вторник, 11 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 2 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 2 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 2 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Іванківському, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Сквирський Руда: Польова, Заводська, Будівельна, Франка Чистка траси з 6 по 20 год
К.-Святошинський Чабани: Машинобудівників, Покровська Реконструкція з 6 по 20 год
Іванківський Рудня-Тальська: Жовтнева, Шкільна, Тальська

Рокитна Слобода: Лісова, 8 Березня

Білий Берег: Дружби, З.Космодем'янської

Триліси: Незалежна

Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня

Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка, Зарічна, Шевченка пров., К.Фещенко

Р.Шпилівська: Зарічна, Дружби

Зимовище: Миру, 1-го Травня

Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка, В.Кібенка пров., В.Кібенка

Феневичі: Ланова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Жміївка: Центральна, Перемоги, Молодіжна, Набережна, пров. Центральний, Дорожна, Піддубної, Шевченка, Мічуріна, Лісова, Садова, Шляхова

Верхолісся: Пашинських

Сидоровичі: Східно-Шевченківська, Гагаріна, Жовтнева, Франка, Лесі Українки

Олізарівка: Шевченка, Стара садова, Миру, Лесі Українки, Садова, Будівельників, Ровенська, Зарічна, Осницька, Шевченка пров.

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Макарівський Соснівка: Шкільна, Пшенична, Леніна, Шевченка, Лесі Українки Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Польовий, Маяковського, Липнева, А. Галика, Соборна, 2 Гаражна, І.Середи, Південна, Липневий, Галика Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Калита: Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Соборності, Івана Мазепи, Матросова пров., Матросова, Корсунська, Стрільця, Академіка Ремесла, Перемоги, Толстого, Ватутіна, Сонячна

Карапиші: Соборна

Росава: Новосілка

Зеленьки: Коцюбинського

Реконструкція з 8 по 17 год
Фастівський Велика Мотовилівка: Миру, Шкільна, Господарство Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Велика Снітинка: Трудова, 1-го Травня, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Козаровичі: Київська, Соборна, Б.Хмельницького, Незалежності Чистка траси з 8 по 18 год
Фастівський Оленівка: Громадська, Миру, Дружби, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Любимівка: Київська, Радгоспна Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Любимівка: Селянська Чистка траси з 8 по 18 год
Фастівський Оленівка: Святкова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Миронівський Македони: Македони, Джерельна

Кулешів: Хутір Кулешевий, Шевченка

Козин: Самарка

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Семашка, Польова Чистка траси з 8 по 17 год
К.-Святошинський Вишневе: Машинобудівників, Європейська, Святошинська

Стоянка: Дачна

Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Б.Хмельницького, Героїв Чорнобиля, Революції, Паркова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Васильків: Декабристів, Кривова, Чорновола В., Авіаторів, Київська, Володимирська, Зарічна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Мала Вільшанка: Садова Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Брідок: Лесі Українки, Франка

Зрайки: Лесі Українки

Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Самгородок: Шевченка, Садова, Замкова, Молодіжна, Шкільна Чистка траси з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Білоцерківський Мала Антонiвка: Шевченка, Франка, Польова Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Розкопанці: Іванівка, Молодіжна, Піщаний, Піщана, Садовий, Лісний, Лісний пров., Росьовий пров. Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Мала Березянка: Шевченка, Кооперативний, Ярова, Короленка, Перемоги, Кооперативна, Польовий, Польова, Лесі Українки, Колгоспна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Лука: Шевченка, Заводська, Світанкова, Лучанська, Гоголя, Київська, Видний пров., Гнатова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Тетіївський Скибинці: Леніна, 70 років Жовтня, Лісна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський П'ятигори: Сікорського, Київська, Польова, Горького Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ставищанський Торчицький Степок: Лісова, Гагаріна

Юрківка: Берегова, Зарічна, Центральна, Шевченка, Набережна, Шкільна

Червоне: Радянська, Польова, Жовтнева, Садова, Вулиця невизначена, Берегова

Григорівська Слобода: Леніна

Сухий Яр: Леніна, Кобилянської, Лугова

Буковина: Кобилянської, Чернівецька, Карпатська, Молодіжна, Миру, Леніна

Стрижавка: Польова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Старі Безрадичі: Тиханська, Київська, СТ "Підгірне" , вул Вишнева, Березова, Набережна, Свободи, СТ “Березове”, СТ “Медик-3”, Капустяна, Конюша

Польок: Революції

Великі Дмитровичі: Молодіжна, Комсомольська, Польова

Плюти: Сосновий, Плютовська, СТ “Світанок-2”, СТ “Луговий”

Нові Безрадичі: Березова, Шевченка, Підгірна, Набережна, Тиханська, Сонячна, Київська, Садова, Пушкіна, Церковний пров., Першотравнева, Комсомольська, Молодіжна, Капустяна, Левада, пров. Підгірний

