среда, 27 октября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 20 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Лехнівка: Гагаріна, Гайдара, Яблуневий пров., Сагірова, Стадіонна, Роговця, Перепелиці, Яровий, Механізаторів, Торговий, Енергетиків, Дачний, Транспортна, Труда, Шевченка, Хуторська, Парковий, Молодіжна, Тихий, З.Космодем'янської, Братів Петренків, Поштовий, Загайного пров., Будівельників, Лесі Українки, Заболотного пров., Шкільний, Машинобудівельна, Донецька, Центральний, Паркова, Вишневий, Набережний, Комарова

Недра: Недрянська, СТ

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Баришівський Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Баришівський Садове: Центральна, CТ “Левада”, СТ, Якуба Колоса, Дачна, "СТ ""Здоров’я""", "СТ ""Сувенір-2""", СТ “ Вишукувач-1”, СТ “ Акорд”

Недра: СТ, Каштан

Ремонтні роботи з 23 по 7 год
Баришівський Садове: Фабрична, Центральна, Садова, Гаражний пров., Польова, Миру Ремонтні роботи з 23 по 7 год
Білоцерківський Біла Церква: Північна, Луки Долинського, Підвальна, Глиняна Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Білоцерківський Узин: Соборна, Поповича, Московська Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Білоцерківський Узин: І.Франка пров., І.Франка, Квітнева, Квітневий пров., Гагаріна, Пушкіна, Пушкіна пров., Набережна, Богдана Хмельницького, Героїв Крут, Калинова, Садова, 8 Березня, Незалежності, Авіаторів, Світанкова, Ярослава Мудрого, Василя Стуса пров., Поповича, Московська, Героїв Космосу, Василя Стуса, Соборна, Незалежності пров., Польова Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Білоцерківський Храпачі: Ферма, Молодіжна, Кооперативна, Кооперативний, Шкільна, Ярова, Колгоспна, Млин

Глушки: Січнева, Ставок, Центральна, Садова, Тихий, Молодіжна, Весняна, пров. Поштовий, 1-го Травня, Надрічна

Скребиші: Миру, Молодіжний, Калинова, Кільцева, Тихий, Шкільний, Набережна, Садова, Ферма, Нова

Біла Церква: Траса Київ-Одеса, Київська

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Київське Шосе, Траса Київ-Одеса, Ленінське

Терезине: Автодорога Київ-Одеса 79км +120м

Узин: Траса Київ-Одеса

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Храпачанська

Терезине: Бригада, 1 відділення, 2 відділення, 3 відділення, Терезине

Храпачі: Миру, Меліоративна, Весела, Зелена, Кооперативна, Шкільна, Ярова, Молодіжна

Піщана: Ферма, Польова, Хоздвір, Вишнева, Травнева, Зелена, Набережна, Замкова, Надрічна, Луговий, Шевченка, Вулиця невизначена, Молодіжна

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Шкарівка: Олександра Довженка 1 пров., Олександра Довженка, 1 Нова, Джерельний пров., Нова

Біла Церква: Траса Київ-Одеса

Озерна: Верхова

Виконання приєднання клієнтів з 8 по 19 год
Білоцерківський Шкарівка: Олександра Довженка 1 пров., Олександра Довженка, 1 Нова, Джерельний пров., Нова

Біла Церква: Траса Київ-Одеса

Озерна: Верхова

Виконання приєднання клієнтів з 8 по 19 год
Білоцерківський Михайлівка: Хоздвір, Поповича, Московська, Надрічна, Миру, Набережна

Узин: Панаса Мирного, Івана Котляревського, Гаражний кооператив, Московська, Шевченка пров., Шевченка, Гагаріна

Вербова: Волі, Центральна, Перемоги

Воровського: Комсомольська, Жовтнева, Миру

Тарасівка: Шкільна, Молодіжна, Польова, Шевченка, Хрещатик, Московська, Першотравнева, Поповича, Соборна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Вільна Тарасівка: Перемоги, Травнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Потіївка: Зірчанський, Весняна, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Іванівка: Залізнична Підключення/відключення споживачів з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Корсуньська, Росьова, Окружна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Богуславський Щербашенцi: Перемоги, Горького пров., Чапаєва пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Богуславський Щербашенцi: Перемоги, Горького пров., Чапаєва пров. Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Калинівка: Гагаріна, Лісова, Росьова, Корсунська, Росьовий, Лугова Виконання приєднання клієнтів з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Мирне: Центральна, Шевченка, Шкільний, Першотравнева, Рудяківська, Івана Сулими, Лесі Українки, Леніна, Садова, Фермерська

