понедельник, 17 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 20 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бороднянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському,  Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, ставищенському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Хмельовик: Центральна, Набережна, Гагаріна, Лермонтова, Пушкіна, Польова, Колективна, Степова, Черемушки, СТ

Яблуневе: Ранкова, Шевченка, Промислова

Черевки: Молодіжна

Хоцьки: Виноградна

Семенівка: Автошосе Київський Шлях

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Баришівський Березань: Героїв Небесної Сотні, Київська, Залізничний, Чайковського пров., Привокзальна, Чайковського, ім. Григорія Сковороди, Набережна, Михайлівська, ім. Гетьмана Сагайдачного, Пархоменка, Шевченків шлях, Білоглинна, Медична, Медичний пров., Гоголя пров., Гоголя, Білоглинний, Партизанський, Молодіжна, Жовтнева, Некрасова, Горького, Фермерський, Мічуріна, 1-го Травня, Першотравневий, Торфяна, 1-го Травня пров., Лісова, Переяслівська, Коцюбинського пров., Романівський, Кузнецова пров., Поліська, Солов'їний, Кузнецова, Короленка, Каштановий, Озеряний, Питомний, Мічуріна пров., Володимирський, Весняний, Будівельників, Сумська, Поліський, Сумський, Волошкова, Миру пров., Філатова, Франка, Комарова, Гагаріна, Зенітний, Енергетиків Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Храпачі: Ферма, Молодіжна, Кооперативна, Кооперативний, Шкільна, Ярова, Колгоспна, Млин

Глушки: Січнева, Ставок, Центральна, Садова, Тихий, Молодіжна, Весняна, пров. Поштовий, 1-го Травня, Надрічна

Скребиші: Миру, Молодіжний, Калинова, Кільцева, Тихий, Шкільний, Набережна, Садова, Ферма, Нова

Біла Церква: Траса Київ-Одеса, Київська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Фастівка: Центральна, Лісова, Польова, Зелена, Кільцева, Нагірна, Шевченка, пров. Весняний, Жовтнева, Жовтневий, Нова, Пасіка

Щербаки: Центральна, Польова, Жовтнева, Колгоспна, Тараса Шевченка, Надрічна, Ювілейна, Шкільна, Росьова, Першотравнева, Нова, Весняний

Фесюри: Молодіжна, Росьова, Центральна, Жовтнева, Космонавтів, Білоцерківська, Весняна, Польова, Надрічна, Ювілейна, Першотравнева

Мала Сквирка: Тракторний стан, Новоселівська, Набережна, Городиська, Шкільна, Бесарабська

Коржівка: Польова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Храпачі: Шкільна, Ярова, Колгоспна, Молодіжна, Млин Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Фастівка: Польова, Зелена Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Толстого, Верхня

Терезине: "СТ ""Флора"""

Виконання приєднання клієнтів з 8 по 19 год
Білоцерківський Блощинці: Млин, Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Острійки: Героїв України Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Мала Антонiвка: Тракторний стан Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Логінова, Лєрмонтова, Пушкінська, Чкалова, Курсова Технічне обслуговування з 6 по 19 год
Богуславський Вiльховець: Шкільна, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Богуславський Медвин: Лісова, 1 Олександра Василенка пров., Олександра Василенка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Бране Поле: Центральна, Київська, Вишнева, Тараса Шевченка, Остапа Вишні, Подільська, Садова, Квітнева, 30 років Перемоги, Ярова, Віталія Підлубного, Царина, Молодіжна, Миру

Дібрівка: Зарічна, Центральна, Подолянська, Горянська

Медвин: Лісова, Зосимівка, Жовтнева, Київська, Соборна, Косяківка, Шевченка, Богуславська, Олександра Василенка, 2 Олександра Василенка пров., Гірчаків, Капецівка, 1 Олександра Василенка пров.

Богуслав: Франка, Будівельна, Миколаївська

Закутенці: Марка Вовчка, Сошенка, Травнева

Софійка: Софіївська, Молодіжна

Усунення дефекту з 8 по 20 год
Богуславський Богуслав: Ярова, 1 Гаражна, Пшенична, Фруктова, Васильченка, 3 Гаражна, Гоголя, Тургенєва, Самуся, 6 Гаражна Виконання приєднання клієнтів з 8 по 20 год
Бориспільський Дударкiв: Миру, Нова, Мисливська, Першотравнева, Московська, Пушкіна, Садова, Незалежності, Героїв Небесної Сотні, Гайдара пров., Лісова, Лугова, Затишна, Задорожнього, М.Рильського, Рильського пров., Лермонтова пров., Корольова, Дружби, Щорса пров., Гоголя пров., Шевченка пров., 8 Березня, Шевченка, Гагаріна, Щаслива, Прудкого, Горького, Прудкого пров., Ватутіна пров., Пушкіна пров., Першотравневий, Кошового, Ватутіна, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Польова, Івчука, Набережна, Гоголя, Північна, Тиха, Довженка, Тичини, Героїв АТО, Тичини пров., Ланова, Сонячна, Аптечний, Горького пров., Приозерна, Молодіжна, Бориспільська

