воскресенье, 16 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 22 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 22 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 22 січня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Хлопків: Хлопківська, Хуторська, Лісова, Польова, Набережна

Швачиха: Зоряна, Братерська

Дернівка: Невизначена, Польова, Гайова, Лесі Українки, Молодіжна, Калинова, Лисенка пров., Довженка, Мічуріна, Ватутіна пров., Суворова, Шевченка пров., Затишний пров., Центральна, Лісна, Франка, Клубний, Перемоги, Лісова, Б.Хмельницького, Квітуча, Дружня, Березанський шлях

Баришівка: Красилівка, Красилівський пров., Красилівська, Березанський Шлях

Коржі: Шевченка, СТ

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Баришівський

Поділля: Покровська, Гоголя, Шкільна, Шевченка

Баришівка: Центральна

Переяслав-Хмельницький: Можайська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Баришівський

Поділля: Козацька, Польова, Шевченка, Мисливців, Молодіжна, Миру

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Білоцерківський

Біла Церква: Київське Шосе, Київська, Сухоярська, СК "Сухий яр", Храпачанська, Толстого

Терезине: Київське шосе

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Глушки: Січнева, Ставок

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Мала Вільшанка: Миру, Миру 5 пров., Шкільна, Миру 4 пров., Радянська

Бакали: Ступича

Чистка траси

з 8 по 18 год

Богуславський

Мисайлівка: Кірова, Вишнева, Гагаріна, Нова, Сливова, Сонячна, Яблунева, Лісова, Космача, Г. Бондаренка, Грушевського

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Богуславський

Богуслав: Островського, Калініна Костянтина, Калініна пров., Нечуй-Левицького, Інтернаціональна, Грушевського, Джерельна, Миколаївська, Сагайдачна, Франка пров., Франка, Площа Я.Мудрого

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Богуславський

Богуслав: Андрія Зозулі, П.Запорожця, Богуславка, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Мисайлівська, Стадіонна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бориспільський

Велика Олександрiвка: Матросова, Миру, Героїв України, Котляревського, Шевченка, Гагаріна, Луговий, Лесі Українки, Чкалова, Маяковського, Б.Хмельницького, Соборна, Європейська, Авдеєва, Київський Шлях, Ватутіна, Бориспільська, Зоряна, Петлицького, Господарська, Озерна, Тополева, Фізкультури, Квіткова, Броварська, Грушевського

Олександрівка: Берегова

Гора: Яблунева, Щаслива, Покровська, Мічуріна, Толстого, Франка, Тиха, Калинова, Жовтнева, Лісова, Лермонтова, Квітнева, Комуністична, Вереснева, Ошитковський, Бориспільська, Грушевського, Аеропортовська, Басюли, Гагаріна, Мирний, Кооперативний, Мостова, Шкільна, Центральна, Інститутська, Шевченка, Західна, Пушкіна, Науки, Проектна, Польова, Степова, Київська, Молодіжна, Сонячна, Східна, Басейна, 8 Березня, Вишнева, Горіхова, Гоголя, Чубинського, Зоряна, Польова II, Л.Українки, Локаторна, 2 Польова, Гірський пров., ІІ Польовий пров., П.Морозова, Лютневий, Прорізний, Лісний, Чубинського пров., Івана Мазепи, Тургенєва, В`ячеслава Чорновола, Верни, Івана Котляревського пров., Європейський, Зелена, Садова

Бориспіль: Маяковського, Лугова, Декабристів

Мала Олександрівка: Лісова, Гагаріна, Окружна

Чубинське: Погребняка, Дачна, Бориспільська, Блізниченка, Київська

Петропавлівське: Горіхова, Малинова, Молодіжна

Мартусівка: Бориспільська, Заводська

Вишеньки: Шевченка

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бориспільський

Бориспіль: Верхній Вал, Завокзальна, Заводська, Запорізька, Остапа Вересая, Петропавлівська, Франка, Великопромінська, Київський Шлях, Лисенка, Олександрівська, Олександрівський пров., Михайла Калмикова, Олеся Бердника, Репіна, Північна, Глибоцька, Ушакова, Пилипа Орлика

Чистка траси

з 8 по 17 год

Бориспільський

Вишеньки: Урожайна, Героїв Космосу, Петровського, Грушевського

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бориспільський

Кiрове: Гагаріна, Леніна, Горького, Малишка, Польова, Лисенка, пров. Лисенка, Тельмана, Горького пров., Гагаріна пров., Чапаєва, Незалежності, Привокзальна, Чубинського, Пащенкових, Молодіжна

Кучаків: Сагайдачного, Леніна, Молодіжна, Миру

Калинове: Гагаріна

Чистка траси

з 8 по 17 год

Бориспільський

Бориспіль: Кошового, Чайковського, Дачна, Володимира Момота, Ботанічна, Ботанічний, Євгена Коновальця

Чистка траси

з 9 по 17 год

Бородянський

Нова Гребля: Шевченка, Лісова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бородянський

Микуличі: Покровська, Соборна, Варшавська, Центральна, Миру, Київський пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Броварський

