четвер, 26 травня 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 20 січня 2022 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Білоцерківському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Білоцерківський Біла Церква: Зінченка Усунення дефекту з 12 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Будівельників пров. Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 11 по 17 год
Білоцерківський Шкарівка: Ватутіна, Лугова, Миколи Вінграновського, Луговий 1 пров., Луговий 2 пров., Гагаріна Технічне переоснащення з 10 по 16 год
Бориспільський Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна

Сулимівка: Леніна

Сеньківка: Миру

Усунення дефекту з 10 по 16 год
Бориспільський Чубинське: Виставкова, Дачна, Л.Шевцовой, Погребняка, Виноградна, Київська, Бориспільська, Наукова, Вербицького, Хаврука, Яблунева, Садово-Дачна, Садибна, СТ “МВС України”, Садова

Мала Олександрівка: Лісова, Соснова, Садово-Янтарна, Київська, Гагаріна, Пшенична, Малинова, Янтарна, Горіхова, Космічна

Безуглівка:

Сошникiв: Іванова

Велика Олександрiвка: Вишнева, Київський Шлях, Незалежності, Б.Хмельницького, Гагаріна, Сухомлинського, Молодіжна, Кочнєва, Європейська, Тиха, Чубинського, Лесі Українки, Озерна, Сонячна, Каштанова, Петлицького

Ремонтні роботи з 10 по 16 год
Бориспільський Бориспіль: Аеропорт Ремонтні роботи з 10 по 16 год
Бородянський Загальці: Молодіжна, Свободи, Незалежності Усунення дефекту з 10 по 16 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Квіткова, Центральна, Генерала Небогатова, Амосова, Привокзальна площа, Привокзальна Усунення дефекту з 9 по 15 год
Броварський Красилівка: Лесі Українки, Дяченка, Центральна, Героя, Чкалова Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Київська, В’ячеслава Чорновола Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Вокзальна, Онікієнка Олега, Гасин Ольги, Гетьманська Усунення дефекту з 10 по 16 год
Броварський Княжичі: Мирна, Максименка, Зелена, Слави, Лисенка, Майська, Травнева, Гороб'я, Стогнія, Польова, Соборності, Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Будівельників, Княжий пров., Садова, Київська, Дачна, Озерна, Стогнія пров., 5 Лінія, Київський, 3 Лінія, Ялинкова, Вільхова, Лісна, 9 Лінія, Ювілейна, Кутузова, Абрикосова, Марії Лагунової, Кутузова пров., Щаслива, Патріотична, Шкільна, Глибока, Свободи, М.Логунова, Нова, Осинкова, Лесі Українки, Гагаріна, Ясна, Поповича, Ясний, Райдужна, Корольова, СТ "Ялинка", "СТ ""Ялинка""", -, Кільцева, Любомира Гузара, Гузара, Затишна, Кагатна

Требухів: Щаслива

Зазим'є: Мельника

Бровари: Гордієнка Костя, М.Лагунової, Короленка, Металургів, Окружна

Шевченкове: Теплична, Космонавтів, Київська

Соболівка: Воїнів Інтернаціоналістів

Ремонтні роботи з 11 по 17 год
Броварський Бровари: Костири Софронія, Кармелюка, Петлюри Симона Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Армії УНР, Анатолія Луценка, Зазимський шлях, Київська, Петропавлівська, Оболонська, Амосова академіка, І.Гонти, Оболонський, Староміський пров., Тургенєва, Озерний, Деснянський, Коновальця Євгена, Тихий, Благодатна, Биківнянська, Янченка Дмитра, Сєрова, Маяковського, Пластунська, Полуботка Павла, Чепурного, Чехова, Юрія Шевельова, Богомольця академіка, Електриків, Переяславський шлях, Княжицька, Перонна, Лугова, Івана Пулюя, Герцена, Ярмаркова, Зеленського Євгенія, Парковий, Франка, Ремонтників, Пушкіна, Благодатний пров., Удовиченка Олександра, Лисенка, Симиренка Платона пров., -, Леонтовича, Дорошенка, Запорізька, Стельмаха, Ступака, Слуцька, Гончара, Павла Тичини, Л.Глібова, Глібова, Бульвар Незалежності, Єдності, Богунського, Красилівська, Катерини Білокур пров., Коцюбинського, І.Сірка, Остряниці Якова, Барбона Миколи пров., Піщаний, Філатова пров., Садова, Бориспольця, Івана Батечка, Удовиченка Олександра пров.