Любарцi: Центральна

Бориспіль: Київський Шлях, Толстого

Займище: Горького

Глибоке: Квіткова

Безуглівка: 2 Степова

Мала Олександрівка: Степова

Іванків: Народний

Велика Олександрiвка: Київський Шлях

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Мартусівка: Бориспільська, Молодіжна, Вишнева, Шевченка, Радгоспна, Шкільний, Калинова, Мойсеєва, Поле, Виноградна, Козацька, Шкільна, Котляревського пров., Дружби пров., Радгоспний, Дружби, Київський, Кооперативний, Чубинського, Широка, Перемоги, Гагаріна, Заводська, Лесі Українки, Польова, Травнева, Каштанова

Щасливе: Фестивальний

Гнідин: Нова, Польова, автодорога Київ-Ревне-Рогозів 9 км, Зелена, Дачна

Петропавлівське: Сливова, Садова, Абрикосова, Харківська, Полтавська, Будівельна, Вчительська, Тополина, Бориспільська, Травнева, Вишнева, Дружби, Молодіжна, Київська, Зелена, Центральна, Польова, Бузкова, Переяславська, Григорія Берегового, Григоренка, Берегового, Горіхова, СТ "Форвард+", вул. Каштанова, Лустівська

Проліски: Промислова

Воронькiв: Паркова

Київ: Лютеранська

Затишне: Центральна, Польова, Молодіжна, Шевченка, Травнева, Н.Тютюна, О.Бердник, Садова, Г. Бідненко

Святопетрівське: Вишнева, Лугова

Петрівське:

Вишеньки: Каштанова, Юності, Набережна, 4005

Бориспіль: Київський Шлях

Виконання приєднання клієнтів з 8 по 19 год
Бориспільський Лебедин: Незалежності, Сулими Івана

Кiрове: Лисенка, Незалежності, Леніна пров., Чубинського, Леніна, Привокзальна

Кучаків: Незалежності, Леніна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Кiрове: Незалежності, Чубинського, У.Кармелюка

Артемівка: Травнева

Кучаків: Сагайдачного, Озерна, Чубинського, Незалежності, Малишка, Польова, Леніна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Мартусівка: Бориспільська, Молодіжна, Вишнева, Шевченка, Радгоспна, Шкільний, Калинова, Мойсеєва, Поле, Виноградна, Козацька, Шкільна, Котляревського пров., Дружби пров., Радгоспний, Дружби, Київський, Кооперативний, Чубинського, Широка, Перемоги, Гагаріна, Заводська, Лесі Українки, Польова, Травнева, Каштанова

Щасливе: Фестивальний

Гнідин: Нова, Польова, автодорога Київ-Ревне-Рогозів 9 км, Зелена, Дачна

Петропавлівське: Сливова, Садова, Абрикосова, Харківська, Полтавська, Будівельна, Вчительська, Тополина, Бориспільська, Травнева, Вишнева, Дружби, Молодіжна, Київська, Зелена, Центральна, Польова, Бузкова, Переяславська, Григорія Берегового, Григоренка, Берегового, Горіхова, СТ "Форвард+", вул. Каштанова, Лустівська

Проліски: Промислова

Воронькiв: Паркова

Київ: Лютеранська

Затишне: Центральна, Польова, Молодіжна, Шевченка, Травнева, Н.Тютюна, О.Бердник, Садова, Г. Бідненко

Святопетрівське: Вишнева, Лугова

Петрівське:

Вишеньки: Каштанова, Юності, Набережна, 4005

Бориспіль: Київський Шлях

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бородянський Дружня: Радянська, Бондаревського, Чубаря, Жовтнева, Леніна, Петровського, Нова, Молодіжна, Привокзальна

Дмитрівка: Центральна, Вишнева, Дмитрівський

Бородянка: Індустріальна, Дружнянський, Вокзальна, Молодіжна, Тернопільська, Чорнобильська, Правика, Дорожна, Сумська, Ковельська, Привокзальна, Хутірська, Леніна, Героїв Чорнобиля

Озірщина: Шевченка, Гагаріна, Садова, Садовий пров., Шевченка пров., СО "Озірщина"

Новий Корогод: Харківська, Металургів, Заводська, 23 Серпня, Корогодська, Нова, Студентська, Садова, Дзержинського, Промбудівська, Леніна, Молодіжна, Дружби

Нова Гребля: Шевченка, Садова, Лісова, Берегова, Центральна, Гагаріна, Польова, Вабля, Молодіжна, Фрунзенська, Харківська