Капустяна: Капустяна

Нещерів: Трьохджерельна, Садова, Чехова, Лугова, Молодіжна, Лісова, Гагаріна, Васильківська, СТ "Роднічок", Зелена, Горіхова, Горького, Преображенська, Косіора, СТ “Стугна”, Івушка

Обухів: Дзюбівка, Зінченка, Жеваги, Польок, Лугова, Каштанова, Чумацький шлях, Київська, Промислова, Лукавиця ж/м, Гоголя, Волошкова, Миру, Пушкіна, Ковалевський ж/м

Тарасівка: Шевченка, Пушкіна

Підгірці: Польова

Степок: Корольова

Березове: Березова

Малі Дмитровичі: Вишнева

Креничі: СТ "Лесная Поляна-2"

Козин: Рудики, Нова

Мала Вільшанка: Садова

Ленди: Сонячна

Трипілля: Суворова

Романків: Лісова

Витачів: Нагірна

Копачів: Дачний

Перше Травня: П. Гудима

Перегонівка: Гержана

Щербанівка: Шевченка

Паращина: Садова

Германівка: 30 років Перемоги

Українка: ---

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Витачів: Шевченка, Придніпровська, Нагірна, Першотравнева, Наддніпрянська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Миронівський Зеленьки: Центральна, Братів Морозових, Комарова, Івана Франка, Перемоги, Миру Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Олександрівка: Юровка, Західна, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Поліська, Делегацька, Гостинна, Авраменка Віктора, Зустрічна, Краєвидний, Краєвидна Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ярослава Мудрого, Короленка, Чайковського, Гоголя, Лермонтова, Тетері Павла, П. Мирного Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Міщанська, Лесика, Гагаріна, Потапенка Ярослава, Підварський, Петропавлівська, Квітки Основ'яненка, Авраменка Віктора, Гаяринська, Городищенська, Козацька, Леонтовича Михайла, Корнійчука Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Магдебурзького права, Гімназійна, Гімназійний, Хмельницького Богдана, Шевченка Чистка траси з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Вокзальна, О.Тихого, Н.Яремчука, О.Олеся, Гоголя, Антонія Михайловського, Водопроводна, пров. Тихого Олекси

Ірпінь: Павленка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Польова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Савинці: Садова, Набережна, О.Кобильченко пров. Реконструкція з 8 по 17 год
Фастівський Велика Мотовилівка: Миру, Шкільна, Господарство Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Велика Мотовилівка: Хмельницького, Шкільна

Мотовилівка: Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Мала Березанка: Космонавтів

Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Яготин: Каштанова Алея, Незалежності, Дарницька, Футбольна, Мономаха, Винниченка, Кравченка, Паркова, Мирська, Філатова, Шевченка, Шкільна площа, В.Стуса, Суворова, Маяковського, Набережна, Заводський, Заводська, Перемоги, Набережний, Посітька, Садова, Молодіжний, Клубна, Радіщева, О.Олеся, Польова, Лісняківський, Репіна, Котляревського, Грабовського, Добролюбова, М.Кривоноса, Будівельна, Миру, Коцюбинського, Котляревського пров., Філатова пров., Гастелло, Грінченка, Ломоносова, Пирятинська, Чкалова, Симоненка пров., Чкалова пров., Лермонтова, Олександра Непорожнього, Червоного Христа, Ліхачова, Косяченка, Студентська, Тесленка, Бондаренка, Большака, Ліхачова пров., Козацька, Ломоносова пров., Павла Бабія, Річна, Футбольний, Згурівська

Засупоївка: СТ "Алгоритм"

Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Бзів: Шевченка, Гагаріна, Сонячна, Автошосе Київський Шлях, Зоряна, Братів Гуріних, Зоряний, Молодіжна, Свято-Миколаївська, Польова, Поліська, Миру

Морозівка: Маяковського пров., 60-річчя Жовтня, Космічний, Садова, Новоселів пров., Гагаріна, Новоселів, Коцюбинського пров., Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників, Жовтневий, Надозерний, 1-го Травня, Жовтнева, Комсомольська, Московська, Московський, Набережний, Озерна, Молодіжний, Привокзальна, Шевченка, Київська, Ленінський, Радянська, Щаслива, Українська, Квіткова, Новотрояндна, СТ

Березань: Білоглинна

Веселинівка: Гагаріна

Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Волошинівка: Гагаріна, Нова, Заозерна, Молодіжна, Шкільна, Дарницька, Миру, Коцюбинського Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Волошинівка: Коцюбинського, Гагаріна, Комарова, Садова, Нова