Бровари: Чубинського, Драгоманова, П. Куліша, пров. Драгоманова, Козацька, Стефаника, Злагоди, В’ячеслава Чорновола, Симоненка, Грицька Чупринки, Гамалія, Русановича, Большеченка, Росяна, Зіркова, Фельдмана, Підлісна, Березова, Чубинського пров., Підлісний пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Броварський

Богданівка: Богдана Хмельницького, Церковна, СТ "Прилісся", Центральна

Залісся: Резиденція, Центральна

Велика Димерка: Промислова

Рожни: Свободи

Рожівка: Броварська, Слави

Зазим'є: Пролетарська, Осіння

Бровари: Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Броварський

Велика Димерка: Вокзальна, Бобрицька, Вереснева, М.Миронець, Тарасівська, Степана Разіна

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Васильківський

Кодаки: Васильківська, Ломоносова, Київська, Кільцева, Жовтнева, Нова, Леніна, М.Островського, Ювілейна, Петровська, Шевченка, Космонавтів, Набережна, Віцана, Площа Леніна, Лесі Українки, Поле

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Васильківський

Путрівка: Газова, Садова, Пушкінський, Нова, Дружби, Молодіжна, Дорошенка пров., Путрівська, Софіївська

Здорівка: Лесі Українки пров.

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Вишгородський

Нові Петрівці: Преображенська, Лілейна, Затишна, Богдана Хмельницького, Лісова, Черкаська, Ягідна, Луцька, Масив "Музейний", Драгоманова Михайла, Василя Сухомлинського, Музейна, Довженка, Соборна, Павла Тичини, Львівська, Виноградна, Колоскова

Старі Петрівці: Сагайдачного, Молодіжна, Короткевича, Промислова

Чистка траси

з 8 по 18 год

Вишгородський

Вишгород: Набережна, Шевченка, Шолуденка, Шкільна, Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Володарський

Лобачів: Садова, Піщана, Зарічна, Камінна, Молодіжна, Шевченка

Ожегівка: Шевченка

Чистка траси

з 8 по 18 год

Згурівський

Мала Супоївка: Новоіванівська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Ірпінський

Мироцьке: Радгоспна, Леніна, Радянська, Червоноармійська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Бузова: Дніпровська, Кільцева, Гагаріна, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: 1-го Травня, Каштанова, Сергієнко пров., Сергієнко, Перспективна, Демиденка, Одеська

Реконструкція

з 8 по 17 год

Кагарлицький

Уляники: Уляники, Джерельна, Ярова, Б.Хмельницького, М.Рильського

Ржищів: Комсомольська, Соборна, Освіти, Вишнева, Шевченка, Комарова, Б.Хмельницького, Будівельників, Ярослава Мудрого, Незалежності, Новоселів, Кошового, Героїв Дніпра, Лісна, Фестивальна, Спасо-Преображенська, Зарічна, Монастирська, Ярмаркова, Калинова, Юрія Гладченка, Миру, Київський Шлях, Польова, Наддніпрянська, Білоцерківський, Кагарлицький, Стадіонна, Михайла Грушевського, Мальовнича, Прорізна

Балико-Щучинка: Героїв Дніпра, Харківська, Придніпровська, Задорожнього, Лесі Українки, Білодіда, Гагаріна, Козирева, Туриха, Комарівська, Ватутіна, Польова, Шкільна, Центральна

Кагарлик: Комунарська, Котляревського

Півці: Центральна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Кагарлик: Паркова, Суворова, Щорса, Нахімова, Кутузова, Толстого

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Стрітівка: Б.Хмельницького, Кошового, Колгоспна, Нагірна, Садова, Нова, Героїв Трипілля, Гагаріна, Підгірна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Стайки: Вербна, Зелена, Шевченка, Пушкіна, Дніпровський, Нагорна, Шкільна, Лесі Українки, Соборна, Амбулаторна, Берегова, Озерна, Київська, Свободи

Технічне обслуговування

з 10 по 18 год

Кагарлицький

Ржищів: Б.Хмельницького

Технічне обслуговування

з 10 по 18 год

Макарівський

Липівка: Дружби, Шевченка, Прогресовський, Київська, Миру, Коцюбинського, Садова, Кримська

Лозовик: Лозовик

Андріївка: Незалежності, Петриченка

Макарів: Голуба Андрія, Проектна, Ватутіна, Димитрія Ростовського, Довга, Грушевського, Житня, Свободи, Собка Вадима, Озерна, Малика, Волощенка, Черешньових, Кулаковського, Ю.Яновського

Червона Слобода: Лесі Українки

Гавронщина: 1 Травня, Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Обухівський

Пінчуки: Радянська

Гвоздів: СТ "Сонячний"

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Обухівський

Обухів: Трипільська, Каштанова

Технічне обслуговування

з 10 по 12 год

Обухівський

Обухів: Лукавиця ж/м, Незалежності, Піщана, Виноградна, Шевченка, Драна Гора, Польовий, Київська, А/С

Технічне обслуговування

з 13 по 15 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Героїв Дніпра, Дніпровська, Літописна, Музейна, Прибережна, Кузнецова, Береговий пров., Золотоніське Шосе

