понедельник, 8 марта 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 21 січня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Рокитнянський Ромашки: Шкільна, Першотравнева, Польова, Виноградова, Покровська

Бакумівка: Господарство, Степова, Слави, Лугова, Берегова, Перемоги, Шевченка, Ярова

Шарки: Господарство, Перемоги, Молодіжна, Соборності, Миру, Садова, Кругова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Червона, Бажана, Гетьмана Дорошенка, Шевченка, Липняцька, Ентузіастів, Привокзальна, Шевченка пров., Будівельників, Калинова, Богдана Хмельницького, Софіївська, Червоний, Маяковського, Соборна, Суворова, Центральна, Київський шлях, Коцюбинського, Лугова, Паркова, Некрасова, Луговий, Молодіжний, Штанька, Парковий, Болотна, Новоселів, Воздвиженська, Банний пров., Радужний, Софіївський пров., Чехова, Цвілія, Миру пров., Новий, Гагаріна, Шахтарський, Добра, Добра пров., Вишневий, Мирний, Центральний, Березанська, Зерова, Військовий, Котляревського, Чайковського, Космонавтів, Лесі Українки, Набережна, Садова, Затишна, Ватутіна, Коцюбинського пров., Філатова, Князя Володимира, Горького, Донецька, Соборний, Стадіонний, Клубний, Поповича, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцький, Бажана пров., Сагайдачного пров., Гоголя, Софіївська-34, Шахтарська, Одеська, Яблуневий, Зарічна, Черняховського, Незалежності, Трубіжська, Ярова, Шкільна, Торфяна

Пасічна: Черняхівська

Дернівка: Березанський шлях

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Яготин: Толбухіна, Траса Київ-Харків Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Селичівка: Незалежності, Охотнічий, Миру, Стадіонний, Польова, СТ, Возз'єднання, Ранкова, Дубова, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Яготин: Дорошенка, Репніних, Інженерна, Соборна, Запоріжський, Київська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Любарцi: Центральна, Братів Гопкалів, Короленка, Центральний, Пушкіна, Молодіжна, Короленка пров., Перемоги пров., Братів Гопкалів пров., Шевченка, Шевченка пров., Польова, Франка, Марини Копач, Братів Жалдаків, Європейська, Шовковична, Сонячна, Ново-Петровська, Гідності пров., Гідності, Лесі Українки пров., Виноградна, Виноградний, Матросова, Арсенальна, Лермонтова, Першотравнева, Березнева, Миру, Зоряна, Соборна, Соборний, Медова, Волошкова, Дружби пров., Макаровицька, Зої Космодем'янської, Перемоги, Матросова пров.

Вишеньки: Шевченка

Гнідин: Шевченка пров.

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Волошинівка: Гагаріна, Нова, Заозерна, Молодіжна, Шкільна, Дарницька, Миру, Коцюбинського Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Космонавтів, Визволителів, Волошкова, Матросова, Івана Стогнійчука, Прорізна Технічне обслуговування з 8 по 7 год
К.-Святошинський Забір'я: Лісна, Перемоги, Жовтнева, Шевченка, Ярова, Грушевського, Лугова, Гончаренко

Юрівка: Шевченка

Петрушки: Квіткова

Реконструкція з 9 по 17 год
Васильківський Шевченківка: Шевченка Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Героїв Космосу, Берегова, Урожайна, Франка, Петровського, Грушевського, Леніна, Боженка, Тороківська, Ковпака, Лозова, Лозовий, Багринівська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Тороківська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Гоголя, Боженка, Братів Ганжів, Кошового, Патона, Вулиця невизначена, Б.Хмельницького, Жертв Революції, Франка, Леніна, Тороківська, Горького, Щорса, Ожинна, Героїв Космосу, Урожайна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Вишневе: Машинобудівників, Європейська, Святошинська

Стоянка: Дачна

Реконструкція з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Б.Хмельницького, Польовий, Козаківка, Тесленка, Січнева, 1-го Травня, Дільничий пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Калинівка: Залізнична, Українська, Новий, Центральна, Київська, Калинова, Короленка, Польова, Героїв України, Луговий, Паркова, Залізничний, Васильківська, Матросова, Лисенка, Парковий пров., Калініна, Лесі Українки, Молодіжна, Лісова, Вишневий, Нова, Виноградна, Сонячна, Травневий, Механізаторів, Сонячний, Зоряна, Садова, Вишнева, Механізаторів пров., Садовий, Франка, Олега Кошового, Весняний, Мічуріна, Спортивна, Індустріальна, Проектна