Богданівка: Айвазовського

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
К.-Святошинський Бузова: Дніпровська, Кільцева, Гагаріна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Бузова: Садова, Інститут Газу, Леніна, Садовського, Центральна, Шевченка, Зоряна, Бенчука, 36 км Житомирського шоссе, Григорія Бенчука, СТ "Бузок-2", СТ "Мрія", 35+200 км автошляху Київ-Чоп, СТ “Надія”

Гурівщина: Київська, Польова, Липова, Садова

Любимівка: Київська, Польова, Садова

Забір'я: Вітянська

Гореничі: Петрівського

Шпитьки: Гагаріна

Софіївська Борщагівка: Соборна, Дачна

Гатне: Інститутська, Валовня, Лісова, Підлісна

Чабани: автомобільна дорога М-05 Київ – Одеса км 14+300

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Плесецьке: Васильківська, І. Франка, Жовтнева, Нова, Центральна, Садова, Чкалова, Кожухівська, Польова, Лісна, Лисенка, 1-го Травня, Калинова, Щаслива, Єсеніна, Новосільска, Дімітрова, Покровська, Гагаріна, Островського, Мотовилівська, Пушкіна пров., Островського пров., Лисенка пров., Хоменка, Соборна, Замкова, 1 Травня пров., Соборний пров., Володимирська, Зарічна, Соснова, Зелена, Вишнева, Шолохова, Кошового, Комарова, Барвінкова, Озерна, Береговий, Озерний пров., Васильківський, Пушкіна, Градова, Гоголя пров., Чехова пров., Чехова, Сосновий пров., Молодіжна

Данилівка: Ярослава Мудрого

Реконструкція з 9 по 17 год
Сквирський Сквира: Шевченка, Київська, 8 Березня, Абрикосова Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна Реконструкція з 9 по 18 год
П.-Хмельницький Соснова: Леніна, Космонавтів, Берегова, Гагаріна, Жовтневої Революції, Поліська, Садова, Перемоги, Перемоги пров., Радянська, Новомарківська

Дениси: Незалежності, Центральна, Миру пров., Свободи пров., Чапаєва, Городищенський, Б.Хмельницького пров., Молодіжна, Ватутіна, Золотогірська, Соборна, Набережна, Таращанський, Павлюченка пров., Шевченка, Вишневий Яр, Береговий, Заболотнього, Форостовського

Жовтневе: Польова

Строкова: Лісова, Лугова

Сомкова Долина: Якима Сомка

Технічне обслуговування з 9 по 16 год
Васильківський Плесецьке: Васильківська, І. Франка, Жовтнева, Нова, Центральна Реконструкція з 9 по 18 год
Білоцерківський Чепеліївка: Паркова, Кооперативна, Жовтнева, Тараса Шевченка, Садова Реконструкція з 9 по 17 год
Фастівський Мотовилівка: Залізнична, Нова, Привокзальна, Дачна

Триліси: Горького

Реконструкція з 9 по 19 год
Фастівський Мотовилівка: Сорочинська Реконструкція з 9 по 19 год
Фастівський Мотовилівка: Рокотянська, Чехова, Пархоменка, Тельмана, Матросова, Вінницька, Вишняківська, Собківська, Кірова пров. Реконструкція з 9 по 19 год
Макарівський Ясногородка: Довгий Брід, Підлісна

Мостище: Щорса

Реконструкція з 10 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 1 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

понедельник, 10 мая 2021 г.
16:06
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:05
В Киеве возле станции метро “Бориспольская” заметили потерявшегося олененка (видео)
17:04
Столичные правоохранители сообщили о подозрении 55-летнему хулигану “заминировавшему” Верховную Раду
16:04
В столице за сутки выявили сотню новых носителей коронавируса
15:05
Журналисты подсчитали во сколько бюджетных средств обойдется столице реконструкция Труханова острова
14:04
За останню добу на коронавірус захворіло 184 жителів Київщини
13:03
Кличко просят восстановить благоустройство в межквартальных проездах в Подольском районе
12:02
Украина получила еще полмиллиона доз вакцины CoronaVac (фото)
11:03
ТРЦ Gulliver открывает сезон экскурсий на крыше
10:04
За сутки в Украине выявили около 3 тысяч новых носителей коронавируса (инфографика)
09:04
В Киеве результате пожара в многоэтажном доме погибла женщина
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 10 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 10 мая 2021 года
воскресенье, 9 мая 2021 г.
18:03
В КГГА хотят создать специальный список для выдачи спецпропусков для проезда в транспорте в случае введения локдауна
17:08
Полиция составила протокол на 16-летнего киевлянина за нацистское приветствие во время акции у парка Вечной Славы
16:06
Мэр Киева Виталий Кличко почтил память павших во время Второй мировой войны и поздравил ветеранов с Днем Победы (фото)
Календарь событий