суббота, 31 июля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 19 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 19 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 19 грудня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в БаришівськомуБілоцерківському, БогуславськомуБориспільському, Броварському, ВасильківськомуВишгородському, ВолодарськомуКагарлицькомуКиєво-Святошинському, МакарівськомуОбухівськомуПереяслав-Хмельницькому, Сквирському, СтавищенськомуТаращанському, Тетіївському та Чорнобильському районах. 

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Назва районного підрозділу Населений пункт Назва вулиць на яких буде відсутнє постачання електроенергії Роботи Години проведення робіт
Баришівський Березань вул:Комарова, Героїв АТО, ім. В`ячеслава Чорновола, Героїв Небесної Сотні, Березовий, Озеряний організації:Комунальне підприємство, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗАНСЬКИЙ, ФОП Новацький СергійМиколайович, ФОП Курлюк Валентина Михайлівна, ФОП Бережна Любов Миколаївна Капітальний ремонт з 8-30 по 16-30 год
Білоцерківський Матюші вул:Івана Франка, Яблунева, Мічуріна, Лесі Українки, Ярослава Мудрого, Миру, Шевченка, Левицького, Гоголя, Церква, Садова, Молодіжна, Квітнева , ФОП Білик Лідія Федорівна, ФОП Литвин Ольга Степанівна, Фурсівська, ПАТ УкрпоштаКиївська міська дирекція, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Комунальне некомерційне підприємство, Білоцерківське районне, Товариство з обмеженою Фурсенко Ірина Дмитрівна, ФОП Вагущенко Тетяна Дмитрівна, ФОП Старовойт Ольга, СТ Схід, ФОП Пустовіт Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Михайлівка вул:Хоздвір, Поповича, Миру , СФГ Горизонт-2, Фермерське господарство Праця Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Розаліївка вул:Дружби, Народна організації:Розаліївська сільська рада, ПАТ Укрпошта Київська міська дирекція, Публічне акціонерне товариство, Сільськогосподарський виробничий, ФОП Синявська Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Мала Сквирка вул:Ферма організації:ТОВ СВК ім.Щорса Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Богуславський Бране Поле вул:Подільська, Віталія Підлубного, Садова, 30 років Перемоги, Київська організації:Відділ освіти Богуславської РДА Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Богуславський Бране Поле вул:Подільська, Віталія Підлубного, Садова, 30 років Перемоги, Київська організації:Відділ освіти Богуславської РДА Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Бориспільський Кийлiв, Головурiв вул:Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська вул:Гарфункіна організації:ОНЗВОРОНЬКІВСЬКИЙ НВК ЛІЦЕЙ-ЗОШ І-ІІІ, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Публічне акціонернетовариство, Фізична особа – підприємець, Фізична особа-підприємець Яковенко В.М, ОСТАПЕНКО ВІКТОР ІВАНОВИЧ, Свято-Покровський Храм Гуманітарного Розвитку, Шуркин Олександр Леонідович, Обслуговуючий Кооператив, Фізична Особа – Підприємець, СІЛЬСЬКА РАДА С.ГОЛОВУРІВ, Товариство з обмеженою відповідальністю Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Головурiв вул:Мисливська, Леніна, Чумацький шлях організації:Фізична особа-підприємець, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Бориспіль вул:Спортивна, Магістральна, Спортивний Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Броварський Літки, Рожни вул:Чоповського вул:Лисенка організації:Приватне акціонерне товариство Марс , Приватне підприємствоДеснатехносервіс, ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАЦІОНАЛЬНА, ТОВАРИСТВО ЗОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Реконструкція з 8-00 по 20-00 год
Броварський Княжичі вул:Осинкова, Лесі Українки, Гагаріна, Слави, Гороб'я, Ясна, Поповича, Ясний, Райдужна, Лісна, Корольова, М.Логунова організації:Княжицька сільська рада Капітальний ремонт з 8-00 по 18-30 год