Багрин: Київська, Рєпіна

Перевіз: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Калинівка: Залізнична, Б.Хмельницького, Шевченка, Володимирський, Пушкіна, Калинівський, О.Романенка, Шкільний, Макаренка, Калинівська, Центральна, Київська, Франка, Чкалова, Набережна, Лісова, Олега Кошового, Індустріальна, Кільцева, Степова, Зарічна, Суверенна, Вулиця невизначена

Кожухівка: Молодіжна, Газова, О.Понежди, Кільцева, Джерельна, Набережна, Михайлівська, Незалежності

Данилівка: Молодіжна, Данилівське шосе

Глеваха: Нова

Плесецьке: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Салиха: Віддалена, Вишнева, Центральна, Сєргеєва, Молодіжна, Леніна, Щаслива, М.Семченко, Видний, Польова, Зарічна, Дружби, Тихий, Набережна

Тараща: Гаражний, Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна, Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька

Улашівка: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська

Чернин: Лобківка

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Мала Вільшанка: Миру, Миру 5 пров., Шкільна, Миру 4 пров., Радянська

Бакали: Ступича

Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Глушки: Центральна, Молодіжна, Весняна, пров. Поштовий, 1-го Травня Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Мисайлівка: Кірова, Вишнева, Гагаріна, Нова, Сливова, Сонячна, Яблунева, Лісова, Космача, Г. Бондаренка, Грушевського Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Промислова, Соборна, Бобрицька, Ворошилова, Ворошилова пров.

Семиполки: 1-го Травня

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Пірново: Київська, Калініна, Дубечанське лісове господарство, Набережна, Лугова, Луговий, Польова, Горького

Вища Дубечня: Пиреї, Шкільна, Леніна, Шевченка, Соборна, Кірова, Ватутіна, Прибережна, Чернігівська, Свято-Казанська, Молодіжна, Комсомольська, Софіївська, Круглівська, Затишна, Покровська, Тарасівська, Лугова, Урочище Кругле

Воропаїв: Київська, Чарівний пров., Святопокровська, Українська, Чарівна, Коцюбинського, Польовий, Молодіжна, Шевченка, Незалежності, Заводський, Муравище, Злагоди, Героїв, Каштанова, Партизанська, Шолуденка, Лісова, Клюзько, Комсомольська, Піщана, Піщаний

Ровжі: Ровжівське лісництво

Димер: Шевченка

Вахівка: Леніна

Круги: Ватутіна

Глібівка: Холодкова

Чистка траси з 8 по 18 год
Бориспільський Глибоке: Виноградна, Центральна, Квітнева, Суворова, Шевченка, Калинова, Шевченка пров., Садова, Польова, Польовий, Квітневий Чистка траси з 8 по 17 год
Бородянський Пороскотень: Лісова, Миру, Пороскотень, Перемоги, Нова, Лісна, Дачна

Шибене: Кооперативна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Микуличі: Покровська, Соборна, Варшавська, Центральна, Миру, Київський пров. Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Польова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Плоске: Будівельників, Гагаріна, Жовтнева, Київська, Садова, Леніна

Русанів: Жовтнева

Підлісся: Будівельників

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Васильківський Шевченківка: Леніна, Шевченка, Ватутіна, Щорса, Кошового, Горького, Чапаєва

Червоне: Леніна

Тростинка: Комарова, Лесі Українки, Щорса, Миру, Шевченка, Молодіжна, Богдана Хмельницького, Кірова

Кодаки: Першотравнева, Леніна, Миру, Фрунзе, Ювілейна, Кірова, Щорса

Плесецьке: Варовицька

Ковалівка: Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Вишгород: Кургузова, СТ "Енергетик", Симоненка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Іванківський Жеревпілля: Зелений Гай, Весела

Мокра Корма: Лугова, Польова, Центральна

Обуховичі: Дружби

Рудня-Сидорівська: Розважівська, Сидоровська, Нова

Кропивня: Поліська, Шкільна

Варівськ: Садова, Шкільна, Гагаріна, Ніни Сосніної, Центральна, Власенка, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка

Людвинівка: Щорса

Рахвалівка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Оране: Червоний шлях, Заводська, Поперечна, Набережна, Піскунів, Садова, Погінна, Річковий, Нова, Шевченка, Поштова, Шляхова, Польова, Лісова

Хочева: Радянська, Лісова, Миру, Піщана, Шляхова

Фрузинівка: Річний, Оранський, Миру, Гагаріна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Шевченка, Миронівська, Горького, Росавська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Стрітівка: Б.Хмельницького, Кошового, Колгоспна, Нагірна, Садова, Нова, Героїв Трипілля, Гагаріна, Підгірна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ставищанський Василиха: Партизанська, Польова, Садова, Степова, Лісова, Набережна, Пустовітна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Лісовичі: Перемоги, Пасічна, Добровольських, Короленка, Лісова, Берегова, Лугова, Швайчиха, Миру пров., Садова, Рибацька, Польова, Мандибурів пров.

