понедельник, 17 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 21 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Кагарлицькому, Макарівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. 

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Кийка, Святкова, Польова Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Ярешки: Центральна, Коцюбинського, Космонавтів, Луговий, Молодіжна Чистка траси з 8 по 17 год
Білоцерківський Яблунівка: Надрічна, Центральна, Зелений пров., Ставова, Росьова, Косогірна, Косогірний, Фастівська, Польова, Клубний, Садова, Колгоспна, Окружна, Лісова, Ярова, Червона, Автогараж, Мокра, Піщана

Мала Сквирка: Ферма, Шкільна, Центральна, Набережна, Городиська, Клубний, Водокачка

Сорокотяги: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Миколаївська, 1 Гаражна, Інтернаціональна, Франка пров., Джерельна, Некрасова, Жуковський Узвіз, Тургенєва, Горького, Дачна, Мисайлівська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Богуслав: Святогірська, Шевченка, Громадянська, Я.Мудрого, Святотроїцький узвіз, Орлика Пилипа, Шолом-Алейхема, Трудова, Корсунський, Ковалів пров., Лісна, Тиха, Лісовий, Коцюбинського, Корольова пров., Корольова, Мисайлівська, Ярова, Польова, Приринкова площа, Шевченка пров., Вулиця невизначена, Острів Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Гагаріна, Кар'єрна, Зоряна, Київська, Лесі Українки, Вербова, Чорновола, Юності, Храмова, Героїв Космосу, Патона, Короленка

Гнідин: Калинова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Шевченка, Щорса, Гайовий, Урожайна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Європейська, Крилова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Європейська, Крилова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Любарцi: Матросова, Арсенальна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Любарцi: Матросова, Арсенальна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Гоголів: Шевченка, Некрасова, Пушкіна, Толстого, Незалежності, Квітнева, Черняховського пров., Черняховського, Чернишевського пров., Чернишевського, Кільцева, Чехова, Кольцова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Васильків: Дніпрельстан, Полководця Боженка, 2 Дніпрельстан пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Вища Дубечня: Леніна, Набережна, Соборна Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Демидів: Б.Хмельницького, Київська, Садова, Кільцева Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Демидів: Радянська, Доценка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Рогізна: Гагаріна, Ковпака, Радянська, Червоноармійська, Будьоного, Комарова

Рубченки: Центральна, Клубний, Дружби, Лесі Українки, Жовтнева, 8 Березня, Польова, Весняна, Коцюбинського, Миру, Комарова, Гагаріна, Плугатаря, 1-го Травня, Квітнева, Шевченка, Степова, Садова

Кленове: Квітнева, Жовтнева, Травнева

Чепіжинці: Шкільна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Войтове: Перемоги, Незалежності, Європейська, Молодіжна, Київська, Щаснівська, Миру Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Кагарлицький Кагарлик: Столична, Довжик

Переселення: Комунарська, Медова, Київська, Гаркуші, Садова, Кільцева, Кільцевий, Шевченка пров., Шевченка, Гагаріна пров., Гагаріна, Площа Миру, Молодіжна, Степова, Лесі Українки, Польова, масив Центральний

Слобода: Польова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Трохименка Карпа, Архітекторів, Героїв Крут, Журавлина, Пікуля, Січових Стрільців, Юності, Каштанова, Демиденка, Грушевського, Челюскіна, Будівельників, Гоголя, Гаркуші, Одеська, Сергієнко, Перспективна, Сергієнко пров., Єдності, Став`янка, Котовського пров., Архітекторів пров., Степова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Копилів: Ватутіна, Лісова, Шовковична, Перемоги

Макарів: Щаслива

Чистка траси з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Ташань: Шевченка, Польова, Переяславська, Перемоги, Житника Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Хоцьки: Піонерська, Садова, Чапаєва, Старий Шлях, Виноградна, Травнева, Колота, Піонерів, Піонерський, Колгоспна, Кільцева, Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Тарасівка: Підгірна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Ш. Алейхема, Соборна, Барвінкова, Успенська, Гончарна, Архітектурна, Зарічна, Кривоноса, Кибенка, Липовецька, Поштовий, Корольова, Пивоварний, Академіка Кононського, Мельника, Кобилянської, Травнева, Партизанська, Гребінки, Сковороди, Пустоварівська, Магомета, Шевченка, Червона, Максима Рильського, Молокова пров.

Токарівка: Жовтнева

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Ставищанський Кривець: Шевченка, Садова, Кооперативна, Стадіонна, Зарічна, Польова, Клубна, Пролетарська, 1 Травня, 8 Березня

Іванівка: Івана Мазепи, Поштова, Сім'ї Демуцьких, Польова, Віктора Карпенка, Сім'ї Клименків, Хортицька

Винарівка: Левадна, Шевченка, Ватутіна, Кулаківського, Ювілейна, Світанкова, Новоселиця, Вишнева

Василиха: Наумова, Кооперативна, Веселий, Водопійна, Польова, Громадська, Шкільний, Заріччя, Шевченка, Затишна, Пустовітна, Лугова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Шевченка, Мудрого Ярослава пров., Івана Мазепи, Мудрого Ярослава, Заводський, Шевченка пров., Б.Хмельницького, Виговського Івана, Мазепи Івана пров. Чистка траси з 8 по 18 год
Таращанський Ківшовата: Молодіжна, Вишнева, Дворянська, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Незалежності, Вишневий пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Клюки: Центральна, Миру, Садовий, Полярна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Теліжинці: Перемоги, Зарічна, Гагаріна, Нова, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Визволителів, Лермонтова, Волошкова, Космонавтів, Михайла Грушевського, Шкільна, Прорізна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Визволителів, Лермонтова, Волошкова, Космонавтів, Михайла Грушевського, Шкільна, Прорізна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Теліжинці: Перемоги, Зарічна, Гагаріна, Нова, Набережна Чистка траси з 8 по 18 год
Фастівський Фастів: К.Строкова, Суворова, Строкова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Сулимівка: Кравченка, Комарова, Ліманова, Першотравнева Чистка траси з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 20 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, отключения электроэнергии, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін

понедельник, 17 мая 2021 г.
14:02
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
19:45
Бессарабский рынок через суд хотят закрыть из-за многочисленных нарушений пожарной безопасности
19:23
На Площади Звезд около столичного ТРЦ Gulliver 19 мая будут заложены две новых звезды
19:05
Киевлянам разъяснили новые правила получения жилищных субсидий
18:45
В KAN рассказали о ходе строительства восьмой очереди ЖК Respublika
18:27
В Голосеевском районе Киева для проведения гидравлических испытаний отключат горячее водоснабжение (адреса)
18:03
На ряде улиц Святошинского и Соломенского района Киева 18 и 19 мая будет прекращено газоснабжение (адреса)
17:43
На Київщині розпродають держмайно
17:26
“Киевгорстрой” празднует 66-летие
17:03
Киевские клиники получили очередную партию вакцин CoronaVak, AstraZeneca и Pfizer (адреса)
16:50
Вместо помощи правоохранителям в борьбе с коррупцией Кличко занимается очковтирательством, - Гришина
16:44
Жители Киевщины задекларировали получение в 2020 году 6,6 млрд гривен
16:22
“Велике будівництво”. На Київщині за 20 млн гривень капітально відремонтують аварійний міст
16:04
В KAN рассказали как устроена работа управляющих компаний в ЖК
15:42
В столичной полиции запустили пилотный проект для помощи людям с проблемами слуха (фото, видео)
15:26
До конца мая в Украину прибудет почти полмиллиона доз вакцины Pfizer - Шмыгаль
Календарь событий