суббота, 27 ноября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 1 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 1 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 1 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид робіт Час
Володарський Капустинці: Шевченка, Сквирська, Миру, Першотравнева, Ворошилова, Куйбишева Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція з 9 по 17 год
Миронівський Пії: Лугова, Підгірна, Західна Чистка траси з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Коротченко, Б.Хмельницького, З.Космодем'янської, Солом’янська, Леніна, Зоряна, Прорізна, Весняна, Південна

Святопетрівське: Красний Пахар, Б.Хмельницького

Реконструкція з 9 по 18 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Мельниченко, Коротченко, Комсомольська, Берегова, Прорізна, Солом’янська, Весняна

Софіївська Борщагівка: Фермерська

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Кагарлицький Сущани: Комсомольська, Шевченка

Мирівка: Миру

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Вишгородський Пірново: Київська, Калініна, Дубечанське лісове господарство, Набережна, Лугова, Луговий, Польова, Горького

Вища Дубечня: Пиреї, Шкільна, Леніна, Шевченка, Соборна, Кірова, Ватутіна, Прибережна, Чернігівська, Свято-Казанська, Молодіжна, Комсомольська, Софіївська, Круглівська, Затишна, Покровська, Тарасівська, Лугова, Урочище Кругле

Воропаїв: Київська, Чарівний пров., Святопокровська, Українська, Чарівна, Коцюбинського, Польовий, Молодіжна, Шевченка, Незалежності, Заводський, Муравище, Злагоди, Героїв, Каштанова, Партизанська, Шолуденка, Лісова, Клюзько, Комсомольська, Піщана, Піщаний

Ровжі: Ровжівське лісництво

Димер: Шевченка

Вахівка: Леніна

Круги: Ватутіна

Глібівка: Холодкова

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Ватутіна Реконструкція з 9 по 17 год
Миронівський Кип'ячка: Кип'ячка, Кип'ячка, Драчі, Незалежності, Шкільна, Драчівська, Гагаріна, Запорізька, Лермонтова, Кутузова Капітальний ремонт з 9 по 16 год
Миронівський Миронівка: Красилівська, Заслонова, Аверіна, Залізнична, Набережна, Толстого, Франка

Владиславка: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Пустовіти: Незалежності, Вишнева, Зарічна, Гагаріна, Свободи пров., Нова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Пії: Лугова, Підгірна, Західна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Велика Снітинка: Джерельна, 1-го Травня, Центральна, Трудова, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Дорогинка: Фастівська, Офірянська, Офірянський, Без назви, Садова, Польова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастівець: Тхоржевського

Клехівка: Мічуріна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Тарасенки: Лісова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Калинівка: Центральна, Васильківська, Лисенка, Ватутіна, Матросова, Садова, Лесі Українки, Вишнева, Гагаріна, Промисловий, Індустріальна, Короленка, Київська, Сонячний, Вишневий, Зоряна, Калинова, Квіткова, Квітковий, Зоряний, Проектна, Вулиця невизначена, Виноградна, Лісова, Сунична, Кленовий, Центральний, Спортивна

Здорівка: Одеський Шлях

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Богуславський Богуслав: 1 Гаражна, Миколаївська, Франка, Інтернаціональна, Інтернаціональний, Соборна, 40 років Перемоги, 2 Гаражна, Ювілейний, Будівельна, Гаражi Чистка траси з 8 по 17 год
Іванківський Зелена Поляна: Гагаріна, Озерний, Шевченка, 1-го Травня Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Юхни: Юхни, Центральна, Набережна, Богуславська, Польова, Берегова, Лісова, Кільцева, Шевченка, Молодіжний, Першотравнева, Мічуріна, Садова, Миру, Шкільний, Пушкіна, Лермонтова, Тракторна, Приймака, Степова, Франка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Промислова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Макарівський Гавронщина: Миколаївська, Товстолеская, 1 Травня

Бишів: Садова

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Гута-Межигірська: Силкіна, Нагірна, Вулиця невизначена, СТ "Лютіж"

Лютіж: Ватутіна, Шевченка

Димер: Революції

Синяк: Зарічна, Леніна, Нова, Набережна, Молодіжна, Київська, Жовтнева, Овчаренка, Депутатська, Шевченка, Садова, Комсомольська, СТ "Полум'я", СТ "Оріон", урочище Шевелівка

Червоне: Пролетарська, Вулиця невизначена, Волошкова, урочище “Калинове”