Лук'янівка: Центральна, Набережна, Польова, Річкова, Перемоги, Колгоспна, Лісова, Зарічний пров., Шевченка пров., Шевченка, Садова, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна, Ясенова, Миру

Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка

Ківшовата: Свободи, Гагаріна, Гагаріна-1

Тараща: Б.Хмельницького

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Фастівський Мала Снітинка: Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Васильківська, Миру пров., Миру, Глібова, Нововокзальна, І. Франка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Тітова, Буйка, Вишнева, Фастівська, Михайлівський, Михайлівський Тупик, Набережна, Миру, Гагаріна, Вокзальна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Іванківський Соснівка: Хутірська, Клеківська, Центральна, Шевченка, Лісна

Феневичі: Поліська, Миру, Київська, Затишний пров., Шевченка, Ланова, Соборна, Молодіжна, Набережна, Семененка, В.Кібенка, Дружби народів, Будівельників

Жміївка: Лісова

Реконструкція з 8 по 18 год
Володарський Лобачів: Молодіжна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Таращанська

Шкарівка: Козацька, Дружби, Лесі Українки, Таращанська, Коцюбинського, І.Франка, Незалежності, Росьова, Яблунева, Шевченка Тараса, Конденсаторний, Індустріальна, Мазепи Івана, Княгині Ольги, Соборна, Грушевського, Єдності, Хмельницького Богдана, Відродження, Набережна, 2 Таращанська, Гайова, Бердова, Юріївська, СКЗ, Світанкова, Миру, Росьовий пров., Замкова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Сквирський Горобіївка: Сквирський бульвар, Квітнева, Сквирська Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Шапіївка: Ювілейна, Лугова Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Шапіївка: Ювілейна, Сквирське Шосе, Лісова Чистка траси з 8 по 18 год
Згурівський Щасливе: Прилуцька, Садова, Ніжинська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Згурівський Турівка: Тичини, Лісова, Маркевича, Шевченка, Набережна, Садова, Київська, Гагаріна, Пушкінська, Леніна

Іллінське: Хутір Іллінщина

Нова Оржиця: Молодіжна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Семигори: Шевченка, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Росава: Центральна, Підгірний, Шкільний, Тракторна

Миронівка: Миронівка, Соборності

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Калита:

Бровари: Молодіжна, Москаленка Сергія

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Шандра: Шандра, Сімферопольська, Севастопольська, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Дерев'янки: Кармелюка, Депутатська, Дерев'янка, Кооперативна, Коцюбинського, Озерна

Мала Бугаївка: Мальовнича

Залізне: СТ "Статистик"

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Нестора Потєхи, Кленова, Композиторів, Лісова, Курортна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Бабачиха

Єрківці: Банна, Ферапонтова, Пасічна, Механізаторів пров., Миру, Вербний, Садова, Місячна, Культури, Південна, Широка, Сонячна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Героїв Небесної Сотні, Пушкіна, Сади,27 лінія, Сади,26 лінія, І. Мазепи, Коцюбинського, Сади,28 лінія, Тургенєва, Калинова, Академіка Єфремова, Яблунева, Чернишевського, Сади,25 лінія, 50 років Жовтня, Квіткова, Лермонтова, Короленка, Молодіжна, Злагоди, Високовольтна, Пастернака, Репіна, Кооп.сади "Рассвет", Сади,23 лінія, Радист, Банний, 32 Лінія, Сади,8,9 лінія, Сади, 29 лінія, Мічуріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Єрківці: Садова, Світла, Сонячна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Родини Матушевських, Сади,10 лінія, Волгоградська, Гоголя, Світлогорська, Зеленогірська, Дачна, Полярна, Іркутська, Газова, Уральська, Молодіжна, Сєдова, Коротка, Соборності, Віталія Королюка, Шевченка, Сади,8,9 лінія, СТ "Більшовик 2", лінія11, СТ "Приладобудівник" , Лінія 8

Вишневе: Залізнична

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Кармелюка пров., Центральна, Гоголя, Тургенєва, Малинова, Пушкіна пров., Франка, Яблунева, Джерельна, Тиха, Нечуя-Левицького, Пам'яті Героїв, Севастопольська, Пушкіна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Єрківці: Горького, Східна, Березова, Мисливська, Місячна, Ферапонтова, Пасічна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Хоцьки: Колота, Іванова, Старий Шлях, Новосільська, Колота пров. Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Українська, Красна