Вабля: Вабля, Вишнева, Харківська, Молодіжна, Каштанова

Блиставиця: Нова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Зазим'є: СТ "Десенка", СТ "Урочище Зазим'я", Шовковична, Садова, СТ "Зазим'я -18", Урочище Зазим’я СТ “Затишне”, Прирічна, Зимна, Троїцька, Бузкова, Бузковий, Мистецька, Волошкова, Степова, Поперечна, Гагаріна

Літки: Костенка

Пухівка: Лісова, Лісовий, Щорса, Ягідна, Леніна, На березі Десни, Окружна, СТ "Хвиля", СТ "Волна", СТ "Труд", Набережна, Вегінська, Пасічанська, Старонаводницька, Черкаська, Лесі Українки, Б.Хмельницького

Велика Димерка: Броварська, Морозова, Щорса, Чехова, Михайлівська

Рожівка: Берегова

Бровари: Бузкова

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Броварський Калита: Малинова, Садова, Гоголя, Турчиновського, Слуківська, Пінчука, Бредака, Квітнева, Кленова, Набережна, Кругова, Коцюбинського, Озерна, Шевченка, Сонячна, Кобзаря, Миру, Молодіжний, Піщана, Піонерський, Спортивна, Першотравнева, Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Окружна, Урочище Млин, Чкалова, Шкільний, Піонерська, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, 1-го Травня, Левицького, Кооператив “Дружба”, Польова, Лесі Українки

Опанасів: Калинова, Петрівська, Радгоспна, Слуковський, Лісова, 1-го Травня, Першотравневий

Рудня: Козацька

Красилівка: Павла Тичини

Гоголів: Чернишевського

Заворичі: Вокзальна, Залізнична, Радгоспна, Пляжний, Лугова, Молодіжний, Шкільний пров., Польовий, Тепличний, Сонячна, Травнева

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Київська, І.Сірка, Стельмаха, Зеленського Євгенія

Зазим'є: Київська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Запорозької Січі, Франка, Благодатна, Богомольця академіка, Гайдамацька, Зеленського Євгенія, І.Сірка, Катерини Білокур пров., Київська, Орлика Пилипа

Калита: Коцюбинського

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Петлюри Симона

Княжичі: М.Логунова, Марії Лагунової

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Требухів: Шевченка, Котовського, Гоголівська, Котовського пров., Щорса, Горького, Парникова, Броварська, Ватутіна, Паркова, Чапаєва, Матросова, Чапаєва пров., Пролетарська, Пролетарський, Амбулаторний, Ватутіна пров., Амбулаторна, Садова, Кутузова, Свердлова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Глеваха: Новий Шлях, Вишневий, Київська, Бориспільська, Механізаторів, Дорожна, Вокзальна, Космонавтів, Сагайдачного, Кооперативна, 1 Травня, Полуботка, Деснянська, Хвойна, Дослідна, Наукова, Академічна, Гетьманська, Ярославська, Мономахівська, Дорошенка, Соборна, Олегівська, Лермонтова, Лермонтова пров.

Плесецьке: Хоменка

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Васильків: Грушевського, Шевченка Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Васильківський Кожухівка: Джерельна, Калинівська, Корнієнка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Порадівка: Пархоменка, Польова, Радгоспна, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Кожухівка: Джерельна, Калинівська, Корнієнка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Порадівка: Пархоменка, Польова, Радгоспна, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Кожухівка: Джерельна, Калинівська, Корнієнка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Порадівка: Пархоменка, Польова, Радгоспна, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Васильків: Декабристів, Волошкова, Комарова пров., Миколи Бурки пров., Волошковий пров., Миколи Бурки, Комарова, В/М 11, Бурки

Березанщина: Щаслива

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Крячки: Межова Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Крячки: Центральний, Святкова

Березанщина: Весняна, Науки

Путрівка: Путрівська, Підлісний, Бульварний

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Крячки: Кленова, Кривова, Паркова, Центральна, Верхня, Березанська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Крячки: Народна, Матросова, Симиренка, Добра, Вишнева, Весела, Абрикосова, Садове Кільце, Центральний, Травнева, Центральна, Святкова

Березанщина: Весняна, Науки, Васильківська

Путрівка: Підлісний, З’єднання, Підлісна

Крушинка: Щаслива

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Вишгородський Демидів: Михайлівська, Яблунева, Козацька Ремонтні роботи з 10 по 16 год
Вишгородський Демидів: Фастова, Б.Хмельницького, Київська, Садова, Кільцева, Радянська, Гурєєва, Шкільний, Варвари Довженко, Річна, Васильєва

