суббота, 25 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 19 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 19 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 19 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Поділля: Молодіжна, Шевченка, Гагаріна, Гайова, Рибацька, Вербна

Чистка траси

з 8 по 17 год

Баришівський

Баришівка: Київський шлях, Яблуневий, Київський, Ломоносова, Нагорянська, Комарова, Пушкіна, Пасічний

Капітальний ремонт

з 8 по 15 год

Баришівський

Баришівка: Київський шлях, Яблуневий, Київський, Ломоносова, Нагорянська, Комарова, Пушкіна, Пасічний

Реконструкція

з 9 по 16 год

Білоцерківський

Чепеліївка: Новоянівська, Ферма, Паркова, Кооперативна, Жовтнева, Тараса Шевченка, Садова, Лугова, Червона

Хутір Одноріг: Лесі Українки

Блощенці: Комора, Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка, Шкільна, Ставок

Чистка траси

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Узин: Панаса Мирного, Івана Котляревського, Гаражний кооператив

Технічне обслуговування

з 9 по 18 год

Білоцерківський

Узин: І.Франка пров., І.Франка, Квітнева, Квітневий пров., Гагаріна

Технічне обслуговування

з 9 по 18 год

Богуславський

Киданівка: Кузьменщина, Заставок, Морозівка, Ставкова, Аштемівка

Дибинці: Олексія Вовченка

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Богуславський

Киданівка: Кузьменщина, Заставок, Морозівка, Ставкова, Аштемівка

Дибинці: Олексія Вовченка

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Богуславський

Мисайлівка: Г. Бондаренка, Кірова, Гагаріна, Лісова, П’ятихатки, Лесі Українки, Центральна, Набережна, Леніна пров., Ярі, Польова, М.Гризун, Променева, Франка, Сонячна, Логвинівка, Нагірна, Грушевського, Зелена, Щаслива, Лугова, Шевченка, Садова, Молодіжна, Котляревського, Космача, Вишнева, Нова, Сливова, Яблунева

Чайки: Садова, Урожайна, Набережна, Чайки, Вулиця невизначена, Центральна

Розкопанці: Зарічана, Росьова, Заріччя, Крутий Спуск, Набережна, Іванівка, Молодіжна, Піщаний, Піщана, Садовий, Лісний, Лісний пров., Росьовий пров., Вишнева, Пролетарська, Першотравнева, Кільцева, Зелений Яр, Вузький, Польова, Долина, Антюшина, Лісова, Гайдамацька, Козацька, Наливайка

Богуслав: Мисайлівська

Дибинці: Ланок, Олексія Вовченка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Богуславський

Богуслав: Чумацький шлях, Святотроїцький узвіз, Богуславка, Чайковського, Бородіна, Молодіжний, П.Запорожця пров., Лесі Українки, Українки Лесі пров., Молодіжна

Чистка траси

з 8 по 17 год

Бориспільський

Любарцi: Центральна, Братів Гопкалів, Короленка, Центральний, Пушкіна, Молодіжна, Короленка пров., Перемоги пров., Братів Гопкалів пров., Шевченка, Шевченка пров., Польова, Франка, Марини Копач, Братів Жалдаків, Європейська, Шовковична, Сонячна, Ново-Петровська, Гідності пров., Гідності, Лесі Українки пров., Виноградна, Виноградний, Матросова, Арсенальна, Лермонтова, Першотравнева, Березнева, Миру, Зоряна, Соборна, Соборний, Медова, Волошкова, Дружби пров., Макаровицька, Зої Космодем'янської, Перемоги, Матросова пров.