Васильківський Глеваха вул:Київська, Гагаріна, Островського, Боженка, Щорса, Жовтневої Революції, Кожарова, Михайлівський, Набережна, Вокзальна організації:ГЛЕВАХІВСЬКА С\/РАДА, ПП ЧЕМЕР Юлія Миколаївна Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Васильківський Гребінки вул:Кірова, Київська, Партизанська організації:СПД ЛЕГКОБИТ ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА, ГРЕБІНКІВСЬКА С\/РАДА, ПП СЕМИКОЗ Микола Анатолійович Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Сувид, Вища вул:Українська, Виноградна, Лугова, Лісова, Чернігівська, Набережна, Шевченка Дубечня вул:Леніна організації:Сувидська сільська рада, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Володарський Володарка вул:Жовтневий, Лугова, Дружби, Коцюбинського, Надрічна, Комарова по, Комунальне підприємство Володарської, ФОП Ступка Олексій Сергійович Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Володарський Володарка вул:Травневий, Шевченка, Польовий пров., Кооперативна, Калинова, Будівельна по, Комунальне підприємство Володарської, ФОП Позур Тетяна Макарівна, ФОП Мала Раїса Іванівна Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Кагарлицький Горохуватка вул:Південна, В. Чехівського, Тарасовський х-р організації:ПП Сухар М.І. Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Кагарлицький Сущани вул:1-го Травня, Трохименка , ПрАТ Агрофорт, СФГ Мартиненко, Комунальне некомерційне підприємство, ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ, , Фізична особа-підприємець ЛощінінаВ.В. Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Києво-Святошинський Неграші, Музичі, Гвоздів, Личанка, Білогородка вул:Шевченка, Гагаріна, Ватутіна, Петрівського, Озерна, Шляхова, Садова, Коцюбинського вул:Гагаріна, Ватутіна, Леніна, К.Маркса, Зарічна, Жовтневий, Лугова, Дружби, Кооперативна, Вільхова вул:СТ Теремок вул:Пролетарська, Центральна, Дамбова вул:Фізкультурна організації:ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВОНАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ, Музичанська сільська рада, Неграшівське СТ, ФО-П Ерікян Давід Мартікович, ПП Ява, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МУЗИЧІ, Відділ Києво-Святошинської, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ Національного, Садове тов.Теремок Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Макарівський Маковище вул:40 років Перемоги, Польова організації:ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Обухівський Нові Безрадичі, Старі, Трипілля, Обухів вул:Набережна, Тиханська, Сонячна, Першотравнева, Київська, Комсомольська, Підгірна Безрадичі вул:Київська, Набережна, Свободи, Тиханська вул:Суворова вул:Волошкова , ВІДДІЛ ОСВІТИ ОБУХІВСЬКОЇРАЙОННОЇ, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ФОП Крушинська Н.І., Приватна фірма Світ, Фізична особа – Шрамченко, ТОВ Ірбіс, Фізична особа-підприємець, Старобезрадичівська, Товариство з обмеженою відповідальністю, Приватне акціонерне товариство, Комунальне некомерційне підприємство Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Обухівський Великі Дмитровичі, Германівка, Нові, Обухів, Деремезна вул:Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня вул:Гагаріна Безрадичі вул:Тиханська вул:Лермонтова вул:Приозерна, Комунальне підприємство, ФОП Дрючкова Ганна Миколаївна, ВІДДІЛ ОСВІТИ ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ, Фізична особа-підприємець Брошина, сільська рада, ФОП Левицький А. О., Комунальне некомерційне підприємство, Товариство з обмеженою Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Переяслав-Хмельницький Циблі, Переяслав-Хмельницький вул:Леніна, Котляревського, Радянська, Юнатів, Рибальська, Садова, Бойко-Павлова вул:Оболонна організації:Переяслав-Хмельницьке районне споживче Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Переяслав-Хмельницький Дівички вул:Дружби Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Переяслав-Хмельницький Ковалин вул:Шевченка, Дружби, Шкільна, Новомирська організації:ПП Укрхарчпромсировина, Дівичківська сільська рада, ДІВИЧКІВСЬКЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Сквирський Малі Єрчики, Буки вул:Шевченка, Центральна, Лісова, Польова, Київська, Космонавтів вул:Роставична, Слобідська, Береговий, Першотравнева, Леніна, Соборна, Маріі-Григорович, Шовковична, Космонавтів, Польова, Бакожин, Космонавтів