Рогозiв: Центральна

Вишеньки: Кар'єрна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Мирне: Центральна, Фермерська

Малі Єрківці: Дружби, Центральна, Садова

Старе: Гагаріна, Садовий

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Вишеньки: Гоголя, Боженка, Братів Ганжів, Кошового, Патона, Вулиця невизначена, Б.Хмельницького, Жертв Революції, Франка, Леніна, Тороківська, Горького, Щорса, Ожинна, Героїв Космосу, Урожайна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Дачна

Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ "Вега"

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Дем`яна Кошмана, Гришинський пров., Гришинська, Марка Вовчка, Олексія Потапенка, Радянська, Глибоцька, Квітневий, Верхній Вал, Шолом-Алейхема, Героїв Небесної Сотні, Братуся, Ботанічна, Павла Дришлюка, Репіна, Котляревського, Чехова, Київський Шлях, Коцюбинського, Крилова

Васильки: Польова

Процiв: Веселкова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Маяковського пров., Степана Криворученка, Яцютівка, Київський Шлях, Пречистенська, Шкіля, Верхній Вал, Котляревського, Митрополита Шептицького, Маяковського, Нахімова, Олесницька, Короленка, Бежівка, Степана Криворученка пров., Шолом-Алейхема, Павла Дришлюка пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бородянський Пилиповичі: Петровського, Світанкова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Ніколаєва, Гоголівська, Поповича, Зеленого, Пугачова, Озерна, Богданівська, Городня, Котляревського, Пушкіна, Парникова, Соборна, Промислова, Паркова, Щорса, Шевченка, Польова, Південний, Південна, Вокзальна, Покровська, Котовського, Степана Разіна, Морозова, Некрасова, Берегова, Калинова, Курчатова, Є.Безсмертної, Вереснева, Пархоменка, Заліська, Мічуріна, Освітня, Літківська, Гагаріна, Докучаєва, Березнева, Січнева, Ситюкова, Щорса пров., Леніна пров., Броварська, Лесі Українки, Євтушенка, Поштова, Горького

Богданівка: Горького

Пухівка: Лугова

Літки: Гагаріна

Семиполки: Лесі Українки

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Броварський Рудня: Київська, Козацька Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Котляревського, Пушкіна, Калинова, Вокзальна, Котовського, Покровська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Рудня: Київська, Козацька Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Білана Олександра, Лесі Українки, Геологів, Некрасова, Удовиченка Олександра, Білодібровна

Семиполки: Рукосуєва

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Броварський Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Котляревського, Пушкіна, Калинова, Вокзальна, Котовського, Покровська Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Світильня: Космонавтів, Озерна, Шевченка пров., Шевченка

Погреби: Суворова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Бобрик: Кооперативна, Ентузіастів, Ватутіна, Шевченка, Гагаріна, Колгоспна, Парникова, Михайлівська, Райдужна, Польова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Требухів: Шевченка, Котовського, Гоголівська, Котовського пров., Щорса, Горького, Парникова, Броварська, Ватутіна, Паркова, Чапаєва, Матросова, Чапаєва пров., Пролетарська, Пролетарський, Амбулаторний, Ватутіна пров., Амбулаторна, Садова, Кутузова, Свердлова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Заворичі: Вокзальна, Радгоспна, Залізнична, Вишневий, Садова

Калита: Пінчука

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Кожухівка: СТ "Калинівське", Приозерна 2, Приозерна 3, Приозерна 1, Вокзальна, Калинова, Центральна 1, Озерна, Польова, Лугова, Лісова, Залізнична Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Велика Бугаївка: Незалежності, Хутірський пров., Зарічна, Одеська, Шевченка, СТ "На семи вітрах" Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Мала Солтанівка: Гагаріна, Комсомольська, Садова, Поповича, Південна, Осіння, Першотравнева, Польова, Б. Хмельницького, Першотравневий Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Васильківський Велика Бугаївка: Незалежності, Хутірський пров., Зарічна, Одеська, Шевченка, СТ "На семи вітрах", Гагаріна, Кедрова, Шевченка пров., Лісна, Горького, Медова, СТ "Троно-2", СТ "Берізка", СТ "Славутич"

