воскресенье, 26 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 21 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Баришівка: Бажана, Червона, Паркова, Болотна, Гетьмана Дорошенка, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцька, Гагаріна, Бажана пров., Привокзальна, Одеська, Зерова, Трубіжська

Капітальний ремонт

з 8 по 15 год

Баришівський

Садове: Нова, Польова, Фабрична, Дачна

Чистка траси

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Степок: Миру

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Пилипча: Лісова, Михайла Щербаня, Дружби, Лесі Українки, Соборна, Долинська, Шевченка, Недоги, Виноградна, Польова, Миру, Жовтнева, Гагаріна, Надрічна, Вишнева, Гагаріна пров., Садова, Калинова, Урожайна

Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова, Сіркова, Левицького, Росьова, Новоселівська, Котляревського, Верхня гребля

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Узин: І.Франка пров., І.Франка, Квітнева, Квітневий пров., Гагаріна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Степок: Миру

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Острійки: Героїв України, ГРС

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Коженики: Новосельська, Вишнева, Катодна

Реконструкція

з 9 по 17 год

Богуславський

Медвин: Косяківка, Богуславська, Соборна, Зосимівка, Хрещатик, Київська, Зарічок

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Богуславський

Хохітва: Польова, Поштова, Стадіонна, Леніна пров., Польовий, Лесі Українки, Зарічна, Шевченка, Яблунева, Набережна, Росьова, Молодіжна, Садова, Соснова, Шкільна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Богуславський

Хохітва: Польова, Поштова, Стадіонна, Леніна пров., Польовий, Лесі Українки, Зарічна, Шевченка, Яблунева, Набережна, Росьова, Молодіжна, Садова, Соснова, Шкільна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Богуславський

Медвин: Зосимівка, Богуславська

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Богуславський

Гута: Н.Диченка

Капітальний ремонт

з 10 по 13 год

Богуславський

Івки: Вигін, Хохітвянська, Польова, Богуславська, Ставкова

Капітальний ремонт

з 14 по 17 год

Бориспільський

Процiв: Пасічна, Моцака, Савонівська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бориспільський

Гора: Центральна, Сонячна, Басейна, Грушевського

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бориспільський

Лебедин: Незалежності, Сулими Івана

Кiрове: Лисенка, Незалежності, Леніна пров., Чубинського, Леніна, Привокзальна

Кучаків: Незалежності, Леніна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бородянський

Клавдiєво-Тарасове: Гагаріна, Чайковського, Гагаріна пров., Веселий, Садова, Тарасівська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бородянський

Клавдiєво-Тарасове: Генерала Небогатова, Соборності, Привокзальний, Шевченка, Соснова, Привокзальна, Гагаріна, Травнева, Козацька, Свободи, Петлюри, Вербна, Гагаріна пров., Орлика пров., Миколи Матвієнка, Миколи Матвієнка пров., Вишнева, Молодіжний, Вишневий пров., Чайковського, Веселий, Садова, Тарасівська, Варшавська, Петлюри пров., Старософіївська, Європейський, Київська, Текстильників, Луговий, Чкалова, Текстильщиків, Севастопольський, Ворошилова

Бородянка: Дружнянський

Дружня: Привокзальна

Немішаєве: Садова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бородянський

Бабинці: Підсобне госп-во

Реконструкція

з 9 по 17 год

Бородянський

Бабинці: Весела, Комарова, Заводська, Козацька, Кооперативна, Веселий

Реконструкція

з 9 по 17 год

Бородянський

Бабинці: Травнева, Тітова, Пасічна, Зарічна

Реконструкція

з 9 по 17 год

Бородянський

Бабинці: 40 років Перемоги, Центральна

Реконструкція

з 9 по 17 год

Броварський

Бровари: Онікієнка Олега, Виробнича, Мейса Джеймса, Гельсінської групи

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Бобрик: Кооперативна, Ентузіастів, Ватутіна, Шевченка, Гагаріна, Колгоспна, Парникова, Михайлівська, Райдужна, Польова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Бровари: Онікієнка Олега, Виробнича, Мейса Джеймса, Гельсінської групи

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Бровари: Онікієнка Олега, Виробнича, Мейса Джеймса, Гельсінської групи

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Бровари: Олімпійська

Технічне обслуговування

з 9 по 19 год

Васильківський

Данилівка: Молодіжна, Шляхова, Квітнева, Благовіщенська

Кожухівка: Незалежності

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Мархалівка: Горького, 1 Травня, Леніна, Шевченка пров., Польовий, Кооперативний, Братів Удовенків пров., Грушевського пров., Річний, Горького пров., Калініна, Грушевського, Франка пров., Озерна, Приозерна, Першотравневий, Гагаріна, Київська, Шевченка, Западинська, Комсомольська

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Кулибаба: Першотравнева, Київська, СТ "Кіно", Першотравневий

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Безп'ятне: Грушевського, Васильківська, Квітнева, Садова, Садовий, Центральна, Загородня, Польова