пров., Млинова, Шевченка, Набережна, Мийка, Лісова, Волинська, Жовтнева організації:Малоєрчиківська сільська рада, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Комунальний заклад Сквирської районної, Сквирськерайонне споживче товариство, Публічне акціонерне товариство по, Зелінський Ігор Віталійович, ФОП Головатюк, Буківська рада, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Товариство з обмеженою відповідальністю, Споживче товариство Либідь, Відділ освіти Сквирської РДА Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Ставищенський Попружна вул:Зарічна, Пасічна організації:Попружнянська сільська рада, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Таращанський Буда, Степок, Кислівка, Тараща, Малоберезянське, Бовкун, Станишівка вул:Шкільна, Набережна, Соснова, Дачна вул:Шевченка, Набережна, Вишнева, Гончара, Шкільна вул:Шевченка, Левадна вул:Сікевича Володимира вул:Малоберезянська, Вулиця невизначена вул:Лісова, Шевченка, Гайова, Січнева вул:Калиновий пров. організації:КНПТРР Таращанський центр первинної, ПУБЛЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Фізична З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Ляпко Микола Григорович, СТОВ Таращанська товариство, ВідділРМС, Товариство з обмеженою відповідальністю, Гречінський Володимир Валерійович, Київська обласна організація УТМР, Фізична особа-підприємець Глевацька Г.О., Степківська сільська рада, ПРИВАТНО-ОРЕНДНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ, Приватне акціонерне культури, молоді та спорту, СТ Хлібопек Технічне обслуговування з 9-00 по 18-00 год
Таращанський Чернин вул:Ковалівка, Ювілейна організації:Приватне акціонерне товариство, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ Чистка траси з 8-30 по 18-00 год
Таращанський Велика Березянка вул:Перемоги, Михайлівська, Стадіонний, Щастя, Затишна, Польова, Свободи організації:ВІДДІЛ ОСВІТИ І НАУКИ Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год
Тетіївський Юрківка, Тетіїв, Погреби, Теліжинці нас.пункт:Юрківка вул:Шевченка нас.пункт:Тетіїв вул:Цвіткова, Шевченка, Київська, Нова, Володимирська, Польова, Соборна, Вишнева, Івана Сенька, Світанкова, Коцюбинського, Набережна, Злагоди, Центральна, Першотравнева, Шкільна, Спортивна, Лаврентія Похилевича, Зарічна, Михайла Грушевського, Чкалова, Вінницька, Ярослава Мудрого, Сосюри пров., Снігурівська, Кармелюка пров., Гетьманська, Волі, Зоряний, Щаслива, Лисенка пров., Кутузова, Надії, Кооперативна, Першотравневий, Тичини пров., Якова Краснєнкова пров., Остапа Вишні, Польовий, Срібний, Миру, Сікорського, Снігурівський, Будівельна, Чайковського пров., Лесі Українки, Лермонтова, Сковороди, Кленова, Мисливський, Василя Стуса пров., Франка, Дачне селище, Гагаріна, Праці, Плоханівська, Робітнича, Мендєлєєва, Крючкова нас.пункт:Погреби вул:Братів Левчуків нас.пункт:Теліжинці вул:Миру організації:Приватне акціонерне товариство, ПП Война Галина Григорівна, ПП Шмаркатюк Валентина Олександрівна, ППТК Енергія, ПП Козаковський Олексій Станіславович, Тетіївське споживче товариство, ПП Хоменко Вячеслав Петрович, ПП Ахметов Валерій Миколайович, ФОП Костюк Людмила Григорівна, ПП Гарячук Федір Михайлович, ПП Павленко Галина Миколаївна, ПП Сливич Надія Миколаївна, Тетіївський районий територіальний ЦСО, ТОВ ТАК-Агро, Товариство з обмеженою відповідальністю, ФОП Івашкевич, ПП Перестюк Сергій Олександрович, ТОВ Укравто-трейд, Публічне акціонерне товариство, Тетіївський МВЛДДУ Київський ОЛЦДСЕСУ, 1-ДПРЗ, УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО, Виконавчий комітет Тетіївської, ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, РЕЛІГІЇ, МОЛОДІ, ТОВ Тетіївський Хлібзавод, КОНЦЕРН РАДІОМОВЛЕННЯ, , ТОВ Тетіївське підприємство ППЗН, Акціонерне товариство Укртрансгаз, МП Тетіївська аптека № 22, ТОВ ТЕТАВТО, ФОП Зембіцький Олександр Вікторович, ПП Щербінський Віталій Казімірович, Тетіївська центральна районна лікарня, ПП Лесик Сергій Дмитрович, ФОП Ісаєва, МПП Шанс, ДНЗ Тетіївське ПТУ , Тетіївський Райагробуд, ФОП Корж Генадій Петрович, ПП Пустовий Олег Миколайович, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ, ПП Житник Теофан Захарович, ФОП Строянівський