Рославичі: СТ "Соснове" ТП 825, СТ "Соснове", СТ "Битовик", Морошкова

Технічне переоснащення з 10 по 20 год
Васильківський Барахти: Леніна, Шевченка, Вишнева, Жукова Ремонтні роботи з 10 по 20 год
Вишгородський Рикунь: Гагаріна, Петра Сагайдачного

Димер: Народна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Вишгородський Лютіж: Перша Лінія, 1 Лінія, СТ“Флора”, Садова, Шевченка, Вітряного, Приморська

Старі Петрівці: Леніна, Князя Святослава, Заярська, Героїв, Заводська, Миру, Першотравнева, Жовтнева, Вулиця невизначена, Петрівська, Петрівський пров., Урочище Кагати, Нагірна, Старий Сад, Букаєвиця, Дачна, Радянська, Петрівські кручі, Межигірська, Приморський, Лазурна, Гагаріна, Поповича, Польова, Тітова, Шевченка, Сагайдачного, Горіховий, Дубровська

Воропаїв: Лугова

Нові Петрівці: Леніна, Кірова, Свято-Покровська, Горького, Комарова, Щорса, Набережно – Дніпровська, Межигірська, Святослава Князя, Гречка, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Ворошилова, Урочище “Княжне”, Жовтнева, Ворошилова пров., 50 років Жовтня, Петровського, Соборна, Постишева, Бузкова, Аптечна, Блюхера, Шкільна, Куйбишева, Ватутіна, Лермонтова-Новопрорізна, Лермонтова, Пушкіна пров., Пушкіна-Новопрорізна, Лілейна, Преображенська, Затишна, Незалежності, Горького пров., 1-го Травня, 1-го Травня пров., Ново – Київська, Н.Прорізна, Ягідна, Польова, Масив "Ягоди", Богдана Хмельницького

Вишгород: Шолуденка

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Леніна, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Межигірська, Свято-Покровська

Вишгород:

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Вишгородський Демидів: Фастова, Садова, Київська, Радянська, Гурєєва, Шкільний, Варвари Довженко, Річна

Вишгород: Шкільна

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Преображенська, Лілейна, Затишна, Богдана Хмельницького, Лісова, Черкаська, Ягідна, Луцька, Масив "Музейний", Драгоманова Михайла, Василя Сухомлинського, Музейна, Довженка, Соборна, Павла Тичини, Львівська, Виноградна, Колоскова

Старі Петрівці: Сагайдачного, Молодіжна, Короткевича, Промислова

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Володарський Рачки: Суворова, Польова, Леніна, Гагаріна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Завадівка: Квітнева, Радянська, Шевченка, Садова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Завадівка: Середня, Гагаріна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Завадівка: Шкільна, Піонерська, Квітнева, Радянська, Середня, Комсомольська, ім. Тараса Ковальського Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Володарка: Коцюбинського Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Згурівський Стара Оржиця: Гоголя, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Згурівський Середівка: Литвиненка, Дідика, Зарічна, Перемоги, Молодіжна

Олексіївка: Олексіївка

Технічне переоснащення з 10 по 12 год
Іванківський Горностайпіль: Інтернаціональна Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Іванківський Підгайне: Сергієнко, Лугова, Садова, Хмельова Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Страхолісся: Мостового, Бикова, Калачова, Булгакова, Франка, Польова, Пушкіна, Лісова, Першотравнева, Жовтнева, Сніжна, Колгоспна, Цвіткова, Кудрявцева Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Горностайпіль: В.Правика, Шевченка, Товаровського, Інтернаціональна, Жовтнева, Молодіжна, Чорнобильська, Миру, Першотравнева, Пролетарська, Гагаріна, Пономарьова, Фокіна, Перемоги

Страхолісся: Мостового, Набережна, Кошового, Цвіткова, Ватутіна, Бикова, Калачова, Булгакова, Франка, Польова, Пушкіна, Кудрявцева, Космонавтів, Рибалко, Миру, Лісова, Першотравнева, Жовтнева, Сніжна, Колгоспна

