вторник, 28 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 20 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Привокзальна, Центральний, Центральна, Привокзальний, Яблуневий Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Леляки: Челюскінців, Гречка, Лесі Українки, Корнійчука, Польова, Садова, Мічуріна, Глінки, Мирна, Калинова, Горького, Ватутіна пров.

Семенівка: Аршавська, Козацька, Коротченко, Кошового, Мисливська, Сковороди, Рєпіна

Чистка траси з 8 по 20 год
Білоцерківський Озерна: Богдана Хмельницького Реконструкція з 9 по 19 год
Білоцерківський Узин: І.Франка пров., І.Франка, Квітнева, Квітневий пров., Гагаріна, Пушкіна, Пушкіна пров., Набережна, Незалежності, Богдана Хмельницького, Героїв Крут, Калинова, Садова, 8 Березня, Авіаторів, Світанкова, Ярослава Мудрого, Василя Стуса пров., Поповича, Московська, Героїв Космосу, Василя Стуса, Соборна, Незалежності пров., Польова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: І.Франка пров., І.Франка, Квітнева, Квітневий пров., Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Глибочка: Сіркова, Левицького, Росьова, Новоселівська, Котляревського, Шевченка, Верхня гребля Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Томилівка: Хоздвір Реконструкція з 8 по 20 год
Білоцерківський Узин: Героїв Крут, Калинова, Садова, 8 Березня, Незалежності, Авіаторів, Світанкова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Острійки: Героїв України, ГРС Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Івки: Вигін, Хохітвянська, Польова, Богуславська, Ставкова Капітальний ремонт з 14 по 17 год
Богуславський Гута: Н.Диченка Капітальний ремонт з 10 по 13 год
Богуславський Медвин: Олександра Бочарова Технічне обслуговування з 10 по 16 год
Богуславський Розкопанці: Вузький, Піщана, Польова, Кільцева, Крутий Спуск, Росьова, Росьовий пров., Садовий, Першотравнева Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Медвин: Косяківка, Богуславська, Соборна, Зосимівка, Хрещатик, Київська, Зарічок Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Медвин: Олександра Бочарова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Головурiв: Нова, Карташова, Польова, Дружби, Шевченка, Горького, Паркова, Квітнева

Мирне: Покровська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Переяслівський, Польова, Свободи, Переяславська, Сергія Оврашка, Короленка, Нижній Вал, Володимирський, Кравченка, Симона Петлюри, Кутузова, Ясна, Київський Шлях, Теплична, Кравченка пров., Левадний, Свободи пров., Короленка пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Любарцi: Центральна, Лермонтова, Пушкіна, Пушкіна пров., Волошковий, Волошкова, Туполева

Лебедин: Сулими Івана

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Кошового, Чайковського, Дачна, Володимира Момота, Ботанічна, Ботанічний, Євгена Коновальця Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Бабинці: Дзюбина, Івана Франка Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Бабинці: Івана Франка, Вишнева, Шевченка пров., Кооперативна, Шевченка, Центральна Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Бабинці: Травнева Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Бабинці: Івана Франка Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Гагаріна, Чайковського, Гагаріна пров., Веселий, Садова, Тарасівська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Миру Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Генерала Небогатова, Соборності, Привокзальний, Шевченка, Соснова, Привокзальна, Гагаріна, Травнева, Козацька, Свободи, Петлюри, Вербна, Гагаріна пров., Орлика пров., Миколи Матвієнка, Миколи Матвієнка пров., Вишнева, Молодіжний, Вишневий пров., Чайковського, Веселий, Садова, Тарасівська, Варшавська, Петлюри пров., Старософіївська, Європейський, Київська, Текстильників, Луговий, Чкалова, Текстильщиків, Севастопольський, Ворошилова

Бородянка: Дружнянський

Дружня: Привокзальна

Немішаєве: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Гоголів: Чкалова, Каштанова, Винарського, Винарського пров., Малинова, В. Кордуна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Гоголів: Чкалова, Каштанова, Винарського, Винарського пров., Малинова, В. Кордуна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Літки: Молодіжний, Челюскіна, Грушевського, Буслівський, Коцюбинського, 8 Березня, Пушкінський, Лесі Українки, Грушевий, Б.Хмельницького, Харченка, Покровська, Гагаріна, Костенка, Тиха, Некрасова, Сонячна, Калинова, Рибальський, Бузковий, Шевченка, Каштанова, Набережна, Савченка, Луговий, Кошового, Київська, Літківська, Урочище "Лозовик", Лісова, Яблунева, Садова, Велика Садова, Зоряна, Армійська, Озерний, Дарницький, Молодіжна, Буслівська, Травнева, Миру, Північна

