вторник, 25 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 19 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 19 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 19 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бороднянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському,  Згурівському, Іванківському, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Броварський Бровари: Короленка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Світанкова, Володимирська, Щаслива, Кутузова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Княжичі: Леніна, Жовтневий, Грушевського, Ватутіна, Набережна, Шевченка, Жовтнева, Шкільна, Вишнева, Берегова, Новоселицька

Забір'я: Калинова, Лугова, Лісна, Молодіжна, Перемоги, Шевченка, Жовтнева, Садова, Сонячна, Польовий, Ярова, Грушевського, Гончаренко, Гориновичів, Лісова, Тупіковий, Квітневий, Зелена, Тихий, Вітянська, Яблунева, Зоряна, Центральна, Панаса Мирного, Кутовий, Смарагдова, Симоненка, Ярослава Мудрого

Жорнівка: Зоряна, Комсомольська, Ірпінська, Лісна, Першотравнева, Ярова, Підлісна, Комсомольський, Польова, Озерний, Садова, Перемоги, Дачна, Сонячна, Шляхова, Кооперативна, Кооперативний пров., Гагаріна, Богатирська

Бобриця: Лісна, Козацька, Озерна, Лугова, Зоряна, Заозерна, Садова, Шкільна, Набережна, Полунична

Ходосівка: Набережна

Софіївська Борщагівка: Центральна, Скіфська

Крюківщина: Археологічна, Нова, Новосільська, Мічуріна

Новосілки: Теремська

Тарасівка: Щорса, Гагаріна

Малютянка: Перемоги

Білогородка: Леніна

Боярка: Молодіжна, Білогородська

Гореничі: Кленовий узвіз

Юрівка: Шевченка

Петрушки: Квіткова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Березова, Котляревського, Чкалова, Березовий пров., Ворзельська, Кичеївська, Білостоцька, Бучанська, Композиторів, Героїв Ворзеля, Пушкіна, Героїв Ворзеля пров., Залізнична, Миру, 1-го Травня просп., Свободи просп., Крилова, Паризької Комуни, Курортна, 8 Березня, Тургенєва, Чернишевського пров., Чернишевського, Борщагівська, 1-го Травня, Ворошилова, Стражеска, Лермонтова

Михайлівка-Рубежівка: Вишнева, Травнева, Гагаріна, Церковна, Зарічна, Шкільна

Буча: Суворова

Ірпінь: 1-го Травня, Миру

Коцюбинське: Шевченка

Нові Петрівці:

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Ястремська, Києво-Мироцька, Камінського, А.Солов'яненка, І.Світличного, В. Кондратюка, М. Дунаєвського, 4 Лінія, Вадима Гетьмана, Є. Коновальця, Верьовки Григорія, Степана Васильченка, Володимира Антоновича

Ворзель: Героїв Ворзеля, М-07 Київ-Ковель-Ягодин,ділянка км 34+350 – км 34+750

Мироцьке: Паркова, Щорса, Чапаєва, Радянська, Радгоспна

Гостомель: Свято-Покровська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Кашперівка: Київська, Панченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Чумацький шлях, Святотроїцький узвіз, Богуславка, Чайковського, Бородіна, Молодіжний, П.Запорожця пров., Лесі Українки, Українки Лесі пров., Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Княжичі: Леніна, Жовтневий, Грушевського, Ватутіна, Набережна, Шевченка, Жовтнева, Шкільна, Вишнева, Берегова, Новоселицька

Забір'я: Калинова, Лугова, Лісна, Молодіжна, Перемоги, Шевченка, Жовтнева, Садова, Сонячна, Польовий, Ярова, Грушевського, Гончаренко, Гориновичів, Лісова, Тупіковий, Квітневий, Зелена, Тихий, Вітянська, Яблунева, Зоряна, Центральна, Панаса Мирного, Кутовий, Смарагдова, Симоненка, Ярослава Мудрого

Жорнівка: Зоряна, Комсомольська, Ірпінська, Лісна, Першотравнева, Ярова, Підлісна, Комсомольський, Польова, Озерний, Садова, Перемоги, Дачна, Сонячна, Шляхова, Кооперативна, Кооперативний пров., Гагаріна, Богатирська

Бобриця: Лісна, Козацька, Озерна, Лугова, Зоряна, Заозерна, Садова, Шкільна, Набережна, Полунична

Ходосівка: Набережна

Софіївська Борщагівка: Центральна, Скіфська

Крюківщина: Археологічна, Нова, Новосільська, Мічуріна

Новосілки: Теремська

Тарасівка: Щорса, Гагаріна

Малютянка: Перемоги

Білогородка: Леніна

Боярка: Молодіжна, Білогородська

Гореничі: Кленовий узвіз

Юрівка: Шевченка

Петрушки: Квіткова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Тургенівська

