понедельник, 26 июля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 21 грудня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Назва районного підрозділу Населений пункт Назва вулиць на яких буде відсутнє постачання електроенергії Роботи Години проведення робіт
Баришівський с.Веселинівка с.Устинова Гребля с.Борщів Устинкова Гребля: Миру, Устинова Гребля, Грушевського, Леніна, Шевченка Веселинівка: пров. Козацький, Семиградової, О.Сокола, Горького, Б.Хмельницького, Пирогова, СТ, Донецька, Гоголя, З.Ткачик, Польова, Гагаріна, Донецький, Нова, Прорізна, Переселенська, Полтавська, Генерала Буряка Борщів: Автошосе Київський Шлях, Грушевського, Лесі Українки, Переселенців, Незалежності, Лесі Українки пров., Шевченка, Тихий, Б.Хмельницького Реконструкція з 8-30 по 16-30 год
Баришівський Хлопків, Швачиха, Дернівка, Баришівка, Коржі вул:Хлопківська, Хуторська, Лісова, Польова, Набережна вул:Зоряна, Братерська вул:Невизначена, Польова, Гайова, Лесі Українки, Молодіжна, Калинова, Лисенка пров., Довженка, Мічуріна, Ватутіна пров., Суворова, Шевченка пров., Затишний пров., Центральна, Лісна, Франка, Клубний, Перемоги, Лісова, Б.Хмельницького, Квітуча, Дружня, Березанський шлях вул:Красилівка, Красилівський пров., Красилівська, Березанський Шлях вул:Шевченка, СТ організації:Дочірнє підприємство Дитячий, ФОП Лєщинський Павло сільська рада, Фогель Ольга Іванівна, ФОП Зозулевич Лідія Іванівна, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ товариствоОзерне, СадівницькеТОВАРИСТВО, Баришівська селищна рада, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МОЛОДІ ТА СПОРТУ, ФОП Кушпіль Василь Миколайович, ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ БАРИШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ, Садівницьке товариствоГідробудівельник, ФОП Ющенко Наталія Олексіївна, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БАРИШІВСЬКОЇ, ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСИВО БОРИСПІЛЬСЬКЕ Реконструкція з 8-30 по 15-00 год
Баришівський Веселинівка вул:Г.Собачко, Семиградової, Франка, Франка пров., пров. В.Дарди, Механізаторів пров., Молодіжна, Світанкова, Б.Хмельницького, Квіткова, Лесі Українки, Квітковий, Мічуріна, Матросова, Леніна, Лісова, Шевченка, Київська, Горького, О.Сокола, Гагаріна, Чехова, Пушкіна, Корольова, Гоголя, Довженка, Садова, пров. Садовий, Польова, пров. Козацький організації:БАРИШІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА, УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МОЛОДІТА СПОРТУ, Веселинівська сільська рада, ФОП Розумець Микола Сергійович, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО АГРОФІРМА, Баришівське районне товариство, ФОП Коляда Наталія Миколаївна, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ БАРИШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ, Приватне акціонерне товариство, ПП Мишко Марія Степанівна, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВ, ФОП Кодаш Валентина Іванівна, Комунальне некомерційне підприємство Капітальний ремонт з 8-30 по 16-30 год
Баришівський Семенівка вул:Голованьова, Пушкіна, Центральна, Набережна, Кошового, Гагаріна, Братів Греськів, Коротченко організації:АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО УКРТРАНСГАЗ , Семенівська сільська Рада, ФОП Мусієнко Наталія Петрівна Капітальний ремонт з 8-30 по 16-30 год