Вишгород: Мазепи, Шкільна, Шолуденка, Глібова

Лютіж: Приморська, Цвілія, Урочище “Поле”, Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського, Трофімова, Вітряного, Сердитого, Чапаєва, Б.Хмельницького, урочище "Лісове-1", Нефьодова, 50 років СРСР, Комарова, Пушкіна, Шевченка, М.Рильського, Ватутіна, Урочище “Туровча”, Сваромська, Квіткова, Полянського, Поповича, Лесі Українки, І. Франка, Малькова, Київська, Чернинська, Прилісна, Вишнева, Польова, Панченко, Вишгородська, Дніпровська, Масив Північний, Молодіжна, Бірківська, Новий масив

Литвинівка: Червона Слобода

Воропаїв: Молодіжна

Глібівка: Соборна

Димер: Вулиця невизначена

Синяк: Жовтнева

Старі Петрівці: СТ “Міраж”

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Вишгородський Демидів: Б.Хмельницького, Нижній Вал, Київська, Шевченка Виконання приєднання клієнтів з 8 по 18 год
Вишгородський Рудня-Димерська: Чорноморська, Київська, Леніна, Молодіжна, Гайворонського, Комунарська, Меліораторів

Гута-Катюжанська: Київська, Садова, Лісна, Річна, Польова

Вахівка: Леніна, Шпака пров., Шевченка, Набережна

Любидва: Любидва, Вахівська

Сичівка: Грощенків

Володимирівка: Шевченка, Єрмошина, Лісна, Урочище Романієве

Катюжанка: Шевченка, Радянська

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: Маяковського, Котляревського, Большака Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: Українська, Першотравнева, Медова, Заможний пров., Маяковського, Центральна, Незалежності пров., Котляревського, Кооперативна, Кошового Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Шпилі: Миру, Жовтневий, Жовтнева, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Сукачі: Шевченка, Соборна, Шкільна, Незалежності, Шевченка пров. Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Київська, Запрудська, Миру, Дружби, Шевченка Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Ірпінський Буча: Урожайний, Києво-Мироцька, Вишнева, Урожайна, Пушкінська, Новаторів, Лесі Українки, Нове шосе, Чкалова, Євгена Патона, Євгена Гребінки, Євгена Гребінки пров.

Коцюбинське: Пономарьова, Будівельна

Реконструкція з 9 по 17 год
Ірпінський Коцюбинське: Доківська, Пономарьова, Залізнична, Меблева, Бакала, Київське лісництво квартал 112 Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Ірпінський Буча: Чкалова, Вокзальна, Воїнів Інтернаціоналістів Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Соборна, 1-го Травня, Федорова, Чехова, Лісова, Матросова, Київська, Щаслива, Виговського, Пушкінська, Мінеральна, Українська, Лермонтова, Пролетарська, М.Рильського, Максима Рильського пров., Свердлова, Піонерська, Лесі Українки, Університетська, Ватутіна, Молодіжна, Північна, Гагаріна, 2 Український, Київський, Лисенка, 1 Північний Тупик, Північний, 2 Північний Тупік, Капітана Зайцева, Садова, 1 Український, Квіткова, Шевченка, О.Кошового, Комінтерна, Достоєвського, Стоянка 2 Кошевого, Миколи Носова, Гостомельське Шосе, Карла Маркса

Буча: Ватутіна, Кірова

Стоянка: Садова, Свердлова

Ворзель: Лісова, Тюльпанова

Коцюбинське: Пономарьова

Підключення/відключення споживачів з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Григорія Сковороди, Новооскольська, Мечнікова

Гостомель: Свято-Покровська

Буча: Лісова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Крюківщина: Дружби, Франка, Ленінградська площа, Я.Мудрого, Польова, Шкільна, Перемоги, Київська, Жовтнева, Мічуріна, Балукова, Ярова, Ужгородська, Львівська, Шевченка, Чумацька, Червоноармійська, Кірова пров., Археологічна, Пошта, до вимоги, Одеська, Ленінградська, Парникова, Північна, Бузкова, П.Полуботка, Вишнева, Світанкова, Кленова, Соборна, Сахравська, Богуславська

Стоянка: Тичини

Малютянка: Ботанічна

Гатне: Шляхова, В. Швеця, Б.Хмельницького, Трояндова, Салютна, Грушева, Сірка, Чумацька, Кленова, Симоненко, Я.Мудрого, Зоряна, Яблунева, Юності, Каштанова, Бузкова, Шевченка, Барвінкова, Ягідна, Абрикосовий, Археологічна, Абрикосова, Петрівського, Весняна, Соборна, Зелена, Швеця, Прикордонна