Буча: Енергетиків, Героїв Майдану пров., Санаторний, Польова, Комсомольська, Києво-Мироцька, Нове шосе, Чкалова, Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Новозаводська, Рекунова, Нова, Бучанське Шосе, Свято-Покровська, Дніпровська

Михайлівка-Рубежівка: Європейська

Горенка: Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Толстого пров., Шота Руставелі, сім’ї Красовських, Дніпровська, Толстого, Миколи Гамалія, Ворошилова пров., Старояблунська, Дмитра Вишневецького, Гамалія Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Березова, Котляревського, Чкалова, Березовий пров., Ворзельська, Кичеївська, Білостоцька, Бучанська, Композиторів, Героїв Ворзеля, Пушкіна, Героїв Ворзеля пров., Залізнична, Миру, 1-го Травня просп., Свободи просп., Крилова, Паризької Комуни, Курортна, 8 Березня, Тургенєва, Чернишевського пров., Чернишевського, Борщагівська, 1-го Травня, Ворошилова, Стражеска, Лермонтова

Михайлівка-Рубежівка: Вишнева, Травнева, Гагаріна, Церковна, Зарічна, Шкільна

Буча: Суворова

Ірпінь: 1-го Травня, Миру

Коцюбинське: Шевченка

Нові Петрівці:

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Ястремська, Києво-Мироцька, Камінського, А.Солов'яненка, І.Світличного, В. Кондратюка, М. Дунаєвського, 4 Лінія, Вадима Гетьмана, Є. Коновальця, Верьовки Григорія, Степана Васильченка, Володимира Антоновича

Ворзель: Героїв Ворзеля, М-07 Київ-Ковель-Ягодин,ділянка км 34+350 – км 34+750

Мироцьке: Паркова, Щорса, Чапаєва, Радянська, Радгоспна

Гостомель: Свято-Покровська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Березова, 8 Березня, Тургенєва, Чернишевського пров., Чернишевського, Чкалова, Борщагівська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Підгірна

Нові Безрадичі: СТ "Медик"

Підгірці: Піщана

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Миронівський Пії: Тракторна, Березова, Молодецька, Франка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Володимира Мономаха, В. Глібовича, Свободи, Пєсклова, Борисовське поле, Грушевського Михайла Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Миронівський Пії: Пиі, Тракторна, Канівська, Садова, Шевченка, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Червона Слобода: Лесі Українки, Лісовий, Заводська, Дружби, Садова, Лісова

Пашківка: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
К.-Святошинський Тарасівка: Радянська, Космонавтів, Калініна, Боженка, Вишневий, Коцюбинського, Маяковського, Пушкіна, Леніна, Франка, Жовтневої Революції, Садова, Братів Чмілів, Лесі Українки, Ломоносова, Польова, Київська

Крюківщина: Київська

Новосілки: Васильківська

Вишневе: Південна

Боярка: Садова

Святопетрівське: Грушевського

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
К.-Святошинський Боярка: Тарасівська, Шевченка, Замковий, Польова, Лисенка, Донбасівський, Старий, Васильківська, Франка, Загородня, Зелена, Іванівський Тупік, Зелений, Київська, Київський, Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Січових Стрільців, Криворізький, Кібенка, Лікарняний, Ягідна, Хрещатик, С.Шамрая, Східна, Базарний, Будаївського, Нова, Амбулаторна, Малий, Транссигнальна, Парковий, О. Ткаченко пров., Богданівська, Новобогданівська, О.Богомазова, Вокзальний, Азовська, Лугова, Кооперативна, Криворізький Тупик, Прорізна, Харківський, Вишнева, Матросова, Артилерійська, 1 Піщана, Самійленка, Васильківський, Лікарняна, Декабристів, Озерна, Зелений Тупик, М.Гирявця пров., Некрасова, М.Шляхового, Калинова, Крилова, Деснянська, 2 Піщана, Б. Іваницького, Витвистий Тупик, Байкальський, Агрономічна, Волинський, Фестивальна, Лісодослідна, Злагоди, Кримський, Білогородська, Молодіжна, Шкільна, Б.Хмельницького, Дежньова, Соборності, Пушкіна, 50 років Жовтня, Леніна, Сади,25 лінія, Проектована, В.Петріва, Боярка, Лесі Українки, Пролетарська

Нове: Чорновола, Боярська, Тополиний, Хабарова, Садова, Чкалова пров., Чкалова, Польова, Залізнична, Садовий, Мічуріна, Боярський, Вишневий, Тарасівська, Незалежності, Квітнева, Сагайдачного, Івана Мазепи, Богуна, Кочергіна

