суббота, 27 ноября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 2 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 2 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 2 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Хмельовик: Центральна, Набережна, Гагаріна, Лермонтова, Пушкіна, Польова, Колективна, Степова, Черемушки, СТ

Яблуневе: Ферма №1, Шевченка, Промислова

Черевки: Молодіжна

Хоцьки: Виноградна

Семенівка: Автошосе Київський Шлях

Березань: Автошосе Київський Шлях

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Білоцерківський Шкарівка: Коцюбинського, Замкова, Незалежності, Шевченка Тараса Реконструкція з 9 по 17 год
Білоцерківський Олiйникова Слобода: Центральна, Білоцерківська, Набережна, Ферма Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Чупира: Шкільна, 3 відділення, Молодіжна

Озерна: Котельня, Молодіжна, Їдальня, Гуртожиток, Клуб, Контора, Коридорне освітлення, Магазин, Зоряна

Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Озерна: Новоселівська, Лесі Українки, Незалежності, Липки Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Шупики: Нова, Кирилівська, Самарка, пров. Жовтневий, Шупики Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна

Сулимівка: Леніна

Сеньківка: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Васильки: Степова, Польова, Садова, Центральна, Гагаріна, Озерна, Приозерна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Качали: Шкільна, Лесі Українки

Бондарня: Шевченка

Чистка траси з 8 по 17 год
Броварський Залісся:

Богданівка: Горького, Горького пров., Богдана Хмельницького, Молодіжна, Юнацька, Висока, Лісова

Княжичі: Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Залісся:

Богданівка: Горького, Горького пров., Богдана Хмельницького, Молодіжна, Юнацька, Висока, Лісова

Княжичі: Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Зоря Войково: Гагаріна, Гагаріна пров., Леніна, пров. Перемоги, Щорса, Перемоги, Миру

Зоря: Сонячна, Димерська, Перемоги

Велика Димерка: Вокзальна, Садова, Комунальна, Бобрицька, Вереснева, М.Миронець, Тарасівська, Степана Разіна, Пушкіна, Богданівський, Квітнева, Заліська, Лісова, Квітневий, Богданівська, Відродження, Січнева, Пушкіна пров., Городня, Північна, Вишнева, Докучаєва, Покровська, Чернігівська, Сковороди, Окружна, Молодіжна, Котовського, Бобрицький, Волошкова, Тополина, Грушевського

Гоголів: Жовтнева, Миру

Семиполки: Миру

Богданівка:

Рожни: Старе село

Требухів: Парникова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука Реконструкція з 10 по 16 год
Васильківський Гвоздів: Ярова, Шевченка, Київська Капітальний ремонт з 10 по 18 год
Васильківський Васильків: Преображенська, Леваневського, Ватутіна, Декабристів, Преображенський пров., Леваневського пров., Річна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Плесецьке: Гагаріна, Островського, Мотовилівська, Лісна, Пушкіна пров., 1-го Травня, Островського пров., Лисенка, Лисенка пров., Хоменка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Ясногородка: Колективна, Приморська, Калинова, Дніпровська, Митова, Жовтнева, Коцюбинського, Никитченка, Крикуненка, Першотравнева, Дніпровський, Урочище “Сад”, Яржина, Шевченка, Сонячний, Київська, Переяславська, Братів Логіних, СТ "Берізка", Польова, Садова, СТ " Полімер", СТ "Поліграфіст", Молодіжна, Лугова, СТ "Авіатор", СТ "Алмаз", Урочище “Біля офісу”, СТ “Поляна”, Полтавська, Озерна

Толокунь: Лісна, Набережна, Вишгородська, Шкільна, Шевченка, Київська, Толокунь

Сухолуччя: Миру, Молодіжна, Вулиця невизначена, Мічуріна, Колесніка, Свято-Казанська, Покровська, Соборна, Травнева, Горького, Шевченка, Ювілейна, Лісова, Гагаріна, Старика, Жовтнева, Вербна, Маяковського, Урочище "Акація"

Новосілки: Амбулаторна

Овдієва Нива: Лісова

Глібівка: Кільцева

Нові Петрівці: Польова

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Вишгородський Лебедівка:

Ясногородка: Лісова, СТ "Слава", Яржина, Садова, Польова, СТ "Метро", СТ "Ясногородка-2"

Рови: Леніна, Шевченка, Дніпровська, Рови, Шевченка пров., Лісна, СТ "Місячна галявина", Абрикосова

Федорівка: Радгоспна, Леніна, Будівників, Казанська

Осещина: СТ "Верстатобудівник-2"

