четверг, 25 февраля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 20 січня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Київська, Садовий, Шевченків шлях, ЖМ "Садовий", Яблуневий, Дородніцина, Героїв Небесної Сотні, Садова, Польова, Кийка, Святкова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Волошинівка: Шкільна, Миру Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Селичівка: Незалежності, Охотнічий, Миру, Стадіонний, Польова, СТ, Возз'єднання, Ранкова, Дубова, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Білоцерківський Глушки: Центральна, Садова, Тихий Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Мала Вільшанка: Миру, Миру 5 пров., Шкільна, Миру 4 пров., Радянська

Бакали: Ступича

Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Шкарівка: Курсантська, Ватутіна, Вишнева, Вулиця невизначена, СТ, Індустріальна, Конденсаторний, Мазепи Івана, Княгині Ольги, Соборна, Грушевського, Єдності, Хмельницького Богдана, Відродження, Набережна, 2 Таращанська, Таращанська, Гайова, Бердова, Юріївська, СКЗ, Світанкова, Миру, Томилівське лісництво вул.Ліснича

Біла Церква: Таращанська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Андрія Зозулі, П.Запорожця, Богуславка, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Мисайлівська, Стадіонна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Військове містечко, Бабкіна пров., Пушкіна, Островського, Косогона, Київський Шлях, А.Солов’яненка, Козацька, Лугова, Поштова, Сергія Жигалка, Старокиївська, Нахімова, Пушкіна пров., 2 Польовий, 3 км. автодороги Бориспіль – Дніпропетровськ, Сосюра, Каховська, Ціолковського, Василя Лукашевича, Каховський, Чернишевського, Герцена, Незалежності, Сковороди, Березовського, Сірова пров., Сірова, Березовського пров., Вересая, Остапа Вересая, Польовий, Спортивна, Розумовського, Лісова, Теплична, 2 Лютневий, Валентина Лисиці, Польова, Покровська, Франка, Ціолковського пров., Академіка Шульги пров., Герцена пров., Академіка Шульги, Князя Бориса, 5 км автошляху Бориспіль-Золотоноша, Глібова, П.Верни, Драгоманова, Стефаника, Булгакова, Вересая пров., Білоозерська, Амосова, Кутузова, Лобановського, Р. Окіпної пров., Раїси Окіпної

Рогозiв: Центральна, Іванківська, Котляревського, Перемоги, Березняки, Івана Богуна пров., Соборності, Вишнева, Тарасівська, Соборності пров., Малишевського, Вітчизняна, Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Калинова, Озерна, Набережна, Гагаріна, Польова, Лугова, Галавурівська, Головурівська, Зоряна, 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький, Яблунева, Вороньківська

Городище: Центральна, Соборна, Волошкова, Степова, Привітна, Чубинського, Проліскова, Лугова, Кірова, Слави, Свободи, Травнева, Райдужна

Проліски: Промислова

Гнідин: Героїв, Невизначена, Заводська

Глибоке: Центральна, Полковника Радієвського, Героїв Майдану, Польова

Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Дружби, Скіфська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Грушевського, Л.Курбаса, Л.Курбаса пров., Лісова, Либідська, Івана Некрашевича, 2 Лісний, Ботанічна, Мічуріна, Яновського пров., Павла Полуботка, Юрія Яновського, Котляревського, Яновського, Карпенка Карого, Дем`яна Кошмана, Василя Симиренка, Лісовий, Городецького, Гоголя пров., Івана Миколайчука, Остапа Вишні, Головатого, Сергія Оврашка, Польова, Валентина Лисиці, Польовий, Весняний, Гришинський пров., Солов’їна, 2 Польовий, Гришинська, Репіна, Південна, Плеханова, Багряного, Данила Амеліна, Київський Шлях, Галицька, Глибоцька, Степова, Паркова, Тиха, Спаська, Південний, Дубичанська, Дубичанський, Г.Успенського, Крапивницького, Глінки, Свободи, Пилипа Орлика, Північна, Котовського, Олексія Потапенка, Збанацького, Пречистенська, Севастьяна пров., В.Стуса, Кутузова пров., Івана Мазепи, Кошового, Чайковського, Дачна, Володимира Момота, Ботанічний, Євгена Коновальця, Переяслівський, Переяславська, Короленка, Нижній Вал, Володимирський, Кравченка, Симона Петлюри, Кутузова, Ясна, Теплична, Кравченка пров., Левадний, Свободи пров., Короленка пров., Гончара, Гончара пров., Гоголя, Степана Криворученка, Братуся, Шкіля, О.Пчілки, Зарічна, Сонячна, Котляревського пров., Сагайдачного пров., Сагайдачного, Пушкіна пров., Петра Сагайдачного пров., П.Грабовського, Верхній Вал, 3 Лісний, Ватутіна, Старокиївська, Січнева, Григора Тютюнника, Молодіжна, Б.Іванова, Севастьяна, В.Стуса пров., Князя Бориса, Сулими, Квітневий, Тополева, Павла Тичини пров., Гаражний, Березовського, Либідський, Військове містечко, Черняховського, Данила Галицького