Кулибаба: Першотравнева, Київська, СТ "Будівельник-2", СТ "Кіно", Травнева, Першотравневий

Руликів: Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова

Митниця: Шулявка, Польова, Леніна, Київська, 1 Травня, Фастівська, Молодіжна, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Поле, Траса Київ-Одеса, Сонячна

Червоне: Васильківська, Садова, Садовий, Миру, Шкільна, Польова, Сонячна

Порадівка: Центральна, Нова, Шевченка, Запорізька

Застугна: Грушевського, Кар'єрна

Кодаки: Першотравнева, СТ "Вчитель"

Васильків: Донбасівський

Барахти: СТ "Прип'ять"

Червоне (Застугнянська с/р): Васильківська

Глеваха: траса Київ-Одеса

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Вишгородський

Демидів: Васильєва

Лютіж: Миру, Вітряного, Сердитого, Чапаєва, Б.Хмельницького

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Лютіж: Шевченка, М.Рильського, Комарова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Лютіж: Ватутіна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Гаврилівка: Леніна

Тарасовщина: Щорса, Заліська, Шевченка, Київська, Гагаріна

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Вишгородський

Воропаїв: CТ“Авіатор”, Воропаїв, СТ "Букет", СТ “Букет-3”, Київська

Жукин: Дружби, Українська, Радянська, Перемоги, Київська, Дачна, СТ "Букет тп 285", Шевченка, Гетьманська, Новосільна, Дубовий, Миру, Піонерська, Коцюбинського, Обірок, Придеснянська, СТ "Букет ТП-777", Жукин, Вулиця невизначена

Нижча Дубечня: Лугова

Капітальний ремонт

з 9 по 17 год

Володарський

Березна: Гагаріна, Дачна, Польова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Згурівський

Усівка: Центральна

Войтове: Набережна, Корольова, Щаснівська, Миру, Польова, Шевченка

Крупіль: Комарова, Шкільна

Софіївка: Поповича, Миру, Єдності, Гагаріна, Перемоги

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Іванківський

Мокра Корма: Лугова, Польова, Центральна

Обуховичі: Дружби

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Піски: Садова

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Поталіївка: Шевченка, Жовтнева, Миру

Іванків: Київська

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Поталіївка: Миру

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Іванків: Толочина, Київська, Ватутіна, Івана Проскури, Ярова, Розважівська, Біляєва, Сім`ї Печковських, З.Космодем'янської, Молодіжна

Підгайне: Сергієнко

Реконструкція

з 9 по 19 год

Ірпінський

Ворзель: Тюльпанова, Курортна, Захисників України

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Ірпінський

Гостомель: Весняна, Молодіжна, Остромирська

Реконструкція

з 8 по 19 год

Ірпінський

Буча: Івана Котляревського

Реконструкція

з 8 по 19 год

Ірпінський

Ірпінь: Макаренка, Чайковського, Франка, Зарічна, Франка пров., Новоірпінська, Поповича, Яблунева, Донецька, Курортна

Реконструкція

з 9 по 18 год

К.-Святошинський

Малютянка: Кондратенко, Виноградова

Глеваха: Котляревського

Реконструкція

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Малютянка: СТ "Будівельник"

Реконструкція

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Малютянка: Миру, Воровського, Воровського пров., Річкова, Дачна, Лісна

Ходосівка: Леніна

Глеваха: Миру

Реконструкція

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Малютянка: Пимоненко, Молодіжна, Декоративна, Ботанічна

Реконструкція

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Малютянка: Васильківська, Шевченка, Польова, Польовий пров., Будівельна

Реконструкція

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Малютянка: О.Пересвіта, Оленівська, Амосова, Кобзарська

Реконструкція

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська, ОК "Рябинки", вул. Успішна

Реконструкція

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Малютянка: Польова, Піщаний пров., Зелена, Садовий, Садова

Реконструкція

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Шпитьки: Фрунзе, Джерельна, Ватутіна, Гоголя, Котовського пров., Садова, Леніна, Смолянська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Мирівка: Першотравнева, Вишнева, Гагаріна, Молодіжна, Миру, Масляннікова, Шовкова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Стайки: Вербна, Зелена, Шевченка, Пушкіна, Дніпровський, Нагорна, Шкільна, Лесі Українки, Соборна, Амбулаторна, Берегова, Озерна, Київська, Свободи

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Макарівський

Гавронщина: Київська, Польова

Макарів: Абрикосова

Чистка траси

з 8 по 20 год

Макарівський

Гавронщина: Київська, Польова

Макарів: Абрикосова

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Макарівський

Копилів: Ватутіна, Лісова, Шовковична, Перемоги

Макарів: Щаслива

Технічне обслуговування

з 9 по 17 год

Миронівський

Козин: Лугова

Центральне: Центральне

Миронівка: Миронівка

Капітальний ремонт

з 8 по 16 год

Миронівський

Юхни: Центральна, Юхни, Першотравнева, Мічуріна, Садова, Миру, Шкільний, Пушкіна, Лермонтова, Тракторна

