субота, 28 травня 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 21 січня 2022 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Білоцерківський

Біла Церква: Зінченка

Усунення дефекту

з 11 по 17 год

Білоцерківський

Біла Церква: Торгова Площа, Театральна, Івана Сошенка, Героїв Небесної Сотні, Ярослава Мудрого

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 12 по 18 год

Богуславський

Богуслав: Миколаївська, Затишна, Ватутіна пров., Ватутіна, Антюшина, Кришталева, Калинова, Гоголя, Затишний, Гранітна, Фабрична, Франка, Заросянська, Стадіонна, Райдужна, Вереснева, Ярова, Сонячна, Лугова, Чехова, Толстого, Толстого пров., Корольова, Мисайлівська, Андрія Зозулі, 50 років Перемоги, Богуславка, М.Гризун, Малишко, М.Гризун пров., Богуславка-2, 50 років Перемоги пров., 1-го Травня пров., 1-го Травня, Шевченка, Будівельна, Сошенка, Островського, Діамантова, 40 років Перемоги, Островського пров., М.Рильського, Світанкова, Вербова, П.Запорожця, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Сагайдачна, Б.Левченко, Шкільна, Марка Вовчка, Чумацький шлях, Петровського пров., Стадіонний, 1 Гаражна, Пшенична, Фруктова, Васильченка, 3 Гаражна, Тургенєва, Самуся, 6 Гаражна

Розкопанці: Антюшина пров.

Ісайки: Заріччя

Ремонтні роботи

з 10 по 19 год

Бориспільський

Ревне: Українська, Квартальна, Шкільна, Радгоспний, Солідарності, Садова, Виноградна, Вишнева, Шевченка, Будівельників, Гагаріна, Польова, Бориспільська, Жовтнева, Бригадна, Горького, Новонарізна, Новопрорізна, Радгоспна, Медова, Паркова, Центральна, Миру, Столична, Смарагдова, Ягідна, Волошкова, П.Зубаня, Молодіжна, Дружби, Новоселів, Яблунева, Київська, Полунична, Соснова, Малинова, Персикова, Смородинова

Щасливе: Фестивальний

Кийлiв: 1 Рудяківська

Процiв: Дружби, Хутірська, Пролісок

Петропавлівське: Центральна

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Бориспільський

Рогозiв: Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Тарасівська, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Березняки, Калинова

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Бориспільський

Мала Олександрівка: Шкільна, Розкішна, Центральна, Квітнева, Гагаріна, Лісова, Мічуріна, Степова

Велика Олександрiвка: Чубинського

Безуглівка: 2 Степова

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Бориспільський

Бориспіль: Шевченка, Київський Шлях

Ремонтні роботи

з 11 по 17 год

Бородянський

Бабинці: Шевченка, Заводська, Івана Франка, Травнева, Павла Чубинського, Стадіонна, Віти Камінської, Пролетарський, Віти Камінської пров., Кооперативна, Молодіжна

Здвижівка: Центральна, Нова, Новоселів, 40 років Перемоги, Покровська, Лісова, Польова, Молодіжна, Дружби народів, Чорнобильська, Калинівська, Вишнева, Київ-Будівельна, Київських будівельників, Авіаторів, Студентська, Миру, Студентський, Шевченка

Усунення дефекту

з 11 по 17 год

Бородянський

Дружня: Радянська, Бондаревського, Чубаря, Жовтнева, Леніна, Петровського, Нова, Молодіжна, Привокзальна

Дмитрівка: Центральна, Вишнева, Дмитрівський

Бородянка: Індустріальна, Дружнянський, Вокзальна, Молодіжна, Тернопільська, Чорнобильська, Правика, Дорожна, Сумська, Ковельська, Привокзальна, Хутірська, Леніна, Героїв Чорнобиля

Озірщина: Шевченка, Гагаріна, Садова, Садовий пров., Шевченка пров., СО "Озірщина"

Новий Корогод: Харківська, Металургів, Заводська, 23 Серпня, Корогодська, Нова, Студентська, Садова, Дзержинського, Промбудівська, Леніна, Молодіжна, Дружби

Нова Гребля: Шевченка, Садова, Лісова, Берегова, Центральна, Гагаріна, Польова, Вабля, Молодіжна, Фрунзенська, Харківська