Рогозiв: Калинова, Степана Разіна

Кийлiв: Набережна

Велика Олександрiвка: Петлицького

Вишеньки: Чубинського, Вербова, Жертв Революції, Патона, Л.Українки

Глибоке: Черняховського пров., Глибоцька, 2 Гаражний пров., Либідська, Березовського, 2-га О. Курбаса, Гаражний пров., Шовковичний, 3 Степова, 2-га Данила Галицького, Калинова, Лісна

Гнідин: Лугова

Старе: Загатка

Мала Олександрівка: Мічуріна, Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Дударкiв: Незалежності, Садова, Гоголя

Гнідин: Садова, Урочище Гатне, Урочище Млиново, Прирічна, Л-121 “Радуга”, Млиново, Озерна, Нова, Центральна, Польова, Лугова, Сонячна, СТ “Святище-2”, Трактородетальна, Невизначена, Олександрівська

Городище: Лугова

Вишеньки: Ковпака, Героїв Космосу

Гнідинська сільська рада: “Благоустрій” садове товариство

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Дударкiв: Незалежності, Садова, Гоголя

Гнідин: Садова, Урочище Гатне, Урочище Млиново, Прирічна, Л-121 “Радуга”, Млиново, Озерна, Нова, Центральна, Польова, Лугова, Сонячна, СТ “Святище-2”, Трактородетальна, Невизначена, Олександрівська

Городище: Лугова

Вишеньки: Ковпака, Героїв Космосу

Гнідинська сільська рада: “Благоустрій” садове товариство

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Чубинське: Виставкова, Дачна, Л.Шевцовой, Погребняка, Виноградна, Київська, Бориспільська, Наукова, Вербицького, Хаврука, Яблунева, Садово-Дачна, Садибна, СТ “МВС України”, Садова

Мала Олександрівка: Лісова, Соснова, Садово-Янтарна, Київська, Гагаріна, Пшенична, Малинова, Янтарна, Горіхова, Космічна

Безуглівка:

Сошникiв: Іванова

Велика Олександрiвка: Вишнева, Київський Шлях, Незалежності, Б.Хмельницького, Гагаріна, Сухомлинського, Молодіжна, Кочнєва, Європейська, Тиха, Чубинського, Лесі Українки, Озерна, Сонячна, Каштанова, Петлицького

Капітальний ремонт з 10 по 16 год
Бородянський Пороскотень: Лісова, Миру, Пороскотень, Перемоги, Нова, Лісна, Дачна

Шибене: Кооперативна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Мар'янівка: Мар’янівка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Богданівка: Ланова, Польова, Пушкіна, Кримця, Заліський, Заліська, Подильна, Гайова, Айвазовського, Шарля Азнавура, Хачатуряна, Параджанова

Бобрик: Лесі Українки

Рудня: Шкільна, Лісова

Бровари: Старотроїцька

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Рожни: Пролетарська, Рибальська, Придеснянська, Космонавтів, Травнева, Партизанська, Пушкіна, пров. Вербинний, Коцюбинського, Травневий, Франка, Огородня, Франка пров., Кільцева, Дружби, Вербіна, Партизанський пров.

Бровари: Бульвар Незалежності

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Велика Димерка: Соборна, Шевченка, Пирогова, Освітня, Мічуріна, Промислова, Бобрицька, Щорса, Чехова, Михайлівська, Ворошилова, Ворошилова пров.

