суббота, 23 октября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 21 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Фастівському, Чорнобильському  районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Бориспільський Бориспіль: Богдана Ступки, Тургенєва, Європейська, Комарова, Франка, Гетьмана Дорошенка, Крилова, Сагайдачного, Липова, Збанацького, Коцюбинського, 8 Березня, Незалежності, Перемоги, Грушевського, Ентузіастів, Березневий, Князя Святослава, Польовий, Князя Володимира, Яблунева, Головатого, Білоозерська, Черешнева, Шевченка, Лютнева, Академіка Глушка, Тарасовський, Робітнича, Лютневий, 2 Лютневий, Бориса Гмирі, Репіна, Кошового, Володимира Івасюка, Михайлівська, Робітничий, Василя Симиренка, Коцюбинського пров., Л.Курбаса, Петра Волянюка, Броварська, Віри Онацької, Крашенівка, Бежівка, Квітки-Основ'яненка, Пушкіна, Київський Шлях, Грушевського пров., Івана Черпака, Військове містечко, Антона Яцюти, Туполева, Вікентія Хвойки, Стеценка, Дзержинського, Дружби, Екскаваторна, Скіфська, Залізнична, Паркова, Михайла Врубеля, Остапа Вишні, Толстого, Залізничний, Січових Стрільців, Чкалова, Яцютівка, Широка, М.Карпенка, Челюскінців, Братів Шило, Прудкого, Довженка, Ярослава Гашека, Голубівка, Маяковського, Богдана Хмельницького пров., Назарія Яремчука, Миколи Березового, Сковороди, Будівельна, Павлівська, Ціолковського, П.Верни, Челюскінців пров., Розумовського, Сосюра, Косогона, Пушкіна пров., Сірова, Ю.Максюти, Яновського пров., Стасюка, Чернігівська, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Котляревського, Черешневий пров., Нова, Мирний, Ярославська, Корольова, Свободи пров., Данила Галицького, Приозерна, Шолом-Алейхема, Весняний, Новий, Нова ІІ, Кутузова пров., Свободи, Покровська, Святомиколаївська, Вознесенська, Герцена пров., Переяславська, Чернишевського, Теплична, Кутузова, Василя Лукашевича, Ціолковського пров., Герцена, Жовтнева, Запорізька, Городня, Сергія Камінського, Кооперативна, А. Малишка пров., Дніпровська, Н.Левицького, А. Малишка, Преображенська, Івана Піддубного, Слов`янська, Вітрова, Плеханова, Академіка Заболотного, Богдана Ступки пров., Галицька, М.Залізняка, Олесницька, Нахімова, В.Йови, Каховська, Сергія Жигалка, Спортивна, Стасюка пров., Павла Полуботка, Лобашевського, Богомольця, Лобановського, Остапа Вересая, Амосова, Поштова, С.Сосніних, Катерини Бранки, Макаренка, М. Цветаєвої, Вересая пров., Д. Волошка, Вересая, Спортивний, Стефаника, Булгакова, Пирогова, Привокзальна

Гнідин: Озерна, І.Франка

Лозівка: Профспілкова

Воронькiв: Українська

Щасливе: Мисливська

Глибоке: 2-га О. Курбаса

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Вишеньки: Партизанська, Леніна, Горького, Козацька, Короленка, Центральна, Шевченка, Патона, Братів Ганжів, Б.Хмельницького, Дружби народів, Героїв Космосу, Берегова, Урожайна, Франка, Петровського, Грушевського, Боженка, Тороківська, Ковпака, Лозова, Лозовий, Багринівська, Придніпровська, Жертв Революції, Ялтинська, Приозерна, Гоголя, Кошового, Вулиця невизначена, Щорса, Ожинна, Пушкіна, Лан, Кар'єрна, Храмова, Лесі Українки, Гагаріна, Набережна, Чубинського, Зоряна, Київська, Вербова, Чорновола, Юності, Гайовий, Садова, Нова, Лугова, Оболонська, Прирічна, Затишний пров., Дамба-3, Вербицького, Котельникова, Молодіжна, Березнева, Березняківська, Рогова, Шовковична, Котовського пров.

