суббота, 15 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 1 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 1 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 1 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KVстало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час
К.-Святошинський Чабани: Машинобудівників, Покровська Реконструкція з 6 по 20 год
Іванківський Рудня-Тальська: Жовтнева, Шкільна, Тальська

Рокитна Слобода: Лісова, 8 Березня

Білий Берег: Дружби, З.Космодем'янської

Триліси: Незалежна

Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня

Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка, Зарічна, Шевченка пров., К.Фещенко

Р.Шпилівська: Зарічна, Дружби

Зимовище: Миру, 1-го Травня

Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка, В.Кібенка пров., В.Кібенка

Феневичі: Ланова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Лук'янівка: Центральна, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна Реконструкція з 8 по 17 год
Макарівський Березівка: Чорнобильська, Лесі Українки, Польова, Житомирська, Калинова, Архітектурна, Дорожна, Соснова, Лісова, 36 км траси Київ-Чоп, Ярова, Лісовий, Б.Хмельницького, А.Ахматової, КТП, Сунична

Северинівка: Шевченка, Нова, Цвіточна, Перемоги, Гагаріна, Ватутіна, Грушевського, Соснова, КТП в полі

Калинівка: Київська

Ніжиловичі: Першотравнева, Петровського, Підсухи

Копилів: Польова, Миру, Заводська, КТП в полі

Андріївка: О.Меля

Ясногородка: СТ “Березка”, Богушівська, Приозерна

Грузьке: Червоноармійська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Бровари: Об’їздна дорога Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Об’їздна дорога Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Запорозької Січі, Франка, Благодатна, Богомольця академіка, Гайдамацька, Зеленського Євгенія, І.Сірка, Катерини Білокур пров., Київська, Орлика Пилипа, Білана Олександра, Білодібровна, Лесі Українки, Геологів, Незалежності, Петропавлівська, Зазимський шлях, Есеніна, Фіалковського, Парковий, Пушкіна, Некрасова, Удовиченка Олександра, Броварської сотні, Ломоносова, Єсеніна пров., Єсеніна

Калита: Коцюбинського

Київ: Військове містечко №161, Броварський просп.

Заворичі: Трубіжська, Суворова, Привокзальна, Вокзальна, Залізнична

Бервиця: Котовського, Київський, Лісова, Радянська, Ступака

Рудня: Л. Українки

Семиполки: Рукосуєва

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Богуславський Богуслав: Андрія Зозулі, П.Запорожця, Богуславка, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Мисайлівська, Стадіонна Чистка траси з 8 по 17 год
Броварський Калита: Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Шевченка, Щорса, Гайовий, Урожайна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Садова, Нова, Юності, Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Леніна, Садова, Шевченка, Урожайна, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Вишгородський Савенки: Лісова, Травнева, Лугова, Молодіжний пров. Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Козаровичі: Київська, Соборна, Б.Хмельницького, Незалежності Чистка траси з 8 по 18 год
Миронівський Македони: Македони, Джерельна

Кулешів: Хутір Кулешевий, Шевченка

Козин: Самарка

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Соборна, Горького, Жулянская, Гоголя, Шкільний, Гагаріна, Велика Кільцева

Боярка: Бульварна, Лесі Українки

Буча (Києво-Св.): Пролетарська

Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Бородянка: Семашка, Польова Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Грушевського, Л.Курбаса, Л.Курбаса пров., Лісова, Либідська, Івана Некрашевича, 2 Лісний, Ботанічна, Мічуріна, Яновського пров., Павла Полуботка, Юрія Яновського, Котляревського, Яновського, Карпенка Карого, Дем`яна Кошмана, Василя Симиренка, Лісовий, Городецького, Гоголя пров., Івана Миколайчука, Остапа Вишні, Головатого, Сергія Оврашка, Польова, Валентина Лисиці, Польовий, Весняний, Гришинський пров., Солов’їна, 2 Польовий, Гришинська, Репіна, Південна, Плеханова, Багряного, Данила Амеліна, Київський Шлях, Галицька, Глибоцька, Степова, Паркова, Тиха, Спаська, Південний, Дубичанська, Дубичанський, Г.Успенського, Крапивницького, Глінки, Свободи, Пилипа Орлика, Північна, Котовського, Олексія Потапенка, Збанацького, Пречистенська, Севастьяна пров., В.Стуса, Кутузова пров., Івана Мазепи, Кошового, Чайковського, Дачна, Володимира Момота, Ботанічний, Євгена Коновальця, Переяслівський, Переяславська, Короленка, Нижній Вал, Володимирський, Кравченка, Симона Петлюри, Кутузова, Ясна, Теплична, Кравченка пров., Левадний, Свободи пров., Короленка пров., Гончара, Гончара пров., Гоголя, Степана Криворученка, Братуся, Шкіля, О.Пчілки, Зарічна, Сонячна, Котляревського пров., Сагайдачного пров., Сагайдачного, Пушкіна пров., Петра Сагайдачного пров., П.Грабовського, Верхній Вал, 3 Лісний, Ватутіна, Старокиївська, Січнева, Григора Тютюнника, Молодіжна, Б.Іванова, Севастьяна, В.Стуса пров., Князя Бориса, Сулими, Квітневий, Тополева, Павла Тичини пров., Гаражний, Березовського, Либідський, Військове містечко, Черняховського, Данила Галицького