Медвин: Лісова

Лапутьки: Річкова

Губин: Чорнобильська, Гагаріна, Лісовий

Станішівка: Миру

Зорин: Лугова

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Страхолісся: Набережна, Кошового, Космонавтів, Кудрявцева, Бикова Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Ірпінський Ворзель: Березова, Котляревського, Чкалова, Березовий пров., Ворзельська, Кичеївська, Білостоцька, Бучанська, Композиторів, Героїв Ворзеля, Пушкіна, Героїв Ворзеля пров., Залізнична, Миру, 1-го Травня просп., Свободи просп., Крилова, Паризької Комуни, Курортна, 8 Березня, Тургенєва, Чернишевського пров., Чернишевського, Борщагівська, 1-го Травня, Ворошилова, Стражеска, Лермонтова

Михайлівка-Рубежівка: Вишнева, Травнева, Гагаріна, Церковна, Зарічна, Шкільна

Буча: Суворова

Ірпінь: 1-го Травня, Миру

Коцюбинське: Шевченка

Нові Петрівці:

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Кірова, Остапа Вишні, Остапа Вишні пров., Грушевського

Гостомель: Проскурівська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Героїв, 6 Лінія, Ломоносова, Ломоносова пров., Польовий, Польова, Львівська, Натана Рибака, Героїв пров., Полтавська Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
К.-Святошинський Шпитьки: Шевченка, Леніна, Лермонтова, Щорса, Механізаторів, Центральна, Лугова, Галицька

Круглик: Вітянська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Шпитьки: Щорса, Шевченка, Центральна, Гагаріна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Петрушки: Дачна, Квіткова, 40 років Перемоги, І. Богуна, Медова, СТ "Надія", Затишний, Заозерний, Шевченка, СТ "Петрушків Яр", СТ "Реклама", СТ “Контур”

Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна, Центральна, Лугова, Шевченка, Незалежності, Лермонтова, Соколина, Зоряна, Щаслива, Яблунева, Кришталева

Дмитрівка: Молодіжна

Хотів: Паширова

Мила: Комарова

Боярка: Хрещатик

Гореничі: Леніна, Фермерська, Гарматний, Лесі Українки, Гагаріна, Сологуба

Гнатівка: Заводська

Гатне: Озерна

Гурівщина: Тарасівська

Святопетрівське: Кооперативна

Віта-Поштова: Київська, Кільцева, Озерна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Ходосівка: Київська, Квітнева, Володимирська, Кобзаря, Мазепи, Садова, Грушева, Соборна Усунення дефекту з 8 по 19 год
К.-Святошинський Білогородка: Жукова, Меліоративна, Набережна, Зелена, Академіка Михайлівського, Мнішенко, К.Маркса, Ковгарівська

Гореничі: Б.Хмельницького, Крутогірна

Технічне переоснащення з 9 по 20 год
К.-Святошинський Боярка: Молодіжна, Білогородська, Дежньова, Сєдова, Франка, Садова

Нове: Польова

Білогородка: Леніна

Крюківщина: Б.Хмельницького

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Київська Технічне переоснащення з 10 по 19 год
Кагарлицький Стрітівка: Берегова, Польова, Гагаріна, Лісова, Озерна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Уляники: Уляники, Джерельна, Ярова, Б.Хмельницького, М.Рильського

Ржищів: Комсомольська, Соборна, Освіти, Вишнева, Шевченка, Комарова, Б.Хмельницького, Будівельників, Ярослава Мудрого, Незалежності, Новоселів, Кошового, Героїв Дніпра, Лісна, Фестивальна, Спасо-Преображенська, Зарічна, Монастирська, Ярмаркова, Калинова, Юрія Гладченка, Миру, Київський Шлях, Польова, Наддніпрянська, Білоцерківський, Кагарлицький, Стадіонна, Михайла Грушевського, Мальовнича, Прорізна

Балико-Щучинка: Героїв Дніпра, Харківська, Придніпровська, Задорожнього, Лесі Українки, Білодіда, Гагаріна, Козирева, Туриха, Комарівська, Ватутіна, Польова, Шкільна, Центральна