Процiв: Дружби

Гнідин: Урочище Млиново, Юрія Вербицького, Калинова, Сагайдачного, Садова, Соборна, Кравченка, Лісова, Нова, Механізаторів, Озерна, Берегова, Лісовий, Гагаріна, Л.Українки, Бортницька, Чубинського, Сонячна, Анни Хаткіної, Зелена, Кравченка пров., Вчительська, А. Маринченка, Салютна, Буркута, Урочище Пасічна, Урочище Гатне, Лугова, Онищенка, Закарпатська, Заводська, Шкільний, Шкільна, Механізаторів пров., Вишеньківська, пров. Сонячний, Мисливська, Зелений пров., Шевченка пров., Східна, Пасічна

Бориспіль: Котляревського

Кийлiв: Набережна, Дніпровська

Київ: Михайла Коцюбинського

Старе: Заводська

Щасливе: Садова

Мартусівка: Бориспільська

Дударкiв: Бориспільська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Вишеньки: Гоголя, Боженка, Братів Ганжів, Кошового, Патона, Вулиця невизначена, Б.Хмельницького, Жертв Революції, Франка, Леніна, Тороківська, Горького, Щорса, Ожинна, Героїв Космосу, Урожайна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Білана Олександра, Лесі Українки, Геологів, Некрасова, Удовиченка Олександра, Білодібровна

Семиполки: Рукосуєва

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Броварський Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Котляревського, Пушкіна, Калинова, Вокзальна, Котовського, Покровська Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Васильківський Барахти: Леніна, Шевченка, Вишнева, Жукова Ремонтні роботи з 10 по 20 год

Васильківський Мала Солтанівка: Гагаріна, Комсомольська, Садова, Поповича, Південна, Осіння, Першотравнева, Польова, Б. Хмельницького, Першотравневий Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Васильківський Васильків: Грушевського, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Путрівка: Сонячна, Польовий, Нова, Будівельна, Путрівська

Васильків: Юрія Скляра

Березанщина: Київська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Глеваха: Мономахівська, Кармелюка, Степова, Дундича, Прорізна, Садовського, Парковий, Паркова, Тупікова, СКОВОРОДИ, Садова, Успенський, Зарічна, Нижня, Ярославська, Соборна, Олегівська, Гетьманська, Ромашків Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Вишгородський Нові Петрівці: Леніна, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Межигірська, Свято-Покровська

Вишгород:

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Вишгородський Хотянівка: Київська

Старі Петрівці: Виноградний, Б.Хмельницького пров., Тичини пров., Садова, урочище "Старий Сад"

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 18 год
Вишгородський Ясногородка: Колективна, Приморська, Калинова, Дніпровська, Митова, Жовтнева, Коцюбинського, Никитченка, Крикуненка, Першотравнева, Дніпровський, Урочище “Сад”, Яржина, Шевченка, Сонячний, Київська, Переяславська, Братів Логіних, СТ "Берізка", Польова, Садова, СТ " Полімер", СТ "Поліграфіст", Молодіжна, Лугова, СТ "Авіатор", СТ "Алмаз", Урочище “Біля офісу”, СТ “Поляна”, Полтавська, Озерна

Толокунь: Лісна, Набережна, Вишгородська, Шкільна, Шевченка, Київська, Толокунь

Сухолуччя: Миру, Молодіжна, Вулиця невизначена, Мічуріна, Колесніка, Свято-Казанська, Покровська, Соборна, Травнева, Горького, Шевченка, Ювілейна, Лісова, Гагаріна, Старика, Жовтнева, Вербна, Маяковського, Урочище "Акація"

Новосілки: Амбулаторна

Овдієва Нива: Лісова

Глібівка: Кільцева

Нові Петрівці: Польова

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 18 год
Вишгородський Демидів: Фастова, Садова, Київська, Радянська, Гурєєва, Шкільний, Варвари Довженко, Річна

Вишгород: Шкільна

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 18 год
Володарський Володарка: Коцюбинського, Перемоги, Перемоги пров., Житній, Миру, Кооперативна, Парковий Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Пархомівка: Шкільний, Свято – Покровська, Перемоги Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Пархомівка: Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Пархомівка: Свято – Покровська, Польова, Польовий Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Пархомівка: Молодіжна, Морозівська, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Пархомівка: Шевченка, Свято – Покровська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Героїв, 6 Лінія, Ломоносова, Ломоносова пров., Польовий, Польова, Львівська, Натана Рибака, Героїв пров., Полтавська Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Гетьманська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Кагарлицький Воронівка: Садова, Леглич, Польова, Зарічна, Дачна, Леніна, Лісова

Панікарча: Юрія Гладченка, Центральна, Шевченка, Садова, Польова

Кузьминці: Леглич, Кооперативна, Кузьминці, Василя Путаненка

Ржищів: Соборна

Халча: Шевченка, Бригадна, ім. Романа Наумовича Куща, Березняки, Дружби, Шевченкових сім’ї, Жовтнева, Б.Хмельницького, Першотравнева, Незалежності, Будівельників, Шкільна, Миру, Заріччя, Підлісна, Лісова, Липнева, Виселкове, Підгірна, Лугова, 9-го Травня, Лисогірська

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 18 год
Кагарлицький Мирівка: Польова, Берегова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Горохуватка: Гагаріна, Шевченка, Центральна, Південна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Людвинівка: Мотижинська, Кагатна, Центральна, Механізаторів, Польова