Раківка: Чайки, Гагаріна, Лугова, СТ "Журавлі", СТ "Дружба-2"

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Глібівка: Соборна, Холодкова, Котляревського, Садова, Б.Хмельницького, Сагайдачного, Лесі Українки, Кільцева, Шкільна, Тараса Шевченка, Нова, Єрка, Баштанна, Польова, Прорізна, урочище Могилянське

Димер: Лісна, Революції, Садова, Олександра Довженка, Народна, Акатова, Ватутіна, Лугова, Вулиця невизначена

Чистка траси з 8 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Цвіткова, Шевченка, Нова, Гетьманська, Волі, Будівельна, Чайковського пров., Коцюбинського, Соборна, Злагоди

Погреби: Братів Левчуків

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Калинівка: Центральна, Васильківська, Лисенка, Ватутіна, Матросова, Садова, Лесі Українки, Вишнева, Гагаріна, Промисловий, Індустріальна, Короленка, Київська, Сонячний, Вишневий, Зоряна, Калинова, Квіткова, Квітковий, Зоряний, Проектна, Вулиця невизначена, Виноградна, Лісова, Сунична, Кленовий, Центральний, Спортивна

Здорівка: Одеський Шлях

Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Бородянський Качали: Шкільна, Лесі Українки

Бондарня: Шевченка

Чистка траси з 8 по 17 год
Богуславський Дешки: Зарічна, Росьова, Шевченка, Лесі Українки, Вишнева, Тихий пров., Зоряний пров., Берегова, Франка, Нагірна, Польова, Шевченка пров.

Тептіївка: Радьки, Польова, Яр, П.Запорожця, Лісний, Молодіжна, Корсунська, Росьовий

Вiльховець: Яблуневий, Шкільна, Виноградна, Гагаріна, Поштова, Світанок, Річний, Степова, Виноградний пров., Польова, Нагірний, Центральна, Ставкова, Поштовий, Садова, Чернишова, Фонарний, Фонарна, Степовий, Лісовий, Шкільний, Лесі Українки, Лісова, Зарічана, Зарічний пров.

Калинівка: Гагаріна, Лісова, Росьова, Корсунська, Росьовий, Лугова

Половецьке: Корсунська, Росьова, Ланок, Половецький

Москаленки: Лісова

Реконструкція з 8 по 17 год
Таращанський Северинівка: Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Козин: Київська, Солов'яненка, Миру, Шевченка, Садова, Нова, Придорожна, Пайова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Григорівка: Леніна, Лесі Українки, Радянська, Колгоспна, Лермонтова, Заводська, Віті Коробка, Гагаріна, Біла Вежа, Щаслива, Молодіжна, Героїв Майдану, Соборна, Садова

Козин: Огородній, Лугова, Козацька

Гусачівка: Лесі Українки, Радянська, Добрий шлях, Слави, Слави пров., Перемоги, Шевченка, Лермонтова, Лісова Пісня, Миру, Космонавтів, пров. Космонавтів

Нові Безрадичі: Набережна

Плюти: Невизначена

Підгірці: Київська

Обухів: Чумацький шлях, Київська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Жовтневе: Червоноармійська, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Стрітівка: Шевченка, Б.Хмельницького, Героїв Трипілля Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Іванковичі: Захисників Вітчизни, Колгоспний, Піщаний, Фізкультурний, Лісна, Ворошилова, Лісовий пров., Лісний пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Шевченка, Заводська, Світанкова, Лучанська, Гоголя, Київська, Видний пров., Гнатова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Миру, Свободи, Франка, Степова, Меліораторів, Сікевича Володимира, Володимира Великого, Івана Мазепи, Колгоспна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Бузова: Комарова, Мінська, Садова, Комарова ІІ, Леніна, Освітня, Нова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Ястремська, Києво-Мироцька, Камінського, А.Солов'яненка, І.Світличного, В. Кондратюка, М. Дунаєвського, 4 Лінія, Вадима Гетьмана, Є. Коновальця, Верьовки Григорія, Степана Васильченка, Володимира Антоновича

Ворзель: Героїв Ворзеля, М-07 Київ-Ковель-Ягодин,ділянка км 34+350 – км 34+750

Мироцьке: Паркова, Щорса, Чапаєва, Радянська, Радгоспна

Гостомель: Свято-Покровська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Незалежності, Дачна, Проїзд 9, Садова, Ірпінська, Сосновий, Окружна, 12-й пров., 11-й пров., Чумацький шлях, 10-й пров., Кулішова, Шкільна, Річна, Шкільний, Лісництво, 14-й пров., 13-й пров., Українська, Річний, Яснополянська, Київська, Щорса, 3-й провулок, Степова, 4-й пров., Л.Українки, 2-й провулок, траса Київ-Ковель