Бервиця: Ступака, Котовського, Шевченка

Соболівка: Ватутіна, Островського, Київська

Літочки: Ватутіна, Озерна

Рожни: Б.Хмельницького, Літківська, Молодіжна, Літківський пров., Травнева

Богданівка: Богдана Хмельницького

Семиполки: З.Космодем'янської, Дніпровська

Залісся: Резиденція

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Літки: Харченка, Виноградний, Набережна, Музиченка, Луговий, Армійська, Шевченка, Базарний, Незалежності, Дачний, Покровська, Ягодний, Чехова, Вишневий, Чоповського, Житній пров., Садова, Мельника, Київська, Садовий, Савченка, Площа Перемоги, Франка, Зелений, Кузнечний, Ткачів, Грушевського, Почаєвський, Огородній пров., Зелена, Річковий, Берегова, Гагаріна, Соболівська, СТ "Транспортний будівельник"

Літочки: Щорса, Велика Польова, Нова, Садова, Сонячна, Лісова, Вишнева, Червоноармійська, Островського, Шевченка, Леніна, 50 років Жовтня, Урочище Лобасеві городи, Молодіжна, Урочище Романівщина, Вулиця невизначена, Лугова, Ватутіна, Озерна, Набережна, Прирічна, Миру, Центральна

Соболівка: Шевченка, Чапаєва, Ватутіна, Островського, Окружна, Київська, Набережно-Лугова, Польова, Молодіжна, Воїнів Інтернаціоналістів

Бровари: Благодатна, Володимира Великого

Погреби: Ватутіна

Рожни: Зелена

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Рожни: Свободи, Центральна, СТ "Трудовик" Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Васильків: Антонія і Феодосія, Соборний, Преображенський пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Князя Ігоря, Князя Ігоря пров., Преображенська, Леваневського, Грушевського, Миру, Антонія і Феодосія, Соборний, Шевченка, Княжий, Гагаріна, Ватутіна, Черняхівського, Річна, Гетьманський, Червоноармійська, Тимирязєва, Замковецький, Кітченка, Козацька, Декабристів, Першотравневий, Олександра Лістрового, Матросова, Хасанівська, Гетьмана Сагайдачного, Північний, Гастелло, Соборна, Сільбудівський, Зої Космодем'янської, Гоголя пров., Гоголя, Патріотична, Княжа, Республіканська, Хасанівський, Козацький пров., Козацький 2 пров., Козацький 3 пров., 4 Петровського пров., Північна, Зелена, Матросова пров., Гастело пров., Південний, Овражний, Вугільний, Володимирська, Преображенський пров., Леваневського пров., В/М 11, Івана Мазепи, Покровська, Скрипника, Тракторна, Шевченка пров., Мисливський пров., Мисливська, Південна, Фрунзе, Михайлівська

Березанщина: Бузкова, Озерний пров., Ковшевацького

Путрівка: Нахімова, Путрівська

Кожухівка: Першотравнева

Глеваха: Аеродром "Васильків"

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Мархалівка: Горького, 1 Травня, Леніна, Шевченка пров., Польовий, Кооперативний, Братів Удовенків пров., Грушевського пров., Річний, Горького пров., Калініна, Грушевського, Франка пров., Озерна, Приозерна, Першотравневий, Гагаріна, Київська, Шевченка, Западинська, Комсомольська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Пологи: Шевченка, Лесі Українки, Нова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Пологи: Леніна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Козаровичі: Київська, Лесі Українки, Польова, Гостєва, Благодатний, Незалежності, Соборна

Жукин: Шевченка

Глібівка: Польова

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Катюжанка: Леніна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Козаровичі: Шевченка, Грушевського, Спортивна, Володимирська, 1-го Травня, Буслівська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Козаровичі: Київська, Соборна, Б.Хмельницького, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Пархомівка: Шевченка, Свято – Покровська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Войтове: ПІдгайна, Космонавтів, Київська, Молодіжна, Щаснівська, Чкалова, Миру