Вишеньки: Шевченка

Гнідин: Шевченка пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бориспільський

Рогозiв: Тракторна, Центральна, Л.Українки

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бородянський

Клавдiєво-Тарасове: Центральна, Соборності, Короленка, Соборності пров., Довженка, Успенська, Перемоги, Генерала Шовколовича

Озера: Садова

Реконструкція

з 0 по 0 год

Бородянський

Дружня: Радянська, Бондаревського, Чубаря, Жовтнева, Леніна, Петровського, Нова, Молодіжна, Привокзальна

Дмитрівка: Центральна, Вишнева, Дмитрівський

Бородянка: Індустріальна, Дружнянський, Вокзальна, Молодіжна, Тернопільська, Чорнобильська, Правика, Дорожна, Сумська, Ковельська, Привокзальна, Хутірська, Леніна, Героїв Чорнобиля

Озірщина: Шевченка, Гагаріна, Садова, Садовий пров., Шевченка пров., СО "Озірщина"

Новий Корогод: Харківська, Металургів, Заводська, 23 Серпня, Корогодська, Нова, Студентська, Садова, Дзержинського, Промбудівська, Леніна, Молодіжна, Дружби

Нова Гребля: Шевченка, Садова, Лісова, Берегова, Центральна, Гагаріна, Польова, Вабля, Молодіжна, Фрунзенська, Харківська

Вабля: Вабля, Вишнева, Харківська, Молодіжна, Каштанова

Блиставиця: Нова

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Броварський

Калита: Миру, Турчиновського, Пінчука, Кругова, Шевченка, Чкалова, Кленова, Піонерський, Шкільний, Піонерська, Малинова, Бредака, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, Коцюбинського

Красилівка: Павла Тичини

Гоголів: Чернишевського

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Броварський

Калита: Миру, Турчиновського, Пінчука, Кругова, Шевченка, Чкалова, Кленова, Піонерський, Шкільний, Піонерська, Малинова, Бредака, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, Коцюбинського

Красилівка: Павла Тичини

Гоголів: Чернишевського

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Броварський

Тарасівка: 9 Січня, Патона, Молодіжна, Січковий, Січневий, Космонавтів пров., Лугова, Лесі Українки, Чорновола, Травнева

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Броварський

Погреби: Соборна, Центральна, Яблунева, Шевченка, Малишка, Некрасова, Ватутіна, Лесі Українки, Єдності, Гончара, Молодіжна, Грушевського, Тополина, Солов'їна, Зарічна, Франка, Берегова, Європейська, Весняна, Гоголя, Лугова, Масив "Кругла", Городецького, Чкалова, Суворова, Тепличний пров., Майданівська, Кутузова, Гайдара, Горького, Каштанова, Теплична, Різдвяна, Горького пров., Дубрівський шлях, Масив "Діброва", Погребський шлях, Незалежності, Завбірська, Нова, Світанкова, Мічуріна, Вишнева, Суворова пров., Покровська, Софіївська, Терникова, Польова, Київська, Столична, Пухівська, Озерна, Рибальська, Старосільська, Висока, Старосільський, Масив "Залющина", Гайова, Осіння, Промислова, Райдужна, Прорізна, Садова, Лідіївська, Ратушного, Пасіченка, А. Пасіченка, Гагаріна, Кодацька, Стародеснянська, Деснянська, Чижика О.

Зазим'є: Промислова, Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський, Польова

Пухівка: Деснянська

Рудня: Лебідська, Шкільна

Семиполки: Київське шосе

Бровари: Ступака

Гоголів: Шевченка

Рожни: Молодіжна

Технічне обслуговування

з 10 по 14 год

Васильківський

Безп'ятне: Загородня, Васильківська, Грушевського, Центральна, Квітнева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Васильківський

Калинівка: Мічуріна, Польова, Короленка, Героїв України, Механізаторів, Франка, Київська, Залізнична

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Плесецьке: 1-го Травня, Калинова, Щаслива, Єсеніна, Васильківська, Новосільска, Дімітрова, Покровська, Центральна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Васильківський

Васильків: А.Дармостука, Щорса, Кошмана, Кошмана пров.