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Ватутіна Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Глібівка: Соборна, Холодкова, Котляревського, Садова, Б.Хмельницького, Сагайдачного, Лесі Українки, Кільцева, Шкільна, Тараса Шевченка, Нова, Єрка, Баштанна, Польова, Прорізна, урочище Могилянське

Димер: Лісна, Революції, Садова, Олександра Довженка, Народна, Акатова, Ватутіна, Лугова, Вулиця невизначена

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Леніна, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Межигірська, Свято-Покровська

Вишгород:

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Ново – Київська, Леніна, Оболонська, 1-го Травня, 1-го Травня пров., Європейська

Вишгород: Глібова

Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Капустинці: Леніна, Гагаріна, Горького, Набережна Чистка траси з 8 по 18 год
Згурівський Згурівка: І.Кирія площа, Заводська Реконструкція з 10 по 16 год
Іванківський Рудня-Тальська: Жовтнева, Шкільна, Тальська

Рокитна Слобода: Лісова, 8 Березня

Білий Берег: Дружби, З.Космодем'янської

Триліси: Незалежна

Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня

Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка, Зарічна, Шевченка пров., К.Фещенко

Р.Шпилівська: Зарічна, Дружби

Зимовище: Миру, 1-го Травня

Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка, В.Кібенка пров., В.Кібенка

Феневичі: Ланова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Зелена Поляна: Гагаріна, Озерний, Шевченка, 1-го Травня Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Котляревського, Натана Рибака, Ленінградська, Героїв пров., Полтавська, Дзержинського, Покровська Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Ірпінський Буча: Вокзальний, Вокзальна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Шевченка, Чкалова, Антонія Михайловського Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Гнатівка: Північна, Перепелина, Меліораторів, ст. Житомирська, Київська, Московська, Електриків, Софіївська, Стеценка, Торгівельна, В. Чорновола, Перемоги, Білогородська, Виноградна

Білогородка: Різдвяна

Тарасівка: Коцюбинського

Гореничі: Леніна, Нова, Кленовий узвіз, Будівельна, Гагаріна

Хотів: Паширова, Травнева

Боярка: Михайла Грушевського

Петрушки: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Кагарлицький Демівщина: Ворошилова, Леніна, Воровського, Лесі Українки

UA/13052: UA/42590

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Крутий вивіз, Липова, Київська, Київський Шлях, Соснова, Молодіжний Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Кагарлицький Жовтневе: Червоноармійська, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Великі Пріцьки: Гагаріна, Жовтнева, Леніна, Центральна, Радянська, Освіти, З-к Торговий, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Миронівка: Красилівська, Заслонова, Аверіна, Залізнична, Набережна, Толстого, Франка

Владиславка: Центральна

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Миронівський Миронівка: Красилівська, Заслонова, Аверіна, Залізнична, Набережна, Толстого, Франка

Владиславка: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Маслівка: Незалежності, Польова

Козин: Зарічна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Обухів: Миру, Чумацький шлях, Молодіжна, Київська

Красна Слобідка: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Гусачівка: Лесі Українки, Радянська, Добрий шлях

Григорівка: Лесі Українки, Радянська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Матяшівка: Коноша, Першотравневий, Героїв Небесної Сотні, Першотравнева, Травневий, Бузкова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Міщанська, Лесика, Гагаріна, Потапенка Ярослава, Підварський, Петропавлівська, Квітки Основ'яненка, Авраменка Віктора, Гаяринська, Городищенська, Козацька, Леонтовича Михайла, Корнійчука Капітальний ремонт з 8 по 16 год
П.-Хмельницький Козлів: Піщана, Польова, Касяни, Лої Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Житні Гори: Висока, Центральна, Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова, Вишнева, Гагаріна

Савинці: Грубого, Вишневий, Садова, Набережна, О.Кобильченко пров., Шкільна, Поповича, Сухецького, 8 Березня, Жовтнева, Українська, Першотравнева, Південна, Київська, Глиняної пров., Жовтневий, Польова

Рокитне: Польова, Вокзальна, Залізнодорожна, Телешівська, Петра Запорожця, Волі

Ольшаниця: Горянська

Першотравневе: Господарство

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Чкалова, Ватутіна, Маслова, Маслова пров., Плугатаря, Папаніна, Медовий, Франка, Співоча, Ольшевського Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Безугляки: Шевченка