Білоцерківський Поправка вул:Нова, Прозорівська, Шевченка, Молодіжна, Зелена, Ярова, Яровий, Катодна, Клубний організації:Поправська, Відділ освіти Білоцерківської районної, ПАТ Укрпошта Київська міська дирекція, Білоцерківське районне, Відділ культури ітуризму, Публічне акціонерне товариство, СГ Співвл.майна реорг.КСП Промінь Капітальний ремонт з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Храпачі вул:Шкільна, Ярова, Колгоспна, Молодіжна, Млин організації:Храпачівська, ПАТ Укрпошта Київська міська дирекція, Комунальне некомерційне підприємство, Білоцерківське районне, Товариство з обмеженою відповідальністю, Публічнеакціонерне товариство Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Олiйникова Слобода вул:Першотравнева, Миру Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Потіївка вул:Миру, Надрічна, Житня організації:Потіївська сільська рада Реконструкція з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Чупира вул:Гетьманська, Незалежності, Вишнева Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Біла Церква вул.:Нєкрасова Капітальний ремонт з 8-00 по 18-00 год
Богуславський Богуслав Ярова Самуся Васильченка Гоголя Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Богуславський Богуслав вул:3 Гаражна, 1 Гаражна, Польова, Миколаївська, Миру, Садова, Маяковського, Дачна, Озерна, 40 років Перемоги, Ярова, Садовий, Липнева, Соборна, Б. Хмельницького організації:ФОП СТЕЛЬМАШЕНКО ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ, ФОП Пузатко ЄвгенВячеславович, Відділ освіти Богуславської РДА, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО, ФОП Андросенко Лідія Василівна, ФОП Сергій Филимонович, ФОП Верхолаз Наталія Петрівна, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ФОП Огородник Олександр Миколайович, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ФОП Даценко Руслан Миколайович, ФОП ТАБАЧКОВ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ, ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Богуславський Синиця вул:Центральна організації:Синицька сільська рада Технічне обслуговування з 9-00 по 17-00 год
Бориспільський м. Бориспіль вул. Запорізька, Нижній Вал, Завокзальна, Київський Шлях, Городня, Франка Капітальний ремонт з 08-00 по 20-00 год
Бориспільський Щасливе вул:Харківське шосе, Польова, Садова, Фестивальна, Святкова, Демидова, Олімпійська, Київська, Франка, Шевченка, Гоголівська, Чубинського, Довженка, Героїв Майдану організації:ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ, ПП Байнайдера, ПП АСАМБЛЕЯ-ГРУП, Фізично особа підприємець, Товариство з обмеженоювідповідальністю Капітальний ремонт з 9-00 по 17-00 год
Бориспільський Бориспіль вул:Ясна, Сергія Оврашка, Глибоцька, Верхній Вал, Київський Шлях організації:Фізична особа-підприємець Олексієнко О.І, Бориспільська дитячо-юнацька спортивна, Приватний підприємець СИНЕНКОР.А., Управління освіти і науки, ПАТ КИЇВОБЛГАЗ, ГБК МОЛОДІЖНИЙ, ГБК ПІВДЕННИЙ, Гаражно-будівельний кооператив ВОГНИК, Субєкт підприємницької підприємство, Управління культури, молоді та, БОРИСПІЛЬСЬКЕ МІСЬКЕ СПОЖИВЧЕ, Комунальне підприємство теплових Юзьковамереж, КПВКГ Бориспільводоканал, КСП Бориспільський, Фізична особа – підприємець, Приватне акціонерне товариство, Товариство з обмеженою відповідальністю, Фізична особа-підприємець Скряга, Релігійна Громада ПЧНОГНІХ, Фізична особа Юлія Ігорівна, Фізична особа-підприємець, ТОВ ТХТ8 Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Бориспіль вул:Лютнева, Головатого організації:Комунальне підприємство, Фізична особа – підприємець Тимошик О.К, Субєкт підприємницької діяльності, Фізична особа -підприємець, Приватне підприємствоЕлегант-Бориспіль, Комунальне некомерційне підприємство, Фізична особа підприємець Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бородянський Бородянка вул:Травнева, Травневий пров. Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бородянський Микуличі вул:Грушевського, Б.Хмельницького, Аграрна, Довженка, Я.Мудрого Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Броварський Бервиця, Мокрець, Жердова, Княжичі, Рудня, Заворичі вул:СТ Бервиця, Радянська, Київський, Ювілейний, Ступака, Котовського, Лісова, Радянський, Шевченка, Прип`ятська вул:Гагаріна, 1-го Травня, Першотравнева, Торлова, Польова, Нова, Леніна, Комсомольська, Дачна, Лісова, Окружна, Залізнична, СТ Калина, Жовтнева, Вишневський, Вишневий пров., Терешкової, Центральна, Левадна, СТ Інтурист вул:М.