Рогозiв: Калинова, Степана Разіна

Кийлiв: Набережна

Велика Олександрiвка: Петлицького

Вишеньки: Чубинського, Вербова, Жертв Революції, Патона, Л.Українки

Глибоке: Черняховського пров., Глибоцька, 2 Гаражний пров., Либідська, Березовського, 2-га О. Курбаса, Гаражний пров., Шовковичний, 3 Степова, 2-га Данила Галицького, Калинова, Лісна

Гнідин: Лугова

Старе: Загатка

Мала Олександрівка: Мічуріна, Центральна

Реконструкція з 8 по 17 год
Миронівський Владиславка: Центральна, Набережна Чистка траси з 8 по 17 год
Богуславський Мисайлівка: Лугова, Центральна, Гагаріна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Б.Хмельницького, Героїв Чорнобиля, Революції, Паркова Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Володимирівка: Молодіжна, Шевченка, Пролетарська, Джерельна, Колгоспна, Липова Реконструкція з 8 по 18 год
Володарський Шевченкове: Миру, Першотравнева

Зрайки: Лісова

Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Самгородок: Шевченка Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Руда: Миру, Квітнева, Івана Лучинського, Ювілейна, Заводська Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Дулицьке: Миру, Будівельна, Набережний, Набережна, Наумівка Чистка траси з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Білоцерківський Мала Антонiвка: Шевченка, Франка, Польова Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Мала Сквирка: Ферма Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Саварка: Гагаріна, Саварка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Круті Горби: Тараса Шевченка, Сергія Циганка, Гагаріна, Козаченка, Б.Хмельницького, Лесі Українки, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Красюки: Лісова

Северинівка: Шкільна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Тетіївський Скибинці: Леніна, 70 років Жовтня, Лісна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Високе: Бевзюка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ставищанський Василиха: Наумова, Заріччя, Шевченка, Громадська, Кооперативна, Затишна, Пустовітна, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Росава: Шевченка, Гагаріна, Центральна

Миронівка: Соборності

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Потік: Сторчеуса, Дружби, Потік Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Пухівка: Каштановий, Леніна, Молодіжна, Нова, Котовського, Радгоспна, Садова, Липова, Радянська, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Комсомольська, Лугова, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Лісовий, Журавлина, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Пархоменка, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, Піонерів, Сонячна, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Піщана, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька

Жердова: Лугова

Рожни: Вербіна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Пролетарська, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Коцюбинського, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька

Бровари: Бульвар Незалежності, Київська, Батуринська

Велика Димерка: Шевченка

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: СТ "Ялинка-3", СТ "Ялинка-2", Слави, Лісна, Тиха, Ентузіастів, Шептицького, Соборності, Райдужна, Травнева, Зелена, Шевченка, Нова, Гузара, Стогнія, Свободи, Ясна, Ясний, Гузара пров., Київська, Марії Лагунової, Вереснева, М.Логунова, СТ "Княжичі-2", Дружби, Залозного пров., Героїв Крут, Кагатна, Б.Хмельницького, Садова, Урочище “Лопутіно”, Максименка, Кільцева, Тепличний

Велика Олександрiвка: Гагаріна, Кільцева

Погреби: Кодацька

UA/Не присвоєно: UA/Не присвоєно

Рожівка:

Бровари: Окружна, Об’їздна дорога

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Требухів: Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова

Красилівка: Гагаріна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Згурівський Щасливе: Прилуцька, Садова, Ніжинська, Каштанова, Толстого, Київська, Шевченка, Чехова