Світильня: Зарічна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Калита:

Бровари: Київська, Бульвар Незалежності

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна Реконструкція з 9 по 17 год
Броварський Княжичі: СТ "Ялинка-3", СТ "Ялинка-2", Слави, Лісна, Тиха, Ентузіастів, Шептицького, Соборності, Райдужна, Травнева, Зелена, Шевченка, Нова, Гузара, Стогнія, Свободи, Ясна, Ясний, Гузара пров., Київська, Марії Лагунової, Вереснева, М.Логунова, СТ "Княжичі-2", Дружби, Залозного пров., Героїв Крут, Кагатна, Б.Хмельницького, Садова, Урочище “Лопутіно”, Максименка, Кільцева, Тепличний

Велика Олександрiвка: Гагаріна, Кільцева

Погреби: Кодацька

UA/Не присвоєно: UA/Не присвоєно

Рожівка:

Бровари: Окружна, Об’їздна дорога

Реконструкція з 9 по 17 год
Васильківський Калинівка: Залізнична, Б.Хмельницького, Шевченка, Володимирський, Пушкіна, Калинівський, О.Романенка, Шкільний, Макаренка, Калинівська, Центральна, Київська, Франка, Чкалова, Набережна, Лісова, Олега Кошового, Індустріальна, Кільцева, Степова, Зарічна, Суверенна, Вулиця невизначена

Кожухівка: Молодіжна, Газова, О.Понежди, Кільцева, Джерельна, Набережна, Михайлівська, Незалежності

Данилівка: Молодіжна, Данилівське шосе

Глеваха: Нова

Плесецьке: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Велика Вільшанка: Київська, Колгоспна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Путрівка: Газова, Садова, Пушкінський, Нова, Дружби, Молодіжна, Дорошенка пров., Путрівська, Софіївська

Здорівка: Лесі Українки пров.

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Безп'ятне: Грушевського, Васильківська, Квітнева, Садова, Садовий, Центральна, Загородня, Польова

Кулибаба: Першотравнева, Київська, СТ "Будівельник-2", СТ "Кіно", Травнева, Першотравневий

Руликів: Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова

Митниця: Шулявка, Польова, Леніна, Київська, 1 Травня, Фастівська, Молодіжна, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Поле, Траса Київ-Одеса, Сонячна

Червоне: Васильківська, Садова, Садовий, Миру, Шкільна, Польова, Сонячна

Порадівка: Центральна, Нова, Шевченка, Запорізька

Застугна: Грушевського, Кар'єрна

Кодаки: Першотравнева, СТ "Вчитель"

Васильків: Донбасівський

Барахти: СТ "Прип'ять"

Червоне (Застугнянська с/р): Васильківська

Глеваха: траса Київ-Одеса

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Калинівка: Залізнична Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Крячки: Кривова, Авіаторів, Енергетиків, Матросова, Центральна, Прорізна, Центральний, Кленова, Святкова, Сосновий, Паркова, Народна, Верхня, Межова, Березанська

Васильків: Декабристів, Радянська, Волошкова, Маяковського, Миколи Бурки пров., Комарова пров., Космонавтів, Волошковий пров., Миколи Бурки, Польова, Комарова, Пилипа Орлика, В/М 11, Маяковського пров., Тракторна, Бурки

Березанщина: Трипільська, Бузкова, Народна, Щаслива, Озерний пров., Радгоспна, Кривова, Миру, Ковшевацького, Набережна, Лісова, Київська, Сонячна, Пархоменка, Весняна, Науки, Львівська, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров., Львівський

Путрівка: Софіївська, Траса Київ-Одеса, Вулиця невизначена, Путрівська, Польова, Підлісний, Ковшевацького, Бульварний

Глеваха: Південна

Калинівка: Залізнична

Кобці: Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Злагоди, Лісова, Сонячний

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Васильківський Крячки: Прорізна, Народна, Матросова, Симиренка, Добра, Вишнева, Весела, Абрикосова, Садове Кільце, Центральний, Травнева, Центральна, Святкова

Березанщина: Весняна, Науки, Васильківська

Путрівка: Підлісний, З’єднання, Підлісна

Крушинка: Щаслива

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Вишгородський Литвинівка: Лесі Українки, Полянського Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Лесі Українки, 1-го Травня, 1-го Травня пров., Ворошилова, Соборна, Леніна, Свято-Покровська, Ново – Київська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Руде Село: Радянська Чистка траси з 8 по 18 год
Згурівський Усівка: Центральна

Войтове: Набережна, Корольова, Щаснівська, Миру, Польова, Шевченка

Крупіль: Комарова, Шкільна

Софіївка: Поповича, Миру, Єдності, Гагаріна, Перемоги

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Жеревпілля: Зелений Гай, Весела

