среда, 23 июня 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 22 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 22 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 22 квітня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Білоцерківському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Іванківському, Києво-Святошинському, Миронівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Таращанському, Тетіївському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Білоцерківський Узин: Незалежності, Незалежності пров., Поповича Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Матросова, Миру, Героїв України, Котляревського, Шевченка, Гагаріна, Луговий, Лесі Українки, Чкалова, Маяковського, Б.Хмельницького, Соборна, Європейська, Авдеєва, Київський Шлях, Ватутіна, Бориспільська, Зоряна, Петлицького, Господарська, Озерна, Тополева, Фізкультури, Квіткова, Броварська, Грушевського

Олександрівка: Берегова

Гора: Яблунева, Щаслива, Покровська, Мічуріна, Толстого, Франка, Тиха, Калинова, Жовтнева, Лісова, Лермонтова, Квітнева, Комуністична, Вереснева, Ошитковський, Бориспільська, Грушевського, Аеропортовська, Басюли, Гагаріна, Мирний, Кооперативний, Мостова, Шкільна, Центральна, Інститутська, Шевченка, Західна, Пушкіна, Науки, Проектна, Польова, Степова, Київська, Молодіжна, Сонячна, Східна, Басейна, 8 Березня, Вишнева, Горіхова, Гоголя, Чубинського, Зоряна, Польова II, Л.Українки, Локаторна, 2 Польова, Гірський пров., ІІ Польовий пров., П.Морозова, Лютневий, Прорізний, Лісний, Чубинського пров., Івана Мазепи, Тургенєва, В`ячеслава Чорновола, Верни, Івана Котляревського пров., Європейський, Зелена, Садова

Бориспіль: Маяковського, Лугова, Декабристів

Мала Олександрівка: Лісова, Гагаріна, Окружна

Чубинське: Погребняка, Дачна, Бориспільська, Блізниченка, Київська

Петропавлівське: Горіхова, Малинова, Молодіжна

Мартусівка: Бориспільська, Заводська

Вишеньки: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Воронькiв: Джерельна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Кільцева, Вишнева, Мазепи, Центральна, Я.Ручко Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна

Бориспіль: Тургенєва

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Петропавлівське: Тополина

Воронькiв: Першотравнева, Озерна, Осовиця, Романківський, Шевченка пров., Шевченка

Гнідин: Приозерна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Миру, Миру пров., Народна

Велика Олександрiвка: Матросова

Дударкiв: Щорса пров.

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Гагаріна, Миру пров., Кільцева, Гагаріна пров.

Велика Олександрiвка: Гагаріна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Тургенєва, Стасюка, Чернігівська, Бориса Гмирі, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Михайла Врубеля, Котляревського Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Фіалковського, Парковий, Білана Олександра, Пушкіна, Лесі Українки, Білодібровна

Заворичі: Трубіжська, Суворова, Привокзальна, Вокзальна, Залізнична

Бервиця: Котовського, Київський, Лісова, Радянська, Ступака

Рудня: Л. Українки

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Савченка Володимира, Бульвар Незалежності, Декабристів, Незалежності, Короленка, Петлюри Симона Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Бровари: Бориспольця, Княжицька, Івана Пулюя, Переяславський шлях, Івана Батечка, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Гельсінської групи, Ружного Михайла, Онікієнка Олега, Виговського, Вавілова пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Чапаєва, Поповича, Зеленого, Залізнична, Челюскінців, Франка, Лермонтова, Київська, Жовтнева, Польова, Броварська, Введенська, Вербна, Парникова, Чернігівська, Комсомольська, Б.Хмельницького, Григорія Миронця, Степова, Коцюбинського, Механізаторів, Бобрицька, Щорса пров., Прорізна, Щорса, Ситюкова, Зелена, Соборна, Першотравнева, Польовий, Незалежності, Сидоренків, Зоряна, Покровська, Макаренка, Лесі Українки, Горького, Євтушенка, Макаренка пров., Олімпійська, Яблунева, Миронця Григорія, Миру, Сонячна

Гоголів: Преображенська

Княжичі: Майська

Бровари: М.Лагунової, Мейса Джеймса

Пухівка: Піонерів

Рожни: Зелена, Піщана, Свободи

Красилівка: Козацька

Рожівка: Польова

Калинівка: Теплична

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Пухівка: Космонавтів, Шевченка, Шевченка пров., Проліскова Реконструкція з 9 по 18 год
Броварський Залісся:

Богданівка: Горького, Горького пров., Богдана Хмельницького, Молодіжна, Юнацька, Висока, Лісова