Вабля: Вабля, Вишнева, Харківська, Молодіжна, Каштанова

Блиставиця: Нова

Усунення дефекту

з 11 по 17 год

Броварський

Бровари: Вокзальна, Онікієнка Олега, Гасин Ольги, Гетьманська

Усунення дефекту

з 10 по 16 год

Броварський

Княжичі: Мирна, Максименка, Зелена, Слави, Лисенка, Майська, Травнева, Гороб'я, Стогнія, Польова, Соборності, Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Будівельників, Княжий пров., Садова, Київська, Дачна, Озерна, Стогнія пров., 5 Лінія, Київський, 3 Лінія, Ялинкова, Вільхова, Лісна, 9 Лінія, Ювілейна, Кутузова, Абрикосова, Марії Лагунової, Кутузова пров., Щаслива, Патріотична, Шкільна, Глибока, Свободи, М.Логунова, Нова, Осинкова, Лесі Українки, Гагаріна, Ясна, Поповича, Ясний, Райдужна, Корольова, СТ "Ялинка", "СТ ""Ялинка""", -, Кільцева, Любомира Гузара, Гузара, Затишна, Кагатна

Требухів: Щаслива

Зазим'є: Мельника

Бровари: Гордієнка Костя, М.Лагунової, Короленка, Металургів, Окружна

Шевченкове: Теплична, Космонавтів, Київська

Соболівка: Воїнів Інтернаціоналістів

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Броварський

Красилівка: Лесі Українки, Дяченка, Центральна, Героя, Чкалова

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 8 по 17 год

Броварський

Бровари: Костири Софронія, Кармелюка, Петлюри Симона

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Васильківський

Глеваха: Київська, Комсомольська, 1 Травня, Механізаторів, Шкільний, Шевченка, Лугова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Васильківський

Глеваха: Комсомольська, Пимоненка, Коцюбинського, Польова, Матросова, Ковальова, Марка Шляхового, Лугова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Васильківський

Хлепча: Ватутіна

Технічне переоснащення

з 9 по 15 год

Васильківський

Барахти: Поле, Леніна

Технічне переоснащення

з 9 по 15 год

Васильківський

Путрівка: Дорошенка пров., Вишневий, Козачий пров., Путрівська, Спортивний

Технічне переоснащення

з 9 по 15 год

Васильківський

Путрівка: Мічуріна пров., Мічуріна, Трудовий

Технічне переоснащення

з 9 по 15 год

Васильківський

Путрівка: Польова, Квіткова, Нахімова пров.

Березанщина: Яблунева

Технічне переоснащення

з 9 по 15 год

Васильківський

Глеваха: Морозова, Зелена, Зелений, Пушкіна, Лісна, Боярська, Молодіжна, Учительський

Виконання приєднання клієнтів

з 9 по 16 год

Васильківський

Васильків: Матросова, Північний, Гастелло, Олександра Лістрового, Преображенська, Козацька, Матросова пров., Гастело пров., 4 Петровського пров., Овражний, Вугільний

Ремонтні роботи

з 9 по 16 год

Васильківський

Васильків: 1 Мічуріна пров., 2 Мічуріна пров., Мічуріна, Заводська, Мічуріна пров., Кільцева, 1-го Травня, Небесної Сотні, Покровська, Квітки-Основ'яненка, Володимирська

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Васильківський

Кулибаба: Першотравнева, Київська, СТ "Кіно", Першотравневий

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Вишгородський

Вища Дубечня: Жовтнева, Лугова, Леніна, Перемоги, Київська, Лісова, Соборна, Лісовий, Шевченка, Визволителів, Прибережна

Пірново: Київська

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 11 по 17 год

Вишгородський

Вишгород: Калнишевського, Проммайданчик ГАЕС

Катюжанка: Київська

Усунення дефекту

з 11 по 17 год

Вишгородський

Демидів: Фастова, Б.Хмельницького, Київська, Садова, Кільцева, Радянська, Гурєєва, Шкільний, Варвари Довженко, Річна, Васильєва

Вишгород: Мазепи, Шкільна, Шолуденка, Глібова

Лютіж: Приморська, Цвілія, Урочище “Поле”, Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського, Трофімова, Вітряного, Сердитого, Чапаєва, Б.Хмельницького, урочище "Лісове-1", Нефьодова, 50 років СРСР, Комарова, Пушкіна, Шевченка, М.Рильського, Ватутіна, Урочище “Туровча”, Сваромська, Квіткова, Полянського, Поповича, Лесі Українки, І. Франка, Малькова, Київська, Чернинська, Прилісна, Вишнева, Польова, Панченко, Вишгородська, Дніпровська, Масив Північний, Молодіжна, Бірківська, Новий масив

Литвинівка: Червона Слобода

Воропаїв: Молодіжна

Глібівка: Соборна

Димер: Вулиця невизначена

Синяк: Жовтнева

Старі Петрівці: СТ “Міраж”