Вишневе: Європейська, Промислова, Балукова

Тарасівка: Північний, Островського, Комарова

Новосілки: Нова

Святопетрівське: Петрівського

Боярка: Яблунева

Бобриця: Набережна

Музичі: Леніна

Забір'я: Перемоги

Софіївська Борщагівка: Кошова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Бобриця: Козацька, Шевченка, Леніна-Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: В.Симоненка, Шкільна, Черешнева, Затишний, В.Петріва, І.Андруха, Толстого, І.Богуна, М.Левицького, Б.Хмельницького, Леніна, Вокзальна, Є.Коновальця Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Крюківщина: Дружби, Франка, Ленінградська площа, Я.Мудрого, Польова, Шкільна, Перемоги, Київська, Жовтнева, Мічуріна, Балукова, Ярова, Ужгородська, Львівська, Шевченка, Чумацька, Червоноармійська, Кірова пров., Археологічна, Пошта, до вимоги, Одеська, Ленінградська, Парникова, Північна, Бузкова, П.Полуботка, Вишнева, Світанкова, Кленова, Соборна, Сахравська, Богуславська

Стоянка: Тичини

Малютянка: Ботанічна

Гатне: Шляхова, В. Швеця, Б.Хмельницького, Трояндова, Салютна, Грушева, Сірка, Чумацька, Кленова, Симоненко, Я.Мудрого, Зоряна, Яблунева, Юності, Каштанова, Бузкова, Шевченка, Барвінкова, Ягідна, Абрикосовий, Археологічна, Абрикосова, Петрівського, Весняна, Соборна, Зелена, Швеця, Прикордонна

Вишневе: Європейська, Промислова, Балукова

Тарасівка: Північний, Островського, Комарова

Новосілки: Нова

Святопетрівське: Петрівського

Боярка: Яблунева

Бобриця: Набережна

Музичі: Леніна

Забір'я: Перемоги

Софіївська Борщагівка: Кошова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Тарасівська, Шевченка, Замковий, Польова, Лисенка, Донбасівський, Старий, Васильківська, Франка, Загородня, Зелена, Іванівський Тупік, Зелений, Київська, Київський, Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Січових Стрільців, Криворізький, Кібенка, Лікарняний, Ягідна, Хрещатик, С.Шамрая, Східна, Базарний, Будаївського, Нова, Амбулаторна, Малий, Транссигнальна, Парковий, О. Ткаченко пров., Богданівська, Новобогданівська, О.Богомазова, Вокзальний, Азовська, Лугова, Кооперативна, Криворізький Тупик, Прорізна, Харківський, Вишнева, Матросова, Артилерійська, 1 Піщана, Самійленка, Васильківський, Лікарняна, Декабристів, Озерна, Зелений Тупик, М.Гирявця пров., Некрасова, М.Шляхового, Калинова, Крилова, Деснянська, 2 Піщана, Б. Іваницького, Витвистий Тупик, Байкальський, Агрономічна, Волинський, Фестивальна, Лісодослідна, Злагоди, Кримський, Білогородська, Молодіжна, Шкільна, Б.Хмельницького, Дежньова, Соборності, Пушкіна, 50 років Жовтня, Леніна, Сади,25 лінія, Проектована, В.Петріва, Боярка, Лесі Українки, Пролетарська

Нове: Чорновола, Боярська, Тополиний, Хабарова, Садова, Чкалова пров., Чкалова, Польова, Залізнична, Садовий, Мічуріна, Боярський, Вишневий, Тарасівська, Незалежності, Квітнева, Сагайдачного, Івана Мазепи, Богуна, Кочергіна

Крюківщина: Франка, Грушевського

Гатне: Райдужна

Забір'я: Вишнева

Ходосівка: Квітнева, Мазепи

Стоянка: Тичини

Святопетрівське: Київська, Святоюріївська

Дмитрівка: Молодіжна

Гореничі: Леніна

Бобриця: Козацька, Янтарна

Білогородка: Поляна

Вишневе: Промислова, Європейська

Хотів: Паширова, Б.Хмельницького, Лікарняний

Софіївська Борщагівка: Київська

Тарасівка: Боженка, Залізнична

Лісники: Ватутіна

Музичі: Леніна

Новосілки: Академічна

Бузова: Зоряна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гореничі: Академічна, Підгірна, Черешнева, Військова, Березова, Снайпера, Хоменка, Підлісна, Малишка, Травнева, І.Кочерги, В.Симоненко, Центральна, Симоненка, Вільна, Дружби, Вільхова, Вавілова, Спортивна, М.Рильського, Марка Вовчка, Матросова, Гореницька, П.Тичини, Зоряна, Б.Хмельницького, Балістична, Яблуневий провул., Вишневий, Каштановий, Жукова, Київська, Петрушківська, Садовий, Грушевий, Сонячний, Незалежності, Північна, Щаслива

Петрушки: Шевченка, Пирогова, Молодіжний, Молодіжна, Дзвінкова, Петрушківська, Спортивний

Гатне: Зелена

Білогородка: Фізкультурна

Тарасівка: Київська

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Кагарлицький Ржищів: Освіти, Соборна, Фестивальна, Монастирська, Стадіонна Виконання приєднання клієнтів з 8 по 19 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Ясногородка: Сонячна, Богушівська, Будівельна Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Ясногородка: Довгий Брід, Підлісна