Пасківщина: Набережна, Гагаріна, Садова, Нова, Центральна, Українська, Сумська, Конотопська, Поліська, Будівельників, Київська, Миру, Стечанська

Стара Оржиця: Гоголя, Шевченка, Центральна, Незалежності, Миру

Терлещина: Терлещина

Згурівка: Московська

Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Дениси: Набережна, Центральна, Вишневий Яр, Береговий, Заболотнього, Форостовського, Шевченка, Золотогірська, Городищенський Чистка траси з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Кірова, Будівельний Тупик, Будівельна, Яблунська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Сілезька, Інститутська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Савинці: Садова, Набережна, О.Кобильченко пров. Реконструкція з 8 по 17 год
Рокитнянський Житні Гори: Висока, Центральна, Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова, Вишнева, Гагаріна

Савинці: Грубого, Вишневий, Садова, Набережна, О.Кобильченко пров., Шкільна, Поповича, Сухецького, 8 Березня, Жовтнева, Українська, Першотравнева, Південна, Київська, Глиняної пров., Жовтневий, Польова

Рокитне: Польова, Вокзальна, Залізнодорожна, Телешівська, Петра Запорожця, Волі

Ольшаниця: Горянська

Першотравневе: Господарство

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Кожанка: Кооперативна, Кооперативний, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Червоне: Білоцерківська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Григоренка Дмитра, Коржаневського, Житомирська, Героїв Мінометників, Бояринцева, Савченка, Драгоманова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Кощіївка: Дачна, Набережна, Савченка, Лісова, Берегова, Савченка пров., Лугова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Кощіївка: Руденка, Хутір Тюри, Хутір Страшуки, Хутір Руденки Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Кощіївка: Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Владиславка: Центральна, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Пії: Тракторна, Березова, Молодецька, Франка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Бушеве: Партизанська, Кільцевий, Шевченка, Лісова, Центральна

Ольшаниця: Рогозянська

Реконструкція з 8 по 17 год
Баришівський Дубове: Арсеньева, Першотравнева, Дубового, СТ

Григорівка: Миру, Жовтнева, Щаслива, Горького, Вишнева, Молодіжна, Садова

Яблуневе: Ферма №1, Шевченка, Ранкова, Зоряна, Яблунева, Промислова

Баришівка: Центральна

Березань: Шевченків шлях, Березанський шлях

Чистка траси з 8 по 17 год
К.-Святошинський Бузова: Дніпровська, Кільцева, Гагаріна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Пустоварівка: Гоголя, Миру, Соборна Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Макарівський Почепин: Почепин

Мар'янівка: Червоноград

Наливайківка: Лісова, Центральна, Шевченка, Жовтнева, Комсомольська, Молодіжна, КТП в полі

Зурівка: Дачна, Зуровка, Горького

Макарів: Садова, Шевченка, Довженка Олександра

Ніжиловичі: Першотравнева, Підсухи, Петровського, Забуянська, Новодністровська, Чернівецька

Мотижин: Топольова

Липівка: Дружби

Пашківка: Центральна

Капітальний ремонт з 9 по 15 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна Реконструкція з 9 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Осіння, Хмельницького Богдана, Комунарська, Літня, Озерна, Бабачиха, Західна, Комарова, Гетьмана Івана Сулими, Волинська, Весела, Сонячна, Алєксєєва, Ювілейна, Космонавтів, Паркова, Лаврова, Каштанна, Канівська, Перемоги, Дружби, Петухова, Комарівська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров., Рибальська, Морська, Набережна, Зимова, Костюка Петра, Костюка Петра пров., Філатова, Чайкіної Лізи, Андрушівська, Тарасівська, Героїв Дніпра, Трубайлівська, Цвіточна, Пшенична, Панфілова, Монастирська, Лісова

Стовп'яги: Молодіжна, Київська, Польова, Шевченка, Шкільний, Підгірна, Кавказька, Лесі Українки, Шкільна, Комунарська, Луговий, Ярова, Соснівська, Миру, Нова, Підгірний, Вузький, Перемоги, Садова, Бориспільська, Буда-Варовицька, Дніпровська, Миронівська, Поліська, Білоцерківська, Лісова, Зарічна, Дружби, Мирна, Прорізна

Кавказ: Комунарів, Молодіжна, Вишнева, Польова, Незалежності, Низинна, Історична, Весняна, Набережна