Онопрієнка вул:Лісна вул:Лісова вул:СТ Заворичі, СТ Металіст, Лісок організації:Садове товариствоБервиця, Виконавчий комітет Калитянської акціонерне товариство, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВОНАДІЯ-М, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, Садове товариство Калина , Мокрецький СТНВК, Дитячий будинок, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Фізична особа підприємець, ФО Борис С.М., Садове товариствоЗаворичі, Садове товариствоІнтурист, ОК Милосердя Технічне обслуговування з 8-00 по 17-00 год
Васильківський Безп'ятне, Кулибаба, Руликів, Митниця, Глеваха, Червоне, Порадівка, Застугна, Кодаки, Васильків, Барахти, Червоне вул:Грушевського, Васильківська, Квітнева, Садова, Садовий, Центральна, Загородня, Польова вул:Першотравнева, Київська, СТ Будівельник-2, СТ Кіно, Травнева, Першотравневий вул:Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова вул:Шулявка, Польова, Леніна, Київська, 1 Травня, Фастівська, Молодіжна, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Поле, Траса Київ-Одеса, Сонячна вул:Васильківська, Садова, Садовий, Миру, Шкільна, Польова, Сонячна вул:Центральна, Нова, Шевченка, Запорізька вул:Грушевського, Кар'єрна вул:Першотравнева, СТ Вчитель вул:Донбасівський вул:СТ Прип'ять (Застугнянська с\/р) вул:Васильківська вул:траса особа-підприємець, СТКиїв-Одеса організації:ТОВ АКЦІОНЕР, ФО-П БІЛОУС К.О., САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, Публічне акціонерне товариство, ТОВАРИВСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ, ТОВ ВАСИЛЬКІВСЬКА РЕММАЙСТЕРНЯ, СТ ВЧИТЕЛЬ, СЕКТОР КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ, Фізична ПРИПЯТЬ, ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ОРМС, Приватне акціонерне товариство, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Філія Васильківська дорожно-, Товариство з обмеженою, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ, АТ С\/РАДА, ЗАСТУГНЯНСЬКА С\/РАДА, МИТНИЦЬКА С\/РАДА, КОДАКІВСЬКЕ СТ, Приватне підприємство ГРАНД С, СТ КІНО, ФО-П МЕГЕДЬ Віктор Анатолієвич, ФО-П ТАРАХКАЛЮК ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ, Приватне акціонерне товариство, СПД ФО Волкова Л.О., СПД ФО Ніна Товариство, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ, ФІЗИЧНА ОСОБА БАЛИК ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ, ТОВАРИCТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Васильківський Велика Солтанівка, Зозулі, Червоне, Калинівка, Крячки, Застугна, Васильків, Безп'ятне, Червоне, Здорівка нас.пункт:Велика Солтанівка вул:Леніна, Котовського, Лісова, Кармелюка, Щорса, Гагаріна, Піщаний, Лугова, Піщана, Річний, Поліська, Дачна, Васильківська, Мічуріна, Жовтнева, Першотравнева, СТ Расcвет, Набережна, Луговий, Солов'їна, Вишнева, Шкільна, Поле, пров. Гагаріна, СТ Чисті стави, пров. Котовського нас.пункт:Застугна вул:Гагаріна, Лесі Українки, Лермонтова пров., Кар'єрна, Лесі Українки пров., Шкільна, Нова, Васильківська нас.пункт:Васильків вул:1-го Травня, Квітки-Основ'яненка, Робкорівська, Верхня Лугова, Нижня Лугова, Небесної Сотні, Пушкіна, Березова, Соборна, Донбасівська, Покровська, Донбасівський, Козловського, Солов'їна, Цегельний, Пушкіна пров., Лермонтова, Юнкорівський, Джерельний пров., Романтична, Заводська, Вільна нас.пункт:Безп'ятне вул:Шкільна, Шевченка, Молодіжна, Миру, Васильківська, Польова нас.пункт:Червоне вул:Васильківська, Миру, Шкільна, Шевченка, СТ Дубки, Польова, Молодіжна, СТ Джерело нас.пункт:Здорівка вул:Ватутіна, Щорса, Кірова, Піщаний, Чапаєва, Ватутіна пров., СТ Чисті Стави-2, СТ Лужайка, СТ Чисті Стави-1, СТ Світанок, Незалежності, 2-й Яровий пров., СТ Вазівець, Івана Франка нас.