Кагарлик: Комунарська, Котляревського

Півці: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Ясногородка: Чкалова, Польова, Дружби, Шевченка, Калинова, Довгий Брід, Богушівська, Київська, Підлісна, Хуторська, Слобода, Петрівська, Сонячна, Будівельна, КТП в полі, Невизначена

Мотижин: В.Довгича, Топольова, Ватутіна, Шевченка, Горького, Слобода, Довга, Старий Шлях, Надія

Тернопільське: Лісна, Лановецька, Дружби, Гусятинська, Чапаєва, Київська, Молодіжна, Тернопільська

Мостище: Щорса

Людвинівка: Калинівський, Чапаєва, Польова, Дружби, Леніна

Новосілки: КТП в полі

Борівка: Центральна

Макарів: Б.Хмельницького

Яблунівка: Польова, Миру

Копилів: КТП в полі

Небелиця: Миру

Пашківка: Жовтнева

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Макарівський Борівка: Невизначена

Небелиця: Миру, Шевченка, Молодіжна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Макарівський Грузьке: Червоноармійська, Фрунзе

Пашківка: Київська, Центральна, Польова, Жовтневий, Жовтнева, Щастя, Шевченка

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Пашківка: Кірова Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Пашківка: Зарічна Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Пашківка: І. Франка, Зарічна Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Фасова: Довга, Франка, Жовтнева, Хуторна Технічне переоснащення з 10 по 18 год
Миронівський Росава: Юрія Яценка, Травневий, Молодіжний, Польова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Пії: Пиі, Центральна, Молодецька, Левадна, Тракторна, Березова, Франка, Південна, Молодіжна, Річна, Пушкіна, Дачна, 1-го Травня, Заводська, Бузкова, Канівська, Шевченка, Лугова, Підгірна, Західна, Марії Душки, Садова

Росава: Набережна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Пії: Пиі, 1-го Травня, Тракторна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Нова, Південна, Гагаріна, Лесі Українки, Франка, Партизанська, Набережно-Лугова, Кожедуба, Жовтневої Революції, Вербовий

Обухів: Васильківська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Обухівський Красне Перше: Андрія Малишка, Шевченка, Загребля, Лесі Українки, Косинки Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Долина: Шевченка, 48 Стрілецького полку, Калинова, Миру

Трипілля: Шевченка

Великі Дмитровичі: Польова

Красне Перше: Юності

Макарів: Радянська

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Красне Перше: Андрія Малишка, Соборна, Радянська, Жовтнева, Садова, Новоселиця, Виноградна, Набережна, Косинки, Шевченка, Юності, Лесі Українки Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Красне Перше: Виноградна, Лесі Українки, Косинки, Радянська

Красна Слобідка: Пушкіна

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Трипілля: Лесі Українки, Гагаріна, Козацька, Колгоспна, Шевченка, Садовий, Дружби, Молодіжна, Садова

Обухів: Київська

Жуківці: Гагаріна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Підгірна

Нові Безрадичі: Піщана, Підгірна, Садова, Капустяна, Кооп. “Авгур”, Комсомольська, Березова

Козин: Кошового, Київська, Жовтневої Революції, Лісова, Шевченка, Лесі Українки, Затишна, Чиженко, Партизанська, Щорса, Кожедуба, Садова, Нова, Старокиївська, Озерна, Обухівське шосе, Солов'яненка, Столичне Шосе, Лугова, Придорожна, Шевченка пров., пров. Київський, Лісна

Нещерів: СТ “Стугна”, Садова

Обухів: Чумацький шлях, Каштанова, Малишка, Б.Хмельницького

Підгірці: Васильківська

Романків: Дубовий гай

Українка: просп. Дніпровський

Ремонтні роботи з 9 по 14 год
Обухівський Красна Слобідка: Качаївщина, Першотравнева, Садова Виконання приєднання клієнтів з 9 по 16 год
Обухівський Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Чирське: Київська, Набережна, Підгірна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Оболонна, Можайська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Пологи-Яненки: Новоселиця, Сонячна, Миру, Ровесників, Громовська, Молодіжна