Крюківщина: Франка, Грушевського

Гатне: Райдужна

Забір'я: Вишнева

Ходосівка: Квітнева, Мазепи

Стоянка: Тичини

Святопетрівське: Київська, Святоюріївська

Дмитрівка: Молодіжна

Гореничі: Леніна

Бобриця: Козацька, Янтарна

Білогородка: Поляна

Вишневе: Промислова, Європейська

Хотів: Паширова, Б.Хмельницького, Лікарняний

Софіївська Борщагівка: Київська

Тарасівка: Боженка, Залізнична

Лісники: Ватутіна

Музичі: Леніна

Новосілки: Академічна

Бузова: Зоряна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Яхни: Деребасівська, Шкільний, Міжгірна, Кооперативна, Підгірний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Пустовіти: Пустовіти, Київська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Фастівський Фастівець: Зелена, Веселий, Тихий, Дачний Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Миронівський Козин: Козин Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Ковпака, Якубовського, Буйка, Прорізна, І.Карася Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Миронівський Маслівка: Маслівка, Незалежності, Садова, Борисенка Петра, Шевченка

Козин: Зарічна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Грузьке: Піонерська, Леніна, Заводська, Ватутіна

Бишів: Брусилівська

Усунення дефекту з 8 по 20 год
Фастівський Гвардійське: Волинська, Лесі Українки, Польова, Вулиця невизначена Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Миронівський Маслівка: Незалежності, Польова

Козин: Зарічна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Маслівка: Маслівка, Незалежності, Богдана Хмельницького, Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастівець: Тхоржевського

Клехівка: Мічуріна

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Миронівський Маслівка: Маслівка, Шевченка, Борисенка Петра Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Клехівка: Мічуріна, Шкільна, Польова, Мічуріна пров., Комсомольська, Берегова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Миронівський Маслівка: Маслівка, Кооперативна, Лобаса, Захарченка, Незалежності Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Маслівка: Борисенка Петра Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Маслівка: Борисенка Петра, Незалежності Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Застугна: Лесі Українки, Лермонтова пров., Лесі Українки пров., Нова, Васильківська

Васильків: Лермонтова

Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Застугна: Лесі Українки, Лермонтова пров., Лесі Українки пров., Нова, Васильківська

Васильків: Лермонтова

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Нові Безрадичі: Тиханська, Кооп. “Авгур”, Піщана, Підгірна, Садова

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Козин: Старокиївська

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Новий Шлях, Вишневий, Київська, Бориспільська, Механізаторів Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Вишгородський Катюжанка: Леніна, Заводська, Зінченко, Лісна, Ранкова, Вишнева, Південна, Сім'ї Дяківських, 60-річчя Жовтня Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Обухівський Підгірці: Садова, Піщана

Обухів: Шпаківська

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Новий Шлях, Космонавтів, Сагайдачного, Кооперативна, Вокзальна, 1 Травня

Плесецьке: Хоменка

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Полуботка, Деснянська, Хвойна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Вишгородський Катюжанка: Святомихайлівська, Шевченка, Комуністична, Лісна, Леніна, Заводська, Зінченко, Ранкова, Вишнева, Південна, Сім'ї Дяківських, 60-річчя Жовтня

Литвинівка: Лесі Українки

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Васильківський Глеваха: Дослідна, Наукова, Академічна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Лозова, Соснова, Лісова, Кооперативна, 1 Лагерний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Гагаріна, Петропавлівська, Потапенка Ярослава, Ватутіна, Лазенка Сергія, пров. Гагаріна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Суворова пров., Новокиївське Шосе, Суворова, Жданова, Якубовського Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Можайська, Святого Єфрема Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Кип'ячка: Кип'ячка

Горобіївка: Горобіївка, Рябоконя, Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Малий Букрин: М.Букрин, Михайлівська, Прорізна, Петра Сагайдачного, Жукова

Великий Букрин: В.Букрин, Сіндрякова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Українка: Промислова, Придніпровська, Ігнатівська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Іванківський Обуховичі: Шляхова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Миронівський Пії: Підгірна, Західна, Дачна, Марії Душки Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Іванківський Прибірськ: Вишнева Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Броварський Княжичі: СТ "Ялинка-3", СТ "Ялинка-2", Слави, Лісна, Тиха, Ентузіастів, Шептицького, Соборності, Райдужна, Травнева, Зелена, Шевченка, Нова, Гузара, Стогнія, Свободи, Ясна, Ясний, Гузара пров., Київська, Марії Лагунової, Вереснева, М.Логунова, СТ "Княжичі-2", Дружби, Залозного пров., Героїв Крут, Кагатна, Б.Хмельницького, Садова, Урочище “Лопутіно”, Максименка, Кільцева, Тепличний

Велика Олександрiвка: Гагаріна, Кільцева

Погреби: Кодацька

UA/Не присвоєно: UA/Не присвоєно

Рожівка:

Бровари: Окружна, Об’їздна дорога

Підключення/відключення споживачів з 8 по 18 год
Бородянський Дружня: Радянська, Бондаревського, Чубаря, Жовтнева, Леніна, Петровського, Нова, Молодіжна, Привокзальна

Дмитрівка: Центральна, Вишнева, Дмитрівський

Бородянка: Індустріальна, Дружнянський, Вокзальна, Молодіжна, Тернопільська, Чорнобильська, Правика, Дорожна, Сумська, Ковельська, Привокзальна, Хутірська, Леніна, Героїв Чорнобиля

Озірщина: Шевченка, Гагаріна, Садова, Садовий пров., Шевченка пров., СО "Озірщина"

Новий Корогод: Харківська, Металургів, Заводська, 23 Серпня, Корогодська, Нова, Студентська, Садова, Дзержинського, Промбудівська, Леніна, Молодіжна, Дружби

Нова Гребля: Шевченка, Садова, Лісова, Берегова, Центральна, Гагаріна, Польова, Вабля, Молодіжна, Фрунзенська, Харківська

Вабля: Вабля, Вишнева, Харківська, Молодіжна, Каштанова

Блиставиця: Нова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Миронівський Пії: Канівська, Бузкова, Пушкіна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Пії: Левадна, Річна, Пушкіна, Дачна, 1-го Травня, Заводська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Пії: Бузкова, Канівська, Пиі, Центральна, Шевченка

Росава: Набережна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Пії: Бузкова, Канівська, Пиі, Центральна, Шевченка

Росава: Набережна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Пії: Пиі, Центральна, Молодецька, Левадна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Кожухівка: Першотравнева, Кільцева, Садова, Джерельна, Газова, Валентина Загороднього, Калинівська, Вишнева, Урожайна, Свято-Михайлівська, Першотравневий, Шкільна, Незалежності, Корнієнка

Данилівка: Центральна, Вишневий, Шляхова, Перемоги, Набережна, Шевченка, Нова, Лесі Українки, Данилівське шосе, Озерна, Кожухівський, Новий, Молодіжна, Квітнева, Благовіщенська, ДОС, В/М 21, Українська, Ярослава Мудрого, Незалежності, Козловського, Зелена, Грушевського, Шкільна, Освіти, Дубова, Київська

Плесецьке: Поле

Глеваха: Вокзальна

Ремонтні роботи з 8 по 15 год
Миронівський Пії: Пиі, Тракторна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Баришівський Перемога: Київська, Партизанська, 30 років Перемоги, Садова, Ядлівська, Старокиївська, Куренівська, Нова, Гагаріна, Космонавтів, Гагаріна пров., Тиха Ремонтні роботи з 21 по 7 год
Баришівський Лук’янiвка: Садове товариство, Гагаріна, Бутаєву, Садова, Лісний, Шевченка, пров. Космонавтів, Миру, Корольова, Віктора Бондаря, Кирпоноса, Кошівська, Чернігівська, Будівельна, Паришева, Суворова, Кірова, пров. Парковий

Рудницьке: Дружби народів, Рудницька, Жукова, Черняхівська, Церковна, Гагаріна, Гайова, Тарасенківка, Кірова, Миру, Щорса, Шевченка, Київська

Перемога: СТ

Лук'янівка: Вулиця невизначена

Ремонтні роботи з 21 по 7 год
Баришівський Перемога: СТ, Шовковична, Старокиївська, Нова, Забайкальська, Братів Ковалів, Ядлівська, Партизанська Ремонтні роботи з 21 по 7 год
Баришівський Перемога: Партизанська, Братів Ковалів, Космонавтів, Куренівський, Київська, Куренівська, Ватутіна, Тиха, пров. Польовий, Польова, Калинова, Березняки, Берегова, Вишнева, Шевченка, Садова, Каштановий, Вереснева, 30 років Перемоги, Медична, Молодіжна, Миру, Назаренка, Садовий, Київський, Гагаріна, Гагаріна пров., Старокиївська, Бибича, Хрещатик, Миру пров., Забайкальська, Каштанова, Вишневий, Ядлівська, Хрещатик пров. Ремонтні роботи з 21 по 7 год
Миронівський Пустовіти: Пустовіти, Новосілка Ремонтні роботи з 16 по 19 год
Макарівський Макарів: Заводський, Ярослава Мудрого, Першотравнева, Молодіжна, Веселкова, Зарічна, Франка, Донецька, Сірка Івана, Льотчика Потапенка, Кошового, Комунальна, Б.Хмельницького, Кочубея, Лазурна, Заводська, Яровий, Довбуша, Юність, Затишна, Ольгинська, Пушкіна, Довженка Олександра, Абрикосова, Шкільний, Героїв Чорнобиля, Шевченка, Героїв Крут, А/С, Гончара Олеся, Олени Теліги, Львівська