Процiв: Берегова, Озерна

Капітальний ремонт з 10 по 14 год
Бориспільський Вишеньки: Садова Капітальний ремонт з 10 по 15 год
Обухівський Обухів: Трипільська, Осипенка, Чумацький шлях, Київська, Незалежності, П.М.Невгада, Пасічний, Партизанський, Першотравнева, Пасічна, Козацький шлях, Панаса Мирного, Волошкова, Гоголя, Миру, Каштанова Технічне обслуговування з 10 по 12 год
Бориспільський Ревне: Українська, Квартальна, Шкільна, Радгоспний, Солідарності, Садова, Виноградна, Вишнева, Шевченка, Будівельників, Гагаріна, Польова, Бориспільська, Жовтнева, Бригадна, Горького, Новонарізна, Новопрорізна, Радгоспна, Медова, Паркова, Центральна, Миру, Столична, Смарагдова, Ягідна, Волошкова, П.Зубаня, Молодіжна, Дружби, Новоселів, Яблунева, Київська, Полунична, Соснова, Малинова, Персикова, Смородинова

Щасливе: Фестивальний

Кийлiв: 1 Рудяківська

Процiв: Дружби, Хутірська, Пролісок

Петропавлівське: Центральна

Капітальний ремонт з 10 по 14 год
Бориспільський Мартусівка: Бориспільська, Молодіжна, Вишнева, Шевченка, Радгоспна, Шкільний, Калинова, Мойсеєва, Поле, Виноградна, Козацька, Шкільна, Котляревського пров., Дружби пров., Радгоспний, Дружби, Київський, Кооперативний, Чубинського, Широка, Перемоги, Гагаріна, Заводська, Лесі Українки, Польова, Травнева, Каштанова

Щасливе: Фестивальний

Гнідин: Нова, Польова, автодорога Київ-Ревне-Рогозів 9 км, Зелена, Дачна

Петропавлівське: Сливова, Садова, Абрикосова, Харківська, Полтавська, Будівельна, Вчительська, Тополина, Бориспільська, Травнева, Вишнева, Дружби, Молодіжна, Київська, Зелена, Центральна, Польова, Бузкова, Переяславська, Григорія Берегового, Григоренка, Берегового, Горіхова, СТ "Форвард+", вул. Каштанова, Лустівська

Проліски: Промислова

Воронькiв: Паркова

Київ: Лютеранська

Затишне: Центральна, Польова, Молодіжна, Шевченка, Травнева, Н.Тютюна, О.Бердник, Садова, Г. Бідненко

Святопетрівське: Вишнева, Лугова

Петрівське:

Вишеньки: Каштанова, Юності, Набережна, 4005

Бориспіль: Київський Шлях

Капітальний ремонт з 10 по 15 год
Бориспільський Вишеньки: Нова, Садова, Лугова

Процiв: Висока дамба, Світанкова

Капітальний ремонт з 10 по 15 год
Обухівський Обухів: Трипільська

Витачів: Нагірна

Технічне обслуговування з 13 по 15 год
Бориспільський Бориспіль: Військове містечко, Київський Шлях, Володимира Момота, Захисників Вітчизни, Соцмістечко Чистка траси з 9 по 16 год
Кагарлицький Стайки: Вербна, Зелена, Шевченка, Пушкіна, Дніпровський, Нагорна, Шкільна, Лесі Українки, Соборна, Амбулаторна, Берегова, Озерна, Київська, Свободи Технічне обслуговування з 10 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Б.Хмельницького Технічне обслуговування з 10 по 18 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Київський Шлях, Авдеєва, Соборна

Гора: Жовтнева

Технічне обслуговування з 10 по 16 год
Бориспільський Воронькiв: Київська, Красна, Київський пров., Вишнева, Миру, Миру пров., Першотравнева, Українська, Дніпровська, Дружби, Слобідська, Центральна, М. Карпенка, Ватутіна, Слобідський

Процiв: Центральний, Моцака, Центральна, Савонівська, Гагаріна пров., Світанкова, Світанковий пров., Савонівський пров., Івана Кудрі, Хутірська, Кодіївська, Дружби, Шевченка, Садова, Шевченка пров., Вишнева, Кудрі пров., Панська, Софіївська, Веселкова, Пролісок, Жовтнева, Травнева, Веселковий, Галицький майдан, Гагаріна, Пасічна, Кана, Б.Хмельницького, Висока дамба, Богдана Хмельницького пров., Сагайдачного, Солов'їна, Сонячна, Городницька, Яблунева, Березова