Виповзки: Молодіжна, Квіткова, Свято-Троїцька, Шевченка, Садова, Перемоги, Лугова

Велика Каратуль: Садова, Польова, Володько, Сахна, Кільцева, Горького, Квіткова, Шкільна, Кооперативна, Середня, Перемоги, Гагаріна, Жовтневої Революції, Набережна, Шевченка, Переяслівська, Хутір Плескачі, Хутір Мар'янівка

Переяславське: Заводська

Мала Каратуль: Центральна, Набережна, Василенка, Польова, Зарічна, Ярмоленка пров., Небесної сотні, Переяславська, Ярмоленка

Воскресенське: Центральна, Польова, Садова, Набережна, Зарічна, ім. Т.Г. Шевченка, Івана Франка

Травневе: Переяславська, Зарічна, Центральна, Леніна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Хоцьки: Колота, Іванова, Старий Шлях, Новосільська, Колота пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Ромашки: Шкільна, Першотравнева, Польова, Виноградова, Покровська

Бакумівка: Господарство, Степова, Слави, Лугова, Берегова, Перемоги, Шевченка, Ярова

Шарки: Господарство, Перемоги, Молодіжна, Соборності, Миру, Садова, Кругова

Чистка траси

з 8 по 17 год

Сквирський

Малі Лисовці: Набережна, Шевченка, Дружби

Чистка траси

з 8 по 18 год

Сквирський

Оріховець: Зарічна, Центральна, Гагаріна, Польова, Лісова, 1 Травня

Чистка траси

з 8 по 18 год

Сквирський

Оріховець: Шевченка, Садова

Чистка траси

з 8 по 18 год

Ставищанський

Полковниче: Христюка, Карташова, Партизанська, Незалежності

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Таращанський

Кирдани: Лугова, Набережна, Лісова, Пролетарська, Колгоспна, Польова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Таращанський

Лісовичі: Перемоги, Пасічна, Добровольських, Короленка, Лісова, Берегова, Лугова, Швайчиха, Миру пров., Садова, Рибацька, Польова, Мандибурів пров.

Лук'янівка: Центральна, Набережна, Польова, Річкова, Перемоги, Колгоспна, Лісова, Зарічний пров., Шевченка пров., Шевченка, Садова, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна, Ясенова, Миру

Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка

Ківшовата: Свободи, Гагаріна, Гагаріна-1

Тараща: Б.Хмельницького

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Тетіївський

Тетіїв: Центральна, Визволителів, Лермонтова, Волошкова, Космонавтів, Михайла Грушевського, Шкільна, Прорізна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Тетіївський

Бурківці: Леніна, Надводського

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Фастівський

Триліси: Шляхова, Шляховий пров., Берегова, Горького пров., Шляховий, Горького

Реконструкція

з 8 по 19 год

Фастівський

Мотовилівка: Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Борова: Крайового, Калинова, Суворова пров., Київська, Суворова, Б.Хмельницького, Табірний, Молодіжна

Мала Солтанівка: Боровська, Шевченка, Боровський

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Мотовилівка: Стельмащука, Володимирська, Перехресна, Миронівська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Велика Мотовилівка: Васильківська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

Яготин: Згурівська, Поштова, Сільгосптехніки, Вокзальна, Шевченка, Вишневий, Заслонова, Пушкіна, Нова, Островського, Вокзальний, Котляревського, Лисенка, Олександра Кузнецова, Б.Хмельницького, 8 Березня, Заводська, Черняховського, Філатова, Київська, Сковороди, Комарова пров., Сковороди пров., Комарова, Чернишевського, Перемоги, Короленка, Короленка пров., Супійський, О.Олеся, Полтавська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 21 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

воскресенье, 16 мая 2021 г.
12:07
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
12:01
За добу на Київщині виявили 277 носіїв коронавірусу
11:05
В Фастовском районе подросток зарезал отчима
10:06
За сутки в Украине выявили 3 620 новых носителей коронавируса
09:04
Сегодня, 16 мая, на улице Льва Толстого на полтора месяца ограничили движение (схема)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 16 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 16 мая 2021 года
суббота, 15 мая 2021 г.
18:03
Сегодня в Киеве заработали фонтаны
17:05
Столичные троллейбусы в ночь на 16 и 17 мая изменят маршруты в связи с капремонтом проспекта Бандеры (схемы)
16:04
В Киеве за минувшие сутки выявили более 500 новых носителей коронавируса
15:45
Славутич може позбавити фінансування місцеві ветеранські організації
15:03
Сегодня в столице стартовали национальные соревнования ветеранов “Игры Воинов”
14:06
Неизвестные устроили “пенное шоу” в фонтане на Контрактовой площади столицы (фото)
13:03
За останню добу на коронавірус захворіло 318 жителів Київщини
12:02
СБУ сообщила о подозрении экс-нардепу Семенченко в организации обстрела канала “112” (фото)
11:03
Сегодня, 15 мая, в Киеве проходит пробное ВНО
Календарь событий