова, Перемоги

Положаї: Польовий, Жовтневої Революції, Садова, Космонавтів, Шевченка пров., Шевченка, 1-го Травня, Польова, 8 Березня, Молодіжна

Єрківці: Весняна

Тарасівка: Шевченка

Технічне обслуговування з 10 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Суворова, Толстого, Глінки, Кутузова, П. Мирного, Пасічна, Гагаріна, Петропавлівська, Потапенка Ярослава, Тичини, Толстого пров., Разіна Степана, Чайковського, Лермонтова, Невського Олескандра, Міщанська, Міцкевича Адама, Лермонтова пров., Ярослава Мудрого, Героїв Чорнобиля, Тетері Павла, Корнійчука, Лесика, Короленка, Новокиївське Шосе, Шевченка, Музейний, Поліська, Делегацька, Гостинна, Авраменка Віктора, Зустрічна, Краєвидний, Краєвидна, 1 Петропавлівський, Гаяринська, Гаяринський, Гоголя, Ніколенка Анатолія, Золотоніське Шосе, Музейна, Ромашкова, Черняховського, Самутіної Ганни, Підварський, Квітки Основ'яненка, Городищенська, Козацька, Леонтовича Михайла, Гайдамацька, Крайня, Магістральна, Східна, Привітна, Індустріальна, Ватутіна, Лазенка Сергія, пров. Гагаріна Технічне обслуговування з 12 по 15 год
Рокитнянський Запруддя: Набережна, Шевченка

Телешівка: Київська

Реконструкція з 8 по 18 год
Рокитнянський Рокитне: Незалежності, Коцюбинського, Лесі Українки, Соборний, Колгоспна, 2-га Шкільна, Шкільна Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Рокитнянський Рокитне: Жовтнева, Незалежності, Коцюбинського, Лесі Українки, Соборний, Колгоспна, 2-га Шкільна, Шкільна, Ярослава Мудрого, Першотравнева, Охотній пров., Танкістів, Заводська, Пісчана, Лісовий, Кооперативна, Цегельна, Надрічний, Шевченка пров., Кам'яний, Поповича, Вербова, Росьовий, Шевченка, Круговий, Окружна, Волі, Садова, Базарний, Молодіжна, Нечуй-Левицького, Яблунева, І.Франка, Київська, Козловського, Богдана Хмельницького, Індустріальна, Дружби, Панаса Мирного, Остапа Вишні, Цукровиків, Армійська, Космонавтів, Нижній пров., Петра Запорожця, Ентузіастів, 9 Січня, Миколаєва

Синява: Заросянська

Реконструкція з 9 по 17 год
Рокитнянський Рокитне: Вокзальна, Незалежності, Цукровиків, Ентузіастів, Польова, Будівельний, Садова, Червона Січ, Волі, Окружна, Тополева, Медиків, Квітнева, Яблунева

Насташка: Центральна

Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Київська Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Таращанський Велика Вовнянка: Лугова, Першотравнева, Вишнева Чистка траси з 8 по 20 год
Таращанський Юшків Ріг: Мічурінська, Центральна, Травнева Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Яготинський Яготин: Мічуріна, Мічуріна пров., Дарвіна Технічне обслуговування з 9 по 15 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 22 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, отключения электроэнергии, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін

суббота, 15 мая 2021 г.
16:18
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
17:05
Столичные троллейбусы в ночь на 16 и 17 мая изменят маршруты в связи с капремонтом проспекта Бандеры (схемы)
16:04
В Киеве за минувшие сутки выявили более 500 новых носителей коронавируса
15:45
Славутич може позбавити фінансування місцеві ветеранські організації
15:03
Сегодня в столице стартовали национальные соревнования ветеранов “Игры Воинов”
14:06
Неизвестные устроили “пенное шоу” в фонтане на Контрактовой площади столицы (фото)
13:03
За останню добу на коронавірус захворіло 318 жителів Київщини
12:02
СБУ сообщила о подозрении экс-нардепу Семенченко в организации обстрела канала “112” (фото)
11:03
Сегодня, 15 мая, в Киеве проходит пробное ВНО
10:04
В Киеве сотрудник банка с товарищем взорвали банкомат (фото, видео)
09:01
За сутки в Украине выявили около 7 тысяч новых носителей коронавируса (инфографика)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 15 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 15 мая 2021 года
пятница, 14 мая 2021 г.
20:45
Субботние ярмарки 15 мая пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
20:36
На “Площади звезд” в Киеве открыли звезду Александру Пономареву
20:24
Инспекторы “Плесо” проверили реку Лыбедь на загрязнения
Календарь событий