Зурівка: Дачна, Горького

Завалівка: Шевченка

Фасівочка: Левадна, Володимирська, Леніна, Колгоспна, Веселкова, Валова, Полтавська, Харківська, Хутірська, Лугова, Шпортенка, Кривоноса, Теліги Олени

Рожів: Леніна

Технічне переоснащення з 10 по 18 год
Макарівський Макарів: Кочубея, Лазурна, Ярослава Мудрого, Заводська, Яровий, Довбуша, Юність, Затишна

Фасівочка: Левадна

Виконання приєднання клієнтів з 10 по 18 год
Макарівський Макарів: Юність, Затишна Ремонтні роботи з 10 по 18 год
Іванківський Сукачі: Миру, Шевченка, Рибокомбінат, Соборна, Шкільна, Незалежності, Шевченка пров., Лугова, Рибацька, Перемоги, Франка, В.Ходимчука, Чорнобильська, Світловодська, Будівельників, Садова, В.Кібенка, Кіровоградська, П.Осідач, Олександрійська, Дружби, Польова, І.Проскури

Іванків: Автомобілістів, Івана Проскури

Пироговичі: Лугова, Українська

Прибірськ: Соборна, Вишнева, Шевченка, Молодіжна

Хочева: Радянська, Миру

Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Сквирський Сквира: Відродження, Весняна, Весняний, Озерний пров., П.Мирного, Квітнева, Польовий, Грушевського, Озерна Технічне переоснащення з 9 по 18 год
К.-Святошинський Ходосівка: Молодіжна, Набережна, Київська, Валі Котика, Соборна, Островського, Лугова, Феодосія Печерського, Квітнева, Леніна, Степова, Лісна, Лісний, Шкільна, Краснознаменна, Жовтнева, Лесі Українки, Гагаріна, Поштовий, П. Мирного, Тугай, Суворова, Валі Котика пров., Південна, Шевченка, Гоголя, Вишнева, Садова, Польова, Володимирська, Мазепи, Озерна, Чернеча Гора, Травнева, Кобзаря, Богдана Хмельницького, Оксамитова, Щаслива, Грушева, Ягідна, Невизначена, Обухівське шосе, Незалежності, Освітянська, Софіївська, Калинова, Франка, Світлогірська, СТ “Секвоя”, Квітки Полонини, Квіткова, Кринична, Катерини Білокур, Тарасівська, Піонерська, Єдності, Спортивна

Кременище: 50 років Перемоги, Сонячна, Максимова, Грушевського, Перемоги, Сонячний пров., Якуніна, Лісова, Сіверська

Віта-Поштова: Ярова, Франка

Вишневе: Затишна, Святошинська

Дмитрівка: Молодіжна

Гвоздів: Садова-Алоє, СТ "Оздоблювач", СТ "Пуховик", Леніна, Ботанічна, Поле

Круглик: Лісна

Нове: Правика, Богуна

Тарасівка: Космонавтів

Хотів: Набережна

Святопетрівське: Б.Хмельницького

Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Обухівський Обухів: Лукавиця ж/м, Незалежності, Піщана, Виноградна, Шевченка, Драна Гора, Польовий, Київська, А/С Виконання приєднання клієнтів з 9 по 16 год
Бородянський Блиставиця: Соборна, Польова, Молодіжна, Ярослава Мудрого, Полянського, Єдності, Поліська, Нова, Лісова, Грушевського, Садова, Центральна, Незалежності, пров. Петровського, Шевченка, Приозерна, Вишнева, Узвізна

Немішаєве: Біохімічна, Паркова, Чкалова

Луб'янка: Шевченка, Чкалова, Квіткова

Бородянка: Жовтневий, Велика

Здвижівка: Шевченка

Бабинці: Травнева

Галинка: Центральна

Микуличі: Центральна

Мироцьке: Політехнічна, Леніна

Гостомель: Богдана Хмельницького, Південна, Балабуєва, Південний пров.

Чабани: Польова

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Фастівський Червоне: Набережна, Горького, Гагаріна, Фастівська, Набережний, Польова, Садова, Білоцерківська, Горького пров., Дачна, Шевченка, Молодіжна, Вулиця невизначена, Іподром

Кищинці: Леніна, Островського, 1-го Травня, Пролетарський, Лісна, Ватутіна, Островського пров., Березневий, Щорса, Молодіжна, Кошового, Набережна, Річний, Рядового Кохна

Пилипівка: Островського, Леніна, Лісна, Річний, Щорса, Річна, Молодіжна, Б.Хмельницького, Матросова, Чапаєва, Червоноармійський, Скакодуба, Декабристів, Червоноармійська, Набережна, Папаніна, Папаніна пров.