Горенка: Мічуріна, Садова, Пушкіна, Лісова, Польова, Папулова, Папулова пров., Мічуріна пров., Дачна, Радгоспна, Раменська

Буча: Героїв Крут

Ірпінь: Ділянка автодороги Київ-Ковель-Ягодин км 22+900-24+100

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Визволителів, Лермонтова, Волошкова, Космонавтів, Михайла Грушевського, Шкільна, Прорізна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Степове: Червоний кут, Чапаєва, Ватутіна, Зарічна, Б.Хмельницького, Будьоного Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Богуслав: 1 Гаражна, Миколаївська, Франка, Інтернаціональна, Інтернаціональний, Соборна, 40 років Перемоги, 2 Гаражна, Ювілейний, Будівельна, Гаражi Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Бежівка, Київський Шлях, Франка, Яцютівка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Самгородок: Шевченка, Центральна, Набережна, Садова, Кооперативна, Шкільна, Промислова, Лісова, Замкова, Молодіжна, Зарічна, Берегова, Н.Фастівська

Шапіївка: Ювілейна, Лугова, Сквирське Шосе, Лісова, Ювілейний, Леніна, Чапаєва, Чапаєва пров.

Токарівка: Гагаріна, Садова, Лісовий

Рибчинці: Горького, Лугова, Шкільна, Щорса

Сквира: Самгородоцька, Некрасова, Лесі Українки

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Згурівський Згурівка: Маяковського, Українська, Тракторний стан, Московська, Слов`янський пров., Братів Бригинських, Петровського, Толстого, Сонячна, Чернігівська, Поліська, Перемоги, Котовського, Південна, Большака, Молодіжна, Дружби, Островського, Прилуцька, Сумська, Лесі Українки, Нова, Полтавська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний, Вулиця невизначена, Молодіжний, Хорольська, Лохвицька, Гагаріна, Миргородська, Лубенська, Будівельників, Миру, Корольова, Котляревського

Черевки: Шкільна

Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Разіна Степана, Чайковського, Лермонтова, Невського Олескандра, Міщанська, Толстого пров., Толстого, Міцкевича Адама, Лермонтова пров., Потапенка Ярослава, Ярослава Мудрого, Пасічна, Героїв Чорнобиля, Тетері Павла, Гагаріна, Корнійчука, Лесика, Короленка, Глінки Капітальний ремонт з 8 по 16 год
П.-Хмельницький Студеники: Лісова, Лісовий

Жовтневе: Польова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Мейса Джеймса, Павлова, Лісова

Калинівка: Ігорева, Чернігівська

Пухівка:

Рожівка: Слави, Стуса, Залізнична, О.Довженка, Г.Чорнобиля, І. Франка, Я. Мудрого, Щаслива, Княгині Ольги, Каштанова, Київська, Шевченка, Б.Хмельницького, Прорізний, Броварська, Грушевського, Польова

Велика Димерка:

Перемога: Березнева, Яблуневий, Яблунева, Зелена, Грушевського, Зелений, Франка, Садова, Корольова, Гайдамацька, Броварський, Травнева

Зазим'є: Богуна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Дем`яна Кошмана, Гришинський пров., Гришинська, Марка Вовчка, Олексія Потапенка, Радянська, Глибоцька, Квітневий, Верхній Вал, Шолом-Алейхема, Героїв Небесної Сотні, Братуся, Ботанічна, Павла Дришлюка, Репіна, Котляревського, Чехова, Київський Шлях, Коцюбинського, Крилова

Васильки: Польова

Процiв: Веселкова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Щасливе: Франка, Надії пров.