пункт:Зозулі вул:Гагаріна нас.пункт:Червоне (Застугнянська с\/р) вул:Васильківська нас.пункт:Калинівка вул:Залізнична нас.пункт:Крячки вул:Енергетиків організації:ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ, МОСТИПАН ЄВГЕНІЙ ЄВГЕНІЙОВИЧ, СТ ЧИСТІ СТАВКИ, ПП БІОФАРМ, ТОВ СІЛЬКОМУНГОСП, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ, Комунальне підприємство, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, СТ ЛУЖАЙКА, Товариство з обмеженою, СТ ЧИСТІ СТАВИ І, Васильківська районна державна, ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЧАЙКА, ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ МВО, ВАСИЛЬКІВСЬКА ЦРЛ, ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ, В.САЛТАНІВСЬКА С/РАДА, ЗДОРІВСЬКА С/РАДА, ЗАСТУГНЯНСЬКА С/РАДА, КОДАКІВСЬКЕ СТ, ПП СТОЛЯРОВ Денис Леонідович, ВАСИЛЬКІВСЬКЕ МІСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ, ПП КУЛІШОВА ВАЛЕНТИНА ПЕТРІВНА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МПП ФЕНІКС, СТ РАССВЕТ, СТ Співдружність, ФО-П Тарахкалюк Тетяна Петрівна, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОМБІНАТ, Фізична особа-Підприємець, СТ ВАЗОВЕЦЬ , Комунальне підприємство Комбінат, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ДЕРЖАВНА УСТАНОВА КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ЧАЙКА, КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Сувид Нагірна, Піщана, Горіхова, Хутір Гора, Українська, Макаренка, Чернігівська, Лугова, Виноградна,Лісова Реконструкція з 9-00 по 17-00 год
Вишгородський Пірново, Вища Дубечня, Воропаїв, Ровжі, Димер, Вахівка, Круги, Глібівка вул:Київська, Калініна, Дубечанське лісове господарство, Набережна, Лугова, Луговий, Польова, Горького вул:Пиреї, Шкільна, Леніна, Шевченка, Соборна, Кірова, Ватутіна, Прибережна, Чернігівська, Свято-Казанська, Молодіжна, Комсомольська, Софіївська, Круглівська, Затишна, Покровська, Тарасівська, Лугова, Урочище Кругле вул:Київська, Чарівний пров., Святопокровська, Українська, Чарівна, Коцюбинського, Польовий, Молодіжна, Шевченка, Незалежності, Заводський, Муравище, Злагоди, Героїв, Каштанова, Партизанська, Шолуденка, Лісова, Клюзько, Комсомольська, Піщана, Піщаний вул:Ровжівськелісництво вул:Шевченка вул:Леніна вул:Ватутіна вул:Холодкова організації:ТОВАРИСТВО ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Відділ освіти Вишгородської районної, Вищедубечанська сільська рада, Вишгородське районне, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Товариство з обмеженою відповідальністю, ВОРОПАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, ПП Волинець О.В., Фізична особа-підприємець, Приватне акціонерне товариство, ФОП Нассон Олексій Аркадійович, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПУБЛІЧНЕ ТОВАРИСТВО, ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ФОП Славная Ольга Володимирівна, Релігійна громада Покровської парафії, ФОП Гречуха Світлана Сергіївна, МАНІЯ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО ДОСТАТОК К, ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ, ФІЗИЧНА З ОБМЕЖЕНОЮ, ВИШГОРОДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА, Пірнівська с\\Р, ТОВ АВАКС ЛТД, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ САДІВНИЦЬКЕ, ФОП Конфорович Вячеслав Михайлович, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Фізична особа – підприємець, Буркало Сергій Володимирович, Артамонов Олександр Геннадійович, ФІЗИЧНА підприємець Реконструкція з 8-30 по 17-00 год