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Вишгородський

Гаврилівка: Ватутіна

Катюжанка: Заводська, Молодіжна, Богдана Хмельницького

Димер: УКЗ Димер

Усунення дефекту

з 9 по 15 год

Згурівський

Стара Оржиця: Центральна, Незалежності, Миру

Усунення дефекту

з 9 по 15 год

Ірпінський

Ірпінь: Степанівська, Університетська, Північний, Північна, 2 Північний Тупік, Гоголя, Карла Маркса

Усунення дефекту

з 10 по 16 год

Ірпінський

Буча: Чкалова, Вокзальна, Воїнів Інтернаціоналістів

Ремонтні роботи

з 11 по 17 год

Ірпінський

Ірпінь: Соборна, 1-го Травня, Федорова, Чехова, Лісова, Матросова, Київська, Щаслива, Виговського, Пушкінська, Мінеральна, Українська, Лермонтова, Пролетарська, М.Рильського, Максима Рильського пров., Свердлова, Піонерська, Лесі Українки, Університетська, Ватутіна, Молодіжна, Північна, Гагаріна, 2 Український, Київський, Лисенка, 1 Північний Тупик, Північний, 2 Північний Тупік, Капітана Зайцева, Садова, 1 Український, Квіткова, Шевченка, О.Кошового, Комінтерна, Достоєвського, Стоянка 2 Кошевого, Миколи Носова, Гостомельське Шосе, Карла Маркса

Буча: Ватутіна, Кірова

Стоянка: Садова, Свердлова

Ворзель: Лісова, Тюльпанова

Коцюбинське: Пономарьова

Усунення дефекту

з 11 по 17 год

Ірпінський

Буча: Грибоєдова, Тургенєва, Некрасова, Інститутська, Тургенєва пров., Сілезька

Ірпінь: Українська

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 12 по 18 год

К.-Святошинський

Хотів: Київська, Луговий, Гайова, Коцюбинського, Князькина, Б.Хмельницького, Лугова, Лісова, Голосіївська

Буча (Києво-Св.): Пролетарська

Технічне переоснащення

з 11 по 17 год

К.-Святошинський

Петропавлівська Борщагівка: Комсомольська, Чкалова, Берегова

Ремонтні роботи

з 11 по 17 год

К.-Святошинський

Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна

Дмитрівка: Молодіжна

Хотів: Паширова

Мила: Комарова

Боярка: Хрещатик

Гореничі: Леніна

Гнатівка: Заводська

Гатне: Озерна

Усунення дефекту

з 11 по 17 год

К.-Святошинський

Боярка: 50 років Жовтня, Магістральна, Білогородська, СТ "Вугільник" Лінія 25

Усунення дефекту

з 11 по 17 год

К.-Святошинський

Віта-Поштова: Звенигородська, Набережна, Боярська, К.Маркса, Боярський, Лесі Українки, Шевченка, Прорізна, Мічуріна, Ковпака, Островського, Матросова, Квітнева, Берегова, Гончарна, Лісна, Кордон 47, Лісова, Нова, Зелена, Гоголя, Польова, Садова, Молодіжна, Придорожна, Верхньосадова, Паркова, Одеська, Траса Київ-Одеса, Кооперативна, Банкова, Ярослава Мудрого, Вітянська, Стрілецька, Лисенка, Василя Стуса, Ревен Яр, Вереснева, Тарасівська

Юрівка: Набережна, Шевченка

Боярка: Михайла Грушевського

Тарасівка: Ярова

Малютянка: Амосова

Усунення дефекту

з 11 по 17 год

К.-Святошинський

Тарасівка: Маяковського, Набережна, Чапаєва, Київська, Радянська, Гагаріна, Жовтневий, Щорса, Пушкіна

Чайки: Катерини Білокур

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Кагарлицький

Зорівка: Шевченка, Садова

Кадомка: Михайлова, Волошка

Калинівка: Лісова

Великі Пріцьки: Хутір Дібрівка, Виселка

Онацьки: 8 Березня, Шевченка

Півці: Центральна, Пивці, Садова, Шевченка, 8 Березня, Польова, Солов`їна, Дружби, 1-го Травня, Гагаріна, Нова

Яблунівка: Яблунівка, Миру, 8 Березня, Гагаріна, Шевченка, Польова

Усунення дефекту

з 13 по 19 год

Макарівський

Колонщина: Таврійська, Марянівка, 1 Травня, Шевченка, Каховська, Херсонська, Гагаріна, Росохівська, Набережна, Тишури, Київська, Слобідська, Комарова, Тішурі пров., КТП в полі, Молодіжна, Садова, Архітектора Доценка, Антрацитівська, Софіївська, Новомар`янівська, Вишеградська, Спасівська, Надії, Райдужна, Святителя Димитрія, Троїцька, Воскресенська, Святителя Димітрія