Капітальний ремонт

з 10 по 16 год

Васильківський

Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука

Капітальний ремонт

з 10 по 16 год

Вишгородський

Демидів: Гурєєва

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Демидів: Київська, Річна

Вишгород: Кургузова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Рихта: Подільська, Шевченка, Рихта, Лісна

Ритні: Ритні, Тетерівська

Овдієва Нива: Лісова, Овдієва Нива, Бесарабська

Осещина: Лугова

Пилява: Набережна, Перемоги, Травнева, Пилява, Лісова

Сухолуччя: Лісова, Вулиця невизначена

Богдани: Богдани, Набережна, Підгірна, Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція

з 9 по 17 год

Вишгородський

Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова

Реконструкція

з 9 по 17 год

Володарський

Рогізна: Гагаріна, Ковпака, Радянська, Червоноармійська, Будьоного, Комарова

Рубченки: Центральна, Клубний, Дружби, Лесі Українки, Жовтнева, 8 Березня, Польова, Весняна, Коцюбинського, Миру, Комарова, Гагаріна, Плугатаря, 1-го Травня, Квітнева, Шевченка, Степова, Садова

Кленове: Квітнева, Жовтнева, Травнева

Чепіжинці: Шкільна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Згурівський

Крупіль: Комарова, Щаслива, Мирна, Незалежності, Перемоги, Зоряна, Гагаріна, Голубівка, Жданова, Шкільна

Войтове: Миру

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Згурівський

Войтове: Перемоги, Незалежності, Європейська, Молодіжна, Київська, Щаснівська, Миру

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Іванківський

Оране: Червоний шлях, Заводська, Поперечна, Набережна, Піскунів, Садова, Погінна, Річковий, Нова, Шевченка, Поштова, Шляхова, Польова, Лісова

Хочева: Радянська, Лісова, Миру, Піщана, Шляхова

Фрузинівка: Річний, Оранський, Миру, Гагаріна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Іванківський

Термахівка: Шевченка, Малинська, Поліська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: 6 Лінія, Сагайдачного, Полтавська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Ірпінський

Ірпінь: Северинівська, Лесі Українки, Яблуневий пров., Гончара, Калініна, Спартака, 74 Cтрілкової Дивізії, Б.Хмельницького, Варшавська, Героїв, 6 Лінія

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Ірпінський

Ірпінь: Садова, Садовий, Університетська, Українська, Павленка, Лесі Українки, Карла Маркса

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Ірпінський

Ірпінь: О.Кошового, Свердлова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Ірпінський

Буча: Пушкінська, Шевченка, Шевченка пров., Вокзальна

Реконструкція

з 9 по 17 год

К.-Святошинський

Білогородка: Бочальська, Щорса, Урицького, Боженка, Ушакова, Мересьєва

Шевченкове: Щорса, Київська, Ранкова

Петропавлівська Борщагівка: Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Крюківщина: Грушевського, Лобановського, Вереснева, Садова, Боярська, Воздвиженський пров., Високовольтна, Чумацька, Миру, Яблунева, Козацька, Слов'янська, Сонячна

Реконструкція

з 10 по 17 год

К.-Святошинський

Петропавлівська Борщагівка: Олени Теліги, Винниченка, Малишко, Лесі Українки, Грушевського, Марка Вовчка, Франка, Стельмаха, Котляревського, П. Мирного, Борщагівська, Дачна, Катерини Білокур, Вишнева, Сковороди, Білаша, Леонтовича, Зоряна, Старицького, Ярова, Сливова, Князя Володимира, Коцюбинського, Нечуй-Левицького, Пушкіна, Ярослава Мудрого, Щорса, Озерна, Жовтнева, Леніна, Шкільна, Сонячна, Урочище Чайка, Шевченка

Білогородка: Калініна, Щорса, Виноградна, Ранкова, Жовтневий, Громова, Миколаївська, Сонячна, Героя Печеного, Бочальська, Семашка, Франка, Святкова, Урицького, Нова, Щорса пров., Озерна, Шевченка, Леніна, Франка пров., Будьоного, Київська, Джерельна, Леніна пров., Жовтнева, Лісна, Калинова, Михайлівська, Свердлова, Мнішенко, Проліскова, Боженка, Дачна, Гречка, Гагаріна, Вишнева, Ушакова, Мересьєва, Молодіжна, Полунична, Чорнобильська, Підвальна, Хмельницька, Ширма, 40 років Перемоги, Прип'ятьська, Волошкова, Церковна, Вулиця невизначена, Левадна, Рівненська, Південно Українська, Князя Володимира, Аличова, Запорізька, Каштанова, Соколова, Шудрівська, Рябінова, Громова пров., Зоряна, Володимирська, Зелена, Георгіївська