Княжичі: Шкільна

Реконструкція з 9 по 19 год
Васильківський Борисів: Вишнева, Боженка, Матросова, Зелений, Боженка пров., Ставкова, Вишневий

Залізне: Народний

Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Хвої, Боярська, Карпенків, Яблунева, Київська, Кирпоноса, Комсомольська, Пимоненка, Коцюбинського, Учительська, Морозова, Морозова пров., Шевченка, Шевченка пров., Васильківська, 1 Травня, Шкільний, Кошового, Додохова, Кооперативна, Антонова, Гагаріна, Островського, Боженка, Щорса, Окружна, Садова, Річна, Річний, Жовтневої Революції, Маяковського, Кожарова, Михайлівський, Нова, Синельників, Учительський, Незалежності, Лермонтова, Зелена, Зелений, Авіаційна, Польова, Матросова, Піщана, Піщаний, Франка, Пушкіна, Механізаторів, Ковальова, Лісна, Лісний, Набережна, Молодіжна, Ватутіна, Освіти, Одеська, Чекістів, Дніпропетровська, Дружби народів, Васильківський, Володимирська, Грушевського, Герца, Київський, Дорожна, Вишневий, Фастівська, Лермонтова пров., траса Київ-Одеса, Чернишевського, Вокзальна, Вулиця невизначена, Марка Шляхового, Спортивна, Залізнична, Фастівський, Перемоги, Уманська, Лугова, Бориспільська, СТ "Глеваха-4", Космонавтів

Мархалівка: Б.Хмельницького, Лісовий, Квіткова, Западинська, Польова, Сагайдачного, Горького, Шевченка, Лісова, Освіти, Сонячна, 1 Травня, Незалежності, Леніна, Шевченка пров., Польовий, Кооперативний, Братів Удовенків пров., Грушевського пров., Річний, Горького пров., Калініна, Грушевського, Франка пров., Озерна, Приозерна, Першотравневий, 8 Березня, Гагаріна, Сагайдачного пров., Лесі Українки, Комсомольська, Київська, Яровий, Нова, Садова, Молодіжна, Східна, Поле, Шкільна, Блакитна, Траса Київ-Одеса, Мархалівська, Дорошенка, Серпнева, Антонова, Васильківська, Південна

Дзвінкове: Леніна

Васильків: Ватутіна

Віта-Поштова: Траса Київ-Одеса

Іванковичі: Селянська, Сонячна

Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Хвої, Боярська, Нова, Синельників, Одеська, Чекістів, Дніпропетровська, Дружби народів, Вокзальна Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Ковалівка: Леніна, Стадіонна, Лісова, 8 Березня, 2 П`ятирічка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Вінницькі Стави: Космонавтів, Щорса, Декабристів, Першотравнева

Ковалівка: Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Вишгород: Ватутіна, Межигірського Спасу, С.Палія Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Вишгород: Гриненка, Шкільна, Дніпровський Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Вишгород: Парусна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Рубченки: Клубний, Дружби, Лесі Українки, Жовтнева, 8 Березня, Польова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Іванківський Іванків: Толочина, Київська, Ватутіна, Івана Проскури, Ярова, Розважівська, Біляєва, Сім`ї Печковських, З.Космодем'янської, Молодіжна

Підгайне: Сергієнко

Реконструкція з 8 по 20 год
Іванківський Блідча: В.Кібенка, Шевченка, Миру, Шкільна

Коленці: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Блідча: Миру, Шевченка, В.Кібенка, Лугова, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Леонівка: Київська, Курловича, В.Кібенка пров., В.Кібенка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Ірпінський Мироцьке: Радгоспна, Червоноармійська, Калініна

Буча: Ястремська

Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Героїв Ворзеля, М-07 Київ-Ковель-Ягодин,ділянка км 34+350 – км 34+750

Мироцьке:

Буча: Києво-Мироцька

Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: О.Кошового, Свердлова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: О.Кошового, Свердлова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Хмільна: Кучерова, Лісовий

Колонщина: Шишкарівська

Козинці: Мічуріна

Михайлівка-Рубежівка:

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Ярослава Мудрого, Вітянська, Стрілецька, Лисенка Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Василя Стуса, Ревен Яр, Вереснева, Лисенка, Стрілецька

Малютянка: Амосова

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Набережна, Боярська

Юрівка: Набережна

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Кільцева, О.Стовби, Озерна, Київська, Ярова, Стовби Олександра пров. Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Малютянка: Танкістів, Ботанічна, Гоголя, Лісна, Ювілейна, Матросова, Перемоги, Пимоненко, Молодіжна, Виноградова, Травнева, Декоративна, Воровського, Оленівська, Амосова, Кобзарська, О.Пересвіта, Зелена