Маковище: Польова, Шевченка, 40 років Перемоги, Центральна, Корабельна, Набережна, Жовтнева, Гагаріна, Ватутіна, Виноградна

Макарів: Ватутіна

Вишеград: Київська

Мотижин: Слобода

Копилів: Миру

Людвинівка: Калинівський

Липівка: Шевченка

Мар'янівка: Мар’янівка, Пальтонівка

Гавронщина: Польова

Березівка: КТП

Плахтянка: Коцюбинського

Усунення дефекту

з 11 по 17 год

Макарівський

Осиково: Івана Мазепи, Чапаєва, Горького, Київська, Лугова, Ватутіна, Садова, Ватутіна пров., КТП в полі, Лісна, Абрикосова, Травнева, Квітнева

Лишня: Київська, Київський, Шевченка, 40 років Жовтня, Запорізька, Кар'єрна, Польова, КТП в полі, Садова

Мостище: Шевченка, Осиківська, Щорса, Лісова, Кірова, КТП в полі, Рибчин Яр

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Обухівський

Копачів: Зарічна, Вишнева

Застугна: Вишнева

Ремонтні роботи

з 13 по 19 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Миру, Героїв Дніпра, Прорізна, Небесної Сотні

Виконання приєднання клієнтів

з 9 по 15 год

П.-Хмельницький

Жовтневе: Переяславська, Корзуна, Миру

Ремонтні роботи

з 9 по 16 год

Рокитнянський

Рокитне: Жовтнева

Ремонтні роботи

з 11 по 17 год

Рокитнянський

Рокитне: Ігоря Зінича, Слави, Вишневий, Гайова, 8 Березня, Шевченка, Пісчана, Перемоги, Мовчанівська, Патріотична, Степова, Короленка, Цукровиків, Шевченка пров., Заводська, Лугова, Медоварна, Першотравнева, Ювілейний, Лесі Українки, Садова, Луговий, Нижній пров., Новий, 9 Січня, Визволення, Миколаєва, Челюскінців, Набережна, Вокзальна

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Рокитне: Короленка, Ентузіастів, Незалежності, Освіти, Садова

Житні Гори: Центральна

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Рокитне: Медоварна, Поштова, Першотравнева, Заводська, Маслозаводська, Вокзальна, Ігоря Зінича, Незалежності

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Рокитне: Червона Січ, Братів Липовенків, Липневий, Вільшаний, Європейська, Енергетиків

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Сквирський

Пищики: Леніна, Миру, Перемоги, Театральна, Гагаріна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Сквирський

Сквира: Лесі Українки, Максима Рильського, Короленка, Слободянський, Горького, пров. Горького

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Сквирський

Сквира: Гагаріна, Байдукова, Байдукова пров., Проектна

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 8 по 18 год

Сквирський

Пищики: Перемоги, Миру, Садова, Польова, Леніна

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 8 по 18 год

Сквирський

Пищики: Перемоги, Миру, Садова, Польова, Леніна

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 8 по 18 год

Ставищанський

Ставище: Водопійна, Цимбала Сергія, Лісова, Героїв Чорнобиля, Ярослава Мудрого, Ярова

Оперативні перемикання

з 9 по 18 год

Ставищанський

Ставище: Цимбала Сергія

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 9 по 18 год

Таращанський

Улашівка: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська

Тараща: Пушкіна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Таращанський

Косяківка: Шкільна, Польова, Перемоги, Гончарова, Молодіжна

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 19 год

Фастівський

Триліси: Нова

Ремонтні роботи

з 11 по 17 год

Фастівський

Фастів: Лебедина, Європейська, Житомирська, Європейський пров., Годованцева, Солов`їна, Бишівська, Дорогинська, Дорогинський, Сагайдачного, Дорошенка, Журавлина, Грушевського, Коржаневського, Сковороди, Коржанівського пров., Сонячна, Козацька, Савченка, Силенка, Савченка пров., І. Виговського, Тітова, Лермонтова, Лермонтова пров., Григоренка Дмитра, Героїв Мінометників, Бояринцева, Драгоманова

Мала Снітинка: Польова, СТ “Чайка” вул. Калинова, Терешкової, Молодіжна, Матросова, Шкільна, Сеповська, Тітова

Велика Офірна: Чумацький Шлях

Ремонтні роботи

з 12 по 18 год

Чорнобильський

Черемошна: Набережна

Чорнобиль: Радянська

Ремонтні роботи

з 11 по 17 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви, Ливарна, Радянська, Кірова

Ремонтні роботи

з 9 по 13 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви

Ремонтні роботи

з 9 по 13 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Радянська, Без назви

Ремонтні роботи

з 9 по 13 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Радянська, Без назви, Карла Лібкнехта, Б. Хмельницького, Горького, Полупанова, Кірова

Ремонтні роботи

з 9 по 13 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Радянська, Без назви

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Яготинський

Яготин: Шевченка, Пирятинський, Незалежності, Пирятинська, Шмідта, Довженка пров.