Вишгородський Катюжанка вул:Поштова, Київська, Леніна, Заводська, Молодіжна, Шевченка, Сім'ї Дяківських, Прорізна, Гагаріна , ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Володарський Тадіївка вул.Свободи Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Володарський Рогізна вул:1-го Травня, Шевченка, Жовтневий, Радянська, Червоноармійська, Ворошилова, Леніна , Відділ освіти Володарської Районної, Публічне акціонерне товариство по, СТ Гайворон, ФОП Багатюк Т.М. Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Ірпінський Ірпінь вул. Виговського, Висока, Тищенка, Мечнікова, Університетська, Лермонтова Реконструкція з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Ірпінь вул:Паризької Комуни, Мечнікова, Українська, Університетська, Соборна, Павленка організації:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО УПРАВЛІННЯ, Комунальне підприємство, ФОП Шевчук Анатолій Миколайович, ТОВ Агромед , ФОП ГоловатенкоЛ.П., ФОП Підгрушна, Фізична особа- підприємець, ФОП Івасюк, ФО Борзило О.О. Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Буча, Коцюбинське вул:Урожайний, Києво-Мироцька, Вишнева, Урожайна, Пушкінська, Новаторів, Лесі Українки, Нове шосе, Чкалова, Євгена Патона, Євгена Гребінки, Євгена Гребінки пров. вул:Пономарьова, Будівельна організації:Управління освіти інауки Ірпінської, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, Комунальне підприємство, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ФОП Бартків Ігор АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО, Приватне акціонерне товариство, ПП Дімакс-дент, Відділ культури та спорту виконкому, Товариство з обмеженою відповідальністю, ФО Ткачов Микола Олександрович, Релігійна громада, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Кагарлицький Кагарлик вул:Ватутіна, Франка, Полтавська, Поповича, Олеся Бердника, Франка пров., Ватутіна пров. організації:ПП Олексієнко С.А., Фізична особа-підприємець Тесленко С.М. Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Кагарлицький Стрітівка вул:Гагаріна, Б.Хмельницького, Шевченка, Кільцева, Молодіжна, Перемоги, Лесі Українки, Воропаївська, Героїв Трипілля, Берегова, Підгірна, Богуна, Нова, Польова , ПАТ УКРПОШТА КИЇВСЬКА МІСЬКА, Стрітівська сільська Рада, Свято-Троїцька Церква Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Києво-Святошинський Бобриця по селу Реконструкція з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Вишневе вул:Піонерська, Першотравнева, І. Мазепи, Затишна, Сонячна, Ватутіна, Садова, Святошинська, Європейська, Київська, Лесі Українки, Зелена, Балукова, Б.Хмельницького, Святоюрівська, Островського організації:КП Вишнівськтеплоенерго, ПП Іщенко Володимир А, , СПД-ФО Аюбова Зейджан Байрамалі Кизи, КПУМГ, АТ Ощадбанк, ГУ статистики у Київській області, ПП Студія Подорожей Магрітур, ДПТРК РЕГІОН ІМА, ТОВ Фінанс-маркет, ТОВ Дуал, ФОП Усенко Н.О., ПП Шамшур М.В., ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ФО-П Гулєвата Ніна Василівна, ФО-П Медвідь Олександр Вікторович, ФОП Труба Наталія Андріївна, ФО-П Трояновська Наталія Іванівна, Комунальне підприємство Управління Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Вишневе, Петропавлівська Борщагівка, Дмитрівка вул:Святошинська, Європейська, Київська, Зелена, Машинобудівників, Лесі Українки, В.Чорновола, Григорія Сковороди вул:Комарова вул:Садова організації:ТОВ -ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ, ТОВ ДМИТРІВКА КОМУНСЕРВІС, ФО-ПБутовець Євген Анатолійович, Товариство з обмеженою відповідальністю, Дмитрівська сільська рада, Вишнівська міська лікарня, КП Орлятко, СПД Сидорчук О.В., ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДАСК, ФОП Цивилюк Володимир Іванович, ФО-П Лічман Г.В., ФОП Косинський О.В., ФОП Драч В.