Мокра Корма: Лугова, Польова, Центральна

Обуховичі: Дружби

Рудня-Сидорівська: Розважівська, Сидоровська, Нова

Кропивня: Поліська, Шкільна

Варівськ: Садова, Шкільна, Гагаріна, Ніни Сосніної, Центральна, Власенка, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка

Людвинівка: Щорса

Рахвалівка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Оране: Червоний шлях, Заводська, Поперечна, Набережна, Піскунів, Садова, Погінна, Річковий, Нова, Шевченка, Поштова, Шляхова, Польова, Лісова

Хочева: Радянська, Лісова, Миру, Піщана, Шляхова

Фрузинівка: Річний, Оранський, Миру, Гагаріна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Степанівська, Північна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Ломоносова, Героїв, 9 Лінія, Варшавська, Львівська, Северинівська, Лесі Українки Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Коцюбинське: Пономарьова, Залізнична

Ірпінь: Стельмаха

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Великі Пріцьки: Центральна, Шевченка, Підлісна, Зарічна, Дружби, Садова, Солов'їна, Леніна, Польова, Гагаріна, Булиги, Виселка, З-к Торговий, Жовтнева, Радянська, Освіти, Молодіжна, Калинова, Харківська

Зікрачі: Б. Хмельницького пров.

Демівщина: Леніна, Комсомольська, Гагаріна, Космонавтів, Молодіжна, Горького, Шевченка, Воровського

Кузьминці: Василя Путаненка, Гагаріна, Свободи, Садова, Нагірна, Кузьминці, Нова, Кірова, Придорожня, Кооперативна

Ржищів: Соборна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Жовтневе: Леніна, Центральна, Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Стайки: Шевченка, Козацька, Київська, Нова, Шкільна, Зелена, Польова, Ранкова, 40 років Перемоги, Григорія Іванченка, Садова, Свободи, Нагорна, Святославська, Калинова

Балико-Щучинка: Білодіда

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Б.Хмельницького Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Чабани: Машинобудівників, Покровська Капітальний ремонт з 6 по 20 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Кільцева, О.Стовби, Озерна, Київська, Ярова, Стовби Олександра пров. Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Музичі: Набережна, Долиногірська, Підгірна, Підлісна, Першотравнева, Урожайна, Ватутіна, Прорізна, Космічна, Енгельса, Надозерна, Космічний, Леніна, Лугова, Шевченка, Приозерна, Літня, Гагаріна, Щорса, Польова, Затишна, Молодіжна, Ентузіастів, Ярова, Чорноморська, Севастопольська, Київська, Центральна, Підлужна, Перспективна, Проектна, Народна

Шпитьки: Леніна

Лука: Центральна, Вавілова, Лесі Українки, Польова, Шевченка, Теплична, Лісна, Стуса, Вишнева, 1,4 км в сторону Музичів, Прибережна, Святкова, Музичанська, Толстого, Пісенна, Паркова, Лука, Лука-2

Гореничі: Гайдая, Цвіткова

Неграші: Зелена, Будівельна, Петрівського, Затишна

Тарасівка: Шевченка, Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Б.Хмельницького, Ярова, Незалежності, Київська, Звенигородська, Зелена, Миру, Грушевського, Франка, Васильківська, Одеська, Вишнева, Лисенка, Гоголя, Соснова, Горіхова, Матросова, Боярська, Кільцева, Кар'єрна, О.Стовби, Відродження, Янтарна, Довженко, Озерна, Стовби Олександра пров., К.Маркса, Шляхова

Боярка: Сонячна, Вишнева, Кібенка, Ягідна, Деснянська, Будаївського, Нова, Лисенка, Лінійна, Зоряна, Ясна, Проектована, Б.Хмельницького, Романа Шухевича, Територія технікума, Сільгосптехнікум, Білогородська, Волинський, Шевченка, Леніна, 50 років Жовтня, Франка, Фестивальна, Агрономічна, СТ “Мотоцикліст”, вул. Лінія 8

Гатне: Петрівського, Каштанова, Березнева, Яблунева

Стоянка: Польова, Тичини

Забір'я: Грушевського

Нове: Польова, Боярська, Незалежності, Сагайдачного, Грушевського, Боярський, Соборна, Богуна, Івана Мазепи, Правика, Козацька, Гулак-Артемовського, Садова, Святошинська, Сільгосптехнікум, Яблунева, Промислова

Софіївська Борщагівка: Пушкіна, Фермерська

Новосілки: Єрмоленко

Кременище: 50 років Перемоги

Капітанівка: СТ "Берізка-2"