Ремонтні роботи

з 10 по 15 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 20 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

субота, 28 травня 2022 г.
16:29
Волонтери з усієї України відправляють цивільним і військовим тонни гуманітарного вантажу (фото)
15:32
В Україні частково відновлено електронні черги для подачі документів на паспорт
14:05
Ботанічний сад на столичному Печерську відкрили для відвідувачів
13:15
Україна отримує протикорабельні ракети Harpoon, - Міноборони (відео)
12:47
На Київщині комендантська година з 29 травня по 5 червня діятиме щодня з 23:00 до 5:00
12:13
Створено онлайн-бібліотеку обкладинок світових ЗМІ, присвячених Україні за час війни
11:01
На Київщині за минулу добу знешкоджено понад 238 вибухонебезпечних предметів
10:20
Внаслідок збройної агресії рф в Україні загинули 242 дитини, понад 440 отримали поранення
10:03
Втрати рашистів сягнули 30 тисяч вояків та 1 330 танків, - Генштаб ЗСУ
09:21
Сьогодні, 28 травня, ярмарки пройдуть в семи районах столиці (адреси)
09:15
В ніч на суботу окупанти обстріляли одну з громад Дніпропетровщини, під вогонь потрапила церква
08:31
В росії проводять приховану мобілізацію, - Генштаб (відео)
п'ятниця, 27 травня 2022 г.
22:40
“Нафтогаз" стане національним оператором на ринку нафтопродуктів, - голова правління НАК
22:00
Собор УПЦ оголосив про повну самостійність, засудив війну в Україні та висловив незгоду з позицією Кирила
21:35
Україна закликала Німеччину припинити або скоротити транзит газу через “Північний Потік-1”
21:03
На Харківщині українські десантники знищили ще один російський вертоліт Ка-52 “Алігатор”
Календар подій
Київрада збирається легалізувати будівництво скандального ЖК “Life Story” на вулиці Метрологічній
27 травня 2022 г. 10:30
Київрада збирається легалізувати будівництво скандального ЖК “Life Story” на вулиці Метрологічній
Найближчим часом Київрада планує змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,4 га на вул. Метрологічній, 13, 13-а, 15, 15-а, в охоронній зоні парку “Феофанія” у Голосіївському районі. Цю землю початково виділяли фізособам по 10 соток під індивідуальне будівництво. Потім її власником стала ТОВ “Екзітос ЛТД” (компанія із орбіти забудовника “Lev Development”). В період коли кінцевим бенефіціаром цієї компанії виступала сестра одіозного екс-секретаря Київради Олеся Довгого, Київська міськдержадміністрація (КМДА) дозволила проєктувати на цій землі житлову багатоповерхівку, яку, всупереч цільового призначення землі, вже будують. Тепер з подачі КМДА столичні депутати готуються зробити так, щоб забудовники могли без питань здати ЖК “Life Story” в експлуатацію.
Багатоповерхівка на місці автостоянки: Київрада може “благословити” чергове скандальне будівництво на Оболоні
26 травня 2022 г. 16:00
Багатоповерхівка на місці автостоянки: Київрада може “благословити” чергове скандальне будівництво на Оболоні
Київська міськдержадміністрація (КМДА) запропонувала Київраді змінити цільове призначення ділянки площею 1,22 га на вул. Північній, 1, профільна комісія міськради вже погодила відповідний проєкт. Таким чином орендар цієї землі – ТОВ “Авва-Сервіс” (компанія із орбіти забудовника “МЖК “Оболонь”) – зможе побудувати на ній 26-поверховий житловий будинок. Вірогідно, що процес даної забудови вже не зупинити, адже ці роботи були фактично легалізовані при затвердженні скандально відомого Детального плану території (ДПТ) північно-західної частини Оболонського району. При цьому, столична влада, схоже, вирішила проігнорувати той факт, що заплановане будівництво суперечить Генеральному плану Києва, згідно з яким дана земля відноситься до комунально-складських територій.