Щасливе: Фестивальний

Нестерівка: Комінтерна

Петропавлівське: Малинова

Вишеньки: Садова

Ревне: Бориспільська

Бориспіль: Сагайдачного

Головурiв: Вишнева

Горобіївка: Дружби

Технічне обслуговування з 10 по 14 год
Бориспільський Воронькiв: Гагаріна, Миру, Кийлівський, Слобідська, Парковий, М. Карпенка, Паркова, Слобідський, Молодіжна, Українська, Зарічна, Центральна, Горова, Першотравнева, Кийлівська, Ясна, Миру пров., Вишнева, Народна, Кільцева, Гагаріна пров., Бориса Мамайсура, Дніпровська, Мамайсура, Польова, Нова

Жереб`ятин: Центральна

Процiв: Шевченка

Велика Олександрiвка: Матросова, Гагаріна

Дударкiв: Щорса пров.

Бориспіль: Завокзальна

Капітальний ремонт з 10 по 14 год
Бориспільський Глибоке: Окружна, Бориспільська, Грушевського, Ясенева, Недождія, Глибоцька, Польова

Воронькiв: Польова

Капітальний ремонт з 10 по 14 год
Бориспільський Воронькiв: Українська, Першотравнева Капітальний ремонт з 10 по 14 год
Бориспільський Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Капітальний ремонт з 10 по 15 год
Бориспільський Глибоке: Довженка, Перемоги, Окружна, Героїв, Нова, Квітнева, Перемоги пров., Суворова, Ватутіна, Гагаріна пров., Гагаріна, Грушевського, Шевченка, Шевченка пров., Мічуріна, Весняна, Польова, Виноградна, Центральна, Калинова, Садова, Польовий, Квітневий, Леніна, Паркова, Калиновий пров., Ясенева, Журавлина, Озерна, Молодіжна, Вишнева, Фестивальна, Гайова, Вишневий пров.

Гнідин: Польова

Капітальний ремонт з 10 по 15 год
Васильківський Шевченківка: Ватутіна, Щорса, Кошового Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Васильківський Тростинка: Комарова, Лесі Українки, Щорса Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Васильківський Тростинка: Миру, Шевченка Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Васильківський Кодаки: Першотравнева, Леніна, Миру, Фрунзе, Ювілейна, Кірова, Щорса Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Васильківський Тростинка: Молодіжна, Миру, Богдана Хмельницького, Шевченка, Кірова

Плесецьке: Варовицька

Ковалівка: Леніна

Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Васильківський Кодаки: Леніна Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Васильківський Тростинка: Шевченка, Щорса, Миру, Молодіжна Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Васильківський Шевченківка: Шевченка Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Васильківський Шевченківка: Чапаєва Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Васильківський Здорівка: Кірова, Ватутіна, Залізничний, Лесі Українки пров., Жовтневий, Щорса, Луговий, Шляховий, Шляхова, Дружби, Молодіжна, Пушкінська, Соборна, Миру, СТ "Сотка", СТ "Лужайка", Польовий

Путрівка: Путрівська, Траса Київ-Одеса

Капітальний ремонт з 9 по 18 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 20 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

понедельник, 8 марта 2021 г.
09:13
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
12:08
Коронавірус виявили в 351 жителя Київщини
11:11
При ликвидации пожара в Святошинском районе Киева спасатели обнаружили тела трех человек (фото)
10:08
Из-за ветра в Киеве приспустили самый большой флаг Украины
09:09
За сутки в Украине умерло более 100 больных коронавирусом
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 8 березня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 8 марта 2021 года
воскресенье, 7 марта 2021 г.
18:05
С 15 марта в Ирпене на Киевщине начинается прием проектов на Общественный бюджет
17:06
Две трети зарегистрированных в Киеве безработных - женщины
16:04
Правоохранители задержали подозреваемую в убийстве полицейской на проспекте Бажана
15:05
Депутат Киевсовета просит главу Дарницкой РГА Ярослава Лагуту ускорить процедуру землеотвода для школы на Позняках
14:01
Замглавы КГГА Николай Поворозник заявил о завершении дела о коррупции, с которым связывали его имя (документ)
13:07
В Киеве за сутки 14 человек скончались от осложнений, вызванных коронавирусной болезнью
12:02
“Укрзализныця” 8 марта предоставит женщинам на борту поездов “Интерсити +” бесплатный доступ к фильмотеке
11:06
Минулої доби на Київщині COVID-19 виявили в більш ніж трьохсот жителів
10:19
Глава правления “Киевоблгаза” Дмитрий Дронов поздравил женщин с праздником весны
Календарь событий