Тарасівка: Київська, Сільгосптехнікум, Весняна, Садова, Княгині Ольги, Братів Погребних, Садова-2, Павлюченка Станіслава, Васильківська

Петропавлівська Борщагівка: Вишнева

Бобриця: Лісна

Хотів: Енергетиків

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Лісники: Обсерваторна, Погрібного, Сонячний, Сонячна, Чапаєва, Козача, Виноградна, Громової, Ватутіна, Лісна, Ватутіна пров., Перепічки, Виноградний, Суворова, Лісний, Гайова, Клубна, Тельмана, Колгоспна, Вітряні Гори, Вітряна, Свердлова, Колгоспний, Кутузова, Ігнатенків, Високий Замок, Припечки пров., Куцьова, Південна, Кільцева, Панська, Кутузова пров., Захрестова, Стежки, Козинська, Пошта, до вимоги, Підлісна, Кирикова, Пухнаста, Ковбин Яр, Ігорева, Яровий, Леніна, Шевченка, Центральна, пров. Кроків, Молодіжна, Сагачівська, Прорізний пров., Глинище, Квіткова, Монастирська, пров. Семенків, Висока, Невизначена

Петропавлівська Борщагівка: Котляревського, Сковороди

Гатне: Курганна

Хотів: Шевченка

Вишневе: Південна

Ходосівка: Лесі Українки, Озерна, П. Мирного, Софіївська, Археологічна, Феодосія Печерського, Старокиївська, Обухівське шосе, Поштова, Франка, Володимирський, Володимирська, Благодатна, Приозерна, Чорновола, Стуса

Кременище: 50 років Перемоги

Київ: Бродівська, Дніпровське шосе, О. Жуків, Ліснича

Крюківщина: Київська

Гореничі: Леніна

Тарасівка: Шкільна, Кірова

Чабани: Одеське Шосе

Чапаївка: СТ "Городник"

Лісне: Лісна

Стоянка: Житомирське Шосе

Забір'я: Вітянська

Нове: Святошинська

Боярка: Сади,28 лінія

Реконструкція з 9 по 16 год
К.-Святошинський Ходосівка: Молодіжна, Набережна, Київська, Валі Котика, Соборна, Островського, Лугова, Феодосія Печерського, Квітнева, Леніна, Степова, Лісна, Лісний, Шкільна, Краснознаменна, Жовтнева, Лесі Українки, Гагаріна, Поштовий, П. Мирного, Тугай, Суворова, Валі Котика пров., Південна, Шевченка, Гоголя, Вишнева, Садова, Польова, Володимирська, Мазепи, Озерна, Чернеча Гора, Травнева, Кобзаря, Богдана Хмельницького, Оксамитова, Щаслива, Грушева, Ягідна, Невизначена, Обухівське шосе, Незалежності, Освітянська, Софіївська, Калинова, Франка, Світлогірська, СТ “Секвоя”, Квітки Полонини, Квіткова, Кринична, Катерини Білокур, Тарасівська, Піонерська, Єдності, Спортивна

Кременище: 50 років Перемоги, Сонячна, Максимова, Грушевського, Перемоги, Сонячний пров., Якуніна, Лісова, Сіверська

Віта-Поштова: Ярова, Франка

Вишневе: Затишна, Святошинська

Дмитрівка: Молодіжна

Гвоздів: Садова-Алоє, СТ "Оздоблювач", СТ "Пуховик", Леніна, Ботанічна, Поле

Круглик: Лісна

Нове: Правика, Богуна

Тарасівка: Космонавтів

Хотів: Набережна

Святопетрівське: Б.Хмельницького

Реконструкція з 9 по 18 год
Макарівський Чапаївка: Ковпака

Макарівська Буда: Гагаріна

Волосінь: Ковпака, Чапаївка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Миронівка: Гагаріна, Соборності, Стрільця, Франка, Пироженка, Пушкіна, Академіка Ремесла, Ватутіна, Григорія Сковороди, Черняховського

Карапиші: Кривошеї

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Обухівський Пінчуки: Радянська

Гвоздів: СТ "Сонячний"

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Радянська, Київська, Чаплинського, Буканова, Володимира Чаплінського, Козацький шлях, Малишковський, Партизанський, Малишка, 7 Листопада, Каштанова, Гоголя, 8 Березня

Нові Безрадичі: Піщана

Тарасівка: Пушкіна

Козин: Київська

Українка: Будівельників

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Гайшин: Гайова

Єрківці: Огородня, Бригадна, Набережна, Уманська, Весняна, Дружби народів, Вишнева, Жовтнева, Культури