Княжичі: Нова

Заворичі: Шевченка

Соболівка: Ватутіна

Зазим'є: Київська

Погреби: Промислова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Богданівка: Богдана Хмельницького, -, Церковна, "СТ ""Прилісся""", Центральна

Залісся: Резиденція, Центральна

Велика Димерка: Промислова

Бровари: Олімпійська, Шевченка

Рожни: Свободи

Рожівка: Броварська, Слави, -

Зазим'є: Пролетарська, Осіння

Підключення/відключення споживачів з 8 по 18 год
Броварський Погреби: Соборна, Центральна, Яблунева, Шевченка, Малишка, Некрасова, Ватутіна, Лесі Українки, Єдності, Гончара, Молодіжна, Грушевського, Тополина, Солов'їна, Зарічна, Франка, Берегова, Європейська, Весняна, Гоголя, Лугова, -, "Масив ""Кругла""", Городецького, Чкалова, Суворова, Тепличний пров., Майданівська, Кутузова, Гайдара, Горького, Каштанова, Теплична, Різдвяна, Горького пров., Дубрівський шлях, "Масив ""Діброва""", Погребський шлях, Незалежності, Завбірська, Нова, Світанкова, Мічуріна, Вишнева, Суворова пров., Покровська, Софіївська, Терникова, Польова, Київська, Столична, Пухівська, Озерна, Рибальська, Старосільська, Висока, Старосільський, "Масив ""Залющина""", Гайова, Осіння, Промислова, Райдужна, Прорізна, Садова, Лідіївська, Ратушного, Пасіченка, А. Пасіченка, Гагаріна, Кодацька, Стародеснянська, Деснянська, Чижика О.

Пухівка: Деснянська

Рудня: Лебідська, Шкільна

Семиполки: Київське шосе

Бровари: Ступака, Калініна

Зазим'є: Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський, Польова

Гоголів: Шевченка

Рожни: Молодіжна

Усунення дефекту з 9 по 16 год
Васильківський Глеваха: Морозова, Зелена, Зелений, Пушкіна, Лісна, Боярська, Молодіжна, Учительський Виконання приєднання клієнтів з 9 по 18 год
Васильківський Хлепча: Косіора, Шевченка, Якіра, Батюка, Підгірна, Ватутіна, Лісова Поляна, Молодіжна, СТ "Сахенерго", СТ "Лісова поляна", СТ "Струмок", Верхній Вал, Степова, Гориста, Дачна, Змієвий вал

Велика Солтанівка: Набережна, Васильківська, Лісова, Жовтнева, Леніна

Діброва: Щастя, Центральна, Грушевського, Мічуріна, Садова, Жовтневий, Калинова, Шкільна, Лісовий, Шкільний, Яровий, Нова, Горіховий, Вишнева, СТ "Дуброва", СТ "Стугна", Васильківська, Васильківський, Благодатна, Лесі Українки, Калинівська

Багрин: Польова, Гагаріна, Горького, Лисенка, Островського, Залізнична, Пушкіна, Київська, Волошкова, Квіткова, Механізаторів, Шевченка, Молодіжна, Дружби, Озерна, Незалежності, Заводська, Залізничний, Лугова, Михайлівська, Соборна

Калинівка: Центральна, Сонячна, Леніна, Ватутіна, Степова, Олега Кошового

Кожухівка: Данилівська

Здорівка: Ватутіна

Данилівка: Зелений Бір, Д.Галицького, Травнева, Н.Верещак

Іванковичі: Садова

Глеваха: Фастівська

Усунення дефекту з 10 по 16 год
Васильківський Іванковичі: Ярова, Шкільна, Івана Кудрі Технічне переоснащення з 9 по 15 год
Васильківський Устимівка: Залізнична Усунення дефекту з 10 по 16 год
Васильківський Глеваха: Яблунева, Кошового, Володимирська, Додохова, Вокзальна, Спортивна, Грушевського Технічне переоснащення з 9 по 15 год
Васильківський Глеваха: Дорожна, Залізнична, Перемоги, Уманська Технічне переоснащення з 9 по 15 год
Васильківський Рославичі: Дачна Технічне переоснащення з 9 по 15 год
Васильківський Глеваха: Карла Маркса, Саксаганського, Кирилівська, Галицька, Академічна, Любавинська, Мефодіївська Технічне переоснащення з 9 по 15 год
Васильківський Глеваха: Київська, Комсомольська, 1 Травня, Механізаторів, Шкільний, Шевченка, Лугова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Глеваха: Комсомольська, Пимоненка, Коцюбинського, Польова, Матросова, Ковальова, Марка Шляхового, Лугова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Васильків: Матросова, Північний, Гастелло, Олександра Лістрового, Преображенська, Козацька, Матросова пров., Гастело пров., 4 Петровського пров., Овражний, Вугільний Ремонтні роботи з 9 по 16 год
Васильківський Васильків: 1 Мічуріна пров., 2 Мічуріна пров., Мічуріна, Заводська, Мічуріна пров., Кільцева, 1-го Травня, Небесної Сотні, Покровська, Квітки-Основ'яненка, Володимирська Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Вишгородський Вища Дубечня: Жовтнева, Лугова, Леніна, Перемоги, Київська, Лісова, Соборна, Лісовий, Шевченка, Визволителів, Прибережна