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Пологи-Вергуни: Одинця, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Можайська, Лагерна, 1 Лагерний, Кооперативна, Орлова, Орлова пров., Соснова Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне: Набережна, Вокзальна, Червона Січ, Мирний, Прорізна, Криничний, Липневий, Виноградна, Вулиця невизначена Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Рокитнянський Рокитне: Вокзальна, Енергетиків, Огородня Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Рокитнянський Рокитне: Заводська, Надрічний, Жовтнева, Незалежності, Шевченка пров., Кам'яний, Ярослава Мудрого Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Рокитне: Ярослава Мудрого, Першотравнева, Охотній пров., Танкістів Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Синява: Заросянська Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Сквирський Кривошиїнці: Травнева, Січнева, Жовтнева, Сквирська, Шкільна, Садова, Молодіжна, Шевченка, Космонавтів

Домантівка: Центральна, Мічуріна, Новий

Квітневе: Шевченка, Миру, Гагаріна

Ями: Першотравнева

Саврань: Савранська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ставищанський Розкішна: Завгороднього, Клубна, Шкільна, Клубний Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Розкішна: Галянта Віталія, Лісова, Садова, Молодіжна, Шкільна, Шевченка Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Розкішна: Гагаріна, Франка, Незалежності Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Розкішна: Лісова

Ставище: Лісова

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Розумниця: Миру, Перемоги, Садова, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Бесідка: Польова, Гориста, Гористий Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Таращанська, Шевченка пров. Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Молодіжна, Таращанська, Озерний, Виногірська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Гайдамаківська, Набережний, Нестерівка пров., Гончара пров., Калиновий, Набережна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Молодіжна, Шкільна, Таращанська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Дубівка: Благовіщенська, Богуславська, Богуславський, Благовіщенський Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Тетіївський Юрківка: Шевченка

Тетіїв: Цвіткова, Шевченка, Київська, Нова, Володимирська, Польова, Соборна, Вишнева, Івана Сенька, Світанкова, Коцюбинського, Набережна, Злагоди, Центральна, Першотравнева, Шкільна, Спортивна, Лаврентія Похилевича, Зарічна, Михайла Грушевського, Чкалова, Вінницька, Ярослава Мудрого, Сосюри пров., Снігурівська, Кармелюка пров., Гетьманська, Волі, Зоряний, Щаслива, Лисенка пров., Кутузова, Надії, Кооперативна, Першотравневий, Тичини пров., Якова Краснєнкова пров., Остапа Вишні, Польовий, Срібний, Миру, Сікорського, Снігурівський, Будівельна, Чайковського пров., Лесі Українки, Лермонтова, Сковороди, Кленова, Мисливський, Василя Стуса пров., Франка, Дачне селище, Гагаріна, Праці, Плоханівська, Робітнича, Мендєлєєва, Крючкова

Погреби: Братів Левчуків

Теліжинці: Миру

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Мічуріна, Академіка Байраківського, Франка, Пушкіна, Кармелюка пров., Степана Яремича пров., Богуна, Затишний пров., Декабристів Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Фомічова, Струмок

Р-п "Унавський": Садова

Усунення дефекту з 8 по 19 год
Фастівський Дмитрівка: Шевченка, Некрасова, Некрасова пров., Садова Усунення дефекту з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Фомічова Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 19 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

среда, 27 октября 2021 г.
12:02
Столичный завод “Большевик” продали с молотка за 1,4 млрд гривен
11:43
“Озеро Белое” может стать комплексной памяткой природы местного значения
11:22
Чиновники Кличко украли 12 млн гривен на “цифровой трансформации” Киева, - Беловол
11:03
Ночью в Броварах произошел взрыв на предприятии по переработке металлолома (фото, видео)
10:42
Киевщина с 30 октября переходит в “красную” коронавирусную зону
10:27
За добу на коронавірус захворіли 880 жителів Київщини
10:02
Курс валют в Киеве: 27 октября 2021 года
09:42
Столичные спасатели ликвидировали пожар в отселенном здании на Печерске
09:26
Метадон в организме Полякова был вместе с усиливающим действие наркотиков димедролом, — замглавы МВД (видео)
09:07
За минувшие сутки от коронавируса привито рекордное количество украинцев
07:15
Сегодня, 27 октября, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 27 октября 2021 года
вторник, 26 октября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:32
Киев и Тирана подружились
20:23
Специальная комиссия проверит безопасность строительства в Киеве канатной дороги через Днепр, – Владислав Трубицын
20:04
Святошинская РГА продлила аренду приемной нардепа Арьева
Календарь событий