С., Публічне акціонерне товариство по, Комунальне підприємство Управління Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Макарівський Грузьке, Великий Карашин, Бишів, Лубське, Соснівка, Горобіївка, Колонщина вул:Леніна вул:Набережна вул:Гайдуківська, Підгаївська, Підгаївський, Гагаріна, Хутір Лупське, Хутір Ферма, Брусилівська, Свято-Покровська вул:Лубська вул:Набережна вул:Калинова вул:Набережна організації:ПАТ Укрпошта, Київська міська дирекція, ТОВАРИСТВО З Савченко Володимир Вікторович, СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ)ГОСПОДАРСТВО, Приватне акціонерне товариство, ДП Контрольно адміністративний центр , Товариство з обмеженою відповідальністю, Сільськогосподарський обслуговуючий, ТОВ Алмаз-Принт, Фізична особа підприємець Курдеча, Бишівська сільська рада, Макарівська районна громадська Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Обухівський Степок, Обухів, Романків, Мала, Перше вул:Корольова, Ватутіна, Яблунева, Горбахи, Польова вул:Малишка, Київська вул:Лісова Вільшанка вул:Шевченка, Садова, Вишнева, Польова, Васильківська, Миру, Горького, Джерельна Травня вул:П. Гудимаорганізації:ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Православне сестринство Святої Княжни, Фізична особа-підприємець, С\/р некомерційне підприємство, Товариство з обмеженою відповідальністю, ТОВ Вільшанські продукти, ПУБЛІЧНЕ СвітАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Комунальне підприємство, Фізична особа – підприємець, Обухівське районне споживче товариство, ФОП Літовченко Віктор Васильович, ВІДДІЛ ОСВІТИ ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ, Приватна фірма Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Обухівський Українка вул:Соснова організації:Українське водопровідно-, ПАТ Центренерго\/, Підприємство по обслуговуванню житла, Мале приватне підприємство Престиж, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕТОВАРИСТВО, Кооператив індивідуальних забудовників, СПД Петюк Іван Констянтинович, Приватне підприємствоДентадом, ФОП Коваленко Михайло Мусійович, ВИКОНАВЧИЙ Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Переяслав-Хмельницький Циблі, Хоцьки вул:Юнатів, Дружби, Шевченка, Жовтнева, Миру пров., Спортивна, Лесі Українки, Польова, Молодіжна, Дачна, Дніпровська, Радянська вул:Травнева організації:Садовоогородній кооператив Медик Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Переяслав-Хмельницький Єрківці вул:Жовтнева організації:ФОП Бурдонос Володимир Васильович Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Рокитнянський Рокитне вул:Ярослава Мудрого, Першотравнева, Охотній пров., Танкістів по, ФОП Шевченко О.П., ФОП Говорун Л.А., Рокитнянська селищна рада Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Сквирський Красноліси вул:Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна організації:ФОП Зик С. А., СТОВ Красноліське, Комунальний заклад Сквирської районної, Відділ освіти СквирськоїРДА, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Сквирське районне споживче товариство, Красноліська сільська рада Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Сквирський Шапіївка вул:Ювілейна, Ювілейний, Леніна Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Ставищенський Богатирка вул:Шевченка, Любчанська, Кільцева, Юзефа-Богдана Залєського організації:Іванівська сільська рада, СТАВИЩЕНСЬКЕ РАЙОННЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УПЦ с.Богатирка, Комунальне некомерційнепідприємство, ПАТ Київоблгаз Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Таращанський Потоки КСП Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Таращанський Тараща вул:Чкалова, Безіменна, Орликівка, Довженка Олександра пров., Виговського Івана, Довженка Олександра, Садова, Пилипченка, Свободи, Чкалова пров., Миру, Перемоги організації:ПУБЛЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Фізична особа – підприємець Реконструкція з 8-00 по 18-00 год