Мостище: Щорса

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Ясногородка: Хуторська, Богушівська Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Ясногородка: Чкалова, Богушівська, Київська, Слобода, Дружби

Пашківка: Жовтнева

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Макарів: Заводський, Ярослава Мудрого, Першотравнева, Молодіжна, Веселкова, Зарічна, Франка, Донецька, Сірка Івана, Льотчика Потапенка, Кошового, Комунальна, Б.Хмельницького, Кочубея, Лазурна, Заводська, Яровий, Довбуша, Юність, Затишна, Ольгинська, Пушкіна, Довженка Олександра, Абрикосова, Шкільний, Героїв Чорнобиля, Шевченка, Героїв Крут, А/С, Гончара Олеся, Олени Теліги, Львівська

Зурівка: Дачна, Горького

Завалівка: Шевченка

Фасівочка: Левадна, Володимирська, Леніна, Колгоспна, Веселкова, Валова, Полтавська, Харківська, Хутірська, Лугова, Шпортенка, Кривоноса, Теліги Олени

Рожів: Леніна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Бишів: Свято-Покровська, Ватутіна, Гагаріна, Садова, Мічуріна, Циганкова, Київська

Чорногородка: Ірпінська, Привітна, Клубний, Будівельна, Польова, Бишівська, Дубина, Садова, Мирний пров., Франка, Поліська, Молодіжна, Шевченка, Новоселиця, Тихий, Зарічна, Лісова, Слобода, Київська

Яблунівка: Грушевського, Миру

Маковище: Шевченка

Усунення дефекту з 8 по 20 год
Макарівський Королівка: Леніна, Петровського, Клубна, Шевченка, Олександра Кравченка, Освіти, Шкільна, Профспілкова, Львівська, Торгова, Червоноградська, Херсонська, Меліораторів, Шульги, Гагаріна, С.Юлаєва

Новомирівка: Піскова, Хутір Пісочний, Мирна, Нова Мирівка

Ферма: Дружби, Щаслива, Комарова, Садова

Чапаївка: Ковпака

Макарівська Буда: Гагаріна, 1 Травня

Волосінь: Ковпака, Чапаївка, Короленка

Забуяння: Незалежності, Молодіжна, Франка, 1 Травня, Шевченка, Перемоги, Новошепелицька, Лесі Українки, Покровська, Короленка, Миру, Закарпатська, Лісова

Кодра: Шевченка

Мотижин: В.Довгича, Шевченка

Соболівка: Лісна

Макарів: Стуса Василя

Мостище: КТП в полі

Пашківка: Центральна

Усунення дефекту з 8 по 20 год
Миронівський Шандра: Садова Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Миронівський Юхни: Центральна, Богуславська, Набережна, Польова, Берегова, Лісова, Кільцева, Шевченка, Молодіжний, Першотравнева Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Гулі: Набережна, Гулі Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Миронівка: Перемоги, Коцюбинського, Гоголя, Чехова

Росава: Гагаріна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Перемоги, Гагаріна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Перемоги, Бузницького, Красилівська, Степова, Соборності

Зеленьки: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Перемоги, Бузницького, Красилівська, Степова, Соборності

Зеленьки: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Красилівська, Заслонова, Аверіна, Залізнична, Набережна, Толстого, Франка

Владиславка: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Корсунська, Будівельників

Владиславка: Корсунська, Берегова

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Захарченка, Стрілецька, Заслонова, Старченка, Енергетиків, Суботіна, Трансформаторна, Молодіжна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Корсунська, Корсунський, Полуботка, Берегова, Будівельників, Соборності

Владиславка: Центральна, Павла Полуботка, Корсунська, Берегова, Набережна, Будівельників

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Сонячна, Гагаріна, Франка, Соборності, Гоголя пров., Академіка Ремесла, Черненка, Франка пров., Чкалова, Корсунська, Михайлівська, Героїв Небесної Сотні, Бузницького, Тичини пров., Стрільця, Вершути, Деркача пров., Заслонова, Миронівка, Конституції, Чайковського, Привокзальна пров., Коцюбинського

Ходорів: Жовтнева

Центральне: Центральне

Гулі: Лугова

Ремонтні роботи з 6 по 20 год
Обухівський Обухів: Лукавиця ж/м, Незалежності, Піщана, Виноградна, Шевченка, Драна Гора, Польовий, Київська, А/С Виконання приєднання клієнтів з 9 по 16 год
Обухівський Красне Перше: Миру, Гагаріна, Франка, Виноградна, Радянська

Козіївка: Гагаріна, Миру

Обухів: Каштанова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Українка: Приозерна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Садова, Васильківська, Володимирська, Гагаріна, Київська

Малі Дмитровичі: Садова, Васильківська, Вишнева, Жовтнева, Сорочинська, Володимирська