Святослав Віталійович, ПП Наконечна Ніна Федорівна, ПП Кущенко Віктор Миколайович, ПП Шведун Світлана Андріївна, ПП Дячук Леонід Миколайович, ФОП Січкарук Світлана Віталіівна, ПП Вольська Лілія Василівна, Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській, ВАТ Тетіївська ПМК-300, Комунальне підприємство, КП КОР Тетіївтепломережа, Київський обласний осередок, ПАТ Укртелеком, Комунальне підприємство, ВУВКГ Тетіївводоканал, ФОП Корнієць Олександр Петрович, ФОП Гарячук Олександр Федорович, ФОП Саух Олександр Миколайович, ТОВ Тетіївський пряник, КП ЦПМСД Тетіївської міської ради, ФОП Калашнюк, ФОП Солодовнік, ФОП Калашніков Тімур Володимирович, ФОП Мелікбекян Гряча Павелович, ФОП Шикір Тамара Петрівна, ФОП Возна Тетяна Петрівна, ФОП Шпильовий Володимир Миколайович, ФОП Муковозов Віктор Олександрович, ФОП Бандюк Петро Михайлович, ФОП Стогнійчук Леся Володимирівна, ФОП Береговенко Надія Василівна, ФОП Осаволюк Василь Васильович, ФОП Нагорна Олена Іванівна, ФОП Орлова Ганна Миколаївна, ФОП Житник Людмила Іванівна, ПП Бабенко Ігор Володимирович, ГТОВ Росич , ФОП Ковальчук, Свято-Миколаївська церква Київської, ПАТ УКРПОШТА, ФОП Рудик Людмила Олександрівна, ФОП Скорін Євгеній Володимирович, ФОП Щербюк Микола Михайлович, ФОП Горєлова Марія Леонідівна, ФОП Терлецька Тетяна Віталіївна, Приватне підприємство, ФОП Клименко, ФОП Захарова Олена ВІкторівна, ФОП Павленко, ФОП Забуряний Олександр Володимирович, ТОВ Візит Фармація, ПП Колесник, ФОП Строянівська, ФОП Майструк Петро Григорович, ФОП Волянюк Олександр Васильович, ФО Соловей Валерій Миколайович, ПП Тіманов Михайло Леонідович Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Тетіївський Тетіїв вул:Київська, Володимирська, Мендєлєєва організації:ПП Перестюк Сергій Олександрович, ТОВ Укравто-трейд, Тетіївське споживче товариство, МПП Шанс, Публічне акціонерне товариство, ФОП ШпильовийВолодимир Миколайович, ПП Бабенко Ігор Володимирович, ФОП Строянівська, ФОП Майструк Петро Григорович Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Тетіївський Дзвеняче вул:Польова, Гагаріна, Вишнева, Набережна, Зарічна, Степова організації:ПСП Дзвеняче, Публічне акціонерне товариство, Комунальне Підприємство Дібрівка-Обрій Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Чорнобильський Чорнобиль, Вільча вул:Радянська, Без назви вул:Лісна організації:Головне управління Національної поліції, ДП Поліське лісове господарство, ТОВАРИСТВО, ДСП ПівнічнаПуща, Житомирська митниця ДФС, ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ, ПАТ УСК Гарант-Авто, Державна екологічна інспекція, Приватне акціонерне товариство, ПрАТ Державний пожежно-рятувальний загін Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 18 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 31 июля 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 1 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Оленич рассказал Ермаку, почему не может оформить землю музею “Пирогово”
16:05
В Венецианской протоке утонул человек
15:01
Фонд госимущества определился со стартовой ценой “Большевика”
14:04
За сутки в Киеве от последствий коронавируса умер 1 человек
13:03
Патрульная полиция ограничила въезд грузовиков в Киев из-за жары
12:01
За останню добу на Київщині виявили 39 носіїв коронавірусу
11:03
Голосеевская РГА утвердила общественный совет (список)
10:06
Более двух миллионов украинцев уже полностью привиты от COVID-19
09:11
Сопредседатель “УДАРа” в Киевсовете и бывший замгенпрокурора спасли главу набсовета “Укроборонпрома" от избиения экс-секретарем СНБО (фото)
09:00
Кличко медлит с принятием Генплана, потому что, возможно, не все проекты Комарницкого успели вставить в документ, - Беловол
07:15
Сегодня, 31 июля, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 31 июля 2021 года
пятница, 30 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 31 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
На выходных, 31 июля - 1 августа, в Киеве ожидается чрезвычайный уровень пожарной опасности
20:04
Столичную власть просят предусмотреть финансирование строительства новых учебных заведений в одном из микрорайонов Соломенки
Календарь событий