Бобриця: Козацька

Гореничі: Бородавки, Леніна

Боярка: Б.Хмельницького

Білогородка: Левадна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: Польова, Зелена, Гагаріна пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Жовтнева, Лісна, Лісова, Підлісна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Миронівський Яхни: Лісова, Яхни, Першотравнева, Перемоги, Спортивна, Ярова, Корсунська, Кооперативна, Міжгірна Реконструкція з 8 по 17 год
Миронівський Владиславка: Центральна

Гулі: Набережна, Лугова

Чистка траси з 8 по 17 год
Миронівський Маслівка: Маслівка, Кооперативна, Лобаса, Захарченка, Незалежності Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Маслівка: Маслівка, Шевченка, Борисенка Петра Капітальний ремонт з 18 по 20 год
П.-Хмельницький Циблі: Юнатів, Дружби, Шевченка, Жовтнева, Миру пров., Спортивна, Лесі Українки, Польова, Молодіжна, Дачна, Дніпровська, Радянська

Хоцьки: Травнева

Реконструкція з 8 по 18 год
Рокитнянський Рокитне: Незалежності, Коцюбинського, Лесі Українки, Соборний, Колгоспна, 2-га Шкільна, Шкільна Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Рокитнянський Рокитне: Незалежності, Коцюбинського, Лесі Українки, Соборний, Колгоспна, 2-га Шкільна, Шкільна Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Київська Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Таращанський Тараща: Б.Хмельницького, Польовий, Козаківка, Тесленка, Січнева, 1-го Травня, Дільничий пров. Реконструкція з 8 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Слобідська, Визволителів, Михайла Грушевського, Академіка Байраківського, Грінчука, Спортивна, Чехова, Франка, Гагаріна, Ярослава Мудрого, Олімпійський, Вінницька, Шевченка, Мендєлєєва, Плоханівська, Плоханівський, Праці, Весняна, Куйбишева пров., Стефаника, Василя Стуса пров., Мічуріна, Юрія Марценюка, Гагаріна пров., Кармелюка пров., Аеродромна, Комарова, Повітрофлотська, Казнадзея, Пушкіна, Севастопольська, Земляка пров., Пам'яті Героїв, Пушкіна пров., Робітнича, Пилипа Орлика пров., Адмірала Нахімова пров., Патона пров., Молодіжна, Дружна, Рідна, Тургенєва, Степана Яремича пров., Богуна, Затишний пров., Декабристів, Польова, Цвіткова, Джерельна, Нова, Гетьманська, Волі, Будівельна, Чайковського пров., Коцюбинського, Соборна, Злагоди

Погреби: Братів Левчуків

Технічне обслуговування з 4 по 10 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська Реконструкція з 9 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Реконструкція з 9 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська Реконструкція з 9 по 19 год
Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 21 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, отключения электроэнергии, путін

среда, 23 июня 2021 г.
11:47
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
17:43
40 медучреждений Киева получили вакцину Пфайзер
17:22
Столичный хозсуд вернул кинотеатр “Киев” предыдущим арендаторам
17:03
В Киеве проверяют сообщения о минировании нескольких ТРЦ, отелей и центрального ж/д вокзала
16:55
В Раде зарегистрирован закон о санкциях, вводимых через СНБО
16:46
В Белой Церкви завтра, 24 июня, из-за дорожных работ изменится работа общественного транспорта
16:24
В этом году девять киевских пляжей отмечены международной экологической наградой “Голубой флаг”
16:05
В Украине стартовал 4-й этап вакцинации от COVID-19
16:03
Активісти звинуватили секретаря РНБО Данілова в посібництві Кремлю (фото, відео)
15:42
У рамках програми “Велике будівництво” на Київщині термомодернізують ще одну сільську школу
15:21
Кабмин назначил Александра Гомона главой Обуховской РГА
15:04
При поиске погибших на воде Киевского водохранилища бойцы ГСЧС спасли трех человек (видео)
14:51
Кадры Кабмина: правительственные назначения 23 июня 2021 года
14:31
Марианна Буданова стала советником Кличко по противодействию коррупции в сфере молодежной политики и спорта
14:21
Экс-депутат Васильковского горсовета Алексанян и еще 11 участников “списка воров в законе” судятся с президентом Зеленским
14:02
Путепровод через железнодорожные пути станции “Заводская” в Киеве вот-вот может рухнуть
Календарь событий