Пірново: Київська

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 10 по 16 год
Вишгородський Хотянівка: СТ "Пролісок", СТ "Каскад", Садова, СТ "Зоря", СТ “Рассвет”, СТ "Червоний прапор", СТ "Ялинка", СТ "Залізничний", СТ "Нива", СТ "Лаванда", СТ "Дружба КПІ", СТ "Урожай", СТ "Лелека", СТ "Лотос", СТ "Лотос-1", СТ "Озерне", СТ "Озерний-3", Масив “Світанок”, СТ " Азарт", СТ "Глядин", СТ "Сонячний", СТ "Оболонь", СТ "Пролісок-10", Лісова, Лісовий, Піщана, СТ “Світанок”, Яблунева, Михайлівська, Урочище Баштан, масив "Північний", СТ "Дальнє"

Лебедівка: СТ "Глядин", Озерна

Усунення дефекту з 10 по 14 год
Вишгородський Старі Петрівці: Горіховий, Леніна, Петрівські кручі, Князя Святослава, Заводська, Приморський Усунення дефекту з 10 по 16 год
Володарський Рубченки: Клубний, Дружби, Лесі Українки, Жовтнева, 8 Березня, Польова Виконання приєднання клієнтів з 10 по 16 год
Ірпінський Буча: Грибоєдова, Тургенєва, Некрасова, Інститутська, Тургенєва пров., Сілезька

Ірпінь: Українська

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 11 по 17 год
Ірпінський Буча: Грибоєдова, Тургенєва, Некрасова, Інститутська, Тургенєва пров., Сілезька

Ірпінь: Українська

Усунення дефекту з 10 по 16 год
Ірпінський Ірпінь: Мінеральна, Щаслива, Українська, Соборна Усунення дефекту з 10 по 16 год
Ірпінський Ірпінь: Зелена, Висоцького пров., Ворзельська, Свердлова, О.Кошового, Північна, Висоцького, Сонячна, Зарічна, Ворзельський, Ф. Кричевського, Рубежівська, Бучанська, Стоянська, Бучанський, Львівська, Стоянка 2 Кошевого

Стоянка: Свердлова, Садова

Дмитрівка: Гуца, Фестивальний

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
К.-Святошинський Гореничі: Нова, Шевченка, Петрівського, Леніна, Глібова, Садова, Підгірна, Цвіткова, Гайдая, Шевченка пров., Лермонтова, Квіткова, Малиновського, Молодіжна, Соборна, Бородавки, Гагаріна, Воронкова, Леніна пров., Воронцова, Будівельна, Гарматний, Теплична, Столична, Електриків, Дружби, Хоменка

Білогородка: Героя Печеного

Мила: Шевченка пров., Шевченка

Забір'я: Грисюка

Лука: Шевченка

Дмитрівка: Лісна

Святопетрівське: Петрівського

Музичі: Шевченка

Петрушки: Лесі Українки

Тарасівка: Островського

Шпитьки: Джерельна

Хотів: Липовий Яр, Князькина

Гнатівка: Шевченка, ст. Житомирська, Перепелина, Північна, Білогородка, Електриків, Перемоги, Островського, В. Чорновола, Торгівельна, Софіївська, Затишна

Київ: Академіка Глушкова

Петропавлівська Борщагівка: Озерна

Нове: Івана Мазепи

Новосілки: Васильківська, Теремська

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
К.-Святошинський Хотів: Київська, Луговий, Гайова, Коцюбинського, Князькина, Б.Хмельницького, Лугова, Лісова, Голосіївська