Крупіль: Київський шлях

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Толочина, Київська, Ватутіна, Івана Проскури, Ярова, Розважівська, Біляєва, Сім`ї Печковських, З.Космодем'янської, Молодіжна

Підгайне: Сергієнко

Реконструкція з 9 по 19 год
Іванківський Хочева: Радянська, Миру Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Прибірськ: Соборна, Шевченка, Вишнева, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Шевченкове хутір: Шевченківська

Розважів: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Буча: Бориса Гмирі Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Києво-Мироцька, Революції, Революції пров., Пушкінська, Миколи Гамалія

Ірпінь: Миру, Северинівська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Грибоєдова, Тургенєва, Некрасова, Інститутська, Тургенєва пров., Сілезька

Ірпінь: Українська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Шевченка, Лісова, Промислова, Шупіка пров., Щаслива Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Зарічна, Святошинська, Парникова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Лисенка, Шевченка, Проектована, Нова, Вишнева, Будаївського, Деснянська

Нове: Сагайдачного

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Хрещатик, Сосновий, Житомирський, Лісна, Кібенка, О. Ткаченко пров.

Крюківщина: Балукова

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Капітальна, Дежньова, Сади,19 лінія, Лінійна, Білогородська Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Сади, 16 лінія, Сади,8,9 лінія, Сади,2 лінія, Сади,1лінія, Газова, Хрещатик, СТ "Приладобудівник" , лінія 5, Лінія 3, 22 Лінія, Лінія 5, Лінія 4, СТ "Дружба", лінія 3 Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Хрещатик

Шпитьки: Лугова

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Білогородська, Віталія Королюка, Кавказька, Дніпровська, Отамана Орлика Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Новосілки: Єрмоленко

Боярка: Територія технікума, Сільгосптехнікум, 50 років Жовтня

Тарасівка: Сільгосптехнікум

Нове: Сільгосптехнікум

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: С.Шамрая, Шевченка, Східна, Київська, Січових Стрільців, Київський

Нове: Боярська, Боярський

Бобриця: Янтарна

Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Шпендівка: Польова, Миру

Бендюгівка: Жовтнева, Пушкіна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Стайки: Вербна, Зелена, Шевченка, Пушкіна, Дніпровський, Нагорна, Шкільна, Лесі Українки, Соборна, Амбулаторна, Берегова, Озерна, Київська, Свободи Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Макарівський Комарівка: Леніна, Комсомольська, Калініна, Зелений хутір, Молодіжна, Жовтнева, Лісова, Дружби народів, Ватутіна, Шевченка, Партизанська, Сарай, Шкільний, Садова

Ніжиловичі: Забуянська, Петровського

Лишня: КТП в полі

Чистка траси з 8 по 20 год
Макарівський Бишів: Новоселицька, Гайок, Римаря, Жданова, Захисників України, Шевченка, Польова, Київська, Сонячна, Набережна, Степова

Лишня: Набережна, 40 років Перемоги, Кар'єрна, 40 років Перемоги пров., Київська, КТП в полі, Шевченка, Лісна

Забуяння: пров. Гната Майстренка

Калинівка: Спортивна

Пашківка: Колгоспна, Київська, Центральна, Польова, Жовтневий, Жовтнева, Щастя, Шевченка, Зелена, Зарічна, Поліська, Вінницька, Зоряна, Північна, Південна, Молодіжна, Вишнева

Грузьке: Червоноармійська, Фрунзе

Горобіївка: Калинова, Зарічна

Андріївка: О.Меля

Осиково: Чапаєва

Чистка траси з 8 по 20 год
Миронівський Великий Букрин: Героїв Дніпра, Шевченка, Запорізька

Малий Букрин: Михайлівська, Прорізна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Юхни: Центральна, Юхни, Першотравнева, Мічуріна, Садова, Миру, Шкільний, Пушкіна, Лермонтова, Тракторна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Андріївка: Осипенка, Тараса Шевченка, Гризодубова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Обухівський Обухів: Лукавиця ж/м

Григорівка: Героїв Майдану, Леніна, Молодіжна, Шкільна, Лісова, Козацька, Сонячна, Кринична, Щаслива

Реконструкція з 9 по 16 год
Обухівський Витачів: Городищенська, Старовитичська, Молодіжна, Воздвиженська Реконструкція з 9 по 20 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Дем'янці: Кучеренка, Центральна, Слави, Шкільна, Молодіжна, Кучеренка пров., Партизанська, Механізаторів, Лугова, Механізаторів пров., Широка, Губаря пров., Губаря, Озерна, Леніна пров., Шевченка