Перше Травня: П. Гудима

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Польова, 50-річчя Жовтня, Набережна

Обухів: Київська

Мала Вільшанка: Садова

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Обухівський Нові Безрадичі: Підгірна

Козин: Нова

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Обухівський Українка: Промислова, Придніпровська, Ігнатівська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ярмаркова, Києвобрамська, Чкалова, Межирічна, Нестерова пров., Ломоносова, Іващенка Олега, Ломана, Шкільна, Соборна, Гімназійна Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Дівички: Космонавтів, Леніна, Горького, Садова, Гагаріна, Дружби, Миру, Жовтневої Революції, Трубіжська, Перемоги, Молодіжна

Єрківці: Безіменний, Банна, Ферапонтова, Пасічна, Механізаторів пров., Миру, Вербний, Садова, Місячна, Культури, Південна, Широка, Сонячна, Світла, Заводська, Мисливська, Агрономічна, Огородня, Бригадна, Набережна, Уманська, Весняна, Дружби народів, Вишнева, Жовтнева, Польова, Західна, Східна, Топольовий

Переяслав-Хмельницький: Бабачиха, Поліська, Самутіної Ганни

Гайшин: Гайова

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Хоцьки: Чапаєва, Жовтнева, Колота, Іванова, Старий Шлях, Новосільська, Колота пров., Перемоги, Першотравнева, Пролетарська, Жовтневий, Комсомольська, Травнева, Першотравневий, Гельмязівська, Катеринопільська, 8 Березня, Новосільський, Миру, Південна, Золотоніська, Піонерська, Шевченка, Комунарська, Паркова, Колгоспна, Саратовська, Балаклаєвський, Черкаська, Бовищанська, Піонерський, Молодіжна, Садова, Шкільна, Лісова, Виноградна, Піонерів, Кільцева, Шевченка пров., Партизанська Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Дощова, Ярмаркова, Січових Стрільців, Борисовське поле, Теплична, Новорічна, Заповітна, Миргородська, Різдвяна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Крут, Гімназійна, Героїв Вітчизняної Війни, Дніпровський, Небесної Сотні, Береговий пров., Ціолковського, Козинська, 1 Можайський Технічне переоснащення з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Магдебурзького права, Гімназійна, Покровська, Київська, Річна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Коцюбинського Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Святилівська, Борисоглібська, Громова, Богомольця, Куреди Гаврила, Остапа Вишні, Соборна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Сковороди, Мазепи Івана, Річна, Гімназійна, Сікорського Михайла, Переяславської Ради площа, Ярова, Яровий, Київська, Заболотнього Академіка, Косогірна, Замкова, Нова, Новий, Кріпосна, Кривий Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Рокитнянський Телешівка: Молодіжна, Шевченка, Молодіжний Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Мічуріна, Піщана, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Проектна Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Сквирський Малі Лисовці: Ленінська, Вишнева, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Руда: Лісова, Ювілейна, Медична

Шамраївка: Центральна, Медична, Ювілейна, Лісова

Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Розкішна: Яблунева, Лисогірська, Польова, Жовтнева, Завгороднього, Галянта Віталія, Лісова, Садова, Молодіжна, Шкільна, Шевченка, Клубний, Клубна, Бащенка, Перемоги пров., Першотравнева, Козацька, Миколаївська, Залізнична, Залізничний, Незалежності

Ставище: Лісова, Лісовий, Межигірський, Межигірська, Першотравнева, Сніжецька, Промислова, Сагайдачного, Київська, Тракторна, Михайлівська, Енергетична

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Теліжинці: 60-річчя Жовтня, Вишнева, Зарічна, Вінницька, Першотравнева, Вишневий, Перемоги, Шевченка, Набережна

Михайлівка: 1-го Травня, Першотравнева

Хмелівка: Василівська

Тетіїв: 8 Березня, Сонячногірська, Михайла Шляхтиченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Мотовилівка: Шевченка, Франка, Рокотянська, Залізнична, Миронівська, Нова, Молодіжна, Миру, Привокзальна, Поповича, Прорізна, Дачна, Стельмащука, Західна, Володимирська, Перехресна, Чехова, Пархоменка, Тельмана, Матросова, Українська, Набережна, Вінницька, Світла, Будівельна, Колгоспна, Коцюбинського, Собківська, Страшуківська, Вишняківська, Вулиця невизначена, Червона, Садова, Кірова пров., Сорочинська, Польовий

Мотовилівська Слобідка: Павлова, Жовтнева, Шевченка, Чехова, Квітнева, Прилипко, Кірова, Леніна, Молодіжна

Велика Мотовилівка: Фастівська, Садова

Фастів: Незалежності пров.