Капітальний ремонт

з 8 по 16 год

Миронівський

Великий Букрин: Героїв Дніпра, Шевченка, Запорізька

Малий Букрин: Михайлівська, Прорізна

Технічне обслуговування

з 8 по 16 год

Обухівський

Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Обухівський

Жуківці: Гагаріна, Зарічна, Білика, Шевченка

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Обухівський

Українка: Будівельників, Київська

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Обухівський

Обухів: Лукавиця ж/м

Григорівка: Героїв Майдану, Леніна, Молодіжна, Шкільна, Лісова, Козацька, Сонячна, Кринична, Щаслива

Реконструкція

з 9 по 16 год

П.-Хмельницький

Переяславське: Горького

Улянівка: Шкільна, Левадня, Дружби, Середня, Підгірна

Тарасівка: Шевченка

Реконструкція

з 8 по 19 год

П.-Хмельницький

Чирське: Київська, Покровська, Підгірна, Набережна

Гайшин: Шевченка, Сонячна, Лугова, Польова, Святкова, Мічуріна, Космонавтів, Набережна, Покровська, Миру, Гайова, Садова, Завірська, Переяслівська, Вишнева, Стаднійчука

Переяслав-Хмельницький: Новокиївське Шосе

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Хоцьки: Комсомольська, Шевченка, Комунарська, Жовтневий, Жовтнева, Старий Шлях, Першотравнева, Першотравневий, Чапаєва, Новосільська, Миру, Гельмязівська, Новосільський, Паркова

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Переяславське: Горького

Улянівка: Шкільна, Левадня, Дружби, Середня, Підгірна

Тарасівка: Шевченка

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Рокитне: Заводська, Шевченка пров., Вербова, Росьовий, Шевченка

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Сквирський

Малі Лисовці: Ленінська, Зарічна, Молодіжна, Валетова, Польова

Чистка траси

з 8 по 18 год

Ставищанський

Ставище: Степова, Хутірська, Кущова, Цимбала Сергія, Зелена, Піщана, Польова, Паланського

Антонівка: Польова, Шкільна, Перемоги, З.Космодем'янської, Лесі Українки, Набережна, Ярівська, Червоноармійський, Лісова, Матросова, Молодіжна, Шкільний

Полковниче: Христюка

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ставищанський

Кривець: Шевченка, Садова, Клубна, Зарічна, Стадіонна

Реконструкція

з 9 по 20 год

Таращанський

Чернин: Ювілейна, Перенька, Канівщина, Ковалівка

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Тетіївський

Тетіїв: Соборна, Крючкова, Цвіткова, П.Запорожця, Лаврентія Похилевича

Денихівка: Лесі Українки

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Тетіївський

Кошів: Садова, Кочубея, Жовтнева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Тетіївський

Тетіїв: Януша Острозького, Соборна, Княгині Ольги, Ріхарда Зорге пров.

Реконструкція

з 9 по 20 год

Тетіївський

Тетіїв: Цвіткова, Шевченка, Нова, Гетьманська, Волі, Будівельна, Чайковського пров., Коцюбинського, Соборна, Злагоди

Погреби: Братів Левчуків

Реконструкція

з 9 по 20 год

Фастівський

Фастів: Пушкіна, Заборовського пров., Заборовського, Космонавтів, Пушкіна пров., Зарічна, Унавська, Соборна, Княгині Ольги, Свято-Покровська, Покровська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

Яготин: Садова, Київська, Ватутіна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

Засупоївка: Центральна, Шевченка, Садова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 20 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:40
В Киеве ограничена работа Центрального и Южного железнодорожных вокзалов из-за сообщения о минировании
17:05
В Гостомеле на Киевщине взяли под охрану 400-летний дуб (фото)
16:04
Жители Святошинского района обеспокоены скоплением наркозависимых у аптек сети “Фармация"
15:05
80% тепловых сетей требуют ремонта - “Киевтеплоэнерго” (видео)
14:04
Сегодня, 25 сентября, возможно ограничение работы трех центральных станций метро из-за футбола
13:03
“Киевзеленстрой” пригласил жителей столицы присоединиться к осенней высадке деревьев
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 290 жителів Київщини
11:01
Сегодня, 25 сентября, в столице работают мобильные пункты приема старой бытовой техники (адреса)
10:04
Столичные фискалы ликвидировали межрегиональный “конвертцентр” с оборотом более 1,5 млрд гривен (фото)
09:01
В Украине за сутки вакцинировано от COVID-19 около 160 тысяч человек
07:15
Сегодня, 25 сентября, ярмарки пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 сентября 2021 года
пятница, 24 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Завтра, 25 сентября, ярмарки изменят движение ряда маршрутов столичного общественного транспорта (схемы)
20:05
С территории около столичного рынка “Юность” за день вывезли более 20 грузовиков с демонтированными МАФами
Календарь событий