Фасова: Довга, Франка, Жовтнева, Хуторна, Шевченка, Набережна, Грузецька

Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна, Зарічна, І. Франка, Вишнева, Центральна, Вінницька, Чкалова, Шевченка, Нова, Колгоспна

Весела Слобода: Комсомольська

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Макарівський Кодра: Ключова, Лесі Українки, Ковпака, Центральна, Кооперативний, Ковпака пров. Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Кодра: Ковпака, Шевченка, Центральна, Варшавська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Кодра: Варшавська, Північна, Лесі Українки, Ковпака, Дружби Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Кодра: Партизанська, Красноармійська, Польова, Франка

Кодра-торф: Партизанська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Кодра: Миру, Лісова, Садова, Миру пров., Садовий пров. Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Кодра: Шевченка, Ковпака, Центральна, Миру, Лісова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Миронівський Липовий Ріг: Дніпровська, Козацька, Кленова, Шевченка, Набережна, Ярова, Лісова, Коцюбинського

Пії: Центральна, Молодіжна, Тракторна, Пиі

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Миронівський Ходорів: Ходорів, Героїв Дніпра, Партизанська, Гагаріна, Жовтнева, Набережна, Шевченка, Дачна

Ведмедівка: Ведмедівка, Молодіжна, Першотравнева, Дніпровська, Жовтнева, Гагаріна, Шевченка, Центральна, Садова, Горького, Новоселиця

Грушів: Грушів, Незалежності, Польова, Пироженка, Підгірна, Шевченка, Донецька, Пасічна, Садова, Першотравнева, Ушакова, Миру, Будівельників, Труда, Дружби

Центральне: Центральне

Шандра: Трохименка

Ємчиха: Садова

Потік: Миру

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Миронівський Македони: Авраменка, Центральна, Лісова, Садова, Джерельна, Македони, Донецька, Шахтобудівників, Копилова, Лугова, Горловська, Торезька, Шахтарів

Пії: Південна, Франка

Малі Прицьки: Яблунева

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Миронівський Росава: Центральна

Миронівка: Миронівка, Соборності

Владиславка: Набережна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Красна Слобідка: Качаївщина, Першотравнева, Садова Виконання приєднання клієнтів з 9 по 16 год
Обухівський Красна Слобідка: Качаївщина, Першотравнева, Садова Виконання приєднання клієнтів з 9 по 16 год
Обухівський Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Обухівський Дерев'яна: СТ “Діброва”

Красне Перше: Садова

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Красне Перше: Лесі Українки, Радянська, Юності, Косинки, Жовтнева, Виноградна, Садова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Красне Перше: Миру, Гагаріна, Франка, Виноградна, Радянська

Козіївка: Гагаріна, Миру

Обухів: Каштанова

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Долина: Садова, Миру, Космонавтів, Шевченка

Красне Перше: Юності

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Долина: Миру, Першотравнева, Космонавтів, Франка Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Трипілля: Підгірна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Трипілля: Наддніпрянська, Берегова, Ціолковського, Шевченка, Гагаріна, Шкільний, Калініна, Незалежності, Суворова, Козацька Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Нова, Південна, Гагаріна, Лесі Українки, Франка, Партизанська, Набережно-Лугова, Кожедуба, Жовтневої Революції, Вербовий

Обухів: Васильківська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Рокитне: Шевченка, Пісчана, Гайова, Перемоги Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Рокитнянський Рокитне: Мовчанівська, Шевченка, Патріотична, Гайова, Степова, Короленка, Цукровиків, Шевченка пров. Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Рокитнянський Рокитне: Лугова, Медоварна, Першотравнева, Ювілейний, Лесі Українки, Садова, Луговий, Нижній пров., Новий Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Сквирський Кривошиїнці: Травнева, Січнева, Жовтнева, Сквирська, Шкільна, Садова, Молодіжна, Шевченка, Космонавтів

Домантівка: Центральна, Мічуріна, Новий

Квітневе: Шевченка, Миру, Гагаріна

Ями: Першотравнева

Саврань: Савранська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Сквирський Антонів: Південна, Леніна, Польова, Лісовий, Лісова, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ставищанський Ставище: Польова Ремонтні роботи з 10 по 19 год
Ставищанський Ставище: Польова, Гаврилова, Нагірна, Симоненка Василя, Ладика Олександра, Квітнева, Хліборобська Технічне переоснащення з 10 по 19 год
Ставищанський Бесідка: Польова, Гориста, Гористий Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Ставищанський Бесідка: Зарічна, Надобенка, Молодіжна, Сонячна, Лесі Українки, Шевченко, Гориста, Польова, Гористий, Миру, Садова, Першотравнева

Гейсиха: Степова, Гагаріна, Молодіжна, Федоренка, Шкільна, Центральна, Леніна, Миру