Пищики: Надрічна, Шевченка, Лісова

Фурси: Урочище "Товста", квартал

Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Бесідка: Молодіжна, Шевченко, Польова Реконструкція з 9 по 18 год
Ставищанський Богатирка: Шевченка, Любчанська, Кільцева, Юзефа-Богдана Залєського Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Богатирка: Шевченка, Любчанська, Кільцева, Юзефа-Богдана Залєського Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Богатирка: Шевченка, Любчанська, Кільцева, Юзефа-Богдана Залєського Чистка траси з 8 по 18 год
Таращанський Калинове: Гайдамаківська, Набережний, Нестерівка пров., Гончара пров., Калиновий, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Плоске: Центральна, Садова, Кузенного, Молодіжна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Тетіївський Кашперівка: Чумацький шлях, Богдана Хмельницького, Партизанська, Січнева, Урожайна, Крилова, Весняна, Патона, Зарічна, Цвіткова, Молодіжна, Набережна Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Тетіївський Григорівка: 8 Березня, 50-річчя ВЛКСМ, Київська, Горького, Скибенецька, Комсомольська

Скибинці: Леніна, 70 років Жовтня, Лісна, Гоголя, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Одеський, Одеська, Лугова, Польова

Високе: Леніна

Кашперівка: Київська, Новаторів, Шкільна, Короленка, Нова, Хлібодарна, Великий шлях, Садова, Ленінградська, Космонавтів, Максима Рильського, Ярослава Мудрого пров., Миру, Польова

Чистка траси з 8 по 17 год
Тетіївський Степове: Б.Хмельницького, Червоний кут, Набережна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Борова: Олександра Свірського, Лугова, Суворова, Іванкова, Соколова, Січових Стрільців, Пушкіна, Лісний Кордон, Лісна, Молодіжна, Київська, Соколова пров., Васильківська, Ковальський, пров. Кузнечний, Крайового, Калинова, Суворова пров., Б.Хмельницького, Табірний

Мала Солтанівка: Шевченка пров., Боровська, Шевченка, Боровський

Скрипки: Лісова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Тітова, Буйка, Вишнева, Фастівська, Михайлівський, Михайлівський Тупик, Набережна, Миру, Гагаріна, Вокзальна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Томашівка: Учительська, Вулиця невизначена Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Олександра Свірського, Лугова, Суворова, Іванкова, Соколова, Січових Стрільців, Пушкіна, Лісний Кордон, Лісна, Молодіжна, Київська, Соколова пров., Васильківська, Ковальський, пров. Кузнечний, Крайового, Калинова, Суворова пров., Б.Хмельницького, Табірний

Мала Солтанівка: Шевченка пров., Боровська, Шевченка, Боровський

Скрипки: Лісова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Тітова, Буйка, Вишнева, Фастівська, Михайлівський, Михайлівський Тупик, Набережна, Миру, Гагаріна, Вокзальна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Томашівка: Учительська, Вулиця невизначена Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Ничипорівка: Гагаріна, Виноградна, Кутузова пров., Козацька, Молодіжна, Нова, Гагаріна пров., Першотравневий, Козацький, Андрія Бобира Чистка траси з 8 по 17 год
Яготинський Ничипорівка: Артема, Хліборобська, Першотравнева Чистка траси з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 1 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 27 ноября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
17:10
Департамент благоустройства КГГА не видит, как появляются нелегальные киоски возле “Берестейской” (видео)
16:04
Голова Київської обласної ради Наталія Гунько звернулась з нагоди Дня пам'яті жертв голодомору
15:01
Алексей Резников и Этьен де Понсен обсудили роль Франции в наращивании оборонных возможностей Украины
14:04
За останню добу коронавірус діагностували в 698 жителів Київщини
13:07
В 2021 году большинство посетителей Чернобыльской зоны - жители Украины
12:03
Спікер ВР Руслан Стефанчук звернувся до українців з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів
11:30
Нацбанк просят заставить “Ощадбанк” наладить работу своих отделений в Подольском районе Киева
11:01
Мэр Киева Виталий Кличко о Голодоморе: это трагедия нашего народа, которая до сих пор болит
10:10
Голова КОДА Василь Володін звернувся до мешканців Київщини з нагоди дня пам’яті жертв Голодомору
09:32
Неизвестные разгромили бар “Хвильовий” на столичном Подоле
09:03
Более 24 млн прививок от коронавируса сделано в Украине
07:15
Сегодня, 27 ноября, ярмарки пройдут во всех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 27 ноября 2021 года
пятница, 26 ноября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Противоаварийные работы в сгоревшем костеле Святого Николая могут выполнить до конца года
Календарь событий