Чайки: Коцюбинського, Остапа Вишні, Олени Теліги, Стельмаха, Старицького, Марії Заньковецької, Г. Сковороди, Малишка, Панаса Мирного, Катерини Білокур, Марка Вовчка, Лесі Українки, Франка, Дачна, Грушевського, Лобановського, Вінніченко, Валентини Чайки, Нечуя – Левицького, Леонтовича, Білаша

Новосілки: Паркова

Віта-Поштова: Васильківська

Шевченкове: Виноградна, Джерельна, Щорса, Київська, Мисливська, Лікарська, Прорізна, Княгині Ольги, Запорізька, пров. Мальований, Героя Печеного, Шевченка, Всеславська, Столична, Святославська, Амосова, Ранкова, Рябінова, Сонячна

Гатне: Ботанічна, Кленова

Боярка: Сєдова, Київський

Вишневе: Європейська, Затишна

Неграші: Шевченка

Крюківщина: Франка

Святопетрівське: Польова, Б.Хмельницького

Юрівка: Лугова

Реконструкція

з 10 по 17 год

Кагарлицький

Переселення: Лесі Українки, Польова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Стайки: Ранкова, Зарічна, Шевченка, Григорія Іванченка, Незалежності, Кільцева, Київська, Стадіонна, Колгоспна, Козацька, Дніпровський, Наддніпрянська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Стайки: 40 років Перемоги, Польова, Ранкова, Шевченка, Григорія Іванченка, Преображенська, Калинова, Колгоспна, Свободи

Реконструкція

з 9 по 19 год

Макарівський

Новосілки: Центральна, Кучеренка, Карпилівська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Макарівський

Копилів: Ватутіна, Лісова, Шовковична, Перемоги

Макарів: Щаслива

Чистка траси

з 8 по 18 год

Макарівський

Маковище: Польова, Центральна, Набережна, Жовтнева, 40 років Перемоги

Макарів: Ватутіна

Чистка траси

з 8 по 18 год

Миронівський

Пії: Тракторна, Березова, Молодецька, Франка

Чистка траси

з 8 по 16 год

Миронівський

Миронівка: Соборності, Першотравнева, Перемоги, Бузницького, Героїв Небесної Сотні, Ватутіна, Михайлівська, Пушкіна

Юхни: Першотравнева

Технічне обслуговування

з 8 по 16 год

Миронівський

Миронівка: Соборності, Першотравнева, Перемоги, Бузницького, Героїв Небесної Сотні, Ватутіна, Михайлівська, Пушкіна

Юхни: Першотравнева

Чистка траси

з 9 по 16 год

П.-Хмельницький

Виповзки: Молодіжна, Квіткова, Свято-Троїцька, Шевченка, Садова

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Ташань: Шевченка, Польова, Переяславська, Перемоги, Житника

Чистка траси

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Нова Маківка: Українська, Берегова, Василя Литвина, Садова

Ромашки: Господарство

Першотравневе: Господарство

Маківка: Садова, Берегова, Пугачова, Шкільна, Пролетарська, Гагаріна, Першотравнева, Гайова, Білоцерківська, Господарство, Радянська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Сквирський

Самгородок: Шевченка, Центральна, Набережна, Садова, Кооперативна, Шкільна, Промислова, Лісова, Замкова, Молодіжна, Зарічна, Берегова, Н.Фастівська

Шапіївка: Ювілейна, Лугова, Сквирське Шосе, Лісова, Ювілейний, Леніна, Чапаєва, Чапаєва пров.