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Таборів: Святкова, Балишова, Матросова, Жовтнева, Лісова, Першотравнева, Мічуріна

Чубинці: Набережна, Соборна, Львівська, Шевченка, Поповича

Чистка траси з 6 по 20 год
Сквирський Шаліївка: Миру, Жовтнева, Першотравнева, Космонавтів пров., Пушкіна, Шевченка, Набережна, Польова Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Іванівка: Хортицька, Нагірна, Івана Мазепи, Поштова, Сім'ї Клименків, Сім'ї Демуцьких, Набережна, Валентини Білорус, Тараканівського, Петрівських, Рибіна, Григорія Березницького, Матросова

Богатирка: Шевченка, Любчанська, Кільцева, Юзефа-Богдана Залєського, Сім'ї Похилевичів, Водопійна, Садова, Короленка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Лісовичі: Перемоги, Пасічна, Добровольських, Короленка, Лісова, Берегова, Лугова, Швайчиха, Миру пров., Садова, Рибацька, Польова, Мандибурів пров.

Лук'янівка: Центральна, Набережна, Польова, Річкова, Перемоги, Колгоспна, Лісова, Зарічний пров., Шевченка пров., Шевченка, Садова, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна, Ясенова, Миру

Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка

Ківшовата: Свободи, Гагаріна, Гагаріна-1

Тараща: Б.Хмельницького

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Слобідська, Визволителів, Михайла Грушевського, Академіка Байраківського, Грінчука, Спортивна, Чехова, Франка, Гагаріна, Ярослава Мудрого, Олімпійський, Вінницька, Шевченка, Мендєлєєва, Плоханівська, Плоханівський, Праці, Весняна, Куйбишева пров., Стефаника, Василя Стуса пров., Мічуріна, Юрія Марценюка, Гагаріна пров., Кармелюка пров., Аеродромна, Комарова, Повітрофлотська, Казнадзея, Пушкіна, Севастопольська, Земляка пров., Пам'яті Героїв, Пушкіна пров., Робітнича, Пилипа Орлика пров., Адмірала Нахімова пров., Патона пров., Молодіжна, Дружна, Рідна, Тургенєва, Степана Яремича пров., Богуна, Затишний пров., Декабристів, Польова, Цвіткова, Джерельна, Нова, Гетьманська, Волі, Будівельна, Чайковського пров., Коцюбинського, Соборна, Злагоди

Погреби: Братів Левчуків

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Велика Снітинка: Трудова, 1-го Травня, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Тітова, Буйка, Вишнева, Фастівська, Михайлівський, Михайлівський Тупик, Набережна, Миру, Гагаріна, Вокзальна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Мала Офірна: Комсомольська, Першотравнева, Стеценка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Оленівка: Громадська, Миру, Дружби, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Оленівка: Святкова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Без назви

Вільча: Лісна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Залізничний, Привокзальна, Грушевського, Сірка, Узький Технічне обслуговування з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 19 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

четверг, 25 февраля 2021 г.
09:34
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
10:24
СБУ подозревает столичного “эксперта” в госизмене и работе на РФ (фото)
10:04
Курс валют в Киеве: 25 февраля 2021 года
09:41
Компания депутата Киевсовета Баленко будет управлять “Сухолучьем” экс-президента Януковича на берегу Киевского водохранилища
09:21
В Украине количество новых носителей коронавирусной болезни возросло до 8 тысяч
09:01
Сегодня, 25 февраля, в первой половине дня в Киеве сильный туман
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 февраля 2021 года
среда, 24 февраля 2021 г.
20:45
В четверг, 25 февраля, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
20:24
Киев получил более 42 тысяч доз вакцины от COVID-19 (фото)
20:03
Под посольством РФ в Киеве на бигборде появилась новая реклама контрразведки СБУ (фото)
19:41
В ОДА розповіли, які соціальні об’єкти ввійшли до програми “Велике будівництво” на Київщині в 2021 році
19:20
Кабмин внес в Раду законопроект о Всеукраинской переписи населения
19:04
Столичные правоохранители расследуют увеличение в 34 раза площади бизнес-центра Крючкова на Печерске
18:45
Завтра, 25 февраля, в Белой Церкви будет отключен один из светофорных объектов
18:21
Понад 20 медиків із Київщини отримали щеплення проти COVID-19 у перший день вакцинації (фото)
Календарь событий