Буча (Києво-Св.): Пролетарська

Технічне переоснащення з 10 по 16 год
К.-Святошинський Боярка: Богданівська, Новобогданівська, О.Богомазова, Михайла Грушевського, Вокзальна, Злагоди, Шкільна, Хрещатик, Тарасівська, Боярка

Дмитрівка: Молодіжна

Ремонтні роботи з 10 по 16 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Комсомольська, Чкалова, Берегова Технічне переоснащення з 9 по 15 год
К.-Святошинський Лісники: Тельмана, Клубна, Вітряні Гори, Вітряна, Панська, Центральна Усунення дефекту з 9 по 15 год
К.-Святошинський Тарасівка: Маяковського, Набережна, Чапаєва, Київська, Радянська, Гагаріна, Жовтневий, Щорса, Пушкіна

Чайки: Катерини Білокур

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Кагарлицький Липовець: Перемоги, 1-го Травня, Миру, 8 Березня Усунення дефекту з 10 по 16 год
Кагарлицький Стайки: Ранкова, Зарічна, Шевченка, Григорія Іванченка, Незалежності, Кільцева, Київська, Стадіонна, Колгоспна, Козацька, Дніпровський, Наддніпрянська Усунення дефекту з 10 по 16 год
Макарівський Макарів: Мирний, Миру, Вишнева, Прогрес, Пушкіна, Дружби, Піонерська, Бондаренка, Озерна, Толстого, Димитрія Ростовського, Проектна, Стуса Василя, Гончара Олеся, Туптала, Черешньових, Петриченка, Комарова, Незалежності, Механізаторів Усунення дефекту з 9 по 15 год
Макарівський Березівка: Житомирська, Архітектурна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Осиково: Івана Мазепи, Чапаєва, Горького, Київська, Лугова, Ватутіна, Садова, Ватутіна пров., КТП в полі, Лісна, Абрикосова, Травнева, Квітнева

Лишня: Київська, Київський, Шевченка, 40 років Жовтня, Запорізька, Кар'єрна, Польова, КТП в полі, Садова

Мостище: Шевченка, Осиківська, Щорса, Лісова, Кірова, КТП в полі, Рибчин Яр

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Миронівський Владиславка: Набережна, Заводська, Академіка Кириченко, Центральна Ремонтні роботи з 10 по 16 год
Обухівський Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 15 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Нова, Південна, Гагаріна, Лесі Українки, Франка, Партизанська, Набережно-Лугова, Кожедуба, Жовтневої Революції, Вербовий

Обухів: Васильківська

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 15 год
Обухівський Креничі: Межигірська, СТ "Родник", Зелений Гай, Межигірський пров. Виконання приєднання клієнтів з 9 по 15 год
Обухівський Підгірці: Київська, Васильківська, Нагірна, Польова, Боровкова

Креничі: Центральна, Лісова, Межигірська, Садова, Польова, СТ "Родник", Зелений Гай, Межигірський пров.

Копачів: Горького

Обухів: Київська

Великі Дмитровичі: Лесі Українки, Київська, Бідношеї, Васильківська, Невизначена

Малі Дмитровичі: Васильківська, Володимирська

Українка: Зв'язку

Григорівка: Садова

Мала Вільшанка: Садова

Паращина: Садова

Рославичі: Поле

Гвоздів: СТ "Смерічка – 2"

Ремонтні роботи з 11 по 17 год
Обухівський Пінчуки: Радянська

Гвоздів: СТ "Сонячний"

Ремонтні роботи з 11 по 17 год
Обухівський Козин: СТ "Берег", ж/м "Краєвид", СТ "Міжріччя-1", Конча-Заспа, Старокиївська, Солов'яненка, пров. Рибальський, Вереснева, Дамба, Ханський, СТ "Берегиня", Садова, Столичне Шосе, Нова, ж/м “Козинський”, Лугова, СТ “Роздолля”, Київська

Мала Вільшанка: Садова

Обухів: Яблуневий м-р, Київська, Каштанова

Плюти: Лугова, Плютовська, Ж/м Лісовий, СТ “Світанок-2”, Малишка, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова

Григорівка: Леніна

Нові Безрадичі: Кооп. “Авгур”

Українка: Приозерна, Київська, СТ“Дружба”, СТ "Мрія", СТ "Ліра", СТ “Берізка”, СТ “Енран”

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Обухівський Козин: Київська, Партизанська, Чиженко, Шевченка, Кожедуба, Садова, Нова, Озерна, Лісова, Лісна