Велика Снітинка: Трудова

Триліси: Горького

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Фастівський Мотовилівка: Козацька

Борова: Фастівська, Квіткова, Шовковична, Щасливий, Кожедуба, Озерна

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Зоряна, Чехова, Тополева, Південна, Соборності, Соборності пров. Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Бойка, Поповича, Польова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Федіра Черника, Федіра Черника пров., Новофастівська, Фастівська, Новофастівський, Червоних Троянд Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Федіра Черника, Федіра Черника пров., Новофастівська, Фастівська, Новофастівський, Червоних Троянд Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Фастівська, Сонячна, Сонячний, Набережна, Ватутіна, Тітова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Мала Снітинка: Терешкової, Молодіжна, Матросова, Шкільна, Сеповська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: І. Виговського, Тітова, Лермонтова, Лермонтова пров.

Мала Снітинка: Тітова

Велика Офірна: Чумацький Шлях

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Мала Снітинка: Гагаріна, Нова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Вишняки: Лісна, Гагаріна, Тітова, Гагаріна пров., Тарасенківська, Лісовий

Мотовилівка: Пархоменка

Велика Мотовилівка: Хмельницького

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Томашівка: Рибинка, Вулиця невизначена, Лесі Українки Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Яготинський Озерне: Першотравнева, Озернянська, Островського Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 19 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

понедельник, 17 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 18 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:26
Новогодний городок в центре Киева посетили более 4 млн человек
20:13
На Киевщине прокуратура открыла производство по факту инфицирования детей в садике Ирпеня
20:05
В столице к Крещению подготовили 15 локаций для безопасного погружения (список)
19:45
В Ирпене приступят к строительству новых школ
19:23
Київщина отримає майже 1,2 млрд грн субвенції на ремонт доріг
19:12
Полесская община будет платить за воду по новым тарифам
19:05
Завтра, 18 января, в столице начнут работать два новых автобусных маршрута
18:46
За полгода Центральный автовокзал Киева обслужил более четверти миллиона пассажиров
18:21
Компания “Интергал-Буд” обнародовала данные о ходе строительства ЖК “Парковые Озера”
18:11
На Киевщине в результате пожара в дачном доме погиб мужчина
18:04
Капремонт шляхопроводу по вул. Олега Онікієнка в Броварах обійдеться в 80 млн гривень
17:44
Нардеп Грищук просит предоставить ему список ремонтов придомовых территорий, запланированных в Соломенском районе на 2022 год
17:23
Правоохранители сообщили о подозрении еще одному участнику схемы по вымоганию взяток за захоронения на столичных кладбищах
17:01
“Киевоблгаз” завершает работы по газификации “МакДональдса” в Бориспольском районе
16:41
Влада Баришівки погодила ДПТ для тепличного господарства
Календарь событий
Департамент земресурсов КГГА сулит “монетизацию” еще 7,5 тыс. га столичной земли
17 января 2022 г. 15:00
Департамент земресурсов КГГА сулит “монетизацию” еще 7,5 тыс. га столичной земли
На рассмотрение Киевсовета вскоре представят результаты инвентаризации следующего “куска” земель столицы общей площадью более 7,5 тыс. га (порядка 8% от всей площади Киева). Преимущественно это – лесные и промышленные территории, менее третьей части – земли жилой и общественной застройки, рекреации и водного фонда, многие участки уже сформированы (имеют кадастровые номера). При этом, такая инвентаризация могла “потянуть” из городского бюджета порядка 180 млн гривен (были ли в реальности потрачены эти деньги – неизвестно). Замглавы КГГА Петр Оленич (на фото в центре) и директор “земельного” департамента КГГА Валентина Пелих (на фото справа) уверяют, что будущая аренда или продажа проинвентаризированной земли значительно пополнит столичный бюджет. Пока такие обещания не выглядят правдоподобными – значительная часть участков представляют из себя лес, водную гладь, кладбище и прочие земли, явно не предназначенные для коммерческого использования.
Вместо водно-спортивной базы на Трухановом острове может появиться ресторан, баня и 14 коттеджей
17 января 2022 г. 11:00
Вместо водно-спортивной базы на Трухановом острове может появиться ресторан, баня и 14 коттеджей
В Киеве очередной скандал с так называемым “имуществом профсоюзов”. Благотворительная организация “ДОСК “Малая флотилия” заявила о рейдерском захвате водно-спортивной базы “Зенит” на Трухановом острове (Парковая дорога, 28). По всей видимости, киевляне больше не смогут заниматься там гребным спортом. Имущество базы было перерегистрировано на ООО “УСБ “Зенит”, которое имеет право заниматься в т.ч. отельным и ресторанным бизнесом. Законность такой перерегистрации вызывает большие сомнения и может обернуться “самовольной” застройкой рекреационных земель острова. В госреестре прав на недвижимое имущество  для ООО “УСБ “Зенит” недавно было зарегистрировано право собственности на ресторан, баню и 14 коттеджей, которые по факту на территории базы отсутствуют.