Пришивальня: Леніна пров., Набережна, Леніна, Лісний, Лісна

Єлизаветівка: Польова, Без назви, Вулиця невизначена, Вишнева, Шевченка

Королівка: Леніна, Франка, Прорізна, Осипенка, Декабристів, 1-го Травня, Жовтневий, Шкільна, 8 Березня, Шкільний, Жовтнева, Річна, Комарова, Першотравневий, Річний, Польовий пров.

Паляниченці: Шевченка, Польова, Набережна, Садова, Лесі Українки, Коцюбинського, Комарова, Ярослава Мудрого, Кільцева, Володимирська, Молодіжна, Толстого, Кооперативна, Гагаріна, 1-го Травня, Дачна, Ярослава Мудрого пров., Вулиця невизначена, Ковалівська

Фастів: Андрія Шептицького

Велика Снітинка:

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Вишгородський Хотянівка: СТ "Пролісок", СТ "Каскад", Садова, СТ "Зоря", СТ “Рассвет”, СТ "Червоний прапор", СТ "Ялинка", СТ "Залізничний", СТ "Нива", СТ "Лаванда", СТ "Дружба КПІ", СТ "Урожай", СТ "Лелека", СТ "Лотос", СТ "Лотос-1", СТ "Озерне", СТ "Озерний-3", Масив “Світанок”, СТ " Азарт", СТ "Глядин", СТ "Сонячний", СТ "Оболонь", СТ "Пролісок-10", Лісова, Лісовий, Піщана, СТ “Світанок”, Яблунева, Михайлівська, Урочище Баштан, масив "Північний", СТ "Дальнє"

Лебедівка: СТ "Глядин", Озерна

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Фастівський Пришивальня: Набережний, Набережна, Набережний пров., Щорса, Польова

Ярошівка: АБЗ, Кар'єр, Гагаріна, Набережна, Буйка

Томашівка: Лесі Українки, Лісова, Учительська, Вулиця невизначена, 30 років Перемоги, Ірпінська, Шевченка, Дружби, Ковельська

Яхни: Польова

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Макарівський Мотижин: В.Довгича Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Мотижин: Згоди, Довга, Садова, Топольова, Надія, Польова, Шевченка Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Мотижин: В.Довгича, Слобода, Горького Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Калинівка: Калинівська, Київська, Макарівська, Лісова Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Васильківський Калинівка: Залізнична, Українська, Новий, Центральна, Київська, Калинова, Короленка, Польова, Героїв України, Луговий, Паркова, Залізничний, Васильківська, Матросова, Лисенка, Парковий пров., Калініна, Лесі Українки, Молодіжна, Лісова, Вишневий, Нова, Виноградна, Сонячна, Травневий, Механізаторів, Сонячний, Зоряна, Садова, Вишнева, Механізаторів пров., Садовий, Франка, Олега Кошового, Весняний, Мічуріна, Спортивна, Індустріальна, Проектна

Багрин: Київська, Рєпіна

Перевіз: Центральна

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Ірпінський Буча: Урожайний, Києво-Мироцька, Вишнева, Урожайна, Пушкінська, Новаторів, Лесі Українки, Нове шосе, Чкалова, Євгена Патона, Євгена Гребінки, Євгена Гребінки пров.

Коцюбинське: Пономарьова, Будівельна

Реконструкція з 9 по 17 год
Васильківський Васильків: Грушевського, Шевченка Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Бориспільський Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Красилівка: Басова, Ковальська, Гоголя, Ладанська, Гагаріна, Лесі Українки, Троїцька, Козацька, Шкільна, Горошкова, Привітна, Бажана, Корольова, Незалежності, Володимирська, Роздольна, Березнева, Перемоги пров., Каштанова, Дяченка, Центральна, Героя, Чкалова, Мічуріна, Енергетиків, Вишнева, Мічуріна пров., Весняна, Механізаторів, Старошулявська, Європейська, Райдужна, Будівельників, Урочище Виямка, В. Гутора, О.Довженка, Вишневий, Київська, Пушкіна, Квітневий, Нова Садова, Польова, Джерельна, пров. Польовий, І.Радченка, І. Марченка, Гончара, Кожедуба, Новосадова, Дружний, Постишева, Симоненка, Суворова, Щастя, Павленка, Гоголівська, Павла Тичини, Грушевського, Дорошенка, Б.Хмельницького, П. Мирного, Б. Олійника

Требухів: Броварська, Польова, Польовий, Яблунева, Франка, Космонавтів, Дзержинського, Городня, Каштанова, Незалежності, Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова

Пухівка: Пасічанська

Гоголів: Європейська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Глиняна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Потіївка: Молодіжна, Вишнева, Пишканя, Склад, Зелена, Хоздвір, Урожайна, Миру, Пишканя пров., Надрічна, Житня, Польова, Шевченка

Чупира: Гагаріна, Нова, Першотравнева, Новоселівська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Згурівський Нова Оржиця: Садова, Першотравнева, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Яготинський Мала Березанка: Космонавтів

Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Яготин: Каштанова Алея, Незалежності, Дарницька, Футбольна, Мономаха, Винниченка, Кравченка, Паркова, Мирська, Філатова, Шевченка, Шкільна площа, В.Стуса, Суворова, Маяковського, Набережна, Заводський, Заводська, Перемоги, Набережний, Посітька, Садова, Молодіжний, Клубна, Радіщева, О.Олеся, Польова, Лісняківський, Репіна, Котляревського, Грабовського, Добролюбова, М.Кривоноса, Будівельна, Миру, Коцюбинського, Котляревського пров., Філатова пров., Гастелло, Грінченка, Ломоносова, Пирятинська, Чкалова, Симоненка пров., Чкалова пров., Лермонтова, Олександра Непорожнього, Червоного Христа, Ліхачова, Косяченка, Студентська, Тесленка, Бондаренка, Большака, Ліхачова пров., Козацька, Ломоносова пров., Павла Бабія, Річна, Футбольний, Згурівська

Засупоївка: СТ "Алгоритм"

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Героїв, 6 Лінія, Ломоносова, Ломоносова пров., Польовий, Польова, Львівська, Натана Рибака, Героїв пров., Полтавська Виконання приєднання клієнтів з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Богдана Ступки, Тургенєва, Європейська, Комарова, Франка, Гетьмана Дорошенка, Крилова, Сагайдачного, Липова, Збанацького, Коцюбинського, 8 Березня, Незалежності, Перемоги, Грушевського, Ентузіастів, Березневий, Князя Святослава, Польовий, Князя Володимира, Яблунева, Головатого, Білоозерська, Черешнева, Шевченка, Лютнева, Академіка Глушка, Тарасовський, Робітнича, Лютневий, 2 Лютневий, Бориса Гмирі, Репіна, Кошового, Володимира Івасюка, Михайлівська, Робітничий, Василя Симиренка, Коцюбинського пров., Л.Курбаса, Петра Волянюка, Броварська, Віри Онацької, Крашенівка, Бежівка, Квітки-Основ'яненка, Пушкіна, Київський Шлях, Грушевського пров., Івана Черпака, Військове містечко, Антона Яцюти, Туполева, Вікентія Хвойки, Стеценка, Дзержинського, Дружби, Екскаваторна, Скіфська, Залізнична, Паркова, Михайла Врубеля, Остапа Вишні, Толстого, Залізничний, Січових Стрільців, Чкалова, Яцютівка, Широка, М.Карпенка, Челюскінців, Братів Шило, Прудкого, Довженка, Ярослава Гашека, Голубівка, Маяковського, Богдана Хмельницького пров., Назарія Яремчука, Миколи Березового, Сковороди, Будівельна, Павлівська, Ціолковського, П.Верни, Челюскінців пров., Розумовського, Сосюра, Косогона, Пушкіна пров., Сірова, Ю.Максюти, Яновського пров., Стасюка, Чернігівська, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Котляревського, Черешневий пров., Нова, Мирний, Ярославська, Корольова, Свободи пров., Данила Галицького, Приозерна, Шолом-Алейхема, Весняний, Новий, Нова ІІ, Кутузова пров., Свободи, Покровська, Святомиколаївська, Вознесенська, Герцена пров., Переяславська, Чернишевського, Теплична, Кутузова, Василя Лукашевича, Ціолковського пров., Герцена, Жовтнева, Запорізька, Городня, Сергія Камінського, Кооперативна, А. Малишка пров., Дніпровська, Н.Левицького, А. Малишка, Преображенська, Івана Піддубного, Слов`янська, Вітрова, Плеханова, Академіка Заболотного, Богдана Ступки пров., Галицька, М.Залізняка, Олесницька, Нахімова, В.Йови, Каховська, Сергія Жигалка, Спортивна, Стасюка пров., Павла Полуботка, Лобашевського, Богомольця, Лобановського, Остапа Вересая, Амосова, Поштова, С.Сосніних, Катерини Бранки, Макаренка, М. Цветаєвої, Вересая пров., Д. Волошка, Вересая, Спортивний, Стефаника, Булгакова, Пирогова, Привокзальна