Веселе: Миру

Дівички: Жовтневої Революції

Технічне обслуговування з 9 по 16 год
Макарівський Почепин: Почепин

Мар'янівка: Червоноград

Наливайківка: Лісова, Центральна, Шевченка, Жовтнева, Комсомольська, Молодіжна, КТП в полі

Зурівка: Дачна, Зуровка, Горького

Макарів: Садова, Шевченка, Довженка Олександра

Ніжиловичі: Першотравнева, Підсухи, Петровського, Забуянська, Новодністровська, Чернівецька

Мотижин: Топольова

Липівка: Дружби

Пашківка: Центральна

Технічне обслуговування з 9 по 15 год
Миронівський Росава: Шевченка, Гагаріна, Центральна

Миронівка: Соборності

Чистка траси з 9 по 17 год
Білоцерківський Чепеліївка: Паркова, Кооперативна, Жовтнева, Тараса Шевченка, Садова Реконструкція з 9 по 17 год
Обухівський Козин: Київська, Урожайна, Мистецька, Солов'яненка, Миру, Шевченка, Озерна, Садова, Рудики, Нова, Вереснева, Тихий, Прикарпатська, Лугова, Луговий пров., ж/м “Козинський”, Пайова, Набережно-Лугова, СТ “Ватра”, Сосновий, Гостинний, СТ “Лужок”, Городній пров., ж/м Рудики, пров.Озерний, пров. Київський, Придорожна, Вересневий, Лобановського, Дачна

Плюти: Малишка, Плютовська, Лугова, Пархоменка, Невизначена, Сосновий, Ж/м Лісовий, СТ “Луговий”, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова, пров. Січневий, Серпневий

Українка: Лугова, Юності, Соснова, Київська, СТ "Вычислитель", СТ “Ватра”, СТ “Лужок”, СТ “Орія”, СТ “Дубок”, ГО "Спілка співвласників "Левада"", СТ “Луговий”

Обухів: Каштанова, Київська, Лукавиця ж/м

Київ: Старообухівська

Нещерів: Садова

Романків: Лісова

Мала Вільшанка: Горького, Садова, Васильківська

Красна Слобідка: Шевченка

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Тарасівка: Шевченка

Кулі: Вишнева

Реконструкція з 9 по 16 год
Фастівський Борова: Олександра Свірського, Січових Стрільців Реконструкція з 9 по 19 год
Фастівський Мотовилівка: Соборна, Фастівська Реконструкція з 9 по 19 год
Фастівський Велика Мотовилівка: Васильківська Реконструкція з 9 по 19 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Реконструкція з 10 по 17 год
Бориспільський Проліски: Промислова

Велика Олександрiвка: Київський Шлях

Технічне обслуговування з 10 по 16 год
К.-Святошинський Бобриця: Козацька, Шевченка, Леніна-Садова Реконструкція з 10 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 31 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

пятница, 14 мая 2021 г.
14:02
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
Субботние ярмарки 15 мая пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
20:36
На “Площади звезд” в Киеве открыли звезду Александру Пономареву
20:24
Инспекторы “Плесо” проверили реку Лыбедь на загрязнения
20:21
Президент Зеленский поручил провести аудит госдач и их постояльцев
20:04
Прокуратура провела обыски еще в двух столичных КП: “Житлоинвестбуд-УКБ" и БТИ
19:56
СНБО ввело санкции против “воров в законе” и криминальных авторитетов (видео)
19:46
В аэропорту “Борисполь” задержали пассажира с почти тремя килограммами кокаина (фото, видео)
19:28
На выходных 15 и 16 мая ярмарки изменят маршруты столичных автобусов и троллейбусов (схемы)
19:22
Министры Петрашко и Криклий уходят в отставку, но не вполне по “собственному желанию” - нардепы
19:05
На этих выходных Киев отпразднует День Европы (программа)
18:45
В Оболонском районе установят 19 детских площадок (адреса)
18:23
На выходных из-за соревнований по дуатлону будет ограничено движение транспорта на Левом берегу столицы (график)
18:01
Лауреаты Общенациональной программы “Человек года - 2020” в номинации “Менеджер года”
17:46
Благодаря нардепу Холодову, фракция “Слуги народа” в Киевсовете не проголосовала за скандальные ДПТ, – Глеба
17:32
“Давят "УДАР”, - Палатный назвал причину обысков у него и других соратников Кличко
Календарь событий