Обухів: Каштанова, Малишка

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Святилівська, Борисоглібська, Громова, Богомольця, Куреди Гаврила, Остапа Вишні, Соборна, Борисовське поле, Можайська, Металургів, Заповітна, Наливайка, Тітовського, Привітна, Ранкова, Криворізька, Костомарова Миколи, Свободи, Героїв Дніпра, Волошкова, Леонтовича Михайла, Нахімова адмірала, Весняна, Літня, Житня, Вечірня, Володимира Мономаха, В. Глібовича, Грушевського Михайла, Кожум'яки, Пєсклова, Гончара, Хмельницького Богдана

Гребля: Шевченка, Миру, Нова

Гайшин: Гайова, Шевченка

Дем'янці: Партизанська, Кучеренка, Озерна, Шкільна, Центральна, Молодіжна, Кучеренка пров., Володі Ганзі

Козлів: Піщана

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 15 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Корольової Гулі, Учительська, Соборна, Борисовське поле, Володимирська, Володимира Мономаха, Свободи, Будівельників, Набережна, Грушевського Михайла, Пєсклова, Коцюбинського, Наливайка Виконання приєднання клієнтів з 9 по 15 год
П.-Хмельницький Ковалин: Центральна, Гірська, Хвойова, Артюхова, 1 Москаленка пров., Польова, Москаленка, Каласовка, 4 Москаленка пров., Хутірська, 5 Москаленка пров., 2 Москаленка пров., 3 Москаленка пров., Садова, Дригуча, Ковалинська, Поліська, Дружби, Солов'їна, Шевченка, Шкільна, Новомирська, Молодіжна

Єрківці: Польова, Жовтнева, Сонячна, Ферапонтова, Пасічна, Зоряна, Набережна, Озерний, Нова, Горького, Східна, Березова, Мисливська, Місячна, Миру, Весняна

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Соснова: Новомарківська

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 15 год
П.-Хмельницький Соснова: Леніна, Космонавтів, Берегова, Гагаріна, Жовтневої Революції, Поліська, Садова, Перемоги, Перемоги пров., Радянська, Новомарківська

Дениси: Незалежності, Центральна, Миру пров., Свободи пров., Чапаєва, Городищенський, Б.Хмельницького пров., Молодіжна, Ватутіна, Золотогірська, Соборна, Набережна, Таращанський, Павлюченка пров., Шевченка, Вишневий Яр, Береговий, Заболотнього, Форостовського

Жовтневе: Польова

Строкова: Лісова, Лугова

Сомкова Долина: Якима Сомка

Ремонтні роботи з 9 по 16 год
Рокитнянський Рокитне: Заводська, Набережна, Вокзальна Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 18 год
Рокитнянський Троїцьке: Загребля, Леніна Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне: Незалежності, Лісна, Смоляна, Круговий, Вокзальна, Князя Володимира, Виноградна, Першотравнева Ремонтні роботи з 12 по 18 год
Рокитнянський Рокитне: Незалежності, Лісна, Смоляна, Круговий, Вокзальна, Князя Володимира, Виноградна, Першотравнева Ремонтні роботи з 10 по 16 год
Сквирський Сквира: Гагаріна, Байдукова, Байдукова пров., Проектна Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Чкалова, Ватутіна, Маслова, Маслова пров., Плугатаря, Папаніна, Медовий, Франка, Співоча, Ольшевського, Слобідська, Лесі Українки, Максима Рильського, Короленка, Слободянський, Горького, пров. Горького, Кобзаря, Hовоселецька, Яблуневий, Соборна, Толстого пров., Річний, Новоселицький, Незалежності, Б.Хмельницького, Вишнева, Матросова, Кільцевий, Бондаря-Дністрового пров., Бондаря-Дністрового, Новоселицька, Калинова, Сонячна, Першотравнева, Леваневського, Громова, Стаханова, Фруктових садів, Комунар пров., П.Осипенко

Антонів: Слобода

Усунення дефекту з 10 по 16 год
Сквирський Сквира: Кобзаря, Слобідська, Hовоселецька, Яблуневий, Соборна, Толстого пров., Річний, Новоселицький Усунення дефекту з 10 по 16 год
Сквирський Самгородок: Шевченка, Центральна, Набережна, Садова, Кооперативна, Шкільна, Промислова Ремонтні роботи з 10 по 16 год
Сквирський Пищики: Перемоги, Миру, Садова, Польова, Леніна Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 18 год
Сквирський Малі Єрчики: Шевченка Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 17 год
Ставищанський Гостра Могила: Березневий, Нова