Таращанський Тараща вул:Білоцерківська, Промислова, Лесі Українки, Лермонтова, Тичини, Набережна, Зелена організації:СПД Василевський Ігор Львович, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Приватне підприємствоАндрусенко А.А., ПП Таращаприватбуд, ППШумейко Н.В., Фізична особа-підприємець, ФОП Петренко А. І., ФОП Курило В Ю., ФОП Рябець підприємство Реконструкція з 8-00 по 18-00 год
Таращанський Лісовичі вул:Перемоги, Молодіжна, Миру пров., Тернова, Першотравнева, Добровольських організації:Відділ культури, молоді та спорту, Лісовицька сільська рада, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Фізична особа-підприємець, ПУБЛЧНЕАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год
Тетіївський Дзвеняче вул:Польова, Гагаріна, Вишнева, Набережна, Зарічна, Степова організації:ПСП Дзвеняче, Публічне акціонерне товариство, Комунальне Підприємство Дібрівка-Обрій Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Тетіївський Тетіїв вул:Зоряний, Пам'яті Запорожців, Калинова, Дібрівська, Новаторів пров. організації:Комунальне підприємство Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Фастівський Фастів вул:Мічуріна, Набережна, Січових Стрільців, Героїв України пров., Челюскінців, Комарова, Мічуріна пров., Героїв України, Урочище Казнівське організації:ФОП Шекера Олександр Григорович, ПАТ Укрзалізниця, , ПРИВАТНЕАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ГО СВК КАЯК, ПП Крикун О.С., Державне підприємство Фастівське лісове, Приватне акціонерне Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Фастівський Пилипівка вул:Леніна, Молодіжна Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Чорнобильський Чорнобиль, Оташів вул:Без назви, Радянська вул:Невизначена організації:ДСП Північна Пуща, ДСП Чорнобильський спецкомбінат, Головне управління Національної поліції Технічне обслуговування з 9-00 по 17-00 год
Чорнобильський Чорнобиль, Вільча вул:Радянська, Без назви вул:Лісна організації:Головне управління Національної поліції, ДП Поліське лісове господарство, ТОВАРИСТВО, ДСП ПівнічнаПуща, Житомирська митниця ДФС, ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ, ПАТ УСК Гарант-Авто, Державна екологічна інспекція, Приватне акціонерне товариство, ПрАТ Державний пожежно-рятувальний загін Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Чорнобильський Дитятки вул:Київська, Чорнобильська організації:Товариство з обмеженою відповідальністю, ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ, Головне управління Національної поліції Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 19 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

понедельник, 26 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
В Киеве выявили двух пьяных водителей маршруток (фото)
20:04
В ТРЦ Gulliver состоится фан-встреча с героями мульфильма “Гулливер возвращается”
19:45
Фінансування закладів охорони здоров’я Київщини потребує коригування, - Добрянський
19:42
Представители столичной власти поддержали иск прокуратуры о возвращении Усадьбы Терещенко в комсобственность
19:28
СБУ предотвратила вывоз из Украины комплектующих к зенитно-ракетным комплексам (фото)
19:05
Столичные налоговики вернули жителям столицы более 27 млн гривен скидок на доходы физлиц
18:47
В Броварах мужчину приговорили к 8 годам лишения свободы за убийство
18:20
“Киевтеплоэнерго” получит кредит в 140 млн евро от ЕБРР
18:04
На Оболони оперативники задержали уроженца Донбасса за кражу лифтового оборудования (фото)
17:45
На Киевщине в реках Красная и Рось произошел замор рыбы (фото)
17:21
Функции мэра Киева и главы КГГА нужно разделить, - эксперты
17:03
Возный победил в конкурсе на пост начальника управления экологии КГГА
16:45
В Белоцерковском районе Киевщины введен карантин из-за обнаружения бешенства у лисицы
16:23
Виталий Нестор: проезд столичных школьников в общественном транспорте остается бесплатным
16:01
Госгеонедра может получить право без суда отменять “спящие лицензии” на разработку недр
Календарь событий