Мазінки: Пушкіна, Шевченка

Стовп'яги: Шкільна

Харківці: Чапаєва, Героя, Альтицька, Садова, Польова, Леніна, Сонячна, Слави

Гланишів: Старо-Рудня

Гребля: Польова, Нова

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяславське: Горького

Пологи-Вергуни: Одинця, Шевченка, Кам'янський, Щорса, Макаренка, Підгірна, Луки, Набережна, Миколаєнка, Черкаська, Боберська

Шевченкове: Переяславська, Шевченка, Центральна, Перемоги, Молодіжна, Польова, Космонавтів, Садова, Вулиця невизначена, Механізаторів

Улянівка: Шкільна, Левадня, Дружби, Середня, Підгірна

Ташань: Переяславська, Шевченка, Житника, Леніна пров., Лугова, Леніна, Молодіжна, 1 Молодіжний, 2 Молодіжний, Польова, Перемоги

Положаї: Польовий, Жовтневої Революції, Садова, Космонавтів, Шевченка пров., Шевченка, 1-го Травня, Польова, 8 Березня, Молодіжна

Єрківці: Весняна

Тарасівка: Шевченка

Чистка траси з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Космонавтів, Каштанна, Дружби, Алєксєєва, Петухова, Комарівська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров. Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Телешівка: Набережний, Набережна, Польова, Колгоспна, Колгоспний Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Тхорівка: Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ставищанський Кривець: Шевченка, Садова, Клубна, Зарічна, Стадіонна Реконструкція з 9 по 18 год
Ставищанський Кривець: Шевченка, Садова, Клубна, Зарічна, Стадіонна Реконструкція з 9 по 20 год
Ставищанський Розкішна: Завгороднього, Бащенка, Жовтнева Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Чернин: Ювілейна, Перенька, Канівщина, Ковалівка Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Таращанський Червоні Яри: Перемоги, Незалежності, Зелена, Польова, Вишнева, Соснова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Януша Острозького, Соборна, Княгині Ольги, Ріхарда Зорге пров. Реконструкція з 9 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Академіка Байраківського, Віктора Гуменюка, Франка, Марка Вовчка, Бурмоса, З.Космодем'янської, Гоголя, Дачний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Пушкіна, Заборовського пров., Заборовського, Космонавтів, Пушкіна пров., Зарічна, Унавська, Соборна, Княгині Ольги, Свято-Покровська, Покровська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Засупоївка: Молодіжна, Польова, Центральна, Незалежності, Шевченка, Сидоренка, Набережна, Садова, Польовий стан

Яготин: Котляревського, Євгена Патона, Соколовщина, СТ “Мрія”, Робітнича, Ветеранів, Леонтовича, Київська, Дарницька, Студентська

Кулябівка: П.Непорожнього, Миру

Тужилів: Київський, Калитянська, Непорожнівська

Чистка траси з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 19 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 28 сентября 2021 г.
09:22
Жительница Киевщины умерла, отравившись бледной поганкой
09:04
В Украине за сутки вакцинировано от COVID-19 около 120 тысяч человек
07:15
Сегодня, 28 сентября, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 28 сентября 2021 года
понедельник, 27 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:34
Компания “Интергал-буд” продает здание под детсад или школу в одном из своих ЖК
20:26
Пьяный киевлянин “заминировал” развлекательное заведение, из которого его выгнали
20:05
В Киеве продолжает расти заболеваемость гриппом и ОРВИ
19:50
Фирма, связанная с замглавы ОП Тимошенко, заработала на форуме “Украина 30” миллионы - СМИ
19:44
На Білоцерківщині капітально ремонтують дорогу між двома селами
19:26
За капремонт коммунального стадиона на ул. Тростянецкой доплатят 15 млн гривен
19:01
Августовский индекс промышленного производства на Киевщине повысился по сравнению с предыдущим месяцем
18:42
За неделю столичные коммунальщики отремонтировали “лежачих полицейских” по 12 адресам
18:27
Восьмой День Рождения Gulliver отметит масштабным шоу на Спортивной площади
18:06
Вблизи полигона в Старых Петровцах на Киевщине обнаружили незаконную свалку на территории в 15 га (фото)
17:41
170 млн доларів американська компанія планує проінвестувати в Київську область
Календарь событий