Любча: Поштова, Берегова, Береговий, Райдужна, Нова, Польова

Журавлиха: Ватутіна

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Ставищанський Василиха: Набережна, Наумова, Садова, Хутірська, Вишнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ставищанський Василиха: Наумова, Вишнева, Лугова, Банна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Таращанський Лук'янівка: Центральна, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна Усунення дефекту з 12 по 18 год
Фастівський Фастів: Якубовського, Завокзальна, Яблунева

Оленівка: Громадська, Миру, Дружби, Центральна, Фастівська, Духовських, Варвари Ханенко, Садова, Ювілейна, Святкова, Фастівський, Новоселів

Фастівець: Польова, Зелена, Дружби, Леніна пров., Веселий, Тихий, Дачний, Снітинська, Снітинський, Нова, Шевченка, Тхоржевського, Мічуріна

Гвардійське: Волинська, Лесі Українки, Польова, Вулиця невизначена

Клехівка: Мічуріна, Шкільна, Польова, Мічуріна пров., Комсомольська, Берегова, Космонавтів

Ремонтні роботи з 11 по 17 год
Фастівський Клехівка: Мічуріна, Шкільна, Польова, Мічуріна пров., Комсомольська, Берегова Ремонтні роботи з 11 по 17 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Без назви Ремонтні роботи з 9 по 15 год
Чорнобильський Черемошна: Набережна

Чорнобиль: Радянська

Ремонтні роботи з 10 по 16 год
Яготинський Яготин: Поштова, Наливайка, Маркевича, Репніних, Київська Ремонтні роботи з 10 по 15 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 19 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

четвер, 26 травня 2022 г.
11:25
Гідрослужби “Київавтодору” через зливу почали роботу в посиленому режимі
11:05
Через збройну агресію рф в Україні загинуло 240 дітей, понад 436 отримали поранення
10:51
Сьогодні в Києві очікуються сильні пориви вітру - 15-20 м/с
10:40
Втрати рашистів сягнули 29,6 тисячі вояків та 1 315 танків, - Генштаб ЗСУ
10:23
Дорожники Києва відремонтували 162 вулиці, - КМДА
09:41
У Києві 26 травня ярмарки пройдуть в п'яти районах міста (адреси)
09:07
Поліція Київщини затримала групу підозрюваних у крадіжках пального
09:00
В МВС готові до відсічі спроб вторгнення з Півночі, вздовж кордону з білоруссю ударні групи ворога не формуються
08:21
Ворог здійснив нальоти гелікоптерами на Миколаївщину та Херсонщину, - ОК “Південь”
08:10
За два дні продали близько 2 млн марок “Русскій воєнний корабль… Всьо!”, - Смілянський
08:03
Зеленський нагородив 144 українських військових
07:30
Тривають бої на Бахмутському напрямку і в Лимані, ЗСУ відбили 10 атак ворога, - Генштаб
середа, 25 травня 2022 г.
22:07
З 1 червня у низці європейських країн скасують безкоштовний проїзд для українців
21:48
Внаслідок ракетного удару військ рф по Запоріжжю пошкоджено понад 60 приватних будинків та ТРЦ (фото, відео)
21:27
Рашисти використали 60 відсотків запасів високоточної зброї, - Міноборони
21:03
Зеленський підтримав петицію про візовий режим для громадян рф
Календар подій
З київської громади знов намагаються стягнути 671,5 млн. гривень за “примарну” реконструкцію Харківської площі
24 травня 2022 г. 09:00
З київської громади знов намагаються стягнути 671,5 млн. гривень за “примарну” реконструкцію Харківської площі
В суді по другому колу починається розгляд справи про стягнення з бюджету Києва 24,46 млн доларів США (671,5 млн. гривень) на користь екс-інвестора реконструкції Харківської площі. Мова йде про ТОВ “Київ Термінал” (компанія відомого грузинсько-російського бізнесмена Тамаза Сомхішвілі), яке не встигло приступити до реконструкції: підписаний в 2007 році інвестдоговір було розірвано в 2013 році, але фірма начебто понесла значні збитки. Черговий раунд судових розглядів може бути поганим знаком для столичної громади: у “Київ терміналі” за невідомих обставин погодились зменшити розмір своїх претензій та не побоялись заплатити солідний судовий збір. На думку фахівців, це може свідчити про певні домовленості на “найвищому рівні”. При цьому, для громадськості можуть ускладнити участь у судовому процесі через воєнний стан.