Гнідин: Озерна, І.Франка

Лозівка: Профспілкова

Воронькiв: Українська

Щасливе: Мисливська

Глибоке: 2-га О. Курбаса

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Незалежності, Ярослава Мудрого Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Потіївка: Урожайна, Миру, Пишканя, Пишканя пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова Виконання приєднання клієнтів з 8 по 20 год
Обухівський Красне Перше: Миру, Гагаріна, Франка, Виноградна, Радянська

Козіївка: Гагаріна, Миру

Обухів: Каштанова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Калита: Миру, Турчиновського, Пінчука, Кругова, Шевченка, Чкалова, Кленова, Піонерський, Шкільний, Піонерська, Малинова, Бредака, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, Коцюбинського

Красилівка: Павла Тичини

Гоголів: Чернишевського

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Чепеліївка: Паркова, Кооперативна, Жовтнева, Тараса Шевченка, Садова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Чепеліївка: Лугова, Новоянівська, Червона

Хутір Одноріг: Лесі Українки

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Сквирський Малі Лисовці: Ленінська, Вишнева, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Ходосівка: Молодіжна, Набережна, Київська, Валі Котика, Соборна, Островського, Лугова, Феодосія Печерського, Квітнева, Леніна, Степова, Лісна, Лісний, Шкільна, Краснознаменна, Жовтнева, Лесі Українки, Гагаріна, Поштовий, П. Мирного, Тугай, Суворова, Валі Котика пров., Південна, Шевченка, Гоголя, Вишнева, Садова, Польова, Володимирська, Мазепи, Озерна, Чернеча Гора, Травнева, Кобзаря, Богдана Хмельницького, Оксамитова, Щаслива, Грушева, Ягідна, Невизначена, Обухівське шосе, Незалежності, Освітянська, Софіївська, Калинова, Франка, Світлогірська, СТ “Секвоя”, Квітки Полонини, Квіткова, Кринична, Катерини Білокур, Тарасівська, Піонерська, Єдності, Спортивна

Кременище: 50 років Перемоги, Сонячна, Максимова, Грушевського, Перемоги, Сонячний пров., Якуніна, Лісова, Сіверська

Віта-Поштова: Ярова, Франка

Вишневе: Затишна, Святошинська

Дмитрівка: Молодіжна

Гвоздів: Садова-Алоє, СТ "Оздоблювач", СТ "Пуховик", Леніна, Ботанічна, Поле

Круглик: Лісна

Нове: Правика, Богуна

Тарасівка: Космонавтів

Хотів: Набережна

Святопетрівське: Б.Хмельницького

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Яблунівка: Окружна, Колгоспна, Надрічна Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Яблунівка: Росьова Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Мала Сквирка: Новоселівська, Набережна, Городиська Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Путрівка: Путрівська, Калинівський пров. Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Руда: Лісова, Ювілейна, Медична

Шамраївка: Центральна, Медична, Ювілейна, Лісова

Чистка траси з 8 по 18 год
Рокитнянський Ромашки: Набережна, 8 Березня, Заболотня, Виноградова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Харківці: Чапаєва, Героя, Альтицька, Садова, Польова, Леніна

Мазінки: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Бориспільський Рогозiв: Суворова, Яблунева, Центральна, Братуся, Старинська, Ломоносова, Зоряна, Старинський, Братів Шкандурів, Гагаріна, Тракторна, Малишевського, Довженка, Дачна, Зоряний пров., Тарасівська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Рогозiв: Тракторна, Центральна, Л.Українки Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 18 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

вторник, 25 января 2022 г.
10:04
Движение в центре Киева затруднено из-за митинга предпринимателей (фото, видео)
09:45
В четверг, 3 февраля, пройдет заседание Киевсовета
09:22
Из-за ДТП с потерпевшими на трассе Киев-Одесса затруднено движение в направлении столицы (фото, видео)
09:01
В Украине за сутки против COVID-19 вакцинировано около 70 тысяч человек
07:15
Сегодня, 25 января, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 января 2022 года
понедельник, 24 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:36
Группа компаний DIM – партнер Ukrainian Fashion Week FW 22−23
20:29
Руководитель больницы №8 в Киеве Пилецкий остался без должности, - Трубицын
20:23
В столичном Национальном художественном музее Украины презентовали аудиогид на крымскотатарском языке
20:11
На Киевщине в аэропорту “Антонов” силовики провели антитеррористические учения (фото, видео)
20:05
“Киевводоканал” опубликовал график отключений холодного водоснабжения (адреса)
19:46
В селі Центральне Обухівського району побудують нову каналізацію
19:33
В НАБУ сообщили о завершении расследования хищений на 115 млн гривен в КО “Киевзеленстрой”
19:26
Полицейские Киева задержали двух мужчин за вымогательство 30 тысяч долларов у IТ-специалиста
19:09
Компания “Интергал-Буд” признана застройщиком года по версии премии “Строительный Олимп-2021”
Календарь событий