Токарівка: Гагаріна, Садова, Лісовий

Рибчинці: Горького, Лугова, Шкільна, Щорса

Сквира: Самгородоцька, Некрасова, Лесі Українки

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський

Сквира: Кобзаря, Слобідська, Hовоселецька, Яблуневий, Соборна, Толстого пров., Річний, Новоселицький

Чистка траси

з 8 по 18 год

Ставищанський

Полковниче: Поповича, Христюка, Партизанська, Незалежності, Садова, Карташова

Ясенівка: Молодіжна, Миру, Першотравнева, Польова, Незалежності, Набережна, Шевченка, Шкільна, Гагаріна

Іванівка: Хортицька, Валентини Білорус, Сім'ї Клименків

Стрижавка: Польова, Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ставищанський

Полковниче: Поповича, Христюка, Партизанська, Незалежності, Садова, Карташова

Ясенівка: Молодіжна, Миру, Першотравнева, Польова, Незалежності, Набережна, Шевченка, Шкільна, Гагаріна

Іванівка: Хортицька, Валентини Білорус, Сім'ї Клименків

Стрижавка: Польова, Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ставищанський

Юрківка: Центральна, Шевченка, Набережна

Реконструкція

з 9 по 19 год

Ставищанський

Юрківка: Центральна, Шевченка, Набережна

Реконструкція

з 9 по 19 год

Таращанський

Тараща: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Таращанський

Червоні Яри: Яблунева, Перемоги, Незалежності, Зелена, Польова, Вишнева, Соснова

Ріжки: Молодіжна, Шевченка, Центральна, Набережна, Лісова, Лісовий пров., Шкільна, Нагірна, Садова, Перемоги

Северинівка: Шевченка, Нова, Центральна, Шкільна, Молодіжна, Садовий пров., Садова, Костини, Польова, Перемоги

Тараща: Повітрофлотська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Тетіївський

Тетіїв: Академіка Байраківського, Грінчука, Спортивна, Чехова, Франка, Гагаріна, Ярослава Мудрого, Олімпійський, Вінницька

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Тетіївський

Дібрівка: Вишнева, Середня, Скарбова, Мічуріна, Центральна, Козацька, Жовтнева, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Фастівський

Фастів: Якубовського, Завокзальна, Яблунева

Оленівка: Громадська, Миру, Дружби, Центральна, Фастівська, Духовських, Варвари Ханенко, Садова, Ювілейна, Святкова, Фастівський, Новоселів

Фастівець: Польова, Зелена, Дружби, Леніна пров., Веселий, Тихий, Дачний, Снітинська, Снітинський, Нова, Шевченка, Тхоржевського, Мічуріна

Гвардійське: Волинська, Лесі Українки, Польова, Вулиця невизначена

Клехівка: Мічуріна, Шкільна, Польова, Мічуріна пров., Комсомольська, Берегова, Космонавтів

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Оленівка: Варвари Ханенко

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Яготинський

Яготин: Зарічанська

Тужилів: Калитянська, Сонячна, Київський, Непорожнівська

Кулябівка: Сонячна, Зарічна, Київська, Миру, Шевченка

Шевченкове: Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 18 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

суббота, 25 сентября 2021 г.
16:04
Жители Святошинского района обеспокоены скоплением наркозависимых у аптек сети “Фармация"
15:05
80% тепловых сетей требуют ремонта - “Киевтеплоэнерго” (видео)
14:04
Сегодня, 25 сентября, возможно ограничение работы трех центральных станций метро из-за футбола
13:03
“Киевзеленстрой” пригласил жителей столицы присоединиться к осенней высадке деревьев
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 290 жителів Київщини
11:01
Сегодня, 25 сентября, в столице работают мобильные пункты приема старой бытовой техники (адреса)
10:04
Столичные фискалы ликвидировали межрегиональный “конвертцентр” с оборотом более 1,5 млрд гривен (фото)
09:01
В Украине за сутки вакцинировано от COVID-19 около 160 тысяч человек
07:15
Сегодня, 25 сентября, ярмарки пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 сентября 2021 года
пятница, 24 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Завтра, 25 сентября, ярмарки изменят движение ряда маршрутов столичного общественного транспорта (схемы)
20:05
С территории около столичного рынка “Юность” за день вывезли более 20 грузовиков с демонтированными МАФами
19:44
Причиной замора рыбы на Киевщине стало зарыбление без научно-биологического обоснования, - Киевский рыбоохранный патруль
19:26
Полицейские установили личность водителя, сбившего насмерть двух человек на Киевщине
19:01
В “Борисполе” пограничники предотвратили перемещение через границу 85 девайсов Apple под видом мусора (фото, видео)
Календарь событий