Іванівка: Сім'ї Клименків

Буковина: Миру

Оперативні перемикання з 9 по 19 год
Ставищанський Бесідка: Польова, Гориста, Гористий Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Богунського пров., Литвинівська, Луговий пров., Таращанська

Плоске: Центральна

Підключення/відключення споживачів з 9 по 19 год
Таращанський Лука: Київська, Набережна, Б.Хмельницького, Миру, Заводська, Вільхівець, Шевченка

Ківшовата: Набережна

Велика Березянка: Шевченка

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Вільхівець, Просвіти, Миру, Видний пров., Б.Хмельницького, Шевченка, Світанкова, Лучанська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Лучанська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Шевченка, Аграрний пров., Степова, Світанкова, Лісова, Київська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Гоголя, Просвіти, Лучанська, Київська, Стадіонний, Заводська, Світанкова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Лісне: Лісна

Фастів: Білоцерківська, Івана Мазепи, Толстого, Садова

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 19 год
Фастівський Фастів: Грушевського, Коржаневського, Сковороди, Коржанівського пров., Сонячна, Житомирська, Козацька, Європейський пров., Савченка, Силенка Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Фастівський Фастів: Соборна, Калинова, Покровська Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 20 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 23 октября 2021 г.
09:03
В Украине за сутки вакцинировано от коронавируса 290 тысяч человек
07:15
Сегодня, 23 октября, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 23 октября 2021 года
пятница, 22 октября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
Марафонцы на два дня изменят маршруты движения общественного транспорта (график)
20:08
В КП “Плесо” проходят обыски
20:04
В ТРЦ Gulliver пройдут мастер-классы к празднику Halloween
19:54
Киев утвердил перечень противоэпидемических ограничений в случае перехода столицы в “красную зону”
19:43
В воскресенье, 24 октября, под Киевом состоится открытое стрелковое мероприятие Gun Open Day 2021
19:31
Энергоэффективные технологии улучшают качество жизни и сокращают расходы жильцов на 30%, - Анна Лаевская
19:26
Для работы в “красной зоне” бизнесу необходимо вакцинировать 100% персонала, - КГГА
19:04
Прокуратура провела обыски в столичном БТИ в рамках расследования растраты 12 млн гривен бюджетных средств
18:45
На выходных, 23-24 октября, марафон Wizz Air Kyiv City ограничит движение транспорта в центре столицы (схема)
18:42
Александр Омельченко сообщил, что его обманул фейковый Telegram-канал
18:22
Министр юстиции Малюська прорекламировал услуги платной связи и интернета в Лукьяновском СИЗО (видео)
18:06
В Киевгорздраве проведут инвентаризацию активов и обязательств
Календарь событий
Киевсовет поддержал католиков в вопросе передачи костела Святого Николая религиозной общине
22 октября 2021 г. 09:00
Киевсовет поддержал католиков в вопросе передачи костела Святого Николая религиозной общине
Депутаты Киевсовета решили обратиться в Министерство культуры и информационной политики в поддержку требования представителей римско-католической общины в вопросе передаче ей костела Святого Николая (ул. Большая Васильковская, 75). Поводом появления такой инициативы в стенах столичного горсовета, вероятно, послужило недавнее обращение к президенту Владимиру Зеленскому епископа Киевско-Житомирской диецезии Римско-Католической церкви Виталия Кривицкого. В нем епископ указывал на то, что сегодня не ведется диалог с приходской общиной, а планы Министерства культуры и информационной политики по реставрации этого памятника архитектуры (в нем долгое время функционировал Национальный дом органной и камерной музыки Украины) вызывают у представителей римо-католической церкви опасения, что передачу здания костела намерены затянуть еще на десятилетия.
Зеленскому и Шмыгалю пожаловались на строящийся возле Феофании ЖК Life Story
21 октября 2021 г. 15:00
Зеленскому и Шмыгалю пожаловались на строящийся возле Феофании ЖК Life Story
Общественная организация (ОО) “Стоп коррупции” уведомила высшее руководство страны о нарушениях при строительстве 16-этажного ЖК Life Story. Речь идет о первом столичном проекте LEV Development ивано-франковца Александра Островского (на коллаже слева) и львовянина Василия Левицкого (на коллаже справа). Объект возводится недалеко от музея “Пирогово” и парка Феофания на улице Метрологическая по заказу ООО “Экзитос ЛТД”, которое принадлежит руководителю киевского офиса LEV Development Василию Варге (на коллаже снизу). По данным активистов, Государственная архитектурно-строительная инспекция (ГАСИ) два раза отказывала застройщику в выдаче разрешения на строительство этого ЖК из-за множественных нарушений, но в итоге на непонятных основаниях стройку разрешила. Теперь высотки возводятся на принадлежащем ООО “Экзитос ЛТД” земельном участке, который предназначен для индивидуального жилого, гаражного и дачного строительства.