Гора: Бориспільська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Веселинівка: пров. Козацький, Семиградової, О.Сокола Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Веселинівка: Г.Собачко, Семиградової, Франка, Франка пров., пров. В.Дарди, Механізаторів пров. Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Веселинівка: Молодіжна, Світанкова, Б.Хмельницького, Квіткова, Лесі Українки, Квітковий, Мічуріна, Матросова, Семиградової, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Київський шлях, Яблуневий, Київський, Ломоносова, Нагорянська, Комарова, Пушкіна, Пасічний Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Рокитнянський Житні Гори: Висока, Центральна, Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова, Вишнева, Гагаріна

Савинці: Грубого, Вишневий, Садова, Набережна, О.Кобильченко пров., Шкільна, Поповича, Сухецького, 8 Березня, Жовтнева, Українська, Першотравнева, Південна, Київська, Глиняної пров., Жовтневий, Польова

Рокитне: Польова, Вокзальна, Залізнодорожна, Телешівська, Петра Запорожця, Волі

Ольшаниця: Горянська

Першотравневе: Господарство

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Білоцерківський Олiйникова Слобода: Центральна, Білоцерківська, Набережна, Ферма Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Чупира: 2 відділення

Озерна: Гуртожиток, Контора, Хоздвір

Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Безугляки: Шевченка

Пищики: Надрічна, Шевченка, Лісова

Фурси: Урочище "Товста", квартал

Чистка траси з 8 по 18 год
Миронівський Пустовіти: Шкільна, Івана Франка, Мирний пров., Богдана Хмельницького, Польова, Кузьми Дриги пров., Шевченка Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Миронівський Пії: Лугова, Підгірна, Західна Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Кагарлицький Демівщина: Ворошилова, Леніна, Воровського, Лесі Українки

UA/13052: UA/42590

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
К.-Святошинський Бузова: Садова, Інститут Газу, Леніна, Садовського, Центральна, Шевченка, Зоряна, Бенчука, 36 км Житомирського шоссе, Григорія Бенчука, СТ "Бузок-2", СТ "Мрія", 35+200 км автошляху Київ-Чоп, СТ “Надія”

Гурівщина: Київська, Польова, Липова, Садова

Любимівка: Київська, Польова, Садова

Забір'я: Вітянська

Гореничі: Петрівського

Шпитьки: Гагаріна

Софіївська Борщагівка: Соборна, Дачна

Гатне: Інститутська, Валовня, Лісова, Підлісна

Чабани: автомобільна дорога М-05 Київ – Одеса км 14+300

Реконструкція з 10 по 17 год
Бориспільський Затишне: Нова, Н.Тютюна, Центральна, Паркова, Травнева, Молодіжна, Польова, Садова, Пасічна, Весняна

Щасливе: Фестивальний, Харківське шосе, Липовий Гай

Ревне: Садова, Солідарності, Виноградна, Будівельників

Вишеньки: Кар'єрна, Пушкіна, Леніна

Мартусівка: Бориспільська, Мойсеєва, Шевченка, Калинова, Франка, Чубинського, Заводська, Травнева, Каштанова, Виноградна, Дружби, Садова, Перемоги, Шкільна, Широка, Гагаріна, Молодіжна, Дачна, Невизначена

Кiрове: Пащенкових

Бориспіль: Радянська

Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Васильківський Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука Реконструкція з 10 по 16 год
Броварський Зазим'є: Промислова

Пухівка: Радгоспна

Технічне обслуговування з 10 по 12 год
Ставищанський Богатирка: Сім'ї Похилевичів, Любчанська, Водопійна Технічне обслуговування з 20 по 18 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 28 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 27 ноября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
17:10
Департамент благоустройства КГГА не видит, как появляются нелегальные киоски возле “Берестейской” (видео)
16:04
Голова Київської обласної ради Наталія Гунько звернулась з нагоди Дня пам'яті жертв голодомору
15:01
Алексей Резников и Этьен де Понсен обсудили роль Франции в наращивании оборонных возможностей Украины
14:04
За останню добу коронавірус діагностували в 698 жителів Київщини
13:07
В 2021 году большинство посетителей Чернобыльской зоны - жители Украины
12:03
Спікер ВР Руслан Стефанчук звернувся до українців з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів
11:30
Нацбанк просят заставить “Ощадбанк” наладить работу своих отделений в Подольском районе Киева
11:01
Мэр Киева Виталий Кличко о Голодоморе: это трагедия нашего народа, которая до сих пор болит
10:10
Голова КОДА Василь Володін звернувся до мешканців Київщини з нагоди дня пам’яті жертв Голодомору
09:32
Неизвестные разгромили бар “Хвильовий” на столичном Подоле
09:03
Более 24 млн прививок от коронавируса сделано в Украине
07:15
Сегодня, 27 ноября, ярмарки пройдут во всех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 27 ноября 2021 года
пятница, 26 ноября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Противоаварийные работы в сгоревшем костеле Святого Николая могут выполнить до конца года
Календарь событий